>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

1/8 finału Ligi Mistrzów [14-15 lutego 2017]

Status
Zamknięty.
zibi16 1,5M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Spotkanie: PSG - Barcelona
Typ: 1x ✅
Kurs: 1,67
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zacznę od tego, że dziś nie zobaczymy z powodu kontuzji:
PSG - G. Krychowiak (małe osłabienie a raczej żadne), T. Motta (tutaj pauza za żółte kartki) i jedyne osłabienie T. Silva (podstawowy środkowy obrońca).
Barcelona - A. Vidal (był w kapitalnej formie więc tutaj osłabienie), A. Turan i J. Mascherano
Jeżeli PSG chce myśleć o awansie do następnej rundy nie może przegrać meczu u siebie bo na Camp Nou odrabiać straty?
Obie ekipy nabrały trochę wiatru i grają coraz lepiej, PSG na ostatnie 10 pojedynków - 9 zwycięstw 1 remis (1:1 Monaco), Barcelona na 10 ostatnich pojedynków 8 zwycięstw 2 remisy (1:1 Atletico i 1:1 Betis).
Myślę, że po takim kursie 1x można śmiało zagrać, nie widzę jeszcze aby Barcelona była w mega formie, dlatego spore szanse daje aby Paris wykorzystał atut własnego boiska i do rewanżu podchodził ze sporą szansą na wyeliminowanie Barcy.
Może zmylić zwycięstwo aż 6:0 na wyjeździe z finalista Pucharu Hiszpanii, Oni grali tuż po półfinale z Celtą szczęśliwi i zapewne po stracie 1 potem 2 gola już poddali się a Barca wykorzystała to.
Moim zdaniem Paryżanie nie są tutaj na straconej pozycji jak to było 2 lata temu gdzie dostali oklep 1:5 w dwu meczu.
Przewidywalne składy:
PSG (1-4-3-3): Trapp - Meunier, Marquinhos, Kimpembe, Kurzawa - Verratti, Matiudi, Rabiot - Lucas, Cavani, Di Maria
Barcelona (1-4-3-3): Ter Stegen - Alba, Pique, Umtiti, Roberto - Iniesta, Busquets, Rakitic - Messi, Suarez, Neymar
Powodzenia.
 
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 PSG - Barcelona
Typ: BTS
Kurs: 1.62
buk: Unibet
Wynik:

Typ: 2
Kurs: 2.30
buk: Unibet
Wynik:​



Czas na wielkie starcia na które tak wszyscy czekaliśmy. Czas na pojedynek Cavani-Suarez, Di Maria-Messi, Draxler-Neymar Emery-Enrique, to jest to na co czekamy, nawet w walentynki. Na to spotkanie wybrałem BTS i zwycięstwo gości. Obie drużyny znają się bardzo dobrze bo już kilkakrotnie w ostatnich 3-4 latach spotykały się w tych rozgrywkach. Wszystkie spotkania rozegrane w Paryżu w ostatnim czasie kończyły się przynajmniej, jednym golem dla obu z drużyn. Teraz powinno być podobnie, bowiem obie drużyny są w formie strzeleckiej i wyżej wspomniane pary zawodników powinny dać nam po golu. Kolejnym typem jest zwycięstwo Barcy. Za gospodarzami przemawia tylko to, że grają u siebie i że ich trener jest Emery, który bardzo dobrze zna grę Barcelony będąc jeszcze trenerem Sevilli. Jeśli chodzi o europejskie rozgrywki na tym szczeblu to jak dla mnie PSG czegoś brakuje. W tą drużynę pakowane są duże pieniądze, ale niestety po za wygraniem ligi i ligowego pucharu dalszych sukcesów brak. Jestem zdania, że i tym razem PSG zakończy swój udział w LM. Nie piszę tego, bo jestem fanem Barcy, tylko różnica klas jest dalej widoczna. Na pewno nie będzie to łatwa wygrana, bo takich nigdy Barcelona nie zanotowała w Paryżu, lecz walką, doświadczeniem i co najważniejsze w najsilniejszym składzie, Barca dziś musi odnieść zwycięstwo, aby spokojnie przygotować się do rewanżu. Najważniejsze będzie strzelenie gola na wyjeździe bo te dają duży komfort przed rewanżem u siebie. Mam nadzieje, że samo spotkanie nie zawiedzie, a PSG zastosuje pressing, który tak bardzo lubię, gdy rywal gra otwarty futbol z Barceloną. Taki przebieg meczu powinien przynieść nam gole i co najważniejsze świetne widowisko.

20:45 Benfica - Borussia Dortmund
Typ: BTS
Kurs: 1.75
buk: bet365
Wynik:​


Z tego co widzę to obie drużyny spotykają się po raz pierwszy w swojej historii. Jest to kolejne spotkanie gdzie wybrałem gole. Borussia w lidze ostatnimi czasy zawiodła, lecz na LM ta drużyna potrafi się spiąć. Pokazują to ostatnie wyniki w LM, gdzie Borussia zachodziła bardzo daleko. Benfica u siebie na prawdę spisuje się bardzo dobrze. Benfica przegrała tylko dwa z ostatnich dziesięciu spotkań domowych w europejskich pucharach, odniosła też pięć zwycięstwa i zaliczyła trzy remisy, a na dodatek jest bramkostrzelna, bowiem na ostatnie dziesięć meczy u siebie Benfica strzeliła łącznie 29 goli!. Ten wynik jest świetny przed dzisiejszym spotkaniem, dlatego liczę, że mecz będzie obfitował w bramki i padnie ich więcej niż w Paryżu. Mogę napisać, że z tak ostatnio grającą Borussią, Benfica ma szansę nawet wygrać. Oczywiście Borussia zagra w mocniejszym składzie niż w ostatnim spotkaniu z Darmstadt, i to powinno spowodować, że mecz będzie wyrównany.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Bayern-Arsenal
Typ: Bayern wygra dokładnie 2 golami
Kurs 4.70
Buk Unibet
Analiza: Następne bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie w którym ekipa Monachijskiego Bayernu przed wlasną publicznością podejmowała będzie drużynę Londyńskiego Arsenalu. Gospodarze w poprzednich 17 kolejkach nie ponieśli porażki na własnym stadionie więc Arsenal czeka nie lada wyzwanie , tym bardziej iż forma oraz wyniki Kanonierów ostatnio bywały różne. Bayern w tym spotkaniu jest faworytem do zwycięstwa , bowiem jak widać po spotkaniach Premier League ekipa Arsenalu nie radzi sobie za dobrze z mocnymi zespołami , porażki z Manchesterem City, Evertonem oraz Chelsea na pewno nie napawa optymizmem przed spotkaniem z zespołem Bayernu , który jak już wspomniałem zdaje sobie sprawę iż na swoim stadionie musi tutaj wygrać żeby móc myślęć o awansie do kolejnej fazy rozgrywek , proste iż na wyjeździe będzie im się grało znacznie trudniej . Mój typ na to spotkanie to wygrana zespołu gospodarzy do połowy jak i na koniec stawiam na wynik 1:0 po pierwszych 45 minutach oraz 3:1 po końcowym gwizdku sedziego, myślę że Arsenal będzie w stanie w tym meczu pokonać bramkarza gospodarzy co najmniej jeden raz.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
PSG - Barcelona
Benfica - Dortmund

Ja dziś po najmniejszej linii oporu i na szybko Wbrew przedmeczowym zapowiedziom nie spodziewam się dziś fajerwerków. Oba mecze moim zdaniem będą oscylowały wokół remisu i wcale mega emocji bym się nie spodziewał. Nie lekceważcie Dortmundu bo cała liga portugalska w tym sezonie prezentuje sie mocno przecietnie. Nie zdziwie się gdy zobaczymy dziś dwa razy po 0:0...Jedyne nad czym się zastanawiam to to czy lekko nie zagrać dwójki Dortmundu...
Moja propozycja PSG 1x + Dortmund x2 - kurs łaczny 2,07 STS
wynik 4:0 i 1:0 FT

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Rakitic kartka 5.00
Unibet
Ivan nie gra w moim odczuciu dobrego sezonu, wyczyścił się i zaś może grać ostro. W środku pola będzie miał się z kim kopać. W tej edycji LM złapał 3 kartki w meczu z Celticiem i City oba wyjazdowe, z Celtickiem po raz drugi to było taktyczne. Jednak moim zdaniem warto rozważyć tą opcję bo kurs zacny.
 
rock 107

rock

Użytkownik
PSG - Barcelona
▶ Barcelona więcej spalonych 4.75 Unibet ✅ 0:3 ????
Według whoscored PSG średnio 3.6 spalonych na mecz, zaś Barcelona 3.2. Uważam, że oddsmakerzy zrobili dość spory błąd wystawiając kurs 1.38 w stronę Paryżan i aż 4.75 na zespół z Hiszpanii. Suarez i Neymar często uskuteczniają grę &quot;na granicy spalonego&quot; i w nich upatruję tutaj szansę. Podopieczni Emery&#39;ego raczej na swoich śmieciach nie dadzą się zamknąć Barcelonie pod własnym polem karnym, a to też powinno przełożyć się na spalone dla Blaugrany.
A tak swoją drogą, jakby ktoś dobrze poszperał to myślę, że można by było zrobić z tego dobrego &quot;surebeta&quot;. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
rekretyper 84,2K

rekretyper

Użytkownik
A ja proponuje brak gola przed 27 min po kursie 1.83 w obu meczach w Bet365.
Podejrzewam ze na początku beda szachy i raczej nikt za bardzo nie będzie szarżował.Goście raczej beda grać spokojnie i czekać na kontry a gospodarze za bardzo otworzyć sie nie mogą bo wiadomo czym grozi strata gola u siebie.
 
hifon 23

hifon

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie PSG - Barcelona
Typ: doliczony czas 1. połowy powyżej (1.5 minuty)
Kurs 2,90
Buk: STS
Unai Emery zapowiada, że paryżanie nie zamierzają odstawiać nogi i zdaję sobie sprawę, że trzeba wygrać pierwszy mecz, aby marzyć o awansie do ćwierćfinału. Barcelona też jest zmotywowana i pewnie będzie chciała prowadzić to spotkanie w swoim stylu, ale czy PSG im na to pozwoli? Ja widzę tu ciężki mecz, z dużą ilością walki na boisku, a co za tym idzie może być trochę przerw i sędzie doliczy parę minut do pierwszej połowy!
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
PSG vs FC Barcelona (CS:eek:ne:2) kurs: 7,60 buk: forBET
Jakoś taki wynik dokładnie mi chodzi po głowie. Scenariusz: Barcelona strzela pierwsza. PSG dogania, a potem Barcelona w II poł. wychodzi na prowadzenie.
Sorry, ale nawet w 1% nie przekonałeś mnie żeby zagrać taki wynik / ibis
Naprawdę ? Czy to są żarty czy to tak na poważnie ?
A w podpisie &quot;za dużo kibiców&quot; &quot;za mało typerów&quot;
Wstyd by mi było coś takiego napisać.
Odnośnie spotkania nie widzę tutaj szans na awans PSG do dalszej fazy rozgrywek. Barcelona jest pod każdym względem zespołem lepszym od Paryżan i są oni w stanie wygrać we Francji
Pytanie tylko czy za wszelką cenę będą do tego dążyć. Czy nie starczy im zdobyta bramka na wyjeździe i perspektywa rewanżu na Camp Nou.
PSG musi tutaj zaryzykować. Wiedzą co czeka ich w Hiszpanii. To może byc naprawdę fajny mecz do oglądania w którym bramek nie powinno braknąć.
Oby mecz się tylko szybko otworzył i oby szybko padła bramka bo to tylko poprawi widowisko.
Ja próbuję gola przed 28 minutą po 1,83 ✅ ✅ ✅
 
lukas88 416,2K

lukas88

Forum VIP
14.02.2017 g. 20.45 Benfica- BVB
-
Typ: 1 DNB✅✅✅
Kurs: 2,25
Unibet
Stawka 6j


Dziś po zimowej przerwie wraca elitarna LM, coś na co kibice futbolu czekali od kilku miesięcy. Tutaj już kończą się żarty i zaczyna się taktyka i kalkulacja by nie tracić bramek na własnym podwórku. Na początek spotkanie zespołu z Lizbony z Dortmundem. Benfica to zespół, który potrafi niesamowicie bronić, a poza tym są niesamowicie niebezpieczni na własnym stadionie. Co prawda na papierze lepiej wygląda zespół BVB, gdyż mają szereg klasowych zawodników jak Reus, Goetze, Auba, Schurle czy Kagawa, poza tym niesamowita młodzież: Bembele, Weigl, Guereiro, Pulisić. Jednak BVB po świetnym początku sezonu nieco spuścili z tonu, ostatnio porażka z outsiderem z Darmstadt. Duże znaczenie ma fakt iż BVB wyjazdy miewa przeciętne. Mój scenariusz na to spotkanie jest taki że BVB bedzie atakować, zdecydowana przewaga osiadania piłki, a Benfica będzie czekać na swoje szanse z kontry czy po stałych fragmentach i nie zdziwi mnie remis czy minimalna wygrana zespołu z Lizbony.

Alternatywnie proponuję:
Under 3 @1,64 Marathon 5/10✅✅✅
Under 1 HT @ 2,11 Marathon 4/10✅✅✅
Benfica wygra + under 3,5 @4,25 Marathon 2/10
✅✅✅


------------------------------------------------------------------------------

14.02.2017 g. 20.45 PSG- Barcelona
-
Typ: 2⛔ Barca wczoraj nie istniała, to jest piękno LM
Kurs: 2,32
Pinnacle
Stawka 6j


Kolejne spotkanie to niewątpliwie hit 1/8 LM, PSG podejmuje Dumę Katalonii. Oba zespoły w obecnym sezonie poniżej oczekiwań, PSG po odejściu Zlatana dużo straciło na wartości, nowe transfery to niewypały: Krycha, Jese czy Ben Arfa.... Barca z kolei to Barca, ale w tym sezonie gra nierówno, zdarzają się wpadki, a i z sędziami mają pod górkę. Jednak mimo wszystko idę w kierunku Hiszpanów, zdecydowanie doświadczenie po ich stronie, swoje sytuacje na pewno będą mieli, Messi i spółka będą nękać defensorów PSG, dużo zależy od skuteczności tercetu MSN. Warto podkreślić że nie zagra Thiago Silva, mózg defensywy paryżan, co jest dużym osłabieniem.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
PSG - Barca under 2,75 @ 1,86 Pinnacle ⛔ PSG zaorało :grin:

Z dzisiejszych spotkań to jest ciekawa linia przy tym kursie wg mnie. Też jestem zdania, że tutaj będą szachy. W obu zespołach te defensywy nie wyglądają pewnie, w PSG zabraknie Thiago Silvy więc ja nie widzę tutaj opcji, że PSG się odkryje na początku meczu. Emery zna Barce i wie jaką siłą dysponują. Barca jest słabsza w tym sezonie ale z PSG potrafią grać i w pierwszym meczu najbliżej mi do remisu albo jakiegoś skromnego zwycięstwa Barcy dlatego wolę zainwestować w under.
 
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Tak jak pisałem, PSG ma chyba najlepszą pomoc na świecie i w tym meczu pokazali jak wielki potencjał w nich jest. Co ważne dopisała też skuteczność. PSG potrafi od zawsze stwarzać wiele okazji w meczu, ale z tą skutecznością bywało różnie.
Losy dwumeczu już raczej roztrzygnięte. Po tym co ini dziś pokazali, to jak dla mnie są teraz faworytem do wygrania LM.
Ciekawe jaką strategię obiorą na rewanż. Według mnie Barcelona wcale nie musi wygrać rewanżu u siebie...
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Piękny kurs 7 na Benfice wchodzi.
Dziś kurs na to że Borussia strzeli 1,5 gola to 1.66. Jak dla mnie to trzeba ten kurs brac tu i teraz.I to ostro .
 
psychol32 479,7K

psychol32

Użytkownik
Jeszcze losy nie są rozstrzygnięte.Jeszcze PSg nie awansowało do ćwierćfinalu.Bukmacher jeszcze nie wypłacił i nie wypłaci wygranej za awans na Psg.Jedynie za pierwszy mecz ???? Na jakieś 9 % Barcelona ma szanse awansu do ćwierćfinału.
Ku Waszej wyobrażni.Jeżeli będzie 2-0 do przerwy na Camp Nou ? Nie zaczniecie drzżeć o pewny awans ?? jakim miał być po 4-0 ? a przecież 2-0 nie jest wynikiem nie z tej ziemi ???? Pozdro
PSG wystarczy że raz ukłuje na Camp Nou co jest bardzo realne patrząc na defensywę Barcy i gospodarze będą potrzebować 6 goli a to już nie jest realne.
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Arsenal +4 RR 3 drogowo @1,83 bet365
Dla mnie bardzo wysoki kurs bo
1) Nie spodziewam się aż takiej dominacji Bayernu jak sugerują bukmacherzzy
2) Arsenal zdobywa bardzo dużo rożnych, styl który prezentują kanonierzy gra skrzydłami i dośrodkowania temu sprzyjają
3) Bayern nie jest zespołem który niszczy w tym elemencie rywali
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Napoli
Typ: Obie strzelą i powyżej 2,5 gola
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365

Dziś kolejne mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów.
Do typowania wybrałem mecz pomiędzy Realem Madryt a Napoli.
Real Madryt jak i goście z Włoch mają bardzo duży potencjał do strzelania bramek,posiadają wielu zawodników którzy mają tzw. ciąg na bramke no i przede wszystkim ich skuteczność jest wysoka. Nie będe się tutaj rozpisywał o miejscach jakie zajmowały drużyny w grupach bo myślę że to nie jest aż takie ważne,w koncu jest typuje tutaj zwycięzcy a licze na jakieś bramki. W Realu jako duże osłabienie uważa się brak Garetha Bale i Danilo ,natomiast w Napoli nie zagra prawdopodobnie Lorenzo Tonelli.
W drużynie gości dobrą formę prezentuje Nasz Piotrek Zieliński. Strzela i asystuje. To jego podania często się kluczowe przy strzelaniu bramek Insigne,Mertensa,Callejon czy ostatnio bramkostrzelnego Hamsika. W Realu równiez nie trzeba tu nikogo bliżej przedstawiac bo takie gwiazdy jak Ronaldo,Benzaema,Isco,Rodriguez czy Morata.
Dziś spodziewam się że obie drużyny stracą bramki a wynik może być różny,osobiscie kierował bym się tutaj w strone Napoli.
Powodzenia !
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Arsenal +4 RR 3 drogowo @1,83 bet365

Dla mnie bardzo wysoki kurs bo

1) Nie spodziewam się aż takiej dominacji Bayernu jak sugerują bukmacherzzy
2) Arsenal zdobywa bardzo dużo rożnych, styl który prezentują kanonierzy gra skrzydłami i dośrodkowania temu sprzyjają
3) Bayern nie jest zespołem który niszczy w tym elemencie rywali

uzasadni mi gdzie Arsenal nabija dużo RR ? bo linie na Arsenal to max 5,5 które w 90% ledwo co wchodzą, bo często gram korki. co Ty za badziewia chłopie opowiadasz. podajesz totalne brednie i wprowadasz ludzi w błąd
 
rui_costa 141

rui_costa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Napoli
Typ: Obie strzelą i powyżej 2,5 gola
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365

Dziś kolejne mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów.
Do typowania wybrałem mecz pomiędzy Realem Madryt a Napoli.
Real Madryt jak i goście z Włoch mają bardzo duży potencjał do strzelania bramek,posiadają wielu zawodników którzy mają tzw. ciąg na bramke no i przede wszystkim ich skuteczność jest wysoka. Nie będe się tutaj rozpisywał o miejscach jakie zajmowały drużyny w grupach bo myślę że to nie jest aż takie ważne,w koncu jest typuje tutaj zwycięzcy a licze na jakieś bramki. W Realu jako duże osłabienie uważa się brak Garetha Bale i Danilo ,natomiast w Napoli nie zagra prawdopodobnie Lorenzo Tonelli.
W drużynie gości dobrą formę prezentuje Nasz Piotrek Zieliński. Strzela i asystuje. To jego podania często się kluczowe przy strzelaniu bramek Insigne,Mertensa,Callejon czy ostatnio bramkostrzelnego Hamsika. W Realu równiez nie trzeba tu nikogo bliżej przedstawiac bo takie gwiazdy jak Ronaldo,Benzaema,Isco,Rodriguez czy Morata.
Dziś spodziewam się że obie drużyny stracą bramki a wynik może być różny,osobiscie kierował bym się tutaj w strone Napoli.
Powodzenia !
Danilo dużym osłabieniem? Gdyby grał w słabszej drużynie to owszem za takie osłabienie by go uznali, ale nie w Realu, ostatnio w tragicznej formie, chwała Bogu że jest Carvajal, bo na prawej stronie byłaby ogromna dziura.
Real wyjdzie w swoim najlepszym ustawieniu - bez Garetha Bale&#39;a, środek pomocy Modrić - Casemiro - i powracający Kroos (pauzował za kartki), więc na pewno opanują grę w środku pola, wraca do gry Marcelo i Dani Carvajal - nie grali w meczu z Osasuną więc powinni być wypoczęci, a ile znaczą Ci dwaj zawodnicy w kontekście gry w ofensywie to chyba każdy wie. W ataku obok Ronaldo i Benzemy najprawdopodobniej zobaczymy kogoś z dwójki Isco - Lucas, raczej stawiałbym na tego drugiego, jest szybszy i odpoczywał w meczu z Osasuną (zagrał tylko 18 końcowych minut).

Napoli w prawie każdym meczu wyjazdowym traci bramkę, licząc te najważniejsze mecze z mocniejszymi przeciwnikami to stracili 3 z Fiorentiną (remis), dwie z Juve (porażka), jedną z Milanem (wygrana), w każdym wyjazdowym meczu LM stracili jedną bramkę, z czego faktycznie udało im się wygrać na Benfice i Dynamie Kijów oraz zremisować na Besiktasie.

Tylko, to nie są przeciwnicy pokroju Realu, Borussia gdyby była skuteczniejsza to wczoraj zostawiłaby Benfikę z bagażem 5 bramek.

Moim zdaniem Real już w pierwszym meczu będzie chciał wypracować sobie bezpieczną przewagę przed wyjazdem do Neapolu.

W całorocznym:
Real Madryt 1 - kurs 1,55 ✅
Real Madryt handicap - 1,5 - kurs 2,42 ✅


Edit: Real z każdą minutą rozkręcał się, kwestią czasu było aż po głupio straconej bramce doprowadzą do remisu i wyjdą na prowadzenie. Trochę siadła ich gra jak zeszedł Benzema - może dziś kilka sytuacji zmarnował, ale dużo pokazywał się do gry co też ciągnęło grę w ataku. Casemiro do czasu strzelenia pięknej bramki grał mocno przeciętnie. Zgodnie z planem, Real jedzie po swoje do Neapolu.
 
zibi16 1,5M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Real Madryt - Napoli
Typ: 1/powyżej 2,5
Kurs: 2,00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Przed nami kolejny mecz w ramach 1/8 ligi mistrzów. Tym razem jesteśmy w Madrycie, gdzie tutejszy Real Madryt podejmuje &quot;Polskie&quot; Napoli.
Tutaj krótko i na temat.
Real - główny faworyt do wygrania ligi mistrzów i nie ma co się oszukiwać nie polegną na Santiago Bernabeu z Napoli, co by nie mówić jest to tylko 2-3 drużyna w lidze Włoskiej.
Fakt są w bardzo dobrej formie ale z kim Oni wygrali ostatnio? z Bologna ? z Genoa czy z z Milanem, który już nie jest taką potęgą. Dziś będzie to ich prawdziwy wyznacznik na jakim poziomie są obecnie, z jednej strony życzę Zielińskiemu kapitalnego spotkania, Milika pewnie nie zobaczymy od 1 minuty ale kto wiem..
W Realu nie zagra jedynie nadal pauzujący G. Bale oraz Danilo, który nabawił się urazy w ostatnim meczu ligowym natomiast w Napoli jedynie L. Tonelli nie zagra więc obie ekipy w pełnym składzie - najmocniejszym.
Dziś jeżeli Napoli strzeli bramkę w Madrycie będzie już dla nich dobrą zaliczką przed spotkaniem u siebie, ale myślę, że Real strzeli ich więcej stawiam na 3:0/3:1 oczywiście dla Realu. Hala Madrid!

Przewidywalne składy obu ekip:
Real (1-4-3-3): Navas - Marcelo, Ramos, Varane, Carvajal - Modric, Casemiro, Kross - Ronaldo, Benzema, Lucas (Isco) - Mam nadzieję, że jednak zagra od początku Morata bo Benzema to wielkie Gó.... drewno.
Napoli (1-4-3-3): Reina - Ghoulam, Albiol, Koulibaly, Maggio - Zieliński, Diawara, Hamsik - Mertens, Insigne, Callejon (Milik)

Powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom