>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/8 Finału Ligi Mistrzów 18-19.03.2014

Status
Zamknięty.
dziki_pluto 45

dziki_pluto

Użytkownik
Man Utd powyżej 1,5 kartki - 1,72 bet365 ✅
Angole muszą się otworzyć,a to stwarza kontry. W związku z tym,że gol dla Greków załatwia sprawę wszelkimi sposobami trzeba będzie te kontry przerywać,czyli faulami.
Do tego jakby mecz się dalej układał nie pod dyktando United to wiadomo,że zawodnikom mogą zaczać puszczać nerwy i bet jak znalazł.
Do tego Olympiakos strzeli 1,72 bet365 ⛔
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
United ciągle ma szanse awansować i jestem pewien że od początku spotkania rzucą się na Greków. Olympiakos ma fajną zaliczkę z meczu domowego więc zagrają z kontry. Wiadomo jak United grają pod wodzą Moyesa - główny nacisk idzie na skrzydłowych i wrzutki. Jeśli United będą atakowali Olympiakos bocznymi sektorami - nie powinno być problemów z nabiciem rogów. Idąc dalej ataki ze strony skrzydłowych to spore zagrożenie dla bocznych obrońców Pireusu - Holebasa i Salino - dlatego proponuję pograć na nich kartki. Kursy są świetne, przekraczają 4 a to sporo bo za kartki stopera i defensywnego pomocnika Olympiakosu Manolasa i Maniatisa buki płacą ledwo ponad 2. Myślę że warto spróbować.
Salino kartka @ 4,25 betsafe ✅
Holebas kartka @ 4,00 betsafe ⛔
over 11.5 rogów @ 2,34 maraton ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
againsttheodds 0

againsttheodds

Użytkownik
Wydaje mi się, że linia 3,5 kartek w meczu BVB - Zenit wystawiona jest prawidłowo, a kurs 2.25 na over, który ani drgnął od wczoraj, jest adekwatny do ryzyka, mimo nieobliczalnego pana Undiano w roli arbitra. Statystyki w BBVA ma imponujące, ale nie musi i często nie przekłada się to na europejskie puchary. Borussia średnią kartek w LM ma 1.57, uwzględniając jedną czerwień lub 1.43 bez niej, 40% kartek w domu, 60% na wyjeździe, Zenit średnia 2.28 z czerwienią i 2.14 bez, 43% dom, 57% wyjazd. Over kartkowy moim zdaniem ma szansę wejścia wtedy kiedy to Zenit strzeli dwie bramki i zrobi się nerwowo, gdy potencjalna trzecia będzie wisieć w powietrzu. Ciężko wierzyć w taki scenariusz i w BVB na zero z przodu.
Moje typy to poza wspominanym już overem 0,5 kartek Borussi, które wszedłby w 3 meczach u siebie, 5 meczach Zenita na wyjeździe (uwzględniając eliminacje, wg zasady gospodarz vs Zenit), w obu meczach sędziowanych w tym sezonie w LM przez Undiano i w bezpośrednim starciu w St. Petersburgu. Łącznie 11 na 11. Ale do tego zagram w singlach płaską stawką handicap kartkowy remis - Zenit 0 @4.0 Bet365 i handicap kartkowy remis - Zenit -1 @4.0. Oba te zakłady wygrałyby łącznie 7 na 11 razy (również w pierwszym meczu), przy takim kursie i płaskiej stawce mam nadzieję, że jeden da zarobić.
Pozdrawiam.
E: kurs na over spadł na 1.83, jeszcze niecałą godzinę temu było wciąż 2.25
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Zaklad Hat Trick z Betsafe...
Borussia D. vs Zenit (do D.) / Grosskreutz strzeli anytime @ 5,75 ⛔Betsafe (jak strzeli dwie to wygrana podwojna, jak strzeli hattricka to wygrana potrojna)
Jak ja to widze. Zenit cienko przedzie. Zwolnili trenera Spallettiego tydzien temu, chyba nie ma jeszcze jego nastepcy, wiec team bez head coacha, czyli bez glowy (edit: wlasnie teraz przeczytalem, ze Zenit zakontraktowal Portugalczyka André Villas-Boasa na stanowisko trenera, co nie zmienia faktu, ze bylo to wczoraj i zapewne niewiele trener mogl zrobic do dzisiaj ???? ). Zenit dopiero zaczal rozgrywki ligowe, gdzie dostaje baty. W CL przegrana 2:4 wlasciwie przesadzila o losach tej rywalizacji. Borussia gra u siebie i raczej nie odpusci, bo w naturze ma atakowac a Klopp zapewne chce wygrac ten mecz po ostatniej wpadce z Borussia M&#39;bach, wiec litosci nad przyjezdnymi z Rosji nie powinni miec - strzelam, ze strzela over 2,5 bramki.
Kursy na to, ze gola strzeli Lewandowski @ 1,57 (phhhhh...smiech), Mkhitaryan @ 2,3, Aubameyang @ 2,1 - bez rewelacji...Gosskreutz @ 5,75! - zdecydowanie lepiej...Wystep Reusa jest pod znakiem zapytania wiec Kevin moze go zastapic i wyjsc w podstawowym skladzie jako jeden z bocznych pomocnikow. Odrazu sie przyznaje, ze Niemiecka pilka sie nie interesuje, i starting line-up sprawdzalem na sucho. Mysle jednak, ze jest szansa, ze Kevin zagra w tym meczu od poczatku a jesli tak bedzie, to bedzie mial okazje do zdobycie gola. Co prawda, to prawda...skuteczny to zawodnik nie jest, ale to raczej dlatego, ze oddaje mniej strzalow niz koledzy w pomocy badz Lewy. W tym sezonie w BL oddal 20 strzalow, kiedy reszta oddawala okolo 50. Nie zmienia to faktu, ze strzaly oddaje i po takim kursie zaryzykuje iz dzisiaj tez kilka strzalow odda ... kto wie, moze jeden z nich wpadnie do bramki. Kurs odpowiedni, stawka mala, w promocji moze sie oplacac...a w razie braku Grosskreutza w wyjsciowym skladzie, zwrot zakladu...:cool: Powodzenia
_________________________
Borussia D. vs Zenit (do D.) / Hulk strzeli gola anytime @ 4 ✅ (Betsafe) dokladnie ten sam zaklad co powyzej (jak strzeli dwa wygrana podwojna, jak trzy to potrojna)

Ten zaklad, postanowilem zagrac dla rozrywki
wiec nie polecam go kazdemu kto chce inwestowac kase w pewniaki. (zreszta powzszy tez jest bardzo ryzykowny :p )Wszystko co powiedzialem o Zenicie podtrzymuje, jednak patrzac na statystyki z meczow wyjazdowych Zenitu kilka rzeczy rzucilo mi sie w oczy ktore podtrzymuja mnie w przekonaniu, ze Hulk moze dzisiaj cos strzelic.
Po pierwsze Zenit rozegral w tym sezonie CL 3 mecze wyjazdowe z Atl. Madryt, Porto i A. Wieden. Statystyki strzalow (celnych + niecelnych) w tych meczach przedstawiaja sie tak:
Atl. Madryt (11 strzalow calnych + 8 strzalow niecelnych = 19 strzalow) vs Zenit (5+5=10)
Ile Hulk oddal strzalow w tym meczu (2+3=5) czyli 50% wszystkich strzalow Zenitu. 1 :gool:
Porto (11+11=22) vs Zenit (9+4 = 13)
Ile Hulk oddal strzalow w tym meczu (8+1=9) czyli 70% wszystkich strzalow Zenitu.
A. Wieden (10+2=12) vs Zenit (9+10=19)
Ile Hulk oddal strzalow w tym meczu (3+6=9) czyli prawie 50% wszystkich Zenitu.
Jak to wygladalo w ostatnim meczu Zenit vs Borussia?
Zenit (6+2=8) vs Borussia (15+3=18)
Ile razy Hulk strzelal na bramke (4+0=4) czyli 50% wszystkich strzalow Zenitu. 1 :gool:
Patrzac na te statystyki widac, ze Hulk oddaje najwiecej strzalow w zespole i jest to dosyc spora liczba. Do tego Hulk wykonuje, rzuty karne i wolne - co nabija mu ta liczbe oczywiscie ale tez sprawia, ze brazylijczyk staje przed szansa na strzelenie gola. No i skoro to on wykonuje te stale fragmenty gry to znaczy, ze jest w tym najlepszy.
Jak przeczytalem o tym, ze Andres V-B przejal zespol to pomyslalem, ze ci panowie pracowali juz w jednym klubie razem - Porto i tam wspolpraca miedzy nimi ukladala sie calkiem dobrze. Mysle, ze Hulk jest zadowolony z faktu, ze to wlasnie Portugalczyk bedzie trenowal Zenit - wkoncu rozmawiaja w tym samym jezyku ???? wiec dogadac sie bedzie prosciej. Dodatkowo, mysle, ze V-B zna Hulka i bedzie mu ufal a co za tym idzie powierzy mu dzisiaj troche bardziej ofensywne zadania i da mu wiecej luzu. Po kursie @ 4 zaryzykuje kilka groszy...Powodzenia
PS. Zapewne okolo 23:00 bede wstawial tutaj same minusy i zaznaczal wszystko na czerwono :]
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
Man Utd - Olympiakos - powyżej 1.5 kartki MU @ 1.72 bet365 ✅

Po wczorajszych liniach wystawionych przez bet365 dzisiaj tez skłaniać sie bede ku zdarzeniu over 1.5 kartki MU.Grecy wiadome maja 2 bramki przewagi co daje im komfort w postaci kontrataków,a co za tym idzie możliwość a zarazem konieczność ostrych ataków graczy gospodarzy.mysle ze faulował bedą jedni i drudzy a zwłaszcza gracze z Wysp.Wczoraj sie udało i dziś myśle ze linia 1.5 jest spokojnie do pokrycia a kurs tez nie najmniejszy.Na chwile obecna stawiam over 1.5 kartki.Raczej polecam...

Powodzenia
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Do mojego wcześniejszego typu na zwycięstwo Olympiakosu,który jednak pogram w opcji DNB po kursie 5,25 dokładam dwa typy na rzuty rożne:
⚽United (-3,5) rzutów rożnych kurs:1,65
MU meczu moim zdaniem dziś nie wygra ale w rzutach rożnych powinni być lepsi.Dziś nie zobaczymy Maty czyli do składu wskoczy ktoś z dwójki Valencia/Young,a to oznacza sporo dośrodkowań.Dodając do tego przebojowego Januzaja na drugiej stronie powinno być dobrze.United moim zdaniem nie będzie się pchało przez środek,bo raz,że z Grekami nie ma to sensu,a dwa nie mają obecnie dobrze grających ludzi w środkowej strefie.Tak,więc dużo piłek będzie kierowanych do skrzydeł,będzie sporo wrzutek.Manchester ma też dwóch dobrze grających do przodu bocznych obrońców Evre i Rafaela i myślę,że oni dziś też będą w stanie zrobić kilka razy przewagę w bocznych sektorach.Olympiakos ma również ciekawe skrzydła i swoje sytuacje/rożne będą mieli ale wynik,który padł w pierwszym meczu w Grecji powoduje,że to gospodarze będą musieli prowadzić grę i myślę,że i tak będą mieli o te cztery rogi więcej.
⚽Zenit powyżej 3,5 rzuty rożne kurs:1,90
Drugi typ bardziej ryzykowny ale również myślę,że są spore szanse na jego powodzenie.Jak wygląda gra Zenitu większość wie.Opiera się ona na jednym graczu,a mianowicie Hulku i to w reprezentancie Brazylii upatruje głównie szansę na powodzenie tego typu.W pierwszym spotkaniu skrzydłowy Zenitu bardzo często wdawał się w dryblingi i akcje indywidualne co nie raz kończyło się rzutami rożnymi.Łącznie było ich dla Rosjan w tamtym spotkaniu 6.Prócz Hulka kilka razy w dryblingi w bocznych sektorach wchodził także Shatov i on jeśli dziś wystąpi również może z 1-2 rogi wyszarpać.Zenit w fazie grupowej na ciężkim terenie w Madrycie ugrał 6 rożnych,a w Porto nawet 7.Borussia ma awans w kieszeni,Zenit nie ma szans na przejście dalej ale myślę,że te cztery rogi są w stanie wywalczyć,szczególnie,że w przypadku zespołu z Rosji nie można mówić o grze zespołowej,a w 70% o indywidualnej.
Bukmacher:Unibet
 
G 42

gks711

Użytkownik
STS

Manch. Utd. - Olympiakos
różnica bramkowa
Typ: Gsc 3+ 81.00
Typ mało prawdopodobny, ale szkoda było by po takim kursie nie zagrać za drobne. Wszystko będzie zależeć od tego czy Olympiakos po kontrze strzeli pierwszy bramkę. W takiej sytuacji Manchester nie miałby nic do stracenia i powinien jeszcze bardziej zacząć napierać na grecką drużyną w czym szukał bym kolejnych bramek konsekwentnie grającego Olympiakosu.

Dla przykładu kursy na Handicap +2 na Olympiacos wynoszą od 28.00 do 31.00 - ODDSPORTAL
 
againsttheodds 0

againsttheodds

Użytkownik
Tak przy okazji jeszcze to over 4.5 kartek w Manchesterze początkowo oscylował w okolicach 1.80, zleciał na 1.66 i wciąż w Bet365 tyle jest, ale w sumie kartek w azjanach, gdzie linia to też 4.5 jest aktualnie 2.00 - wiem, że azjany mają niższą marżę i zazwyczaj jest różnica in plus, ale ta jest ewidentnie za duża - jeszcze niedawno było 1.70, nie wiem skąd taki skok, ale pobieram.
E: zorientowali się, ale dopiero po 10 minutach. ????
 
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
United musi awansować!
Została im tylko Liga Mistrzów!
Przed własną publicznością nie mogą dać plamy!
Nareszcie się przełamią!

Nie mają nic do stracenia!

Osobiście staję po stronie MU w dzisiejszym meczu,ale za Boga ojca nie postawiłbym na nich choćby złotówki, zbyt wiele razy już się na nich przejechałem,tym bardziej w tym sezonie. Nie twierdzę,że MU nie może awansować,ale taka argumentacja to domena Wróżbity Macieja,a nie forum bukmacherskiego.
Do rzeczy:
Manchester United - Olympiacos Pireus
Powyżej 1,5 spalonego gospodarzy @1,65 Unibet ✅
Sądzę,że już od poczatku spotkania na Old Trafford będzie panowała gorąca atmosfera,presja jest ogromna. Wiedzą to piłkarze,Królowa Brytyjska,nawet mój pies jest tego świadomy,co do Moyesa nie jestem pewien. Myślę,że ta nerwowość może objawić się podatnością na spalone wśród Czerwonych Diabłów, szczególnie w pierwszych minutach. Liczę na szybkiego spalonego,drugiego jeszcze jakoś się &quot;uciuła&quot; Warto spojrzeć na statystykę spalonych MU w ostatnich ligowych meczach u siebie:
Liverpool - 3
Fulham - 5
Cardiff - 4
Swansea - 1
Tottenham - 2
Jak widać, chłopaki z czerwonej części Manchesteru mają tendencję do pokrywania overów.
Borussia Dortmund - Zenit Sankt Petersburg
Powyżej 30,5 punktów za kartki @2,00 Unibet✅
Borussia od paru miesięcy pod względem chorych i kontuzjowanych dorównuje klinice z Leśnej Góry. Myślę,że niedoświadczenie obrońców BVB dziś okaże się moim przyjacielem. Bramka Niemców przekreśla szanse Zenitu na awans,które i tak są nikłe. Wierzę w motywację Rosjan,którzy będa chcieli zatrzymać każdą kontrę,nawet jeśli ceną za to okaże kartka. W ekipie gości wystąpi Witsel???? - ten gość nie ma równo pod kopułą i również liczę na jego nieprzewidywalność.(tak,to ten od faulu na Wasilewskim,nie wrzucę żadnego linka do filmu,bo akurat jem obiad)
Z fartem i do przodu!​
 
madritismo 12

madritismo

Użytkownik
Na dziś pograłem rzuty rożne w meczu Manchesteru z Olimpiakosem. Wyniku typować nie mam zamiaru, bo wynik meczu jest ciężki do przewidzenia.
Uważam, że spotkanie przerodzi się w jedno wielkie walenie głową w mur. Brak Maty w przypadku gospodarzy powoduje zanik resztek gry kombinacyjnej, przyczyni się to do uciekania się do prostych środków takich właśnie wyżej wspomniane rzuty rożne. Nie to, że ja uważam, że Manchester będzie chciał awansować rożnymi. Po prostu już naoglądałem się meczy w wykonaniu podopiecznych Moyesa i wiem, że oni jakiegoś konkretnego pomysłu na grę to nie posiadają.
A goście ? Ciężko mi jest cokolwiek o nich powiedzieć, nie oglądam ligi greckiej, jedyny ich mecz w tym sezonie jaki obejrzałem to pierwsze starcie z Manchesterem. Myślę, że głupotą byłoby postawić autobus z tak wyglądającym United, więc uważam, że Olimpiakos będzie starał się prowadzić otwartą grę co tylko powinno zwiększyć ilość cornerów.
A co do wyniku meczu, to ciężko jest mi określić końcowy rezultat, jednak jestem pewny, że dużo będzie zależeć od kibiców, jeśli od samego początku okażą jakiekolwiek wsparcie to Manchester powinien co najmniej strzelić jednego gola. No i oczywiście tradycyjny typ na kartki w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Znaczenie spotkania dla obu klubów jest ogromne. Linia 4.5 powinna się pokryć.
typy na dziś:
over 10 rożnych @1,80 Bet365 ✅
oer 4.5 kartki @1,66 Bet365
✅
dla bardziej odważnych:
over 12 rożnych @2,62 Bet365 ✅
Lewandowski strzeli gola @1,72 Bet365 ⛔
Carrick żółta kartka @6,00 Betsson
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 40

kris_pl

Użytkownik
19.03.2014 godz. 20:45
Borussia Dortmund vs Zenit Sankt Petersburg
Typ: Borussia Dortmund -2 bramki
Kurs: 3.10
Bukmacher: William Hill

Analiza:
Pilkarze Borussi Dortmund radza sobie calkiem nieźle (zajmuja 2. miejsce w Bundeslidze), głownie zwyciezaja, pomimo ogromnych oslabien. Po slabszym okresie znow zaczeli bardzo dobrze grac na Signal Iduna Park. Co jakis czas zdarzaja im sie wpadki (HSV, Gladbach), jednak wlasnie ostatnio przegrali u Siebie z Gladbach, wiec teraz powinno znow isc jak po maśle.
Zenit z kolei ostatnio gra bardzo slabo. Co prawda Premier Liga dopiero wrocila (Zenit rozegral 2 mecze - bilans 1 remis i 1 porazka) po przerwie zimowej, ale w tym czasie Zenit zagral 5 meczow towarzyskich - bilans 2 zwyciestwa i 3 porazki. Do tego dochodzi osmieszajaca porazka w ostatniej kolejce fazy grupowej LM z Austria Wieden 1:4. Jezeli beda tak grac dalej, na pewno nie utrzymaja 2. miejsca w Premier Lidze. Wszystko to zaowocalo zwolnieniem Luciano Spalettiego i zatrudnieniem w jego miejsce Andre Villasa-Boasa. Dzis jednak Zenit poprowadzi Sergej Siemak. Atmosfera w klubie nie jest swietna, wiec nie wroze im sukcesu i licze, ze BVB dopelni dziela zniszczenia na swoim stadionie. Zenit czesto wychodzi z grupy LM, ale pozniej roznica poziomow pomiedzy nimi a rywalem jest kolosalna i konczy sie łomotem.

Składy (przewidywane):
Dortmund: Weidenfeller - Piszczek, Sokratis, Hummels, Schmelzer - Kehl, Sahin - Aubameyang, H. Mkhitaryan, Grosskreutz - Lewandowski
Zenit: Lodygin - Anyukov, Hubocan, Lombaerts, Criscito - Witsel, Zyryanov - Hulk, Fayzulin, Shatov - Rondon
 
koloryt 93

koloryt

Użytkownik
Dodatkowo, mysle, ze V-B zna Hulka i bedzie mu ufal a co za tym idzie powierzy mu dzisiaj troche bardziej ofensywne zadania i da mu wiecej luzu. Po kursie @ 4 zaryzykuje kilka groszy...Powodzenia

PS. Zapewne okolo 23:00 bede wstawial tutaj same minusy i zaznaczal wszystko na czerwono :]
Andre-Villas Boas przejmie obowiązki trenera jutro, dziś w roli pierwszego trenera jest jeszcze Siemak.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Na dziś kolejny dubel:

Manchester Utd 1.50
Dortmund BTS (obie strzelą) 1.75

MU wygra ten mecz i nie biore pod uwagi słabego występu w Grecji a także porażki u siebie z Liverpoolem. Muszą w koncu zagrać tak jak na MU przystało. Olympiakos na wyjeździe to inna drużyna. Po cichu liczę na odrobienie strat i nawet awans MU.

Dortmund tak samo jak wczoraj Real pewny raczej awansu. Myślę, że tak samo jak wczoraj postrzelają obie drużyny trochę. Nie ma sie co tu rozpisywać tak naprawdę ???? .

księgarnia już ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 94

bart7890

Użytkownik
Manchester United - Olympiakos ✅ 3-0
Wynik pierwszego spotkania bardzo korzystny dla Greków, którzy ponownie zdominowali ligę i nadzwyczaj dobrze idzie im w rozgrywkach ligi mistrzów, ale głównie w spotkaniach na własnym terenie. Dzisiaj przyjdzie zagrać na Old Trafford, a tutaj Manchester nawet w nie najlepszej formie jest bardzo groźny, liczę również, że zawodnicy wzbudzą sami w sobie sportową złość i honor nie pozwoli im przegrać z Olympiakosem po jakimś żenującym widowisku dlatego liczę na pewne zwycięstwo.
Betsafe 1.47
 
O 8

ok_computer

Użytkownik
Mecz: Manchester United - Olympiakos Pireus
Zakład: Liczba punktów karnych
Typ: Over 45.5
Kurs: 1.68
Bukmacher: Unibet
Typowy mecz &quot;pościgowy&quot;. Manchester rzuci wszystkie siły na sam początek co będzie konsekwencją ostrej gry graczy olympiakosu. Im dłużej będzie trwał mecz, Manchesterowi będzie się śpieszyło. Nie będę tutaj zarzucał statystykami. Każdy z obstawiających wie jakiego typu jest to mecz i że zazwyczaj, mecze tego typu obfitują w kartki. Kurs całkiem dobry, myślę że naprawdę do pogrania.

Mecz: Borussia Dortmund - Zenit St. Petersburg
Zakład: Liczba bramek I połowa
Typ: Under 1.5
Kurs: 1.62
Bukmacher: Unibet
Jeden główny argument. Brak Marco Reusa. Motor napędowy lekko kontuzjowany, przez co ataki gospodarzy będą miały mniejszą siłę. Po drugie, to Zenitowi będzie się śpieszyć, Borussia będzie tylko czekała na swoją szansę cieprliwie. W pierwszym składzie zagra Kehl i Grosskreutz, co z optymalnym składem wyglądało by raczej na parę Bender i Reus, zatem siła rażenia wyraźnie osłabiona. Jeśli Borussia przetrwa pierwsze 30 minut bez stary gola, jest już w ćwierćfinale. Dlatego na samym początku będzie raczej nastawiona na defensywę.
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Mecz: Borussia Dortmund - Zenit St. Petersburg Zakład: Liczba bramek I połowa Typ: Under 1.5 Kurs: 1.62 Bukmacher: Unibet Jeden główny argument. Brak Marco Reusa. Motor napędowy lekko kontuzjowany, przez co ataki gospodarzy będą miały mniejszą siłę. Po drugie, to Zenitowi będzie się śpieszyć, Borussia będzie tylko czekała na swoją szansę cieprliwie. W pierwszym składzie zagra Kehl i Grosskreutz, co z optymalnym składem wyglądało by raczej na parę Bender i Reus, zatem siła rażenia wyraźnie osłabiona. Jeśli Borussia przetrwa pierwsze 30 minut bez stary gola, jest już w ćwierćfinale. Dlatego na samym początku będzie raczej nastawiona na defensywę.
Oglądałeś mecz przegrany 1:2 Borusii w lidze ? chyba nie ???? więc nie mów że Borussia nie ma silnika napędowego ???? zgadzam się z Reusem byłby lepszy, ale grali dobry futbol i bez niego.
 
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
O 20:45 na Old Trafford rozpocznie się prawdziwa wojna. Dla mnie oczywiste jest to, że nie będzie żadnego odstawiania nogi, Manchester liczy na wielki powrót przed własną publicznością, a Grecy na coś wielkiego jak dla nich czyli 1/4 LM. Goście na pewno łatwo skóry nie sprzedadzą i mimo wszystko będą próbowali zdobyć w Anglii bramkę, że tak powiem kończącą emocję. Na pewno zagrają ostro, arbitrem spotkania będzie Bjorn Kuipers ( liga holenderska ), który w tym sezonie w 24 meczach pokazał 65 kartek, więc na pewno pobłażliwy nie będzie i będzie odpowiednio nagradzał. Trzy kartki dla Olympiakosu są dla mnie nie mal że pewne. Naprawdę zakład warty zagrania, polecam!
Manchester United vs Olympiakos
Typ : Olympiakos powyżej 2.5 kartki✅
Kurs : 1.57/
bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Biorąc pod uwagę skład United proponuje zakład,że Evra dostanie kartkę... dla mnie to ustawienie to 4-3-3
De Gea
Rafael-Jones-Rio-Evra
Valencia-Carrick-Giggs
Roo-Robin-Welbeck
Na ławce ŻADNEGO OBROŃCY! Za pewne Rafael i Evra będą przeć do przodu co narazi na kontry a więc będzie trzeba kasować gry. Ogólnie kurs na Evre 5.00, Rafael 3.70 i Carrick 6.00 wszystko w Betsafe... moim zdaniem można próbować płaską stawką
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
ManU jest drużyną pokroju Sunderlandu i Hull
Mocno Cie ponioslo, kazdy wie, ze fanka United nie jestem ale to klub wielki. Taki byl jest i zapewne bedzie. Moyes to niezwypal wg mnie, nie jestem specem od kopanej ale jak widze takie wpisy to ciezko nie zareagowac. Lige Mistrzow regularnie ogladam jesli czas pozwala bo ogolnie wole basket i tenis i nie widze nic co powoduje aby rownac Manchester do Hull. Chciales obrazic klub inteligentnie i Ci to wyszlo bo za Hull sie nie kartkuje a inwektywa otrzymalbys ostrzezenie ale to nie powoduje, ze to co piszesz ma jakis sens.
Pireus wygral u siebie 2-0 ale Manchester napewno tyle wygrac na Old Trafford nie moze bo jest drugim Hullem. Mocne mocne... ale tez bardzo glupie. Nawet sobie zagram United 1,50 4/10 bo sa lepsi na kazdej pozycji a u siebie w LM moga wygrac z kazdym, potencjal w ataku jest, atmosfera na LM niesamowita i moze ich poniesc 2-0, 3-0 kto wie. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
madritismo 12

madritismo

Użytkownik
dzie Bet365 ma zakład na kartki dla indywidualnych zawodników w tym (czy jakimkolwiek w ogóle) meczu? Nigdy takiego rynku u nich nie widziałem.
Przepraszam chodziło o Betsson, z rozpędu napisałem, że Bet365, sorki ...

Mocno Cie ponioslo, kazdy wie, ze fanka United nie jestem ale to klub wielki. Taki byl jest i zapewne bedzie. Moyes to niezwypal wg mnie, nie jestem specem od kopanej ale jak widze takie wpisy to ciezko nie zareagowac. Lige Mistrzow regularnie ogladam jesli czas pozwala bo ogolnie wole basket i tenis i nie widze nic co powoduje aby rownac Manchester do Hull. Chciales obrazic klub inteligentnie i Ci to wyszlo bo za Hull sie nie kartkuje a inwektywa otrzymalbys ostrzezenie ale to nie powoduje, ze to co piszesz ma jakis sens.

Pireus wygral u siebie 2-0 ale Manchester napewno tyle wygrac na Old Trafford nie moze bo jest drugim Hullem. Mocne mocne... ale tez bardzo glupie. Nawet sobie zagram United 1,50 4/10 bo sa lepsi na kazdej pozycji a u siebie w LM moga wygrac z kazdym, potencjal w ataku jest, atmosfera na LM niesamowita i moze ich poniesc 2-0, 3-0 kto wie.
Zgadzam się, można mówić o słabej dyspozycji o ich wynikach oraz głosić kazania jakie to United jest słabe do samego rana. Jednak to nadal są (moim zdaniem) klasowi zawodnicy. Każdy z nich znajduje się w tym klubie nie bez powodu. Napisałem wyżej, że jeśli publiczność da osobie znać to może być różnie. Jakby grały same statystyki to Manchester z grupy by nie wyszedł a Salzburg wygrał z Basel. Pragnę przypomnieć, że nie ważne jak Manchester słabo grał w lidze i innych rozgrywkach to nadal jest to jakość piłkarska. Nadal Rooney potrafi huknąć z dystansu i nadal ci ludzie umieją kopnąć futbolówkę. Nie twierdzę, że Manchester to wygra, ale przypominam, że United skreślać nie można.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom