>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Mistrzostw Europy 2020 [26.06-29.06.2021] - Typy z analizami

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Freebet za Bet Builder poziom.jpg

Bet Builder już w BETFAN! Postaw zakład za 11 zł korzystając z naszego nowego narzędzia i odbierz darmowy zakład wartości 10 zł na mecz Anglia - Niemcy!
1. Zagraj zakład
  • Zagraj zakład BET BUILDER na mecz Anglia - Niemcy za dokładnie 11 zł
  • Kupon SOLO lub AKO
  • Kurs kuponu min. 4.0
  • Jeśli nie wiesz jak skorzystać z opcji BET BUILDER DOWIEDZ SIĘ W TYM MIEJSCU
  • PROMOCJA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE DLA GRACZY, KTÓRZY MAJĄ ZWERYFIKOWANE KONTO W BETFAN
2. Odbierz freebet
  • Otrzymasz freebet 10 zł do wykorzystania na LIVE na mecz Anglia - Niemcy
  • Freebetem grasz jak chcesz
  • Freebety pojawią się automatycznie po zagraniu zakładu
3. Czas trwania
  • Od 29.06, godz. 9:00 do godz. 18:00
  • Każdemu Graczowi przysługuje jeden freebet
  • W przypadku zagrania dwóch kuponów do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany
  • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
946x196.png
 
kamasutra10 556,8K

kamasutra10

Typer
Anglia - Niemcy over 4.5 żółtych kartek @ 2.90 STS



Spotkanie ma swój ciężar gatunkowy zważywszy na fakt że przegrywający odpada , ale przede wszystkim patrząc na to kto z kim gra. To typowy " klasyk" imprez typu ME czy MŚ , poprzednie spotkania miały swoje dramatyczne zwroty , dogrywki i rzuty karne. Na pewno dla obu ekip to szczególne spotkanie patrząc choćby przez ten pryzmat.
Spotkanie rozgrywane na " Wembley" gdzie zasiądzie ok. 45 tys fanów głownie angielskich. Jedynie 2 tys. karnetów dla kibiców niemieckich i to mieszkających na wyspach ze względu na ciągłe zamieszanie " covid". Dodatkowo smaczku całej sprawie nadaje fakt że Niemcy nie mogli przeprowadzić oficjalnego treningu na murawie " Wembley" ze względu na deszcz i strach o nawierzchnię. Trochę ich potraktowano po macoszemu co w Niemczech odebrano jako skandal. Akurat sami piłkarze być może wielkiego problemu z tego tytułu nie robią , ale jak widać gierki przedmeczowe zastosowano.


Pora teraz wspomnieć o rozjemcy tego spotkania. Mecz sędziuje 38 letni Holender Danny Makkelie który w tym turnieju gwizdał 2 spotkania pokazując łącznie 7 żółtych kartoników. Najpierw na inaugurację w meczu Włochy - Turcja a więc jednostronnym bez historii użył 2 żółtych kartek , ale w kilka dni później w bardziej wyrównanym Rosja - Finlandia ukarał zawodników już 5 krotnie żółtkiem , z tego co pamiętam machał dosyć ochoczo tymi kartkami. Zważywszy na to o czym wspomniałem wcześniej czyli rangę spotkania nie zapowiada się na łatwe , przyjemne i przyjacielskie więc duża szansa że raz zagotują się w pewnym momencie sami piłkarze , a dwa że arbiter też wtrąci swoje trzy grosze chcąc temperować nastroje i zaprowadzić ład.


Reasumując , uważam że całkiem realne 5 kartek w tym spotkaniu , kto wie czy nie zakręci się koło czerwieni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Anglia - Niemcy
Kane strzały 3+ @1.97

A ja na dziś spróbuję pograć w kierunku Kane'a, który oceniany jest słabo po tych grupowych spotkaniach. nadal bez bramki, nadal bez skuteczności, jakby snuje się na boisku, trochę jak nie on. Dziś może będzie ten dzień i w końcu uda mu się przełamać bo jednak sezon ma za sobą niezły. Liczę więc na 3 próby strzeleckie z jego strony, kurs na takie zdarzenie wydaj mi się, że wygląda całkiem nieźle i faktycznie jest to fajna perspektywa, w ramach której będzie można coś ugrać. Do typu liczą się również strzały niecelne więc myślę, że tutaj czy jakieś dośrodkowanie, czy jakieś zamieszanie w polu karnym i próba uderzenia. Kane na 9 musi się tam kręcić i próbować zaskoczyć Neuera. 3 strzały jak dla mnie do ugrania, choć bramek spodziewam się dziś niewiele.
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Anglia - Niemcy
Typ: 1/+1,5 gola
@ 3.30 STS

Hit na Wembley. Pojedynek Anglii z Niemcami po wyłonieniu par 1/8 finału został okrzyknięty hitem tej fazy rozgrywek. Jednak po tym co wydarzyło się wczoraj na boiskach EURO to ciężko będzie to przeskoczyć bowiem poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko. Dzisiejszy mecz szczególne znaczenie będzie miał dla selekcjonera Anglii, bowiem Anglicy mierzyli się z Niemcami na Wembley w 1996 roku w półfinale EURO. Wtedy to po dogrywce był remis 1:1 i decydującego karnego zmarnował właśnie Southgate. Po 25 latach los daje mu szanse rewanżu tylko tym razem w roli selekcjonera. Niemcy to obecnie bardzo chimeryczna drużyna. Mogą oni zaprezentować się z bardzo dobrej strony i odnieść efektowną wygraną jak i również przegrać w bardzo słabym stylu. Anglia w ostatnich 10 pojedynkach, biorąc pod uwagę wszystkie mecze, straciła tylko 3 bramki w tym dwie z Belgami w Lidze Narodów i jedną o dziwo z Polakami w kwalifikacjach do MŚ. Niemcy natomiast potrafili wygrać 4:2 z Portugalia na obecnym EURO. Wcześniej jednak potrafili przegrać u siebie z Macedonią Północną 1:2 czy na wyjeździe zebrać lanie od Hiszpanów 6:0. Jaki zespół Niemiec dziś zobaczymy? Trudno powiedzieć. Ja jednak kibicuje Anglikom i liczę, że Southgate weźmie skuteczny rewanż na reprezentacji Niemiec.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +19
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
AngliaNiemcy
(ŻK=1, 2xŻK=3, bezpośrednia CZK=2)
Więcej kartek: Niemcy @ 2.33
STS

Mecz w Londynie, więc można się spodziewać, że to gospodarze będą prowadzić grę a Niemcy reagować na poczynania rywala. Anglicy mimo dużej intensywności gry grają bardzo czysto. Dość powiedzieć, że w 3 meczach fazy grupowej zostali w sumie upomnieni przez sędziów tylko raz! Dla porównania Niemcy zobaczyli aż 5 żółtych kartek. Dlatego moim zdaniem tutaj ten trend się potwierdzi i to goście zakończą mecz z większą ilością kartek.
 
P 986

Pankracy123

Użytkownik
Anglia - Niemcy

Mam wrażenie, że w odróżnieniu od wczorajszych spotkań te dzisiejsze nie będą tak pasjonujące. Obie ekipy grają w ostatnim czasie raczej poniżej oczekiwań. Myślę, że nie będziemy tu świadkami jakichś fajerwerków. Mecz będzie się roz;grywał przeważnie w środkowej części boiska. Nie zdziwię się jak znów będziemy świadkami dogrywki... Wynik będzie oscylował około 0:0 lub 1:1...

X kurs 3,25 STS
wynik 2:0 FT
 
Ostatnia edycja:
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Anglia - Niemcy typ Niemcy kurs 2.92 Betfan

Na dzisiaj myślę, to właśnie Niemcy wygraja z Anglią. Anglicy dwa skromne zwyciestwo i jeden remis w fazie grupowej, natomiast Niemcy pewna wygrana z Portugalia, przegrana skromna z Francją i remis z bardzo walczacymi Węgrami. Niemcy grają naprawdę bardzo dobra piłkę. Dzisiaj na pozycji napastnika zagra w Niemczech Werner. Niemcy zagrają dzisiaj ofensywnie co widać że grają trzema obrońcami. Kane czy Saka nie są to zawodnicy, którzy mi jakoś bardzo na tych Mistrzostwach zaimponowali. W Niemczech nie zagra prawdopodobnie z Klostermann i Hofmann. Według mnie to tutaj Niemcy wygrają w tym spotkaniu ponieważ według mnie lepiej prezentuja się na tym turnieju. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
chosen70 135K

chosen70

Użytkownik
Anglia - Niemcy
Typ: Sterling ponad 0.5 spalonych (włącznie z dogrywką)
Kurs: 2.05
Bukmacher: TOTALbet

Southgate na dzisiejszy mecz z Niemcami do pierwszego składu wybrał 7 defensywnych piłkarzy + bramkarza, co wskazywać nam może na defensywne nastawienie i próbę gry z kontry. Reprezentacja Niemiec powinna wychodzić wysoko całym składem, a jedną z niewielu nadziei na pozytywy w ataku Anglików są skrzydła. Sterling zarówno w Manchesterze City jak i reprezentacji słynie z "palenia" akcji; z Czechami dwa spalone, jeden ze Szkotami i brak z Chorwatami. Francja grając z kontry z Anglikami zaliczyła 5 spalonych, w tym 4 w wykonaniu skrzydłowych.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom