>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/8 finału Ligi Mistrzów [16-17 luty 2016]

Status
Zamknięty.
j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
Roma-Real
Choć jestem fanem Realu,a dodatkowo moim idolem był Zidane to postanowiłem odpuścić sobie typowanie tego meczu 1X2 bo gra królewskich w moim odczuciu nie wygląda tak dobrze jak wyniki.Na wyjeździe dwa mecze za kadencji Zizou i było widać męczarnie.Tak naprawde nie grali dotąd z drużyną,która byłaby prawdziwą weryfikacją tego na co ich stać pod wodzą francuza.Na pewno dobrze grają w ofensywie to w defensywie już tak kolorowo nie jest,Varane słaba forma,Danilo jak dla mnie nie powinien przywdziewać białego trykotu,Pepe i Marcelo chyba nie zagrają i rysuje nam się powoli obraz defensywy Realu.Natomiast zauważyłem że Real odkąd ma nowego coacha i preferując ofensywny styl gry ma mnóstwo spalonych bo w sześciu meczach przedstawia się to następująco:3,5,4,5,2,10.Jak widać dosyć sporo.Dodam jeszcze do tego ze rzymianie solidnie grają w obronie i często łapią swoich rywali na ofsajdzie,pod wodzą Spalettiego kolejno:1,4,4,5,3,2.
Moje propozycje na ten mecz:
Real powyżej 2.5 spalonego @2.0 Unibet⛔⛔⛔ 1:1
Real więcej spalonych @1.85 Unibet⛔⛔⛔
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
17/02/2016 20:45 CET
Karim Benzema (Roma - Real Madrid) score a goal
2.28 (Pinnacle)
5/10
Benzema w ostatnim czasie jest w kapitalnej formie. Od przyjścia nowego trenera, a zarazem rodaka Zinedine&#39;a Zidane&#39;a grający na szpicy &quot;Królewskich&quot; Benzema w 6 spotkaniach ligowych trafiał do siatki w 5 z nich i razem zanotował 7 bramek. Akurat właśnie w ostatnim spotkaniu ligowym z Bilbao przerwał swój serial 6 z rzędu spotkań, w których zdobywał gole.
Benzema przy kontuzji Garetga Bale&#39;a powinien być pewny rozegrania spotkania w pełnym wymiarze czasowym, bo odkąd trenerem jest Zidane daje mu pełny czas gry, a zmieniany jest przy bardzo wysokich prowadzeniach Realu. Kursy na over 2,5 w tym spotkaniu są bardzo niskie i wszyscy (w tym ja) spodziewają się bramek w tym spotkaniu.
Roma powinna cofnąć się do głębokiej defensywy, a Benzema powinien czatować na pomyłki obrońców lub dobre dogrania świetnych partnerów. W LM dotychczas w 4 występach również gra na na dobrych procentach, bo ma 4 gole. Roma nie jest jakimś wielkim zespołem i dominujący Real powinien strzelić dzisiaj od 2 do 4 goli. Na swoje gole pałować będzie Cristiano Ronaldo, ale na niego kurs jest tylko 1.86, a on jednak często nabija staty na słabych zespołach hiszpańskich i zdecydowanie ciekawszy wydaje mi się zakład na będącego w lepszej formie francuskiego napastnika.
Dla mnie kurs na gole Karima powinien być na poziomie 1.95-2.05.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
ROMA (4-2-3-1): Szczęsny – Manolas, Rudiger, Zukanovic, Florenzi, Vainqueur, Nainggolan, El Shaarawy, Perotti, Salah, Dzeko

REAL (4-3-3): Navas – Carvajal, Ramos, Varane, Nacho, Isco, Kroos, Modrić, James, Benzema, Ronaldo.

Nie zagrają:

ROMA: Torosidis, De Rossi, Capradossi, Ponce, Gyomber, Strootman, Totti (kontuzje)

REAL: Bale, Pepe, Marcelo (kontuzje)
Skąd takie infromacje w ogóle posiadasz? Bo są w kilku przypadkach mijające się z prawdą. Po pierwsze De Rossi znalazł się w kadrze na ten mecz, tak samo jak Totti! Więc dwa poważne byki. W kadrze brakuje Leandro Castana i Ucana, których nawet w absencjach nie wpisałeś...

Po drugie Roma w ostatnim czasie gra zupełnie innym ustawieniem już 4-2-3-1. Odkąd przejął ich Spaletti to Roma gra w 3-4-2-1.

A przewidywany skład jest nieco inny niż ten, który podałeś.

Szczęsny - Manolas, De Rossi, Rudiger - Florenzi, Pjanić, Keita, Digne - Salah, Nainggolan - Dzeko

Nie wiem co to za źródło, ale radzę stanowczo zmienić!


Słowo komentarza co do samego meczu. Roma w ostatnim czasie obiecujące wyniki, @marfi wspominał m.in że grali fatalnie w styczniu i grudniu, owszem to pełna zgoda, ale wtedy był Rudi Garcia, a teraz jest Spaletti, a z nim na łąwce jest nieco inne granie, widać zaangażowanie większe także.

Nieco poprawiona została gra w defensywie, ale Rudiger jak popełniał błedy tak nadal daje się ogrywać jak amator (wystarczy zobaczyć co Lasagna z nim zrobił w meczu Carpi - Roma! @Ramzesa mówi o błędach Varane&#39;a ale myślę, że Rudiger jest większą tykającą bombą...

Plusy to bez wątpienia powoli rozkręcający się Salah, dobre dwa mecze z rzędu napawają optymizmem. Z ławki wejść mogą sprowadzeni zimą El Shaarawy i Perotti, obaj wnieśli nieco ożywienia w formacje ofensywne zespołu, pierwszy już 2 gole zdobył, co jest naprawdę wyczynem zważywszy jak nędznie radził sobie w Monaco, Perotti też zaliczył dwie asysty i efektowny gol z Sampdorią, potencjał jest w zespole. Pjanic i jego stałe fragmenty gry, Radja Nainggolan i jego zawziętość i strzały z dystansu, na gola Romę stać, a czy to wystarczy do dobrego wyniku?
Roma jak zagra jak zespół to ma szanse na remis. Real widziałem w meczu z Granadą na wyjeździe to zawód wielki, przypomnę że na Olimpico nie potrafiła w tym sezonie wygrać już Barcleona remisując 1:1 (Genialny gol Florenziego). Roma jest nieobliczalna, ale często zawodziła więc nie jest jakimś zespołem, któremu można ufać nadto, ale też hurraoptymizm w kierunku Realu moim zdaniem bym pohamował ;) Ale to bardziej piszę jako sympatyk calcio i Romy, za którą w tej parze będę trzymał kciuki, bo przecież piłka bez niespodzianek nie była by sobą prawda? Dlatego FORZA ROMA! :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mediapunta 141

mediapunta

Użytkownik
Real przyjeżdza do Rzymu osłabiony brakiem Bale’a i Pepe. W obronie słabo ostatnio radzi sobie Varane, poza tym narzeka na lekki uraz, istnieje więc prawdopodobieństwo, że parę stoperów stworzą Ramos i Nacho. Nacho jest solidny, ale jest niski i dość wolny. W obliczu dobrze grającego głową Dzeko i szybkich skrzydłowych Romy, może mieć problemy. Jeśli zagra Varane, wówczas Nacho może zagrać na boku obrony (występ Marcelo jest niepewny) i jego starcia z Salahem mogą stanowić zagrożenie pod bramką Navasa.

Tak czy inaczej, dzisiejszy mecz widzę podobnie jak wczorajszy, ale tym razem w stronę gości. Roma po przyjściu Spalettiego odżyła, zaczęli wygrywać, styl jednak nie przekonuje a największą bolączką jest defensywa - w ostatnich 10 spotkaniach tylko 2 razy zachowali czyste konto. Real jest znacznie lepszą drużyną i powinien potwierdzić to zwycięstwem. Rzymianie zaś grają na własnym obiekcie przy pełnej mobilizacji, są więc w stanie trafić do siatki, zwłaszcza że defensywa Realu dziś może wyglądać różnie (pewniakami są tylko Ramos i Carvajal). Stąd typ na over 1 bramki Realu.

Real over 1 @ 1.72 ✅

Popieram też typ TheJet&#39;a. Mr Champions, jak nazywają Benzemę madryckie media, powinien dziś trafić do siatki. James może zacząć z ławki a Karim jest w życiowej formie i na pewno dziś jakieś okazje będzie miał.
 
K 25

kosma92

Użytkownik
Skąd takie infromacje w ogóle posiadasz? Bo są w kilku przypadkach mijające się z prawdą. Po pierwsze De Rossi znalazł się w kadrze na ten mecz, tak samo jak Totti! Więc dwa poważne byki. W kadrze brakuje Leandro Castana i Ucana, których nawet w absencjach nie wpisałeś...

Po drugie Roma w ostatnim czasie gra zupełnie innym ustawieniem już 4-2-3-1. Odkąd przejął ich Spaletti to Roma gra w 3-4-2-1.

A przewidywany skład jest nieco inny niż ten, który podałeś.

Szczęsny - Manolas, De Rossi, Rudiger - Florenzi, Pjanić, Keita, Digne - Salah, Nainggolan - Dzeko

Nie wiem co to za źródło, ale radzę stanowczo zmienić! :cool:
Jak sama nazwa wskazuje są to przewidywane składy. W nawiasie są piłkarze, którzy przewidywanie nie zagrają. Na każdej stronie znajdziesz inne składy, ja wkleiłem pierwsze lepsze


Robson// Podajemy informacje rzetelne, zgodnie z prawdą, a nie &quot;pierwsze lepsze&quot;. Na przyszłość zmień źródło i omijaj szerkim łukiem portale typu goal.pl czy seriea.pl. Pozdrawiam
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Roma - Real
Gol w obu połowach ⛔ ⛔ żałosny poziom.. to i wynik mizerny. ;)
(1,54) Unibet
Na dziś wybieram jeden, ewentualnie dwa bety z tego meczu. Drugi to prawdopodobnie na kartki, ale ten jeden szczególny jaki biorę pod uwagę to gole w obu połowach. Real, wiadomo silna marka, z ogromnym potencjałem. Ronaldo i spółka będą próbowali zagrać jakiś dobry mecz, żeby przed swoją publicznością mieć srogą zaliczkę. Ale żeby tak było będą musieli się dostosować do stylu gry Romy. Która, ta też do najniewygodniejszych nie należy, a mimo to są w kolejnej fazie Ligi Mistrzów. Real, nie jest nie do pokonania, Roma też będzie próbować ze swoich stron do zdobycia bramek, bo im też także zależy na awansie. Buki faworyzują Real, ale i oni w delegacjach też aż tak się nie rozstrzeliwują jak to robią u siebie. Jak dla mnie jedna z najbezpieczniejszych opcji to gol w obu połowach. Kurs może nie jakiś specjalny, ale do dubla czemu nie. Ja próbuję.
DeRossi żółta kartka (2,00) Betsson ▶ jeszcze coś takiego na dzisiaj. Zwrot &lt; NIE GRA OD POCZĄTKU &gt;
mecz na pewno do łatwych nie będzie należał, a DeRossi chyba każdemu jest znany że &#39;uwielbia&#39; wyłapywać karteczki..
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Roma - Real
Praktycznie każda formacja ekipy hiszpańskiej jest lepsza od formacji Romy. Suma umiejętności też bez wątpienia, po stronie gości dzisiejszego spotkania. Włosi, na ostatnie trzynaście spotkań wygrali raptem pięć. Ktoś już w tym dziale zauważył słusznie, że te zwycięstwa były co najwyżej nad ligowymi średniakami. Między początkiem listopada a końcówką stycznia grali fatalnie. Otrząsnęli się dopiero ostatnio wygrywając cztery spotkania pod rzad. To co wystarcza na Calcio na Real raczej nie wystarczy...

Real kurs 1,85 STS ( superoferta )
wynik 0:2 FT

 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
17.02.2016 20:45
AS Roma -Real Madryt
Już tylko godzina dzieli nas od bardzo ciekawego pojedynku. Zagadkowa Roma zmierzy się z jednym z faworytów tej edycji - Realem Madryt. Z jednej strony Spalletti pod wodzą którego Rzymianie zdecydowanie złapali wiatr w żagle, zaś z drugiej strony legendarny Zidane, który debiutując jako trener w Lidze Mistrzów będzie chciał wraz z Królewskimi zdobyć dzisiaj komplet punktów. Tak to wygląda ze strony trenerskiej. A jak od czystko piłkarskiej? Przede wszystkim dwie bardzo mocne ofensywy. Salah i Perotti kontra Cristiano Ronaldo i Benzema. Na pewno ten drugi duet wygląda zdecydowanie lepiej, ale czy dzisiaj to udowodni? Może coraz lepiej grająca Roma jest w stanie sprawić dzisiaj niespodziankę? Giallorossi na pewno mają czym z przodu postraszyć, defensywa też sobie coraz lepiej radzi, co udowodniła w ostatnich 4 meczach w Serie A. To jednak może nie wystarczyć na Real, który ostatnio dosłownie miażdży swoich przeciwników w Primera Division. Jak zakończy się to dzisiejsze spotkanie? Jedno jest pewne, możemy się spodziewać ciekawego spotkania obfitującego w bramki.
Nasz typ:
liczba bramek
powyżej 3.5
Kurs: 2.40
⛔
oraz
dokładny wynik
2:3
20.00
⛔
Rivalo

 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Mamy składy.

GENT: Sels - Asare, Mitrovic, Nielsen - Dejaegare, Kums, Neto, Milicevic, Foket - Simon, Depoitre

WOLFSBURG: Casteels - Jung, Dante, Knoche, Rodriguez - Trasch, Luiz Gustavo - Vieirinha, Arnold, Draxler - Kruse

AS ROMA: Szczęsny - Digne, Rudiger, Manolas, Florenzi - Nainggolan, Vainqueur, Pjanic - El Shaaravy, Perotti, Salah

REAL MADRYT: Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcel - Modric, Kroos, Isco - Rodriguez, Benzema, Ronaldo
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Liga Mistrzów
Data, godzina: 17.02.2016 20-45
Spotkanie: Roma - Real
typ: Ronaldo strzeli pierwszego gola: TAK
kurs: 4,10
buk: unibet

Analiza:
Real dzis bedzie chciał uczynić piewszy krok by awansować w fazie pucharowej w meczu z zespołem z Włoch pierwszy raz od 28 lat. Rok temu w półfinale stanął na ich drodze Juventus, którego Real miał zjeść a jak się skończyło to każdy dobrze wie. Dzis jednak na ich drodze Roma, czyli zespół jednak słabszy od Starej Damy. Nie dam się nabrać na to że Real jest bez formy czy komentarze w podobnym stylu. Real gra dobrze i skutecznie, inna sprawa że nie da się wygrywać wszystkiego i Real zaliczył kilka słabszych spotkań i pogubił trochę punktów. I tym sposobem strata do Barcy wynosi już siedem oczek ( bo barca właśnie dopisała trzy oczka po wygranej w Gijon) więc realna szansa na triumf w tym sezonie to raczej tylko Liga Mistrzów. Tu Królewscy radzą sobie znakomicie bo wygrali pięc meczy a remis zanotowali tylko w Paryżu. Oczywiście znakomicie w tych rozgrywkach spisuje się Ronaldo, który strzelił w meczach grupowych aż jedenascie goli. Wynik fenomenalny zważywszy ze to ustrzelił w pięciu meczach ( w Paryżu było 0-0). Wogóle statystyki CR7 w Realu są fenamenalne, bo strzela on średnio gola na mecz. Nie ma aktualnie bardziej skutecznego gracz na świecie. Jakoś mnie to nie dziwi. Choć nie jestem jego fanem trudno przejść obojętnie obok jego umiejętności. To gracz praktycznie kompletny, który nie ma słabych stron (ewentualnie przyczepić się mozna do tego że nie jest super dryblerem, bo daleko mu pod tym względem do Neymara czy Messiego). Ale nie można być idealny, choć akurat o to Portugalczyk się ociera. Dzis widziałem konferencję prasową z udziałem Zidana i właśnie Ronaldo, gdzie jeden z dziennikarzy zapytał się CR7 co czuje jak nie potrafił strzelic gola w czterech kolejnych meczy wyjazdowych. Oczywiście Portugalczyk nie był dłużny i zirytowany spytał się czy dziennikarz zna bardziej skutecznego gracza w meczach wyjazdowych, po czym wyszedł z konferencji. Takie zachowania akurat działają mobilizująco na napastnika królewskich, co pokazywał czesto w meczach, z trubun których dochodził głośny doping &quot;Messi, Messi&quot;. I moim zdaniem dziś Ronaldo coś właśnie powinien strzelić. Szanse upatruje w tym, że obrona Romy to nie jest super kolektyw, co pokazali chociażby w fazie grupowej gdzie mieli za Malmo najgorszą defensywę w całej stawcę. Do tego Ronaldo jest pierwszym wyznaczonym do karnych czy wolnych więc ma spore pole do popisu jeśli chodzi o sytuację bramkowe. Bede zdziwiony jak Portugalczyk nie strzeli, skoro w ostatnich pięciu meczach zaliczył siedem trafień. Stawiam na gola Portugalczyka, który otworzy nam wynik spotkania
 
butlarz 30

butlarz

Użytkownik
Digne żk tak 3,75⛔
Manolas żk tak 4,5⛔
Modrić żk tak 5,7⛔
betsson
Digne 4 kartki w 21 meczach i Manolas 5 w 24 meczach. Najczęściej faulują z obrońców Romy, a dziś niełatwe zadanie zatrzymania Ronaldo czy Benzemy.
Na Modrica najwyższy kurs na żk, a istnieje pewne prawdopodobieństwo że kogoś sfauluje wracając z ataku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom