>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/8 finału Ligi Mistrzów [14-15 lutego 2017]

Status
Zamknięty.
zibi16 1,3M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Wczoraj PSG pięknie upokorzył Barcelonę i typek na plus dziś już Real opisałem teraz pare zdań o 2gim meczu dzisiejszego dnia.
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Bayern Monachium - Arsenal Londyn
Typ: x2
Kurs: 2,80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zacznę od tego kogo dziś zabraknie w obu ekipach:
Bayern - J. Boateng (podstawowy środkowy obrońca), F. Ribery
Arsenal - S. Cazorla, A. Ramsey i prawdopodobnie M. Debuchy i L. Perez
Bayern w tym roku męczy się niemiłosiernie z każdym z kim gra, wygrywają z dużym szczęściem - z Ingolstadt 2:0 (0:0 do 88 minuty), z Wolfsburg 1:0, z Schalke 1:1. z Werder 2:1, z Freiburg 2:1 (gol w 92 minucie), to są wyniki Bayernu z tego roku, robią wrażenie? Nie i również ich gra nie powala, o czym piszą Niemieckie gazety...
Arsenal niby też nie pokazuje pięknej gry ostatnio przegrali z Chelsea 1:3 i z Watford 1:2 i patrząc na porazkę z Chelsea którzy są w gazie to jeszcze można przyjąć ale porażka z Watford już nie zwłaszcza grając u siebie no ale przyszedł kolejny mecz i zwycięstwo 2:0 z Hull, może gra nie porywała ale 3 punkty są. Jeszcze w tym roku rozbili aż 5:0 Southampton, 4:0 Swansea, 2:0 z Crystal Palace, 2:1 z Burnley czy 2:0 z Preston w Pucharze Anglii.
Dla mniej odważnych proponuję typ, że Arsenal nie przegra 2 gola mi i wyżej po kusie 1,67 też w miarę kurs dobry.
Przewidywalne składy obu ekip:
Bayern (1-4-2-3-1): Neuer - Lahm, Hummels, Martinez, Alaba - Alonso, Kimmich - Vidal, Thiago (Robben), Muller - Lewandowski
Arsenal (1-4-2-3-1): Cech - Bellerin, Mustafi, Koscielny, Monreal - Coquelin, Elneny - Walcott, Ozil, Iwobi - Sanchez
Powodzenia.
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
W drugim dzisiejszym meczu Bayern - Arsenal gram typ że Arsenal wygra i powyżej 2,5 gola. Kurs 12, Nie wiem dlaczego takie kosmiczne kursy są ale według mnie za jakieś 30zł dla zabawy można puścic taki typ. Ja to gram,przeciez nie jest to niemożliwe. Bayern słaby,traci bramki,problem ze skutecznością,Arsenal jest nieprzewidywalny.
Arsenal i powyżej 2,5 gola @ 12
 
Z 781K
Real - Napoli
typ x2
kurs 2,40
betsafe
Większośc stawia na zdecydowane zwycięstwo Realu ,jednak moim zdaniem Napoli może sprawdzić niespodzianke i przynajmniej zremisować to spotkanie.W realu niezagra tylko kontuzjowani Bale i Danilo ale z Ronaldo na czele prezentują dużą siłe ofensywną.Napoli to moim zdaniem najładniej grający zespół z ligi włoskiej.Tacy piłkarze jak Insigne,Marten ,Hamsik czy Zielinski stanowiom o sile tego zespołu.Włosi napewno zagrają wzmocnioną obroną ,ale potrafią szybko wyprowadzać kontry i zapewne coś strzelą z przodu.Tak więc x2 jak najbardziej ma szanse powodzenia w tym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
stefanmks 243

stefanmks

Użytkownik
Real - Napoli
typ x2
kurs 2,40
betsafe

Większośc stawia na zdecydowane zwycięstwo Realu ,jednak moim zdaniem Napoli może sprawdzić niespodzianke i przynajmniej zremisować to spotkanie.W realu niezagra tylko kontuzjowani Bale i Danilo ale z Ronaldo na czele prezentują dużą siłe ofensywną.Napoli to moim zdaniem najładniej grający zespół z ligi włoskiej.Tacy piłkarze jak Insigne,Marten ,Hamsik czy Zielinski stanowiom o sile tego zespołu.Włosi napewno zagrają wzmocnioną obroną ,ale potrafią szybko wyprowadzać kontry i zapewne coś strzelą z przodu.Tak więc x2 jak najbardziej ma szanse powodzenia w tym spotkaniu.
Wystarczy przeczytac wypowiedz Sarriego, ktory powiedzial ze nie beda sie bronic bo Real i tak to wykorzysta, tylko zagraja tak jak zawsze graja ...

PS. NA PEWNO
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Ja ze swojej strony gram Napoli over 1.5 gola po kursie 3.25 (aktualnie 3.4 w bet365). Typ dla mnie sensowny, gdyż Napoli gra otwartą piłkę, Zielu rozgrywa piłkę wykorzystując wychodzących na pozycje napastników. Dodatkowo Real ostatnio często tracił bramkę, więc czyham na to, że Napoli będzie w stanie dwukrotnie dziabnąć piłkę do siatki.
Powodzenia wszystkim ????
 
candida 45

candida

Użytkownik
Bayern - Arsenal
typ (hc - 1) 1
kurs 2.10
Nie ulega wątpliwości, że Bayern nie daje ostatnio zbyt wielu powodów do hurraoptymizmu swoją grą, ale wtorkowe/środowe wieczory wyzwalają w zawodnikach to co najlepsze, czego przykładem była wczoraj gra PSG. Na tym poziomie często naprzeciw siebie stają zawodnicy najwyższej klasy i znaczenie kluczowe mają cechy wolicjonalne - jakkolwiek Bayern gra, widac po tej druzynie pewność siebie i przekonanie o swojej wartości, czego dowodem jest ostatni mecz ligowy - bramki w 90&#39; i 91&#39; najlepiej świadczą o tym, że Bayern jest druzyną grającą cierpliwie, przekonaną że wczesniej czy później wpadnie. Po drugiej stronie mamy bezpluciowy Arsenal, który gra jak nigdy, a przegrywa jak zawsze. Zawodnicy Kanonierów po prostu nie mają jaj, żeby postawić się w Europie drożynom z topu, grają pięknie, strzelają bramki które pokazywane są w powtórkach wieczornych magazynów, ale jak przychodzi co do czego- przegrywają, jak choćby niedawno rozgerany mecz z Chelsea, gdzie niebiescy zdominowali Kanonierów w każdym elemencie gry.
Uważam, że dzis zobaczyły Bayern w ich najlepszej odsłonie, może nawet Muller się przełamie, Lewy swoje dołozy i zobaczymy bardzo jednostronne spotkanie, ponieważ szybka bramka dla Bayernu nie pozwoli Arsenalowi na odpowiedź, ta druzyna bowiem mentalnie od wielu lat jest słaba. Reasumując, wyżej cenie jedynastkę Bayernu, mają lepszych pilkarzy, to co jendak zrobi roznice w tym meczu, to nastawienie do dwumeczu - Bayern wyjdzie jak po swoje, a Arsenal gdzies z tymu glowy ma napewno kompleks druzyny z Bawarii.
Real : Napoli
typ: x2
kurs: 2.50
Real mnie nie przekonuje. Wyglądają na mocno zmęczonych, od jakiegoś juz czasu nie mierzyli sie z nikim mocnym, na tle ogórków z La Liga jeszcze jakoś to wygląda, ale mam nieodparte wrażenie, że w tej druzynie brakuje chemii - Ronaldo zawodzi, Benzema jest niebotycznie wręcz krytykowany przez kibiców za lenistwo, a Bale jest ze szkła i dziś znów nie wystąpi. Z drugiej strony uśpiony niedźwiedź spod Wezuwiusza - który jeszcze pewnie nie w tym roku, ale juz w kolejnym nawiąże walkę z Juve w lidzę, teraz mają jednak okazję aby zamieszać w LM i moim zdaniem przejdą Real, przez głód zwycięstwa i brak kompleksów który prezentują. Real jak cała Hiszpanska piłka jest przesycony sukcesami, tak było z reprezentacją Hiszpanii rok temu w Brazylii, i tak było już wczoraj z Barceloną.
Rzadko stawiam przeciwko Realowi na SB, ale mam wrażenie, że Napoli to szalenie niewygodny rywal na tym poziomie rozgrywek - napewno nienamocniejszy ze stawki, ale to też w mojej ocenie działa na ich korzyść, z pozycji doga łatwiej sie atakuje, spodziewam się dzis otwartego meczu i bramkowego remisu, toteż BTS jest naturalną opcją i gram to obok typu głównego.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Real powyżej 1,5 żółtej w meczu @1,9 bet365 ✅
Bayer - Arsenal ov 8 rożnych @1,4 bet365
✅
Ode mnie takie dwa bety i krotka analiza.
Real - Napoli, widze tu dwa warianty twardy, uderowy mecz i wymeczone zwyciestwo Realu, lub szybki gol ktorejs z druzyn i dosc otwarty mecz. Oba warianty generuja kartki, a linia 1,5 na Real bardzo mi sie podoba. Dwie druzyny temperamentne, starcie hiszpansko - wloskie to nie przelewki, mysle, ze moze posypac sie sporo kartek.
Drugi bet wybralem sobie do promo na bet365 (zaklada na live za &quot;free&quot;) mam nadzieje, ze nie bedzie to nudne, underowe spotkania, ze Arsenal sie postawi i przynajmniej te 3-4 rozne pyknie, Bayern zrobi swoje, osobiscie mysle, ze Bayern wygra spotkanie 1-2 bramkami.
powodzenia! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Już dajcie spokój konarowi. W końcu jako jeden z nielicznych albo jedyny przewidział to co się stało. A w zasadzie jeszcze nie dosolił. Wszyscy pisaliśmy o tym, że kolejny raz PSG ma wygrać i tym razem wygrało...
Nie zagrał wysoko na PSG między innymi przez to, że ja i inne osoby podważały te analizy i typ. No i jak znam siebie ja w jego sytuacji napisał bym parę gorzkich słów pod adresem... samego siebie.
To nie jest tak, że jak ktoś się pomyli raz, drugi i trzeci za czwartym razem też się pomyli. Siedzi wystarczająco długo w bukmacherce żeby szanować jego opinie i brać pod uwagę, nawet jeśli jego zachowania wydają się dość ekscentryczne np obwoływanie siebie prorokiem itd.
Dla mnie osobiście to największa lekcja pokory od 5 lat. Na Barcelonę zawsze mogłem liczyć, zawsze wygrywałem i do głowy mi po prostu nie przyszło, że może przegrać z PSG i to jeszcze w takim stylu. Gdzie k. był Rakitic od początku ? Dlaczego nie grali od początku tak jak od 70 min ? I kto to jest ten Umtiti ? Przecież to kpina. Wyglądało jak by pojechali na sparring, a nie mecz 1/8 LM. Na taką formę PSG nie byli gotowi ? K. w 1/8 LM trzeba być gotowym zawsze. Dajcie już spokój konarowi. Tego czego nigdy nie cierpiałem na forum to jechanie po kimś kto miał rację. Przecież chodzi wyłącznie o to jak się typuje, o nic więcej bo za tym idzie czasami spora kasa.
 
unchaineddd 30

unchaineddd

Użytkownik
Na bet365 zakład bez ryzyka na żywo Bayern-Arsenal. Arsenal ponad 3,5 RR za 2,20 i jakiś pewniak po najniższym kursie na live żeby nie być stratnym jakby co.
 
ilovpl 0

ilovpl

Użytkownik
Na bet365 zakład bez ryzyka na żywo Bayern-Arsenal. Arsenal ponad 3,5 RR za 2,20 i jakiś pewniak po najniższym kursie na live żeby nie być stratnym jakby co.
odwrotnie,
sam piszesz ze to zaklad bez ryzyka na zywo a potem ze pewniek po najnizszym kursie na live [zywo] zeby nie byc stratnym...
arsenal over 3.5RR, calkiem fajny zaklad
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Trzeba zwrócić honor PSG. Niby cały sezon nic nie grali, ale wczoraj pokazali wielka klasę. Inna sprawa, że Barca wyglądała jak banda amatorów, którzy pierwszy raz wyszli na mecz o stawkę i zostali zmieceni z murawy. Ktoś w studiu C+ dobrze powiedział, że może zagrali najlepszy mecz w swojej historii, bo ten klub nie liczy sobie nawet 50 lat i jedyne co wygrał, to PZP w 96 roku.

Na dzisiaj chodzi mi po głowie jeden typ, a mianowicie liczba celnych strzałów w Madrycie. Linia wysoka, bo 11,5, ale myślę, że dziś zobaczymy tam sporo goli i dużo ofensywnej gry. Wydaje mi się, że może to być taki mecz, jakie Real rozgrywał w fazie grupowej z Dortmundem. Ktoś może powiedzieć, że stawka meczu, itp., ale obie ekipy maja we krwi atak i nie wyobrażam sobie, żeby któraś z ekip zagrała mega defensywnie. Poza tym Napoli nie potrafi bronić, w 24 meczach w lidze stracili 26 goli, więc postawienie autobusu nie będzie dobrym pomysłem.
Ja tu widzę świetne widowisko, kilka bramek i dużo sytuacji.

Real - Napoli powyżej 11,5 celnych strzałów 1.9 Unibet
(pograne po obniżeniu linii przez buka powyżej 10,5 po 1.85)⛔ jakość wykończenia na poziomie naszej b-klasy
 
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
uzasadni mi gdzie Arsenal nabija dużo RR ? bo linie na Arsenal to max 5,5 które w 90% ledwo co wchodzą, bo często gram korki. co Ty za badziewia chłopie opowiadasz. podajesz totalne brednie i wprowadasz ludzi w błąd
Jak Arsenal nie nabija dużo rożnych? Ostanie 20 spotkań to w PL to 121 rożnych (średnio ponad 6 na mecz, choć często nabiją 10 rożnych i 3 w następnym meczu), w porównaniu Bayern 143. Może handi nie, ale Arsenal pow. 3,5 za 2,2 to dobry typ.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Real Madryt - Napoli
Typ: 1
Kurs: 1.57
buk: unibet
Wynik:

Typ: gospodarze + powyżej 2.5 gola w meczu
Kurs: 1.97
buk: betsson
Wynik:​


Dzisiaj pójdę najniższą linią oporu i zagram w stronę gospodarzy. Real w tym dwumeczu jest faworytem i chyba mało kto sobie wyobraża, że Napoli miałoby tu sprawić niespodziankę. Chociaż przy obecnej formie gości, zespół z Włoch na pewno stać na trafienie bramki na wyjeździe, bowiem nie dość, że są w dobrej formie strzeleckiej, to swoją formę odpalili Mertens, Insignie, Callejon czy tez Hamsik z Zielińskim. Cały zespół jest nastawiony bojowo na dzisiejszy pojedynek, a więc gol gości nie będzie dla mnie wcale zaskoczeniem. Jednak stadion Santiago Bernabeu już nie takie zespoły zjadał. Królewscy zrobią wszystko aby dziś wygrać, i nie zaliczyć żadnego blamażu jak wczoraj zrobiła to Barcelona. Gospodarze nie są w najwyższej formie, ale na taki mecz nie trzeba ich odpowiednio motywować, tym bardziej, że są obrońcami tytułu. Spotkanie zapewne nas nie zawiedzie, bo oglądać w szczytowej formie włochów, i budujący formę Real na najważniejszy moment sezonu sprawia, że ten mecz będzie stał na wysokim poziomie.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
odwrotnie,
sam piszesz ze to zaklad bez ryzyka na zywo a potem ze pewniek po najnizszym kursie na live [zywo] zeby nie byc stratnym...

arsenal over 3.5RR, calkiem fajny zaklad
Czyli ewentualny zwrot dostane jak nie siadzie bet na zywo?A jak siadzie live a przed spotkaniem nie to tez dostaje zwrot??
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
Czyli ewentualny zwrot dostane jak nie siadzie bet na zywo?A jak siadzie live a przed spotkaniem nie to tez dostaje zwrot??
Nie dostajesz.Dostajesz zwrot jak nie trafisz zakładu postawionego live. Aby nie byc stratnym muszisz trafic zaklad przedmeczowy
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mat95tw 129

mat95tw

Użytkownik
Pany wracając do dzisiejszych meczy co myślicie o dubelku over 2.5 bramki w obu meczach ? Widzę że dużo osób gra over właśnie w Madrycie i ja jeż jestem za tym nie mam pewności tylko co do meczu Bayernu , czy lepiej pójść tutaj w kartki jak myślicie ?
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Giroud strzeli @ 3.75 bet365 podtrzymuje
Dwie drużyny z wahaniami formy staną na przeciwko siebie i tak naprawde ciężko stwierdzić jak potoczą się losy meczu bowiem z jednej strony Bayern może zmiazdzyc rywala, z drugiej strony jeśli Arsenal wyjdzie z odpowiednią taktyka na ten mecz to jest w stanie ugrac korzystny rezultat. Stawiam na bramke Giroud min z braku wielu opcji strzeleckich w drużynie gości. Przypuszczam że Francuz znajdzie się w podstawowym składzie , jest w formie, potrafi strzelać przeciwko Bayernowi. Arsenal ma w zwyczaju wrzucanie wiele wrzutek w pole karne, Giroud gra świetnie w powietrzu i poza nim nie widzę gracza w ataku który mógłby powalczyć o górne piłki. Stale fragmenty tez przydadzą się gościom , a to dodatkowa szansa dla Francuza. Mecz powinien ułożyć się pod dyktando gospodarzy , tak zresztą wyglądały mecze pomiędzy tymi druzynami na Allianz, gdzie Kanonierzy zwykle czyhali na kontry. Generalnie jeśli Giroud zagra, to bd pierwsza opcja w ataku, Sanchez zejdzie na skrzydło gdzie zostanie przycisniety , drugie skrzydło jest wielka niewiadomą, być może Welbeck wystąpi bo jego szybkość na pewno się przyda. Goście nie mają nic do stracenia, w przypadku straty bramki z pewnością zaatakują , a sytuacje tez powinny się pojawić związku z tym liczę ze Giroud choć przynajmniej kilka razy znajdzie w sytuacjach podbramkowych
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Wiem że czasu jeszcze sporo i dużo się może pozmieniać ale już teraz odniosę się do wczorajszego meczu PSG - Barcelona.
Możemy być pewni dwóch rzeczy :
- PSG nie rozegra drugiego tak dobrego meczu
- Barcelona nie rozegra drugiego tak słabego meczu
Patrzę na kursy i oczom nie wierzę
wygrana Barcelony 1,45
Barcelona -1,5 2,25
Barcelona -2,5 3,90
Barcelona powyżej 3,5 gola 4,33
Barcelona strzeli w pierwszej połowie 1,50
Barcelona strzeli w obu połowach 1,90
powyżej 2,5 gola i obie NIE strzelą 6,00 !!!!
Czy to nie jest możliwe ??
Barcelona wyciągnie wnioski , na Camp Nou pierwsze 15-20 minut to będzie takie ciśnięcie PSG że się nie ozbierają. PSG na pewno przyjedzie i się zamuruje. Nie będą mieć za dużo sytuacji pod bramką Barcelony.
Katalończycy nie mają czego tutaj bronić i albo szybko strzelone bramki otworzą znowu doskonałe widowisko albo defensywa PSG zabije to spotkanie. Szczerze to wątpię i nie wierzę w defensywę PSG.
Nie mówię że Barcelona tutaj awansuje ale nie takie rzeczy świat futbolu widział.
Niektóre podane propozycje wyżej to praktycznie są typy za darmo jak np bramka Barcelony w 1 połowie meczu.
Jestem pewien tego że Barcelona zaatakuje od początku meczu. Bramka to będzie kwestia czasu.
No ale do meczu jest jeszcze sporo czasu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom