>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1. kolejka LOTTO Ekstraklasy (15.07 - 18.07.2016)

Status
Zamknięty.
U 76

ulvmann

Użytkownik
Zagłębie - Korona x2 @ 2.06 ⛔
Zmieniłem zdanie, jeśli chodzi o ten mecz. Tuż po ogłoszeniu rozkładu jazdy na I kolejkę tylko w tym meczu gotów byłem typować czystą 1. Okoliczności się zmieniły. Inne mecze pokazały, że niespodzianki się zdarzają od początku rozgrywek, a poza tym Zagłębie osiągnęło korzystny wynik w Belgradzie, co pozwala mieć nadzieję na awans do kolejnej rundy LE. To z kolei spowoduje odpuszczenie meczu z Koroną. Poza tym ktoś wcześniej przytaczał statystyki, które pokazywały, iż Zagłębie nie wygrało pierwszego meczu w sezonie od 5-6 lat. Kolejnym + po stronie Korony może być statystyka meczów obu drużyn w Lubinie (5-4-1 dla Zagłębia) - w 50% tych meczów sprawdziłby się mój typ. Myślę, że po takim kursie warto zaryzykować.
Cracovia - Piast &gt;2.5 gola @ 1.93 ✅
Kurs na wygraną Cracovii - 1.95, na minimum 3 bramki - 1.93. Ja idę w ten drugi typ i nie przejmuję się, czy Pasy wygrają, czy nie. Mecz ciężki do typowania, bo nie wiadomo, jak podejdą do tego obie drużyny. Pasy będą chciały zmazać plamę po dwóch porażkach z Macedończykami (dwa słabe mecze), a Piast ma już po LE, więc czemu nie wykorzystać słabszej dyspozycji Cracovii i pocisnąć w lidze? Cracovia mocna u siebie, ofensywnie grająca. Piast z dziurawą defensywą. Oczywistym wydawać by się mogło typowanie na Cracovię 2-0, 3-0, jednak wydaje mi się, że może to być szalony, ofensywny mecz, w którym zobaczymy 3,4 lub nawet 5 bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dino3k 8

dino3k

Użytkownik
Jeśli to dla kogoś istotne to w Krakowie od wczoraj straszna pogoda. Zimno okolo 12 stopni a dziś od rana cały dzień pada dość mocno, dodając do tego nie najlepszą murawę kierował bym się w stronę undera 1.5 albo remisu do przerwy. Piast ma duże kłopoty z tego co się orientowałem, więc Cracovia powinna prowadzić grę, ale gradu goli się nie spodziewam.
 
F 84

fanatyk00

Użytkownik
Zagłębie strasznie jedzie po Koronie... Oj w Kielcach będą mieć ciężko z taką grą o utrzymanie się w lidze. Wiadomo że to 1 mecz ale nie wróże dobrze tej drużynie w tym sezonie.

edit: Stokowiec zrobił 5 zmian w składzie po pucharach, nie ma Starzyńskiego. Korona słabiutka, 4:0 w 35 minucie, może być spory pogrom. Robson1416
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 18:00
Spotkanie Bruk-Bet -Arka Gdynia
Typ: Gospodarze wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 3.90
Buk Unibet
Analiza: Beniaminek z poprzedniego sezonu w to poniedziałkowe popołudnie na swoim stadionie podejmował będzie aktualnego beniaminka polskiej ekstraklasy piłkarskiej czyli drużynę Gdyńskiej Arki. Gospodarze moim zdaniem są lekkim faworytem do zdobycia kompletu punktów w spotkaniu przed własną publicznością. Arka, na pewno będzie chciała tutaj uzyskać jak najlepszy wynik,ale Bruk-Bet w poprzednim sezonie niejednokrotnie był zespołem lekceważonym i tutaj nawet znacznie lepsze ekipy traciły ligowe punkty. Termalika u siebie Nigdy z zespołem Arki Gdynia nie poniosła porażki, obie ekipy spotykały się ze sobą w poprzednich sezonach 4 razy , gospodarze wygrali 3 spotkania i zanotowali jeden remis, jedną rzecz jaką można zauważyć w ich poczynaniach to spora ilośc bramek, bowiem w 4 meczach obejrzeliśmy ich łacznie aż 16 , wychodzi zatem iż są to 4 bramki na mecz, można tutaj pomyśleć rownież nad overem, mój typ to wynik 1:0 do połowy oraz 2:1 po 90 minutach tego spotkania na korzyść ekipy z Małopolski.
 
epic 166

epic

Użytkownik
Bruk-Bet Termalica-Arka Gdynia
Pora na ostatni mecz inauguracyjnej kolejki. W przeciwieństwie do reszty spotkań pierwszego przetarcia, które w większości obfitowały w bramki w tym starciu nie spodziewam się pokazu strzeleckiego. Obie drużyny to niewiadome. Bruk-Bet po zaskakująco dobrym poprzednim sezonie znowu celuje w bezpieczne utrzymanie, zaś Arka wracająca do Ekstraklasy nie ma zamiaru grać w niej tylko przez jeden rok. Dla obu ekip udany start sezonu będzie niezwykle istotny. Patrząc na kadrę obu zespołów nie widzę wyraźnego faworyta. Dosyć wyrównane zespoły z lekkim wskazaniem na gości, z drugiej strony gospodarze mają doświadczonego Michniewicza na ławce. Ciężko wskazać mi tutaj faworyta, jak dla mnie będzie to zacięte, underowe spotkanie stąd też oto dwie propozycje ode mnie:
under 2.5 @1,60 ✅
remis i under 2.5 @3,75 ⛔
Bet365
 
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LOTTO Ekstraklasa, Polska
Godz: 18:00
Spotkanie: Bruk-Bet T. - Arka Gdynia
Typ: Bts obie strzelą ⛔
Kurs: 1.95
Buk: Bet365
Witam i zapraszam wszystkich do zagrania mojego typu. Na dzisiejszy dzień wybieram spotkanie pomiędzy beniaminkiem a drużyną która rok temu również była beniaminkiem. Spotkanie zapowiada się ciekawie, bo dzisiejsi gospodarze w poprzednim sezonie nie imponowali formą i z trudem utrzymali się w lidze, zaś rywal z Gdyni prezentował się bardzo dobrze gdzie zapieczętowało to awansem do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Obie drużyny miały szansę przed sezonem sprawdzić swoją formę i zdecydowanie lepiej w tym przedsięwzięciu wyszła drużyna z Termaliki, jednak spotkanie towarzyskie, to nie mecze o stawkę. Mi się wydaje, że Arka przyjeżdża do swoich rywali bardzo zmotywowana, a obrona gospodarzy nie jest z najwyższej półki, więc na pewno Arka bramkę w tym spotkaniu strzeli. Stawiam tu wynik 2:1 lub 2:2 po dobrym meczu gdzie będzie pełno walki. Również optymistycznie na powodzenie, że typ będzie wygrany pokazują ostatnie spotkania między tymi zespołami gdzie w większości obie drużyny strzelały przynajmniej po bramce, a zdarzały też się takie spotkania gdzie było tych bramek o wiele wiele więcej. Polecam każdemu i ja i was zachęcam do postawienia, że obie drużyny strzelą po bramce. Tak więc do boju i po wygraną.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Po zakończeniu kolejki zachęcam do wzięcia udziału w głosowaniu na najciekawszy mecz 1. serii spotkań.

Ankieta zostanie zamknięta 21-07-2016 o godzinie 00:26
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Zagłębie strasznie jedzie po Koronie... Oj w Kielcach będą mieć ciężko z taką grą o utrzymanie się w lidze. Wiadomo że to 1 mecz ale nie wróże dobrze tej drużynie w tym sezonie.
ja tam pierwsze spotkania traktowałbym jeszcze z dużą rezerwą, trzeba obserwować bo początek sezonu to pewnie będzie okazja jeszcze do rotowania składem, patrz np Wisła ilu wyszło którzy normalnie nie załapali by się do meczowej 11-stki. Już tradycyjnie myśląc o spadkowiczach wymienia się Koronę, Łęczną, kto wie czy Korona nie ma wypatrzonego już nowego Cabrerę którego swoją drogą szkoda że nie zgarnął nikt z ligi bo imo wyglądał bardzo dobrze na tle innych napastników, Łęczna w 2giej połowie moim zdaniem Ruch zjadła a przegrali, np cóż taka piłka.
Po zakończeniu kolejki zachęcam do wzięcia udziału w głosowaniu na najciekawszy mecz 1. serii spotkań.
izzi - albo Legia - Jaga, albo Wisła - Pogoń, jedyne spotkania które nie toczyły się do jednej bramki i były emocje, przez wypad Małeckiego i bramkę z wolnego jak dla mnie bezapelacyjnie Wisła... no ale ja jestem Wiślak :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
heloraf 397

heloraf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LOTTO Ekstraklasa, Polska
Godz: 18:00
Spotkanie: Termalica Nieciecza - Arka Gdynia
Typ: powyżej 2,5 bramki ⛔
Kurs: 2,30
Buk: Bet365
Analiza:
Witam.Na dziś proponuję w/w spotkanie.Tegoroczny beniaminek-Arka Gdynia-jedzie na pierwszy mecz do Niecieczy.Patrząc na mecze kontrolne obu zespołów widać że potrafią i strzelić bramkę jak i stracić.Ale do rzeczy.Oto powody dla których ten typ ma szansę &quot;wejścia&quot;:
1- Termalica gra u siebie i to z beniaminkiem,więc będą grać &quot;do przodu&quot;
2- Arka nie jest zespołem który się położy i będzie czekać na&quot;wyrok&quot;.Napewno będą mieli swoje szansę.
3- H2H między w/w zespołami w Niecieczy to 2 zwycięstwa Bruk-Bet(2:1 i 3:2)oraz remis(1:1),zaś z meczami w Gdyni to 6zw.Niecieczy,1 remis i 1 zw.Arki.Stosunek bramek 17-10(8meczy,28 bramek,średnia na mecz 3,5 bramki)
4- Oba zespoły strzelają więcej niż 2 bramki co drugi mecz między sobą.Ostatnio było 1:1...
5- Patrząc na wyniki pierwszej kolejki Ekstraklasy,gdzie tylko w dwóch meczach był under,uważam że dziś zespoły w Niecieczy &quot;postrzelają&quot;.Pozdrawiam
 
U 76

ulvmann

Użytkownik
Termalica - Arka &gt;1.5 gola @ 1.40 ✅
Dziś ode mnie bardzo &quot;bezpieczny&quot; typ. Wynik trudny do przewidzenia, dlatego idę w bramki, ale na spokojnie. Uważam, że 2 gole padną. Biję się w pierś, bo pomyliłem się, pisząc, że &quot;będzie to underowa kolejka remisów&quot;. Poziom Ekstraklasy stale się podnosi, drużyny mniej kalkulują i więcej goli strzelają. Być może będzie tu trzeci remis w tej kolejce (może 1-1?), ale tak jak mówiłem - wolę iść w miarę pewnie w bramki, których sporo już nasi ligowcy nastrzelali. Tutaj nie może być inaczej. Oba zespoły sporo strzelały w sparingach. Nie sądzę, żeby Arka jako beniaminek ustawiła autobus przed polem karnym i grała na 0-0. Liczę na co najmniej 2 bramki, a kto je strzeli, to już mnie mało obchodzi.
E: postawiłem jednak czystą wygraną Termaliki - oba typy na ten mecz sprawdziłyby się.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom