>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/8 finału Ligi Mistrzów [16-17 luty 2016]

Status
Zamknięty.
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Teoretycznie mecz zapowiada się overowo i niby wszystko za tym przemawia. Ofensywa Realu i wysokie wyniki Romy zarówno w fazie grupowej jak i w lidze. Ale przypominają mi się 2 niedawne mecze Romy z Napoli i Juve, gdzie Rzymianie zabili te mecze swoją defensywą. Mecz z Napoli to było prawdziwe catenaccio, narzucili im swój twardy, defensywny futbol i rywale dali się wplątać z tą brudną kopaninę. Swoją drogą Szczęsny też bronił świetnie i on akurat uwielbia takie mecze. Z Juve było podobnie, ale w końcówce jakoś udało się Turyńczykom wcisnąć tego gola na 1-0. Obawiam się, że Roma dziś może postawić podobne warunki, bo pójście na wymianę ciosów to samobójstwo, a strata u siebie 2-3 goli to pożegnanie się z tymi rozgrywkami. Real też zadowoli się remisem, bo u siebie raczej wygrają i dziś nie będą niepotrzebnie ryzykować. Obym się mylił, ale te 2 mecze w lidze pokazały, jakie podejście potrafi pokazać Roma przeciw zdecydowanym faworytom. Warto mieć to na uwadze przy typowaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Jeżeli Barcelona nie straci jutro punktów z Gijon to Real będzie tracił do niej w lidze 7 punktów i nie ma co się łudzić - jeżeli na poważnie będą chcieli myśleć o zdobyciu jakiegoś trofeum w tym sezonie to wszystkie siły muszą przenieść na ligę mistrzów.
a jeżeli Barca zremisuje, to oni odejmą trochę zaangażowania z meczu z Romą żeby przyłożyć się do ligi? Chyba nie bardzo ???? Akurat o zaangażowanie tego klubu w Champions League to ja byłbym spokojny.
Real od lat stawia na LM i taka jest prawda. Wydaje się, że jeden tytuł ligowy na ostatnie 8 lat nie wywołuje u nich tragedii także to mówi wszystko.
Tak jak pisze Ramzesa - Zizou daje pozytywne efekty. Znowu jest atmosfera i chemia jak za Ancelottiego, lecz gra na wyjazdach dalej wydaje się być mankamentem. Ktoś w umarłym HP raczył zauważyć, że niby trawa i bramki wszędzie są takie same, ale Real na Santiago a Real poza domem to drużyny nie do poznania.
Niewiadomą jest też pomysł Spallettiego na ten mecz. Włoch sam przyznaje, że może wystawić dwie wersje ataku - bardziej fizyczną jak i wariant bazujący na szybkości. Może to również połączyć stawiając na Dzeko i dwóch podwieszonych pod niego skrzydłowych. Nieznany jest również system. Grali dotychczas i standardowym 4-2-3-1, ale i w trójosobowym blokiem obronnym i to w dwóch wersjach. To są zbyt istotne sprawy w kontekście grania tutaj konkretnych typów. Radziłbym poczekać i na godzinę przed meczem zobaczyć oficjalne składy.
Ja natomiast zagram ciekawy typ z Unibetu.
Gospodarze over 14,5 fauli @1,95 ⛔ 12 fauli, ale regularni w domu byli ????
Statystyki Rzymian w tym aspekcie w grupie:
BATE dom: 12 fauli, BATE wyjazd: 8 fauli
Barca dom: 12 fauli, Barca wyjazd: 12 fauli
Leverkusen dom: 12 fauli Leverkusen wyjazd: 13 fauli
Wszystko blisko linii, a teraz jest już inna Roma. Wrócił Spalletti i aura catenaccio. Real gra zupełnie inaczej niż Barca. Mniejsze posiadanie, bardziej bezpośredni futbol na całym boisku, powinno być więc ostro.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ja natomiast zagram ciekawy typ z Unibetu.
Gospodarze over 14,5 fauli @1,95
Statystyki Rzymian w tym aspekcie w grupie:
BATE dom: 12 fauli, BATE wyjazd: 8 fauli
Barca dom: 12 fauli, Barca wyjazd: 12 fauli
Leverkusen dom: 12 fauli Leverkusen wyjazd: 13 fauli
Wszystko blisko linii, a teraz jest już inna Roma. Wrócił Spalletti i aura catenaccio. Real gra zupełnie inaczej niż Barca. Mniejsze posiadanie, bardziej bezpośredni futbol na całym boisku, powinno być więc ostro.
Pozwoliłem sobie trochę skrócić Twój cytat, ale zgadzam się. Dodatkowo proponowałbym typ:
Over 4.0 Kartek @ 1.80 w bet365 ⛔ 2
Over 4.5 Kartek @ 2.10 bet365 ⛔ 2
Obie drużyny mają w swoich składach graczy, którzy lubią grać ostro, zresztą Roma, jeśli chce coś ugrać to musi narzucić agresywny styl gry.
Statystyki sędziego:
http://worldreferee.com/referee/pavel_kralovec
To takie moje przemyślenia ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Gent vs. Wolfsburg o2, 1.53 Pinnacle, 1.49 Unibet 3/10 ✅ 2:3
Historyczne wydarzenie w Gandawie. W swoim debiucie w Lidze Mistrzów są już w 1/8 finału i wcale nie są bez szans przed dwumeczem w Wilkami. Belgowie są konsekwentni w swoich działaniach. Udowadniają to na płaszczyźnie ligowej, gdzie są w czołówce i będą walczyć o obronę tytułu. Mimo, iż przed sezonem nie liczyłem na ponowny błysk. W fazie grupowej LM zaskoczyli zapewne samych siebie awansując do fazy pucharowej. W ostatnim meczu pokonali przecież Zenit, który wygrywał pojedynek za pojedynkiem. Po ich stronie będzie przemawiać determinacja. W drużynie doszło do kilku zmian. Niemniej zespół nadal gra jak powinien. Serce drużyny zostawili - Kumsa. Do tego dzisiaj Depoitre także zagra. Obaj panowie strzelili łącznie 21 bramek w lidze :!: Wilki natomiast po sprzedaży De Bruyne&#39;a nie grają wedle oczekiwań kibiców czy zarządu. Zaledwie ósme miejsce w tabeli Bundesligi i walka o LM będzie dla nich niezwykle trudna. Kadra przeciętna. Do tego grają wciąż bez Dosta, który jeszcze trzymał poziom. Są Kruse i Draxler, którzy mają dzisiaj być kluczowi w walce o awans z Gentem. Ofensywnie zatem obie ekipy nie wyglądają źle. Do tego kurs na o2 bardzo przyzwoity, szczególnie w Pinnavle. Do dubla czy nawet singlem warto uderzyć. Oczywiście bez szaleństw. Dodam też, że w LM obie ekipy nie zakończyły meczu wynikiem 0:0. Liczę, że ten over zostanie pokryty, a w najgorszym wypadku padnie zwrot.
Polecam :!:
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Dziwne, że nikt jeszcze nie pograł w stronę Realu po prostu. Kadrowo Królewscy na każdej pozycji mają sporo lepszego zawodnika niż ich dzisiejsi rywale. Oczywiście co typowe ostatnio dla Realu sporo kontuzji. Nie zagra Pepe, Marcelo i Bale. Ale Real ma solidnych zmienników. Za Pepe zagra Varane, który ostatnio może nie błyszczy (głupi błąd w ostatni weekend z Atleticiem), za Marcelo zagra po lewej stronie po prostu Carvajal, a Danilo na prawej. A jeżeli chodzi o Bale&#39;a to pewnie Zidane zagra jak ostatnio czyli po prostu formacją 4-3-3. Ostatnia porażka Realu to 13.12 na wyjeździe z Villareal. Ale na wyjazdach z Zidanem notowali już wpadki jak chociażby remisy z Valencią i Betisem, czy wymęczona wygrana z Granadą. U siebie ta gra wygląda znacznie lepiej i Real wysoko wygrywa ostatnio na Bernabeu. Roma natomiast zajmuje w lidze czwarte miejsce z 10 pkt straty do pierwszego Juve. W składzie Rzymian nie ma żadnych poważniejszych kontuzji i na pewno będę chcieli pokazać się z dobrej strony. Aktualnie mają serię czterech wygranych z rzędu, ale 3 z tych zwycięstw to wygrane z drużynami z miejsc 17-19 w lidze. A i wygrana z 17. Sampdorią na własnym stadionie nie przyszła łatwo. W styczniu nie potrafili pokonać u siebie ostatniej w lidze Verony czy Milanu. W grudniu również u siebie przegrali w Pucharze Włoch z drugoligową Spezią. U siebie w LM jednak nie przegrali: pokonali po świetnym meczu Leverkusen i zanotowali remisy z Barcą i BATE.
Zatem główne argumenty na pewno różnica w jakości piłkarzy, tak naprawdę całego składu, a także gra w kratkę Romy, której stadion na pewno nie jest twierdzą nie do zdobycia, a co dopiero kiedy mówimy o zespole na poziomie Realu.
Real Madryt 1,80
 
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
Występ Marcelo jest brany pod uwagę, wystąpić on moze z blokada kontuzjowanego barku. Co do srodka obrony nie jest przesądzone czy obok Ramosa wystapi Varane. Brany pod uwagę jest Nacho, jednak mysle ze Zidane nie bedzie kombinowal i postawi na Francuza. Pomimo drobnego niepokoju zwiazanego z nienajlepsza dyspozycja na wyjazdach oraz tego iz jest to pierwszy mecz, planuje pograc w strone Realu. Calkiem rozsadnie wyglada typ na kartki tak jak zostało to powiedziane wyżej. Do tego dokladam wiecej roznych zespolu gosci. Prawie we wszystkich meczach pod wodza Zidana Real nabijal wiecej roznych niz ich rywal i czesto byly to zdecydowane roznice. Pomimo, że dzisiaj na przeciwko stanie zespol spoza BBVA to uwazam, ze ten &#39;trend&#39; zostanie podtrzymany. Do tego dokladam typ 2 lub wiecej goli Benzemy. Po glowie ciagle chodzi mi Ronaldo, jednak dobry wystep taki jak w ostatni weekend z Bilbao zdaza mu sie rzadko, do tego Portugalczyk nabija statyski na zespolach mniejszego pokroju, dlatego typ idzie na bedacego w formie Karima.

Real @ 1.8 bet365 ✅
wiecej roznych Real @ 1,61 bet365 ⛔
over 4.5 zoltej kartki @ 1,9 bet365 ⛔ moooocno mnie dziwi czyste konto kartkowe romy
Benzema strzeli 2 lub wiecej @ 7 ⛔
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Roma - Real / 2 @1,83 ✅ 0:2 ✅ / drugi bet z LM izi :cool:
Dzisiaj ciekawy mecz na Stadio Olimpico w Rzymie, gdzie miejscowa AS Roma podejmie zespół Królewskich z Madrytu. Według bukmacherów faworytem w tym spotkaniu są podopieczni legendy klubu Zinedine&#39;a Zidane&#39;a. Ja uważam podobnie, aczkolwiek myślę, iż na pewno nie będzie im łatwo.
Giallorossi to dobra drużyna aczkolwiek w tym sezonie nie gra tak dobrze jak potrafi. Na ten moment ma dość sporą - dziesięciopunktową - stratę do lidera z Turyny, a występy w LM pozostawiają sporo do życzenia. Real w ligowej stawce ma 4 punkty straty ale Barcelona ma zaległy mecz z Gijon, który zapewne wygra, więc na 90% ta strata jest już siedmiopunktowa. Natomiast w Lidze Mistrzów idzie im bardzo dobrze. O ambicje tego zespołu w rozgrywkach LM nigdy martwić się nie trzeba było, bo ta zawsze jest wraz z zaangażowaniem. Dziś nie powinno być inaczej i być może nie bez problemów ale wydaje mi się, że Los Blancos z Rzymu powinni wyjechać dziś z wygraną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Brany pod uwagę jest Nacho, jednak mysle ze Zidane nie bedzie kombinowal i postawi na Francuza.
Nacho na środku byłby strzałem w stopę. Gość mocno odstaje poziomem.
O ofensywę Realu raczej można być spokojnym, ale to defensywa może przeważyć w dzisiejszym meczu. Zizu to szkoła Ancelottiego, a ten z Romą brałby remis w ciemno. Po tym co ostatnio robił Varane to można się zaśmiać i powiedzieć, że remis to byłby naprawdę dobry wynik dla takiego Realu i powinni się martwić, by ten remis wywieźć.
 
funias 691

funias

Użytkownik
Gent vs Wolfsburg wynik:2-3
over 2,5 @2.0 bet365 ✅
obie strzelą? TAK @1.75 bet365 ✅

Gent, niespodzianka tegorocznej edycji LM, zrobili coś, czego nikt od nich nie wymagał. Po słabym początku skazani na porażkę podnieśli się i wygrywając trzy kolejne mecze awansowali dalej. Potrafili pokonać m.in. solidny Zenit 2-1. Sezon w Belgii mają udany, zajmują pozycję wicelidera. Wygrali 4 z ostatnich 5 spotkań w lidze. Ogrywali Anderlecht (2:0), Standard Liege (3:0), Waasland-Beveren (2:1) i niedawno Mouscron (2:0). W ostatnim czasie tylko uznawali wyższość Bruggi dwukrotnie, lecz były to spotkania wyjazdowe (liga i puchar). Jak widać forma strzelecka zespołu z Belgii jest nie najgorsza.
Wilki wygrały grupę, absolutnie zasłużenie. Domowa wygrana z Manchesterem United 3-2 była przypieczętowaniem awansu. VfL Wolfsburg w lidze zawodzi. Słabo spisuje się defensywa. Piłkarze z Volkswagen Arena zaliczyli kolejno porażkę z Eintrachtem (2:3), remis z Kolonią (1:1) oraz przegraną z Schalke (0:3). Przełamanie Wilków nastąpiło jednak w niedawno zakończony weekend, kiedy to Wolfsburg ograł beniaminka z Ingolstadt po golach Draxlera i Knochego. Słabo wyglądają zwłaszcza w meczach wyjazdowych.
Moje przewidywania odnośnie tego meczu. Myślę, że ekipa z Belgii nie ma nic do stracenia. LM to dla nich piękny sen i na pewno są bardzo zmotywowani, żeby dziś odnieść zwycięstwo przed własną publicznością. Gdzie szukać bramek jak nie na swoich śmieciach? Pod uwagę należy brać fakt absencji Benalgio W Niemczech będzie o wiele trudniej. Liczę, że postawią na ofensywny futbol, tak jak ostatnio w spotkaniach ligowych. Przy tej defensywie zespołu gości stać ich na bramki. Wilki z kolei muszą zapomnieć o fatalnych wyjazdowych statystykach. Mają nową, pucharową kartę, motywacja również jest duża. Nie trzeba mówić ile znaczy gol strzelony na wyjeździe. A z przodu wilki wyglądają całkiem nieźle. (Kruse, Draxler). Gospodarze na pewno będą dążyć do strzelenia bramki/ek, gości stać na to również. Spodziewam się otwartego spotkania. Moje typy: over 2.5, BTTS.
 
epic 166

epic

Użytkownik
Roma-Real over 2.5 @1,61 ⛔

Kurs nie powala co prawda, ale w moim mniemaniu jest warty zagrania. Rzymianie w tym sezonie ładnie zabijają overy czego dowodem jest dla przykładu dwumecz z Leverkusen. Gdzie szukać bramek jak nie u siebie?
W wątku był poruszany temat Spalettiego i catenaccio. Moim zdaniem to jest możliwe, wręcz prawdopodobne, ale może się okazać, że założenie straci szybko na znaczeniu, czego powodem byłby min. szybko stracony gol przez gospodarzy. Jednak to tylko gdybanie i w tym momencie warto je zakończyć.
Typ popieram bardziej statystykami obecnego sezonu. Stadion Romy nie jest twierdzą nie do zdobycia, tam bramki ostatnio strzelały takie zespoły jak Sampdoria, Frosinone, czy Hellas Verona. O ile Królewscy dobrze wejdą w mecz gol z ich strony będzie kwestią czasu. Swoją drogą siła ofensywna Rzymian wygląda całkiem nieźle-Dzeko, Salah, Shaarawy, Florenzi nie są przypadkowymi piłkarzami. W dodatku Real ma ostatnimi czasy trochę problemów z defensywą. Szykuje się ciekawe widowisko, mam nadzieję, że z overkiem w tle ;)
 
rts 55

rts

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów - UEFA
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Roma - Real Madryt
Typ: Ilość żółtych kartek w meczu (czas reg.) Typ: Więcej niż 3,5 ⛔
Kurs: 1.60
Bukmacher: BWIN
Analiza:

Dzisiejsza oferta zupełnie mi się nie podoba, a już szczególnie typowanie końcowego zwycięzcy, dlatego poszukałem w typach dodatkowych. Najpierw co sądzę o meczu. Real po przejęciu ławki trenerskiej przez Zizou gra o wiele lepiej, jakby z większą swobodą. Natomiast wyjazdy nie są ich najmocniejszą stroną. Zaliczone wpadki z Betisem - remis, ledwo wygrali z Granadą po słabej grze. Dlatego nie jestem jakoś specjalnie przekonany na typ w stonę gości. W zasadzie za Zidana to Real na wyjazdach wygrał bodajże raz, więc szału nie robi postawa na wyjazdach. Wiadomo forma Realu nie jest zła, żeby nie powiedzieć bardzo dobra, ale wyjazdy jednak kłują w oczy. Roma to nie są ogórki, także dla mnie nie warto typować 1 X 2. Typuję na over kartkowy, ponieważ Real słabo ostatnio zagrał w defensywie i dziś może być podobnie, a kartki najszybciej łapią defensorzy. Z braków w zespole

- AS Roma: AS Roma: Torosidis (11/0 obrońca), Gyomber (6/0 obrońca), Strootman (0/0 pomocnik), Ponce (0/0 napadzior), Capradossi (0/0 obrońca)

- Real Madryt: Marcelo (20/2 obrońca, może nie zagrać), Pepe (13/0 obrońca), Bale (15/13 pomocnik).

Widać, że braki w obronie Realu, więc w tyłach może być różnie - możliwe błędy - :zoltakartka:

Linia kartek dość niska, dlatego uważam, że warto spróbować. W LM tegorocznej Real 10 razy otrzymał kartki, a Roma 8 razy. Kiedy Real grał na wyjeździe 7 kartek z Malmo, 6 kartek z PSG, 3 kartki z Szachtarem.
Roma u siebie - 0 kartek z BATE, 2 z Bayerem, 2 z Barceloną. Staty - na dwoje babka wróżyła, ale tamte spotkania były grupowe, tutaj jest już faza pucharowa i jestem przekonany, że nikt nie będzie się cackał, a obie ekipy będą grać twardo. Przy słabszej dyspozycji Realu na wyjazdach, szansa na pokrycie linii kartek wzrasta. Szczególnie, gdy wpadnie coś dla Romy, wówczas zapewne goście zaczną forsować bramkę Szczęsnego, a gospodarze bronić wyniku, co przy klasie zawodników Realu może nie udać się bez fauli. Powodzenia!
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
AS Roma - Real Madryt
typ: 1X @ 2.10 Unibet ⛔
typ: 1DNB @ 3.40 Unibet ⛔
typ: BTS @ 1.60 Unibet ⛔
Z tego co widzę większość idzie dziś w kierunku gości. Jak dla mnie ten mecz jest wielką niewiadomą z uwagi na kilak czynników.
Po pierwsze, jak już zostało to zauważone, Real na wyjazdach a Real u siebie to dwie różne drużyny. Nie wiem czym jest to spowodowane, czy siedzi to w głowach zawodników, czy taka jest taktyka Zidane&#39;a, ale nie podoba się to wielu z nas, którzy overy bramkowe chcieliby typować również w delegacji Królewskich.
Roma po zmianie trenera wygrywa, strzela bramki, ich nowy styl gry zaczyna być coraz to bardziej widoczny. Mam wrażenie że nie jest to jeszcze szczyt ich możliwości i potrzeba jeszcze więcej czasu, aby wszystko zaczęło funkcjonować tak jak chce tego Spalletti zaś każdy kolejny mecz może być krokiem w przód ku temu.
I właśnie dlatego bardziej skierowałbym swoją uwagę na gospodarzy. Jeśli u siebie nie osiągną w miarę dobrego wyniku, to na pewno nie uda im się to w Hiszpanii. Takie jest moje zdanie patrząc na wyniki Realu u siebie i na ich grę w tych pojedynkach. Siła rażenia jest po obu stronach. Defensywa gości też robi błędy z których można skorzystać. Szybki Salah może przydać się na równie szybką kontrę, ale też nie zamykałbym się tylko na taką formę ataku. Jeśli Granada potrafi strzelić bramkę, to Roma nie da rady ? Nie chce mi się to wierzyć.
Remis moim zdaniem jest jak najbardziej możliwy. Nie zdziwiłoby mnie też minimalne zwycięstwo Romy. Liczę na dobre widowisko. Po głowie chodzą mi wyniki: 1:1 , 2:1, 2:2.
Powodzenia
 
K 25

kosma92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów - UEFA
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Roma - Real Madryt
Typ: Under 2.5 gola
kurs: 2.27
Bukmacher:
Analiza:

Trzeba było się troche naszukać, żeby znaleźć dzisiaj dobry typ po okazałym kursie. Ostatecznie zdecydowałem się na under w golach. Roma mimo, że na własnym stadionie podejrzewam, że skupią się przede wszystkim na defensywie. Według mnie nie są skazani na pożarcie w dzisiejszym meczu. Nie zdziwiłbym mnie wynik 0-0 czy 1-1. Rzymianie nie przegrali żadnego meczu na własnym stadionie w LM, zaś w lidze grając z najsilniejszymi rywalami polegli w Turynie 0-1, zremisiwali 0-0 w Neapolu i udało im się wygrać we Florencjii 1-2. Na własnym terenie zremisowali 1-1 z Milanem i ograli Lazio 2-0.
Real zaś wcale nie imponuje na wyjazdach. Ostatnie 4 mecze to wymęczone zwycięstwo 1-2 z Granadą, 1-1 Betis, 1-1 Valencia i porażka 1-0 z Villarreal.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Może i Real ma lepszych piłkarzy, ale patrząc na h2h to chyba Roma nie jest dla nich wygodna.Kartki chyba najrozsądniejszym betem, ew jakieś rożne.Real nie jedzie do ogórków aby zrobić zaliczkę i wystawić rezerwy w rewanżu.jak zremisują strzelając jakiegoś gola/e nie będą dramatyzować.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
@ awans PSG !!!!! 1,55 STS O awans jestem spokojny ...
Drużyna wygrywa u siebie 2:1, ma przed sobą rewanż na wyjeździe w którym wystarcza 1:0 dla Chelsea a ten już rozlicza :grin::grin::grin:

Pominę fakt, że cały czas na bukach internetowych (być może nie wiesz, ale tam nie płacisz podatku) były kursy 1.6-1.7 więc te wykrzykniki wygląda przekomicznie.
 
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
Wczoraj typ trafiony to dzisiaj też coś trzeba trafić :razz:

Wolfsburg over 4.5 rożnego - 1.83 ⛔ (3 rożne do 28 minuty i lipa..)
późny gol - po 72.59 tak 1.83 ✅
B365

Idę na wyczucie.
Mecz może być overowy(wyniki drużyn ostatnie), dla gospodarzy wielkie osiągnięcie być w tej fazie pucharowej. Dobrze grali, 3 zwycięstwa z rzędu i zapewnili sobie awans. Na ostatnie 5 meczów u siebie - wszystkie wygrali!.

Wilki wygrały swoją grupę, mając chociażby United w grupie. Na wyjazdach średnio, ostatnio 2 przegrane. Gram ich rożne z prostego powodu - na ostatnie 4 mecze w trzech przykryli linię. Mają dużą siłę ofensywną, obrońcy się podłączają i stwarzają zagrożenie.
Drużyny belgijskie czy to w lidze, czy pucharach grają zawsze do końca i właśnie dlatego gram późnego gola. To samo w lidze niemieckiej. Ostatnie mecze Gentu - 1/5 gole pod koniec, Wilki 3/5. Jeżeli ma być dużo akcji/rożnych/bramek, to dlaczego ma pod koniec nie wpaść.

Powodzenia :cool:
 
K 25

kosma92

Użytkownik
ROMA (4-2-3-1): Szczęsny – Manolas, Rudiger, Zukanovic, Florenzi, Vainqueur, Nainggolan, El Shaarawy, Perotti, Salah, Dzeko
REAL (4-3-3): Navas – Carvajal, Ramos, Varane, Nacho, Isco, Kroos, Modrić, James, Benzema, Ronaldo.
Nie zagrają:
ROMA: Torosidis, De Rossi, Capradossi, Ponce, Gyomber, Strootman, Totti (kontuzje)
REAL: Bale, Pepe, Marcelo (kontuzje)

Gent (1-3-5-2): Sels – L. Nielsen, Mitrović, Asare – Renato Neto, Kums, Foket, Milicević, Dejaegere – Depoitre, Simon
Wolfsburg (1-4-2-3-1): Casteels – Trasch, Knoche, Dante, M. Schafer – Arnold, Luiz Gustavo – Vierinha, Draxler, Schurrle - Krus
Nie zagrają:
Gent: Matton (kontuzja)
Wolfsburg: Benaglio, Ascues, D. Caligiuri, Guilavogui (kontuzje), Naldo (kartki)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rodzyn7 6,7K

rodzyn7

Użytkownik
Wiem, że jest tu kilku ekspertów od rzutów rożnych i do nich kieruję swoje pytanie - czy Real więcej rr uważacie za dobry typ? Kurs @1,61 uważam za całkiem przyjemny i wydaje mi się mega prawdopodobny, o wiele bardziej niż zwycięstwo Realu. Pytanie, jak wygląda to statystycznie, zarówno rzuty rożne Realu, jak i to, na ile pozwala Roma pod okiem nowego trenera. Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi.
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Wiem, że jest tu kilku ekspertów od rzutów rożnych i do nich kieruję swoje pytanie - czy Real więcej rr uważacie za dobry typ? Kurs @1,61 uważam za całkiem przyjemny i wydaje mi się mega prawdopodobny, o wiele bardziej niż zwycięstwo Realu. Pytanie, jak wygląda to statystycznie, zarówno rzuty rożne Realu, jak i to, na ile pozwala Roma pod okiem nowego trenera. Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi.
Wszystko zależec bedzie od tego jak przebiegać bedzie spotkanie, jeśli mecz bedzie dlugo remisowy lub Real bedzie musiał gonić wynik jest to bardzo pewny typ, jednak po szybkiej bramce Realu Roma może zaatakować co za tym idzie liczba rożnych powinna podskoczyć po ich stronie. Niemniej jednak ja bym poczekał i próbował to pograć na live.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom