>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Mistrzostw Europy 2020 [26.06-29.06.2021] - Typy z analizami

Status
Zamknięty.
typerskoki 414,9K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Ciężki mecz do typowania nam się szykuje. Normalnie to szedłbym w stronę Włochów których typowałem przed Euro jak końcowego zwycięzce turnieju. Jednak mecz z Austrią pokazał że i oni nie są maszyną do wygrywania. Trochę się pomęczyli zagrali 30 minut więcej ale co najważniejsze zameldowali się w ćwierćfinale. Belgia wczoraj zagrała dobry mecz. Może Portugalia prowadziła grę, miała przewagę ale to Belgowie kontrolowali to co dzieje się na boisku, nie stracili gola i awansowali dalej. Jakiś remis tu widzę, pogram przed meczem DW 0:0, a gdy któraś drużyna obejmie prowadzenie to na live zagram remis jako końcowe rozstrzygnięcie w meczu.
Moim zdaniem Mancini dobrze wyczuje ten mecz. Ma zmienników na podobnym poziomie co pierwszy skład i zmianami może rozerwać defensywe Belgijską, bo chyba nieco sensacyjnie ale to jest pomysł Belgii na te ME to obrona i kontry. Z Lukaku obrona sobie powinna poradzić tak jak sobie poradziła obrona POR. De Bruyne będzie kluczowy, ale jest szansa, że nie zagra, a jeśli zagra to nie w 100% dysponowany. E.Hazard jest cieniem zawodnika z MS 2018. Jak dla mnie cała Belgia wyglądała mega słabo i miała sporo szczęścia, że nie odpadła z bądź co bądź 3 drużyną z grupy. Też uważam, że Włochy są faworytem do wygrania turnieju. Z Austrią trochę się nie spodziewali i trochę zlekceważyli. Ale w takich turniejach dość często się zdarza, że późniejszy zwycięzca, gdzieś jest na granicy odpadnięcia z teoretycznie słabszą drużyną we wcześniejszych fazach. Powinno to zadziałać jako lekcja i powinni wyciągnąć wnioski. Ja będę korzystał z fajnego kursu i grał spokojną wygraną Włochów już w 90min.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Chorwacja - Hiszpania
Hiszpania @ 1.66
Fortuna


Czas na kolejne spotkania 1/8 finału. Chorwacja żeby wydostać się z grupy musiała pokonać Szkocję i to się udało w dość niezłym stylu. Chorwacja wygrała 3:1, a sprawy w swoje ręce wziął Modrić, który strzelił gola na 2:1 i to napędziło Chorwatów do ataków jak i zwycięstwa. Dzisiaj przed nimi kolejny rywal i tym jest to Hiszpania, która w dwóch pierwszych spotkaniach nie zachwyciła. Nie zachwyciła bo stworzonych sytuacji podbramkowych nie potrafili zamienić na gola. Tych sytuacji było naprawdę sporo, nie wspominać o niewykorzystanych rzutach karnych. Hiszpanie swoją moc pokazali w spotkaniu z Słowacją, gdy padł gol na 1:0. Po tym golu ruszyła lawina i widać było, że zeszło ciśnienie z tej młodej i nowo tworzonej ekipy Enrique.
Do składu wrócił Busquets, który potrafi napędzić grę jak i ją zwolnić. Morata jak i Moreno muszą poprawić swoje celowniki, jeśli Hiszpania myśli tutaj o wygraniu Euro.
Dzisiaj rywal mocno nie wygodny, bo Chorwacja pokazała już nie raz, że potrafi wygrywać z Hiszpanią. Chorwaci dzisiaj bez dwóch ważnych ogniw. Nie zagrają Perisić i Lovren. Nie spodziewam się fajerwerków po tym meczu, bo wczoraj wiało nudą i dzisiaj może być podobnie. Mimo wszystkie myślę, że Hiszpania stworzy sobie dużo sytuacji i strzeli gola już w pierwszej połowie spotkania aby na spokojnie kontrolować ten mecz i dowieźć zwycięstwo w 90. minutach gry.
 
Ostatnia edycja:
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
Według mnie pojedynek Francji ze Szwajcarią nie jest taki oczywisty na jaki wygląda. Cenię Szwajcarów za to, że na wielkich imprezach zawsze grają na miarę swoich możliwości. Francuzi są głównym faworytem jednak grają dość ekonomicznie mam wrażenie. Moim zdaniem 3 dni odpoczynku więcej pomiędzy meczami 3 kolejki, a 1/8 finału to duży kapitał na korzyść Helwetów.
Szwajcarzy mają solidny wyjściowy skład. Dobry bramkarz, ograna już linia obrony, Freuler z Xhaką są w stanie zneutralizować środek pola Francji. Shaqiri ma strzał z dystansu,szybkość. W kadrze gra zawsze lepiej niż w klubie. Seferović i Embolo goście , których szuka piłka w polu karnym - różnie bywa ze skutecznością.
Jestem w stanie sobie wyobrazić scenariusz w którym Szwajcarzy zaskakują Trójkolorowych na początku i pierwsza połowa jest pod ich dyktando. Wtedy ten mecz może mieć różne , dość nieoczekiwane oblicza lub Francuzi wskakują na swój najwyższy poziom i zamiatają towarzystwo z naprzeciwka.

Moje propozycje na ten mecz:
1 połowa/wynik końcowy - Szwajcaria / Francja @ 33,00 STS ajj blisko było
1 połowa / 2 połowa - obie strzelą - tak / nie @ 6,95 STS
obie strzelą i over 2,5 gola @ 2,78 Fortuna
over 1,5 gola w I połowie @ 3,05 STS
Szwajcaria over 2,5 strzałów celnych @ 1,63 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Chorwacja - HIszpania
Chorwacja strzeli gola @1,83 (EURO)
Chorwacja Awans @3,65

Mimo, że Chorwacja będzie bez swoich dwóch ważnych zawodników to jednak tak mocne faworyzowanie Hiszpanów jak dla mnie jest jednak mocno zaskakujące. Jak dla mnie obie ekipy obecnie nie są w rozkwicie i mają swoje problemy więc tutaj wystawianie Hiszpanów jako aż takich faworytów to przesada i wydaje mi się, że warto jednak pograć coś w kierunku Chorwacji. Ja dziś proponuje zagrać na strzeloną bramkę przez Chorwatów bo kurs naprawdę spoko, niedużo wyżej bramka Polaków była z Hiszpanami wyceniana. Delikatnie do tego jeszcze próba gry na awans Chorwatów. Wiadomo, że Hiszpanie poprowadzą dziś grę tak jak zawsze, ale Chorwaci też tutaj swoich szans będą szukali. Szwedzi mieli takie okazje, my też mieliśmy swoje okazje i uważam, że Chorwacja spokojnie ma potencjał by Hiszpanów ukłuć. To już faza pucharowa i na pewno będzie więcej pilnowania tyłów, ale jeśli Hiszpanie strzelą to Chorwacja się musi otworzyć. Jak Hiszpanie będą bili głową w mur to i więcej szans na kontry. Jak dla mnie jest perspektywa na bramkę Chorwatów, którzy są oceniani negatywnie, ale jednak powalczyli z Anglią, remis z jak widać dobrze poukładanymi Czechami i tak jak się spodziewałem spokojne odprawienie Szkotów. Hiszpanie męczyli się przed dwa mecze, brak skuteczności i jak dla mnie również brak na tą chwilę potencjału na jakieś wielkie sukcesy. Są na tym Euro ekipy po prostu mocniejsze piłkarsko.
 
Ostatnia edycja:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Chorwacja - Hiszpania
ponad 3,5 kartek @ 1,75 (Euro)
ponad 4,5 kartek @ 2,8
Unibet

Szkoda, że Polacy odpadli bo pewnie można by było zarobić ponownie na kartkach. W meczach grupowych arbitrzy byli bardzo wstrzemięźliwi w pokazywaniu kartek nawet gdy ta wydawała się oczywistą. Teraz z fazie pucharowej zaczyna to wyglądać trochę lepiej. Na 4 spotkania już rozegrane były już 2 czerwone bezpośrednie co przy tych zakładach liczone jest jako 2 kartki.
Krótko dla przypomnienia:
Walia - Dania / 4żk + 1cz / 20 fauli
Włochy - Austria / 3żk (+ 2żk w dogrywce - te się nie liczą) / 22 faule
Holandia - Czechy / 3żk + 1cz / 20 fauli
Belgia - Portugalia / 5żk / 23 fauli
Jak widać nadal gwizdanych jest mało przewinień ale z kartkami jest już lepiej. Dzisiaj liczę na taki sam scenariusz, mało przewinień ale konkretnych, za które arbiter nie będzie miał wyjścia i ukaże kartką (faul taktyczny, ostry stempel czy gra na czas).
W fazie grupowej Chorwaci ujrzeli 5 żółtych kartek, 3 z Anglią i po 1 z Czechami i Szkotami. Hiszpanie na koncie zgromadzili 4 żółte kartki, po 2 z Polską i Słowacją i żadnej w starciu ze Szwedami.
Sędziuje Turek Cakir, ze strony którego było się spodziewać sporej ilości kartek jednak i on dopasował się do reszty arbitrów. Był rozjemcą w 2 spotkaniach grupowych, Węgry - Portugalia (3 żółte) i Ukraina - Austria (0 kartek - ale tutaj żadna z drużyn nie chciała za bardzo sobie zrobić krzywdy).
Chorwaci dopiero w ostatnim spotkaniu ze Szkotami zapewnili sobie awans do 1/8, Hiszpanie również potrzebowali ostatniego spotkania grupowego aby przypieczętować swój awans. Rozbili w nim Słowaków aż 5-0 ale po pierwszej samobójczej bramce Słowackiego bramkarza najwyraźniej uszło z nich powietrze co wykorzystali Hiszpanie. Dzisiaj tak ławo i prosto nie będzie, Chorwaci mają doświadczonych zawodników, mózgiem drużyny jest Modric, który doskonale zna swoich rywali, grając od lat w Realu Madryt. Z drugiej strony można stwierdzić, że Hiszpanie doskonale wiedzą jak on gra i jak go wyłączyć z gry.
Według bukmacherów Hiszpania jest mocnym faworytem ale na tym etapie nie takie ekipy żegnały się z mistrzostwami.
 
Ostatnia edycja:
typerskoki 414,9K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Luźne przemyślenia na następne mecze:
Chorwacja - Hiszpania

Chorwacja nadal mnie nie przekonuje. Typowałem ich na rozczarowanie turnieju i brak wyjścia z grupy. Wiele nie brakło bo były momenty w ostatnim meczu, że to Szkoci mogli objąć prowadzenie i zrobić popularnego busa i dowieść wynik do końca. Chorwaci jednak wygrali to indywidualnosciami (Modric, Perisic). Indywidualności te wydają się jednak spełnione bo sensacyjnym srebrze w MS 2018 i nie widzę w nich aż takiej ikry. Lata też już swoje maja i z młodą wybieganą Hiszpanią mogą mieć spore problemy. Hiszpanie też nie zachwycili, ale jak już mieli nóż na gardle to rozbili Słowaków 5-0. W pierwszej połowie ze Szwedami też spokojnie mogło być 3-0, także jest tam moc, tylko muszą odpalić. Możliwe, że się rozkręcają i już odpalili, a potwierdzą to w meczu z Chorwatami pewnie awansując dalej. Chorwaci bez Lovrena i Perisica, czyli kluczowych postaci ostatniego dobrego meczu.
Do różnych ako daje kombinacje wygranych Hiszpanii w regulaminowym czasie gry, a także do przerwy.

Francja - Szwajcaria
Krótko, faworyt oczywisty. Myślę, że jak zwykle ze stabilną defensywą i małym nakładem sił, awans dalej 1-0, lub 2-0 po kontrze w końcówce. Myślę, że długo tu może być 0-0 i nie padnie dużo bramek. Ewentualnie jak Francja strzeli to raczej będzie pilnowała tyłów i nie będzie forsowała tempa gry.
Do AKO win Francji w 90min i undery bramkowe.

Anglia - Niemcy
Straszny mam tu dylemat jak to będzie wyglądało. Z jednej strony sprawdza się to co pisałem w cytowanym poście, że Anglia próbuje to rozgrywać tak by się nie zmęczyć. W meczu z Czechami liczyłem, że oddadzą im pierwsze miejsce w grupie by nie trafić na kogoś z grupy śmierci. Anglicy jednak pewni swego pokazali kilka szybszych akcji i wygrali grupe, nie bojąc się potencjalnego rywala, wiedząc że z nim już zagrają na 100% i to będzie inna Anglia. Dodatkowo jako jedyni mogą jeszcze okazje grać u siebie, więc zostają jedynym gospodarzem turnieju. Z Niemcami grają w Londynie, a jak przejdą dalej to półfinał i finał jest również na Wembley. Zaczynam się zastanawiać, czy to nie jest przypadkiem najgroźniejszy rywal dla Włochów w walce o wygraną turnieju. Z drugiej strony mogę się mylić i Anglicy znowu będą grali bez polotu, na stojąco jak chociażby z Chorwacją. I jak Niemcą wyjdzie taki mecz jak z Portugalią to i wynik może być podobny i Anglia wyląduje poza turniejem juz w 1/8, w dodatku przegrywając u siebie ze znienawidzonymi Niemcami. Im bliżej meczu, tym bardziej skłaniam się ku Anglii. Przykład Włoch i Holandii i swietnej grupy i beznadziejnego 1/8 finału. Natomiast drużyny mogące robić po 4-0 w każdym meczu tego nie robią grając zupełnie inną taktykę (Anglia, Belgia). Cel uświęca środki i wydaje się to być dobra taktyka pod cały turniej

Szwecja - Ukraina
Moim zdaniem ta Szwecja jest słaba. Mimo, że taktycznie poukładani i mocni w obronie to tyle miejsca co mieli wczoraj Polacy, czy w pierwszy meczu Hiszpanie świadczy o tym, że jest to na razie chyba największy farciarz z turnieju. Ze Słowacją jak trzeba było atakować to także wyglądało to słabo z przodu. Myślę, że jak Ukraina zagra jak z Holandią i Macedonią, a nie jak z Austrią to ze Szwedami sobie poradzi. Ukraina ma charakter i już liczyła się z tym że jedzie do domu. Prezent od Polski w postaci awansu będą chcieli spożytkować. Tym bardziej że rywal nie jest potentatem, a dolna część drabinki wygląda "lajtowo". W półfinale na dole drabinki czeka Dania lub Czechy. Nie są to drużyny poza zasięgiem, więc wygrywając ze Szwecją i licząc na sensacje w ćwierćfinale, historyczny sukces jest w zasięgu. To powinno zmotywować Ukraińców do gry jak w Eliminacjach lub z Holandią/Macedonią. Szwecja już chyba pokazała co najlepsze i poza fartem w obronie i szczęściem do rywali (nieporadna Hiszpania, słaba Słowacja która potrafi przegrać 5:0, dziurawa Polska z ręcznikiem na bramce zamiast bramkarza) to nie zagrali nic specjalnego.

Znamy też już dwa ćwierćfinały i fajnie wyglądają do AKO, więc:
Belgia - Włochy
Moim zdaniem Mancini dobrze wyczuje ten mecz. Ma zmienników na podobnym poziomie co pierwszy skład i zmianami może rozerwać defensywe Belgijską, bo chyba nieco sensacyjnie ale to jest pomysł Belgii na te ME to obrona i kontry. Z Lukaku obrona sobie powinna poradzić tak jak sobie poradziła obrona POR. De Bruyne będzie kluczowy, ale jest szansa, że nie zagra, a jeśli zagra to nie w 100% dysponowany. E.Hazard jest cieniem zawodnika z MS 2018. Jak dla mnie cała Belgia wyglądała mega słabo i miała sporo szczęścia, że nie odpadła z bądź co bądź 3 drużyną z grupy. Uważam, że Włochy są faworytem do wygrania turnieju. Z Austrią trochę się nie spodziewali tak solidnej Austrii i trochę zlekceważyli. Ale w takich turniejach dość często się zdarza, że późniejszy zwycięzca, gdzieś jest na granicy odpadnięcia z teoretycznie słabszą drużyną we wcześniejszych fazach. Powinno to zadziałać jako lekcja i powinni wyciągnąć wnioski. Ja będę korzystał z fajnego kursu i grał spokojną wygraną Włochów już w 90min.

Czechy - Dania
Mecz "czarnych koniów", których zresztą już we wcześniejszych fazach typowałem do takiego miana. I jedna drużyna i druga czuje, że ma rywala w zasięgu i historyczny sukces na wyciągnięcie ręki. W prawdzie i jedni i drudzy już się pokazywali dobrze w takich imprezach, więc ewentualny półfinał nie będzie jakimś występkiem co kolejnym pokazem, że można namieszać w klasyfikacji turnieju. I myślę, że dania tutaj będzie lepsza. Czesi bazują na elemencie zaskocznia, że są skazywani na porażkę, a potrafią się zoorganizować w obornie i skutecznie skontrować rywala. Co było widać z Holandią. Tutaj Dania nie będzie ewidentnym faworytem więc nie ma co liczyc wyłącznie na defensywe i kontry bo Dania też będzie chciała troche dać rywalom pograć, zrobić otwarty mecz i samemu kontrować bo to idzie im świetnie. Było to widać z Rosją i Walią. Dopóki było koło remisu to było nerwowo. Przy 2 bramkach przewagi to raz po raz robili kontry, które zamieniali na bramki. Zatem nie przystępując do spotkania w roli ewidentnego faworyta (kursy 1,5-1,7) będą mogli liczyć na wyrównane posiadanie piłki i więcej gry z kontry, co powinno ich premiować. Nie zdziwi mnie jakieś kolejne 3-0 i nagle z drużyny, która po pierwszy meczu miała jechać do domu (porażka z Finami), staną się postrachem rywali.

Kupony:
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi

676x290(1).jpg
Poniedziałkowe popołudnie będzie stało pod znakiem pojedynku Chorwacji z Hiszpanią. Gospodarzem tego meczu będzie jeden z najbardziej fanatycznych stadionów tego Euro, czyli Parken w Kopenhadze. Wicemistrzowie świata przez pierwsze dwa mecze wyglądali bardzo przeciętnie, wyniki nie były wcale lepsze. Jednak w decydującym momencie stanęli na wysokości zadania i pokonali Czechów 3:1. Świetne zawody rozegrał jeden z przedstawicieli Ekstraklasy na turnieju - Josip Juranovic. Dodatkowo, pięknym golem popisał się Luka Modric. Nie obyło się także bez problemów jeśli chodzi o walkę La Roja o wyjście z grupy E. Po dwóch remisach i wysokiej wygranej ze Słowacją udało się zająć ostatecznie drugie miejsce. Drużyna Luisa Enrique nie odnajduje się w roli faworyta, a oczekiwania kibiców są ciężkie do spełnienia. Czy zwycięstwo nad Chorwatami sprawi, że opinia publiczna nad rzeką Ebro uwierzy w końcowy triumf?

O godzinie 21 na Arena Națională w Bukareszcie wybiegną reprezentacje Francji oraz Szwajcarii, czyli kolejno zwycięzca grupy F oraz jeden z beneficjentów zasady awansów w ramach klasyfikacji drużyn z 3. miejsc. Podopieczni Didiera Deschampsa pomimo tylko jednej wygranej nadal uważani są za głównego pretendenta w wyścigu po puchar Henriego Delaunaya. Z kolei, Helweci w turnieju zaimponowali tylko kiedy byli na musiku, czyli w starciu przeciwko przeciętnej Turcji, wówczas to główną rolę odegrał Xherdan Shaqiri. Oba zespoły mierzyły się ze sobą na ostatnim Euro i tam padł wynik bezbramkowy. Historia starć przemawia jednak za Trójkolorowymi. Wydaje się, że faworyt może być tylko jeden i jest nim obecny mistrz świata oraz wicemistrz Europy.

Wtorek, godzina 18, północno-zachodnie przedmieścia Londynu, stadion Wembley. Starcie wagi ciężkiej, której głównymi aktorami będą reprezentacje Anglii oraz Niemiec. Pierwsi wygrali swoją grupę, ale nie oczarowali stylem i postawą. Die Nationalmannschaft, natomiast zaczęli Euro od falstartu z Francją, jednak późniejsza deklasacja Portugalczyków oraz dosyć szczęśliwy remis z Węgrami pozwoliły na awans do fazy play-off. To będzie ósmy bezpośredni mecz pomiędzy tymi drużynami na turnieju rangi mistrzowskiej. Z nikim, Synowi Albionu, tak często nie stawali w szranki podczas mundialów czy czempionatu Starego Kontynentu. Co ciekawe, po raz ostatni pokali Niemców w fazie pucharowej w 1966 roku. Czy Gareth Southgate przechytrzy Joachima Loewa, poprawi historyczny bilans i zamelduje się w kolejnej fazie?

1/8 finału zakończymy pojedynkiem Szwecji z Ukrainą. Przez kibiców jest to uważany za jedno z nudniejszych zestawień tej fazy turnieju, na równi z meczem Walii z Danią. Może jednak tak samo jak w przypadku starcia w Amsterdamie, zawodnicy stworzą świetne widowisko i zaskoczą piłkarską publikę? Wszystko wskazuje na to, że ten mecz nie ma jednoznacznego faworyta. Szwedzi wygrali "polską" grupę, zostawiając za plecami Hiszpanów, a Ukraińcy do ostatnich chwil martwili się o swoje wyjście do fazy play-off. Wyniki ułożyły się tak, że 3 punkty oraz bilans bramkowy 4:5 dały jej awans. Czy świetnie zorganizowani taktycznie Niebiesko-Żółci z brawurowym Alexandrem Isakiem oraz reżyserem ich gry Emilem Forsbergiem ograją naszych wschodnich sąsiadów prowadzonych przez Andrija Szewczenkę, którzy przez wielu ekspertów typowani byli na czarnego konia turnieju?

W związku z drugą serią starć w ramach 1/8 finału Euro 2020, Totolotek przygotował specjalnie podwyższone kursy!

Więcej szczegółów:

https://www.totolotek.pl/pl/page/oddsboost


Nie masz konta w Totolotku, załóż go klikając w baner i skorzystaj ze specjalnej oferty na start EUROPAKA
EUROPAKA 1000x200.jpg
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
1200x628 - 2+1 - 1.png

Wracamy z promocją 2+1! Stawiasz dwa zakłady za 59 zł lub 149 zł, a jeden, o wartości postawionych kuponów, otrzymujesz GRATIS! Możesz otrzymać nawet trzy takie freebety!
1. Stawiaj kupony
  • Postaw 2 różniące się od siebie kupony za 59 lub 149 zł
  • Kupony SOLO lub AKO
  • Kurs kuponu min. 2,5
  • Kupony muszą być rozstrzygnięte do 29.06, godziny 23:59
2. Odbierz freebety
  • Otrzymasz freebet 59 zł (za 2 kupony o stawce 59 zł) lub 149 zł (za 2 kupony o stawce 149 zł)
  • Możesz odebrać aż 3 takie freebety (każdy po 59 lub 149 zł)
  • Freebetami grasz jak chcesz
  • Freebety pojawią się w ciągu 48h roboczych od zakończenia promocji
3. Czas trwania
  • Od 28.06, godz. 00:00 do 29.06, godz. 23:59
  • Każdemu Graczowi przysługują max. 3 freebety
  • W przypadku zagrania więcej niż sześciu kuponów, do promocji kwalifikują się pierwsze 6 zagranych i rozliczonych
  • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
946x196.png
 
P 986

Pankracy123

Użytkownik
Chorwacja - Hiszpania

Jak drużyna gra kaszanę w fazie grupowej to nawet lepiej... Może lepiej rozłożyć siły i rozpędzić się w fazie pucharowej.
Hiszpanie bardzo krytykowana za postawę w pierwszych dwóch meczach co może wyzwolić w nich sportową złość.
W ostatnim mecze ekipa z półwyspu Iberyjskiego zrobiła handicap., dlatego dziś zadowolę się po prostu ich zwycięstwem.
Widzę tu ich triumf jedną bramką.

Hiszpania 1,65 STS
Hiszpania awans 1,30 STS wynik 3: 5 ( po dogrywce )
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +33
chosen70 135,2K

chosen70

Użytkownik
Chorwacja - Hiszpania
Typ: Duje Caleta-Car - zawodnik otrzyma żółtą lub czerwoną kartkę
Kurs:
5.00
Bukmacher: LvBet

U innych bukmacherów kursy na żółtą kartkę Duje wahają się pomiędzy 3.20 a 3.50. Nie wiem skąd tak wysoki kurs w lvbet, ale narzekać z tego powodu nie zamierzam, a dostajemy dodatkowo podpórkę w postaci czerwonej kartki. Duje Caleta-Car zastąpi w składzie pauzującego za kartki środkowego obrońce Dejana Lovrena. Po zobaczeniu defensora w pierwszym składzie niemal po chwili sprawdziłem kursy na te zdarzenie, bo obserwuje jego grę od jakiegoś czasu. Piłkarz Olympique Marsylii nigdy nie słynął z dyscypliny na boisku w meczach reprezentacyjnych. Na Euro 2020 wystąpił raz w pierwszym meczu z Anglią, popełnił 3 faule i został ukarany żółtą kartką, a 5 na 7 jego ostatnich występów w barwach Chorwacji kończyło się żółtym kartonikiem. Dzisiaj presja ogromna, mierzyć mu się przyjdzie z zawodnikami Hiszpanii i uważam, że nieraz puszczą mu nerwy co skutkować może ukaraniem przez Cakira.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +134
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Anglia - Niemcy 2:0

Mecz na Wembley z jednej strony jednak z drugiej strony Anglia grała już 3 mecze u siebie na Wembley i każdy kto oglądał te mecze może jedynie stwierdzić jedno - mizeria. Jednak czy z Niemcami zagrają na równie niskim poziomie? Wątpię bo wiedzą o co grają.
Jeśli chodzi o Niemców to zagrali na ten moment tylko 1 dobry mecz - z Portugalią 4:2 pozostałe 2 spotkania to już poziom mizerny a to co pokazali z Węgrami to już kompletna padaka. Pierwszy raz osobiście widziałem jak Niemcy przy REMISIE grają na czas...
Rotacje zdecydowanie mocniejszą mają Anglicy i to może być tak naprawdę klucz przy długim spotkaniu i być może dogrywce + jednak mecz u siebie.
Oczywiście niespodzianką nie będzie jak awansują Anglicy ale także i Niemcy bo to jest drużyna turniejowa jednak patrząc na ich ostatnie wyniki i nie mówię tu tylko o Euro to ich gra jest daleka od tej idealnej.

Anglia (A) 1,82
 
Ostatnia edycja:
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
ja mam bts juz po pierwszej polowie, Simon jeden z lepszych, to samo zrobil Lloris w finale MS, nie wiem czy Chorwaci wytrzymaja tempo meczu

juro gram ukraine, bo kurs 3.35 w hicie dnia,jak szwecja straci pierwsza bramke to moga sie rozjechac.

rondoni jak ukraina nie wygra to mi stowke wisisz, bo mowiles,ze zalatwione ;) :D i jeszcze 50 za straty moralne,bo polecilem w typach dnia :D
 
Ostatnia edycja:
R 624,2K

rjastrzab

Użytkownik
Anglia - Niemcy
poniżej 2,5 gola
Kurs 1,73
Betfan

Jak dla mnie bardzo dobry pomysł na niski wynik w meczy tych ekip. Anglicy grają bardzo minimalistycznie, bo jak inaczej nazwać bilans bramkowy 2:0 po 3 meczach. A Niemcy po 4:2 z Portugalią i 2:2 z Węgrami, gdzie cudem sie uratowali nie sądzę, żeby byli w stanie znowu strzelić kilka bramek. Tym bardziej, że tu juz stracona bramka może spowodować zakończenie udziału w turnieju i obie ekipy więdzej uwagi dadzą do obrony. Jak dla mnie skończy sie niskim zwycięstwem Anglików .
 
Ostatnia edycja:
P 986

Pankracy123

Użytkownik
Francja - Szwajcaria

Z jednej strony faworyt jest tu oczywisty a z drugiej wydaje mi się, że Szwajcarzy nie sprzedadzą tanio skóry. Widzę tu raczej niski wynik. Myślę, że w handicapie Szwajcarzy się obronią...może nawet dowiozą remis do 90 minuty... Ciekawostką jest to że w ostatnią godzinę przed meczem kursy na żabojadów wzrosły...

Szwajcaria + 1,5 kurs 1,50
Szwajcaria x2 kurs 2,16 STS wynik 3:3 FT ( po 90 minutach )

po dogrywce Awans Szwajcarii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +39
A 861

amigo007

Użytkownik
No bukmacherzy zarobieni. Ja mam do wykorzystania zakład euro cashback 230zł w totolotku. I nie mam ZIELONEGO pojęcia co grać. Coś muszę obstawić. Zastanawiam się czy warto zagrać jutro hand Szwecja -1, po kursie 5,15. Zastanawiam się czy Ukraińcy będą lepiej czy gorzej grać od Polaków. Szwecja - Polska było 3:2. Sam nie wiem czy Ukraińcy będą aż takim łatwym "chłopcem do bicia", i czy Szwedzi ich rozjadą. Nic już nie wiem w tych mistrzostwach. Dzisiejsze mecze pokazały jak zwodnicze jest granie w regulaminowym czasie. A jeszcze ujemny handi.

Tymczasem cios za cios Francja - Szwajcaria.
 
N 349,2K

niewierny-janek

Użytkownik
Anglia - Niemcy
Over 2,5 @2,06
over 3,5 kartek @1,97
Betfan



Turniej jest mega nieprzewidywalny, faworyci albo odpadają w 1/8 albo przechodzą po męczarniach. Spodziewamy się zamkniętego meczu i dominacji faworyta a mamy rollercoaster od bramki do bramki i odrabianie strat jak w przypadku Chorwacji i Szwajcarii.W meczu Anglia - Niemcy trochę na przekór spodziewam się podobnego przebiegu, oczywiście zespoły mogą chcieć grać zachowawczo i czekać cierpliwie na okazje, ale jedna bramka może wszystko zmienić i któraś z drużyn ruszy do odrabiania strat. Anglia zagrała marną fazę grupową a i tak wyszli z pierwszego miejsca. Niemcy natomiast po słabym meczu z Francją zagrali dobry mecz z Portugalią, by na koniec męczyć się z Węgrami i drżeć o awans. Teraz czas na fazę pucharową i tutaj nie będzie odpuszczania. Do tych emocji dokładam jeszcze kartki, gdzie w fazie pucharowej sędziowie zaczęli dawać ich więcej niż w fazie grupowej.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/EURO 2020
Godzina: 18:00
Spotkanie: Anglia vs Niemcy
Typ: Harry Kane i Kai Havertz: każdy z nich odda przynajmniej 1 celny strzał w meczu
Kurs: 2.60 ✅
Bukmacher: BETFAN
Analiza:

O tym meczu zostało już dużo napisane, ja przejdę do konkretów, a więc swojego typu. Jestem zdania, że liderzy swoich reprezentacji będą mieli okazje, aby przynajmniej raz trafić w światło bramki rywala. Harry Kane jeszcze nie popisał się trafieniem na tym turnieju i z pewnością ciąży na nim ta presja. Zrobi wszystko, aby wreszcie strzelić gola i dać Anglii awans do ćwierćfinału. Po drugiej stronie barykady znajduje się Kai Havertz, który od dłuższego czasu znajduje się w rewelacyjnej formie. Ma już dwie bramki na swoim koncie i poluje na kolejne zdobycze. Liczę tutaj na stałe fragmenty gry, gdzie obie ekipy czują się całkiem nieźle, a napastnik Tottenhamu i pomocnik Chelsea mogą zrobić różnicę w tak prestiżowym spotkaniu. Kto wie, może każdy z nich zapisze się w protokole sędziowskim?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Anglia - Niemcy
Anglia suma celnych strzałów w meczu poniżej 4,5 betclic 1.65

Nie wierzyłem w nagłą przemianę Anglików już przed meczem z Czechami. Zagrałem wtedy wyższą dostępną linię, ale oczywiście i tak okazała się dobrym wyborem. Anglicy w 3 meczach grupowych strzelali w światło bramki odpowiednio 2 razy w meczu z Chorwacją, 1 raz ze Szkocją i 2 razy z Czechami. W ofensywie Anglii tacy gracze jak Kane, Sterling czy Grealish, tymczasem nie wygląda to zbyt dobrze. Moim zdaniem w spotkaniu z Niemcami tym bardziej Anglicy będą rzadziej stwarzać sobie okazje do celnych strzałów. Niemcy owszem sporo tracą, ale podejście do meczu 1/8 finału powinno być już zupełnie inne. Nawet jeśli stracą bramkę, to raczej nie będzie ich więcej niż jedna. Według mnie linia wciąż jest za wysoka patrząc na dotychczasową dyspozycję Anglii na tym Euro.
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Anglia - Niemcy
obie strzelą i powyżej 2.5 gola
@2.28 Betfan


Czternaście goli w dwóch poprzednich meczach 1/8 finału to na pewno robi wrażenie i pokazuje, że futbol, który rok temu obudził się po kilkunastotygodniowej śpiączce spowodowanej koronawirusem, wrócił na właściwe tory i cieszy oko przeciętnego kibica. A za taki cieszący oko mecz z całą pewnością można uznać konfrontację między Hiszpanią a Chorwacją. Anglia i Niemcy zaś to odwieczni rywale, którzy niemal zawsze toczą zacięte pojedynki. Poza jednym wyjątkiem. Dokładnie 11 lat temu, 27 czerwca 2010 roku na mundialu Niemcy rozboli Anglię stosunkiem bramek aż 4:1 w fazie 1/8 finału. Teraz Anglicy mają niepowtarzalną szansę na rewanż, i gdybym miał typować czyjś awans, postawiłbym na Anglię. Mimo wszystko pójdę za typem, w którym obydwie drużyny strzelą bramki i w sumie będzie ich co najmniej trzy. Myślę że mecz nie zakończy się skromnym 1:0. Oczywiście należy wziąć pod uwagę, że pięć ostatnich spotkań z udziałem Anglików zakończyło się maksymalnie jedną bramką (po raz ostatni over 2.5 gola miał miejsce w marcu w meczu przeciwko Polakom). Jednak teraz, gdy do głosu podchodzą Niemcy, sądzę, że posypie się ich więcej, a ta passa niewielkiej liczby goli zostanie wreszcie przełamana.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom