>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Mistrzostw Europy 2020 [26.06-29.06.2021] - Typy z analizami

Status
Zamknięty.
J 613

jarek23v

Użytkownik
Chyba chodzi ci o podstawowy czas gry, bo przeciez nie moze awansowac przegrywajac.Narazie Dania lepsza, ale Walia ma lepsze 2 polowy wystarczy porownac staty ze Szwajcaria i Turcja,bo z Wlochami grali w oslabieniu od 55 minuty.i wydaje mi sie ze cos im wpadnie i nie powiedzieli ostatniego slowa.
No wiadomo, że jak podaje X2 to chodzi o czas regulaminowy.

Edit: jednak Dania to dziś było promo chyba i trzeba było zagrać na win
 
Ostatnia edycja:
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
I co zagrałeś bo piszesz wszystko a najważniejszego nie ma. Nie ma buka, nie ma kursów nie ma nic. Jest wszystko i nic
Można było łatwo wywnioskować. Zresztą po co miałbym sugerować komuś bezpośredni typ? Chciałem się tylko podzielić myślą.

Ale dobrze - ja zagrałem przewagę Danii w rożnych w całym meczu, z handicapem -2.5, po kursie 1.87. Po pierwszej połowie siedzi z nawiązką, zobaczymy jak się skończy.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Duny planowo. Walia bez podjazdu. Oby Makaronki się nie męczyły bo często tak bywa ze w końcu mogą przyjść męki. Tylko akurat AT to jednak nie ten poziom który może zagrozić.
Post automatycznie złączony:

W sumie co. Walia ograla słabych Turków, ze Szwajcaria remis a co ta Szwajcaria prezentuje,.z Włochami rezerwami przegrana. Dania dużo lepiej się pokazała. Sama gra mimo porażek z Finlandia czy Belgia pokazała, że dużo mogą.
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Tak więc nadal czekamy na pierwszą niespodzianke na mistrzostwach. Z grup wyszli wszyscy Ci, ktorzy mieli, no poza Polską :D:D:D a teraz faza już pucharowa więc musi trafić się jakaś mega niespodzianka. Czyżby Austria a może Szwajcaria ??
 
T 0

thesentinel

Użytkownik
4 bramki Danii, same piękne, po świetnych akcjach. Zero farfocli, zero szczęścia, tylko kunszt i wyrachowanie. Walia tylko przez pierwsze 15 minut skutecznie cisnęła i została zgaszona później na całe spotkanie. Chciałbym, żeby doszli do finału bo grają fantastyczną piłkę.
 
P 986

Pankracy123

Użytkownik
Włochy - Austria

Ja mam jedną zasadę przy mistrzostwach. Fazę grupową oddzielam grubą kreską od reszty turnieju. Austria zrobiła mego progres w ostatnim czasie. Sama ich obecność w tej fazie rozgrywkowej może być już sporym zaskoczeniem. Skoro zrobili już tak dużo, dlaczego nie mieliby zrobić jeszcze więcej? Remis myślę, że jest w ich zasięgu. Muszą mega uważnie zagrać w obronie... Szaleństwo? Zobaczymy...

X - kurs 3,95 STS
wynik 0:0 FT
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +908
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Holandia awans 1.36
Belgia awans 1.76

tym razem sie ubezpieczam w meczu Holandii, gdyby sie okazalo,ze gramy na serio dopiero w dogrywce,Belgow i tak bym gral z opcja dogrywki

calkowity STS 2.39
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
psychol32 430,9K

psychol32

Użytkownik
Moim zdaniem Chorwacja może spokojnie przejść Hiszpanów i nie wiem czy to będzie niespodzianka ale jakby patrzeć na kursy to tak 😂
Przecież Chorwacja na tym turnieju jest tak tragiczna że nawet słaba Hiszpania ich wyeliminuje. Hiszpanie tracili punkty ze Szwecją i z nami bo grali nieporadnie. Jak wrzucili wyższy bieg to przejechali się po Słowacji. Chorwacja zdobywała punkty bo rywale grali nieporadnie, szczególnie Szkocja. Ich nie powinno być już na tym turnieju.
 
Ostatnia edycja:
Z 627,2K
26.06/18,00 Euro
Włochy - Austria
Typ 1
Kurs 1,52
Bukmacher : STS
Analiza:Włochy na tym turnieju grają rewelacyjnie i są jednym z głównych kandydatów do wywalczenia tytułu mistrza Europy.W spotkaniach grupowych wygrali oni wszystkie 3 pojedynki z imponującym bilansem bramkowym 7-0.Ich rywale Austria w grupie C zajęli 2 miejsce w tabeli z bilansem 6 punktów zdobytych.Już wyjście z grupy jest sukcesem tego zespołu.W tym pojedynku moim zdaniem Włosi odniosą pewne zwycięstwo.Mają bardzo solidną obrone a tacy piłkarze w ataku jak Insigne,Berardi czy Immobile na pewno coś trafą w tym meczu.Raczej dogrywki nie będzie i wygrająw regulaminowym czasie ten mecz.
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Belgia - Portugalia
Typ: Belgia (-1)
@4.90 BETCLIC

Dziś drugi dzień fazy play off Mistrzostw Europy, w którym lider rankingu FIFA zagra z broniącą tytułu Portugalią. Będzie to prawdziwa uczta w Sewilli dla fanów piłki nożnej. Na przeciw siebie staną dwaj gwiazdorzy obu reprezentacji, tj. Lukaku vs Ronaldo. Belgia wygrała pewnie swoją grupę ogrywając kolejno: Rosję, Danię oraz Finlandię. Portugalia z kolei dobrze zaczęła, bowiem od zwycięstwa nad Węgrami ale później już tak łatwo nie było. Przegrali z Niemcami 2:4 i w ostatnim pojedynku z Francją musieli walczyć chociaż o 1 pkt, gdyż przegrywali już 1:2 w drugiej połowie ale drugi karny w spotkaniu podyktowany na Portugalii dał im upragniony awans do dalszej fazy. Belgowie moim zdaniem to obecnie zdecydowanie lepsza drużyna od Portugalii i jeśli od samego początku narzucą przeciwnikowi swój styl gry, to w Portugalii zaczną się nerwy. Do tego dojdzie płacz i niezadowolenie Ronaldo a z taką Portugalią Belgowie powinni sobie poradzić bez problemu.
 
Ostatnia edycja:
Semtex 248K

Semtex

Użytkownik
Holandia awans 1.36
Belgia awans 1.76

tym razem sie ubezpieczam w meczu Holandii, gdyby sie okazalo,ze gramy na serio dopiero w dogrywce,Belgow i tak bym gral z opcja dogrywki

calkowity STS 2.39
Zagram tego dubla, obie reprezentacje powinny dzisiaj wywalczyć awans. Belgów to może nawet dam na wygraną w 90', Portugalia w obronie gra dramatycznie, to jest poziom naszej repry w D, Belgowie będą sobie wjeżdżać jak do siebie, nie widzę za bardzo argumentów jak Portugalia miałaby ich zatrzymać.
 
K 1,1K

kobra1234

Użytkownik
Szczerze obawiam się o Chorwację bez Perisicia, liderem od lat jest Modrić ale Perisic w zasadzie w każdym turnieju mistrzowskim od lat strzela i asystuje.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Dziś uważam że możemy mieć sensację w postaci awansu Czechów @ 3.75

Widzę wszyscy już zaksięgowali Holandię, pytanie tylko czy w 90 minutach czy poźniej a ja wcale taki pewien bym nie był i po takim kursie tego napewno nie zagram bo choć Holandia jest dla mnie faworytem to nie na takie kursy jakie mamy lecz ewentualnie na 55% .

Ukraina potrafiłą w bardzo krótkim czasie obnażyć słabość obrony Holandii a jedynie brak koncentracji zabrał im punkty, mecz z Austria Holandia zagrała dobry i dość pewnie prowadziła grę, Macedonia to trochę inna para kaloszy bo podeszli do turnieju zbyt nonszalancko i z dziecięcym zapałem. Czesi być może nie pokazali wielkiego futbolu ale kilka razy pogryzali Anglików a mają kilka argumentów w ofensywie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +263
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom