>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/8 finału Ligi Mistrzów [14-15 lutego 2017]

Status
Zamknięty.
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Panowir bądzmy poważni z Sociedadem i Bilbao 3/3 strzały i wchodzi a rywale po słupkach ile może trwać dzień dziecka?
PSG to trochę inna liga.
Ibrahimovic niesamowity tylko on miał jedną przypadłość przychodził mecz z najlepszymi a jego nie było albo czerwo dostał dajcie spokój bez niego tylko lepiej.
Barca za to nie męczy buły?
Oglądacie te ich mecze czy tylko wynik?
3/3 skuteczność nie będzie trwać wiecznie a rywale jak Bilbao nie będą walili w słupek albo obok.
Barca nadal nic wielkiego nie gra oczywiście w jednym się zgodzę mają MSN i oni potrafią z gówna bicz ukręcić ale Barca według mnie przegra z PSG środek pola a to może ich wiele kosztować.
Jagr to nieprawda na progresji zawsze zarabiasz wolniej ale zarabiasz a nie jakieś minusy.
No chyba że ciągle nie trafiasz po 7 typów z rzędu to nie wiem to w ogóle bym nie grał.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Panowir bądzmy poważni z Sociedadem i Bilbao 3/3 strzały i wchodzi a rywale po słupkach ile może trwać dzień dziecka?
PSG to trochę inna liga.
Ibrahimovic niesamowity tylko on miał jedną przypadłość przychodził mecz z najlepszymi a jego nie było albo czerwo dostał dajcie spokój bez niego tylko lepiej.
Barca za to nie męczy buły?
Oglądacie te ich mecze czy tylko wynik?
3/3 skuteczność nie będzie trwać wiecznie a rywale jak Bilbao nie będą walili w słupek albo obok.
Barca nadal nic wielkiego nie gra oczywiście w jednym się zgodzę mają MSN i oni potrafią z gówna bicz ukręcić ale Barca według mnie przegra z PSG środek pola a to może ich wiele kosztować.
Oczywiście, że zdarzały mu się gorsze mecze z najlepszymi ale komu się nie zdarzają? A z drugiej strony przecież strzelał gole Barcelonie (zarówno w barwach Milanu jak i PSG), strzelał też gole Chelsea wyrzucając ją za burtę LM. I jestem pewien, że znalazło by się tego więcej. A pisanie, że bez niego jest lepiej to już w ogóle jakieś kuriozalne stwierdzenie. Pokazują to od początku sezonu w rodzimej lidze, gdzie dopiero w ostatniej kolejce wyprzedzili Niceę, a wciąż oglądają plecy Monaco. I pokazali to również w LM zajmując drugie miejsce w grupie.
Oczywiście, że Barcelona nie gra swojego najlepszego futbolu. Obrona nie funkcjonuje tak jak trzeba, a pomoc bez Iniesty nie istnieje. Wiadomo, że 70% goli to zasługa tridente ale trudno się dziwić mając takie umiejętności. Za każdym razem jak Paryżanie trafiają w rundzie pucharowej na Katalończyków czytamy, że to właśnie ten sezon, że teraz to jest ten moment, bo kiedy jak nie tym razem? I za każdym razem kończy się tak samo. Barca potrafiła poradzić sobie nawet z człapiącym i kontuzjowanym Messim, a przecież PSG wygrywało na Camp Nou w rewanżu 1:0 i byli bliżej awansu (bodajże 2012 rok). Oczywiście mają świetny skład i ogromne możliwości ale mimo wszystko to będzie za mało na Barcelonę w dwumeczu.
Ale skoro jesteś taki pewniak to stawiaj te śmieszne tysiące na awans PSG, a później standardowo tłumacz się, że i tak wyszedłeś na plus bo coś tam pograłeś bla bla bla
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Myślę że błędem było wyrzucenie w klubu Lorenta Blenca za pracy tego trenera inne zespoły nie miały co zbierać w lidze ,wybrali trenera który da im gwarancje sukcesu w europejskich pucharach ,jednak w mojej ocenie Emery jest słabszym trenerem a zdobycie LE a LM to różnica ,dla mnie dwu mecz rostrzygnie się w Paryżu ,jeśli gospodarze wykręcą dobry wynik u siebie to mają szanse ,bo na Camp Nou im za dużo szans nie daje ;)
 
N 0

norohtonek

Użytkownik
Tez mnie korci, żeby postawić na Monaco. City no nie jest w formie zdecydowanie. Kusi mnie też żeby postawić na Napoli, oni na prawdę mogą namieszać. Real też gra raczej ostatnio bardzo tak sobie, a Napoli jak to Napoli, jak trafi z formą to może pozamiatać.
 
psychol32 446,1K

psychol32

Użytkownik
Owszem City nie jestem formie ale w jakiej lidze grają oni, a w jakiej Monaco. Przynajmniej 15 drużyn z ligi francuskiej walczyło by o utrzymanie w Premier League. Podobnie sytuacja wygląda z meczem Barca - PSG. Jaką klasę prezentują rywale jednych a jaką drugich bo takie Rennes Nantes czy Nancy to w sklepie na jednej pułce by nie stali przy Celcie czy Las Palmas
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Czemu pogonili Zlatana z Barcelony? Wystarczy się trochę zorientować jaka wtedy była sytuacja w Barcelonie, a miałbyś gotową odpowiedź. Przypomnę ci tylko, że Zlatan strzelił gola Realowi w El Clasico na Camp Nou kiedy Barca wygrała 1:0, strzelał też gole Atletico, strzelał również gole Arsenalowi na Emirates w zremisowanym 2:2 spotkaniu.
Czemu Ibra nic nie osiągnął w LM? Nie wiem czy wiesz, ale piłka to sport drużynowy i jeden zawodnik nie jest w stanie wygrać meczu, a co dopiero całych rozgrywek.
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
PSG ma jak dla mnie dość dziwny skład. Jak patrzę na skład ich pomocników, to aż szczęka opada jaki tam jest potencjał. Jak dla mnie oni mają najlepszą pomoc ze wszystkich drużyn i pod tym względem podobają mi się dużo bardziej niż Barcelona. Problem jest jednak z napastnikami i tu jest trochę lipa. Opierają się głównie na tym Cavanim, ale z nim to różnie jest. PSG potrafi sobie stwarzać mnóstwo okazji i z Barceloną będzie podobnie(przynajmniej w tym pierwszym meczu w Paryżu). Jak Cavani będzie skuteczny, to wszystko jest możliwe.
Brakuje im bardzo takiego naprawdę dobrego napastnika. Mogliby trochę pohandlować oddając jakąś gwiazdę z pomocy za jakiegoś napastnika światowej klasy. Taki Lewandowski czy Neymar by im się bardzo przydał.
Moim zdaniem jest value w typach na PSG. Zwłaszcza w tym pierwszym meczu jak dla mnie to powinny być mniej więcej równe kursy. Mimo wszystko chyba warto jeszcze poczekać z typami, bo pewnie ludzie rzucą się na obstawianie Barcelony i kurs na PSG jeszcze wzrośnie.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Owszem City nie jestem formie ale w jakiej lidze grają oni, a w jakiej Monaco. Przynajmniej 15 drużyn z ligi francuskiej walczyło by o utrzymanie w Premier League. Podobnie sytuacja wygląda z meczem Barca - PSG. Jaką klasę prezentują rywale jednych a jaką drugich bo takie Rennes Nantes czy Nancy to w sklepie na jednej pułce by nie stali przy Celcie czy Las Palmas
2 lata temu Monaco wyrzuciło Arsenal w 1/8 LM przegrywając pierwszy mecz u siebie 2-0, teraz to sporo lepsza ekipa, solidna, poukładana, porównałbym ich nawet do starego Porto ale to tak z przymrużeniem oka.

edit: racja, mój błąd, ale jednak dali rady.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Tommy, tak cacy to nie było ;)
To 2:0 padło dopiero w rewanżu, kiedy Arsenal totalnie zdominował gospodarzy(pamiętam ten mecz doskonale, gdyż wtedy trafiłem swój pierwszy większy kurs, około 3,50 za handi na Anglików.)
O tym meczu już się wypowiadałem i póki co nie zaszły przez ten czas jakieś diametralne zmiany w obu ekipach, więc wciąż w drużynie z księstwa widzę ogromne value, a nauczeni nie tak przecież znowu dawną potyczką z innym angielskim klubem w rewanżu powinni się spisać przynajmniej poprawnie. Jednak z drugiej strony mówimy przecież o pierwszym meczu, teraz As Monaco na pewno nie zostanie zlekceważone, Guardiola powoli zaczyna czuć palący się grunt pod stopami, a wizyta na obiekcie PSG w czasie meczu z ich najbliższym rywalem dobitnie pokazuje, że nikt na Emirates nie zlekceważy Glika i spółki. To właśnie Polak zrobił tę minimalną różnicę względem dwóch zdaje się ustabilizowanych drużyn, przyjście i obecny boom formy Jesusa w tak ofensywnym zespole jak City mnie nie rusza, za to dyrygowanie obroną, nie mówiąc już o bramkach obrońcy, to w totalnie hokejowym w tym sezonie Monaco mocna i pewna cegiełka do muru jakim w moim odczuciu będzie dla City ekipa z Francji.

PSG vs Barca - awans Katalończyków wydaje się lokatą, ale na pewno nie uczynią tego już na obiekcie Paryżan. Barca ma Messiego, genialny tercet i wielkie doświadczenie, ale brakuje jej w tym sezonie jaj, zęba, pazurów i sam jestem gorącym zwolennikiem żeby Luis Enrique sobie jednak odpoczął od piłki na tym najwyższym sezonie. PSG u siebie bramkę powinno strzelić na spokojnie, może dwie. Mecz widzę na styku i uważam, że nie ma co patrzeć na męczarnie Paryżan z ogórkami, gdyż Oni jak Barca czy Bayern są drużyną Ligi Mistrzów. Gwiazdy świecą najmocniej w obecności innych gwiazd i dopiero w najbliższe wtorki i środy będzie nam dane się przekonać o prawdziwej jakości tych przepłacanych transferów, które poza bramkami i asystami dają coś co na tym poziomie daje puchary - detale!
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ja mam sobie odpuścić Barcelonę gdzie w przekroju sezonu to drużyna dzięki której grając przeciwko zarabiam najwięcej bo kursy są na nich pozaniżane?
Może od razu zacznę przelewać kasę na Amber Gold albo coś podobnego?
Barcelona under 1.5
Oni tam nie będą wiedzieli co się dzieje koniec dnia dziecka nic nie grają wielkiego to jest czas na niespodziankę.
Arsenal mnie zastanawia czy Wenger ostatni raz coś ugra bo ja sobie nie wyobrażam żeby on kolejny sezon był w Londynie.
kursy na awans PSG-Barca to nieporozumienie bo albo PSG awansuje albo Barca po dwumeczu jak z Atletico.
Dlatego błagam nie piszcie nic o żadnej lokacie bo to żałosne jest
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Warto wziąć pod uwagę, że Barca nie gra z Atletico, z którym zawsze gra im się ciężko, bo to drużyna z jajami i stworzona do gry z trudnymi przeciwnikami. PSG to najbardziej przereklamowana drużyna ostatnich lat. Regularnie wymieniana jednym tchem obok Realu, Barcy i Bayernu w gronie faworytów do wygrania Ligi Mistrzów. Nie wiem czy ci wszyscy &quot;eksperci&quot; są naprawdę takimi debilami czy ktoś im za to płaci, ale to tak jakby w ekstraklasie w gronie faworytów do mistrzostwa wymieniać Termalicę czy Zagłębie. Mogą sobie dobrze pograć, nawet być liderem przez chwilę, ale to nie ten poziom. Tak samo jest z PSG, pewnego poziomu nie przeskoczą. Tym bardziej, że nie ma Zlatana, który ciągnął ten wózek w trudnych momentach. Nawet słabo grająca Barca jest tu murowanym faworytem do awansu. Jednak słabo grająca Barca to jest półka wyżej niż słabo grające PSG. Poza tym, nie muszą wcale wygrać na wyjeździe. Wystarczy im bramkowy remis, żeby u siebie przypieczętować awans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
No niestety ktoś kto tak pisze o PSG nie ma pojęcia o piłce nożnej.
Piłka to coś więcej niż sport tu się nie kupi sukcesu od razu tu trzeba zbierać doświadczenie dostając zimny prysznic.Ale w końcu to przynosi efekty drużyna doświadczona z odpowiednimi umiejętnościami w końcu stanie w glorii chwały.
Porównywanie Zagłębia i Legii jak PSG i Barcelony?
Czy jest na forum lekarz?
Wy nie rozumiecie że każda drużyna musi zapłacić na początku frycowe za brak doświadczenia na najwyższym poziomie?
City i PSG i tak będą w końcu w czołówce czy wam się to podoba czy nie.To nie wasze pieniądze więc co się martwicie.

Zresztą nie tylko on co 3 tu pisze że PSG to samo co roku ale w końcu wyjdzie brak wiedzy.
To tak samo jak w tenisie ktoś zdziwiony że Dmitrov prawie w finale AO jak to?
Nie ma przypadków jest praca nauczcie się.
Di Maria Cavani Lucas Verratti Matuidi i Thiago Silva to nie są piłkarze którzy co roku będą odpadać z uśmiechem na ustach.
A może ktoś mi powie im brakuje umiejętności?
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
PSG już kilka sezonów z rzędu ma wejść do ścisłej czołówki i jakoś im się to nie udaje. W tym sezonie widać wyraźny regres. Ile lat można zbierać doświadczenie? Sukcesu się nie kupi. Bez struktur, szkolenia, infrastruktury nie da się osiągnąć długofalowego sukcesu. Może za 10 lat będą w top 3 w Europie, chociaż patrząc na to, co się dzieje we Francji to za parę lat wszyscy będą stamtąd uciekać. Jak na razie nie ma co ich zestawiać w jednym szeregu z wyżej wymienionymi potęgami i to jest fakt.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
PSG ma struktury to nie jest zespół znikąd wychowankowie są im nie potrzebni jedyne czego potrzebują to doświadczenia.
Notują regres lub nie skąd wiadomo może liga jest celowo mniej dociskana żeby ugrać coś w LM.
Już to kiedyś mówiłem gdyby wyniki następnych meczów miały wyglądać tak jak każdy uważa to wszysycy by byli milionerami a buka by nie było.
Co myslą wszyscy?
Że PSG jest cienkie i Barca ich pyknie w Paryżu.
Czemu kurs wynosi ponad 2.150?
Buk daje Wam prezent?
Na walentynki?
Kochani jesteście.
Ja po 10 postach nie będę pisał analizy kolejnej:
BARCA UNDER 1.5
1.869
Pinnacle
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Bez personalnych przytyków. Teraz edytowałem ale to ostatni raz Panowie. Przy okazji przypominam, że nie wstawiamy suchych typów i udowadniamy swoje poglądy racjonalnymi argumentami a nie rzucaniem mięsem.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Co myslą wszyscy?
Że PSG jest cienkie i Barca ich pyknie w Paryżu.
Czemu kurs wynosi ponad 2.150?
Buk daje Wam prezent?
Na walentynki?
Kochani jesteście.
Ale przecież ty podałeś typ na awans PSG, a nie czystą 1 lub 1x w pierwszym meczu więc ja przynajmniej odnosiłem się do kwestii awansu. Wcale nie uważam, że Barca ich lekko pyknie. Myślę, że może być 1:1 lub 1:2 (zresztą na CS: 1:2 zagram małą stawką). Nie wykluczone jest nawet skromne zwycięstwo PSG. Właśnie jeśli coś grać na PSG to teraz i szybciej bym zagrał czystą 1 niż awans.
 
aman 139

aman

Użytkownik
Osobiście będę grał w stronę Juventusu w meczu z Porto i BVB w meczu z Benfica.

Już od wielu lat nie przekonują mnie portugalskie zespoły w LM.
Na razie nie podaję konkretnych typów z kursami, bo do meczów kawał czasu i co nieco może ulec zmianie. W tej chwili oczywiście oba zespoły znajdują się na czele portugalskiej ligi, jednak jest ona słabym punktem odniesienia do ligi włoskiej, czy niemieckiej.

Juventus od 2-3 lat wrócił do czołówki i według mnie może być czarnym koniem tej edycji Ligi Mistrzów (drażni mnie ta Wasza spamerska gadka o meczu PSG-Barcelona).

W tej chwili spadek formy notuje Barcelona, PSG, Bayern, Real, City (choć nigdy nie było faworytem to Guardiola podniósł jego wartość).

W gazie natomiast jest Juventus, Napoli, Monaco, BVB, Sevilla. Dlatego zwróciłbym uwagę na te zespoły.

Dużą niewiadomą jest gra Leicester i Bayer Leverkusen. Według mnie oba zespoły odpadną w tej fazie rozgrywek.

Naprawdę jeśli ktoś śledzi formę zespołów to w tej kolejce LM znajdzie dużo wartościowych typów. Sądzę, że dyskusja powinna pójść w tym kierunku, a nie polegać na przepychankach Barca-PSG.
 
tonsil1 108

tonsil1

Użytkownik
Barca - PSG, to będą szachy, bo jak się otworzą ,to Messi i Suarez szybko wyjaśnią dwumecz. Bayern troszke zdradzil taktyke na Arsenal, ale zagrali fatalnie w takim ustawieniu, więc raczej wyjdą klasycznie ze skrzydłowymi. Arsenal bramki do gry. BVB mały dołek i za sobą dwa intensywne mecze, także radzę uważać. Z bólem serca również napisać muszę, że Napoli może ustrzelić coś w Madrycie. Real zagra minimalistycznie, żeby w rewanżu Napoli musiało gonić i się otworzyć, a wiadomo mistrzami defensywy nie są. Rożne Napoli do gry i BTS. Monaco kolejny prezent od buka, grają świetnie, są solidni w defensywie i dobrzy w ofensywie. Myślę, że już w manchesterze coś ustrzelą. Tyle wstępu o aktualnej sytuacji drużyn, typy szczegółowe potem. Dużo ciekawych spotkań i wysokich kursów, szczególnie Monaco, Arsenal, Napoli.
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Pinnacle
⚽ Real Madryt - Napoli
Typ: Real Madryt -1.0ah @1.93
Gram już teraz. Kursy wciąż jeszcze dobre ale już spadają. Ogólnie, nie wiem skąd takie kursy na Real. Napoli może i sobie śrubuje rekordy we Włoszech przeciwko tamtejszym Romom, Milanom i innym średniakom, ale już mecz z Juventusem pokazał, że brakuje im jeszcze do europejskiej czołówki. A Real to moim zdaniem poziom jeszcze wyższy od Juventusu. Mają lepszych piłkarzy na każdej pozycji niż Napoli. Tu będzie gładkie zwycięstwo gospodarzy.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Pinnacle
⚽ Real Madryt - Napoli
Typ: Real Madryt -1.0ah @1.93
Gram już teraz. Kursy wciąż jeszcze dobre ale już spadają. Ogólnie, nie wiem skąd takie kursy na Real. Napoli może i sobie śrubuje rekordy we Włoszech przeciwko tamtejszym Romom, Milanom i innym średniakom, ale już mecz z Juventusem pokazał, że brakuje im jeszcze do europejskiej czołówki. A Real to moim zdaniem poziom jeszcze wyższy od Juventusu. Mają lepszych piłkarzy na każdej pozycji niż Napoli. Tu będzie gładkie zwycięstwo gospodarzy.
Typu nie neguję, ale Real się wypalił. Jest coś tam bardzo nie tak. Widziałeś jak się wczoraj męczyli z czerwoną latarnią PD ? Napoli może zaskoczyć. Sam gram w jednym ze swoich zakładów na awans Realu, ale myślę, że to nie będzie spacerek, a wydarty awans. I zwróć uwagę, że były już tu wpisy upatrujące niespodziankę w tej parze. No i 2 mecz gra Napoli u siebie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom