>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/8 finału Ligi Mistrzów [16-17 luty 2016]

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Nie ogladałem meczów PSG bo mam szacunek do swojego czasu i nie mam zamiaru ogladac smiesznej ligi francuskiej. Wystarczy zobaczyc na mecze PSG w tej lidze z &quot;lepszymi&quot; drużynami. Ostatnio remis z Lille, wczesniej wymeczone zwyciestwo z Marsylia. Jedynie z Lyonem wygrali 3:0 więc teoretycznie pewne zwycięstwo, jednak gdybym miał porównywac poziom ligi angielskiej i francuskiej to wystarczy że Lyon w Premier League walczył by o utrzymanie z Aston Villą. O wiele bardziej np. przekonuje mnie ostatnie zwyciestwo Chelsea z Newcastle 5:1 niż PSG 5:1 z Angers
Rozmowa w taki sposób nic mądrego nie wnosi. Nie uważam, aby liga francuska była śmieszna. Uważam, że ma spore problemy finansowe, ale bywają w niej fantastyczne mecze z wielkimi emocjami. Przytaczasz remis z Lille...a czy zadałeś sobie trud, aby zobaczyć na skład w tym meczu PSG ? Na jakiej podstawie uważasz, że zwycięstwo z Marsylią było wymęczone ? Wydaje mi się, że na podstawie wyniku, bo meczu nie oglądałeś przecież...
Po co wprowadzać w błąd osoby, które czytają te posty ? Widziałeś jakikolwiek mecz w tym sezonie z Angers ? Wiesz, które miejsce zajmują w ogóle w tabeli ... ?!
Polecam więcej obiektywizmu i chłodniejszego spojrzenia na całokształt.

A teraz odnośnie Twojej hipotezy...

Dziennikarze L&#39;Equipe postanowili połączyć siły Chelsea oraz PSG, tworząc najmocniejszą jedenastkę z zawodników dostępnych w obu drużynach.


Ja tutaj nie widzę 11 zawodników Chelsea...a moim prywatnym zdaniem Lucas powinien wpaść w miejsce Williana...
 
kezmanovic 5

kezmanovic

Użytkownik
chyba sobie Panowie żartujecie ... 6.0 na Chelsea to gruba przesada, na każdej pozycji porównywalni zawodnicy. Tu zadecyduje forma dnia może być 2-0 a może być 0-1... Presja na Paryżu, w lidze se graja jak chcą z ogórkami, Chelsea ten sezon w lidze spisany na straty, oni mogą a nie muszą.Fakt forma PSG jest mega konkretna, jednak Chelsea z takimi zawodnikami jak Hazard Costa Willian czy Pedro, umówmy się, to są zawodnicy którzy jednym nietuzinkowym zagraniem są w stanie wygrać mecz. Młody Trapp w bramce też lubi wywinąć wolta.. dla mnie tutaj buki grają pod januszy z tymi kursami 6.0 to śmiech na sali, żal nie pograć czegoś w rodzaju x2... no ale zobaczymy jutro ????
Masz 100 % rację, znając życie to janusze już mają PSG na kuponach, i uważają to za okazję. Osobiście gram londyńczyków z x ;) Choć wydaję mi się, że będzie remis. Dobrym typem na to spotkanie jest: Chelsea strzeli gola :cool:
 
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów UEFA
Godzina: 20:45
Spotkanie: Benfica - Zenit
Typ: Zenit powyżej 3.5 rożnych w meczu
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365

To dopiero jaja, wszyscy typują na Benficę, a ja sobie spróbuję i postawię na rzuty rożne. Benfica 4 dni temu grała z Porto i mecz był ciężki, Teraz Zenit ma mnóstwo sił na ten mecz i myślę, że linię na 3.5 rożnych pokryją na luzie, do tego jeszcze Hulk coś uderzy, albo zacznie mieszać na skrzydle i już zrobi się z tego rożny. 2.10 na 4 rożne dla Zenitu, biorę to i gram za większą stawkę.
 
S 24

soupik

Użytkownik
Moim zdaniem granie PSG na awans za 1.58 jest close o ile nie EV-. Natomiast Ónibet dał ciekawą promocję ważną od pół godziny do pierwszego gwizdka meczu PSG-Chelsea, a mianowicie: PSG awans za UWAGA: 2.10!!! :cool: To już się opłaca i ja to biorę! Szkoda tylko, że limit na ten zakład to niecałe 59zł ???? Mogli chociaż stówkę dać ????
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Masz 100 % rację, znając życie to janusze już mają PSG na kuponach, i uważają to za okazję. Osobiście gram londyńczyków z x ;) Choć wydaję mi się, że będzie remis. Dobrym typem na to spotkanie jest: Chelsea strzeli gola :cool:
Janusze to maja Chelsea po super kursie.
PSG wygra te dwa kluby dzieli przepasc pilkarsko ja gram -1 PSG.
Chelsea to sobie może remisowac z United kimże jest United??? Wygrana z Arsenalem który ma zadyche 11 na 10...
Chelsea wtopa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
chamberlain 466,8K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
PSG - Chelsea
Baba Rahman otrzyma kartkę @ 5.00 ⛔
Unibet
Przewidywane składy:
PSG: Trapp; Marquinhos (Van der Wiel), Thiago Silva, David Luiz, Maxwell; Matuidi, Thiago Motta, Verratti (Rabiot); Di María, Ibrahimović, Cavani
Chelsea: Courtois; Azpilicueta, Ivanović, Cahill, Rahman; Fàbregas, Mikel; Hazard, Willian, Pedro; Costa
W Chelsea dwie nieobecności dość istotne w obronie, brak Terrego i Zoumy, przez co Ivanović zostaje przestawiony na środek, a miejsce na bocznej obronie dostaje Baba Rahman i na tym zawodniku skupię swoje oko, bo według mnie warto spróbować zagrać, że zostanie on w meczu ukarany kartką.
Baba to młody 21 letni gracz, w tym roku zagrał w 11 meczach, w 5 spotkaniach w lidze, gdzie za 8 fauli zarobił 1 żółtą kartkę, pozostałe spotkania to 2 mecze w Pucharze Anglii i 1 kartka, 1 spotkanie w FA Cup bez kartki i 3 mecze w Lidze Mistrzów w pełnym wymiarze czasowym również bez kartki. Niby występy w LM zaliczone, ale przeciw komu? 2 mecze z Maccabi, które Chelsea wygrało po 4:0, a Baba za dużo nie miał tam do roboty (po 1 faulu) i swoim wystąpił głównie po to, by Ivanović miał odpocząć, czy też spotkanie z Dynamo, które Chelsea szczęśliwie wygrało, Baba zaliczył 2 faule, a rywale nie byli z najwyższej półki. Zawodnik ten nie posiada jeszcze dużego doświadczenia i z tak świetnymi zawodnikami jeszcze się nie mierzył.
Chelsea zapewne będzie chciało wywieźć z Francji choćby remis, nie spodziewałbym się tu gradu bramek, dlatego wszelkiego rodzaju undery na ten mecz jak najbardziej popieram, dlatego będzie bardzo zależało im na zagraniu na 0 z tyłu, jednak mimo, że bramkarza mają świetnego, to skład obrony trochę eksperymentalny i ciężko może być.
Dużo piłek może iść właśnie lewą stroną, gdzie najpewniej będzie wystawiony najmniej doświadczony zawodnik w obronie czyli Rahman (w 3 dotychczasowych meczach w LM grał na lewej obronie), więc ilość jego fauli w tym meczu może być niemała, a przecież gra na Wyspach, gdzie nogi się nie odstępuje.
Dodatkowo sędzią meczu Carlos Velasco 3.71 kartki na mecz, Hiszpan na co dzień sędziuje Primera Division, czyli ligę znacznie mniej brutalną od Premier League, a mimo tego w tych rozgrywkach, w tym sezonie pokazał już 75 żółtych kartek, oraz 5 czerwonych, choć poprowadził tych spotkań tylko 12, co daje średnią jak łatwo policzyć, piekielne 6.66 kartek na mecz, a w Lidze Mistrzów też nie boi się wyciągać karteczki z kieszeni.
Za drobne jak najbardziej warto spróbować, oprócz niego ładnie wygląda dla mnie również kartka Ivanovicia po kursie 3.20 również w Unibecie.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Popieram typ na Baba. Sam mialem pisac analize ale nie bede powielal tego co jest napisane. Od siebie dodam tylko ze sedzia bedzie Velasco, ktory zazwyczaj daje duzo kartek i fakt ze kiedy Baba lapal kartki byly to nie wygodne mecze dla Chelsea. W notesie arbitra ladowal on w potyczkach ze Stoke zarowno w lidze jak w picharze dzis rywal zdecydowanie lepszy. Polecam i sam pobieram.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Janusze to maja Chelsea po super kursie.
PSG wygra te dwa kluby dzieli przepasc pilkarsko ja gram -1 PSG.
Chelsea to sobie może remisowac z United kimże jest United??? Wygrana z Arsenalem który ma zadyche 11 na 10...
Chelsea wtopa.
Kolejny, który uważa PSG za jakiegoś giganta europejskiej piłki. Media od kilku sezonów pompują ten balonik, porównując tą śmieszną ekipę do Barcelony, Realu czy Bayernu. Prawda jest taka, że bez Zlatana ta ekipa nie istnieje, widziałem ją już mnóstwo razy i ciągle mam to samo wrażenie, że jaki trener by tam nie przyszedł, nie potrafi wypracować żadnego stylu gry. Jedyny styl to &quot;podajmy do Zlatana, może coś z tego będzie&quot;. Liga francuska to dno, tam nie ma żadnej konkurencji, zapewne wygraliby tą ligę rezerwami i moim zdaniem ten brak rywalizacji się zemści. Chelsea ma lepszych zawodników na praktycznie każdej pozycji, może oprócz ataku i środka obrony, który jest na podobnym poziomie. Cavani, Lucas, Pastore to kolesie strasznie przereklamowani, co udowadniają na każdym kroku. Di Maria po kontuzji też jeszcze nie błyszczy. Być może Edinson odnajdzie się w innym klubie na 9, ale na razie jest przytłoczony przez Zlatana i nie znaczy absolutnie nic w tym klubie.
Nie lubię Chelsea i nie będę na nich grał, ale pisanie, że te kluby dzieli przepaść, to chyba największa bzdura, jaką ostatnio czytałem, ale kolega lubi czasem wyskoczyć z takimi rewelacjami, więc nie dziwi mnie to zbytnio.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
maselko96 175

maselko96

Użytkownik
Rozmowa w taki sposób nic mądrego nie wnosi. Nie uważam, aby liga francuska była śmieszna. Uważam, że ma spore problemy finansowe, ale bywają w niej fantastyczne mecze z wielkimi emocjami. Przytaczasz remis z Lille...a czy zadałeś sobie trud, aby zobaczyć na skład w tym meczu PSG ? Na jakiej podstawie uważasz, że zwycięstwo z Marsylią było wymęczone ? Wydaje mi się, że na podstawie wyniku, bo meczu nie oglądałeś przecież...
Po co wprowadzać w błąd osoby, które czytają te posty ? Widziałeś jakikolwiek mecz w tym sezonie z Angers ? Wiesz, które miejsce zajmują w ogóle w tabeli ... ?!
Polecam więcej obiektywizmu i chłodniejszego spojrzenia na całokształt.
A teraz odnośnie Twojej hipotezy...
Dziennikarze L&#39;Equipe postanowili połączyć siły Chelsea oraz PSG, tworząc najmocniejszą jedenastkę z zawodników dostępnych w obu drużynach.
Ja tutaj nie widzę 11 zawodników Chelsea...a moim prywatnym zdaniem Lucas powinien wpaść w miejsce Williana...
To że zwycięstwo z Marsylią było wymęczone wywnioskowałem ze statystyk, gdzie Marsylia miała 2x więcej sytuacji bramkowych, 2x więcej strzałów a na whoscored na kazdej pozycji zawodnik z Marsylii otrzymał lepszą ocenę niż jego vis a vis. A co do tej jedenastki to fajnie fajnie, lecz jest stworzyła to francuska gazeta więc siłą rzeczy będą faworyzować drużynę ze swojego kraju. W każdym razie na pewno tych drużyn nie dzieli &quot;przepaść&quot; jak to ktoś wyżej napisał i na pewno duży wpływ będzie miała dyspozycja dnia. Postawię pewnie gdzieś dopiero przed meczem, bo jeszcze kursy na Chelsea rosną bo idzie ewidentna masówka w stronę szejków.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Jednak w typowaniu chodzi o znalezienie max argumentów za danym typem
W typowaniu chodzi o to, aby wygrać, to po pierwsze primo.
A po drugie primo pisanie, że typ na awans PSG to lokata zakrawa na smutny żart osoby kompletnie nie mającej pojęcia o bukmacherstwie.
Argumentów za Chelsea jest cała masa, choćby to, że jest to drużyna, która już wygrywała CL i gra w znacznie bardziej wymagającej lidze. Poza tym Anglicy mają znakomitych zawodników na każdej pozycji i jeśli ktoś to lekcewarzy, to IMO jest komletnym ignorantem
Ja gra czystą 2 po kursie, który dobija do 7
Buka nie podaję, bo kursy zmieniają się dynamicznie
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
W typowaniu chodzi o to, aby wygrać, to po pierwsze primo.
A po drugie primo pisanie, że typ na awans PSG to lokata zakrawa na smutny żart osoby kompletnie nie mającej pojęcia o bukmacherstwie.
Argumentów za Chelsea jest cała masa, choćby to, że jest to drużyna, która już wygrywała CL i gra w znacznie bardziej wymagającej lidze. Poza tym Anglicy mają znakomitych zawodników na każdej pozycji i jeśli ktoś to lekcewarzy, to IMO jest komletnym ignorantem
Ja gra czystą 2 po kursie, który dobija do 7
Buka nie podaję, bo kursy zmieniają się dynamicznie
Narazie przeczytałem wylew żali. Możesz podać KONKRETNE argumenty za grą w stronę Chelsea ? Dlaczego według Ciebie dziś Chelsea wygra ten mecz ? Piszesz, że jest cała masa...Twoim argumentem jest fakt, że Chelsea wygra bo wcześniej wygrywała LM ?! A PSG to nie ma znakomitych zawodników ?! No ręce opadają ...

Jedyny styl to &quot;podajmy do Zlatana, może coś z tego będzie&quot;. Liga francuska to dno, tam nie ma żadnej konkurencji, zapewne wygraliby tą ligę rezerwami i moim zdaniem ten brak rywalizacji się zemści. Chelsea ma lepszych zawodników na praktycznie każdej pozycji, może oprócz ataku i środka obrony, który jest na podobnym poziomie. Cavani, Lucas, Pastore to kolesie strasznie przereklamowani, co udowadniają na każdym kroku. Di Maria po kontuzji też jeszcze nie błyszczy. Być może Edinson odnajdzie się w innym klubie na 9, ale na razie jest przytłoczony przez Zlatana i nie znaczy absolutnie nic w tym klubie.
Czy to w ogóle przeczytałeś co napisałeś ? Czy widziałeś ostatnie gole Angela ?! Według Ciebie Cavani nie znaczy absolutnie nic ? Styl PSG to gra tylko na zlatana ?! Chelsea ma lepszych zawodników na prawie każdej pozycji oprócz połowy składu ?!
Wszyscy którzy czytają te bzdury ludzi, nie mających pojęcia jak w rzeczywistości wygląda gra na francuskich boiskach proszę o dużą wyrozumiałość i ostrożność w dzisiejszym typowaniu !
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 50

radeknic

Użytkownik
Hmm ciężkie mecze, a tu spięci niektórzy jak plandeka na żuku. Ja po krótko opiszę jak to widzę.
PSG-Chelsea
Widzę mega masówkę na PSG, tak dobrze grają, skład jest, ale prawda taka że grasz na tyle na ile Ci rywale pozwalają. Zawsze tak było, jest i będzie. Mecz niewątpliwie będzie zacięty. I można pisać że PSG to liga ogórków, a Chelsea średnio radzi sobie w PL. Lecz to jest Panowie Liga Mistrzów. Nikt prawie nie dawał szans Chelsea na takie wyniki w grupie... a jednak. Oglądałem wręcz przed chwilą mecz Chelsea- Newcastle i szczerze mówiąc wyglądało to dobrze, klepa fajnie szła, podanie np na 3-0 ominęło 6 zawodników i sam na sam. Ich gra zaczyna się polepszać a kurs na nich 6.30 na unibecie to po prostu przesada. Można to za drobniaki pograć. Sam uważam iż ten mecz nie będzie miał nie wiadomo jakiego tępa. Dużo nagonki a może być kicha i osobiście gram tu:
remis 3.75
Chelsea +1,5 1,45
wynik 0-0 8.00
Benfica- Zenit
Zenit nie grał długo, Zenit to to, to tamto... Ludzie litości. Czy ktokolwiek z was oglądał mecze grupowe Zenitu? Nie grali meczów, ale czy widzieliście jak się przygotowują? Może rytmu meczowego nie mają, ale nie można ich tak lekceważyć. Według mnie to właśnie oni mają przewagę. Benfica zmęczona, oni wypoczęci. Mieli ponad miesiąc na treningi i obserwację rywala. Przypuszczam że dogłębnie oni przeanalizowali zespół portugalski i są bardzo dobrze przygotowani. Nie będę się rozpisywał, po prostu lekceważycie Zenit. Ja tutaj gram:
Zenit 4.85
Zenit -1,5 12.50 za drobne polecam
Dzyuba strzeli 4,50
Hulk trafi w poprzeczkę lub słupek 8.00
over 3.5 RR Zenitu 2.00
Najwięcej RR Zenit 4.50
Kursy z Unibet. Myślę że warto.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Ojejku ale *****burza powstała.
@alex.bp Ta ekipa bez Zlatana nie istnieje? Jaja sobie robisz? Ta ekipa to nie istnieje ale bez Verattiego i Matuidiego!!!! Ten pierwszy rysuje się na jednego z lepszych pomocników. Cavani Pastore Lucas przereklamowani? Urugwajczyk z pewnością ale nie gra na nominalnej pozycji. Problemem Argentyńczyka jest chimeryczność gdyż jak ma dobry dzień to potrafi czynić cuda na tym boisku. Fakt, w wieku 26 lat powinien być bardziej ustabilizowany. Co do Lucasa to mam zupełnie inne zdanie. Wg mnie to jeden z największych underrate`ów współczesnej piłki.
@golkiper Hazard, który ma KOSZMARNY sezon ma odmienić losy meczu jednym zagraniem? Pedro, który jest KOSZMARNYM zawodnikiem ma odmienić losy meczu jednym zagraniem? Wątpie. Willain czy Costa oczywiście ale pierwsza dwójka z pewnością nie.
Te dwie rzeczy rzuciły mi się najbardziej w oczy. Teraz powiem jak to wg mnie wygląda. Pisanie, że PSG jest śmiesznym klubikiem jest niepoważne. Ten klub nie dość, że ma ogromne zaplecze finansowe to na dodatek od trzech lat dochodzi do tych ćwierćfinałów LM. To nie byle wyczyn. To, że grają w słabej lidze nie jest ich winą. Tzn ta liga taka tragiczna nie jest ale to na pewno nie miejsce dla zespołu aspirującego o zwycięstwo Ligi Mistrzów. Rok w rok buki w fazie play offów raczyły nas soczystymi kursami na Paryżan i mało kto grał(poza SHAKALEM on rok w rok). Teraz jak dają śmieszny kurs na zwycięstwo to rzuca się połowa forum. Tez na początku chciałem grać na PSG ale teraz stwierdzam, że to jednak no bet. Chelsea ma sezon na straty a ostatnia kolejka pozbawiła ich bardzo ważnego ogniwa jakim jest Zouma. Niemniej jednak to wciąż drużyna, która może zaskoczyć w związku z czym nie można ich spisywać na straty. Jedyne pieniądze jakie wydam na ten mecz to w sklepie na piwo. Na kratki, też bym się jakoś szczególnie nie rzucał bo je wolę grać w rewanżach jednak mimo wszystko są one o wiele lepszym pomysłem niż 1x2. Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 370

golkiper

Użytkownik
E 1

ew93

Użytkownik
Prawda jest taka, że PSG jest faworytem do awansu, ale kurs na Chelsea to przesada. Nie jestem przekonany, że Chelsea awansuje albo coś dzisiaj ugra, ale czekam do wieczora i jeżeli kursy na x2 pójdą w górę to to biorę. Można jeszcze spróbować, że Chelsea strzeli albo BTS.
Co do drugiego meczu to na gości też jest fajny kurs, ale nigdy nie wiesz jak będzie wyglądać drużyna po długiej przerwie.
 
tonsil1 108

tonsil1

Użytkownik
Chelsea będąca w mega formie z Mourinho u steru wywiozła wynik 1-1 z Francji i w domu było 2-2. Teraz, bedąc w mega dołku ma wygrac we Francji ? To będzie murarka niesamowita z nastawieniem na kontry. Tylko, że już nie grają tak świetnie w defensywie jak w czasie topu z Mourinho. Weźcie to pod uwagę.
 
rts 55

rts

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów - UEFA
Godzina: 20:45
Spotkanie: Benfica - Zenit
Typ: Czy padnie czerwona kartka - TAK
Kurs: 3.55
Bukmacher: BWIN
Analiza:
Ja wybrałem na dziś typ z nieco mniej popularnego meczu LM, czyli Benfica - Zenit. Mecz powinien być zacięty ze względu na podobny poziom obu zespołów. Zresztą wystarczy popatrzeć na mecze H2H między Benficą a Zenitem, żeby utwierdzić się w tym przekonaniu. Co przekonuje mnie na ten typ? Przede wszystkim historia h2h:
Śr, 26.11.14 UEF Zenit St. Petersburg 1 : 0 Benfica(7 żółtych kartek, w tym czerwona po dwóch żółtych dla Benfici)
Wt, Wt,16.09.14 UEF Benfica 0 : 2 Zenit St. Petersburg(2 żółte kartki, w tym czerwona dla Benfici)
Wt, 06.03.12 UEF Benfica 2 : 0 Zenit St. Petersburg(4 zółte kartki)
Śr, 15.02.12 UEF Zenit St. Petersburg 3 : 2 Benfica(5 żółtych kartek)
Widać wyraźnie, że w tych meczach jest dość ostro, dlatego czerwona kartka nie będzie niczym dziwnym i w dzisiejszym spotkaniu.
Dodatkowo za meczem zaciętym przekonuje mnie po pierwsze - porażka Benfici w prestiżowym meczu z Porto. Po znakomitej serii i rewelacyjnej grze w lidze porażka z odwiecznym rywalem, musiała jakąś zadrę zostawić. Zenit w lidze gra o wiele słabiej, a ta nawet jeszcze nie ruszyła w Rosji, także z formą może być gorzej, aczkolwiek w LM Zenit zawsze gra na 100% w kluczowych meczach.
U gospodarzy zabraknie dwóch kluczowych zawodników. Nie zagra kapitan - Luisao(9/0) i Lisandro Lopez (14/1) - duże osłabienia - przypuszczalnie słabsi zmiennicy oraz Fejsa (11/0), Santos (1/0). U gości awizowany brak: Malafeeva(0/0 g), Fayzulina(5/0), Ryazantseva(11/0), Smolnikova(15/3 - możliwe, że nie zagra). Są to również zawodnicy, którzy występowali w zespole, ale straty kadrowe w przeciwieństwie do Benfy - mniejsze.
Uważam, że mecz i w pełnych składach byłby bardzo twardy i zacięty, a dodatkowo w przetrzebionym składzie, szczególnie gospodarzy mogą wystąpić błędy zmienników. Dziś oba zespoły będą &quot;gryźć trawę&quot; i uważam, że warto spróbować zagrać na czerwo w meczu a szczególnie over kartkowy na żółtka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
jak juz koniecznie chcecie grac ten awans PSG (choc ja w tym zadnego sensu nie widze) to w ónibecie macie promo, i na awans do 1/4 daja @2.1 w ónibecie.
 
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
Benfica vs. Zenit
późny gol - gol po 69.59 - 1.83
B365 ✅✅

Nie mam kompletnie pomysłu na ten mecz więc stawiam na późny gol.
Zenit grał same sparingi, wygrywał i strzelał dużo goli. Benfica w lidze bardzo overowa, na ostatnie spotkania oprócz meczu z Porto właśnie powyżej 70 minuty strzelali/tracili gole.

Benfica pewnie będzie chciała zrobić u siebie dobry wynik, można powiedzieć że są w gazie (na ostatnie 10 spotkań przegrali raz! właśnie z Porto). Strzelają dużo goli, jednak zarazem tracą je po głupich błędach.

Zenit natomiast grał same sparingi, jednak nie jest to samo co mecz w LM czy lidze. W sparingach grali świetnie, jednak nie mieli wymagających rywali. W lidze przed blisko 2 miesiącami grali słabo. Nie wiadomo jak będzie wyglądała ich gra w meczu o stawkę, może jeszcze będą mieli problemy(zmęczenie czy taktyka).

Można spróbować późny gol, powodzenia ;)

90+1 minuta :cool: ✅
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ja bym uważał na Chelsea, owszem mieli fatalny sezon ale już to trochę za nimi.W lidze praktycznie nie mają nic do ugrania i widać w grze pewien minimalizm, to w meczu LM nie oszukujmy się dadzą z siebie wszystko bo to jedyna droga choć niby niemożliwa do tego by w przyszłym roku znowu zagrać w LM.Oczywiście nie twierdze że rozjadą PSG, ale mogą im trochę poprzeszkadzać, nawet jak tam przegrają 1 golem nie będą na straconej pozycji.
Co do spotkania Benfica-Zenit też trochę mnie kursy zdziwiły, 4.0 na ekipę która wygrała w grupie 5 meczów z rzędu (wszystkie wyjazdy) z Benficą której forma nie jest do końca tak jasna?Zenit półtora roku temu wygrał w Lizbonie 0-2, na przestrzeni paru lat ich bezp. pojedynki to 3 zw Zenitu 1 ekipy z Portugalii a tak na moje oko to Benfica miała o wiele lepsze okresy.Wiem że Zenitowi gra w lidzę specjalnie nie wyszła, ale w tej LM jednak kosili jak kombajn.
BL przegrała ostatnio u siebie z Porto i tu nawet nie ma co rozkminiać że mają LM i każdy wie OCB jeśli zerka czasami na to jak przebiega liga portugalska.Włączyłem mecz dopiero w 2 połowie, i tam naprawdę Benfica robiła co mogła ale Porto robiło więcej, miało sporo miejsca i zapewne dzisiaj będzie miał Zenit.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom