>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

1/8 finału Mistrzostw Europy 2020 [26.06-29.06.2021] - Typy z analizami

Status
Zamknięty.
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Belgia-Portugalia: Belgia awans @1.77

Jezeli sie nie myle to podczas jednego ze spotkan slyszalem, ze Belgowie maja najstarsza reprezentacje na ME (gdyby bylo inaczej to prosze mnie poprawic). Oczywiscie tutaj pewnie wliczana jest cala kadra, a nie tylko 11 graczy, ale Portugalia tez tam musi byc majac w skladzie tak leciwych zawodnikow jak Ronaldo, Pepe, Joao Moutinho czy Rui Patricio. Nawet mnie to troche zdziwilo, ze Portugalczycy sa "mlodsi" niz Belgowie, ale to tez musi byc jedna z bardziej zaawansowanych wiekowo reprezentacji,a podjerzewam, ze gdyby porownywac tylko wyjsciowie jedenastki to byloby odwrotnie.

Portugalie bardzo obnazyl mecz z ofensywnie usposobionymi Niemcami, a Belgia to podobny rywal z podobnym nastawieniem. msyle, ze jak cos ugrac maja Belgowie to wlasnie teraz majac to pokolenie pilkarzy. Na ostatnim Mundialu Belgia zajela 3 miejsce i byla pewnie jedna z druzyn grajaca najbardziej, o ile nie najbardziej , atrakcyjny futbol.

Belgia jak dotad gra bardzo dobrze. Slabiej zagrali jedynie 1 polowe w meczuz Dania, ale i tak zdazyli jeszcze wygrac to spotkanie. Teraz wchodzimy w faze pucharowa i tu juz kazda druzyna ma swiadomosc, ze nie ma miejsca na bardziej rekreacyjna pilke. W mojej opinii Belgowie awansuja do cwiercfinalow. Uwazam, ze beda mogli wygrac w podstawowym czasie gry, ale jednak typ z awansem zawsze zwieksza te szanse, wiec tak proponuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +104
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Trochę dziwię się waszemu entuzjazmowi odnośnie Belgii. Tak naprawdę ta reprezentacja nie została na dobre zweryfikowana w starciach ze światowym topem, a mając tak wątpliwą defensywę, bałbym się postawić na nich w starciu z jakimkolwiek poważnym rywalem.

Jeżeli Portugalczycy zatrzymają Lukaku i De Bruyne, to z łatwością wygrają ten mecz. Bo z pewnością coś sobie z przodu stworzą. Belgia jest świetna w goleniu słabych i średnich - właśnie tym wywindowała się na 1. miejsce w rankingu FIFA. Obawiam się jednak, że na większe rzeczy może być za krótka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
F 4,8K

FoxInvestor

Użytkownik
Belgia - Portugalia
Typ: over 2,5 bramek + over 2,5 kartek
Kurs: 2,83
Bukmacher: Noblebet


Zdarzenie skonfigurowane w ramach oferty Betbiulder.
Zacznijmy od bramek - mi osobiście, zapewne podobnie jak znakomitej większości typerów, pierwsze co przychodzi do głowy słysząc o reprezentacjach Belgii oraz Portugalii to wyłącznie ofensywa. Na papierze wygląda to niesamowicie - w przypadku Belgów mówimy w mojej ocenie o najlepszej (teoretycznie) ofensywie jaką można obecnie dysponować - Lukaku, Hazard (jeśli byłoby zdrowy i w rytmie meczowym), De Bruyne. W Portugalii natomiast Fernandes, Ronaldo, Silva (mimo że też, podobnie jak Hazard, nie jest w najwyższej formie). Z przodu moc ofensywna obu drużyn jest wprost potężna. Ma kto uderzyć z dystansu (De Bruyne; Fernandes), ma kto wykończyć akcje (Ronaldo, Lukaku), jest kreatywny skrzydłowy (Silva, Hazard). Nic tylko się zachwycać. Statystyki zawodników łatwo sobie sprawdzić, z resztą każdy kto stawia raczej orientuje się jakie osiągnięcia mieli ostatnio wymienieni piłkarze. Dlatego dziwi mnie tak wysoki kurs na zwykły over bramkowy (+2,5) w tym spotkaniu. Za strzelanie przecież ma kto odpowiadać. A jakby tego było mało ma kto przecież te bramki "puszczać". O ile jeszcze Patricio jest raczej solidnym bramkarzem a Courtois należy wręcz do ścisłego topu, tak defensywy obu drużyn pozostawiają wieeeele do życzenia. Spośród obu bloków razem można wyróżnić chyba tylko Diasa, reszta jest po prostu solidna jednak próżno szukać innych filarów na tą chwilę, zarówno w Belgii jak i Portugalii. Jeśli chodzi o trwające EURO Belgowie linię 2,5 pokrywali w 2 z 3 starć, wyjatkiem było to z Finlandią gdzie wystąpił głównie rezerwowy skład. W przypadku Portugalii linia 2,5 była pokryta w 3 z 3 spotkań. Kompletnie nie rozumiem niższych kursów na under więc bez zastanowienia biorę to na kupon. Szczególnie, ze ważna będzie pierwsza z bramek, mamy mecz fazy pucharowej więc nawet 0:1 może spowodować dodatkową ilość miejsca na kontry, stawka zdecydowanie większa niż w rozgrywkach ligowych czy nawet w grupie.

Dodatkowo dorzucam typ na kartki - over 2,5 (kartka czerwona liczona jest jako 2, chyba że zawodnik otrzymał żółtą oraz kolejną żółtą, wtedy pierwsza żółta = 1, druga żółta = 2, w sumie 3). O ile w meczach grupowych widać było często niechęć arbitrów do wręczania kartek nawet przy chamskich zagraniach czy niesportowym zachowaniu, o tyle w fazie pucharowej zakładam że będzie inaczej. Stawka rośnie, piłkarzom będzie częściej gotowało się w głowach, szczególnie przy niekorzystnym wyniku. Dodatkowo wystarczy porównać linie defensywne obu ekip z liniami ofensywnymi rywali - dzisiaj jedni i drudzy defensorzy nie będę mieli łatwego zadania. Dodatkowo przy takiej stawce często można liczyć na jakąś grę na czas przy korzystnym wyniku czy inną kalkulację ryzyka. Wydaje mi się, że 3 kartki powinniśmy dzisiaj zobaczyć. Przy niekorzystnym wyniku gracze wprowadzani z ławki wykazują się jeszcze większą agresją co widzielismy wczoraj w przypadku Walijczyków - z 4 wprowadzonych z ławki graczy 2 otrzymało kartki.
 
chosen70 135K

chosen70

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Euro 2020
Godzina: 21:00
Spotkanie: Belgia - Portugalia
Typ: liczba fauli na C.Ronaldo +1.5
Kurs: 2.15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Główna gwiazda reprezentacji Portugalii, obecny lider klasyfikacji króla strzelców z pięcioma trafieniami na koncie. W meczu może zdarzyć się wszystko, dlatego nawet nie próbuje typować zwycięzcy. Niezależnie od tego, Cristiano Ronaldo powinien być postacią, która postara się poprowadzić Portugalczyków po awans, a defensywa Belgów będzie skupiona szczególnie na nim. Faulowany przez Francuzów 3 razy, przez Niemców 4 razy i 0 razu przez Węgrów. Obrona nie jest najmocniejszą stroną Belgów i często powstrzymuje atak faulami, dla przykładu ofensywa Duńczyków była faulowana: Poulsen - 2 razy, Braithwaite - 3 razy, a Damsgaard raz. Nie trzeba dodawać, że jest to 1/8 i kalkulacji będzie mało, awansować może tylko jedna drużyna.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +89
J 613

jarek23v

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Euro 2020
Godzina: 21:00
Spotkanie: Belgia - Portugalia
Typ: liczba fauli na C.Ronaldo +1.5
Kurs: 2.15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Główna gwiazda reprezentacji Portugalii, obecny lider klasyfikacji króla strzelców z pięcioma trafieniami na koncie. W meczu może zdarzyć się wszystko, dlatego nawet nie próbuje typować zwycięzcy. Niezależnie od tego, Cristiano Ronaldo powinien być postacią, która postara się poprowadzić Portugalczyków po awans, a defensywa Belgów będzie skupiona szczególnie na nim. Faulowany przez Francuzów 3 razy, przez Niemców 4 razy i 0 razu przez Węgrów. Obrona nie jest najmocniejszą stroną Belgów i często powstrzymuje atak faulami, dla przykładu ofensywa Duńczyków była faulowana: Poulsen - 2 razy, Braithwaite - 3 razy, a Damsgaard raz. Nie trzeba dodawać, że jest to 1/8 i kalkulacji będzie mało, awansować może tylko jedna drużyna.
W Totalbet ten sam typ z kursem @2.30 czyli ciut więcej i chyba go zagram bo wygląda fajnie
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Magical Snap - 2021.06.27 16.46 - 002.png

Mecz Portugalii z Francją będzie komentował Dariusz Szpakowski, więc zachęcani sukcesem kolejnej edycji z „Okazją” zdecydowaliśmy się na następną akcję. Tym razem w formie znanego i lubianego „Bingo Szpaku”!

Specjalne kursy na np. „Okazja”, Wybory" i wiele innych w kolejnej promocji Betfan
BINGO SZPAKU!


Magical Snap - 2021.06.27 16.41 - 001.png
Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
Magical Snap - 2021.06.25 20.49 - 001.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dziś uważam że możemy mieć sensację w postaci awansu Czechów @ 3.75

Widzę wszyscy już zaksięgowali Holandię, pytanie tylko czy w 90 minutach czy poźniej a ja wcale taki pewien bym nie był i po takim kursie tego napewno nie zagram bo choć Holandia jest dla mnie faworytem to nie na takie kursy jakie mamy lecz ewentualnie na 55% .

Ukraina potrafiłą w bardzo krótkim czasie obnażyć słabość obrony Holandii a jedynie brak koncentracji zabrał im punkty, mecz z Austria Holandia zagrała dobry i dość pewnie prowadziła grę, Macedonia to trochę inna para kaloszy bo podeszli do turnieju zbyt nonszalancko i z dziecięcym zapałem. Czesi być może nie pokazali wielkiego futbolu ale kilka razy pogryzali Anglików a mają kilka argumentów w ofensywie
Dlaczego slabosc obrony, pierwsza bramka to piekny strzal yarmolenki z daleka co tu obrona miala zrobic?pozniej staly fragment poza golami Ukraina nie miala nic, Czesi beda palowac na Schicka i tyle, a Holendrzy maja wiele wariantow atakowania w kazdym meczu mogli spokojnie po 5 bramek strzelic.Oczywiscie bezpieczniej z dogr, chociaz juz w regulaminowym powinni zalatwic sprawe, jezeli zagraja na swoim dobrym poziomie.
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Portugalia-Belgia
BTS @ 1.83 betfan (Euro)


Według mnie sporo bramek strzelonych i wpuszczonych przez Portugalię to nie przypadek. Mają jakiś rozjazd w defensywie, bo pamiętamy z poprzedniego Euro jak grali Portugalczycy. Puszczali bardzo mało goli do własnej siatki, a Belgowie to ekipa w której potencjał strzelecki jest jednym z największych na tym Euro. Co prawda Belgia dość zachowawczo do tej pory na turnieju pod względem bramek, bo mogli rozbić Rosję i strzelić dużo więcej Finlandii, ale z Danią zagrali mecz na styku. Portugalia w każdym meczu notowała over 2.5, a nie straciła gola tylko z Węgrami, których udało im się zdominować. Bardzo miernie wyglądała defensywa z resztą rywali, dlatego sądzę iż Belgowie ruszą do przodu, a Portugalia odpowie przynajmniej jedną bramką, bo strzelają równie dużo póki co.
 
Ostatnia edycja:
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Francja - Szwajcaria
Typ: Francja
Kurs:
1,61
efortuna

Witam. Jutro dalsze mecze 1/8 finału Francuzi ktorzy nie graja najlepiej na tym Euro zmierza sie z Szwajcaria. Owszem niespodzianki sie zdarzaja tak jak dzis gdzie Czesi pokonali Holendrow , Wegrzy urwali pkt wlasnie Francozom , czy np remis 2-2 Niemcy - Wegry. Stawiam jednak na Francozow i jej determinacje , maja lepszych piłkarzy zdecydowanie , dla mnie mimo to ze nie graja najlepiej wygraja cale Euro. Szwajcarzy i tak dobrze ze wyszli z grupy i 1/8 to i tak sukces. Francuzi po remisach z Portugalia i Wegrami beda chcieli zagrac wkoncu ladna dla oka pilke. Mbappe sie moze wkoncu obudzi , bo narazie gra kiepsko 0 bramek. Takze zabojadki do boju jutro i macie wygrac.
 
Ostatnia edycja:
P 986

Pankracy123

Użytkownik
Belgia - Portugalia

Belgia wygrała wszystkie trzy spotkania w grupie. Na tym tle można powiedzieć, że prezentuje się o niebo lepiej niż Portugalia. Sęk w tym że grupa Portugali to najtrudniejsza grupa tych mistrzostw. Z analizy kursów jakoś nie wychodzi mi aby Belgowie mogli wygrać dziś z przeciwnikami dwoma bramkami. Spodziewam się bardzo zaciętego meczu w którym ekipa z półwyspu Iberyjskiego wcale nie jest na straconej pozycji....

Portugalia x2 kurs 1,55
Portugalia awans 2,06 STS
wynik 0:1 FT
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Belgia - Portugalia

Belgia wygrała wszystkie trzy spotkania w grupie. Na tym tle można powiedzieć, że prezentuje się o niebo lepiej niż Portugalia. Sęk w tym że grupa Portugali to najtrudniejsza grupa tych mistrzostw. Z analizy kursów jakoś nie wychodzi mi aby Belgowie mogli wygrać dziś z przeciwnikami dwoma bramkami. Spodziewam się bardzo zaciętego meczu w którym ekipa z półwyspu Iberyjskiego wcale nie jest na straconej pozycji....

Portugalia x2 kurs 1,55
Portugalia awans 2,06 STS
wynik 0:1 FT
Mimo, że typ nie wszedł był bardzo mądry. Osobiście pograłem Belgię, ale widać było, że resztą sił się obronili. Jakie macie przemyślenia co do meczu Włochy - Belgia ?

Bo ja mam takie, że Belgia dzisiaj zostawiła na boisku wiele zdrowia. De Bruyne zszedł (i bardzo ważne czy i ewentualnie w jakiej formie zagra z Włochami) a to bardzo ważny zawodnik bo z Lukaku tworzą mieszankę wybuchową co było widać w meczu z Danią gdzie jak wszedł De Bruyne to gra się zmieniała na korzyść. Sam Lukaku też padnięty. Ostatnie parę min. oni nie byli w stanie biegać. Z kolei Włochy mimo dogrywki grali na stojąco. Każdy kto oglądał mecz z Austrią (i stracił kasę :) ) wie o czym mówię. Więc Włochy bardziej wypoczęte. Oczywiście do piątku jest dużo czasu, ale na tym etapie rozgrywek to będzie gra na maxa co było dzisiaj widać i kondycja może zadecydować o rezultacie. Ciekawe jakie będą kursy na Włochy, ale ja się skłaniam właśnie ku nim z uwagi na to, że De Bruyne jednak nie jest do końca w pełni sił (w fazie grupowej oszczędzany) dzisiaj zszedł, a on robi naprawdę dużo.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak dla mnie value na Włochów jest, spodziewałem się czegoś w stylu 1,9-2,0 max. Belgia strasznie wymęczyła to zwycięstwo, okupiła je mnóstwem sił, Włosi zdaje się ich wypunktują. Ale to trzeba siąść na spokojnie i pomyśleć 😉
Pytanie tylko czy te 5 dni nie wystarczy Belgii na regenerację ? Na tym poziomie piłkarzy... Ale to może niech się wypowie ktoś kto zna się na tych sprawach kondycyjnych. Ja ze swojego doświadczenia widziałem 2 sytuacje: albo rzeczywiście drużyna padnięta nie wyrabiała albo po wcześniejszym takim męczącym meczu była w gazie w rytmie meczowym i ogrywała drużyny mające "spokojne" wcześniejsze mecze
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Jak dla mnie value na Włochów jest, spodziewałem się czegoś w stylu 1,9-2,0 max. Belgia strasznie wymęczyła to zwycięstwo, okupiła je mnóstwem sił, Włosi zdaje się ich wypunktują. Ale to trzeba siąść na spokojnie i pomyśleć 😉
analiza jak analiza pozniej sie okazuje co innego, czasami ogladanie dryzyn w grupie bardziej szkodzi niz pomaga w PO,taka Holandia grala dzisiaj tak, ze czlowiek mial ochote wyskoczyc przez okno nawet sie zastanawiam czy to euro jeszcze wogole grac, jest duzo mniej znaczacych meczow latwiejszych do przewidzenia.wpadnie sie na jednym,drugim meczu pozniej gdzies sie odegra i tak w kolko.

Chorwaci jutro maja problem Lovren i Perisic pauzuja, szkoda bo mogli hiszpanow wyeliminowac,a tak bedzie o wiele trudniej.

prawda jest taka,ze decyduje dyspozycja dnia dwa na trzy mecze wyniki beda losowe.kazdy zaczynie odczuwac trudy turnieju.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro
Godzina: 18:00
Spotkanie: Anglia - Niemcy
Typ: remis
kurs: 3,25
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Mecze pomiędzy Anglią a Niemcami zawsze elektryzują kibiców na całym świecie. Lekkim faworytem bukmacherów jest Anglia. Jest tak głównie z tego względu, że mecz będzie rozegrany na Wembley, czyli to Anglia jest gospodarzem. W fazie grupowej obie reprezentacje grały zupełnie inaczej. Anglicy nie stracili żadnej bramki, ale strzelili tylko dwie. Jednym słowem Anglia była solidna, ale żadnych cudów nie grali. Mecze Niemców były dużo ciekawsze i sporo się w nich działo. Zwłaszcza ich spotkanie z Portugalią było niesamowite. Niemcy wygrali tamten mecz 4:2, ale bramek tam mogło być nawet jeszcze więcej niż było. Uważam, że to spotkanie będzie bardziej pod dyktando Anglików i to oni narzucą swój styl gry, czyli przede wszystkim nie stracić gola to będzie ich główny cel. Niemcy też raczej nie podejmą dużego ryzyka. Tutaj każdy błąd może kosztować odpadnięcie z turnieju, więc spodziewam się zachowawczej gry jednych i drugich. Czuję tutaj remis i dogrywkę, może nawet 0:0 jak w ich ostatnim bezpośrednim meczu.
 
Ostatnia edycja:
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
Mimo, że typ nie wszedł był bardzo mądry. Osobiście pograłem Belgię, ale widać było, że resztą sił się obronili. Jakie macie przemyślenia co do meczu Włochy - Belgia ?

Bo ja mam takie, że Belgia dzisiaj zostawiła na boisku wiele zdrowia. De Bruyne zszedł (i bardzo ważne czy i ewentualnie w jakiej formie zagra z Włochami) a to bardzo ważny zawodnik bo z Lukaku tworzą mieszankę wybuchową co było widać w meczu z Danią gdzie jak wszedł De Bruyne to gra się zmieniała na korzyść. Sam Lukaku też padnięty. Ostatnie parę min. oni nie byli w stanie biegać. Z kolei Włochy mimo dogrywki grali na stojąco. Każdy kto oglądał mecz z Austrią (i stracił kasę :) ) wie o czym mówię. Więc Włochy bardziej wypoczęte. Oczywiście do piątku jest dużo czasu, ale na tym etapie rozgrywek to będzie gra na maxa co było dzisiaj widać i kondycja może zadecydować o rezultacie. Ciekawe jakie będą kursy na Włochy, ale ja się skłaniam właśnie ku nim z uwagi na to, że De Bruyne jednak nie jest do końca w pełni sił (w fazie grupowej oszczędzany) dzisiaj zszedł, a on robi naprawdę dużo.
Ciężki mecz do typowania nam się szykuje. Normalnie to szedłbym w stronę Włochów których typowałem przed Euro jak końcowego zwycięzce turnieju. Jednak mecz z Austrią pokazał że i oni nie są maszyną do wygrywania. Trochę się pomęczyli zagrali 30 minut więcej ale co najważniejsze zameldowali się w ćwierćfinale. Belgia wczoraj zagrała dobry mecz. Może Portugalia prowadziła grę, miała przewagę ale to Belgowie kontrolowali to co dzieje się na boisku, nie stracili gola i awansowali dalej. Jakiś remis tu widzę, pogram przed meczem DW 0:0, a gdy któraś drużyna obejmie prowadzenie to na live zagram remis jako końcowe rozstrzygnięcie w meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom