>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

1/8 Finału Ligi Mistrzów 18-19.02.2014

Status
Zamknięty.
D 0

dawidex44

Użytkownik
Bayer Leverkusen vs Paris Saint-Germain
Typ: X (1. połowa)
Bukmacher: Expekt
Kurs: 2,00
Leverkusen ostatnio trochę zawodzi, ale Paris Saint-Germain także nie jest w najlepszej formie. Przewagę Niemcom daje z pewnością gra u siebie. Granie całego meczu na remis jest sporym ryzykiem, ale do przerwy taki wynik jest wielce prawdopodobny.
 
seban7 2

seban7

Użytkownik
Bayer Leverkusen vs Paris Saint-Germain
Typ: X (1. połowa)
Bukmacher: Expekt
Kurs: 2,00
Leverkusen ostatnio trochę zawodzi, ale Paris Saint-Germain także nie jest w najlepszej formie. Przewagę Niemcom daje z pewnością gra u siebie. Granie całego meczu na remis jest sporym ryzykiem, ale do przerwy taki wynik jest wielce prawdopodobny.
Dlaczego sądzisz, że wynik remisowy do przerwy jest bardzo prawdopodobny? Analizowałeś poprzednie mecze w LM? Na 5 meczów w LM w 4 PSG strzelało co najmniej jedną bramkę w 1 połowie. A obrona Psg wcale nie jest taka łatwa do przejścia :Maxwell, van der Viel, Silva i Alex
 
F 1

fehu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Bayer Leverkusen - Paris SG
Typ: Zlatan strzeli bramkę
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet365
Analiza: Mecz został już na forum dobrze opisany, PSG wydaje się być dobrym typem na dzisiejszy wieczór, ja jednak skupię się na superstrzelcu ze Szwecji. Na początek zobaczmy jak rozkładają się zdobycze bramkowe wśród zawodników gości. Otóż w tym sezonie w lidze francuskiej Zlatan zdobył 19 bramek, nieobecny Cavani 13, trzeci jest Lavezzi jedynie z 4 trafieniami. W lidze mistrzów Zlatan w 5 występach 8 bramek, Cavani 4 trafienia, wszyscy inni zawodnicy w sumie 4 trafienia. Obrona Bayeru dziś dodatkowo osłabiona brakiem podstawowego lewego obrońcy Emre Cana. Przy typowaniu strzelca bramki w meczu zawsze istotne jest czy dany zawodnik wykonuje rzuty karne. Szwed nie dość że wykonuje je skutecznie to do tego często uderza z rzutów wolnych. Widać, że zależy mu na dobrych występach w Lidze Mistrzów, lata lecą, ambicja i ego nie pozwalają być w cieniu Messiego i Ronaldo. Jestem wyjątkowo spokojny o ten typ, rekreacyjnie zagram również Zlatan over 1,5 i over 2,5 gola. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tobias 359

tobias

Użytkownik
Manchester City vs. FC Barcelona, pierwszy hit 1/8 finału Ligi Mistrzów już dziś na Eitihad.
Hiszpańsko-angielskie pojedynki zawsze są ciekawe bo według mnie to najlepsze ligi europy. Nie zamierzam się za wiele rozpisywać ponieważ ostatnie cztery strony świetnie opisały ten pojedynek. Najbliżej mi do zdania ROBINHO, który w swojej analizie zawarł istotne sprawy.

Ja chciałbym zwrócić uwagę na grę i wyniki Barcelony na wyjazdach. W tym sezonie nie idzie im to najlepiej. Faza grupowa ligi mistrzów to bilans 1-1-1, zremisowali ze słabym w tym sezonie Milanem 1;1, przegrali 2;1 z Ajaxem i wygrali 1;0 z Celticem. Ja widać nie są to zbytnio wymagający rywale. W Primera Division bilans 8-3-1. Remisy z Osasuna, Levante i Atletico, porażka na San Mames z Bilbao 0;1. Zwycięstwa z Valencia i Sevilla godne odnotowania ale na Mestalla niemoc Valencii tamtego dnia wołała o pomstę do nieba.

Tylko w ramach ciekawostki poprzednia edycja Ligi Mistrzów. Barcelona w 1/8 przegrywa z Mialenm 2;0. 1/4 remisuje 1;1 z PSG w stolicy Francji i następnie dostaje lanie z Bayernem 4;0. Barcelona jest niesamowita na Camp Nou dlatego jeżeli zremisują lub przegrają minimalnie mecz to anic się takiego nie stało, tzn porażka 1;0 czy 2;1 jest wliczona w rozrachunek.

Podsumowując; FC Barcelona nie wygrała w ostatnich 5 spotkaniach na wyjeździe w facie pucharowej LM.


City u siebie tłamsi każdego grając ofensywnie i dobrze na tyłach. Swoje chyba przeszli w LM i po dwóch nieudanych próbach wreszcie wyglądają na drużynę na miarę tych rozgrywek.
Oczywiście boli brak Aguero i niepewny występ Fernandinhho, ale jak to powiedział nawet Hazard ManCity posiada szeroką kadrę. Ktoś tam pisał, że Pellegrini nic w Realu nie zdziałał, według mnie miał po prostu pecha bo natrafił na jedną z najlepszych drużyn w historii piłki i mimo iż zdobył 96 pkt, był na drugim miejscu. Owszem Bayern bezlitośnie ograł City, ale to był dopiero początek sezonu i jak wiemy drużyna Pepa wygląda obecnie najlepiej w Europie.

Moje propozycje; Bet365

City wygra @3.00⛔
Barcelona over 2,5 kartek @2,37⛔ (2kartki)
DW City 3-1 @21⛔


Edit; City powinno wybiec na boisko w pampersach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Manchester City - FC Barcelona
City (DNB) 2.20
City nie powinno tego meczu przegrać. Są bardzo mocni u siebie i przegrana w dwumeczu nie wchodzi w grę. Do tego dochodzi słaba postawa Barcelony na wyjazdach, szczególnie w LM. Navas i Negredo spokojnie wystarczą aby zastąpić Aguero i jego ciąg na bramkę. Bardzo dużym plusem jest też Yaya Toure, powinien ogarnąć drugą linie. Obrona może nie taka super, ale Kompany powinien wystarczyć. Po drugiej stronie Barcelona, nie wiadomo jak zagra Messi, już nie raz został przyćmiony przez drużyny z europejskiej czołówki. Niewiadomą jest jak zagrają skrzydłowi Barcelony za pewne Pedro i Sanchez. Obrona Barcelony nie powala w tym sezonie i może się przejechać na Etihad. Liczę na otwartą grę i remis ze wskazaniem na City.
Bayer Leverkusen - Paris Saint-Germain
PSG (DNB) 1.53
W tym spotkaniu można powiedzieć, że faworytami są goście. Słusznie ponieważ Leverkusen nie gra już takiej dobrej piłki jaką grał w 2013. Wpadki w lidze ze słabymi rywalami i mało przekonująca gra skłaniają się do porażki na własnym stadionie. PSG posiada kilka armat w swoim składzie i na pewno coś wpadnie do siatki Bayeru. Można powiedzieć, że już są regularnym uczestnikiem LM i będą awansować co raz wyżej. Sprawa może być załatwiona już w Leverkusen ale jak to bywa gospodarze mogą się spiąć i wywalczyć ten remis dlatego proponuję PSG z zabezpieczeniem na remis.
bet365 City (DNB) 2.20 + PSG (DNB) 1.53 = 3.37
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
City vs Barcelona / City -1 corner @ 2,6
W tym meczu nie ma zdecydowanego faworyta i ciezko przewidziec koncowy wynik. Rownie dobrze Barca moze wysoko wygrac jak i City. Mysle, ze jedna rzecz ktora bedzie dosyc pewna, to zaangazowanie Anglikow. Po pierwsze, City gra u siebie i z widmem drugiego meczu w Barcelonie musi uzyskac dobry wynik - najlepiej wygrana. By tak bylo musi atakowac. Jesli nie strzeli bramki u siebie to awans sie zdecydowanie oddali. Barcelona gra na wyjezdzie wiec bedzie klepac pilke i nabijac sobie possession, zapewne beda sie starac o jak najmniejsza liczbe bledow, by nie dac City szansy na atak. Mysle, ze w tym meczu City bedzie walic glowa w mur, tak samo jak w pierwszym meczu z Chelsea kilka dni temu. Barcelona to nie jest zespol ktory nabija jakies wielkie ilosc cornerow, zazwyczaj schodza do lini potem koleczko i pilka leci spowrotem w srodek boiska. City z drugiej strony gra raczej prosta pilke dwa, trzy podania potem pilka do przodu na jednego z napastnikow (Dzeko, Joveticia zapewne pod nieobecnosc Aguero, badz Negredo) i strzal. Mysle, ze sporo bedzie miejsca na rzuty rozne w tym meczu, choc jak wiadomo, rozne to nie gole, i druzyny specjalnie nie beda ich nabijac ???? Za drobne spokojnie mozna zagrac. Powodzenia
 
wookash93 0

wookash93

Użytkownik
Manchester City - FC Barcelona
City(DNB)
No to tak, od razu napisze, że jestem fanem Obywateli ale sam stawiając ten mecz staram sie być obiektywny. Dużo mówi się o tym, że nie zagra Aguero. Jak dla mnie, dla kogoś kto oglądał mecze w lidze jest pewne, że to osłabienie lecz Negredo też jest w bardzo dobrej dyspozycji, walczy na boisku do ostatniej kropli potu. Uważam, że ważniejsze będzie czy i jak zagra Fernandinho, On z Toure i Silvą po prostu niszczyli praktycznie każda defensywę w lidze. Jeszcze jedno, moim zdaniem Barcelona na Etihad jednak nie będzie chciała stracić dużo bramek i postarają się przywieźć korzystny wynik do Barcelony, na pewno trudny mecz do wytypowania i jeśli miałbym jeszcze coś obstawić to poniżej 2,5 bramki ale ostatecznie zdecydowałem się na City(DNB).
Leverkusen - PSG
PSG
Powiedzmy to sobie szczerze, że awans Leverkusen byłby niespodzianką z kosmosu. PSG stara się dołączyć do europejskiej czołówki i niektórzy powiedzieliby, że już w niej są, jak dla mnie muszą to potwierdzać w takich właśnie meczach. Przypomnijmy sobie, że w poprzednim sezonie, w dwumeczu z Barceloną mieliśmy remis i tylko bramki stracone u siebie uniemożliwiły drużynie z Paryża awans. Leverkusen ostatnio nie błyszczy, PSG też ale ofensywa francuskiej drużyny jest po prostu nie do podważenia: Lucas, Lavezzi, Cavani, Ibrahimović. Jak dla mnie, przynajmniej jeden gol dla goście spokojnie padnie, co do Leverkusen to nie byłbym tego taki pewien, bo przecież PSG w obronie ma Thiago Silvę którego będzie strasznie trudno przejść. Szczerze powiedziawszy, najpewniejszy z meczy jakie stawiam.
Milan - Atletico
Atletico
Milan przechodzi ciężkie chwile, w Serie A jeśli wygrywają to po 1:0, naprawdę strasznie patrzy się na ich mecze(zwłaszcza, że zawsze byłem ich fanem), męczą się z teoretycznie słabszymi rywalami. Atletico z drugiej strony gra bardzo dobrą i co ważniejsze systematyczną piłkę w lidze i LM. Nie będę się tu więcej rozpisywał bo po prostu dla mnie teraźniejszy Milan ledwo co awansował z grupy i dalej już nie dojdzie, Atletico powinno ich wypunktować zwłaszcza, że Milan nawet na własnym stadionie nie prezentuje dobrego futbolu.
 
logicus 139

logicus

Użytkownik
Podrzucam dobry bet z ComeOn. Nie wiem jak u innych buków.
Man City- Barcelona
Handicap Azjatycki Posiadanie piłki Wybierz: Man City +18.5
Kurs ponad 1.8
Uzasadnienia typu chyba nie muszę nikomu tłumaczyć. Barcelona nie gra tiki taki, a City są u siebie bardzo mocni i powinni chcieć narzucić własne warunki, bo na CampNou nie będzie czego odrabiać. Posiadanie piłki Hiszpanów ponad 68% jest w mojej ocenie mało możliwe.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Posiadanie piłki Hiszpanów ponad 68% jest w mojej ocenie mało możliwe.
Tylko, że nie muszą wcale posiadać piłkę przez 68% czasu by ten typ nie wszedł. Bo jest to handicap więc wystarczy, że Barca będzie miała piłkę 60 % czasu i typ nie wchodzi bo będzie różnica 20%.
 
martsixa 16

martsixa

Użytkownik
Dziś obejrze mecz z wysokości trybun MANCHESTER CITY - FC BARCELONA ???? ))
Mam nadzieje że mecz będzie bardzo zacięty i bardzo dużo się będzie działo polecam typ na powyżej 3,5 bramki w meczu w betclic po kursie 2,55 mecz będzie bardzo zacięty i jeśli szybko padnie bramka to typ jak najbardziej może wejść. Obydwie drużyny w lidze strzelają bardzo dużo bramek City ma ich 68, Barcelona natomiast o jedno trafienie więcej. W lidze mistrzów natomiast Manchester strzelił 18 bramek a Barcelona 16. W drużynie gości zabraknie dziś najlepszego strzelca drużyny czyli Aguero który jest kontuzjowany już od dłuższego czasu, w Barcelonie nie ma żadnych poważnych osłabień w ataku. Przy odrobinie szczęścia typ jak najbardziej może wejść więc za groszę można pograć ????
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Man City- Barcelona
Handicap Azjatycki Posiadanie piłki Wybierz: Barcelona -18.5
Kurs ponad 1.8

Jak wyżej tylko w drugą stronę. Kolega ewidentnie źle policzył. Wystarczy 60% posiadania piłki przez Barcelonę by ten typ wszedł. O tym, że Barcelona piłkę trzymać potrafi nie trzeba nikogo przekonywać. Nie zgodzę się także, że nie grają tiki taki. Ostatnie mecze pokazują dobitnie, że tiki taka is back ;) (jeśli kiedykolwiek odeszła).
Posiadanie piłki w ostatnich meczach to średnio 65% (czasem ponad 70%).
Co do City to też wolą grać z piłką niż za nią biegać jednak charakterystyka tego meczu przemawia do mnie za postawieniem na Barcelonę, która na wyjazdach nie lubi szaleć lecz pilnować wyniku. Szczególnie w takim meczu.
 
K 3

klaudpatr

Użytkownik
A jak tam myślę żeby obstawić : strzeli gola przeciwnikowi Messi i Ibrahimovic Z. Kurs : 4,20 także ako ładne i są duże szanse na wygranie : )
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Ja jestem nieco zdziwiony (chyba, że coś przegapiłem) że nikt nie chce iść w rzuty rożne w spotkaniu Manchesteru City z Barceloną.
The Citizens co mecz nabijają sporo rożnych, mecze ligowe u siebie to (od ostatniego spotkania): 12 z Chelsea, 10 z Cardiff, 12 z Crystal Palace i 7 z Liverpoolem. Na wyjazdach też sporo otrzymują tego typu stały fragment gry: 14 z Norwich, 5 Tottenham, 6 Newcastle, 6 Swansea. W lidze mistrzów wygląda to nieco gorzej, patrząc na spotkania na Etihad.
6 z Bayernem (1-3)
6 z CSKA (5-2)
3 z Plzen (4-2)
Barcelona ostatnio zaczęła też nieźle sobie tworzyć okazje do wykonywania rzutów rożnych i stwarzają z tego coraz więcej zagrożenia, więc to też może być jakiś sposób na obie defensywy, bo City też ma zawodników zdolnych do wejścia na róg i strzał.
Bardziej bym się kierował ku rożnym w stronę City, bo oni tutaj powinni dyktować warunki a przewaga w powietrzu raczej na ich stronę trzeba zapisać.
Manchester City więcej rożnych @2,00 bet365
City rożne DNB @1,825 bet365
over 4,5 rożnego City @1,55 Unibet

Teraz patrzę i Unibet ma bardzo ciekawe propozycje dotyczące strzałów i spalonych. Uważam, że warto spróbować coś na strzały w światło bramki. Ze strony gości oczywiście liczę na Messiego, Pedro, Neymara i cały przód bo są groźni, Leo wraca do wielkiej formy. Z rożnych Pique powiedzmy też może coś pocelować. A w City oczywiście Toure, Negredo, który uderzać się nie boi. Powinni pokryć tą linię.
over 14,5 shots on goal @1,75
 
M 125

max-payne

Użytkownik
ARSENAL - BAYERN - 10 - 2,11
Fortuna
Nie mam wątpliwości co do tego, że Bayern wyeliminuje Arsenal, Kanonierzy w ostatnich latach zawsze odpadali z silniejszymi drużynami od siebie, lub o podobnej mocy - Barcelona dwa razy (2011, 2010), Bayern (2013) i Milan (2012).
Niemniej jednak, nie zagram na Bayern w pierwszym meczu. Proszę zauważyć, że zawsze gdy Arsenal odpadał z Ligi Mistrzów w ostatnich latach, to w jednym meczu osiągał przyzwoity rezultat - gdy odpadał z Barceloną, w 2010 pierwszy mecz zremisował 2:2, a w 2011 udało się nawet wygrać 2:1, z Bayernem w 2013 obudził się w drugim meczu i wygrał 2:0 na wyjeździe. Tak samo było z Milanem - porażka w pierwszym meczu 0:4, a w drugim wygrana 3:0.
Drugi argument to to, że Kanonierzy w meczach z czołówką u siebie notują niezłe wyniki w obronie, ogólnie to obronie Arsenalu nie można wiele zarzucić w tym sezonie. Czyste konto z Liverpoolem, Chelsea i Manchesterem United, Tottenhamem oraz Napoli. Oczywiście część z tych drużyn nawet nie umywa się do Bayernu w tym sezonie, jednak według mnie o czymś to świadczy. No i ogólna statystyka ligowa - Arsenal u siebie stracił w tym sezonie raptem 6 goli w 13 meczach, to świetny wynik.
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Drugi argument to to, że Kanonierzy w meczach z czołówką u siebie notują niezłe wyniki w obronie, ogólnie to obronie Arsenalu nie można wiele zarzucić w tym sezonie. Czyste konto z Liverpoolem, Chelsea i Manchesterem United, Tottenhamem oraz Napoli. Oczywiście część z tych drużyn nawet nie umywa się do Bayernu w tym sezonie, jednak według mnie o czymś to świadczy. No i ogólna statystyka ligowa - Arsenal u siebie stracił w tym sezonie raptem 6 goli w 13 meczach, to świetny wynik.
Nie zgodzę się z Tobą. Arsenal ma słabą formę teraz. Ledwo co wygrywają... z Liverpoolem 5-1, niby wygrali później u siebie, ale co z tego jak to puchar Anglii który każda drużyna praktycznie olewa. Jeśli chodzi o obronę to jak ona wyglądała w meczu z Napoli co przegrali? lub z Borussią którą też przegrali? No nie powiesz mi że zespół z Ramseyem dostaje od Borussi od siebie, a zespół bez Ramseya nie dostanie u siebie z Bayernem. Przeszłość to przeszłość według mnie liczy się aktualna forma zespołu, która nie jest najlepsza.
 
M 125

max-payne

Użytkownik
Po pierwsze Puchar Anglii nie jest olewany przez czołowe drużyny, prędzej Puchar Ligi. A Liverpool wyszedł bardzo silną jedenastką na ten mecz.
Z Napoli Arsenal przegrał na wyjeździe, a to ma spore znaczenie. Z Borussią - fakt, przegrał na Emirates, ale to jest wyjątek od reguły. Arsenal nie osiąga może jakiś bardzo dobrych wyników z czołówką, ale traci mało goli i to jest fundamentem mojego typu.
A co do myślenia &quot;Jeśli przegrali z X to z Y też muszą&quot; - takie rozumowanie często nie ma sensu, szczególnie na tym poziomie rozgrywek.
 
O 0

orpgad

Użytkownik
Arsenal - Bayern
Typ: powyżej 4,5 kartki - 1,8; Arsenal powyżej 2,5 kartki - 2,1
oba bet365
- trzeba pamiętać, że to jest dwumecz i że spotkania między tymi drużynami były bardzo zacięte i nie wydaje mi się by były to mecze łatwe i przyjemne dla mocno faworyzowanych gości,
- spodziewam się szybkiego meczu, w którym obie drużyny pokażą maksimum swoich możliwości oraz pełne zaangażowanie przez całe spotkanie,
- jedyny zawodnikiem zagrożony pauzą w razie otrzymania kartki to Dante, więc wątpię by zwodnicy myśleli o odstawianiu nogi w ważnych sytuacjach,
- w zeszłorocznym meczu na tym samym poziomie Arsenal zgarnął 5 kartek, natomiast Bayern 3,
- w obu drużynach są zawodnicy lubiący wyłapać kartkę, a i sam szybki mecz będzie temu sprzyjał, tu widzę zdecydowanie żółtko Flaminiego ale można poszukać po bukach i pocelować w ciekawe kursy na kartki Wilshera, Rosickiego, obrony ARS(hehe), a z Baya na Rafinhe, Lahma, Krossa czy Martineza.
Powodzenia
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Po pierwsze Puchar Anglii nie jest olewany przez czołowe drużyny, prędzej Puchar Ligi. A Liverpool wyszedł bardzo silną jedenastką na ten mecz.
Z Napoli Arsenal przegrał na wyjeździe, a to ma spore znaczenie. Z Borussią - fakt, przegrał na Emirates, ale to jest wyjątek od reguły. Arsenal nie osiąga może jakiś bardzo dobrych wyników z czołówką, ale traci mało goli i to jest fundamentem mojego typu.
A co do myślenia &quot;Jeśli przegrali z X to z Y też muszą&quot; - takie rozumowanie często nie ma sensu, szczególnie na tym poziomie rozgrywek.
Liverpool z silną jedenastką... Bayern ma kilka razy silniejszą jedenastkę. Z Borussią to nie był przypadek- Borussia zagrał super piłkę a Arsenal się gubił...
Dodam, że Ramsey nie gra i najprawdopodobniej Giroud nie zagra.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Nikt tu nie przekreśla szans City w meczu z Barcą. Wręcz przeciwnie, przecież Ahmedinho napisał, że typ 1DNB na wtorkowe spotkanie to bardzo dobra opcja. Piszesz, że Pellegrini ma pomysł na Barcę ? Nie powiedziałbym. Nie znam dokładnych liczb ale za czasów prowadzenia Villarreal czy Realu jego bilans na pewno nie jest korzystny. O ile wyniki z Żołtą Łodzią Podwodną są do zrozumienia, o tyle sezon w którym Czilijczyk prowadził Real Madryt również zakończył się dwoma porażkami (1:0 na Camp Nou i 2:0 na SB). Co do samej gry ofensywnej to trzeba jednak przyznać, że The Citizens mają trochę większe problemy ze strzelaniem goli w momencie kiedy nie ma na boisku Aguero. Potwierdzają to nawet statystyki. Pierwszy sezon Argentyńczyka w ekipie z Etihad Stadium to 34 mecze ligowe i 23 gole. Wszyscy pamiętamy tę niesamowitą końcówkę sezonu, w której podopieczni Roberto Manciniego w doliczonym czasie gry strzelili dwa gole, tego drugiego w 94 minucie zdobył oczywiście Aguero i było to trafienie na wagę mistrzostwa kraju. Następny sezon był już słabszy w wykonaniu Kuna jednak trzeba zaznaczyć, że trapiły go wtedy kontuzje. W lidze rozegrał 30 spotkań i do siatki trafiał zaledwie 12 razy. Warto zaznaczyć, że z tych 30 spotkań aż w 8 spotkaniach wchodził z ławki co świadczy właśnie o tym, że wracał po wyleczeniu urazów i stopniowo był wprowadzany do drużyny. Efekt ? Strata mistrzostwa na rzecz rywala zza miedzy. Obecny sezon Aguero jest rewelacyjny, w sumie w 25 meczach ma strzelonych 26 goli. W lidze na 17 spotkań 15 trafień. I tu też trzeba zaznaczyć, że w kilku spotkaniach nie wystąpił. Oczywiście, że City ma kim straszyć. Negredo sprowadzony przed sezonem spisuje się bardzo dobrze jak na debiutanta w Premier League. Do tego dochodzi zawsze groźny Dzeko i Jovetic, który w końcu zaczął dostawać szanse i od razu odpłaca się za to golami tak jak w meczu z Tottenhamem czy dzisiejsza potyczka z Chelsea. Do tego mają świetnego kreatora gry Silvę, szybkiego skrzydłowego Navasa czy silnego jak tur Toure, który nie tylko jest dobry w rozbijaniu ataków rywala ale także dobrze spisuje się pod bramką przeciwnika. I prawdę mówiąc wcale się nie zdziwię jak City to spotkanie wygra. Jednak Barcelona przystępuje do tego spotkania w najlepszym możliwym momencie. Wszyscy zdrowi, dziś do gry wrócił Neymar i od razu strzelił przepięknego gola. Widać, że Messi w końcu wraca do swojej standardowej dyspozycji czyli strzelania 1-2 (jak na razie, wiemy na co go stać) goli co mecz. W dodatku Iniesta w końcu zaczął grać na swoim optymalnym poziomie. Spotkanie z Sevillą i Rayo genialne w jego wykonaniu. Największą bolączką na pewno będą stałe fragmenty gry ponieważ Barca niestety nie posiada wystarczającej liczby zawodników o predyspozycjach do gry w powietrzu. I skoro drużyny pokroju Levante potrafią zaskoczyć Barcę dwa razy z rożnego, to City może to zrobić tym bardziej. Nie mniej uważam, że mecz będzie niesamowicie wyrównany i zadecydują detale, dyspozycja dnia, może odrobina szczęścia. City będzie chciało jak najszybciej strzelić gola i kontrolować spotkanie bo wiedzą, że im lepszy wynik uzyskają u siebie tym większe mają szanse na awans do ćwierćfinału. I oczywiście są w stanie wygrać u siebie jednak będzie to zadanie bardzo trudne. A na Camp Nou będzie im przecież jeszcze ciężej. Na chwilę obecną również rozłożyłbym szansę na 60:40 dla Katalończyków. Zapowiada nam się fantastyczny dwumecz.
Tak na dobrą sprawę to co napisałem kilka dni temu może posłużyć jako analiza choć warto dodać jedną, ale ważną rzecz. Oczywiście, jako Cule i zagorzały kibic Barcy pójdę w stronę swojej drużyny jednak nie będę podawał tego typu gdyż wiem, że w tym meczu może się zdarzyć wszystko. Przeglądając ofertę w oczy rzucił mi się typ na rzuty rożne, a linia over 10,5 kornerów w meczu pomiędzy takimi drużynami to moim zdaniem linia bez problemu do pokrycia. Obie drużyny usposobione ofensywnie, za nastawieniem na zdominowanie rywala i strzelenie im kilku goli. City na pewno będzie liczyło na stałe fragmenty gry ponieważ wiedzą, że Blaugrana ma z tym największe problemy, a przewaga fizyczna w tym meczu zdecydowanie stoi po stronie podopiecznych Pellegriniego. Z drugiej strony najsłabszym punktem ekipy z Etihad są boki obrony tak więc można się spodziewać wielu pojedynków Alexisa Sancheza, Messiego, Pedro czy Neymara z obrońcami City. A jak wiemy każdy z nich jest bardzo szybki i posiada świetny drybling. Wiadomo, Messi i Ney w tej kwestii górują nad kolegami ale Pedro i Alexis też potrafią zakręcić. Tak więc spodziewam się po sporo okazji po obu stronach, sporo strzałów i tym samym okazji do wywalczenia kornera. Dlatego moim zdaniem ten bet na linie 10,5 rożnych jest idealny i jego głównie polecam. Do tego dorzucam ilość kornerów gospodarzy oraz over 2,5 gola gdyż skoro będą akcje, to muszą być też gole.
Powyżej 10,5 rożnych @ 2,10 ⛔ 5
Manchester City powyżej 4,5 rożnych @ 1,50 ⛔ 1 słaba postawa City, wręcz dramatyczna
Powyżej 2,5 gola @ 1,60
⛔ 2
Unibet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom