>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 Finału Ligi Mistrzów 18-19.02.2014

Status
Zamknięty.
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Manchester City - FC Barcelona
Over 4.5 rzutów rożnych dla gospodarzy @ 1.50 Unibet⛔ tragedia


O meczu Manchester City - FC Barcelona napisano dzisiaj już bardzo dużo, wiele osób skupia się na wytypowaniu zwycięzcy, liczby bramek. Ja w tym spotkaniu postanowiłem skupić się na rzutach rożnych. Przeglądając ofertę zauważyłem że buki zaniżają linie rożnych. Over 4,5 rożnych przy takiej grze City jest w mojej ocenie niemal pewne. Ostatnio w lidze Hiszpańskiej Rayo grając przeciwko Barcelonie wywalczyło 5 rzutów rożnych.
Manchester City dzisiaj będzie będzie miał swoje okazje...patrząc na skład można zobaczyć że tych okazji będzie szukał w bocznych sektorach boiska, bo tam w moim odczuciu ma nad Barceloną przewagę. Grając systemem 4-4-2 przy szeroko grających bocznych pomocnikach właśnie tam będzie City w moim odczuciu szukało okazji do stwarzania sytuacji podbramkowych. Silva z jednej strony oraz Nasri z drugiej będą dzisiaj próbowali przeprowadzać ataki. Myślę że dzisiaj właśnie po takich akcjach w dużej mierze City będzie miało wiele rożnych. Wszystkie dośrodkowania wchodzących bocznych pomocników czy to obrońców będą przez defensywę Barcelony kasowane. Barcelona grając systemem 4-3-3 gra swoją tiki takę głównie środkiem....City wręcz przeciwnie...będzie musiało szukać swojej przewagi w bocznych sektorach boiska...z takich sytuacji najczęściej są rzuty rożne....Linia 4.5 w mojej ocenie może zostać pokryta dość szybko. Jak ktoś chce bardziej zaryzykować to możne poszukać lini 5.5 po lepszym kursie....Ja wybrałem linie 4.5 po kursie 1.50 i wchodzę w to troszkę grubiej...zdecydowanie polecam.
- 0.5 rzutów rożnych Manchester City @ 1.90 też myślę, że można spróbować
over 10,5 rożnych @ 2.0 przy tak ofensywnie grających zespołach ja delikatnie spróbuje
__________________
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
borek7 24

borek7

Użytkownik
Ja rzuty rożne pograłem już wcześniej, przed południem. Moim zdaniem o wiele lepsza opcja niż granie 1/x/2, DNB czy overów na dziś.

Bayer - PSG
PSG powyżej 4.5 rożnych
Kurs 1.83
Buk Bet365
Oprócz overu rożnych w meczu City z Barcą oraz overu City, gram także to. Rzucił mi się w oczy ten typ. PSG będzie stroną przeważającą, być może będą zdolni zapewnić sobie praktycznie awans już w tym meczu, bo Bayer cieniuje. Będą atakować, a wtedy będą też rzuty rożne. Ponadto być może zagra Boenisch, bo Can pauzuje za kartki, więc Lucas kilka razy obije tego drewnianego piłkarzynę. Warte pogrania również.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Ciekawe czy typek ogarnął, że ten typ to na 1 połowę tylko.
Człowieku co ty bierzesz?Jak może być Drużyna 1. powyżej 1,5 goli w meczu typem na pierwszą połowę????
Dla porównania City powyżej 0,5 gola do przerwy jest kurs 2,05.Szkoda cokolwiek pisać bo zaraz ktoś wystrzeli,że jesteś nieogarniającym typkiem...
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Bayer Leverkusen - PSG, Powyżej 4,5 kartek (azjany) @ 1,95 - Bet365, stawka: 7/10
Stawka może i wysoka, ale szczerze powiedziawszy - WARTO. Faza pucharowa to już nie przelewki, każdy gryzie trawę, żeby wywieźć bądź zachować jak najlepszy wynik. Arbitrem spotkania będzie pan Viktor Kassai, który ma według mnie niezła historie spotkań i nawet zdecydowałbym się na pogranie czerwonej kartki + karny po kursie 10,50 w Marathonie. PSG niby jest tutaj faworytem, ale Bayer u siebie powinien się postawić... Obie ekipy raczej kartki łapią, o czym świadczą choćby spotkania PSG, które nawet jeśli gra z ekipą słabszą od siebie, potrafi wykręcić prze różne overy kartkowe na siebie. A Bayer? Bayer gra u siebie i musi zrobić wszystko, by przed wyjazdem do Francji być w dobrym położeniu. Linia śmieszna, kurs wysoki, więc bierzemy!
Manchester City - Barcelona, Powyżej 4,5 kartek (azjany) @ 1,95 - Bet365, stawka: 5/10
Nieco lżej , ale równie pewnie idę w ten typ. Jak widzę, że ktoś stawia -18,5 % posiadania na korzyść Barcelony to śmiech na sali... Ja rozumiem wszystko, że Barcelona ogólnie z posiadaniem za pan brat... Ale jadą na Etihad, do ekipy, która gra twardy futbol i która jest obecnie w formie... Nie wydaje mi się, żeby posiadanie Barcelony było w stosunku 69-31... Ale do rzeczy, bo nie o tym mowa. Erikssen poprowadzi zawody, z reguły kartek nie rzuca na prawo i lewo, ale to chyba jedna z lepszych par tej fazy. O kartki jestem spokojny , o ile ekipa City się postara, a Barcelona? Mascherano, Busquets czy Alves też powinni coś łapnąć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Tylko, że nie muszą wcale posiadać piłkę przez 68% czasu by ten typ nie wszedł. Bo jest to handicap więc wystarczy, że Barca będzie miała piłkę 60 % czasu i typ nie wchodzi bo będzie różnica 20%.
Man City- Barcelona
Handicap Azjatycki Posiadanie piłki Wybierz: Barcelona -18.5
Kurs ponad 1.8

Jak wyżej tylko w drugą stronę. Kolega ewidentnie źle policzył. Wystarczy 60% posiadania piłki przez Barcelonę by ten typ wszedł. O tym, że Barcelona piłkę trzymać potrafi nie trzeba nikogo przekonywać. Nie zgodzę się także, że nie grają tiki taki. Ostatnie mecze pokazują dobitnie, że tiki taka is back :wink: (jeśli kiedykolwiek odeszła).
Posiadanie piłki w ostatnich meczach to średnio 65% (czasem ponad 70%).
Co do City to też wolą grać z piłką niż za nią biegać jednak charakterystyka tego meczu przemawia do mnie za postawieniem na Barcelonę, która na wyjazdach nie lubi szaleć lecz pilnować wyniku. Szczególnie w takim meczu.
Niestety, oboje nie macie racji. Barcelonie odejmujecie posiadanie, a City dodajecie, więc jeśli mamy linię wynoszącą na przykład 17,5 (aktualnie w Unibet), to FCB musi mieć co najmniej 68% posiadania (czyli 50,5% po uwzględnieniu handicapów).
Co do samego typu, ja wierzę w duże posiadanie Barçy w tym meczu. Anglicy nie potrafią utrzymywać się przy piłce, ale mają solidną defensywę. Barcelona, kiedy ma problemy z przeciwnikiem, bo ten na niewiele jej pozwala, do skutku wymienia piłkę, grając atakiem pozycyjnym i w tym upatruje swojej szansy, bo nie może liczyć na nic innego, a już na pewno nie na grę w powietrzu. Różnica między zespołami, jeśli chodzi o średnią wzrostu, to dziś aż 10 cm.
 
S 6

serenowy

Użytkownik
Niestety, oboje nie macie racji. Barcelonie odejmujecie posiadanie, a City dodajecie, więc jeśli mamy linię wynoszącą na przykład 17,5 (aktualnie w Unibet), to FCB musi mieć co najmniej 68% posiadania (czyli 50,5% po uwzględnieniu handicapów).
Dla mnie posiadanie piłki to loteria, gdyż dajmy na to że City strzela szybko gola i Barsa będzie atakować, i posiadanie może być wysokie na korzyść Barsy,Ale jeśli Barsa strzeli jako pierwsza wtedy posiadanie wejdzie ujemne na City.A scenariusz ten pierwszy jest dużo bardziej prawdopodobny niż ten drugi iż Barsa szybko strzeli

edit.
Testuje
tak ma rację, Zabaleta da się rozpędzić Messiemu i będzie wchodził w Pole karne jak w masło ???? ???? , daj spokój kibic Barcelony nie myślący obiektywnie
 
_m_i_k_e_ 75

_m_i_k_e_

Użytkownik
Bayer Leverkusen - PSG
Typ 1 : Goście wygrają
Kurs : 2.25

Typ 2 : Rzuty rożne - PSG więcej niż Bayer
Kurs : 2.25

Wiele o tym meczu zostało powiedziane więc za bardzo rozwodził się tu nie będę. Bayer wyraźnie osłabł bo bardzo dobrej pierwszej części sezonu. Przegrali ostatnio 2 mecze na własnym stadionie. PSG w wysokiej formie, są niepokonani od 9 kolejek. Właściwie tylko Monaco jest się im w stanie postawić. Moim zdaniem Ibra i spółka nie mogą się doczekać żeby znowu postrzelać w LM.
Bayer bez Kruse, Derdiyoka (kontuzje) i Emre Cana (zawieszony za kartki).
PSG bez kontuzjowanego Cavaniego i wracającego do zdrowia Jalleta.
Co do drugiego typu to myślę że bardzo pradopodobny. Francuzi powinni być drużyną która częściej atakuje, dyktuje mecz. Duża liczba rzutów różnych to efekt takowej gry.
Dla mniej odważnych polecam 2DNB ale to już kurs mało zadowalający.
Za drobne : Man City - Barca
1DNB, 1.90

totomix
 
dzordzo 43

dzordzo

Użytkownik
Bayer Leverkusen - PSG
2 @ 2.25 Bet365
Bayer ewidentnie pod formą, ostatnia przegrana w sobotę w ważnym meczu z Schalke na pewno nie napawa optymizmem. Kilka dni wcześniej odpadli w pucharze. Wymęczone zwycięstwo z Gladbach, które to również znajduje się w dołku. PSG w zupełnie odmiennej formie. Prowadzenie w lidze, pewna wygrana z Valenciennes, Ibra ciągle w gazie. Kolejkę wcześniej remis na wyjeździe z rywalami o mistrzostwo, czyli z Monaco, co jest dla nich dobrym wynikiem. Także morale zupełnie odmienne, Bayer zapewne rozpocznie spięty, pamiętając o ostatnich meczach, co Ibra i spółką powinni wykorzystać.
 
death89 84

death89

Użytkownik
Manchester City F.C. – FC Barcelona
Gdyby gospodarze dzisiejszego pojedynku rozgrywali ten mecz w grudniu, lub styczniu, byłbym całkowicie pewny ich zwycięstwa. Nieco inaczej to wygląda na dzień dzisiejszy: City przegrali 2 tygodnie temu w kiepskim stylu starcie z Chelsea (pierwsza ligowa porażka na własnym stadionie), a do składu Barcelony powrócił – wcześniej kontuzjowany – Leo Messi, który znów strzela jak na zawołanie. Jednak Katalończycy w tym sezonie LM na wyjazdach prezentują słabą formę: porażka z Ajaxem Amsterdam 2:1, remis z kiepskim Milanem 1:1, i minimalne zwycięstwo z Celtikiem 1:0. To rozwiewa moje wątpliwości co do zwycięzcy w pierwszym meczu. Nawet brak Aguero tego nie zmienia; w składzie wicemistrzów Anglii znajduje się wielu zawodników strzelających sporo bramek – Yaya Toure (15 bramek we wszystkich rozgrywkach), Dżeko (15), Negredo (23) a do formy powraca ostatnio wciąż kontuzjowany Steven Jovetić.
Manchester City – Barcelona 1 – @3.00 (Bet365) ⛔
Jednak głównym i najbardziej pewnym typem w tym spotkaniu jest coś innego, mianowicie rzuty rożne dla City. Przemawia za tym przede wszystkim forma gospodarzy z ostatnich 10 meczy – średnio 7.6 rożnego na mecz.
Liczba rogów-gospodarze – powyżej 5.5 – @2.20 (Betsson) ⛔
Kolejny typ jest przede wszystkim dziełem statystyki. City w meczach na własnym stadionie zdobywał sporo bramek: w Premier League 42 bramki w 12 meczach, Puchar Anglii – 11br/2m, Puchar Ligi Angielskiej 11br/3m, Liga Mistrzów – 10br/3m. Łącznie daje to niesamowitą średnią – 3.7 strzelonej bramki na mecz! Barcelona zapewne coś straci, a i swoje dołoży: na wyjazdach traci średnio prawie jedną bramkę na mecz (dokładniej 0.8), a strzela conajmniej dwie (2.1) Typ jest chyba prosty

Liczba bramek – powyżej 3.5 – @2.45 (Betsson) ⛔
Po głowie chodzi mi trochę abstrakcyjny wynik, mianowicie 5:3. Najwyższy over jaki widzę to 6.5, kurs @19 (Bet365), może mnie skusi, ale to raczej w formie zabawy

Nieobecni: Manchester City: Aguero (kontuzja), Milner (kartki); Barcelona: Cuenca.

Bayer 04 Leverkusen – Paris Saint-Germain F.C.
Tutaj chyba nie ma wątpliwości, kto wygra dzisiejszy mecz, a tymbradziej kto awansuje dalej. Niemcy, w tym roku prezentują się fatalnie: 5 meczy o stawkę, jedynie 2 wygrane. Przegrali w Bundeslidze z Freiburgiem 3:2, Schalke 2:1 i odpadli z Pucharu Niemiec, przegrywając po dogrywce z 2-ligowcem – 1. FC Kaiserslautern. Wygrali jedynie z Borussią M’Gladbach 1:0 i Stuttgartem 2:1. Natomiast PSG bez zmian – w Lique 1 jedzie z każdym jak chce i ile chce. Zdarzają im się co prawda wpadki (np. 1:1 z Guingamp), ale w Lidze Mistrzów radzą sobie znakomicie (np. 3:0 z Benfiką, albo 5:0 z Anderlechtem). Paryżanie są drużyną znacznie bardziej doświadczoną, a z takimi Leverkusen radzi sobie słabo – (9:2 w dwumeczu z nienajlepszym obecnie Manchesterem United). Do tego dochodzą braki kadrowe solidnych zawodników: Eren Derdyiok (napastnik, 8 meczy, 1 bramka), Emre Can (pomocnik, 17/1) i Robbie Kruse (pomocnik, 15/2).
Bayer Leverkusen – PSG 2 – @2.25 ✅ (Bet365), a z uwagi na kurs nie może przejść obok tego obojętnie: PSG -1 – @4.20 ✅ (Sportingbet).
Jeszcze dla zabawy warto spojrzeć na rynki „kartkowe”. Sędzia to Viktor Kassai. Jego statystyki w tym sezonie w Lidze Mistrzów? 3 mecze to 11 żółtych i 1 czerwona kartka. W rodzimej, węgierskiej lidze? W 14 spotkaniach aż 71 żółtych (!) i 9 czerwonych (!!) kartek. W tym momencie chyba warto sie zastanowić czy Węgrzy w piłkę grają nogami, czy kijami bejsbolowymi… A może w ich odmianie piłki nożnej nie bierze udział piłka? Niech to pozostanie pytaniem retorycznym. W meczach reprezentacyjnych w zeszłym roku rozdał 40 żółtych i 2 czerwone kartki. W 7 spotkaniach
Coś jest na rzeczy, a jeśli dodamy do tego, że linia wystawiona rzez bukmacherów jest dość niska (powyżej 4.5) to chyba warto postawić. Przy (bardzo możliwej) wysokiej wygranej piłkarzy PSG, Niemcy będą sfrustrowani, puszczą im nerwy i mogą ostro kosić.
Liczba żółtych kartek – powyżej 4.5 – @1.90 ✅ Betsson
Nieobecni: Bayer Leverkusen: Can (kartki), Kruse, Derdiyok (kontuzje); PSG: Cavani (kontuzja)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wisniowy 126

wisniowy

Użytkownik
Manchester City - FC Barcelona
Chciałem coś jeszcze napisać do tego meczu, ale praktycznie wszystko zostało powiedziane, większość napisana, dlatego postanowiłem pójść w trochę inną stronę, a mianowicie kartek.
Anglicy jak to Anglicy, zobaczymy zapewne trochę twardego futbolu z ich strony. Po drugiej stronie mamy Barcelonę, drużynę uwielbiającą dodać nieco od siebie. Ataki Barcelony będzie napędzał oczywiście Messi, prawdopodobnie z Fabregasem oraz Alexisem. Często, aby ich zatrzymać, gracze Manchesteru City będą uciekali się do fauli, mniej i bardziej brutalnych. W drugiej części spotkania powinniśmy zobaczyć na murawie Neymara, świetnego zawodnika, który będzie wkręcał w murawę obrońców City, a także specjalistę od nabierania arbitrów.
Obywatele będą starali się zachować czyste konto, więc liczne faule są do przewidzenia. Także będzie mnóstwo fauli taktycznych, przerywających kontry City. Może i pojawi się jakaś karteczka za próbę wymuszenia karnego?
Manchester City powyżej 2.5 kartek @2,20 ✅
Powyżej 4.5 kartek w meczu @1,975
✅
Bet365
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Niestety, oboje nie macie racji. Barcelonie odejmujecie posiadanie, a City dodajecie, więc jeśli mamy linię wynoszącą na przykład 17,5 (aktualnie w Unibet), to FCB musi mieć co najmniej 68% posiadania (czyli 50,5% po uwzględnieniu handicapów).
Co ?????? Od kiedy przy handicapie jednej drużynie się dodaje a drugiej odejmuję? Od kiedy Ty siedzisz w bukmacherce?
Czyli jak mam w piłce HC -1,5 to żeby zakład był wygrany to musi paść wynik 5:1 ?
5-1,5=3,5 Vs 1+1,5=2,5 &lt;---- To wynik z Twoich bredni. A uwierz mi że w tym wypadku starczy wynik 3:1 !!! ????
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ City - Barcelona
over 4,5 corners City |1.50|
▶ Unibet !
Ja powiem tak.. chyba nie ma lepszej opcji aby postawić w tym meczu na kornery. City u siebie grają bardzo mocno i solidnie, dużo punktują i z tego jeszcze więcej nacierają. Barcelona mimo wielkiej klasy jaką posiadają będą uniemożliwiać te ataki gospodarzy i będą bronić swojej bramki aby nie stracić gola. Ale mimo tego, że City grają solidnie u siebie to często właśnie w takiej fazie jak Liga Mistrzów nie grają swoich najwyższych obrotów a mimo to, ogromnie walczą. Będzie to wyrównane spotkanie, będziemy na pewno świadkami naszpikowanych akcji, ale jest jedno pewne. Barca, mimo swojej taktycznej gry, gdzie musi wprowadzić &#39;&#39;tysiące podań&#39;&#39; aby piłką wejść do bramki City będzie z minuty na minutę bardziej rozdrażnione i to oni w tym meczu będą dyktować warunki. Mimo bardzo niskiej linii jaką oferują nam bukmacherzy, z nieco niższym kursem atakuję tu rzuty rożne gospodarzy którzy potrafią ich bić na potęgę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
hypo21 0

hypo21

Użytkownik
Co ?????? Od kiedy przy handicapie jednej drużynie się dodaje a drugiej odejmuję? Od kiedy Ty siedzisz w bukmacherce?

Czyli jak mam w piłce HC -1,5 to żeby zakład był wygrany to musi paść wynik 5:1 ?
5-1,5=3,5 Vs 1+1,5=2,5 &lt;---- To wynik z Twoich bredni. A uwierz mi że w tym wypadku starczy wynik 3:1 !!! ????
Tu jest pula zamknięta, ale ok, według twojej teorii można mieć np. 60 do 55% posiadania piłki.
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
A co ma piernik do wiatraka? Posiadanie piłki będzie 40:60 a po dodaniu hc wynik będzie brzmiał 57,5 : 60 i tyle. Nie trzeba do tego żadnych fakultetów.
I na koniec, &quot;57,5:60&quot; czy jak Ty to napisałeś &quot;60:55&quot;, to już nie jest statystyka posiadania piłki, bo jak słusznie zauważyłeś jest to niemożliwe (bo suma musi wyjść 100 ;)). Tylko jest to &quot;wynik Twojego zakładu&quot; a to już może brzmieć 60:55. NIe wiem czy łapiesz o czym piszę. ????
 
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
FC Barcelona : Valdés; Dani Alves, Piqué, Mascherano, Jordi Alba, Busquets, Xavi, Iniesta, Cesc, Messi , Alexis.
Man City : Hart, Zabaleta, Kompany, Demichelis, Clichy, Fernandinho, Yaya Touré , Navas, Kolarov, Silva , Negredo.

Visca El Barca !
 
hypo21 0

hypo21

Użytkownik
A co ma piernik do wiatraka? Posiadanie piłki będzie 40:60 a po dodaniu hc wynik będzie brzmiał 57,5 : 60 i tyle. Nie trzeba do tego żadnych fakultetów.

I na koniec, &quot;57,5:60&quot; czy jak Ty to napisałeś &quot;60:55&quot;, to już nie jest statystyka posiadania piłki, bo jak słusznie zauważyłeś jest to niemożliwe (bo suma musi wyjść 100 ;)). Tylko jest to &quot;wynik Twojego zakładu&quot; a to już może brzmieć 60:55. NIe wiem czy łapiesz o czym piszę. ????
W sumie na to samo wychodzi, bo przy -18,5 i tak musi być 19% różnicy. Pozdrawiam.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Oczywiście popieram typ na kartki i mam kwiatka od Unibet...
Fernandinho kartka TAK
4.50
Unibet
Brazylijczyk gra ostro,kandydatów do kartek dziś więcej jak do strzelania bramek ;) Zawodnik Obywateli w tym sezonie grał 20 razy i 4 kartki. Skoro łapał kartkę przeciwko Hull to sorry dziś będzie miał to zadanie ułatwione,tym bardziej,że kartki w LM nie ma. Jak nie wejdzie to pójdzie kontra rewanżu ;)
Kolejne ciekawe bety to kartka dla Demichelisa ale ja zostaje przy Brazylijczyku
E:kurs poleciał na 3.25! A na Demichelisa z 2.70 na 2.00.
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Co ?????? Od kiedy przy handicapie jednej drużynie się dodaje a drugiej odejmuję? Od kiedy Ty siedzisz w bukmacherce?
Czyli jak mam w piłce HC -1,5 to żeby zakład był wygrany to musi paść wynik 5:1 ?
5-1,5=3,5 Vs 1+1,5=2,5 &lt;---- To wynik z Twoich bredni. A uwierz mi że w tym wypadku starczy wynik 3:1 !!! ????
Tyle siedzę w bukmacherce, że zagrałem już kilka takich zakładów w Unibet, a ty tylko się kompromitujesz wypowiadając się na tematy, o których nie masz pojęcia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 6

serenowy

Użytkownik
Do tych co stawiają overy kartkowe, zwróciliście uwagę kto poprowadzi ten mecz, ile daje kartek?
Otóż sędzią meczu będzie Jonas Eriksson, i widzę że nie zbyt daje kartek raz dał 5 , i 2x 3. Pamiętam mecz Juve-Kopenhaga gdzie było dużo fauli i to ostrych i nie rozdawał kartek. Ale to inny mecz innej wagi,po mimo tego wg mnie ja bym nie powiedział że to takie dobre rozwiązanie 4,5 linia mała ale może być ma 1-2 żółte.

edit.
Swoją drogą będzie szybki mecz z jednej i drugiej strony faule będą, ale czy będzie dawał kartoniki.
Ale jednak po krótkim namyśle chyba to nie jest zły pomysł over kartek.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Eriksson sędziował w tym sezonie:
Mecz o Superpuchar Bayern-Chelsea 9 żółtych i 1 czerwona
Mecz Włochy - Czechy 3 żółte i czerwona
Mecz LM Milan-Ajax 3 kartki
Mecz Ukrainy z Polską 6 kartek
Mecz LM Arsenal z BVB 5 kartek
Mecz LM Juve,który wspomniał serenowy

Do tego mocno defensywnie ustawione City, moim zdaniem warto próbować. Zawsze na live można zrobić kontrę, na pewno lepiej kartki jak bramki. Swoją drogą no bet ;) mecz obstawiam tylko na kartkę dla Brazylijczyka dla lepszego oglądania. Wojna będzie Barcelona też nie gra czysto więc moim zdaniem over kartkowy jak nic
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom