>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/8 Finału Ligi Mistrzów 18-19.03.2014

Status
Zamknięty.
furman19 928

furman19

Użytkownik
Zdecydowanie popieram typ na kartki ,mi udało się złapać kurs 1.8 na chelsea powyzej 1.5 kartki oraz shalke powyżej 1.5 kurs 1.8. Postawiłem zakład około północy a po godzinie albo dwóch kurs znacznie spadł .Lini w obu meczach została podniesiona .Teraz zauważyłem ,że podane są już oferty na kartki w meczu Manchesteru z Grekami i kurs na 1.5 kartek dla Angoli wynosi 1.8 ,więc uważam ,że jak najbardziej trzeba z tego korzystać i nie czekać długo bo stanie się mniej atrakcyjny .Dla Anglików to ostatnia szansa na osiągniecie jakiegoś przyzwoitego rezultatu ,więc odpuszczania na pewno nie będzie .Warto też spojrzeć na ofertę kartkową w meczu Borussi .Over kartkowy na borussie 0,5 ,kurs 1.53 wygląda zachęcająco do dubla ,jeden nieprzemyślany faul lub dyskusja z sędzia i powinno być to nagrodzone .
Powyżej 1.5 kartki Man Utd 1.8 kurs
Powyżej 0.5 kartki Borussia 1.53 kurs

Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
dani222 144

dani222

Użytkownik
Real - Schalke over 2,5 żólte kartki 1.8 sts :2 ⛔ mecz bez ambicji, trening
Na początek napomnę że od paru lat, codziennie śledzę co się dzieje w Realu.
Wszyscy czekają na Gran Derbi, Barca nie gra w tym tygodniu pucharów.
Real - Ancelotti zadeklarował że każde spotkanie ma być jakością, a teraz są to bardzo ważne testy przed Barcą, więc trzeba ją utrzymywać i każdy zawodnik może w takim meczu się pokazać, nie chce dokonywać za dużych zmian w zespole, i tak od początku ma zagrać na pewno: z przodu Jesé, Álvaro Morata i Cristiano Ronaldo. Do tego ker Casillas; Nacho, Raphaël Varane, Sergio Ramos, Fábio Coentrão; Asier Illarramendi, Xabi Alonso, Isco.
Myśle że Ronaldo, Alonso, Ramos po 45-60 min
Skład powołany to: Bramkarze: Casillas, Diego López i Jesús Fernández.
Obrońcy: Varane, Pepe, Coentrão, Ramos, Marcelo, Carvajal i Nacho.
Pomocnicy: Xabi Alonso, Bale, Modrić, Di María, Isco, Illarra i Casemiro.
Napastnicy: Cristiano Ronaldo, Jesé i Morata.

Kontuzjowani: Arbeloa, Benzema, Khediira
Schalke - trener powiedział że u niego będą głębsze rezerwy w porównianiu z pierwszym meczem, wązniejsza jest walka w lidze o grę w Ligę Mistrzów, ale powiedział że Ci którzy wystapią mają zagrać lepszy mecz, bardziej agresywnie, szybciej i nie pozostawiać miejsca Realowi, że chciałby walki tak jak to Bayer który mimo rozsztrzygniętego meczu jednak w Paryżu zdobywali rzuty rożne, nie odkładali nogi i oba zespoły kartkowały a nie musiały.
Będą zmiany w obu zespołach, młodzi Realu będą napędzali się przed Gran Derbi, pokazać że aspirują do składu, a mecze Ligi Mistrzów to z kolei rzadka okazja dla rezerwowych z Niemiec by sie pokazać z dobrej strony na tle takiego rywala. Duże zmiany, młodość i szybka gra bez kompleksów to w takim meczu powinno sprzyjać typowi na kartki niż grałyby pierwsze składy.
 
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
Remis w pierwszym meczu jak najbardziej zasłużony, w pierwszej połowie przewaga podopiecznych Mou a w drugiej gospodarzy. Nie ma co się oszukiwać, że Chelsea jest pod dużą presją, grają przed własną publicznością i to oni są faworytem w tym spotkaniu, ale Galata na pewno skóry łatwo nie sprzeda. Ostatnie 5 meczy Galata:

Ostatnie 5 meczy The Blues :

W składzie gospodarzy zabraknie A. Cole&#39;a który zmaga się z problemami zdrowotnymi. Do treningów z drużyną wrócił Eto&#39;o, Luiz, ale nie wiadomo, czy pojawią się na murawie. Spotkanie z trybun obejrzy Matic. Z powodu kontuzji do Londynu nie będą mogli przyjechać zawodnicy Galatasaray: Emre Colak oraz Yilmaz.
Goście na pewno od początku nie rzucą się heroicznie do ataku, myślę że jeśli po 45 minutach nie zdołają strzelić bramki to w drugiej połowie zacznie się gorąco pod bramką Czecha. Myślę, że wynik zakręci się koło 1:0 dla gospodarzy, ewentualnie remis.

Chelsea vs Galatasaray

Typ : Galatararay +2 | 2:0 - ZWROT
Kurs : 1.67

Buk : WilliamHill
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Real Madryt - Schalke 04
Liga Mistrzów
Santiago Bernabeu
20:45




Do Madrytu na mecz rewanżowy przyjedzie Schalke. Losy awansu są już rozstrzygnięte. Real w pierwszym meczu wygranym 6:1 rozwiał marzenia niebiesko-białych. Wszyscy na pewno spodziewają się powtórki na Bernabeu. Ja jednak pójdę w innym kierunku. Warto zauważyć, że Królewscy w niedziele zagrają chyba najważniejsze spotkanie w lidze o mistrzostwo Hiszpanii z Barceloną. Niby przerwa między meczami będzie trwała 5 dni, jednak Real nie będzie chciał dopuścić do porażki z Dumą Katalonii i spotkanie z Schalke może potraktować jako trening. Do dzisiejszego meczu podopieczni Carlo Ancelottiego podejdą bez żadnej presji wyniku. Tak samo Schalke, które już zapewne pogodziło się z odpadnięciem z LM. Podopieczni Kellera nie mają nic kompletnie do stracenia. Mogą starać się pokazać z jak najlepszej strony dzisiaj w meczu z przeciwnikiem takim jak Real. Będą próbowali powalczyć o honor.
Przewidywany skład Los Blancos na dzisiejszą gierkę pokazuje jak Carlo chcę dać odpocząć swoim gwiazdom. Jedynie Ronaldo ma rozpocząć w podstawie, co nie powinno nikogo dziwić. Portugalczyk chcę sięgnąć w tej edycji LM po tytuł króla strzelców. CR7 na swoim koncie ma 11 trafień. Po piętach depczą mu Ibra - 10 bramek oraz Messi - 8 bramek. W dzisiejszym spotkaniu zabraknie również Benzemy, który nabawił się kontuzji w ostatnim meczu ligowym z Malagą.
Podopieczni Jensa Kellera w ostatniej kolejce w lidze rozprawili się 2:1 na wyjeździe z Augsburgiem. Bramki strzelał Huntelaar. Kontuzjowani w ekipie z Galsenkirchen to: Farfan, Aogo, Fuchs, Santana i Hoger. Schalke w tej chwili jest po najgorszej serii meczów. W lidze zajmują 3 lokatę z 47 punktami. Punkt straty do BVB.
W drużynie Królewskich nie wystąpi prawdopodobnie Benzema, kontuzjowany Khedira oraz Arbeloa. Do boju mają ruszyć młodzi wyjadacze. Morata oraz Jese, a także Icso i Illaramendi. Real w La Liga znajduję się na pozycji lidera z przewagą 3pkt nad Atletico i 4pkt nad Barceloną. W ostatniej kolejce Los Blancos wygrali na wyjeździe po ciężkim meczu z Malagą 1:0 po trafieniu Ronaldo.

Zawodnicy Schalke nie liczą na cud. Mogą tylko powalczyć o honor. Dwumecz może zakończyć się podobnie jak PSG - Bayer. W pierwszym meczu solidny łomot, a w rewanżu gra bardziej wyrównana. Widowisko w dzisiejszym meczu może nie urywać du*y. Brak gwiazd może o tym zaważyć. Moim typem będzie BTS, czyli obie drużyny strzelą bramkę. W pierwszej jedenastce Realu w linii oborny mają wystąpić Varane oraz Nacho - mniej doświadczeni zawodnicy. Schalke z przodu natomiast ma kim postraszyć, między innymi Huntelaar, Draxler, Boateng czy Meyer. Zawodnicy z Zagłębia Ruhry są w stanie wywieźć z Bernabeu nawet remis. Real bez gwiazd może nie być tym samym Realem z pierwszego meczu.

Przewidywane składy:

Real Madryt: Casillas - Nacho, Varane, Ramos, Coentrão - Illarramendi, Alonso, Isco - Jesé, Morata, Ronaldo.

Schalke: Fährmann – Hoogland, Höwedes, Matip, Kolasinac – Draxler, Neustädter, Meyer, Boateng, Goretzka – Huntelaar.

Typy:
BTS (obydwie drużyny zdobędą bramki) @ 1,75✅✅✅
Handicap Schalke 0:2 @ 2,16 ⛔
Unibet
__________________________________
Pomogłem, kliknij dzięki! Dzięki!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 5

pieczarka

Użytkownik
Wydaje mi się że Niemcy wyjdą ostrożnie by nie dostać w dwumeczu dwu cyfrówki. Real nie powinien szarżować tempa bo to nie w jego interesie, więc będą grać spokojnie atak pozycyjny by dograć do końca meczu, więc jakichś szaleńczych ataków Królewskich po którym Schalke mogłoby wyjść ze skuteczną kontrą się nie spodziewam Może jedynie jakiś stały fragment.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wisniowy 126

wisniowy

Użytkownik
Borussia - Zenit
Typ podaję już dzisiaj, bo zleci na łeb na szyję jak dzisiejsze kartki.
Over 3.5 kartek @2,25 Bet365 ✅
Zdecydowałem się na ten typ, gdy zobaczyłem kto sędziuje ten mecz, a mianowicie pan Alberto Undiano Mallenco. W 19 meczach w tym sezonie rozdał 81 żółtych kartek i 2 czerwone. Licząc czerwone, średnie niemalże 4.5 na mecz, idealnie dla mojego typu. W meczach Ligi Mistrzów, Basel - Schalke oraz Benfica - Olympiacos, rzucił odowiednio 4 i 6 kartek. W Lidze Europejskiej w meczu Bordeaux - Frankfurt - 6 kartek.
Z argumentów sportowych, Borussia zdziesiątkowana kontuzjami. Gracze mniej doświadczeni na pewno pokuszą się o niejeden bezsensowny faul. Mecz jest niby rozstrzygnięty, ale to jest Liga Mistrzów, tu nie ma odpuszczania i kalkulowania. Do tego Dortmundczycy muszą odpokutować ostatnią porażkę z imienniczką z Mönchengladbach, dlatego moim zdaniem pokuszą się o zwycięstwo.
Liczę, na &quot;wysoki&quot; poziom sędziowania, jak to często bywa przy pomocy hiszpańskich sędziów ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
danny. 202

danny.

Użytkownik
Wydaje mi się że Niemcy wyjdą ostrożnie by nie dostać w dwumeczu dwu cyfrówki. Real nie powinien szarżować tempa bo to nie w jego interesie, więc będą grać spokojnie atak pozycyjny by dograć do końca meczu, więc jakichś szaleńczych ataków Królewskich po którym Schalke mogłoby wyjść ze skuteczną kontrą się nie spodziewam Może jedynie jakiś stały fragment.
Możesz mieć racje w przypadku gdy pierwsza 11 Realu będzie wyglądać podobnie jak w ostatnim meczu, jednak sądzę że Carlo kilka zmian na pewno przeprowadzi i ci &quot;zmiennicy&quot; raczej będą grać na 100% i taki Jese czy Isco (wiem jak wyglądał jego ostatni mecz, wiec gorzej na pewno nie zagra) mogą trochę dymu zrobić. W dodatku przy takim, a nie innym rozstrzygnięciu poprzedniego meczu defensywy pewnie będą rozluźnione i liczę na otwarty mecz. W grze obydwóch drużyn będzie sporo luzu i wtedy o bramki trudno nie będzie, przynajmniej dla RM : ) No i Ronaldo czy nawet Bale jak grają &quot;na pół gwizdka&quot; to i tak są niezwykle efektywni.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Chelsea - Galatasaray typ: Żółta kartka - Felipe Melo @ 2.00 Betsson ✅ 19 min ;)
Chelsea - Galatasaray typ: Żółta kartka - Aurelien Chedjou @ 3.20 Betsson ⛔
*Chedjou był cieniem w tym meczu, nie podejmował za dużo ryzyka, a w końcówce ewidentnie miał już pompę ;) Faul na Hazardzie pod koniec meczu raczej na żółtą nie zasługiwał.
*Melo - akcja ratunkowa, przerwanie kontrataku (uczyć się terminologii sędziowskich ???? )
Każdy widzi w meczu wiele kartek ale chyba jeszcze nikt nie zaproponował danego &quot;poszkodowanego&quot;.
Wychodzę z założenia że najbardziej aktywna jeśli chodzi o faule będzie środkowa strefa boiska. Jeśli Galatasaray będzie mądra to boki szybko i skutecznie może wyeliminować niekoniecznie faulując. Sposobem na to jest podwojenie Hazarda i Williana. Znakomitym przykładem takiej taktyki był wczorajszy mecz Villarrealu z Athletic Bilbao. Do końca ci którzy postawili na over 4.5 rzutów rożnych byli nie pewni swojego typu z jednego prostego powodu - boczni pomocnicy Basków nie podejmowali ryzyka gry 1 na 1 ponieważ najzwyczajniej na świecie w pewnym momencie mieli przed sobą dwóch zawodników przeciwnika. Dziś tak nie będzie, bo Hazard mimo kilku przeciwników nie boi się tego elementu gry, ale szybciej mi do faulu kogoś z linii pomocy niż samego bocznego obrońcy. Eboue nie otrzymał w sezonie 2013/2014 jeszcze żadnej kartki, Telles podobnie. Dziś może się to zmienić ale na tego pierwszego nigdzie nie potrafię znaleźć zakładu a Telles jakoś mi się nie widzi.
Melo zaś to defensywny pomocnik. We wszystkich meczach 2013/2014 otrzymał już 7 żółtych kartek i jedną czerwoną. Nie przebiera w środkach jeśli ma przerwać korzystnie zapowiadającą się akcję a dziś takowych dla Chelsea powinno się trochę nazbierać. Często również napastnicy The Blues schodzą po piłki do drugiej linii co zwiększa szansę na jakiekolwiek napomnienie.
Oprócz Felipe Melo do gry na kartkę typuję Aureliena Chedjou. To środkowy obrońca który powinien dziś być odpowiedzialny za napastnika oraz asekuracje jednej ze stron (pół-lewy, pół-prawy) w razie przegranych pojedynków 1 na 1 w bocznych sektorach gry. To zawodnik Galaty który w 27 meczach w jakich wystąpił zobaczył 5 żółtych kartek co jest druga wartością w zespole z Turcji.
Sądzę tym samym że co najmniej jeden z tych dwóch (jak nie oba) typów powinien po meczu być oznaczony kolorem zielonym, ponieważ są przesłanki które świadczą że to właśnie ci dwaj zawodnicy mogą faulować a przy Felixie Brychu bez kartki to nie przejdzie.
 
Grac45 56,2K

Grac45

Forum VIP
REAL MADRYT - SCHALKE ✅✅✅
Real wygra do 30 minuty meczu 1,75 Ronaldo w 22 minucie a Schalke wyrównało w 31 minucie, jednak intuicja tym razem wzięła górę :wink:
STS
Nie over, nie handicap a właśnie taki typ wybrałem na dzisiejszy mecz z kursem mimo wszystkim atrakcyjnym porównując je do co najmniej overu +3,5 czy hcsu -2 bo nawet opierając się o te dwa typy zarówno i w pierwszym jak i drugim typie muszą te bramki kiedyś wpaść a wiadomo, że im szybciej tym lepiej. Dodatkowym argumentem dla mnie jest to że to rewanż w, którym wszystkie jest już przesądzone, sądzę że Real depnie właśnie na początku meczu i z każdą minutą będzie to widowisko gasło w oczach kibiców.
Statystyka potwierdza ten typ w choćby w ostatnich meczach
z Malagą na wyjeździe - Ronaldo w 23 minucie
z Levante w domu - Ronaldo w 11 minucie
z Atletico na wyjeździe - Benzema w 3 minucie
z Schalke na wyjeździe - Benzema w 13 minucie i Bale w 21 minucie
I tak można wypisywać a wypisywać, właściwie 1 połowa dla Realu też nie jest głupim pomysłem z kursem 1,55 ale typ do 30 minuty jakoś od razu wpadł mi w oko a intuicji nie ma co lekceważyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 9

smakosz2

Użytkownik
(Real - Schalke) over 2,5 kurs 1,4 Bet365

Dzisiejszy mecz nie będzie tym z rodzaju &quot;taktycznych&quot;. Wynik rozstrzygnięty. Real w pół rezerwie, ale zastępcy to też niezła paczka. Ronaldo ma z pewnością ochotę na jakąś bramkę. Po drugiej stronie Schalke które może zagrać na luzie i przez to zaskoczyć rywala. Kurs jak najbardziej prawdopodobny do wejścia.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
(20:45) Chelsea Londyn vs. Galatasaray Stambul ▶ powyżej 30.5 rzutów wolnych @ 1.81 (Marathonbet) ✅ 40
Dziś o 20:45 kolejna porcja rewanżowych spotkań 1/8 finału Ligi Mistrzów, tydzień temu awansowała do ćwierćfinału Barcelona, wraz z Bayernem, PSG i Atletico. Dzisiaj natomiast o awans powalczy drużyna Realu Madryt i Schalke 04, oraz Chelsea wraz z Galatasaray. I właśnie tym drugim spotkaniem chciałbym się teraz zająć. Faworytem spotkania jest drużyna gospodarzy, jednak ja nie chciałbym dzisiaj próbować czegokolwiek związanego z bramkami, i wynikiem. Każdy doskonale wie że dla Mourinho najważniejszy jest awans, styl gry jego piłkarzy go nie obchodzi. Dlatego mnie nie zdziwi 0:0, i tym samym awans drużyny z Londynu, przypomnijmy że w pierwszym meczu w Turcji padł remis 1:1. Który premiuje na tę chwilę Chelsea Londyn.
To wszystko w ramach wstępu, przejdźmy jednak do typu. Dzisiaj na boisku zobaczymy dwie drużyny które potrafią grać twardo, ostro. Chelsea pokazała to już nie raz, zwłaszcza od momentu kiedy do drużyny powrócił Jose Mourinho. Podobnie sprawa wygląda jeśli chodzi o gości ze Stambułu. Dzisiaj gram na powyżej 30.5 przewinień, jednych i drugich. W pierwszym meczu sędzia przerwać grę z powodu faulów musiał aż 38 raz. Gdy spojrzałem jak gra w Lidze Mistrzów Galatasaray to na pierwszy rzut oka widzę że twardo, i kiedy musi gonić wynik, lub walczyć, to to robi. A dzisiaj nie odpuszczą, a co za tym idzie 15-20 fauli na ich koncie będą według mnie na pewno. Chelsea gra u siebie, to nie będzie dla nich łatwy pojedynek, nie raz będą musieli faulować rywali, a tacy zawodnicy jak Terry - dość często to robią. I tym samym uważam że będzie to jeden wielki mecz walki, a Turcy na czele z Melo, Drogba, Snijderem tak łatwo nie odpuszczą. Goście zakręca się w okolicach 20 przewinień, Chelsea lekko ponad 10, i tym samym overek wejdzie. - Wszystko jednak zweryfikuje boisko.
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Mistrzów 2013/2014
Spotkanie: Real Madryt – Schalke 04 Gelsenkirchen AHC (0:1,5)
Typ: 1
Kurs: 1,81
Buk: Pinnacle
Data i godzina: 18.03.14 20:45
Stawka: 3/10
Dziś o godz. 20:45 na Santiago Bernabéu odbędzie się rewanżowy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Real Madryt a Schalke 04 Gelsenkirchen. W pierwszym meczu padł wynik 6:1 dla Królewskich dlatego można mówić o tym meczu, iż będzie spotkaniem towarzyskim w ramach europejskich pucharów.
Real wygrał ostatni ligowy mecz z Malagą 1:0. Królewscy są niepokonani od 31 spotkań – ostatnią porażkę zanotowali 26 listopada w meczu z Barceloną na Camp Nou. Od tamtego meczu 26 wygrali i 5 zremisowali. Real na własnym stadionie jest niepokonany od września 2013, kiedy to pogromcą Królewskich okazało się Atletico. Od tamtego momentu ekipa Ancelottiego zanotowała 16 kolejnych zwycięstw na Santiago Beranbeu.
Schalke wygrało ostatni wyjazdowy mecz ligowy z Augsburgiem 2:1 umacniając się na trzeciej pozycji w tabeli (wyprzedzili Bayer, który poległ w ostatniej kolejce z Bayernem). Jak powtarzają włodarze S04, w obliczu braku szans na awans do ćwierćfinału LM, Niebiescy zamierzają skupić się teraz na rozgrywkach ligowych.
W spotkaniu rewanżowym nie zobaczymy Samiego Khediry, Alvaro Arbeloi oraz Karima Benzemy. Zapewne trener Realu wystawi do składu zawodników rezerwowych - Illarramendiego, Moratę czy Jese. W ekipie gości nie zagrają Christian Fuchs, Marco Hoger czy Cristian Clemens.
Mimo, iż sprawa awansu jest przesądzona stawiam na zdecydowane zwycięstwo Realu. Są niepokonani „na własnych śmieciach” i powinni pewnie ograć grający o nic piłkarzy Schalke.
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Galatasaray powyżej 6 rzutów rożnych @ 8.00 WilliamHill.
WH widzę jak zawsze sie wychylił z kursem, Ogólnie linia na ten mecz jeśli chodzi o gości to 3.5 po 1.90 co wg mnie pokryją raczej na pewno,pytanie czy zrobią jeszcze o 3 więcej ? jednak obok takiego kursu nie można przejść obojętnie,liczę na otwarty mecz i na to że Galata będzie atakować bo przecież nic innego im nie pozostaje,póki co awans ma Chelsea. U innych buków na to samo od 5.50 do 6.00. Po @ 8.00 to trzeba spróbować
Real Madryt powyżej 20pkt za kartki @ 8.00 PaddyPower

Kolejny wg mnie śmieszny kurs. Wiem że może nie być łatwo ale chwila chwila, Real lubi łapać głupie kartki, 3 zółte i typ siedzi lub 1 czerwona i to samo, kurs wg mnie trochę z kosmosu i mimo sparingowego meczu można lekko spróbować.
 
jaquar 33

jaquar

Użytkownik
Dortmund v Zenit
0:0 do przerwy - 4,10


To mój ulubiony typ, którego bardzo często szukam. Borussia to zespół, który najciężej mi w tej kwestii jest wyczuć, bo o ile często trafiam go w Premier League czy Ekstraklasie, tak w meczach BVB zdarzyło mi się to bardzo rzadko. Są*nieprzewidywalni, ale w meczu z Zenitem obstawiam i liczę, że zagrają bardzo ostrożnie, z głową, tak jak często udawało im się to w poprzednich latach - bardzo starannie przygotowywać akcje, być przy piłce przynajmniej 60% czasu i ciągle rozsądnie szukać dobrych opcji do rozegrania.

Tradycyjnie nie przygarniam statystyk, bo mógłbym napisać, że Borussia w ostatnim meczu z Zenitem rozstrzelała się*od pierwszych minut; mógłbym napisać, że overowe połowy zaliczyli również w iluś tam ostatnich meczach LM i Bundesligi, jednak to nie ma wielkiego znaczenia. Passa zawsze jakoś się kończy. Czuję, że rewanż z Zenitem mogą rozegrać właśnie w sposób ostrożny, z dowiezieniem bezbramkowego wyniku do przerwy (na pewno będą chronić bramkę, bo strata gola w pierwszych minutach może zrobić*niepotrzebne zamieszanie).

Jeżeli chodzi o ofensywę, to zagrają bez Reusa, który odniósł kontuzję. Na jego pozycji wystąpi Grosskreautz i każdy wie, jak spore to dla zespołu osłabienie. Nie wierzę w genialny i ofensywny futbol BVB i nie wierzę, że strzelanina goli z St Petersburga będzie powtórzona w tym spotkaniu.

Próbuję, polecam.
Przy tak wysokim kursie chyba najlepiej polować też na kontrę, jeśli utrzyma się 0-0 do 30-35 min., powodzenia
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Panowie na Bet 365 widnieje zakład Zakwalifikuje się Man [email protected] natomiast w zakładce podobne rynki Kwalifikacje - H2H awans Man [email protected]. Mam rozumieć że ten sam zakład wyceniany jest po różnych kursach?
Tak, identyczna sytuacja jest z kartkami, na under/over4,5 są kursy np po 1.83, a niżej jest opcja &quot;suma kartek&quot; azjany, taka sama linia i kursy po 1.90
Dziś decyduję się na taki typ:
Dortmund - Zenit, over 3 kartek po kursie 1.85 bet 365
Bardzo niska linia wystawiona przez buka. W przypadku 3 kartek mamy zwrot stawki. Dortmund dzisiaj nieco osłabiony, zwłaszcza w ataku (Reus nieobecny), więc nie będzie im tak łatwo o gole jak w pierwszym meczu i mogą się nieco cofnąć aby pilnować korzystnego wyniku z pierwszego meczu. Ruscy nie mają nic do stracenia, oby nie grali tak jak wczoraj Galata, muszą atakować od początku i liczyć na cud. Ten mecz to nie będzie na pewno sparing taki jak wczoraj w Madrycie, liczę na walkę z obu stron, a przy tym linia 3 kartek wydaje się być niska. Sędzią tego spotkania będzie &quot;overowy&quot; Hiszpan Alberto Undiano Mallenco i bardzo liczę na niego w tym meczu.
 
swedi 23

swedi

Użytkownik
Zdecydowanie popieram typ na kartki ,mi udało się złapać kurs 1.8 na chelsea powyzej 1.5 kartki oraz shalke powyżej 1.5 kurs 1.8. Postawiłem zakład około północy a po godzinie albo dwóch kurs znacznie spadł .Lini w obu meczach została podniesiona .Teraz zauważyłem ,że podane są już oferty na kartki w meczu Manchesteru z Grekami i kurs na 1.5 kartek dla Angoli wynosi 1.8 ,więc uważam ,że jak najbardziej trzeba z tego korzystać i nie czekać długo bo stanie się mniej atrakcyjny .Dla Anglików to ostatnia szansa na osiągniecie jakiegoś przyzwoitego rezultatu ,więc odpuszczania na pewno nie będzie .Warto też spojrzeć na ofertę kartkową w meczu Borussi .Over kartkowy na borussie 0,5 ,kurs 1.53 wygląda zachęcająco do dubla ,jeden nieprzemyślany faul lub dyskusja z sędzia i powinno być to nagrodzone .

Powyżej 1.5 kartki Man Utd 1.8 kurs
Powyżej 0.5 kartki Borussia 1.53 kurs

Bet365

Popieram twój dzisiejszy typ z UTD.
A tutaj link do mojej analizy.

http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-19-03-2014-sroda-105244-2.html#post4338085
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dzisiaj dla zabawy bardziej niz na powaznie bo ostatnio nie idzie, gram w Betsafe zaklady z &quot;6-pack&#39;a&quot;
ManU vs Olympiakos / ManU wygra i Rooney strzeli @ 2,70 ⛔ - zaklad (&quot;NINJA&quot; :grin::grin::grin ???? czyli jak event wejdzie to wygrana jest podwojna (druga czesc wygranej jest w free bet) - zabraklo gola Rooneya...
Czy ManU awansuje tego nie wiem, szanse maja raczej nikle zwazywszy na ich forme, ale jednego w tym meczu sobie nie wyobrazam, braku walki po stronie gospodarzy. Nie chce mi sie wierzyc, ze ManU wyjdzie dzisiaj na OT i nie powalczy o awans. To jest ich ostatnia szansa na to by uratowac twarz w tym sezonie i mysle, ze zawodnicy doskonale zdaja sobie sprawe, ze jest to mecz o wszystko. Po tragicznym spotkaniu w Grecji, po tragicznym meczu z Liverpoolem jest szansa na rehabilitacje - kto wie moze ostatnia bo w lidze ManU ma juz pozamiatane. W takich momentach gdy ekipie nie idzie trzeba liczyc na liderow w zespole, a takim liderem jest oczywiscie Rooney. To on powinien (jak mu sie laskawie zechce) pociagnac dzisiaj ekipe z Manchesteru.
Sytuacja przedstawia sie tak, ze ManU przed pierwszym gwizdkiem musi miec cel strzelenia conajmniej 2 bramek. 2 bramki to jest minimum by doszlo do dogrywki a 3 bramki to minimum by awansowac. Pytanie jest nastepujace, na ktorym zawodniku dzisiejszego meczu bedzie spoczywal ciezar strzelenia conajmniej 2 bramek w dzisiejszym meczu? Prawdopodobnie nie bedzie to zadanie obroncow, ktorzy zapewne skoncentruja sie na tym by nie stracic bramki ktora definitywnie pozbawi ich awansu. Ktory z zawodnikow drugiej lini ManU bedzie w stanie cos ustrzelic...Cleverly, Carric, Young, Fellaini... raczej watpie by ktorykolwiek z tych Panow mial za zadanie hurtowo strzelac na bramke. Nie zagraja Smalling i Evans. Nani i Hernandez sa pod znakiem zapytania. Zostaje wiec swieta trojka - Januzaj, van Persie i Rooney i conajmniej dwa gole do strzelenia ... conajmniej(!). Nie sadze by ktorys z tych Panow ustrzelil hat-tricka w tym meczu. Januzaj ostatnio bledziutki, gra slabo, widac, ze stracil forme z poczatku sezonu ...zreszta tak jak pozostali (w dodatku mysle, ze chlopak nie rozegra calych 90+ minut tylko zejdzie z boiska gdzies w okolicach 75 minuty - jesli w ogole zacznie mecz w podstawowym skladzie). van Persie po przerwie totalnie stracil skutecznosc, nawet z prostych pozycji strzela w trybuny. Dodatkowo zamiast grac na &quot;szpicy&quot; zlazi gdzies do srodka boiska badz biega po prawej badz lewej stronie (co w efekcje daje wiecej miejsca dla Rooneya). Zostaje wiec Rooney. Jako lider ManU powinien dac przyklad kolegom i pociagnac zespol do zwyciestwa. Powinien oddawac strzaly, i asystowac kolegom. Na cale szczescie Rooney to taki zawodnik ktory potrafi sobie wypracowac sytuacje do strzelenia gola i nie potrzebuje kolegow by mu w tym pomagali co tez jest plusem. Mam nadzieje, ze Moyes uswiadomi go dzisiaj, ze od jego wystepu w duzej mierze zalezy wygrana ManU w dzisiejszym meczu.
Oczywiscie kazdy bet na ManU w tym sezonie to loteria i po pierwszych 10 min moze sie okazac, ze kasa przepadla ale mysle, ze warto sprobowac zagrac za kilka groszy taki wlasnie zaklad. Powodzenia
Gram jeszcze tak troche jako zabezpieczenie powyzszego betu takie zaklady:
Man U under 58,5% possession @ 2,1
Unibet ✅ 49%
Most Ball Possession: Olympiakos @ 9,5
Unibet - za drobne
✅ 49% - 51% - zaklady zabezpieczajace weszly ????
W ostatnich 5 spotkaniach domowych ManU w 4 miala pilke rzadziej niz przeciwnik - przeciwnik dodajmy pokroju Cardif, Sunderlandu badz Swansea...Posiadanie powyzej 58,5% mieli w zaledwie 3 na 10 ostatnich spotkan domowych...Kto wie, moze Olympiakos bedzie dzisiaj dobrze dysponowal pilka. Dodatkowo pod koniec meczu przy korzystnym dla nich wyniku moga grac na czas, bawic sie w bilion podan, przetrzymywac pilke itd itp...za drobne chyba nie zaszkodzi zagrac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Popieram typ kolegi powyżej, dokładnie taki sam typ wpadł mi w oko wczoraj ale było już późno i nic nie pisałem. Oglądałem ostatni mecz United z Liverpoolem i Rooney był jedynym piłkarzem, który stwarzał zagrożenie pod bramką Mignoleta. Ostatnio wygląda, że jest w dość dobrej formie, piszę to z głowy ale wydaje mi się że w ostatnich meczach, które United wygrywali to właśnie Rooney za każdym razem wpisywał się na listę strzelców, dlatego jeżeli Manchester miałby to wygrać to istnieje spore prawdopodobieństwo że stanie się to przy udziale Wayne&#39;a.
Ps. doczepiłbym się do tego fragmentu o motywowaniu Rooneya przez Moyesa. Szkocki trener nie wygląda na kogoś kto potrafiłby zmotywować kogokolwiek, a też Rooney znany jest z tego że jego ambicja sama pcha go do przodu.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Szkocki trener nie wygląda na kogoś kto potrafiłby zmotywować kogokolwiek
Hehe tez mi sie tak wydaje ???? ...jednak cos mi mowi, ze przed tym meczem Moyes nie bedzie jedynym Szkotem ktory odwiedzi szatnie ManU...:cool::cool::cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom