>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [14-15 lutego 2017]

Status
Zamknięty.
obc 119

obc

Użytkownik
Benfica Lizbona - Borussia Dortmund
Typ: X
Kurs: 3,20. STS

Już jutro rozpocznię się 1/8 finału Ligi Mistrzów. Chciałbym Was zabrać na stadion świateł w Lizbonie, gdzie miejscowa Benfica będzie podejmować Borussię Dortmund.
Po wylosowaniu par jeszcze w grudniu od razu byśmy postawili na Borussię. Wcale nie twierdzę, że nie awansują, ale kwestia awansu wg mnie rozstrzygnie się dopiero w rewanżu.
Co do meczu: Borussia ostatnio nie najlepiej z formą, co przekłada się na wyniki, porażka w weekend, męczarnie w Pucharze Niemiec, 4 miejsce w Bundeslidze z dużą stratą do Bayernu. Ale to jest Liga Mistrzów, inny świat. Fantastycznym przykładem jest Leicester w fazie grupowej, fakt nie mieli jakiś wymagających rywali, ale jako kopciuszek poradzili sobie znakomicie, choć w Premier League wcale nie było już tak kolorowo.
Tutaj myślę będzie podobnie, fakt Borussia ostatnio pod formą, ale na to spotkanie wyjdą mega zmotywowani, przecież nie można zagrać dwóch słabych meczy z rzędu. Trener Tuchel dał szansę paru zmiennikom w weekend ale już jutro optymalny skład na ten czas wybiegnie na murawę.
Tylko, że po przeciwnej stronie będą gospodarze, liderzy swojej ligi i niemający godnego przeciwnika. Benfica – fenomenalna forma, w każdym meczu notują po kilka bramek, lecz jutro przyjeżdża ekipa, która jest o wiele lepsza od klubów z ligi portugalskiej.
Uważam że padnie w tym spotkaniu bramkowy remis. Benfica na fali, ale przyjeżdża dość silny rywal choć bez formy. Borussia za to pod formą, będzie chciała wyciągnąć z trudnego terenu jak najlepszy wynik. Także remis bardzo możliwy.
Dla odważnych
Dokładny wynik 2:2
Kurs: 12 STS
 
tsafack 243

tsafack

Użytkownik
PSG vs Barcelona
over 2.5 @1.9 Pinnacle ✅
W walentynki pojawia się to co kochamy najbardziej. Wreszcie powraca Liga Mistrzów. Wreszcie powraca z fazą pucharową. Wygrany walczy dalej, przegranemu pozostają tylko szanse na krajowe trofea. Hitem tej fazy są mecze pary PSG i FC Barcelony. W sumie zdążyliśmy już przywyknąć do tego, że te ekipy mierzą się ze sobą w Champions League. Pierwszy mecz zostanie rozegrany w Paryżu. Ja stawiam na over 2,5 goli. Oba zespoły to troszkę niedopracowane maszyny. Zarówno Luis Enrique jak i Unai Emery głowią się jak ulepszyć swoją ekipę. Barcelona boryka się z problemami w środku pola. Pewni swego miejsca w składzie są Busquets oraz Iniesta. Miejsce trzeciego jest zagadką. Mimo wszystko Ivan Rakitic ma największe szanse. W tym sezonie u Lucho często przesiaduje na ławce rezerwowych, jednak nowe nabytki nie rozwiązują problemu. Andre Gomes próbowany był i na pivocie, i na szóstce i na ósemce. Na żadnej z tych pozycji w sumie nie zachwycił do końca. Denis Suarez zawiódł w meczu z Atletico Madryt. Rafinhi trener nie wystawi w parze z Iniestą na tak mocną ekipę. Tym bardziej, że niedawno został dopuszczony do gry. Jest jeszcze opcja Ardy Turana jednak Turek jest kompletnie innym zawodnikiem w pomocy niż w ataku. Ale wracam do argumentów do overa. Sergi Roberto na prawej obronie to nie jest ten poziom. W lidze hiszpańskiej w meczach ze średniakami jego braki nie są widoczne tak bardzo. Jednak gdy przychodzi mocniejszy rywal Roberto się gubi. Ostatnio wreszcie Aleix Vidal zaczął przekonywać trenera do swojej przydatności. Złapał jednak koszmarną kontuzję i ten sezon dla niego się skończył. To w czym PSG może szukać swoich okazji do strzelenia bramki, to rozprowadzenie piłki od tyłu przez Barcelonę. To wykorzystywał Real Madryt, czy Real Sociedad. Pokrycie stoperów. Wtedy bramkarz Barcy zaczyna ryzykować i próbuje rozegrać piłkę do skrajnych obrońców czy do środka pola. Wtedy następował pressing ze strony rywala i Katalończycy tracili piłkę w niebezpieczncyh strefach. Srodek pola Paryżan jest mocny. Matuidi z Verrattim mogą nawet zdominować ten barceloński. Kolejnym argumentem przemawiającym za tym typem jest nieobecność Thiago Silvy. Brazylijczyk to top stoperów na świecie. Również na bramce Emery ma problem. Trapp wrócił po kontuzji i może być jeszcze nie w pełni formy. To co jednak jest największym argumentem za overem to świetni napastnicy. Nie mam zamiaru rozpisywać się o MSN. To trio strzela co weekend bramki i każdy zna ich możliwości. Każdy z nich miło wspomina starcia z PSG. Neymar strzelił 2 bramki temu zespołowi w ostatnim bezpośrednim meczu, Suarez 2 lata temu w Paryżu zdobył 2 gole wcześniej zakładając siatki, a Messi to w sumie z każdym zespołem z którym się mierzył ma dobre wspomnienia. Warto pochwalić Cavaniego. Urugwajczyk, po odejściu Zlatana Ibrahimovicia, może wreszcie zaprezentować pełnie swoich umiejętności. W lidze ma już na swoim koncie 25 goli. Miejmy nadzieję, że będzie to emocjonujące spotkanie i padnie dużo bramek.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
PSG - Barcelona
Przeczytałem wszystkie analizy/opinie na ten temat w tym dziale i kompletnie nie rozumiem niektórych analizujacych, tych którzy typują tutaj w kierunku Paryżan. Oczywiście każdy może mieć swoje przemyślenia, ale czytam to i widzę kompletne bzdury. Jak można analizujac ten mecz napisać że PSG jest w gazie a Barcelona traci punkty z ogórkami? Oglądajac choćby wyrywkowo obie ligi, jasno można stwierdzic różnice poziomów lig a przede wszystkim grę obu zespołów obecnej kampanii. Paryżanie jak na razie mają problem z nowym ustawieniem oraz nową taktyką, z która przyszedł przed sezonem Unai Emery. Na zmianie trenera zyskał jedynie Edinson Cavanii, który w ubiegłym sezonie z konieczności grał na skrzydle a teraz ma szansę grać na pozycji numer &quot;9&quot;. Mimo wspaniałego dorobku strzeleckiego, Urugwajczyk legitymuje się słabą skutecznosciom. Warto spojrzec w statystyki jak wiele okazji bramkowych marnuje Cavani. Taka statystyka Cavaniego pokazuje tylko jak przeciętną ligą jest Ligue 1. W starciach z mocniejszymi zespołami stołeczni równiez nie potrafili ugrać trzech punktów. Remisowali zarówno z Monaco jak i Nice,a gdzie takie Nice przy Barcelonie. Katalończycy po lekkiej zniżce formy, powrócili do klasowej formy. Pokazały to niewątpliwie mecze półfinałowe Pucharu Króla, zwłszcza pierwsze spotkanie na Vincente Calderon. W lidze podopieczni Luisa Enrique znokautowali silne (w mojej opini silneijsze niż francuskie Nice) Athletic Bilbao aż 3:0 a w ostatniej kolejce spacerowym tempem roznieśli swojego finałowego rywala w Copa del rey Alaves aż 6:0. Tak jak ktoś już niżej napisał po tym dwumeczu można spodziewać się całkowitej dominacji Barcelony i maksimum co może ugrać PSG to wymęczony remis na Parc de Prices, bo na Camp Nou Blaugrana nie da dojść do głosu ani Cavaniemu, ani Di Marii czy Dlaxlerowi. Tak niepodzielnie rządzić będzie Messi-Suarez-Neymar a w środku kontrolę będzie miec nad wszystkim i maestro Iniesta i Busquets i powracający do wysokiej dyspozycji Ivan Rakitic. Stawiam rónież na otwarte spotkanie, z dużą iloscią rzutów rożnych. PSG znając siłę Barcelony na Camp Nou musi spróbować się odkryć i zaatakować, przynajmniej strzelić gola na własnym boisku. Taki obrót spraw musi skutkowac większą ilością cornerów,a sama linia jest wystawiona według mnie bardzo nisko
Typy:
2 @ 2,15
powyżej 9,5 rzutu rożnego @ 2,00 (Bet365)
 
specjal 23

specjal

Użytkownik
Rzeczywiście, wkradła się literówka - mowa o Atletico...
Co do Bayernu - remis z Schalke, uratowane zwyciestwo z Ingolstadt..Bayern nie jest w szczytowej formie. Jednak LM to LM i tam nie będzie kalkulacji. Uważam, że przesądzi/ą bramki strzelone na wyjeździe i będzie to na korzyść Bawarczyków - twierdzę, że Arsenal nie strzeli gola w Niemczech... Oceniając grę Arsenalu - to tak na prawdę nic nie gra i uważam, że odpadnie. Klątwa będzie trwać nadal. Tonuję optymistów idących w kierunku zespołu Wengera (choć statystycznie kiedyś musi im się powieść)...
Zgadzam się również do Monaco. Tym nie mniej, że Man City osiąga dobre wyniki. Zaczynam się teraz zastanawiać czy rzucić coś w stronę awansu. W momencie kiedy odbywało się losowanie, wydawał mi się to ciekawy typ. Teraz jestem bliższy odpuszczenia.
Napoli jednak przy podobnym kursie daję więcej szans. Jeśli z Pucharu Króla Real mogła wyeliminować Celta to dlaczego nie Napoli w LM ?
Oczywiście taśmę na awanse jednak puszczę w postaci takiej, jak podawałem. Po głębszym namyśle AKO 3,7 za 5 faworytów wygląda dla mnie kusząco...
Po pierwszych meczach będziemy mądrzejści... ????
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Goncalo Guedes, Grzegorz Krychowiak, Giovani Lo Celso, Thiago Motta &amp; Thiago Silva - cała piątka na pewno nie zagra dzisiaj z Barceloną. Największą stratą jest oczywiście ten ostatni, przez co PSG prawdopodobnie na środku obrony wyjdzie dwójką Marquinhos - Kimpembe. Nie śledzę Ligue 1 ani PSG, więc nie wiem jak spisuje się i czy da radę wyżej wymieniona dwójka, ale zakładam, że łatwo nie będą mieli i trio z Bacelony trochę nimi pokręci.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Betsson: Paris Saint-Germain vs FC Barcelona



&lt;IFRAME SRC=&quot;https://ad.doubleclick.net/ddm/adi/N244601.2406909ZZAPOLOWY/B10915860.145851607;sz=795x200;ord=[timestamp];dc_lat=;dc_rdid=;tag_for_child_directed_treatment=?&quot; WIDTH=795 HEIGHT=200 MARGINWIDTH=0 MARGINHEIGHT=0 HSPACE=0 VSPACE=0 FRAMEBORDER=0 SCROLLING=no BORDERCOLOR=&#39;#000000&#39;&gt;
&lt;SCRIPT language=&#39;JavaScript1.1&#39; SRC=&quot;https://ad.doubleclick.net/ddm/adj/N244601.2406909ZZAPOLOWY/B10915860.145851607;abr=!ie;sz=795x200;ord=[timestamp];dc_lat=;dc_rdid=;tag_for_child_directed_treatment=?&quot;&gt;
&lt;/SCRIPT&gt;
&lt;NOSCRIPT&gt;
&lt;A HREF=&quot;https://ad.doubleclick.net/ddm/jump/N244601.2406909ZZAPOLOWY/B10915860.145851607;abr=!ie4;abr=!ie5;sz=795x200;ord=[timestamp]?&quot;&gt;
&lt;IMG SRC=&quot;https://ad.doubleclick.net/ddm/ad/N244601.2406909ZZAPOLOWY/B10915860.145851607;abr=!ie4;abr=!ie5;sz=795x200;ord=[timestamp];dc_lat=;dc_rdid=;tag_for_child_directed_treatment=?&quot; BORDER=0 WIDTH=795 HEIGHT=200 ALT=&quot;Advertisement&quot;&gt;&lt;/A&gt;
&lt;/NOSCRIPT&gt;
&lt;/IFRAME&gt;

Liga Mistrzów powraca! Po kilku miesiącach bez najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych na świecie, dziś hymn Champions League rozbrzmi na wypełnionym do ostatniego miejsca stadionie Parc des Princes, gdzie Paris Saint-Germain zmierzy się z FC Barceloną w pierwszym meczu 1/8 finału. W ostatnich kilku sezonach pojedynki PSG z Barcą były ozdobą Ligi Mistrzów i nie inaczej będzie tym razem, bowiem zmierzą się ze sobą dwa kluby posiadające niezwykle duży ofensywny potencjał. I właśnie to piłkarze odpowiedzialni za zdobywanie bramek są przedmiotem specjalnej oferty, jaką na ten mecz przygotowała firma Betsson! Bukmacher także liczy na kilka goli, dlatego też podwyższa do 6.50 kurs na to, że Edinson Cavani i Luis Suarez strzelą we wtorkowy wieczór. Oznacza to, że nowi klienci, którzy zdecydują się ze skorzystania z Zakładu Bez Ryzyka za 150 złotych, mogą postawić na to wydarzenie i jeżeli Urugwajczycy znajdą drogę do bramki, zarobią 975 zł Jak zaczynać fazę pucharową Ligi Mistrzów, to z przytupem!

Do wtorkowej rywalizacji jedna i druga drużyna podchodzi w całkiem dobrych humorach. Paris Saint-Germain w końcu odniosło przekonujące zwycięstwo w Ligue 1, gdzie zajmuje już drugie miejsce, zaś Barcelona nie miała problemów z ograniem w La Liga swojego rywala z finału Copa del Rey – Deportivo Alaves. Duma Katalonii rozgromiła beniaminka na jego boisku aż 0:6, a dwie bramki zdobył Luis Suarez. Dublet ustrzelił także Edinson Cavani, który praktycznie w pojedynkę rozprawił się z Bordeaux. Co ciekawe, obaj koledzy z reprezentacji Urugwaju są najlepszymi strzelcami w swoich ligach – Cavani ma na koncie aż 25 bramek, a Suaresito – 18. Napastnicy są ewidentnie w gazie, co powinni udowodnić na Parc des Princes.

Stadion PSG dobrze kojarzy się Suarezowi, który dwa sezony temu, kiedy to ostatecznie Barcelona sięgnęła po puchar Ligi Mistrzów, rozegrał kapitalny mecz przeciwko mistrzowi Francji. „Dziewiątka” Barcy zdobyła dwie bramki i w dwóch akcjach założyła spektakularne siatki Davidowi Luizowi. Po tym meczu Duma Katalonii uwierzyła w końcowy sukces i przypieczętowała go w Berlinie w finale z Juventusem, gdzie bramkę na 2:1 zdobył oczywiście Suarez. W bieżącej edycji „S” z tridente MSN może nie jest tak skuteczny w Lidze Mistrzów jak w krajowych rozgrywkach, jednak 30-latek zdążył przyzwyczaić do tego, że potrafi zdobywać bramki w kluczowych momentach.

Jeżeli chodzi o Cavaniego, to jest on najlepszą strzelbą swojej drużyny także w Champions League. W fazie grupowej napastnik strzelił aż sześć bramek i w klasyfikacji strzelców ustępuje tylko Leo Messiemu, autorowi dziesięciu trafień. Przez kilka ostatnich sezonów Urugwajczyk żył w cieniu Zlatana Ibrahimovicia, jednak Szweda w stolicy Francji już nie ma i Edinson pokazuje, że istnieje życie po Ibrze. We wtorek będzie miał okazję, by udowodnić to w spotkaniu z jednym z największych faworytów LM. Jeżeli ją wykorzysta, a do tego ukłuje jego kolega z drużyny narodowej, nieźle się wzbogacisz!
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Paris SG - Barcelona Typ: 2 @ 2.20 Pinnacle
Chyba nie będę zbyt oryginalny ze swoim typem stawiając na Katalończyków w pierwszym spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Jednakże wszystkie znaki wskazują na pewną wygraną Barcelony. PSG od czasu zmiany szkoleniowca z Blanca na Emery&#39;ego zupełnie mnie nie przekonuje. Nie powala styl, jak również transfery dokonywane przez Hiszpana. Strata lidera w osobie Ibrahimovica jest aż nadto widoczna. Nawet na rodzimym podwórku, przy tak olbrzymim zapleczu finansowym PSG nie jest w stanie zdominować rywalizacji i wszystko wskazuje na to, iż straci tytułu na rzecz Monaco. Jakby tego było mało do dzisiejszego spotkania gospodarze przystąpią osłabieni brakiem kontuzjowanych Pastore i Thiago Silvy. Obydwaj to bardzo ważni zawodnicy mistrz Francji. Z kolei Barcelona do dzisiejszego spotkania zdaje się przystępować w doskonałej dyspozycji, czego potwierdzeniem była ostatnia ligowa wygrana z Alaves aż 6:0. W mojej ocenie pomimo, że jest to dopiero pierwszy mecz, Katalończycy postarają się wypracować zaliczkę przed rewanżem na Camp Nou. Dlatego też stawiam na pewną wygraną Hiszpanów stosunkiem 2:0.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Paris Saint-Germain - FC Barcelona (rzuty rożne under/over 8.5)
Typ: 2
Kurs: 1,56
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Bardzo trudny mecz do wytypowania jak dla mnie ;) ten typ na rożne wydaje mi się tutaj najpewniejszym rozwiązaniem a kurs zadziwiająco wysoki. Raczej tutaj na over tej linii spodziewałem się kursu maksymalnie 1,30 a tutaj dla mnie niespodzianka aż 1,56 kurs wiec nawet się nie zastanawiam i to gram. Nie ma się tutaj co rozwodzić nad tym typem, bo każdy wie jak gra Barca, zawsze ofensywnie, zawsze stara się prowadzić grę, atakować itd. PSG też mimo, że w tym sezonie nie wiedzie się im tak jak w poprzednim to jest to nadal zespół naszpikowany gwiazdami i też tutaj będą dążyli do wygranej. Oba zespoły grają ofensywnie i nie chce mi się wierzyć aby linia 8.5 nie padła. Tutaj będą ataki z obu stron i dla mnie jest to najpewniejszy typ do zagrania w tym meczu.
⛔ 6 rzutów rożnych
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Taka ot ciekawostka ode mnie.
Zastanawia mnie pewna nieścisłość u bukmacherów, ciekaw jestem z czego to wynika:
Kursy na awans do ćwierćfinału:
Real @1.35
Bayern @1.40
Zatem bukmacherzy spodziewają się, że Real będzie miał łatwiej. Oba kluby rozpoczynają meczem u siebie i kursy na ich zwycięstwa to:
Real @1.58
Bayern @1.49
Tu z kolei mamy sytuację odwrotną. Bukmacherzy twierdzą, że bardziej prawdopodobne jest zwycięstwo Bayernu u siebie.
Czyli bukmacher twierdzi, że w przypadku zwycięstw obu gospodarzy, to Arsenal ma większą szansę na odrobienie strat u siebie. Co jest mało logiczne, ponieważ każde ostatnie odpadnięcie z LM Arsenal zawdzięczał właśnie słabemu wynikowi na własnym boisku. Natomiast na wyjeździe spisywał się całkiem nieźle. Nie ma to logicznego wytłumaczenia, tym bardziej, że to Napoli pokazało się już w LM jako zespół potrafiący bardzo dobrze zagrać u siebie.
Moim zdaniem to jest jakiś drobny sygnał, że w którejś z tych par mogą się dziać ciekawe rzeczy w tym dwumeczu.
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - Liga Mistrzów ⚽
Godzina: 20:45
Spotkanie: Benfica Lizbona - Borussia Dortmund
Typ: Benfica i poniżej 2,5
Kurs: 7
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś zapraszam na bardzo ciekawy mecz w Lidze Mistrzów pomiędzy Benficą Lizbona a Borussią Dortmund
Od jakiegoś czasu obserwuje obie drużyny specjalnie na ten mecz. Według bukmacherów delikatnym faworytem jest tutaj Borussia , ja uważam zupełnie inaczej. Z jednej strony wszyscy dobrze pamiętamy jak Dortmund radził sobie w Bundeslidze a jak w Lidze Mistrzów. W lidze niemieckiej radzili sobie przeciętnie,natomiast w Lidze Mistrzów grali solidnie i pewnie awansowali do dalszej rundy bez porażki i dwoma remisami z Realem natomiast Benfica awansowała do dalszej rundy z problemami i dużym szczęsciem mając na koncie 2 zwycięstwa 2 remisy i 2 porażki. Awansowali z drugiego miejsca wyprzedzając Besiktas i Dynamo Kijów a przegrywając z mocnym Napoli. Ja dziś kieruje się typem można powiedziec delikatnie odwrotnym bo jak wiemy w tej fazie mogą paść dosłownie wszystkie rezultaty i tutaj nie ma reguły.Dla mnie tutaj może paść wynik 1:0 , lub nawet 2:0 mimo że wielu typerów widzi tutaj over bramkowy,ja gram odwrotnie. Borussia kompletnie mnie nie przekonuje,Benfica gra u siebie i dlatego mój typ jest jaki jest. Kurs jest bardzo dobry bo aż 7 i dlaczego go nie zagrać jesli jest całkowicie realny.
Ja próbuje i życzę powodzenia - miłego seansu !! ????

Edit: W drugim meczu widze under bramkowy. Tam nie padnie wiele bramek,osobiscie nawet ja tam widze remis 0:0 lub 1:1
Under 2,5 kurs 2
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
PSG - Barcelona
O tym meczu zostało napisane właściwie wszystko, a nawet ciut więcej. Z resztą, sam brałem udział w tej dyskusji i mój wstępny typ na ten mecz to over 2,5. Mimo to chciałbym jeszcze zaproponować jeden typ, który idealnie nadaje się do jakiegoś dubelka.
Podobnie jak większość osób spodziewam się tutaj otwartego meczu ze sporą ilością goli. Z resztą, poprzednie spotkania między tymi drużynami również wskazują, że mecz powinien obfitować w gole. Od 2013 roku czyli od momentu, kiedy Paryżanie pierwszy raz trafili na Katalończyków w LM, ich mecze kończyły się następującymi wynikami:
PSG - Barcelona 2:2
Barcelona - PSG 1:1
PSG - Barcelona 3:2
Barcelona - PSG 3:1
PSG - Barcelona 1:3
Barcelona - PSG 2:0
Jak widać, w każdym meczu padały przynajmniej dwa gole i jestem niemalże pewien, że dziś również zobaczymy minimum dwie sztuki. Z jednej strony świetni zawodnicy w ofensywie, z drugiej zaś spore problemy w obronie, które również sprzyjają golom. Tak jak pisałem, moim zdaniem Barcelona tego meczu nie przegra, a widzi mi się jakieś 2:1. Ale sporo osób podawało typy na zwycięstwo podopiecznych Luisa Enrique i żeby ich nie powielać, proponuję coś takiego:
Gol w obu połowach @ 1,68 ✅ brawo PSG, Barcelona od pierwszego gwizdka nie istniała
Unibet

Kolega dobrze mówi wszyscy w Paryżu widzą over ale będzie zdziwko.
Szachy będą panowie.
Ja rozumiem, że to już jest faza pucharowa LM jednak absolutnie nie zgadzam się z opinią, że to będą szachy. Obie drużyny od lat prezentują ten sam futbol, głównie nastawiony na strzelenie więcej goli od rywala. PSG doskonale zdaje sobie sprawę, że jeśli chcą myśleć o awansie albo chociaż &quot;nie odpaść&quot; po pierwszym meczu to muszą zagrać bardzo dobrze w &quot;Pałacu Książąt&quot;. Jakikolwiek remis spowoduje, że to Barcelona przed rewanżem będzie o wiele bliżej awansu bo wystarczy im zwycięstwo na Camp Nou. PSG z jednej strony nie może iść na wymianę ciosów ponieważ szybki Neymar do spółki z Leo i Luisem szybko ich skontrują. Z drugiej strony jeśli przez całe 180 minut chcą być w grze, muszą się w pierwszym meczu otworzyć i dążyć do strzelenia gola, co będzie wodą na młyn dla zawodników Blaugrany.
Oczywiście ile osób tyle opinii jednak moim zdaniem (i nie tylko) jakieś gole tutaj zobaczymy.
EDIT o post z 1 strony:
Póki co rzucam luźną propozycję na ten mecz w postaci over 2,5 gola @ 1,80 ✅
 
chudy-edd 265

chudy-edd

Użytkownik
Nie będe się zbytnio rozpisywać. W pojedynku PSG z Barceloną dzisiaj stawiam na gości. Zainteresował mnie jednak jeden kurs i chciałem Wam go przedstawić, bo uważam, że choć to nie jest pewniak to jednak jest to spory valuebet. Za rozważną stawkę myśle, że warto spróbować.
Barcelona wygra obie połowy @ 6,98 (totolotek)
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Piszesz o tym, że Arsenal przegrał z Watfordem, ale nic nie wspomniałeś w tej kwestii o Bayernie, który zremisował jakiś czas temu ze słabym Schalke. O remisie z Dusseldorfem w pucharze (co prawda wygrali w karnych, ale jest to drużyna z 2 ligi niemieckiej w dodatku z dołu tabeli !), o porażce w fazie grupowej z Rostovem. Zresztą według mnie nie ma co porównywać ligi niemieckiej z angielską, bo są to dwa różne światy. W lidze niemieckiej liczy się tylko Bayern, a liga angielska jest wyrównana tam może wygrać każda druzyna - przykład Leicester.
Według mnie warto jak najbardziej grać na awans Arsenalu po ładnym kursie ponad 3.0 czy też x2 po kursie ok. 2.5 jak dla mnie jest to sporo value. W końcu &quot;klątwa&quot; 1/8 musi zostać przerwana :grin: !
Nie do końća moge sie z tym zgodzić. Stawianie tutaj awansu Arenalu czy Bayernu i myślenie, że to&quot;peffka&quot; to jak dla mnie jest ktoś w błędzie. Owszem może Bayern ma nieco wieksze szanse na awans. Ale Arenal nie jest tutaj bez szans w żadnym wypadku. Nie jest to druzyna do bicia, A Bayern w tej rundzie nie zachwyca. Sa liderami tylko temu tak naprawde, ze pozostałe ekipy kadrowo bija na łeb i szyje. I tym samym nie mozna porównać PL do Bundesliig. Jakbym miał stawiać tutaj na awans to jedynie Arsenalu. Nie mniej jednak życze Ci powodzenia
 
mireck 33

mireck

Użytkownik
Nie do końća moge sie z tym zgodzić. Stawianie tutaj awansu Arenalu czy Bayernu i myślenie, że to&quot;peffka&quot; to jak dla mnie jest ktoś w błędzie. Owszem może Bayern ma nieco wieksze szanse na awans. Ale Arenal nie jest tutaj bez szans w żadnym wypadku. Nie jest to druzyna do bicia, A Bayern w tej rundzie nie zachwyca. Sa liderami tylko temu tak naprawde, ze pozostałe ekipy kadrowo bija na łeb i szyje. I tym samym nie mozna porównać PL do Bundesliig. Jakbym miał stawiać tutaj na awans to jedynie Arsenalu. Nie mniej jednak życze Ci powodzenia
Śledziłem ostatnio Arsenal i Bayern, i co jak co ale o wiele lepiej prezentuje się Arsenal, myślę że nadszedł wkońcu rok dla Arsenalu w którym wyeliminyją Bayern.
Arsenal gra szybko, ma kim kontrować i strzelać, jeśli Sanchez i spółka zagrają na miarę Swoich możliwości powinni wyeliminować który w Bundeslidze ostatnio jest cieniem wielkiego Bayernu z zeszłego roku a jedyną osobą jaka gra na swoim poziomie jest Lewy.
 
dontomalone 194

dontomalone

Użytkownik
Benfica - BVB

Trzęsienie ziemi jakie nastąpiło po weekendowej porażce w szatni Borussii sprawi że dzisiaj tego meczu nie przegra. Szybkość i umiejętności ofensywy BVB (Marco, Pierre&#39;a i Ousmane&#39;a) pokażą i potwierdzą &quot;wielkość i siłe&quot; ligi portugalskiej. Dziwią mnie te wszystkie odważne typy (typy dnia) w stronę Benfiki, rozumiem że ludzie sugerują się ostatnim meczem (no może dwoma meczami) i słabszą dyspozycją BVB ale przegrana w lidze w kontekście LM bardzo się przydała i dzisiaj spokojnie pokonają a może już zapewnią sobie udział w kolejnej rundzie LM piłkarze z Dortmundu

BVB 2,25 ????
BVB -1 3,75 ????
BVB i over 2,5 3,5 ????

Czerwona kartka dla mnie i dla BVB a w szczególności dla Aubemeyang za karnego i kilka sytuacji w których powinien się zachować zdecydowanie lepiej. W rewanżu warto postawić że strzeli bo z całą pewnością będzie chciał się zrehabilitować.
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Wielkie spotkanie dzisiaj przed nami, szlagier który może trochę się przejadł ale cały czas budzi emocje i wywołuje szybsze bicie serca. Patrząc na składy proponowane przez prasę dochodzę do wniosku że PSG tylko środek pola ma lepszy od Barcelony i to nie jakoś bardzo wyraźnie. Jeśli Iniesta z Busim zagrają na swoim poziomie Barca tego meczu na pewno nie przegra. Ja na dzisiaj proponuje over rożnych w meczu 9,5 po @1,95 oraz over 4,5 rożnego gospodarzy po 1,76 w Unibecie. PSG będzie szukało swoich szans w ataku ponieważ doskonale wiedza że na Camp Nou muszą przyjechać z dobrym wynikiem, minimum jedno bramkowym zwycięstwem stąd rożnych będziemy widzieć sporo. Jeszcze kusi mnie over 4,5 żółtej kartki po 1,95 Unibett, LM to i większe emocje i nikt nogi nie będzie odstawiał, to pewne. Za drobne asysta Leo Messi po @3,5 w Unibecie.
 
O 34

optimusprime

Użytkownik
ja w meczu PSG- Barcelona idę bardziej w under kartki i rzuty rożne , przy wyrównanych drużynach można się spodziewać nie dużej ilości rzutów rożnych, a kartek też nie każdy chce wyłapać , może się tak zdarzyć że presja przy dostaniu żółtej kartki gra się inaczej aby nie wyłapać drugiej i czerwona
Bet 365 kartki under 4.5 1.80 +
SIADŁO
Bet 365 Rzuty rożne under 9.5 1.83 +
SIADŁO
Benfica - BVB
obydwie mają potencjał w strzelaniu bramek, BVB ostatnio dostało aż 2 w lidzie i przegrało mecz na wyjeżdzie
Bet 365 obydwie strzelą - 1.70 -
Aubameyang nietrafony karny :/
 
bercik 169

bercik

Użytkownik
Krótko bo wszystko już o tych meczach napisano,
Dubel z obu meczów na zakład over 2
PSG - Barca @ 1.355 ✅
Benfica - Dortmund @ 1.465 ⛔
AKO @ 1.990
Zgodzę się, że w Paryżu mogą być szachy i stąd azjan. Jednak stawka meczu, jakość graczy w polu, statystyki i historia h2h wskazują na bramki.
IMO gospodarze mocniejsi w środku pola, co odegra ogromne znaczenie w tym spotkaniu. Obserwując grę defensywną Barcelony w tym sezonie nie wyobrażam sobie, że wychodzą z tego meczu z czystym kontem. Z drugiej strony MSN, które w LaLiga często człapie, dziś ma swój wieczór - na takie mecze właśnie czekają największe gwiazdy. Dodatkowym motywatorem typu jest brak Silvy i Motty, dwóch ważnych ogniw w defensywie PSG.
W Lizbonie natomiast wesoła maszynka Tuchela po sesnacyjnej porażce ze sabiutkim Darmstadt powinna wyjść nastawiona na &quot;heavy metal&quot; - jak niegdyś za Klopa.
Borussia nie tylko prawie nigdy nie kończy meczu bez minimum jednej strzelonej bramki, bo czyste konto zachowali na ostatnich 10 spotkań tylko raz, u siebie, z mocno osłabionym Lipskiem. Benfice ciężko mi rozgryźć ze względu na to jak rzadko mierzy się z mocnymi rywalami. W grupie delikatnie mówiąc nie zachwycili, aczkolwiek strzelali sporo, najważniejsi zawodnicy ofensywni są zdrowi. Dwie bramki wydają się formalnością w tym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom