>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/8 Finału Ligi Mistrzów 18-19.03.2014

Status
Zamknięty.
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Zgadzam się z Robinho,który mówi,że wypompowanie United to kwestia psychologiczna. Jednak spójrzmy obiektywnie, United poległo z Liverpoolem i kilka wniosków:
Vidic nie nadąża, Vidic w Interze więc .... niech gra Smalling,który prezentował się lepiej od Serba a co ważniejsze to Chris będzie stanowił o sile United
Porażka z Liverpoolem - dla mnie głównie dzięki Rafaelowi, który karnym ustawił mecz. Spójrzmy jednak realnie Liverpool rozbił Arsenal 5-1! Liverpool ma tylko ligę i na niej się skupia.
Olympiakos zapewne ma w głowie tylko mecz z United stąd słabe wyniki w lidze w ostatnim czasie, ale sorry Olympiakos to poziom WBA czy Sunderlandu. United muszą ich przycisnąć i grać ostro.
Robin - pier...,że chce zostać na boisku się słania. Ja bym chciał ławeczkę dla tego Pana a w jego miejsce Danny!
Prasa w mediach nigdy nie sprzyjała United i zawsze robili z igły widły, najważniejsze,że kibice są z drużyną i może jestem naiwny ale to właśnie dla kibiców muszą zagrać zawodnicy na maxa. Co do składu - mam nadzieję,że zagra Nani bo Adan spuścił z tonu.
Nie będzie łatwo ale nie mogę odpuścić kursu 3.00 na awans United
Kursy na kartki dla Chelsea poleciały na 1.57, na kartkę dla Realu na 1.66... fuck!
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Manchester Utd - Olympiakos
Większość traktuje Olympiakos jakby nie umieli kopnąć piłki, a sytuacja jest odwrotna. Moyes zachowuje się jak niewidomy w dżungli, zniszczył (tak, zniszczył, a nie zniszczy) United i argument taki jak &quot;bo muszą&quot;, &quot;bo chcą&quot;, &quot;Moyes nie ma wyboru&quot; jest BEZSENSU. Gdyby musieli/chcieli to by już to pokazali, co może czuć Mistrz Anglii, który sezon później nie kwalifikuje się do LM? A argument, że LM to ostatnia deska ratunku jest tak samo żałosny. Drużyna się nie zmieni w dwa dni, gram na Olympiakos bo po takim kursie nie można przejść koło tego obojętnie.
remis lub Olympiakos @@ 2.71 Oddsring
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
scyth 98

scyth

Użytkownik
⚽ Chelsea - Galatasaray
1:1 w pierwszym meczu teoretycznie daje pewną przewagę Chelsea. Mają bramkę zdobytą na wyjeździe i teraz mecz u siebie więc oczywistym jest, że są faworytem. Kurs na awans śmieszny, na zwycięstwo też jakoś mnie nie przekonuje. Akurat Galatasaray to drużyna, której nigdy nie lekceważę. Dlatego granie w stronę Chelsea sobie odpuszczam a skupię się na nieco bardziej oczywistych typach.
Galatasaray nie może stanąć na własnej połowie i czekać do końca meczu. To byłoby nieporozumieniem przy takim wyniku. Jeśli chcą myśleć o awansie to muszą się otworzyć i od początku spróbować zagrozić bramce Cecha. Jak będą to robić? Spodziewam się i mam nadzieję, że atakując skrzydłami i posyłając dośrodkowania na głowę Drogby. Kilka takich piłek dogranych w pole karne, kilka zablokowanych przez obrońców i jak dobrze pójdzie to będziemy mieli kilka cornerów. A o pozostałe zadbają gospodarze, grając z kontry. Galata zostawi im sporo miejsca wychodząc śmielej do ataku a ofensywa Chelsea już będzie wiedziała co z tym zrobić.
Typ: powyżej 10,5 rzutów rożnych (1,77 - Fortuna)
Drugim typem jest ten na ilość żółtych kartek. Zacięty mecz, pełen walki od samego początku powinien być gwarancją kilku kartoników:
- atakujący Turcy, muszący przerywać kontrataki Chelsea
- Chelsea musząca sobie jakoś radzić z Drogbą
- ewentualne bronienie wyniku w II połowie przez którąś z drużyn
- może jakaś żółta kartka dla bramkarza za grę na czas w końcowych minutach
- zbyt długie opuszczanie murawy przy zmianie w ostatnich ~5 minutach
Typ: powyżej 4,5 kartki (1,68 - Fortuna)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Witam
Ja na dziś proponuję w dublu:

Real strzeli w każdej polowie 1.55
Chelsea wygra mecz i w meczu będzie Under 3.5 2.10

Real już ma pewny awans, rotacje będą w obu zespołach, liczę na otwarty mecz i dużą ilość bramek. Real u siebie nawet jak zagra na luzie to spokojnie wciśnie bramki w obu połowach.

Chelsea i MOU, wiadomo jak puchary traktuje trener Chelsea. Oni spokojnie będą grać i czekać na swoje szanse, nie muszą atakować, Galata się od razu nie odkryje bo po co. Myślę że do przerwy może być 0-0 nawet, a po przerwie jak się Turasy odkryją to ich gospodarze &quot;pojadą&quot;.

P.S. Głównie gram single, ewentualnie duble. Czasem tak jak wczoraj triple (Lens,Maccabi, Benfica), ale to sporadycznie. Wczoraj Maccabi niezły fart w 10-ciu wyciągneli w ostatnich dosłownie minutach na 3-2 ????

pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Zgadzam się z Robinho,który mówi,że wypompowanie United to kwestia psychologiczna. Jednak spójrzmy obiektywnie, United poległo z Liverpoolem i kilka wniosków:
Vidic nie nadąża, Vidic w Interze więc .... niech gra Smalling,który prezentował się lepiej od Serba a co ważniejsze to Chris będzie stanowił o sile United
Porażka z Liverpoolem - dla mnie głównie dzięki Rafaelowi, który karnym ustawił mecz. Spójrzmy jednak realnie Liverpool rozbił Arsenal 5-1! Liverpool ma tylko ligę i na niej się skupia.
Olympiakos zapewne ma w głowie tylko mecz z United stąd słabe wyniki w lidze w ostatnim czasie, ale sorry Olympiakos to poziom WBA czy Sunderlandu. United muszą ich przycisnąć i grać ostro.
Robin - pier...,że chce zostać na boisku się słania. Ja bym chciał ławeczkę dla tego Pana a w jego miejsce Danny!
Prasa w mediach nigdy nie sprzyjała United i zawsze robili z igły widły, najważniejsze,że kibice są z drużyną i może jestem naiwny ale to właśnie dla kibiców muszą zagrać zawodnicy na maxa. Co do składu - mam nadzieję,że zagra Nani bo Adan spuścił z tonu.
Nie będzie łatwo ale nie mogę odpuścić kursu 3.00 na awans United
Kursy na kartki dla Chelsea poleciały na 1.57, na kartkę dla Realu na 1.66... fuck!
Sorry , ale dawno takich bzdur nie czytałem . Smallingiem to kręcą niemilosiernie na środku obrony innej pary niż Jones - Vidic nie ma prawa wystawić chyba że przyśni mu się Rio . Olympiakos na poziomie WBA ? United to męczy się z takimi potęgami jak Fulham czy Stoke przy takiej grze i bez Maty nie ma szans na awans.
Zagra Nani za Adana człowieku on ostatni mecz zagrał w ... GRUDNIU i ty chcesz zawodnika nie przygotowanego do gry dać na jeden z ważniejszych meczów sezonu ?? Kończ waść wstydu oszczędź .
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Chelsea vs Galatasaray / Galatasaray over 3,5 roznego...@ 1,9 Betsafe ⛔

Jak patrze na ten mecz to mam ochote strzelic sobie w leb ???? . Chelsea nudna do bolu - niby potega, niby faworyt do wygrania PL a jednak jakos mnie nie przekonuja. Galatasaray tragicznie nieskuteczny, szczegolnie na wyjazdach gdzie w lidze na 13 spotkan wygrali raptem 3...a w LM przegrali wszystkie 3 mecze wyjazdowe. Wynik tego pojedynku juz przed pierwszym gwizdkiem sedziego w Turcji byl znany. Chelsea u siebie bilans niesamowity - na 19 spotkan 16 wygranych i 2 remisy. Pokonywali lepsze zespoly niz Galatasaray wiec i Turkow zapewne pokonaja ale co do meczu to uwazam, ze bedzie to bardzo nudne widowisko.
Ja jednak skoncetruje sie na nieskutecznych Turkach. Galatasaray by myslec o awansie (choc szczerze watpie by mysleli, ze wygraja) musza strzelic bramke. By strzelic bramke musza strzelac na bramke. By strzelac na bramke musza byc pod bramka badz w jej poblizu a to daje szanse na jakiegos &quot;roga&quot; Linia ustawiona na poziomie 3,5 wydaje sie byc niska, zwazywszy na to, ze w ostatnich 15 wyjazdowych meczach Galatasaray taka linie pokrylo w 10 spotkaniach (w tym roku pokryli taka linie w 6 na 7 meczow wyjazdowych). Wiem, ze Chelsea to inny zespol niz ligowe przecietniaki w Turcji lecz to jest LM i trzeba dawac z siebie wszystko jesli sie marzy o dobrym wyniku. W poprzednim meczu dwa tygodnie temu, Galatasaray mialo 7 rzutow roznych. Kolejna sprawa to fakt, ze Chelsea bardzo trudno jest strzelic gola. W ostatnich 5 spotkaniach domowych Londynczycy nie stracili bramki co swiadczy o ich bardzo dobrej obronie. Dzisiaj zapewne tez beda uczulani na to by nie stracic bramki bo kazdy bramkowy remis jest korzystny dla gosci, wiec spodziewam sie, ze pilka bedzie bardziej latac obok bramki niz do bramki. Licze tez po cichu na trenera Manciniego. Ostatnie sezony spedzil w City i gral z Chelsea na SB i mysle, ze ma kilka ciekawych manewrow na ten mecz przygotowanych. Wykonawcow w swoim zespole tez ma wiec spodziewam sie, ze Galatasaray stworzy sobie conajmniej kilka dogodnych okazji pod bramka Chelsea i odda conajmniej kilkanascie strzalow.
Zaznaczam, ze typ jest dosyc ryzykowny, bo Turkom nigdy nie wolno ufac - tak jak Ruskim. Jednak po kursie 1,9 na tak niska linie ja zaryzykuje kilka groszy. Powodzenia

 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Chelsea vs Galatasaray / Galatasaray over 3,5 roznego...@ 1,9 Betsafe
Zdecydowanie się dokładam do tego typu. W ostatnich meczach Chelsea kopać po rożnych. Z overem 3.5 nie miały problemu ostatnio żadne zespoły: Villa, Tottenham (grający 30 min w 10), Fulham, Galata, Everton (aż 8). Wniosek jest dość prosty: warto te rożne po takim kursie chapnąć!
Ja posunę się dalej i delikatnie zagram na więcej rożnych po stronie Turków. Turcy muszą atakować, bo bez strzelenia bramki odpadają. Chelsea otwartej gry nie zaryzykuje, Mou postawi słynnego Autosana i będzie kopał po autach (i rożnych). Czasem jakaś konterka. Jak strzelą to dalej jedna bramka Galaty da im dogrywkę więc muszą cisnąć co by się nie działo.
Galatasary więcej rożnych @ 6.00
remis rożnych @ 10.00 - dla zabezpieczenia
(nie znalazłem beta dwu-drogowego)
 
M 0

mgrzegorz12

Użytkownik
Moim zdaniem United nie umią grać pod presją za czasów Moyesa. A jak jeszcze straca bramkę to jestem niemal pewien awansu Greków. Z liverpoolem mieli stratę jednej bramki po pierwszej połowie to zamiast atakować byli sami atakowanym i wynik pewnie każdy zna jaki był. Co do Realu to sądzę, że w garniakach na spokojnie wygrają z Schalke. Chelsea będzie miało nie lada problem z Turkami. Grają fanatycznie ale są jak najbardziej do ogrania.
A w parze Zenit Borussia to raczej pewny awans Niemców
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Chelsea v Galatasaray Chelsea AH: -1,0,-1,5 kurs: 1,90 buk: Bet365 Mając 1:1 na karku nie ma innej opcji jak wygrać, bo nawet 0:0 nie da im awansu. Ostatni mecz ligowy przegrany, niestety nie wiem czy dlatego, że się oszczędzali na jutro, czy dlatego, że po prostu fatalnie zagrali. Tym nie mniej to nie jest ważne. Lm to taki poziom, że bez wahania gram na faworyta, który praktycznie nie ma zaliczki. Co prawda za Beniteza, ale jednak, w poprzednim sezonie LE Chelsea sobie przegrywała z Basel na wyjazdach, aby odrabiać straty u siebie, myślę, że teraz będzie tak samo.
Szok, TYPER Adamo80 przechodzi już samego siebie nie znając zasad odnośnie awansów. Jak można pisać że 0-0 nie da awansu Chelsea? Totalna kompromitacja!
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Szok, TYPER Adamo80 przechodzi już samego siebie nie znając zasad odnośnie awansów. Jak można pisać że 0-0 nie da awansu Chelsea? Totalna kompromitacja!
Jasne moja wina. Oczywiście znam zasady awansu, coś mi nie tak zapaliła się lampka. Przecież to Chelsea ma na wyjeździe gola premiującego ją do awansu. Tym nie mniej takie informacje i poprawki byłbym wdzięczny jak byś kierował do mnie na PW, a nie na publicznym. Tu raczej chciałbym od Ciebie usłyszeć jakiś ciekawy typ. Dzięki w każdym razie za poprawienie. I kolego - bez napinki, odpręż się jakoś bo Ci serducho padnie jak będziesz się tak napinał ????
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Champions League
Godzina:
20:45
Spotkanie: Chelsea - Galatasaray
Typ: EH (0-2) ⛔ (2:0)
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

Tak szczerze to nie rozumiem takiego faworyzowania Chelsea o którym świadczą wystawione kursy... 1,35 na zespół, który niecały miesiąc temu z dzisiejszym przeciwnikiem zremisował 1:1. Ok może i The Blues to dzisiaj wygrają ale nie sądzę, że więcej niż 1 bramką. Wcale też nie zdziwi mnie jakiś bezbramkowy remis przy tej całej minimalistycznej grze Mou.

Ustalmy jedno a mianowicie to, że Galata na Stamford na pewno podejmie walkę. Ostatni raz kiedy turecki zespół przegrał spotkanie więcej niż 1 bramką miał miejsce 27 listopada 2013 w meczu z samym Realem Madryt. Ok krajowe podwórko mało wymagające ale Turcy w LM zepną się dziś na maxa jak to było chociażby w meczu z Juventusem.

Z drugiej strony gospodarzy to nie zespół, który mając np. 1:0 atakuje dalej na full obrotach i dobija przeciwnika rozbijając go w pył. Zemściło się to na nich już nie raz (chociażby mecze z West Brom czy Stoke). Uważam, że dzisiaj za duża stawka spotkania aby miała tu być jakaś konkretna przewaga którejś z drużyn ( i dopuszczam w głowie nawet awans Turków, choć o to będzie bardzo ciężko ze względu na straconą bramkę u siebie). Podsumowując stawiam, że Chelsea nie wygra dzisiejszego spotkania więcej niż 1 golem. Powodzenia !
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Chelsea-Galatasaray
Chelsea wygra różnicą 1 lub 2 bramek
2,15 Unibet ✅ elegancko ????

Czysty win miejscowych po 1,40 kompletnie nieopłacalny.Z drugiej strony nie spodziewam się jakiegoś pogromu ze strony Londyńczyków, zwłaszcza ze pod wodzą Mou grają minimalistycznie(win i do szatni)Ofc zdarzają się wyjątki, choćby ostatnie 4-0 z Tottenhamem w PL, jednak dziś nie spodziewam się gradu goli i jeśli Chelsea ma wygrać to liczę na jakieś 1-0, 2-0 może 2-1.
Pzdr
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Widzę, że tworzy się niezły trend na kartki ???? Podaje typy, ale z tego co zauważyłem połowa już tu padła. ;) Powodzenia wszystkim!

Chelsea - Galatasaray + Real Madryt - Schalke, Chelsea powyżej 1,5 kartki + Real Madryt powyżej 0,5 kartki @ 2,30 - Bet365, stawka: 7/10
Komentarz jest w sumie zbędny... To Liga Mistrzów i mimo jasnej sytuacji w przypadku drugiego spotkania nie zmieni to faktu, że Real dziś kartkę otrzyma, a Chelsea? Cóż, według mnie Galata może powalczyć na Stamford więc tylko dwie kartki (przy Brychu) dla Chelsea to raczej pewniak, niska linia, ale i kurs adekwatny. W ako wygląda to przyjemnie i jak najbardziej realnie.
Chelsea - Galatasaray , Handicap na kartki - Chelsea 0 @ 3,50 - Bet365, stawka: 3/10
Pewnie, że spróbuję. Chelsea raczej nie zdominuje ekipy z Turcji, między innymi dlatego, że Galatasaray nie bez powodu znalazło się w tej fazie rozgrywek. Mają całkiem dobrą paczkę i grają nieźle, ale dlaczego idę w stronę kartek &quot;The Blues&quot; ? Po prostu uważam, że ekipa gospodarzy ma więcej piłkarzy, którzy mogą dostać żółtko... Ramires , Willan popisali się w ostatnim spotkaniu ligowym, do tego Terry, Ivanović. Według mnie po takim kursie warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
yurand 230

yurand

Użytkownik
Real - Schalke
TYP: Real Madryt (-2,5) - KURS: 2,40
BUK: MILENIUM

Dla mnie gadka, że Real nie musi, bo Real się szykuje na Gran Derbi to totalna głupota. Real zagra dla kibiców, jest jeszcze Ronaldo, który może dzisiaj zdobyc multum bramek i zapewnic sobie praktycznie koronę jeśli chodzi o króla strzelców. Za Schalke nie przemawia nic. Nie będzie żadnej sensacji, nie będzie żadnego remisu. Real znowu zmiecie Schalke i takie będą fakty. Może i nie zagra Benzema ale Illaramendi, Isco czy Morata to naprawdę świetni grajkowie i oni też będą chcieli się pokazac przed trenerem. Liczę na pogrom ze strony Realu i nie przemawia do mnie nadchodzący Gran Derbi. Schalke jest po prostu za słabe na Real i wynik (mam nadzieję dwucyfrowy) w tym dwumeczu tylko potwierdzi, że niemiecki zespół nijak się ma do giganta z Hiszpanii. Dla ostrożnych polecam też handi w stronę Realu -1,5, bo to już jest pewniak za grubą kasę. Pobieram -2,5 i jednocześnie polecam Wam, bo to świetny typ na dzisiaj.

Chelsea - Galatasaray
TYP: Czerwona kartka w meczu - KURS: 2,90
BUK: MILENIUM

Bardzo ciekawy pojedynek, Galata od pierwszych minut ruszy na londyńczyków, bo nie ma nic do stracenia. Jednak Chelsea u siebie jest mocną drużyną i nie sądzę, żeby dali sobie wyrwac awans. Czas będzie płynął, będzie nerwówka, jeśli Chelsea strzeli bramkę czy dwie to pojawi się frustracja. Ktoś nie wytrzyma, będzie na pewno sporo nieczystych zagrań. Polecam zagrac też linię żółtych kartek over 4,5 za 1,68 w tym samym buku. Spotkanie poprowadzi Niemiec Felix Brych.
 
againsttheodds 0

againsttheodds

Użytkownik
Chelsea - Galatasaray , Handicap na kartki - Chelsea 0 @ 3,50 - Bet365, stawka: 3/10
Pewnie, że spróbuję. Chelsea raczej nie zdominuje ekipy z Turcji, między innymi dlatego, że Galatasaray nie bez powodu znalazło się w tej fazie rozgrywek. Mają całkiem dobrą paczkę i grają nieźle, ale dlaczego idę w stronę kartek &quot;The Blues&quot; ? Po prostu uważam, że ekipa gospodarzy ma więcej piłkarzy, którzy mogą dostać żółtko... Ramires , Willan popisali się w ostatnim spotkaniu ligowym, do tego Terry, Ivanović. Według mnie po takim kursie warto spróbować.
Doszedłem do podobnych wniosków, jednak gram ten typ w dublu, w związku z tym w opcji bezpieczniejszej - handicap azjatycki Chelsea +1 kartka @ 1.90 Bet365 // zwrot. 0 @ 3.50 nie jest azjanem, ale kusi więc w singlu też przyłożę. Natomiast co do mojego typu to w łącznych statystykach Brycha, Chelsea u siebie, Galatasaray na wyjeździe (uwzględniając pierwszy mecz w Stambule) w tym sezonie w LM ten zakład wygrałby 6 razy, 2 razy byłby zwrot, 2 razy przegrana. Do tego Galatasaray na wyjazdach kartkuje mniej, będzie próbował strzelić bramkę, żeby myśleć o czymkolwiek, a po stronie gospodarzy widzę przynajmniej kilku kartkowych zawodników.
Do dubla dokładam RM over 0,5 @ niestety już po 1,50 Bet365 // ✅. Niby mecz o nic, ale 90 minut, trochę rotacji w składzie, nikt nie zagrożony zawieszeniem, jedno głupie zagranie i będzie kartka. Karasev w trzech spotkaniach LM, które sędziował w tym sezonie pokazywał gospodarzom po kartce. RM w każdym domowym meczu złapał co najmniej kartkę.
Pozdrawiam.
E: rzuciła mi się w oczy kolejna ciekawa rzecz. Linia na kartki Galatasaray to 3,5 w Bet365. Mimo intensywności jaką ten mecz może się cechować to ta linia nigdy w tym sezonie LM nie została przez Galatasaray pokryta na wyjazdach. Rywale LM Chelsea grając w Londynie nie przekroczyli w meczach dwóch kartek, tak samo jak Brych w LM 13/14 nie pokazał przyjezdnym więcej niż 2, a w meczu w Stambule gospodarze otrzymali jedno żółtko. Statystycznie w łącznie 10 zdarzeniach under 3,5 Turków wygrałby 10 razy. @1,57 ✅ w dublu z Schalke handicap 0 kartek @1.57 ⛔
 
dziki_pluto 45

dziki_pluto

Użytkownik
Co do Real-Schalke to pobieram Schalke powyżej 1,5 kartki 1,53 bet365. ⛔Schalke jak samo podkreśla nie ma złudzeń co do awansu,ale chcą się dobrze zaprezentować. Tak jak w 1szym meczu jeszcze sie łudzili i na kartki uważali,tak teraz wobec odpadnięcia i uniknięcia blamażu faulować będą. Wdg mnie wszelkie hc na real nie warte grania,w przeciwieństwie do overów. Real może sobie pozwolić na noszalancję i Schalke pewnie raz minimum to wykorzysta. A nie zdziwię się jak wynik będzie oscylował koło 4-1,4-2 czy 3-3.

Co do Chelsea-to pełna zgodna z Maro. +2 dla Galaty po 1.7 miłe do grania ;)
Anglicy to nie City,gdzie pakują ile fabryka dała,tylko wyważony futbol do wypunktowania. Tu pewnie wynik będzie sie kręcił koło remisu,a finalnie patrząc intuicyjnie to Chelsea wygra 1 bramką. ⛔

Jak ktoś piszę,że Galatasaray rzuci się na Chelsea od początku to niech zrobi rozpęd i jebnie w klawiaturę. Przy takim wyniku jedna głupia akcja,gol dla Turasów i sytuacja się odwraca i Angole są za burtą. Galata to na wyjeździe typowo remisowa ekipa i nie traci dużo bramek.
Chelsea patrząc na wynik 1-1,który wcale takie bezpieczny nie jest też nie zacznie pewnie od oblężenia,bo jedna kontra i pozamiatane.
Under 2,5 1.95 bet365 ✅
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Real w weekend Gran Derbi, Schalke derby z Dortmund, losy awansu rozstrzygniete, ciekawe jakie bedzie posdejscie. Od razu przypomina mi sie Tottenham w meczu z Benfica przed derbami Londynu, zagrane na stojaco. Co prawda LM to nie LE, ale skoro los awansu znany...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Myślicie, że Chelsea się zamuruje ? Nie sądzę. Przecież jedna stracona bramka i trzeba będzie odrabiać. Już w zeszłym tygodniu jak grało Atletico z małą zaliczką też były głosy, że zagrają na obronę, a wiadomo jak się skończyło. To jest Liga Mistrzów, a nie gra podwórkowa o puchar szkoły. Dodatkowo przegrali ostatni mecz ligowy z Aston Villą co zostało okrzyknięte przez część mediów jako &quot;sensacja&quot;. Chelsea gra minimalistycznie, ale nie w LM. Po sporej zaliczce z Steaua Bukareszt 0:4 potrafili wygrać 1:0, choć nic nie musieli, Schalke rozbili i na wyjeździe i u siebie. Teraz mając 1:1 zagrać mają jak jakieś miernoty ? Przy 0:0 z każdą min do końca będzie strach, że Galata coś strzeli i żegnaj LM, zepną się żeby zdobyć gola. Jak strzelą jednego, wciąż Galata może zremisować co by dało dogrywkę więc trzeba strzelić na 2:0. Zagrożenie typu będzie dopiero wtedy jak odpuszczą po 2:0 i skończy się np na 2:1. Ja gram tak jak wcześniej pisałem ✅✅✅✅✅✅✅✅Chelsea AH: -1, -1,5. Oczywiście popieram granie na kartki. Ja wczoraj jeszcze złapałem linię ✅pow 4,5k po 1,90.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
Dziś spróbujemy jednego typu na statystyki:
Chelsea - Galatasaray
Powyżej 9,5 strzałów poza światło bramki @1,85 Unibet✅
Losy awansu w przeciwieństwo do drugiego wtorkowego meczu wciąż nierostrzygnięte, Turcy będa gryźć trawę na Stamford. A co na temat Chelsea? Entliczek, pętliczek,co zrobi Mourinho? ZaMouruje bramkę czy wyjdzie ofensywnie? Wydaje mi się,że bez względu na to,jaką taktyke obierze Jose,over powinien zostać pokryty. Po obu stronach boiska ma kto uderzać z dystansu - Lampard,Sneijder, Oscar, może Hazard lub Drogba też pokuszą się o jakiś spontaniczny strzał. Jeśli Niebiescy postawią autobus przed bramką, Galata będzie miała ostatnie minuty na gola,to myślę,że zaczną bombardować Cecha. Liczę na nieskuteczność tych prób. Poza tym,wszelkiej maści stałe fragmenty mogą okazać się pomocne. Linia jak dla mnie ustawiona całkiem nisko,jeśli mówimy o meczu,w który może elektryzować do ostatnich minut,to kurs warty zagrania. Polecam i życzę powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
R 50

radeknic

Użytkownik
Ja napiszę krótką analizę i dość ciekawy typ odnośnie meczu Chelsea- Galatasaray
Mianowicie: Eden Hazard strzeli co najmniej 2 gole @ 8 betclic!
Jest to typ dość ryzykowny ale kurs jeszcze lepszy. Ten chłopak rozgrywa każdą piłkę praktycznie w ataku, gra super piłkę, potrafi zmienić tempo akcji, a co najważniejsze jest szybki i potrafi przejść kilku graczy. Według mnie jest to dość dobry kurs do pogrania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom