>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Mistrzostw Europy 2020 [26.06-29.06.2021] - Typy z analizami

Status
Zamknięty.
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Nie lekceważyłbym Walii, kurs moim zdaniem nieopłacalny na Danie. Podobne kursy były na mecz z Rosją co było szansą na zarobek ale nie porównujmy Walii do Rosji. To naprawdę solidna defensywa a nie można zapominać, że Dania grała wszystkie mecze u siebie. Tam to nawet nasze orły dostały 4. Podsumowując Dania jest mega mocna u siebie i ten atut odchodzi w zapomnienie. Ostatni wynik trochę zamazuję obraz. Z Belgią natomiast to był bardzo dziwny mecz, pierwsza połowa dla Duńczyków, którzy mieli mnóstwo sytuacji a wykorzystali tylko jedną, natomiast po przerwie gdy wszedł De Bruyne i Witsel, Dania z tygrysa stała się kotkiem. Rosja mimo, że uważam za jedną z najsłabszych drużyn stworzyła sobie sporo okazji po kontrach. Walijczycy okopią się i także na pewno będą mieli kilka okazji do strzelenia bramki. Nawet z Włochami, grając w 10 stworzyli super okazję dla Bale. Także uważam, że lepiej zagrać, że to Duńczycy stracą bramkę tak samo jak w każdym innym meczu niż grać ich zwycięstwo. Kursy bardzo podobne
Walia strzeli 1,81 forbet forbet
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Walia - Dania 0:4
powyżej 1,5 gola, @1,53 Betfan


Pierwsze spotkanie 1/8 finału, faworytem niby Dania, ale Walia już nie raz pokazała, że potrafi walczyć, mnie zainteresował wysoki kurs na przynajmniej 2 gole w meczu. Walia nie strzeliła tylko gola Włochom na tych mistrzostwach, ale to wstydu raczej jej nie przynosi, natomiast Dania traciła gole w każdym spotkaniu, w grupach w meczach obu ekip proponowany over pokryty był dwa razy, a po jednym spotkaniu zakończyło się porażkami 1:0, Dania w takim stosunku uległa Finlandii, ale wszyscy wiemy co tam się stało i tak ten mecz później wyglądał, natomiast Walia uległa 1:0 Włochom, w ostatnim spotkaniu, gdzie obie ekipy były pewne awansu, więc niski wynik też nie może dziwić. Dzisiaj myślę, że będzie jakieś 2:1 dla Dani, ale liczę się z tym, że może być do tego potrzebna dogrywka, jednak te 2 gole powinniśmy zobaczyć w regulaminowym czasie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +256
G 0

gubernator_nh

Gość
Dubel: Dania + Włochy

Włochy wiadomo, opisane szeroko i każdy widzi co grają, natomiast Dania się rozkręca. Wiem, że nie grają u siebie, mimo wszystko są dla mnie faworytem.

w 2018 grali 2 x ze sobą i 2x górą była Dania. To takie mecze w miarę grane nie dawno między nimi :)
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Ja zagrałem rożne w meczu Walia - Dania i chyba one się najbardziej opłacają.

Nie wiem jak dokładnie teraz stoją kursy, ale Walia w każdym grupowym meczu wykonała przynajmniej 3 kornery mniej od swoich rywali (nawet z fatalną Turcją). Ogólnie jest to zespół, który nie lubi być przy piłce i chętnie oddaje inicjatywę rywalom. W fazie grupowej ze średnim posiadaniem piłki na poziomie 34.7% byli lepsi tylko od Węgier i Szwecji.

Z drugiej strony mamy Danię, która stworzyła sobie najwięcej sytuacji bramkowych na całym Euro (61) i lubi dominować na boisku. Jak dla mnie to przebieg meczu będzie tu oczywisty - Dania przy piłce i rozgrywanie po obwodzie, a Walijczycy nastawieni na kontry. Ponadto Duńczykom trochę brakuje jakości i mają problem z kończeniem swoich akcji, a to często kończy się właśnie na rzutach rożnych. Finów i Rosjan zmiażdżyli w tej statystyce, z Belgią się nie udało - ale to przeciwnik z innej kategorii wagowej.

Jak dla mnie handicap na przewagę Duńczyków w rożnych to zdecydowanie najlepszy bet na ten mecz. Co prawda szybki gol może tu trochę namieszać, ale przy kornerach zawsze tak bywa.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Ja zagrałem rożne w meczu Walia - Dania i chyba one się najbardziej opłacają.

Nie wiem jak dokładnie teraz stoją kursy, ale Walia w każdym grupowym meczu wykonała przynajmniej 3 kornery mniej od swoich rywali (nawet z fatalną Turcją). Ogólnie jest to zespół, który nie lubi być przy piłce i chętnie oddaje inicjatywę rywalom. W fazie grupowej ze średnim posiadaniem piłki na poziomie 34.7% byli lepsi tylko od Węgier i Szwecji.

Z drugiej strony mamy Danię, która stworzyła sobie najwięcej sytuacji bramkowych na całym Euro (61) i lubi dominować na boisku. Jak dla mnie to przebieg meczu będzie tu oczywisty - Dania przy piłce i rozgrywanie po obwodzie, a Walijczycy nastawieni na kontry. Ponadto Duńczykom trochę brakuje jakości i mają problem z kończeniem swoich akcji, a to często kończy się właśnie na rzutach rożnych. Finów i Rosjan zmiażdżyli w tej statystyce, z Belgią się nie udało - ale to przeciwnik z innej kategorii wagowej.

Jak dla mnie handicap na przewagę Duńczyków w rożnych to zdecydowanie najlepszy bet na ten mecz. Co prawda szybki gol może tu trochę namieszać, ale przy kornerach zawsze tak bywa.
I co zagrałeś bo piszesz wszystko a najważniejszego nie ma. Nie ma buka, nie ma kursów nie ma nic. Jest wszystko i nic
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Anglia - Niemcy
TYP: Obie strzelą - TAK @ 1,85 Betfan (EURO)


Tym razem może trochę nieoczywisty typ bo w końcu faza pucharowa jeden mecz decyduje o wszystkim raczej trzeba obronić a jak się uda to strzelić, jest jednak pewne ale. I tak Niemcy uprawiają w obronie radosną twórczość (trochę jak Polska) dali sobie strzelać Węgrom, Francja miała kilka okazji nom Portugalia strzeliła 2 bramki przed Euro zremisowali 1-1 z Dania, 7-1 z Łotwą czyli też stracili bramkę, 0-6 z Hiszpanią przegrali ale też zremisowali 1-1, był też remis ze Szwajcarią 3-3, z Turcją 3-3, z Ukraina 3-1 i 2-1. To jest powiedzmy ostatni rok mecze towarzyskie czy Liga Narodów czy teraz na Euro tracą dużo bramek wiec raczej Anglia strzeli gola i o to można być spokojnym gorzej czy strzelą Anglii bo Anglia mało traci nie straciła jeszcze bramki na Euro. Ale Niemcy słabo bronią za to wszystko dają do ataku i też dużo strzelają z Francją się nie udało ale okazje mimo wszystko były Anglia mało traci ale Polska w marcu im wbiła takie zespoły jak Belgia czy Dania potrafiły w Lidze Narodów im strzelić czy nawet z nimi wygrywać. Więc lepsze zespoły potrafią strzelać Anglikom na Euro Szkoci czy Czesi mieli swoje okazje nie wykorzystali ich Chorwacja jakoś mam wrażenie mniej ale może uleciało mi z pamięci ale myślę że Niemcy to ta lepsza drużyna zwłaszcza w ataku więc w końcu coś powinno wpaść z racji na sposób gry Niemców mecz powinien być otwarty nawet jeśli Anglicy nastrzelają z kontry to Niemcy będą cały czas cisnąć do przodu i w końcu też powinno wpaść nawet jak już będzie wysoko na plus dla Anglików ale równie dobrze może się ułożyć dla Niemiec jak im kilka bramek wpadnie albo i 2-2 czy 3-3 więc wynik końcowy wszystko się może zdarzyć ale myślę, że obie strzelą w tym meczu to bardzo dobry typ. Niemcy w 2020 i 2021 roku zagrali 16 spotkań i tylko w 2 nie strzelili bramki i tylko w 3 nie stracili. Anglicy w tym samym czasie w 16 spotkaniach nie strzelili gola w 4. Niestety jedyna wątpliwość to to że Anglia tylko w 3 straciła gola ale tak jak próbowałem udowodnić wcześniej te lepsze drużyny strzelały Anglii.
 
Ostatnia edycja:
sza 73,3K

sza

Użytkownik
Zastanawiam się czemu tak bardzo Walia jest niedoceniana przez bukmacherów ? Przecież kurs 5 przeciwko Duńczykom to czysta promocja i żal nie skorzystać. Duńczycy tracą atut własnego boiska, lidera, mecz z słabiutka Rosja przecież też nie był idealny, przeciwko Belgom się postawili ale gdy już weszli na boisko liderzy to Dania niemała nic do powiedzenia. Walia na tym turnieju prezentuję się solidnie skazywani na porażkę w grupie wychodzą z drugiego miejsca, dobra praca w defensywie, liderzy Bale i Ramsey się rozkręcają, a co za tym idzie według mnie poprowadzą Waliczyków do półfinałów.
* Ja rozumiem wszyscy trzymamy kciuki za Danie w świetle wydarzeń które się stały w pierwszym meczu ale to jest biznes i tego typu fakty trzeba wykluczyć z głowy przy obstawianiu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Włochy - Austria - 1
1.57
betfan
Dołączam się do masówki na Włochów i stawiam na ich wygraną. W fazie grupowej to była maszyna. Może rywale nie byli zbyt wymagający, ale Włosi zdecydowanie dominowali w swoich meczach i nie pozwalali przeciwnikowi przedostawać się pod własne pole karne. Na razie nie stracili jeszcze bramki na tych MŚ i są w stanie przedłużyć tę passę. Austriacy nie przekonali mnie swoimi wygranymi meczami, ponieważ wygrana z Macedonią Północną nie jest czymś niesamowicie trudnym natomiast Ukraińcy zawiedli na całej linii i nie stwarzali zagrożenia pod bramką Austriaków. Tak meczu nie da się wygrać, a co najwyżej można przegrać i tak się stało. Kiedy Austriacy grali już z trudniejszym rywalem jakim była Holandia to nie było przebacz i Austriacy przegrali do zera. Podobny scenariusz przewiduję dziś, bo sforsować obronę Włochów jest ciężko, a Włosi mają bardzo duży potencjał ofensywny i na pewno oddadzą kilka groźnych celnych strzałów na bramkę Austriaków.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +40
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Walia - Dania
poniżej 2.5 bramki @1.48 Fortuna
poniżej 2 bramek @1.81 Fortuna (Euro)

Mamy starcie jednej z najbardziej defensywnych drużyn chyba całego Euro czyli Walii z drużyną która traci bardzo mało bramek czyli Danią. W dotychczasowych 3 meczach Euro Walii padło łącznie 5 bramek jednak w żadnym nie padły więcej niż 2 bramki kolejno 2,2 i 1 jednak w drugim meczu z Turcją druga bramka padła pechowo w 95 minucie. Walijczycy ogólnie nie przyzwyczaili nas w ostatnich meczach do dużej ilości goli i poza meczami gdzie grali z czołówką (czyli Francją, Belgią czy Anglia gdzie stracili po 3 bramki) nie stracili więcej niż 1 bramki. Duńczycy również nie zwykli tracić więcej niż jednej bramki na mecz w ostatnim czasie tą statystykę przerywa jedynie Belgia która jako jedyna potrafi im strzelić więcej niż jedną bramkę. Nie spodziewam się dwóch bramek którejś ze stron. Do tego dochodzi aspekt 1/8 finału gdzie żadna z drużyn nie będzie chciała się otworzyć i fakt ze Duńczycy zagrają 1 mecz poza swoim domem.
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Włochy - Austria typ Włochy kurs 1.56 Betfan (po dogrywce 2:1)

Na mecze po wyjściu z grup wybrałem spotkanie pomiedzy Wlochami i Austria. Wlosi nie przegrali od około 30 meczy. W tym spotkaniu w Reprezentacji Włoch nie zobaczymy prawdopodobnie Chiellini oraz Florenzi, natomiast w Austrii nie zagra Lazaro. Włosi uznawani od początku Mistrzostw za jednego z faworytów EURO 2020 i na ten moment to zdecydowanie potwierdzają. Mecze z Turcją i Szwajcarią oba te spotkania wygrane przez Włochów trzema bramkami. Z Walia bardziej skromne zwyciestwo jedną bramką. Austria oglądając pierwszy mecz wygrany co prawda 3:1 z Macedonią to ta gra nie przemawiała zbyt wiele optymizmu. Długo w tym meczu utrzymywał się wynik 1:1, gdzie dopiero 79 minucie po bramce Gregoritsch wyszli Austryjacy na prowadzenie. Słuchając zawodników, niektórych kibiców oni są już zadowoleni, że wyszli z grupy i z tego co mówili grają w tym meczu bez presji bo i tak wywalczyli naprawdę historyczny wynik już w tym momencie. Wiadomo, że tzw. "luz" może pomóc Austrii w osiągnięciu lepszej gry i korzystnym wyniku, ale ja tutaj nie widzę innej opcji jak zwycięstwo rozpedzonej Reprezentacji Włoch. Patrząc na mecze historyczne, które rozegrały obie Reprezentacje to na osiem spotkań ostatnich Włosi wygrali pięć. Wiadomo niespodzianki się zdarzają, ale tutaj była by ogromną niespodzianką jeżeli Austria wygrała ten mecz. Jest jeszcze jedna opcja utrzymaniu wyniku remisowego i doprowadzenie do dogrywki, ale Włosi myślę, że tutaj nie będą chcieli tracić sił na jakieś dodatkowe minuty z Reprezentacją z którą są zdecydowanym faworytem. Liczę na pewne zwycięstwo Reprezentacji Włoch w tym meczu. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +40
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Na Włochy idzie taka masówka, że nie może się to udać... :ROFLMAO: Choć zgadzam się, że nie ma tu żadnych przesłanek aby tego nie grać. No właściwie jest tylko jedna - przy niekorzystnym ułożeniu meczu może być remis i w dogrywce Włochy ogarną, ale oczywiście kurs na awans czy DNB żałosny.
Wlochy awansuja,ale moze nie byc to wysoka wygrana, ja zastanawiam sie nad Walia-Dania bo ten kurs na nich bardzo dobry, nawet z opja dodatkowego czasu gry a 1.9 za 1X
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wlochy awansuja,ale moze nie byc to wysoka wygrana, ja zastanawiam sie nad Walia-Dania bo ten kurs na nich bardzo dobry, nawet z opja dodatkowego czasu gry a 1.9 za 1X
Dla mnie z 1x2 no-bet. Wyrównany poziom i może pójść w każdą stronę. Jest value w 1x, ale Dania może to ogarnąć. Natomiast jak nie lubię grania cornerów to myślę, żeby pograć na cornery dla Danii bo Walia praktycznie w każdym meczu się broni i wywala na cornery. Z kolei Dania atakuje skrzydłami. Zagrożeniem dla typu była by szybka bramka dla Danii. Myślę też nad pow 2 goli AH bo niby Walia underowa, ale Dania się nie cofnie więc możliwa bramka z kontraatku dla Walii i sama Dania może strzelić z 2 bramki a kurs na pow 2 goli ok 2,00
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Musimy jeszcze wziasc pod uwage,ze Dania grala dotad w Kopenhadze,oczywiscie Wlosi tez w Rzymie,ale Danii do Wlochow jednak troche brakuje,na bts tez fajny kurs prawie 2.4 Dania zadnego meczu na zero jednak nie zagrala.
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Włochy - Austria
typ: Włochy
@1.58 BETFAN
Włosi są naprawdę w wielkiej formie i potwierdzają to w ostatnich miesiącach. Jako pierwszy zespół w historii Mistrzostw Europy wygrali wszystkie mecze grupowe nie tracąc nawet jednego gola! Reprezentacja Włoch zwyciężyła w ostatnich jedenastu pojedynkach bez straty bramki i obecnie notuje serię 30 spotkań bez porażki w tym aż 25 meczy zakończyło się ich zwycięstwem. Naprzeciw nich staną dziś Austriacy, którzy co by nie mówić ale nie zachwycają. Przegrali oni 3 z 6 ostatnich pojedynków. Ich dobrym sprawdzianem był mecz z Holandią przegrany 0:2, w którym tak naprawdę Austriacy nie zaistnieli i spodziewam się, że podobnie będzie dziś.
 
Ostatnia edycja:
fromage 446

fromage

Użytkownik
Szczerze popieram Włochów w tym euro. Mancini zbudował dobry zespół, zaszczepiając nowoczesny, atakujący futbol, co jest rzadkością we Włoszech. Myślę, że są w stanie dojść do finału, a dzisiejszy przeciwnik, Austria, nie jest drużyną, która może im w tym przeszkodzić. Następnie czekamy na zwycięzcę meczu Belgia-Portugalia, będzie zamieszanie, ale nie wyprzedzajmy faktów. Oglądałem mecz z Austrią i Holandią, szczerze mówiąc - nie ciągną tego. I o ile Austriacy nie potrafili stworzyć problemów holenderskiej defensywie, która nie słynie ze szczególnej solidności, to doświadczeni obrońcy Bonucci i Kjellini raczej nie dadzą się zaskoczyć. Spodziewam się pewnej wygranej Włoch.

Włochy -1 @2.06 Pinnacle

Nie opieram tego na statystykach i tym, jak drużyny grały w fazie grupowej. Tak, książka jest oparta na statystykach bramek i współczynnik jest prawdopodobnie oparty na tym wskaźniku. Ale jest jeszcze ulubione przez wszystkich xG, którym Dania nie ustępuje liderom turnieju. Nikt się tu nie otworzy i nie ucieknie z równymi siłami i szansami. Ale bramka to nie mamut, a jeśli będzie to bramka bezpańska, to gra zostanie zdemolowana. Mecz naszej reprezentacji, w którym Dania w pierwszej połowie mocno walczyła, a następnie Damsgaard pokazał, że istnieją indywidualne umiejętności, których obie strony mają pod dostatkiem. Generalnie myślę, że mecz będzie o bramki, ale nawet jeśli nie, to warto poświęcić mu uwagę i zaryzykować. Powodzenia, ludzie.

Over 1.5 @1.59 Pinnacle
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Włochy vs Austria - Włochy (AH:-1) kurs: 1,95 buk: Noblebet ❌

O meczu powiedziano już wiele. Nie jestem tu oryginalny i gram tak jak całe forum. Włochów, których oglądałem każdy mecz prezentują się bardzo dobrze, nawet lepiej niż Francja, której przytrafiło się potknięcie. Ten bet wydaje się bardzo pewny. Przy minimalnej wygranej mamy zwrot stawki. Austria - typowy średniak

Włochy vs Austria - Włochy + Francja vs Szwajcaria - Francja kurs: 2,40 buk: Noblebet ❌

Jak dla mnie najbardziej pewne bety na win w czasie regulaminowym w 1/8 Z Francją podobnie jak Włochami. Nie licząc wpadki z Węgrami drużyna prezentuje się bardzo dobrze. Szwajcaria - kolejny średniak. Dodam jeszcze, że dzisiaj w Noblebet każdy bet na Euro z kursem minimum 1,75 bez podatku.

Jak bym miał sporo kasy do zainwestowania to grubo bym pograł awans tych 2 w/w drużyn. Jest to dla mnie najpewniejszy bet, ale kurs nawet łączny oscyluje wokoło 1,50 więc z podatkiem wychodzi, że z każdego 1000zł zarabiamy 300zł. Więc niezbyt dobrze. Natomiast dla osób, które mogą grać bez podatku u zagranicznych lub/i mają sporo kasy wydaje mi się, że to megapewny bet

Walia vs Dania - powyżej 2 goli (AH) - kurs: 2,00 buk: LVBET ✅✅✅✅✅

Tak do końca nie jestem przekonany, że Dania to wygra. Dla mnie pół/pół. Walia umie się dobrze bronić i ma z przodu Ramseya i Bale'a. Nie twierdzę, że Dania nie wygra, ale z 1x2 nie gram nic. Niby Walia jest underowa, ale czuję, że w tym meczu będzie BTS i skończy się na 1:1, ale... wolę pograć tak bo przy innych, możliwych scenariuszach może wejść. Zawsze wolę grać pow 2 goli AH niż BTS bo obejmuje więcej scenariuszy, a liczy się dla mnie możliwość zwrotu stawki


Walia vs Dania - (Dania: -3 AH rzutów rożnych) - kurs: 2,12 buk: LVBET ✅✅✅✅ (weszło już w I połowie)
Walia vs Dania - (Dania: pow. 6 rzutów rożnych AH) - kurs: 2,12 buk: LVBET ✅✅✅✅✅ (weszło już w I połowie)

Nie lubię grać kartek czy cornerów, ale bet na rożne, żeby zagrać w meczach Walii zapisałem sobie na kartce już po wcześniejszych meczach. Nie będę przytaczał statystyk, które wczoraj jeszcze raz sprawdzałem, ale Walia zawsze broni się wybijaniem na rożne, a z kolei Walia atakuje skrzydłami. Właściwie te bety idealnie pasują do tego meczu. Jeśli scenariusz będzie taki, że Dania będzie atakowała, a Walia się broniła co jest bardzo prawdopodobne to te cornery mogą wejść bardzo szybko.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
Dla mnie mecz Walia - Dania ma potencjał by być jednym z lepszych widowisk na Euro. W cale nie musi być zamkniętego grania. Szybkie otwarcie któreś ze stron napędzi tylko ten mecz. Jak dla mnie 1x2 nie do typowania jednak bramek się spodziewam. Tak jak wielu z Was tutaj proponowało over 1,5 gola w meczu do grania jak dla mnie @ 1,58 Fortuna, oraz Walia over 1,5 kartki @ 1,56 także w Fortunie. Walijczycy będą bezwzględni w zatrzymywaniu akcji. Duńczycy nie poprowadzą tego tak swobodnie jak z Rosją. Spodziewam się momentów w których to wyspiarze poprowadzą grę.

Włosi są zdecydowanym faworytem z Austriakami. Muszą zneutralizować Sabitzera i nie dać się podpuścić w gierki Arnautovicia. Laimer i Lainer to goście, którzy mogliby stanowić zagrożenie jednak Austriacy grają zbyt wolno w stosunku do Włochów i ich posiadanie piłki powinno się kończyć w okolicach koła środkowego. Widziałem wywiad z Arnautoviciem w którym komplementuje Włochów i trochę się boi ich jakości. Z jego mentalnością i pewnością siebie daje do myślenia. Jak dla mnie Włosi dziś kontrola od początku do końca : win za @ 1,55 i Włochy under 1,5 kartki @ 1,54 @ Fortuna
 
Ostatnia edycja:
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Chyba chodzi ci o podstawowy czas gry, bo przeciez nie moze awansowac przegrywajac.Narazie Dania lepsza, ale Walia ma lepsze 2 polowy wystarczy porownac staty ze Szwajcaria i Turcja,bo z Wlochami grali w oslabieniu od 55 minuty.i wydaje mi sie ze cos im wpadnie i nie powiedzieli ostatniego slowa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom