>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/8 Finału Ligi Mistrzów 18-19.03.2014

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP

Kursy od Unibet:
Ostatnie mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów zapowiadają się ciekawie. Pierwszy mecz Chelsea Londyn z Galatasaray zakończył się wynikiem 1:1. Nie można zatem lekceważyć fanatycznych Turków. W tej batalii można spodziewać się nawet niespodzianki. Drugi, wtorkowy mecz jest już jednak rozstrzygnięty. Schalke bowiem przegrało na własnej murawie mecz z Królewskimi aż 1:6. W środę natomiast, Manchester United zagra z Olympiakosem. W Grecji po beznadziejnej grze Diabłów, a i solidnej przy tym zawodników Pireusu, to właśnie mistrzowie Grecji wygrali 2:0. Anglicy będą mieli ogromny kłopot z awansem. Drugi mecz Borussii z Zenitem również wydaje się być rozstrzygnięty. W Rosji po m. in. dwóch golach Lewandowskiego to vice mistrzowie Niemiec wygrali aż 4:2.
Zapraszamy do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Dobrze, mecze coraz bliżej, więc może ja zacznę. Rzadko piszę analizy bo po prostu brakuje na to czasu...
W meczu ManUTD - Olympiakos wpadł mi ciekawy kurs w oko, a mianowicie awans Manchesteru. Tak, ja wiem że Czerwone Diabły z Moyesem grają dno, ale mają i pozytywne przebłyski. Również wiem to, że dostali sromotny wpiździel od Liverpoolu. Ale jednak Manchester to Manchester i jestem zdania że u siebie mogą pokonać Olympiakos 2-0 (potem dogrywka lub karne) i przy tym awansować.
W meczu poprzednim, to Olympiakos miał dość znaczną przewagę, którą potrafił wykorzystać. W lidze dominują, wygrywając bardzo pewnie swoje mecze. Na pewno w myślach mają to, że jadą na Old Trafford.
Nie będę przytaczał wyników w lidze jednych i drugich, bo każdy kto się interesuje piłką wie co jest na rzeczy. W lidze ManUTD już za wiele nie jest w stanie zdziałać, więc pełna mobilizacja jest korzystna dla nich. Tylko żeby nie było tak, że będą za bardzo chcieli i broniącemu wyniku Olympiakoswi będzie trudno strzelić te dwie bramki. Myślę że Olympiakos nie będzie skupiał się na ofensywie... zapewne tylko gra z kontry.
Ja wiem że gdybam i przedstawiam swoją wizję (która być może i się sprawdzi) i piszę to parę zdań pod typ, ale widząc kurs @2.75 na awans ManUtd inne myśli nie przechodzą mi przez głowę, a na pewno wolę taki kurs, niż kurs na zwycięstwo w meczu.
Ten mecz będzie podsumowaniem działalności Moyesa do tej pory prowadząc ManUTD, zobaczymy z jakim skutkiem.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Manchester United - Olympiakos Piraeus
Manchester United - Czyste konto? - Nie ::: 1,61 ::: Bet365 ::: 3/10
Moim zdaniem bramka dla Olympiakosu zamknie ten cały dwumecz. Jeżeli Grecy strzelą na Old Trafford to United, żeby awansować będzie musiał strzelić, aż 4 bramki, bo nawet wynik 3:1 im niewiele pomoże, premiuje zespół z Grecji do dalszej fazy pucharowej.
O United już ostatnio wiele pisałem, naprawdę w 2014 roku są w kiepskiej formie. Na 14 spotkań wygrali zaledwie 4 mecze nad przeciętniakami z dolnej połowy Premier League.
W Grecji pozostawili na mnie bardzo słabe wrażenie, zero walki, a jedyną &quot;groźną&quot; akcję stworzyli sobie dopiero w 81 minucie meczu, był to niecelny strzał Van Persiego. W niedzielę 16 marca przegrali prestiżowy mecz u siebie z Liverpoolem aż 0:3.
Ktoś powie, że &quot;The Reds&quot; dostali 3 karne, ale nie da się ukryć faktu, że to oni byli drużynie bezpodstawnie dominującą i zwycięstwo 0:3 jest w pełni zasłużone, a mowy o wypaczeniu wyniku przez sędziego tutaj nie ma mowy.
United znowu ma bardzo ważny mecz z okazji Ligi Mistrzów, przegrali na wyjeździe 2:0, więc teraz muszą atakować (otworzyć się), żeby odrobić chociaż straty i zrobić dobre wrażenie. Grecy to dobrze wiedzą i będą chcieli wykorzystać, moim zdaniem celem Olympiakosu jest zdobycie bramki co im daje od razu świetną przewagę 0:3 w dwumeczu. Manchester może później wygrać nawet 2:1 czy 3:1, ale i tak nie awansuje.
Myślę, że typy na Manchester United obecnie to jeden z najgorszych możliwych wyborów. Wątpię by nagle ocknęli się i zagrali bardzo dobry mecz na 1:0-3:0. Osobiście uważam, że mecz skończy się wynikiem 1:1, a Olympiakos DNB po 5,50 to value.
Wynik: 3:0 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Nie dziwie sie ze kursy na awans United sa w granicach 2.7 bo to mniej realne niz awans Grekow. Nie wiem co musialoby sie stac zeby Olympiakos stracil dwie bramki i nie strzelil zadnej. Przed nimi wielka szansa na cwiercfinal, trafili na jedna z najslabszych druzyn w stawce i ograli ich 2:0, to znakomity wynik. Nie dziwia was kursy okolo 1.5 na MU? Jak by mieli wygrac i liczyc sie w walce o awans w tym meczu to bylo by 1.25 na MU A awans okolo 1.8 na MU i na Oly. Ja proboje w strone wygranej Grekow bo to jest dopiero Value
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
REAL - SCHALKE
Nie znam dokładnych składów ale jednego jestem pewny: Real nawet w drugim garniturze powinien spokojnie ograć Schalke, które - jak zapowiedział trener - myślami jest już przy kolejnym meczu Bundesligi i na pewno nie wyjdzie w najmocniejszym składzie.
Real na pewno da paru graczom odpocząć ale czy to coś zmienia? Rezerwowi Realu są tak mocni jak zawodnicy pierwszego składu: Isco, Jese, Morata czy nawet Casillas. Żadne to osłabienia, wręcz odwrotnie: to młodzi, głodni gry zawodnicy, którzy wykorzystują każdą okazję, by przekonać do siebie trenera (Casillas trochę starszy ;)).
Na pewno zagra też Ronaldo, który walczy o najlepszego strzelca i na pewno będzie spinał poślady, żeby coś ustrzelić.
Wg mnie sprawa wygląda dość prosto: Real nawet w drugim składzie grający u siebie nie odpuści, bo oczekiwania wobec Realu są ogromne i nie ma mowy o odpuszczeniu.
Real -1.5 @ 1.60
CHELSEA - GALATASARY
Wg mnie w tym meczu wielu bramek nie zobaczymy, a Chelsea, jak to Chelsea za Mou będzie przede wszystkim starała się utrzymać pierwszy wynik i nie stracić bramki.
Ostatnia porażka z AV na pewno spowoduje, że Jose będzie w pierwszej kolejności dbał o zabezpieczenie bramki, bo wynik 0-0 daje mu awans. Wiem, że granie na remis to ryzyko itd. Zapewne sam Jose będzie zapowiadał, że chcą wygrać bla bla bla ale gadać i chcieć to sobie można, a rzeczywistość często wygląda inaczej.
Podejrzewam, że Chelsea wyjdzie ustawieniem 4-2-3-1 z wysuniętym Eto i pełnym zabezpieczeniem tyłów.
Galatasary nie strzelii @ 1.95
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
U 0

Usunięty użytkownik 110861

Gość
Chelsea - Galatasaray
Oczywiście gdzieś tam Turcy są w stanie pokusić się o niespodziankę, sporo zainwestowali w piłkarzy i trenera na ten sezon, ambicje są ogromne i chyba największe od wielu lat jeśli chodzi o grę w europejskich pucharach. Z drugiej strony jest jednak Mou, który jak żaden inny trener ma parcie na LM. Porażka z AV w lidze to tylko efekt tego, że wszystkie siły i myśli skierowane są na wtorkowy mecz. Koniec końców nie wierzę, że Chelsea tego nie wygra. Być może 1:0, ale pewnie i szybko.
Chelsea polowa/koniec : 1/1 BET365 1,95

BVB - Zenit
Rosjanie w fatalnej formie jak na razie, dwumecz niby rozstrzygnięty, ale dortmundczycy przyzwyczaili nas już, że jesli na czymś im zależy to grają bez odpuszczania. Bundesliga w tym sezonie na spokojnie w trójce bez szans na tytuł, więc Liga Mistrzów to jedyne miejsce na powalczenie o coś ciekawszego. Podobnie jak w przypadku londyńczyków, wynik ligowy (zwłaszcza z Borussią M) pokazuje, że Klopp nie chce dopuścić, aby sprawa awansu mogła się choć na chwilę skomplikować. Mimo, ze remis to i tak ogromna przewaga Borussii to jednak u siebie będą chwili oddać swoim kibicom coś w zamian za ostatnie niepowodzenie.
BVB polowa/koniec : 1/1 BET365 1,72

Realu Madryt bym nie ruszał, niby S04 powinni pokonać choćby jednym golem, ale wiadomo, że dla Królewskich po spotkaniu z Malagą liczy się tylko Gran Derbi, które może mieć ogromny wpływ na losy tytułu (oczywiście nie dziś, ale w maju). Mecz rewanżowy z S04 to tylko intensywniejszy trening. Tu nawet Niemcy mogą coś ugrać, zwłaszcza, że kolejny mecz ligowy grają z marnym Brunszwikiem.
W meczu MU - Olypmiakos stawiałbym raczej na awans Greków, choć przy takim kursie nie ma co się w to bawić. Chyba rozsądnym wyjściem jest typ AKA SHAKAL podany wyżej. Ja od siebie dodałbym, że po głowie chodzi mi zwycięstwo United 2:1 @8,00
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Co do meczu Man Utd z Olimpiakosem i samego Man Utd mamy dwie postawy: przesadny hurraoptymizm kibiców tego zespołu i bronienie za wszelką cenę, a z 2 strony niedocenianie tego zespołu. Ani jedno, ani drugie nie jest właściwe. Awans do następnej fazy rozgrywek LM jest jak najbardziej w zasięgu Man Utd. To ostatnia szansa Moyesa na uratowanie wizerunku. Jak odpadną z LM będzie to chyba jeden z najsłabszych sezonów Czerwonych Diabłów. Wpadka na wyjeździe zdarzyła się i Bayernowi i Barcelonie i obie drużyny odrobiły straty. Oczywiście za chwilę ktoś powie, że przecież Man Utd jest obecnie pod formą, gra słabo itd, a tamte zespoły nie, ale weźmy skalę: Barcelona musiała odrobić stratę z Milanem, a Man odrabiać będzie z Olimpiakosem. Jak dla mnie to warto pograć awans Utd za jakiś freebet lub coś tam zaryzykować, w ostateczności traktować to jako no bet, ale na awans Olympiakosu po marnym kursie nie warto stawiać. Man Utd ma przed sobą prawdopodobnie najważniejszy mecz sezonu, będą tam gryźć trawę, żeby wygrać. Mówiąc trochę żartobliwie: nie po to Man Utd przegrał z Liverpoolem, żeby nie wygrać z Olympiakosem.
Dlatego gram: AWANS MAN UTD kursy ok 2,70 ✅✅✅✅✅✅✅
I teraz szczegółowo, korzystając ze zwiększonych kursów, które na pewno przed środą zmaleją:
Man Utd v Olympiakos
Man Utd AH:-1 kurs: 1,85 buk: Bet365 ✅
Man Utd AH:-1, -1,5 kurs: 2,21 buk: Pinnacle ✅
Man Utd AWANS kurs: 3,00 buk: Unibet ✅ (edit// tak jak pisałem wcześniej, to ten mecz był priorytetem, a nie Liverpool)
Jak się pojawią kursy na handi na cornery, albo przewagę cornerów dla United też to pogram. Wiadomo kto tu będzie atakował, a kto murował. Myślę, że też warto pograć kartki. Na pewno temperatura będzie bliska wrzeniu. Na razie nie znalazłem tych rynków.

Chelsea v Galatasaray
Chelsea AH: -1,0,-1,5 kurs: 1,90 buk: Bet365 ✅
Mając 1:1 na karku nie ma innej opcji jak wygrać, bo nawet 0:0 nie da im awansu. Ostatni mecz ligowy przegrany, niestety nie wiem czy dlatego, że się oszczędzali na jutro, czy dlatego, że po prostu fatalnie zagrali. Tym nie mniej to nie jest ważne. Lm to taki poziom, że bez wahania gram na faworyta, który praktycznie nie ma zaliczki. Co prawda za Beniteza, ale jednak, w poprzednim sezonie LE Chelsea sobie przegrywała z Basel na wyjazdach, aby odrabiać straty u siebie, myślę, że teraz będzie tak samo.
edit// dzięki Scott za poprawienie, oczywiście Chelsea przy tym stanie może awansować i zagrać na obronienie tego awansu na 0:0, ale typ został i mimo wszystko wierzę, że nie będą ryzykować i postarają się wygrać.
Borussia Dortmund v Zenit St Petersburg
Zenit St Petersburg AH: +1, +1,5 kurs: 2,20 buk: Bet365 ✅
Powiem tak, granie przeciwko faworytom na ich terenie to nie jest moja strategia, ale tu uczynię wyjątek. Dortmund zdziesiątkowany kontuzjami w każdej już teraz formacji, Lewy gra bez polotu. Mają zaliczkę. Nie sądzę aby się na coś spinali, a możemy jeszcze być świadkami niespodzianki. Ponieważ i ruskim nie ufam kompletnie to gram to małą stawką.
Real Madryt v Schalke
Schalke AH:+2 kurs: 1,825 buk: Bet365 ZWROT
Tu z kolei Real w wyśmienitej formie, ale ponieważ czeka ich pojedynek z Barceloną nie sądzę aby bili jakieś rekordy. Bez przesady. Z taką zaliczką mogą wystawić 3 skład i nawet kibice powinni to zrozumieć. Pamiętajmy, że Real już zaliczył 0:0 z 4 ligowcem w pucharze, co prawda na wyjeździe i co prawda na sztucznej murawie, ale jednak. Schalke z kolei nie ma już nic do stracenia, będą chcieli coś pokazać i możemy mieć to co tydzień temu z Leverkusen i PSG. To oczywiście też małą stawką bo granie przeciwko tygrysowi w jego jaskini zawsze może skończyć się źle.
I tak trochę asekuracyjnie AKU na wszystkich faworytów i gospodarzy czyli:
✅Real Madryt + ✅Chelsea + ⛔Dortmund + ✅Man Utd kurs łączny: 3,40 buk: Bet365 ⛔
No i ponieważ już się pojawiły rynki na kartki i cornery w Man Utd vs Olympiakos gram tak:
Man Utd v Olympiakos
powyżej 4,5 kartek kurs: 1,80 buk: Bet365 ✅
Man Utd AH: -4.5 rzutów rożnych kurs: 1,90 buk: Bet365 ⛔
edit// jak ktoś zagrał te typy było by miło zobaczyć punkty reputacji. A granie moich typów jakie tu podaję generalnie w przeciągu ostatnich kilku miesięcy się mogło bardzo opłacić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Rozumiem, że United przegrali specjalnie po to żeby teraz wygrać z Olympiakosem? ;D
Chyba znów zaczyna się paplanina, że muszą, że chcą, Moyes musi i w ogóle co to oni nie muszą ! Do szewskiej pasji człowieka tylko doprowadzacie, to jest chyba forum bukmacherskie a nie motywacyjne- psychologiczne. Z tego co widze po tabeli formy, ManU jest drużyną pokroju Sunderlandu i Hull ( czekam na ból dupy fanatyków ManU)


&lt;table class=&quot;league-table&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;fh&quot;&gt;Manchester United &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;fs&quot;&gt; -
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;fa&quot;&gt; Olympiakos(-2) &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt; 1.53 Unibet
wyjales mi to z ust, pisalem o tym wczoraj w dziale Premier League. Niektorzy naprawde maja nad wyraz rozwineta wyobraznie, Moyes to pewnie na kazdym treningu powtarza &quot; dzisiaj to juz zagramy na 100 procent, musimy wreszcie &quot; trzeba korzystac poki okazja a nie beznadziejnie wierzyc w dobry mecz MU
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Real - Schalke over 3,5 1,96 pinnacle

Real ma ciężki mecz w weekend, ale nawet tutaj grając ławką powinien sobie bez problemu poradzić.
Schalke w 1 meczu było tłem, Real miał bardzo dużo miejsca do gry, defensywa gości była jak ser szwajcarski.
Dla mnie nawet jak nie zagra Ronaldo to Real strzeli kilka bramek i over będzie jak wtedy, gdy grali z Galatą. Statystyki Realu u siebie zwłaszcza w LM są imponujące.
Real nic nie musi, ale zawsze dobrze wykonuje swoją robotę niezależnie kim gra w LM.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Do szewskiej pasji człowieka tylko doprowadzacie, to jest chyba forum bukmacherskie a nie motywacyjne- psychologiczne.
Nie ma co się denerwować, lepiej się pośmiać, a jest z czego.
Ja już tak robię od paru lat i dobrze na tym wychodzę, gdyż bajkopisarzy zawsze dostatek, a fora bukmacherskie to wylęgarnia talentów.
Chyba chłopaki czytają ebooki złotych myśli, bo oni tam nieustanie się motywują i onanizują.
Z drugiej strony nie ma się co dziwić, że poziom taki, a nie inny.
Każdy może naskrobać, co mu zaiskrzy w komórkach
 
madritismo 12

madritismo

Użytkownik
Dzisiejszego dnia udałem się w stronę kartek w meczu Chelsea-Galatasaray. Zapowiada się zacięty mecz, mimo faworyzacji gospodarzy przez bukmacherów.
Galatasaray wcale nie jest na straconej pozycji, moim zdaniem w poprzednim meczu w drugiej połowie to oni prowadzili grę oraz stwarzali sobie więcej okazji i na Stamford Bridge nie mają nic do stracenia. Wiadomo też jak lubią grać w ważnych meczach drużyny Jose Mourinho, dużo taktyki i zniechęcania przeciwnika do gry dosyć stanowczymi wejściami. W obu zespołach jest kilku boiskowych twardzieli, którzy nogi nie będą odstawiać, mam na myśli takich graczy jak Felipe Melo, czy David Luiz. W zasadzie można bezpośrednio postawić kartki na ich koncie o ile wyjdą w wyjściowej jedenastce.
Można też dorzucić cornery. Wiadomo jak grają angielskie drużyny, linia powyżej 10 rożnych po kursie 1,83 w Bet365 powinna się spokojnie pokryć.

proponowane typy:
over 4.5 kartek @1,90 Bet365 ✅
over 10 rożnych @1,83 Bet365 ⛔

Tak jak mówiłem, dla tych nie bojących się ryzyka proponuję:
Felipe Melo żółta kartka 2,50 Betsson ✅
David Luiz żółta kartka @3,10 Betsson ZWROT

Przepraszam za skromną analizę, ale nie mam dziś za dużo czasu. Jest to mój pierwszy post na forum z czasem postaram się pisać bardziej obszerne uzasadnienia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Manchester United - Olympiakos Piraeus
Analiza
Przed odejściem Mitroglu do Fulham wiedziałem że MU będzie miał kłopoty na wyeliminowanie Greków, lecz po odejściu już nieco zmieniłem zdanie.
Choć UTD nie powala formą to miał być spacerek przy wyeliminowaniu Olympiakosu.
Stało się inaczej 2-0 w Grecji, patrząc na realną dyspozycję Czerwonych Diabłów to bardzo małe szanse na odrobienie strat z pierwszego meczu.Choć jak wiadomo to jest nadal Manchester UTD.Zapewne Olympiakos będzie miał za zadanie od pierwszych minut mówiąc popularnie &quot;murować bramkę&quot; i tak za pewne będzie.UTD będzie atakowało ale jak wiemy Man.UTD może mieć 100 sytuacji w meczu i nie strzelić gola, dla mnie koncepcja Moyesa to kompletny niewypał, w większości meczów w ostatnim czasie to żałosne wrzutki w Pole karne na kompletnie bez formy RVP. A defensywa popełnia dziecinne błędy.Ostatni mecz ligowy z Lpool tylko to potwierdził gdzie piłkarze UTD byli tylko w meczu może przez 20min.
Z jednej strony jeśli ktoś miał odrobić niekorzystny wynik z 1 meczów 1/8 to tylko UTD
Z drugiej strony jakoś nie wyobrażam sobie by UTD zachował w tym meczu z taką dyspozycją czyste konto, a gdy straci to 4 bramek w tej chwili UTD nawet by nie strzelił Legii.
Ja to niestety widzę tak Manchester odpada z 1/8 i David Moyes żegna się z drużyną.
Sercem: Manchester UTD awans 2,87✅✅
Rozum:Olympiakos strzeli 1.6⛔
 
alexdamiao 1,5K

alexdamiao

Użytkownik
Spotkanie: Chelsea - Galatasaray
Typ: over 4,5 kartek
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza: Decydujący mecz o awans do 1/4 finału LM. Moim zdaniem będzie to zacięty mecz, a co za tym idzie obfitujący w faule. W obu drużynach mamy niemal pewniaków do otrzymania żółtych kartek: David Luiz czy John Terry po stronie gospodarzy oraz Felipe Melo po stronie gości. W pierwszym meczu padło 5 kartek, tutaj powinno być co najmniej podobnie. Ciężko analizować mecze pod kątem kartek, ale po prostu takie drużyny jakie zagrają, Mourinho, gorące tureckie głowy oraz stawka tego meczu utwierdzają mnie w tym, iż linia 4,5 jaką wystawił bukmacher jest tutaj zdecydowanie za niska i trzeba z tego skorzystać. Sędzią tego meczu będzie Niemiec Felix Brych.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Co do spotkania United z Olympiakosem to według mnie nie ma żadnego value jeśli chodzi o awans United,a także nie opłaca się stawiać na awans Olympiakosu po kursie ~1,40.Może dziwnie to brzmi ale takie jest moje stanowisko.Tak,uważam,że Grecy przejdą ale można po takim kursie znaleźć dużo ciekawsze bety.W większości meczy United jest dominowane w środkowej części boiska,w tym sezonie ich defensywa jest śmieszna w porównaniu do tej z zeszłego.Nie chodzi mi tu tylko o to ile stracili ale o to w jakiej formie są gracze z tej formacji.Rafael według mnie mocno obniżył loty.Smalling,Vidić,Ferdinand,Jones.Gra tego kwartetu w jakichkolwiek zestawieniach by nie grali na środku defensywy woła o pomstę do nieba.Vidić w 3/4 meczów ogrywany jest jak dziecko,a przecież niedawno był to przez wielu także według mnie uznawany za jednego z najlepszych stoperów świata.Ferdinand-emerytura,nic więcej.Smalling nie wiem co robi w tym klubie,a Jones miewa dobre mecze ale tylko miewa.Jedyny piłkarz,który trzyma poziom i gra to co grał to Patrice Evra no i oczywiście De Gea w bramce.Środek pola to główny mankament tej ekipy.Po prostu Carrick bez formy,Cleverley wygląda jakby od tygodnia grał profesjonalnie w piłkę,Fellaini nie może się zaaklimatyzować i póki co gra podobnie jak nasz Krychowiak w kadrze.W miarę w odbiorze i podania w szerz.Olympiakos nie ma lepszego środka pola na papierze ale jak to wyglądało na boisku w Pireusie każdy widział.Dominguez+jakiś Kameruńczyk z niezłym odbiorem i to starczyło aby zdominować w tej strefie United.Z przodu w Manchesterze wygląda to teoretycznie dobrze.Januzaj,Rooney,RvP.Jednak w środę kibice United nie zobaczą do tej trójki Maty tylko za pewne z konieczności takich asów jak Valencia/Young,którzy obecnie nie potrafią wykonać dwóch celnych dośrodkowań z rzędu.Januzaj z Liverpoolem wyglądał na trochę przemęczonego,ten chłopak jest kozakiem,dużym talentem ale na pewno nie takim aby ciągnąć co mecz grę ofensywną United za uszy.Rooney wobec braku konstruktywnej gry od tyłów sam będzie musiał prócz napastnika pełnić także rolę &quot;6&quot; i &quot;10&quot;.Van Persie jest genialnym piłkarzem ale widać u niego frustrację z tego że w niektórych meczach ma jedną max dwie sytuacje i obecnie nie potrafi ich wykorzystać,gdy sezon temu robił to z zamkniętymi oczami.Ten zespół już dawno stracił pewność siebie i gołym okiem widać,że największym problemem United jest to że piłkarze są przede wszystkim wypompowani psychicznie.Olympiakos nie musi wcale być często spychanym we własne pole karne w meczu na Old Trafford.Michel skonstruował dobrą maszynę w której wszystko chodzi w tym samym rytmie.Grecy są solidni w tyłach,mają dobrze zbalansowany środek pola z dowodzącym grą Dominguezem+przebojowe skrzydła.To wszystko pokazali w meczu u siebie i przede wszystkim brak Mitroglou nie był wcale widoczny.Po pierwszym meczu,który widziałem uznaje,że za value w tym spotkaniu można uznać typ:
⚽Olympiakos wygra kurs:6,00
Bukmacher:Sportingbet
Oczywiście zaznaczam,że to tylko moje wywody i normalnym jest,że większość może mieć zgoła odmienne zdanie.
 
ciopa1994 120

ciopa1994

Użytkownik
Real Madrid - Schalke 04 : Liczba żółtych kartek over 2,5@ 2,00
betsson
Po takim kursie grzech nie zagrać.Wiadomo że w tej parzę wszystko jest już wiadome ale, Real jest w niesamowitym gazie, a Schalke będzie robić wszystko ,żeby stracić jak najmniej bramek.Te starania będą moim zdaniem objawiać się faulami.Trzeba też pamiętać o takich graczach Realu jak Pepe lub Xabi Alonso którzy też mogą załapać żółtą kartkę.Sądzę że w tym meczu zobaczymy przynajmniej 5 żółtych kartek.W pierwszym meczu były 3 żółte kartki czyli linia pokryta.Sędzią jest Sergei Karasev , który w tym sezonie LM sędziował w 4 meczach i pokazał 9 żółtych kartek.
Powodzenia!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
madritismo 12

madritismo

Użytkownik
Real Madrid - Schalke 04 : Liczba żółtych kartek over 2,5@ 2,00
Po takim kursie grzech nie zagrać.
O tym samym myślałem, moim zdaniem nie ważne jak małą stawkę ma ten mecz over 2.5 kartek powinien się pokryć. W Realu najprawdopodobniej wyjdzie mocno rezerwowy zespół. Oznacza to obecność kilku mniej ogranych graczy mam na myśli Nacho, Illare lub Casemiro, do tego mało delikatny Pepe oraz nieprzewidywalny Contreao powinni byc gwarancją co najmniej 1-2 kartek. W przodzie na 99% wyjdzie Ronaldo, Jese i Morata, moim zdaniem szybki, bardzo kreatywny Jese oraz Ronaldo, o którym nie trzeba nic pisać powinni sprokurować jeden kartonik.
Mam nadzieję, że piłkarze Schalke wyjdą przynajmniej zachować twarz i nie dostać kolejnego lania a Real ? Nie wyobrażam sobie sytuacji, że królewscy odpuszczą na Santiago Bernabeu, zapowiada się kolejne ciekawe widowisko. Ciężko mi określić czy skończy się tak jak w Niemczech ale linia kartkowa powinna się pokryć.
Analogię można znaleźć w meczu PSG-Leverkusen, gdzie teoretycznie po pierwszym meczu wszystko było pozamiatane a jednak niemiecka drużyna wyszła dosyć odważnie, nikt tam nogi nie odstawiał zarówno w ekipie z Paryża jak i w drużynie z zachodnich Niemiec. W meczu padło aż 5 żółtych kartek, jedna czerwona (konsekwencja drugiej żółtej) oraz został podyktowany rzut karny. Uważam, linia na kartki jest lekko zaniżona, warto skorzystać. Oczywiście idąc dalej spróbować nie zaszkodzi pograć na kary dla tych mniej grających zawodników Realu, oni w takich meczach nie odpuszczają, bo gdzie indziej mają się pokazać ?
tak jak kolega wyżej dokładam:
over 2.5 kartek @2,00 Betsson ⛔
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
O tym samym myślałem, moim zdaniem nie ważne jak małą stawkę ma ten mecz over 2.5 kartek powinien się pokryć. W Realu najprawdopodobniej wyjdzie mocno rezerwowy zespół. Oznacza to obecność kilku mniej ogranych graczy mam na myśli Nacho, Illare lub Casemiro, do tego mało delikatny Pepe oraz nieprzewidywalny Contreao powinni byc gwarancją co najmniej 1-2 kartek. W przodzie na 99% wyjdzie Ronaldo, Jese i Morata, moim zdaniem szybki, bardzo kreatywny Jese oraz Ronaldo, o którym nie trzeba nic pisać powinni sprokurować jeden kartonik.
Mam nadzieję, że piłkarze Schalke wyjdą przynajmniej zachować twarz i nie dostać kolejnego lania a Real ? Nie wyobrażam sobie sytuacji, że królewscy odpuszczą na Santiago Bernabeu, zapowiada się kolejne ciekawe widowisko. Ciężko mi określić czy skończy się tak jak w Niemczech ale linia kartkowa powinna się pokryć.
Analogię można znaleźć w meczu PSG-Leverkusen, gdzie teoretycznie po pierwszym meczu wszystko było pozamiatane a jednak niemiecka drużyna wyszła dosyć odważnie, nikt tam nogi nie odstawiał zarówno w ekipie z Paryża jak i w drużynie z zachodnich Niemiec. W meczu padło aż 5 żółtych kartek, jedna czerwona (konsekwencja drugiej żółtej) oraz został podyktowany rzut karny. Uważam, linia na kartki jest lekko zaniżona, warto skorzystać. Oczywiście idąc dalej spróbować nie zaszkodzi pograć na kary dla tych mniej grających zawodników Realu, oni w takich meczach nie odpuszczają, bo gdzie indziej mają się pokazać ?

tak jak kolega wyżej dokładam:
over 2.5 kartek @2,00 Bet365
Albo kolega coś pomieszał albo w przeciągu godziny kurs spadł do 1.83(Jako ciekawostka ziemniaki to samo wydarzenie wystawiają po kursie 1.80) ????

Orientujecie się może, czy linie kartkowe na mecz w Manchesterze zostaną wystawione przed jutrzejszymi spotkaniami?

Chelsea - Galata

Na jutrzejszy mecz ode mnie typ nieco ryzykowny, którego żałowałem, że nie zagrałem tydzień temu. Zaczynając analizę, powiem tylko, że typy kartkowe na wtorek oraz środę wydają mi się najrozsądniejszymi i najpewniejszymi drogami. Krótko i do rzeczy bo tu nie ma nad czym się rozwodzić. Ranga meczu = spina. Wynik dwumeczu to kwestia otwarta = spina. Twarda angielska piłka(szczególnie z wymienionymi wcześniej Terrym i Dawidkiem) = spina, spina x2 pod wodzą Mou. Szalone turasy z Felipem Melo na czele = spina. Idę tutaj w overy i się nawet nie zastanawiam.


Typ główny:
Pierwsza żółta kartka przed 10ą minutą @6 Bet365⛔

W poprzednim tygodniu ta sytuacja zdarzyła się w 3/4 meczach. Jedynym wyrzutkiem było PSG z wyjaśnionym wynikiem. Dodatkowo jako taktykę Galaty przewiduję tutaj to co było z Realem w pierwszym meczu. Mianowicie diabelny pressing i natarcie na początku by jak najszybciej strzelić bramkę. Co prawda, żaden z królewskich nie dostał wtedy żółtej przed 10ą minutą jednak wciąż uważam typ za kąsek.

Typy dodatkowe warte zagrania:
Kartka przed 29 minutą @1.83✅
Luiz kartka @??ZWROT
Over 4.5 @1.83 Bet365✅
Chelsea over 1.5 @1.8 Bet365✅
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Chelsea - Galatasaray
Typy Betsson wszystkie
Chelsea powyżej 1,5 gola @ 1,57 ✅
Wygrana gospodarzy +1,5 gola w meczu @ 1,64 ✅
Felipe Melo żółta kartka @ 2,5 ✅

Kto pograł nie żałuje ;)
1:1 na wyjeździe to dla Chelsea korzystny rezultat. W miniony weekend The Blues zaliczyli wpadkę z AV, a w nadchodzący czeka ich potyczka z Arsenalem. Jakże istotna w walce zespołu o mistrzostwo kraju. Turcy to drużyna sukcesywnie budowana do mieszania w Europie. Coby nie mówić, w tym sezonie sprawili już niespodziankę eliminując z LM Juventus Turyn. Ochota na kolejną jest duża, ale Chelsea to rywal, który moim zdaniem jest dla nich nie do przeskoczenia. Do Londynu dotarli silnym składem: Guillermo Burdisso, Felipe Melo, Ceyhun Gülselam, Selçuk İnan, Wesley Sneijder, Didier Drogba, Izzet Hajrovic, Alex Telles, Burak Yılmaz, Umut Bulut, Aureline Chedjou, Hakan Balta, Fernando Muslera, Semih Kaya, Emmanuel Eboue, Yekta Kurtuluş, Sabri Sarıoğlu, Eray İşcan, Ufuk Ceylan. Na SB wróci wielki Drogba, który dał Chelsea upragnioną LM dwa sezony temu. Kilka nazwisk w Galacie robi wrażenie, ale mimo wpadki, Chelsea jest w gazie. Dodatkowo na SB bilans Chelsea w tym sezonie w lidze to 13-2-0 (33-9). Jak łatwo policzyć na mecz strzelają w domu średnio dwa gole. W Londynie poległy United, City czy Liverpool. Co ciekawe ostatnim zespołem który wygrał na SB jest FC Basel, ostatnio mający patent na The Blues. Nie sądzę, że słabo grająca na wyjazdach Galata w lidze, a także LM, będzie w stanie sprawić sensację. Znając turecki temperament i gorącą głowę Melo, uważam, że kartka dla niego może jutro wpaść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
roch 19

roch

Użytkownik
Chelsea - Galatasaray

Mecz będzie wyrównany ,dużo będzie ostrej walki w środku pola jak było ostatnio. Galatasaray będzie atakować, napewno będą kontry i będą faule.
&quot;Piłka przejdzie ale zawodnik na pewno nie&quot; Zawodnicy obydwu drużyn nogi nie odłożą.

Chelsea powyżej 1.5 kartki - Bet365 1.80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aikman 460

aikman

Użytkownik
W 62 minucie zakład INNNN PEWNIAK MÓWIŁEM

Bardzo dobry typ po kursie 1.80

Angole na pewno turasow wykosza.Co to jest 2 kartki w meczu.Terry i spolka doloza staran aby ten typ wszedl.Turasy tez nie oduszcza i faulowac sie beda.

Chelsea - powyzej 1,5 kartki @ 1.80 Bet365 :) ✅

do tego

Real - powyzej 0,5 kartki @ 1.72 Bet365 ✅

Nie wydaje mi sie aby gracze z Madrytu zagrali czysto i na 0 kartek przez ponad 90 minut.Zdarzenie ktore moze miec powodzenie.
Jak dla mnie &quot;pewniaki&quot; - bo kazdy typer wie ze pewniakow w sporcie poprostu nie ma :)

Plecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom