>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/8 finału Ligi Mistrzów 05.03.2013 - rewanże

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster


Kursy: Betsafe
Hardcorowy Koksu pompuje bonus 100% do 200PLN


We wtorek pierwsze mecze rewanżowe 1/8 finału Ligi Mistrzów.
Zdecydowanie ciekawszym spotkaniem jest spotkanie w Madrycie. Zmierzą się ze sobą dwie piłkarskie potęgi. W pierwszym meczu padł wynik 1-1, który korzystniejszy jest dla &quot;Czerwonych Diabłów&quot;.
Patrząc na ostatnie mecze to zdecydowanie trudniejszych rywali mają &quot;Królewscy&quot;. We wtorek wygrali 3-1 na wyjeździe w El Clasico z Barceloną, a już jutro ponownie z nimi zagrają - tym razem w Madrycie w ramach rozgrywek La Liga. Jeśli piłkarze utrzymają dyspozycję i zagrają tak jak we wtorek to czekają nas dwie uczty piłkarskie - jutro oraz w spotkaniu Ligi Mistrzów. Manchester prezentuje równą i dobrą formę. Ciężki mecz do typowania, ale znając użytkowników forum to na pewno nie jeden ciekawy typ zaproponują ;)
W drugim wtorkowym spotkaniu Borussia Dortmund podejmuje Szachtar Donieck. BvB w ostatnich meczach gra w kratkę, a ich forma nie jest zachwycająca. W meczu o stawkę potrafią się zmobilizować tak jak w pierwszym meczu w Doniecku, wówczas padł wynik 2-2.
Szachtar w trudniej sytuacji, gdyż muszą to spotkanie wygrać bądź wysoko zremisować (3-3). Jak mecz się potoczy? Czekam na Wasze przemyślenia odnoście typów.
Zapraszam do merytorycznej i konstruktywnej dyskusji na temat wtorkowych spotkań Ligi Mistrzów​
 
H 0

hisham

Użytkownik
Wielu ludzi twierdzi, że na Bernabeu Real miał ogromną przewagę.
Można to interpretować na wiele sposobów, choć wiele niecelnych uderzeń zza pola karnego czy większe posiadanie piłki wcale nic nie znaczy; to United miało więcej, a przynajmniej nie mniej &#39;groźnych&#39; sytuacji podbramkowych.
Nie wiadomo teraz i wiadomo nie będzie aż do oficjalnego ogłoszenia składów, czy zagra Phil Jones. Do publicznej wiadomości podano jakiś czas temu, iż jest on kontuzjowany, ale, gdy zna się naturę Sir Alexa Fergusona, należy wyczekiwać niespodzianek. Jeśli jednak młody Anglik nie zdoła się na wtorkowy wieczór wykurować, to i Ronaldo będzie miał większe pole do popisu, mając przed sobą jedynie Brazylijczyka Rafaela.
Mimo spotkania na Old Trafford, ciężko uwierzyć w zwycięstwo United, choć z pewnością typowałbym BTS.
Opcją najbardziej prawdopodobną jest wynik 2:2 i awans Realu Madryt.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Jeśli jednak młody Anglik nie zdoła się na wtorkowy wieczór wykurować, to i Ronaldo będzie miał większe pole do popisu, mając przed sobą jedynie Brazylijczyka Rafaela.
Jeżeli nie będzie Jonesa to jest opcja numer dwa... Rafael a przed nim wspierający go Valencia, który jak wiadomo często ostatnio grywał na prawej obronie i w destrukcji jest lepszy obecnie jak w ofensywnie. Mnie nie zdziwi jak Jones zagra, ten uraz gdyby był bardzo poważny byłby już dawno potwierdzony a tak zasłona dymna... Ronaldo? Moim zdaniem presja go zje, nie grał na OT od momentu przejścia do Realu. Kibice pewnie ładnie go przywitają ale potem zapewne nie będą mu sprzyjać. Do tego garść statystyk, United u siebie w tym sezonie zagrało 21 meczy z czego aż 19 wygrali i zero remisów. Real na wyjazdach to inny Real, do tego nie mogą przełamać fatum,że jak w LM w pierwszym meczu u siebie mają remis 1-1 to odpadają. Musi zadziałać magia i awansować United. Nie będę mówił,że jestem obiektywny, jednak więcej przemawia za United. Optymizmem napawają ostatnie czyste konta w lidze a z kontry nie tylko Real potrafi grać. Ja osobiście mam pograne od dawna awans United wtedy grałem po kursie 2.40, teraz dograłem,że United wygra 1 bramką, kurs jaki grałem w weekend na to zdarzenie wynosił 4.75. Kursy od B365
 
R 75

richi

Użytkownik
Milan awansuje i Real tez pogralem w Fortunie takiego dubelka za 200zl na awanse
Barcelona nie przypomina w niczym zespolu z zeszlego roku widoczny dolek ktory potrwa moim zdaniem dlugo,a Milan zlapal wiatr w zagle no i to sa wlosi a znimi Barca grac nie potrafi,
A o Real jestem spokojny bedzie moze i trudny pojedynek ale Mou to specjalista od awansow i jak malo kto zna MU.
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Cóż, moje przemyślenia względem starcia MU z Realem prezentują się tak jak poniżej. Czy okażą się słuszne - zobaczymy ????
Piłka nożna, LM
Manchester United - Real Madryt
Typ: Manchester awansuje
Kurs: 2,25
Buk: Bet365
Rozumiem, że Real jest w formie, rozumiem, że dominował w pierwszym meczu a cuda w bramce wyczyniał De Gea, rozumiem, że w ciągu tygodnia Królewscy dwukrotnie pokonali Barcelonę i to pewnie dało im mocnego kopa psychicznego do walki z Manchesterem... Wszystko to rozumiem, no ale jak widzę kurs powyżej 2,20 na awans MU to po prostu czuję się w obowiązku taki typ zagrać. Przecież United w tym sezonie na własnym boisku przegrali raptem dwukrotnie, z czego raz w meczu zupełnie bez stawki zamykającym fazę grupową LM gdy rezerwami ulegli u siebie rumuńskiemu CFR Cluj. W pozostałych meczach czy to PL czy LM Old Trafford stanowiło twierdzę nie do zdobycia, dlatego przy dużym szacunku względem ostatnich poczynań Realu uważam, że faworytem do awansu są mimo wszystko Czerwone Diabły. Buki faworyzują Królewskich sugerując się głównie dwukrotnym ograniem Barcelony. Tylko teraz pozostaje pytanie na ile jest to efekt świetnej formy Realu a na ile efekt kryzysu Dumy Katalonii? Moim zdaniem proporcje zmierzają bardziej w kierunku tej drugiej opcji. Pamiętajmy, że Barca zagrała katastrofalnie z Milanem, później wymęczone zwycięstwo w lidze z Sevillą 2:1, potem Gran Derbi w Copa del Rey i Primera Division, których wyniki znamy. W żadnym z tych czterech spotkań FCB nie przypominała zespołu, który tak dominował w pierwszej części sezonu. Messi kompletnie niewidoczny, gra zespołu jako całości także bez polotu, bez pomysłu, zupełnie jakby stracili umiejętność realizacji własnego stylu, do którego już nie raz nas przyzwyczaili i który był szalenie skuteczny. Dlatego nie przeceniałbym wagi zwycięstw Realu nad Barceloną i nie faworyzowałbym ekipy Jose Mourinho w rewanżu z drużyną Alexa Fergusona. United w lidze panują niepodzielnie, olbrzymia przewaga nad rywalami, tytuł właściwie w kieszeni, mogą całkowicie skupić się na podboju Ligi Mistrzów. A Real? Spotkania z Barcą choć zwycięskie kosztowały też na pewno sporo sił, przy takim rywalu nie było miejsca na odpuszczanie i taryfę ulgową. Pamiętajmy też, że Królewscy od 9 lutego grają właściwie bez przerwy co 3-4 dni i seria ta wynosi w tej chwili 6 spotkań. Szaleńcze tempo, które nawet na tak klasowym zespole musi zostawić jakieś ślady. Czerwone Diabły nie miały w ostatnim czasie tak intensywnego kalendarza, ani tym bardziej tak ciężkich pod względem psychicznym spotkań jakimi są bez wątpienia Gran Derbi. Sir Alex mógł w spokoju przygotowywać taktykę na rewanż z Realem i zobaczymy jakie będą tego efekty. Osobiście uważam, że faworytem do awansu będą gospodarze. Korzystny wynik z Madrytu, atut własnego boiska, na którym nie zwykli w tym sezonie przegrywać, świetna forma, mniejsze obciążenie psychofizyczne - to wszystko przemawia za Czerwonymi Diabłami. W takich okolicznościach uważam, że Real nie będzie w stanie wygrać na Old Trafford. Wprawdzie do szczęścia wystarczy im też remis wyższy niż 1:1, ale według mnie United nie dadzą sobie wydrzeć awansu - bardziej prawdopodobny jest dla mnie scenariusz, iż jeszcze go przypieczentują odnosząc zwycięstwo nad mocno eksploatowanym w ostatnich tygodniach zespołem Królewskich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 1

bulecznik

Użytkownik
Nie typuje ale wydaje mi się że to Real Madryt bedzie górą.
MU to świetny klub jeden z lepszych w europie ale no właśnie brakuje im tej jakości na każdej pozycji, czyli nie mają tego co ma Real.
Obrona Realu się ostatnio świetnie sprawuje nowy nabytek Diego Lopez, może to bardzo duże słowo ale wydaje się nie gorszy od Ikera Casillasa.
Do tego Varane ogladałem mecze z Barcą i on był nie do przejścia praktycznie. Pewnie wystąpi na srodku z Ramosem, ew Ramos + Pepe para stoperów.
Jeżeli Real zagra odpowiednio w obronie to Real powinien bez trudności wywalczyć awans, bo z przodu Cristiano i reszta powinni coś strzelić.
 
W 0

wkocot

Użytkownik
Ciężko wytypować kto awansuje, moim zdaniem wszystko bedzie zależało od tego kto strzeli pierwszą bramkę. Manchester na 100% wyjdzie ustawiony defensywnie i czychający jedynie na kontry, Sir Alex wie, iż jego drużyny nie stać na otwarty mecz z Realem, nie mogą sobie pozwolić na szanse Realu w kontrach, bo to samobójstwo. Real dużo gorzej wygląda w ataku pozycyjnym, wiec United odda im piłkę. Jeżeli Real trafi pierwszy zmuszając Manchester do zaatakowania, a co za tym idzie zostawienia wiekszej ilości miejsca na kontry i zwykłą wymianę &#39;cios za cios&#39; to moim zdaniem Real awansuje
Bardziej prawdopodobna jest pierwsza bramka dla United z kontry i dalsze murowanie się na swojej połowie, jeżeli tak się stanie to nie zdziwię się, jeżeli Real nawet nie strzeli bramki, wiec bts wg mnie nie jest pewniakiem
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Borussia vs Szachtar
Nie bardzo rozumiem skąd tak duża rozpiętość w kursach i tak znaczne faworyzowanie Borussi. Pierwszy mecz stał na bardzo wyrównanym poziomie. Szachtar udowodnił, że potrafi być groźny nie tylko u siebie, ale też na tak trudnych terenach jak Turyn skąd wywieźli komplet punktów czy postawić trudne warunki w Londynie gdzie ostatecznie górą była Chelsea, ale zwycięski gol padł dopiero w 94 minucie. Może ten zaniżony kurs wynika z faktu, że BVB wygrała u siebie wszystkie mecze w grupie? Przy czym ograć Ajax, co nie przyszło im wcale tak łatwo jak wielu się spodziewało czy przereklamowane City kiedy niemalże wszystko było już rozstrzygnięte, furory na mnie nie robi. Ograli też Real, ale nie był to najlepszy występ Królewskich, miałem wrażenie, że grają na pół gwizdka, momentami jak przyspieszali to obrona BVB nie wiedziała co jest grane. No i właśnie, obrona, obrona która ostatnimi czasy wygląda bardzo niepewnie, a Santana za często bywa 12 zawodnikiem drużyny przeciwnej. Szachtar nie miał większych kłopotów z stwarzaniem sobie groźnych sytuacji do strzelania gola. Dwie stracone bramki to zdecydowanie najniższy wymiar kary jaki spotkał BVB - choć, żeby być obiektywnym, BVB też miało szansę na podwyższenie swojego dorobku. W ostatniej kolejce mocno osłabiony w ofensywie Hannover i tak zdołał zdobyć bramkę, a gdyby nie minimalny spalony mógł mieć na swoim koncie dwa trafienia, a pamiętajmy, grał bez dwóch najlepszych graczy z ofensywy. Z kolei w ubiegłym tygodniu gracze Bayernu kręcili Borussią jak chcieli. Zatem nie ma zależności czy na przeciw staje super mocny Bayern czy osłabiony, beznadziejny po za własnym stadionem Hannover i tak obrona BVB potwierdza, że nastał dla niej trudny okres. Osobiście, dostrzegam value w kursach na Szachatar, ale moim głównym betem jest
Szachtar strzeli 1,42
ciekawie wygląda też
Szachtar +2 1.45 - szkoda tylko, że jest to opcja 3drogowa....
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Bo86bo Kompletnie sie z Tobą chłopie nie moge zgodzić. Ronaldo i presja?Czy Ty oglądałes go kiedykolwiek w meczu z Barcelona? Ten chłop sam nam wygrywa mecze ok jeszcze 2-3 lata temu spalal sie w najważniejszych meczach ale teraz nic takiego nie ma doświadczenie robi swoje.Ronaldo to Ronaldo United takiego zawodnika nie ma. Co do Twoich wywodów na temat ze United w lidze nie przegrało od czasu porażki z Tottenhamem a Real na wyjazdach gra słabo. To wszystko można o kant dupy rozbić LM to co innego a zawodnicy Realu nie raz pod wodza Mourinho pokazywali ze potrafią sie spinac na najlepszych a z ogorkami przegrywac. Jak dla mnie zwycięzcę tego meczu wytypowac bardzo trudno jednak BTS wydaje sie po raz kolejny dobrym rozwiązaniem.Dodatkowo zagralem dokładny wynik United-Real 1:2 za 9.00 bet365 BTS 1.50 bet365 Borussia-Szachtar i tu nie bede oryginalny i postawie BTS obie ekipy potrafią strzelać gole co pokazał 1 mecz i nie sadze ze tutaj któraś ekipa wygra do zera bo mecz bedzie wyrównany podobnie jak w meczu United-Real i Borussia potrafi syltrzeluc gola a Szachtar potencjał w ofensywie tez ma naprawdę duży nie postawie za kasę ale coś czuje tutaj 1:1 do kuponu jednak z Meczu wyżej warto dorzucić tego BTS 1.61 bet365
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Liga Mistrzów
Bukmacherzy chyba jednak nie doceniają United wystawiając na nich U SIEBIE kurs w granicach 3,28. Kurs na Real Madryt prawdopodobnie spowodowany jest tym, że ograli dwa razy ostatnio Barcelonę, ale jak gra aktualnie Blaugrana każdy wie (porażka z Milanem i 2x z Realem + słaby styl).
Najbardziej prawdopodobny typ w tym meczu to remis 3,69 i wasze analizy na nic w tym meczu się nie przydadzą, wynik równie dobrze może pójść w dwie strony. Real ma kim straszyć tak samo jak i United, które jeszcze ma atut własnego boiska. Osobiście myślę, że na Old Trafford padnie remis 1:1 i zwycięzcę zobaczymy dopiero po dogrywce bądź rzutach karnych.
1:1 - 8,00 William Hill ⛔
Remis - 3,69 Pinnacle ⛔
Co do drugiego wtorkowego meczu w LM to popieram Hakana, lecz bardziej proponowałbym opcję:
Shakhtar +1 - 1,93 Pinnacle ⛔
Shakhtar +1,5 - 1,56 Pinnacle ⛔
Kursy na Dortmund co najwyżej są śmieszne bo bukmacherzy chyba myślą, że przyjedzie do nich jakiś Werder. Ukraińcy żeby awansować muszą to spotkanie po prostu wygrać i zagrać na zero z tyłu. Od paru ładnych lat w LM dochodzą do fazy pucharowej gdzie sobie dobrze radzą, a Dortmund jest spokojnie w ich zasięgu. Niby Borussia w LM nie przegrała jeszcze meczu, ale ich grupa śmierci wcale nie była taka straszna. Ajax to jednak nie jest ta drużyna na poziom LM, Real Madryt wtedy miał kryzys, a City jak to City, zajęli ostatnie miejsce w grupie.
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Konar25 w ostatnich meczach z Barca Ronaldo zagral fenomenalnie i zapewnil &quot;Wam&quot; zwyciestwo ale powrot na OT moze byc czyms zupelnie innym i znow moze sie spalic bo bedzie to jednak &quot;nowa trema&quot; Jesli chodzi o typ trudno cokolwiek powiedziec i na ile Real zaangazuje sie w atak i nie zapomni o tylach.Niewielka liczba graczy atakujac Real moze dlugo nie zdobyc bramki i im dluzej bedzie widnial wynik 0-0 tym bedzie wieksza nerwowka , natomiast jesli Madryt mocniej przycisnie bedzie wiazalo sie to z ewentualan kontra MU i mozliwa bramka.Mouurinho zna doskonale MU i lige angielska ale tak samo mozna powiedziec o Fergusonie , ze zna Mourinho i jego zagrywki.Gospodarze nie sa juz tym samym genialnym w obronie teamem co jeszcze pare lat temu lecz to moze odpowiedni moment aby powrocic do starego stylu genialnego ustawiania murku.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Panowie teraz zobaczyłem awans Szachtaru za 4.33?WTF? Ja wiem ze Borussia gra u siebie ale bez przesady kurs na ich awans 1.22 szkoda nie spróbować na Szachtar bo to naprawde nie jakieś ogórki tylko zespół który gra ciekawa piłkę i po takim kursie lykam śmiało.
 
solara 38

solara

Użytkownik
Panowie teraz zobaczyłem awans Szachtaru za 4.33?WTF? Ja wiem ze Borussia gra u siebie ale bez przesady kurs na ich awans 1.22 szkoda nie spróbować na Szachtar bo to naprawde nie jakieś ogórki tylko zespół który gra ciekawa piłkę i po takim kursie lykam śmiało.
Jasne sprawa, tylko po meczu u siebie i remisie 2-2 maja male szanse na awans. Borusia mimo braku wielkich gwiazd w skladzie, jest w tej chwili w gronie faworytow do wygrania LM. W zasadzie Borusia nie może przegrać tego meczu i bedzie dobrze.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ja rozumiem ze wynik niekorzystny z pierwszego meczu ale to jest LM tu atut własnego boiska nie jest kolosalny każdy sie spina i jeśli Szachtar wygra to spotkanie wcale nie byłbym zdziwiony bo Borussia jest mocna owszem ale piłkarze z Doniecka wcale im nie ustępują. Po takim kursie biorę z pocalowaniem ręki. Kurs na Dortmund jest śmieszny. Moim zdaniem tu powinno byc coś koło 1.40/3.00 jak w meczu Schalke Popatrzcie jak kurs jest na Porto które co prawda gra na wyjeździe ale u siebie nie straciło gola zdominowalo mecz i jest 1.25 moim zdaniem faworyzowanie Borussi aż w takim stopniu to przesada za te 4.33 warto spróbować za drobne. Ja dałem za dyche z awansem PSG Porto i Milanu ako wychodzi 10 jak Szachtar nie wejdzie nie bede żałował tej skromnej dyszki ale jak wejdzie to moim zdaniem kupon wygrany oczywiście zostaje mecz Milan-Barca ale to temat do innej zakładki i jutro go opisze
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Lewandowski wraca będąc w gazie - to jest podstawowa informacja. Dla niego najważniejsza jest gra. Po dwóch kolejkach absencji zaprezentował się bardzo słabo w DFB Pokal, ale aż dziwota (może mądry Polak po...), że nikt wcześniej, jeszcze przed meczem z Bayernem nie wspomniał że Lewy od dwóch spotkań nie grał. Nikt po przerwie nie jest w stanie pociągnąć gry do przodu bo brakuje tego ogrania. W pierwszej połowie widać to było aż za bardzo kiedy dwa razy zgrywał piłkę i dwa razy zrobił to niedokładnie.
Jednak przed meczem w LM pokazał znów że jest wart swojej &quot;medialności&quot;. Trzeba go chwalić póki jest za co. W końcu strzela jak na zawołanie dla obecnego mistrza Niemiec. Kolejne dwie bramki dają wyraźny sygnał dla gości z Ukrainy. Osobiście zawsze martwię się o formacje defensywną. Od reszty odstaje Santana co dobitnie pokazał mecz właśnie z Bayernem. Cieszy mnie jednak to iż Jurek dał odpocząć Piszczkowi. On tego potrzebował a przed takim meczem było to pewnie bardzo ważne dla niego samego bo w końcu gra z urazem.
Na tą chwilę nie wierzę, że SIP nie będzie magicznym miejscem dla fanów BVB jutrzejszego wieczoru.
Kurs jest taki a nie inny bo grają w Niemczech. Grali na Ukrainie to mieliśmy około 3.00. BTS możliwy, ale awans uzyskają gospodarze. Również chciałbym widzieć na liście strzelców Roberta po akcji prawą stroną gdzie wcześniej Łukasz sklepał z Kubą, który odegraniem wypuścił go a ten na szybkości znajdując się blisko 16stki wystawił piłkę Lewemu.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A ja w sprawie rzutów rożnych w spotkaniu flagowym Man Utd vs Real Madryt. Mam do zagrania w bet365 znowu darmowy zakład na LIVE, poprzednio zagrałem na pow. 11,5 po kursie 2 i z tego co pamiętam linia ta była pokryta już po I poł. A całe spotkanie zakręciło coś ok 16 czy nawet więcej cornerów.
Jak myślicie, czy scenariusz się powtórzy i będą ostre ataki na bramkę i wiele cornerów, czy raczej będą to szachy w środku pola z silną defensywą, aby nie stracić gola ? Bo to jednak już inna sytuacja niż poprzednio.
Co do stawiania 1x2 to dla mnie wielka niewiadoma. Może być absolutnie wszystko. Bardzo wysoka stawka i bardzo silne zespoły. Real ostatnio na fali, ale czy na pewno ? Pokonanie Barcelony, która leci w zawrotnym tempie na dół to nie jest żaden wyznacznik. Z 2 strony Man. Utd, który wszystko wygrywa, ale jednak w lidze angielskiej może mu tylko zagrozić Man City, który też nie prezentuje za wysokiego poziomu. Tak więc moim zdaniem na 1x2 to jest no bet i tyle. Jak bym jednak miał coś wybrać to by było między Man UTD (+0,5,+1) a Real (DNB), w ostateczności Real (0,-0,5)
 
H 0

hisham

Użytkownik
Jeżeli nie będzie Jonesa to jest opcja numer dwa... Rafael a przed nim wspierający go Valencia, który jak wiadomo często ostatnio grywał na prawej obronie i w destrukcji jest lepszy obecnie jak w ofensywnie.
Niemniej nie przypominam sobie w tym sezonie ani jednego udanego spotkania w wykonaniu Ekwadorczyka (choć nie zagrał źle w sobotę z Norwich). O wiele lepszym wyborem byłby w mojej opinii Welbeck na prawym skrzydle, który dużo daje zarówno w ofensywie, jak i w obronie.
MU to świetny klub jeden z lepszych w europie ale no właśnie brakuje im tej jakości na każdej pozycji, czyli nie mają tego co ma Real.
Brakuje im snajperów pokroju Benzemy, bo mają tylko beznadziejnego van Persiego i Rooneya?
A może słaby Rafael nie umywa się do genialnego Arbeloi?
Real na papierze ma lepsze jedynie skrzydła, reszta pozycji porównywalna lub na korzyść Diabłów.
 
drill 66

drill

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Manchester United - Real Madryt
Typ: BTS
Kurs: 1.52
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Jeden z większych pewniaków na ten mecz. Dla Realu jedyną bronią jest atak, muszą atakować na Old Trafford po tym co pokazali na Bernabeu. Z kolei United ma wszystko zeby osiagnac sukces, wiec o nich sie zbytnio nie martwie bo van Persie czy Rooney na pewno a to na pewno wbija bramke. Real ma Ronaldo i to on bedzie prowadził całą grę i jestem pewien, że zrobi również wszystko. Manchester miewa problemy w defensywie, Real posiada bardzo dobre skrzydla i calokształ zespołu wygląda optymalnie w ataku. Myślę że będziemy świadkami wielu bramek we wtorkowy wieczór, a zdecydowanie Mourinho ustawi odpowiednio zespol zeby strzelic gola bo bez tego nie ani rusz. Z wielu powodow zdecydowalem sie na ten typ i w mojej ocenie jest to szansa 90 % na wygraną. Tak jak mowilem to bedzie czysto ofensywny futbol, zaden z klubow nie zagra tam na zero z tylu bo po prostu przy takich druzynach nie da sie tego utrzymac. Real w gazie po wygranej nad Barcelona zas Manchester rowniez w bardzo dobrej dyspozycji strzeleckiej. Jeszcze raz polecam i powodzenia.
 
solara 38

solara

Użytkownik
Ja rozumiem ze wynik niekorzystny z pierwszego meczu ale to jest LM tu atut własnego boiska nie jest kolosalny każdy sie spina i jeśli Szachtar wygra to spotkanie wcale nie byłbym zdziwiony bo Borussia jest mocna owszem ale piłkarze z Doniecka wcale im nie ustępują. Po takim kursie biorę z pocalowaniem ręki. Kurs na Dortmund jest śmieszny. Moim zdaniem tu powinno byc coś koło 1.40/3.00 jak w meczu Schalke Popatrzcie jak kurs jest na Porto które co prawda gra na wyjeździe ale u siebie nie straciło gola zdominowalo mecz i jest 1.25 moim zdaniem faworyzowanie Borussi aż w takim stopniu to przesada za te 4.33 warto spróbować za drobne. Ja dałem za dyche z awansem PSG Porto i Milanu ako wychodzi 10 jak Szachtar nie wejdzie nie bede żałował tej skromnej dyszki ale jak wejdzie to moim zdaniem kupon wygrany oczywiście zostaje mecz Milan-Barca ale to temat do innej zakładki i jutro go opisze
Tylko pisząc o Szachtarze, nawiązujesz do drużyny sprzed zimowego okienka, w której to pozbyli się Williana - najlepszego zawodnika za 30-40mln euro. Wiadomo, że jeden zawodnik nie może wplywać na gre całego zespołu, jednak są wyjatki, jak np: Tottenham w tej chwili (Bale), Cristiano czy Messi. Dla mnie po tym transferze zespół stracił dużo na jakości i wątpie w ich awans, chociaż kurs 1,22 za awans to ja nie pobiore na pewno ???? . Jeśli chodzi o Porto, no to gra ono z Malagą, która jest drużyną własnego boiska i nie można wykluczyć, że wygra 2-0. Jeśli chodzi o twoje wątpliwości atutu własnego boiska no to jesteś w olbrzymim błędzie. Otóż ma to niebagatelne znaczenie ???? .
 
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Moim zdaniem United będzie górą. Po pierwsze komfort psychiczny, bo teraz to oni są w dalszej fazie, Real musi gonić. Czyli Real musi się otworzyć, co sprawia, że kontry United mogą być zabójcze. Napewno nie ruszą od początku, możliwe że nawet do HT bramek nie zobaczymy. Ten kto widział 1 mecz wie, ile setek z kontr miał sam Van Persie. Do tego genialny De Gea w bramce, i niezbyt pewny Lopez w bramce Madrytu. Następna rzecz to atut własnego boiska, kolejny argument za MU. Lecimy dalej, forma w lidze. MU bije wszystkich na łeb w Anglii jak nigdy, zaś Real jest na 3 pozycji i szczególnie na wyjazdach radził sobie bardzo słabiutko. Wszyscy sie podniecają 2 wygranymi nad Barceloną, ale ta ma kryzys, kiedyś musiał przyjść, do tego brak trenera, żeby to wszystko poukładać. Mój scenariusz jest taki że będą jaja, i dwaj najwięksi potentaci do tryumfu czyli Barca i Real odlecą już teraz w 1/8. Mówię to z bólem głowy bo jestem fanem FCB. Ale jeśli traci się w 13 meczach z rzędu gola to czemu Milan miałby na Camp nie strzelić jeśli w tak fatalnej formie jest Pique a Roura stawia na niego zamiast na Mascherano. Myślę, że tam teraz zawodnicy sami sobie skład ustawiają... wróćmy do meczu. Dość pewnym betem będzie, że w 2 połowie padnie więcej goli niż w pierwszej. Może dojść do sytuacji że w ostatnich minutach któraś ekipa zagra bez obrony czy na stałe fragmenty bez bramkarza. Mój scenariusz meczu jest taki, że do przerwy może być remis 0:0 lub 1:1. Potem United walnie po przerwie i mecz się otworzy. Real pod koniec zaryzykuje na maksa przy stanie 2:1 i United dowali ich z kontry na 3:1. Reasumując, moim zdaniem United po prostu jest ekipą silniejszą od Realu w tym sezonie. Jak dla mnie wszystkie argumenty za Anglikami w tym meczu! Wystarczy zagrać tak samo jak na Bernabeu, czyli solidnie od tyłu i pięknie w kontrach. Tutaj coś więcej wykorzystać i będzie ok. Do tego tutaj mają mecz u siebie i zagrają na pewno inaczej i jeszcze z większą jakością. Dodam tylko, że jak zwykle Bet365 robi ludziom mętlik w głowie wystawiając kursy na zdecydowane faworyzowanie w tym przypadku nie faworyta. Spójrzmy na naziemne buki, choćby w Milenium kursy oscylują 2.40 - 3.20 - 2.55, czyli słuszne faworyzowanie UTD.
Moje typy na mecz:
Zakłady pewniejsze:
Man Utd awans @ 2.25
- Bet365
Man Utd - Real - 1X @ 1.61 - Bet365
Man Utd - Real - BTS @ 1.50 - Bet365
Man Utd - Real - powyżej 2,5 @ 1.57 - Bet365
Man Utd - Real - więcej goli padnie w 2 połowie @ 2.00 - Bet365
Man Utd - Real - Brak gola do 25:00 min @ 1.83 - Bet365
Zakłady &quot;wariaty&quot;:
Man Utd - Real - 1 @ 3.20 - Bet365
Man Utd - Real - powyżej 3,5 @ 2.37 - Bet365
Man Utd (-1) - Real - Handicap 1 @ 5.50 - Bet365
Man Utd - Real - DW 3:1 @ 21 - Bet365
Wiele więcej by się znalazło ale starczy tego ???? .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom