>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/8 finału Ligi Mistrzów [16-17 luty 2016]

Status
Zamknięty.
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Parę osób tu mądrze prawi - np. Szejku, że pisanie, iż PSG to śmieszny klubik porównywany do europejskich tuzów jest niepoważne; a jest, bo jednak co roku grają chociaż w ćwierćfinałach, co nie jest takie proste. Aczkolwiek z drugiej strony pisanie, że Chelsea zostanie zjedzone też jest głupotą.

PSG - Chelsea / BTS @2,05 bet365
✅ 2:1 ✅
W hicie na Parc des Princes powstrzymam się od typowania 1X2. Bukmacherzy w zespole z Paryża widzą sporego faworyta, aczkolwiek tak łatwo na pewno im nie będzie a Londyńczyków skreślać nie ma co. Chelsea od kiedy przyszedł Hiddink, w samej BPL jest 4 najlepszą drużyną jeśli chodzi o dorobek punktowy, a ostatni mecz ze Srokami to koncert świetnej gry w wykonaniu piłkarzy The Blues. Ostatni raz podopieczni Holendra przegrali ponad dwa miesiące temu z obecnym liderem 2-1, więc naprawdę nie jest źle. Od ostatniego meczu w ramach Ligi Mistrzów z Porto wygranym dwa do zera, do dnia dzisiejszego na 14 meczów, zaledwie dwukrotnie nie udało im się zdobyć bramki, także mam nadzieję, że i dziś podtrzymają tę niezłą serię.
PSG to solidny klub z naprawdę dobrymi zawodnikami, ale główną rolę odgrywa tam środek pomocy - Veratti + Blaise Matuidi no i Ibra na szpicy, który w lidze ma już 21 bramek i 8 asyst, więc Paryżanie na formę tym bardziej narzekać nie mogą zwłaszcza, iż w lidze jeszcze nie doznali smaku porażki. Ich bilans 22-4-0 i 63:12 w bramkach więc w sumie wygrali już L1. No ale liga francuska to jednak trochę słabsza niż angielska i nie ma tam zbyt dużo rywalizacji czego efektem są łatwe zwycięstwa nad ogórkami. Jeśli miałbym wybierać to 5-1 nad Srokami w wykonaniu Chelsea, dużo bardziej do mnie przemawia niż 5-1 nad Angers.
PSG może w lidze nie traci zbyt wiele bramek, ale kto im ma strzelać ? Guingamp, Ajaccio czy może Bastia? Także nie porównujmy przeciwników w L1 do Chelsea, która potencjał ofensywny ma naprawdę spory. Willian chyba najjaśniejsza postać w ekipie Hiddinka i liczę, że i dziś wykreuje kilka okazji a być może to on zdobędzie bramkę. Nie liczyłbym w tym meczu na grad goli - choć z chęcią chciałbym go uświadczyć, ale wydaje mi się, że obie drużyny powinny zdobyć przynajmniej po bramce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
candida 45

candida

Użytkownik
PSG : Chelsea
Przeczytałem uważnie dyskusję na temat tego meczu i.... podzielam argumenty obu stron. Na tę chwilę ekipa z Paryża jest lepsza, to nie ulega wątpliwości. Forma, możliwość rotowania składem z uwagi na pewne miejsce w lidze, dyspozycja poszczególnych zawodników, a także głód sukcesów po stronie ekipy w którą wpompowano setki milionów. To wszystko prawda. Dlaczego więc nie gram w stronę PSG? A no dlatego, że to forum bukmacherskie, a nie sportowe.
Wydaje mi się, że każdy kto ma szacunek do swoich pieniędzy, zanim postawi jakikolwiek mecz, powinien mieć w głowie minimalny kurs na zdarzenie, które zamierza postawić i skonfrontować go z kursem, jaki podaje bukmacher. Dla mnie minimalny kurs na PSG który bym postawił to 1,9. Nie twierdzę, że PSG nie wygra, ale nie ważne, czy ten kurs teraz będzie kształtowałsię na poziomie 1,8 czy 1,15 - jest moim zdaniem nie do grania, bo zawyża szanse, jakie PSG ma w meczu z Chelsea.
Ktoś tu pisał o Januszach wyżej - irytujący termin, zwłaszcza, że dziwnym trafem zawsze używany jest w stosunku do drugiej strony. Bumkacherka nie dzieli ludzi na &quot;januszy&quot; i &quot;nie-januszy&quot; tylko na tych którzy wygrywają i przegrywają. Kurs na PSG na tę chwilę nie do gry, warto zastanowić się na grą Chelsea X2 po kursie ~ 2,45 i jeśli PSG będzie cisnąć to w drugiej polowie w przypadku remisu na live puścić ich co da na pewno kurs powyżej ~2 a to z kolei daje surebet&#39;a. Zakładam, że Chelsea będzie się bronić a Paryż też zagra ostrożnie, aby nie stracić bramki, zwłaszcza w początkowej fazie tego dwumeczu. Z racji przebiegu jaki wróże na to spotkanie, warto pomysleć też o RR w stronę PSG i overze w tym zakresie.
 
B 8

baldrick

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów - UEFA
Godzina: 20:45
Spotkanie: Benfica - Zenit
Typ: Czy padnie czerwona kartka - TAK
Kurs: 3.55
Bukmacher: BWIN
Analiza:
Ja wybrałem na dziś typ z nieco mniej popularnego meczu LM, czyli Benfica - Zenit. Mecz powinien być zacięty ze względu na podobny poziom obu zespołów. Zresztą wystarczy popatrzeć na mecze H2H między Benficą a Zenitem, żeby utwierdzić się w tym przekonaniu. Co przekonuje mnie na ten typ? Przede wszystkim historia h2h:
Śr, 26.11.14 UEF Zenit St. Petersburg 1 : 0 Benfica(7 żółtych kartek, w tym czerwona po dwóch żółtych dla Benfici)
Wt, Wt,16.09.14 UEF Benfica 0 : 2 Zenit St. Petersburg(2 żółte kartki, w tym czerwona dla Benfici)
Wt, 06.03.12 UEF Benfica 2 : 0 Zenit St. Petersburg(4 zółte kartki)
Śr, 15.02.12 UEF Zenit St. Petersburg 3 : 2 Benfica(5 żółtych kartek)
Widać wyraźnie, że w tych meczach jest dość ostro, dlatego czerwona kartka nie będzie niczym dziwnym i w dzisiejszym spotkaniu.
Dodatkowo za meczem zaciętym przekonuje mnie po pierwsze - porażka Benfici w prestiżowym meczu z Porto. Po znakomitej serii i rewelacyjnej grze w lidze porażka z odwiecznym rywalem, musiała jakąś zadrę zostawić. Zenit w lidze gra o wiele słabiej, a ta nawet jeszcze nie ruszyła w Rosji, także z formą może być gorzej, aczkolwiek w LM Zenit zawsze gra na 100% w kluczowych meczach.
U gospodarzy zabraknie dwóch kluczowych zawodników. Nie zagra kapitan - Luisao(9/0) i Lisandro Lopez (14/1) - duże osłabienia - przypuszczalnie słabsi zmiennicy oraz Fejsa (11/0), Santos (1/0). U gości awizowany brak: Malafeeva(0/0 g), Fayzulina(5/0), Ryazantseva(11/0), Smolnikova(15/3 - możliwe, że nie zagra). Są to również zawodnicy, którzy występowali w zespole, ale straty kadrowe w przeciwieństwie do Benfy - mniejsze.
Uważam, że mecz i w pełnych składach byłby bardzo twardy i zacięty, a dodatkowo w przetrzebionym składzie, szczególnie gospodarzy mogą wystąpić błędy zmienników. Dziś oba zespoły będą &quot;gryźć trawę&quot; i uważam, że warto spróbować zagrać na czerwo w meczu a szczególnie over kartkowy na żółtka.
Tez sie do tego odniose, sedziuje włoski sędzia Rocchi, tylko w 5 ostatnich prowadzone mecze w serie A: 6 żółtek, 4 żółtka, 2 żółtka 1 czerwona, 4 żółte 2 czerwone, 8 żółtych 1 czerwona. Dodam od siebie, że ostatni mecz ligowy Lizbony z Porto oglądałem, chłopaki potrafią być agresiwni, od 70 minuty gdzie był chyba jeden czy dwa żółte kartoniki w 15 minut wysypało się 4, warto grać.
 
pstrag 102

pstrag

Użytkownik
Roma - Real

Roma jeszcze niedawno była w głębokim dołku. Nie potrafili wygrać od 8 spotkań. Po zmianie trenera coś jakby ruszyło, ostatnie wyniki mogą świadczyć o zwyżce formy. Jednak nie byli to zbytnio wymagający przeciwnicy. Na real dostępny będzie optymalny skład któremu na papierze niczego nie brakuje jednak czy to wystarczy ?
Sądzę że nie. Dla mnie tej drużynie wciąż brakuje ikry. Nie ma komu pociągnąć gry.

Z drugiej strony Real który też jakby szuka optymalnej formy. Niby wyniki ostatnimi czasy na plus dla drużyny ale dla mnie wciąż brakuje &#39;tego czegoś&#39;. Jednak taki przeciwnik jak Roma nie powinien stanowić dla nich tutaj większej przeszkody. Benzema jest w świetnej formie, na Ronaldo niemal zawsze można liczyć że coś ustrzeli. Z nieobecnych zabraknie Pepe i Bale. Obrona to najsłabiej spisująca się formacja Realu w tym momencie i podejrzewam że Roma być może strzeli jakąś bramkę ale Real wszystko nadrabia w ataku.

Jeżeli chodzi o typ to ja przewiduję tutaj gładkie zwycięstwo piłkarzy z Madrytu. Roma to nie jest ta klasa i podejrzewam że dwumecz może skończyć się nawet dwucyfrowym wynikiem dla Realu. Ostatnie wyniki Romy absolutnie mnie nie przekonują i wątpię aby coś ugrali. Zresztą nigdy nie mieli szczęścia do gry w pucharach i przeważnie kończyło się na srogim laniu.

Moje propozycje: Unibet

Real @ 1.80 ✅
Real -1 @ 3.10 ✅
Strzeli przynajmniej 2 gole Ronaldo @ 6.00 ⛔
Strzeli przynajmniej 2 gole Benzema @ 9.00 ⛔

Bardzo ciekawy kurs na to że Benzema strzeli minimum 2 bramki w Unibecie. Polecam, osobiście pogram to za drobne, Ronaldo pewnie też. A czysty win realu polecam do dubla dzisiaj z PSG ✅ ????
 
lbs06 47

lbs06

Użytkownik
PSG - Chelsea
BTS @2.1
Under 5.5 Kartek @1.8
Chelsea @ 6.5

Nadmierne faworyzowanie Paryżan jest dla mnie błędem. Chelsea nie ma wyników w tym sezonie ale de facto w lidze ostatni raz przegrali w połowie grudnia w Leicester, Kiedy PSG w lidze przegrało, nawet nie ma w h2h na flashscore ale jaka to liga francuska do angielskiej. W Anglii przyjeżdża ostatnia drużyna do lidera i gra solidny, ciężki mecz, PSG nie ma nawet przeciwnika do walki o mistrzostwo. I tu widziałbym szansę, coś jak walka Wildera ze Szpilką. Szpila solidny zawodnik, pokładł sobie kilku leszczy ale w walce z mistrzem, popełnił jeden błąd i usnął. Sam mówił że gdyby miał więcej walk z lepszymi rywalami, może by się w tym momencie tak odsłonił, miałby wyrobiony nawyk.
PSG też może być za nadto rozluźnione, ostatni mecz a przeciwnikiem na swoim poziomie mieli w listopadzie z Realem i od tego czasu w meczach mogli sobie na wiele pozwolić.
Poza tym, to jest jeden mecz. Inne nastawienie zawodników, to nie 30sta ligowa przeprawa, a pierwszy w drabince i może zdecydować chociażby lepsza dyspozycja zawodników w danym dniu.
Co to samej Chelsea, kadrowo jest na pewno przynajmniej porównywalna. Zagrali ostatnio kilka solidnych i dobrych meczów przez co można ocenić że ich dyspozycja rośnie. Zmienia im się nieco tożsamość, po Mou ale widać, że ten zespół gdzieś idzie.
Co do betów.
BTS: Co do siły ofensywnej PSG nikt nie ma wątpliwości. Zawodnicy zgrani, światowej klasy, na defensywę tracącą dużo goli - wnisek: coś ustrzelą. Chelsea, nie ogóry, wykorzystają jakiś błąd gości z przesłanek opisanych powyżej.
Kartki: Nie widzę tutaj meczu walki, bardziej szachy. PSG trzyma spokojnie piłę próbując się przebijać i wbijać się co jakiś czas, Chelsea przesuwa i czeka na swoje. W obwodzie rewanż, czyli walczymi o swoje a nie za wszelką cenę.
Chelsea win: Za drobne, kurs do wejścia, oparty tym co pisałem powyżej. Słabsza dyspozycja PSG, dobra defensywa, trochę szczęścia, piłka taka bywa.
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Granie przy tych kursach cokolwiek w stronę PSG to zabójstwo. Po pierwsze głupotą pisać jest w jak fatalnej formie jest Chelsea, która nie przegrała meczu od 14.12.15 r. (porażka na wyjeździe przeciwko liderowi Premier League). Fakt dużo remisów z zespołami z nie najwyższej półki: dwa z Watfordem, po jednym z Evertonem, West Brom. Ostatnio pokaz siły z cienkim Newcastle. Tu przechodzę do sedna. Cienkim jak na Premier League, ciekawe, na której pozycji Sroki znajdowałyby się we Francji. Wy tutaj nie piszcie o wybujałym poziomie zawodników PSG, którzy klepią tą ligę francuską bo są dwie klasy lepsi od każdego rywala i nawet takie Monaco czy Lyon wypadają przy nich delikatnie mówiąc miernie. Dodatkowy aspekt to niezły kwas w drużynie Paryżan. Podstawowy obrońca Aurier został odsunięty od składu, o czym tu już pisaliście. Ostatnio narzekający na zdrowie van der Viel zagrał 90 minut z Lille, nie widziałem jak grał, nie wypowiem się. Ale Lille to nie Chelsea. Kłopoty zdrowotne Pastore, który w meczu z Lille jednak także zagrał, jednak nie całe spotkanie, a 45 minut. Jeżeli chodzi o absencje w drużynie The Blues to nie pojechali do Francji Terry i Zouma co z kolei w ciężkiej sytuacji stawia defensywę Chelsea bo ktoś musi z Cahillem zagrać. Nie zagra też Nemanja Matić. Także kłopoty kadrowe i po jednej i po drugiej stronie. Ale ludzie kochani, kurs na Chelsea to 6.25, choć bardziej skłaniałbym się w kierunku X2.
Chelsea 6,25
Chelsea lub remis 2,30
X/X 5,50
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ale macie argument ze PL taka mocna a PSG to same ogory a wiec mamy kolejny argument za PSG oni są wypoczęci tam jest rotacja a Chelsea jak to PL zajechani do bólu przez Mou ostatnie dwa sezony.Te chlopy maja w nogach tyle ze nawet Eden Hazard przestał grać a przeciez każdy wie ze ten chłop to czolowa scisla.Zajechany jest przez Mourinho reszta to samo tam slowo rotacja obce do tego środek obrony Gary lawkowicz Cahill i Iva oj będzie bolalo ojojojojo
 
ranczo0123 489,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Witam wszystkich ,
caloroczny oferuje zaklad bez ryzyka na mecz Roma - Real do 10 euro. Przykladowo jesli postawie 10 euro przed meczem na over 2,5 i live under 2,5 to dostane zwrot a jeden z zakladow wygra? Pare miesiecy temu bylo to w jakims temacie, ale nie moge znalezc, ani nie pamietam czy to sie udalo, chociaz regulamin temu zaprzecza. Moze ktos potwierdzic, zaprzeczyc, kto ma z tym doswiadczenie? :p
Z gory dziekuje.
Teoretycznie regulamin zabrania a praktycznie taki walek bez problemu przechodzi. Wiem bo sam tak robie. Pzdr
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ale ludzie hajsu zostawili na PSG, tak linie sie ruszaja, ze szok. Wczoraj bylo na Chelsea okolo @ 4,6 dzisiaj jest juz nawet @ 6.50...
Oby ludziska nie przecenily Paryzan.
Wiekszosc zgadza sie z tym, ze Chelsea wyjdzie dzisiaj raczej defensywnie. Jesli sa tacy co sie nie zgadzaja to przekonac moze ich dla przykladu Ancelotti ktory wlasnie tak widzi ten mecz:
Chelsea will play more defensively and try to use the counter-attack,” he told Goal. “PSG will be the opposite. They play at home and will want to have a good result to be more relaxed when they play at Stamford Bridge. “Maybe PSG have a greater chance, but playing against Hiddink’s team is very difficult.
Read more at: http://www.vanguardngr.com/2016/02/httpwww-vanguardngr-com201602611073/?
Tak twierdzi Ancelotti wiec i ja postawie cos w strone ekipy ktora bedzie raczej utrzymywac sie przy pilce czesciej i bedzie dominowac grajac najprawdopodobnie na polowie swego rywala.
1st half PSG corners - over 3 (3-drogowo!!! wiec musi byc 4+) @ 3 W i l l i a m H i l l ⛔ 1 kpina :grin:
total PSG corners over 6 (3-drogowo!!! musi byc 7+) @ 2,62 W i l l i a m H i l l ✅ 9 - mieli zaczac pierwsza polowe tak jak zaczeli druga cieniasy :grin:
Mysle, ze PSG przez caly mecz bedzie dominowac. Kazda bramka Chelsea bedzie dodatkowym bonusem zmuszajacym gosci do jeszcze wiekszego wysilku. Jesli PSG chce awansowac dalej to musi zrobic sobie zaliczke przed rewanzem. Chelsea chyba latwo sie nie otworzy z 4 obroncami i 2 defensywnymi pomocnikami. PSG moze walic glowa w sciane przez jakis czas a cornery powinny byc tego skutkiem.
O czym Ty do mnie w ogóle piszesz ?
O jakich zachwytach w domu nad Cavanim ? Czy ja gdziekolwiek napisałem jedno słowo, że jestem zachwycony czymkolwiek co prezentuje Cavani ? Po co na siłę dopowiadać jakieś bzdury i dodawać zupełnie nic nie wnoszący komentarz. O jakiej fazie i chilloucie mowa ?
Napisałem, że według mnie komentarze w stylu Cavani nic nie znaczy dla PSG są kompletnie gówniarskie, a obrona na siłę tych słów wręcz żałosna.
Cavani jest w kiepskiej formie i nie gra tego co powinien, ale to gość który może równie dobrze strzelić gola w każdej chwili w najbardziej wyrafinowany sposób. Nie zgadzam się zupełnie, że odstaje technicznie od reszty zespołu w sposób szczególny...
Co do Cavaniego to tutaj jest info, ze Arsenal, Man U i Juventus sa zainteresowane sprowadzeniem Cavaniego wiec chyba nie jest taki slaby jak o nim mowia ???? ...no chyba, ze Wenger, LvG i Allegri to cieniasy i sie nie znaja :razz:
http://talksport.com/football/juventus-send-scouts-watch-arsenal-and-manchester-united-target-edinson-cavani-160216185249?
EDIT: Wystarczyly mu 4 minuty by udowodnic swoja wartosc ????
__________________________________
Co do meczu Benfici i Zenitu to mam wrazenia, ze zanim Ruskie wroca myslami z wakacji Benfa bedzie juz 1:0 w przod. Benfica tez wie, ze jesli chca myslec o awansie to musza u siebie ugrac pozytywny rezultat. Licze na to, ze zaczna ten mecz w bardzo podobnym stylu co prestizowy mecz z Porto gdzie objeli prowadzenie w 18 min. meczu dominujac w pierwszej polowie. Dla mnie brak rytmu meczowego moze sprawic, ze Zenit sie pogubi i zanim znajdzie swoj wlasciwy rytm Benfa stworzy sobie kilka okazji do strzelenia gola. Licze, ze jakas wykorzystaja.
Benfica strzeli gola w 1 polowie @ 2,10 W i l l i a m H i l l ⛔ dobrze rozpoczeta faza PO :grin:
__________________________________
A tak juz totalnie dla jaj, za grosze, to gram Diego Costa strzeli bramke i zanotuje asyste w meczu @ 41 u n i b e t ⛔ kurde a asyste zalapal, ale o gola sie nie postaral :grin: ...3/10 ostatnich spotkan Chelsea Costa zarowno strzelal jak i asystowal kolegom przy ich golach wiec value jest ????
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Ale ludzie hajsu zostawili na PSG, tak linie sie ruszaja, ze szok. Wczoraj bylo na Chelsea okolo @ 4,6 dzisiaj jest juz nawet @ 6.50...
Nie przejmuj się, to ludzie stracą, nie Ty.. ;) nie chcę rokować za bardzo ale wydaję mi się że to będzie zacięty bój w Paryżu. A kto wygra też nie mam za bardzo zdania. Choć Ibra coś czuję że coś tu ukuję, ale Chelsea też swoje szanse będzie miała.
 
butlarz 30

butlarz

Użytkownik
Azpilicueta żk tak 5,0⛔
Baba żk tak 5,0⛔
betsson

Spodziewam się dużej liczby ataków Paryżan. Boczni obrońcy będą mieli ciężką przeprawę i moim zdaniem są duże szanse, że ujrzymy żółtą kartkę któregoś z nich, tym bardziej, że sędzia kartkowy.

Dorzucam jeszcze Ibra żk 6,0✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Widzę , że zdecydowana większość kieruje się w stronę Benfici. Ja mam takie zdanie na temat tego meczu , że spotykają się dzisiaj dwie drużyny od porównywalnym potencjale i bukmacherzy nie doceniają Zenitu. Analogiczna sytuacja miała miejsce w poprzedniej edycji LM gdzie obie drużyny spotkały się w fazie grupowej. Wtedy również podobne kursy były wystawione , wszyscy grali masówkę na Benfice , a ja jako jeden z nielicznych zaproponowałem Zenit - 3,7 i Zenit handi -9 za co zostałem skrytykowany na forum. Dzisiaj również uważam , że nie można przejść obojętnie obok takich kursów jeśli grają dwie drużyny o podobnym potencjale. Zenit ma graczy bardziej doświadczonych , pokazali w fazie grupowej ,że wyjazdy nie są im straszne. Benfica jest w lepszej formie niż wtedy , ale jak to mówią grasz tak jak przeciwnik pozwala. Proszę zobaczyć , że Benfica może i wygrywa wysoko , ale kiedy grali z Porto czy Sportingiem to kończyło to się porażkami.
Zaczynając meczem o SuperPuchar gdzię ulegli Sportingowi 0-1 , poźniej porażka z Porto 1-0 , porażka 0-3 ze Sportingiem u Siebie i ostatnio porażka u Siebie z chimerycznym ostatnimi czasy Porto 1-2. W LM trudno , aby nie awansowali do fazy play off jeśli ma się w grupie Astane i bardzo słabą w tym sezonie Galate. &quot;Ogórków&quot; może i portugalczycy leją , ale Zenit ogórkiem nie jest. Jedyny minus to fakt , że mieli przerwę w rozgrywkach.
Składy:
&lt;table id=&quot;parts&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fl&quot;&gt;34
Almeida A.
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fr&quot;&gt;2
Anyukov A.
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;even&quot;&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fl&quot;&gt;12
Cesar J.
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fr&quot;&gt;4
Criscito D.
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fl&quot;&gt;19
Eliseu
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fr&quot;&gt;10
Danny (C)
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;even&quot;&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fl&quot;&gt;10
Gaitan N. (C)
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fr&quot;&gt;22
Dzyuba A.
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fl&quot;&gt;33
Jardel
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fr&quot;&gt;24
Garay E.
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;even&quot;&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fl&quot;&gt;17
Jonas
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fr&quot;&gt;21
Garcia J.
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fl&quot;&gt;11
Mitroglou K.
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fr&quot;&gt;7
Hulk
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;even&quot;&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fl&quot;&gt;14
Nilsson-Lindelof V.
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fr&quot;&gt;1
Lodigin J.
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fl&quot;&gt;21
Pizzi
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fr&quot;&gt;6
Lombaerts N.
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;even&quot;&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fl&quot;&gt;7
Samaris A.
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fr&quot;&gt;17
Shatov O.
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fl&quot;&gt;85
Sanches R.
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;summary-vertical fr&quot;&gt;28
Witsel A
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
Zenit 4
Zenit -1,5 8,5
Kursy na obecną chwilę w Unibet
Link do wątku z poprzedniej edycji LM
http://forum.bukmacherskie.com/f44/1-kolejka-fazy-grupowej-ligi-mistrzow-16-09-2014-wtorek-112362-2.html#post4769483
 
kafar1997 72

kafar1997

Użytkownik
Psg -Chelsea
polecam na livie over 3.5 w tym meczu , mam przeczucie że to wejdzie , chelsea z newcastle pokazało już zmiany i grało szybką dokładną piłkę z pierwszej piłki , diego costa zrzucił pare kilo i znowu zaczął grac tak jak trzeba , wybiegać na pozycje , PSG ma wielki potencjał w ofensywie a przy brakach obronnych chelsea może być bardzo ciekawie kurs @3.75 na ten moment
 
visniovy 19

visniovy

Użytkownik
Sory za offtop, ale co to za akcja była z Aurierem? W necie można znaleźć wszystko, a chciałbym się dowiedzieć jak najrzetelniej co on gadał.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Co by nie mówić, mecz na wysokim poziomie i szkoda, że jedna z tych drużyn odpadnie, a awansuje Zenit lub Benfica. Ten drugi mecz to jakaś kpina z futbolu, nazywanie tego poziomem Ekstraklasy, to jest obraza dla naszej ligi. Jak dla mnie to obie ekipy powinny być karnie wyrzucone z rozgrywek za ten mecz. Niestety od kilku lat w Lidze Mistrzów mamy promowanie słabeuszy, nieporównywalne poziomem grupy i później mamy takie pary w fazie pucharowej.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Co do meczu PSG...to chyba wszyscy na tym forum nie mają wątpliwości kto był lepszy w tym spotkaniu. Mimo wszystko gratuluję tym co grali coś w stronę Chelsea, bo postawiła wysoko poprzeczkę. No i na koniec...chyba jednak...Cavani coś tam znaczy dla Paryża ... ;)


Gent - Wilki @ BTS 1,70 +++ sts

Jutro według mnie w Belgii zobaczymy BTS.
Gospodarze są bardzo mocni na własnym stadionie. Belgowie w ostatnich 10 meczach u siebie wygrali 9 razy, a raz zremisowali. W ostatnich 24 meczach na własnym stadionie strzelili w każdym meczu gola !!! To ekipa, która nie ma nic do stracenia. Ich awans z grupy, gdzie był Lyon, czy Valencia to wielka sensacja. Z pewnością zrobią wszystko, aby zaistnieć w Europie i pokazać się z najlepszej strony. Wiedzą, że Wolfsburg jest u siebie bardzo dobrą ekipą, więc muszą atakować po całości u siebie. Jestem zdania, że bramkę jutro strzelą bez większych kłopotów. Jeśli chodzi o Wolfsburg to gola dla nich uzasadniam głównie ich doświadczeniem i dobrą ofensywą. W fazie grupowej strzelili na wyjeździe MU oraz na trudnym terenie w Moskwie. Wiadomo jak ważny jest gol na wyjeździe w dwu-meczach. Genk nie jest tak trudnym terenem jak Old Traford, czy bardzo ciężka do gry Moskwa. Nie zagra Naldo, ale według mnie Wilki stać na bramkę. Osobiście widzę również ich awans dalej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
G 370

golkiper

Użytkownik
dokładnie mecz Benfici z Zenitem to jakiś kryminał nie dało się oglądać tego ... obraza dla poziomu LM. Drugi mecz to pierwsze 15 minut dominacja Paryża wyszli jak naćpani potem setka Costy, jak mógł tego nie trafić kiedy mu Trapp już poszedł w prawo ... potem do momentu gola PSG było bezradne.. całkiem ładnie Chelsea utrzymywała się przy piłce, potem gol i szybka odpowiedź gości. W drugiej połowie The Blues za bardzo się cofnęli, ja bym wyje##@ Fabregasa od razu w przerwie bo grał straszny piach. Ogólnie rzecz biorąc PSG było o tą jedną bramkę lepsze, choć przy odrobinie szczęścia Chelsea przegrać nie musiała. Rewanż zapowiada się ciekawie, The Blues wcale nie są na straconej pozycji. Wbrew oczekiwaniom było sporo kartek dzisiaj. Jutro strasznie ciężkie mecze do typowania ten Real wciąż mnie nie przekonuje a drugi mecz to zupełny brak pomysłu.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Warto pograć handi w kierunku Romy. Real w swojej grze ma jeszcze dużo do poprawy - szczególnie jeśli chodzi o defensywę. Drugi mankament to gra na wyjazdach. W lidze poza Bernabeu idzie im bardzo ciężko. Najpierw remis z Betisem po golu w końcówce, a później wydarte zwycięstwo z Granadą (gol również w końcówce meczu). Ten fart kiedyś się skończy, a nie zapominajmy, że zarówno Betis jak i Granada to ekipy z dolnej części tabeli. Jeśli Królewscy zagrają z lepszym piłkarsko zespołem to wtedy to będzie prawdziwy test. Testem dla Zidane&#39;a będzie również to jak zareaguje na ustawienie Romy, która powinna zastosować coś innego niż przeważnie. W grze Królewskich widać jeszcze dużo pozytywnego entuzjazmu związanego ze zmianą trenera i praktycznie wszyscy zawodnicy dają z siebie więcej niż ostatnio. Wszystko złożone w całość zaprocentowało w ostatnich meczach, ale zobaczymy jak zaprezentują się gdy przyjdą chmury. Zmiana trenera była tam konieczna i widać że w tym materiale jest potencjał, ale dużo im jeszcze brakuje. Powinni zacząć poprawki od obrony, bo w ostatnim meczu Athletic mógł strzelić znacznie więcej, a przecież grali w Madrycie...
Roma - Real
Roma +0,5 2,05 Bet365
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Spotkanie: AS Roma - Real Madryt
Typ: Wygrana gości + powyżej 2.5
Kurs: 2.55
Bukmacher: betsson


W tej parze faworytem do awansu może być tylko jedna drużyna. Jeżeli Barcelona nie straci jutro punktów z Gijon to Real będzie tracił do niej w lidze 7 punktów i nie ma co się łudzić - jeżeli na poważnie będą chcieli myśleć o zdobyciu jakiegoś trofeum w tym sezonie to wszystkie siły muszą przenieść na ligę mistrzów. Real pod wodzą Zizou strzela mnóstwo bramek, na dodatek CR7 będzie chciał szlifować swój rekord w ilości bramek w LM. AS Roma traci natomiast sporo bramek w Serie A (w fazie grupowej ligi mistrzów też straciła mnóstwo goli, najwięcej w swojej grupie - 16 bramek w 6 meczach!) a awans do 1/8 finału uzyskała tylko poprzez lepszy rezultat bramek od Bayeru. W Serie A mimo ostatnich dobrych wyników nadal tracą bramki prawie w każdym meczu, nawet z zespołami z dolnej póki - 19 Capri, 17 Sampdoria czy 18 Frosinone. Nie wierzę, że Real zagra tutaj bardzo zachowawczo i nie strzeli przynajmniej dwóch - trzech bramek. W fazie pucharowej nie ma miejsca na okazywanie słabości. AS Roma także może pokusić się o strzelenie bramki na swoim terenie, over powinien więc zostać spokojnie pokryty.
Dla osób chcących zagrać bardziej zachowawczo polecam Wygrana gości + powyżej 1.5 po kursie 2.10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom