>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/8 finału Ligi Mistrzów 05.03.2013 - rewanże

Status
Zamknięty.
misiu 193

misiu

Użytkownik
Jak donosi &quot;Kicker&quot; Mats Hummels nie zagra przeciw Szachtarowi Donieck w rewanżowym spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów. To duża strata dla Borussii Dortmund.
Chyba dość istotna informacja , spora dziura w obronie.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Spotkanie: MU - Real
Typ: under 3,5
Kurs:1.53
Buk: Bwin
Analiza:
1/8 LM to swego rodzaju loteria. Podawanie pewności jakiegoś typu na poziomie ponad 60% to zazwyczaj absurd. Ale grać dla frajdy można, więc i wybrać coś trzeba.
Nie biorę zbytnio pod uwagę ostatniej formy zespołów bo ta w LM potrafi bez powodu w tych rozgrywkach ulec totalnej zmianie. Składy obu zespołów są szerokie - absencje nie mają decydującego wpływu. Granie u siebie / na wyjeździe dla zespołów pokroju MU lub Realu nie stanowi różnicy... profesjonalizm :wink:
Jednak mowa o meczu rewanżowym. Znamy pierwszy wynik - możemy snuć scenariusze i dalej oceniać ich prawdopodobieństwo przy określeniu następstw. W pierwszym meczu w Hiszpanii było 1-1...
Wniosek pierwszy, który sam się nasuwa, to że Real na 0-0 poprzestać nie może. Musi zdobyć gola, a najlepiej kilka. Można oczywiście zakładać że ze stoickim spokojem będą się bronić by w odpowiedniej chwili ukąsić, jednak po 45 minutach w szatni padną na pewno mocne słowa i zrobi się nerwowo. Najpóźniej po 45 minutach zaczną ofensywę. Poza tym że wierzę w ich umiejętności to na dodatek statystyka i historia wskazują że zdobycie bramki jest zdecydowanie w ich zasięgu. Można przyjąć założenie że strzelą. Mamy 0-1. MU musi ruszyć oporowo do przodu bo przy takim wyniku zakończą dziś przygodę z LM. Na boisku zrobi się nerwówka. Kontra, dobry atak pozycyjny, przypadek. Wynik zmieni się na 1-1 lub moim zdaniem raczej 0-2. Real się uspokoi a MU strzeli kontaktowego gola bo nadzieja umiera ostatnia:wink: Mecz kończy się 1-2.
Może się jednak okazać że pewny siebie MU szczęśliwie wejdzie w mecz i otworzy wynik. W Realu natychmiast powinno zrobić się nerwowo. Nawet jeśli utrzymają emocje na poziomie to w drugiej połowie pojawią się błędy. Wypracowane atakiem pozycyjnym Realu lub okazja do kontry dla MU... Jeśli MU strzeli na 2-0 to myślę że Real przy najlepszych lotach powyżej 2-2 nie pociągnie... i awansuje. Lub skończy 2-1. Jeśli po golu MU zapunktuje Real - będzie remis taki jak w pierwszym meczu. Spora szansa, że dojedzie do końca i zobaczymy dogrywkę.
Te scenariusze tylko w jednym przypadku doprowadziłem do over 3,5 - przy stanie remisu 2:2.
Wniosek z tego taki że najodpowiedniejszym zakładem będzie under 3,5.
Na taki zakład kurs 1.53 to ciekawa propozycja. Zwycięzcy podać nie umiem - myślę że nie da się go wytypować z przyzwoitym choć prawdopodobieństwem. Ale zakład dla przyjemności na under 3,5 jest w miarę prawdopodobny.
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
krótko się wypowiem jako kibic United:

United:

Zgrany zespół, być może technicznie wypadniemy nieco gorzej od Realu, ale w napadzie mamy graczy którzy z każdej pozycji potrafią ukłuć: Van Persi, Welbeck, Hernandez (z ławki). Do tego pracowity, umiejący świetnie dostrzec partnera Rooney. W moim przekonaniu napastnicy Realu: Benzema czy Higuain wypadają przy nich blado. Do tego stałe fragmenty: wolne Rooney, Persi, z rożnych też świetnie wykorzystać potrafią: Rooney, Persi, Welbeck, czy nawet Evans, Evra. Świetnie spisujący się De Gea, znający hiszpańskie podwórko.

Do tego rzecz najważniejsza: zwycięski charakter drużyny, gra do końca, X meczy rozstrzygniętych w Fergie Time - to o czymś świadczy, a na dodatek mecz w piekle...

Real:

Oczywiście każdy zaczyna od C. Ronaldo. Nie uważacie, że to o czymś mówi?
Mówi o tym, że w przypadku porażki Realu komentatorzy,obserwatorzy, kibice pierwsze co zrobią to prześwietlą grę największej gwiazdy Realu i spytają czy mógł zrobić więcej. Widać więc, że spoczywa na nim wielka odpowiedzialność, presja. A on wraca na Old Trafford zobaczy te tłumy, do tego jego sposób gry jest znany czerwonym diabłom, Sir Alex Ferguson z całą pewnością wie co trzeba robić by zminimalizować jego siłę. A on przełamał się w meczach z Barceloną,ale ile meczów mu było potrzebnych by wyjść z cienia w tych spotkaniach i pociągnąć drużynę?. A tu nie ma X prób, mecz jest jeden, 90 minut na Old Trafford musi mu wystarczyć.
Jak napisałem powyżej typowych napadziorów mają bladych, bo ani Benzema ani Higuain szału nie robią delikatnie mówiąc.
Największą siłą Realu będą &quot;Niemcy&quot; w środku pola, choć wierzę, że Carrick sobie poradzi choć będzie ciężko. Na bramce czy zagra Lopez czy Casillas to niepewność pozostaje bo nawet jak Iker wróci to nie ma rytmu meczowego

Obydwie ekipy lubią kontrę..

I dla mnie rzecz najważniejsza, (choć nie każdy musi się zgodzić):

Charyzmatyczne postacie, zdecydowana przewaga United:
Rooney, Ferdinand to gracze za którymi cały skład by wskoczył w ogień, zagrzewają zespół do walki, walczą, rozluźniają atmosferę.
Do tego Giggs, Scholes, zawodnicy związani z klubem od lat..

Przy kursach na awans 2.25 do 1.66 bez chwili zawahania wybieram

awans United @ 2.25
bet 365
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Borusia - Szachtar
Myślę że fajnym typem do gry za grosze jest zakład na to że Lewandowski strzeli pierwszego gola w meczu po kursie 4,5!
Szachtar u siebie zremisował 2-2 więc musi atakować i walczyć bo inaczej kończą zabawę w LM. Jednak lekko im nie będzie. Myślę że będą się trochę męczyć i napierać, gospodarz natomiast może spokojnie czekać. I myślę że Barusia do walki się nie rzuci - ostatnio w kratkę im idzie, więc nie ma sensu ryzykować. Jednak Szachtar przy ataku pozycyjnym będzie narażony na błędy kosztujące kontrę, a to wymarzona okazja dla takiego napastnika jak Lewy. Czyli trochę sępa lub jak kto woli - zajmującego pozycję na szpicy ;) Uważam że może łatwo wykorzystać kontrę i otworzyć wynik. Za grosze po takim kursie śmiało można się pobawić.
 
K 26

krzysgd

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna, LM, I runda rewanżowa
spotkanie: Manchester United – Real Madryt
typ: Brak kartki przed 26:00 ⛔ No i Turek postanowił zaistnieć :-(
kurs: 1,83
bukmacher: Bet365

analiza:
Zauważyłem pewną prawidłowość.
Kiedy grają ze sobą dwie markowe drużyny z absolutnego topu, naszpikowane gwiazdami zaawansowanymi tak technicznie jak i taktycznie, wtedy widać wyraźny szacunek dla przeciwnika, a także dla jego kości. W początkowych fazach spotkań gracze którzy wykonują działania defensywne w czasie gdy rywal posiada piłkę, grają bardzo blisko siebie, nie spóźniają się z interwencjami, liczą na pewną asekurację w swoim zespole nie ryzykując pochopnych fauli. Wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że wcześnie ujrzana żółta kartka wymusi nadmierną ostrożność w grze, co szybko odbije się na jakości gry całego, szeroko rozumianego bloku defensywnego. Dzisiaj mamy do czynienia z takim właśnie meczem.

Spotkanie sędziuje turecki arbiter Cüneyt Çakιr, który lubi pokazywać kartki, zazwyczaj ich zapodaje od 2 do 6 czyli średnia wynosi około 4. W lidze mistrzów był już rozjemcą w kilku meczach jesienią. Sędziował: Benfica – Barcelona (2 X) - dał 6 żółtych i 1 czerwoną, pierwsza kartka już w 19 minucie dla Fabregasa. Dalej: Real – BVB (6 XI) – 2 żółte, obie w II połowie. Następnie Juve – Chelsea (20 XI) - 4 żółte, również wszystkie po przerwie. Wcześniej, bo we wrześniu jeszcze pracował na Wembley, gdzie Anglicy podejmowali Ukraińców w eliminacjach do MŚ. Tu zaszalał – 8 żółtych, 1 czerwona, ale wszystko po upływie 45 minut gry. Turek sędziował jeszcze na klubowych MŚ w Japonii mecz Corinthians z Chelsea (16 XII). Obdarował tego dnia piłkarzy 2 razy żółtą, 1 raz czerwoną i jak to ma w zwyczaju, uczynił to w II połowie. Liczę, że dzisiaj podtrzyma swą „dobrą” passę (pomijam Fabregasa) i do przerwy, a przynajmniej do 26 minuty da sobie spokój z (niepotrzebnym) sięganiem do kieszonki, ograniczając się co najwyżej do pouczeń.
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Od razu powiem, ze stawiam w tym meczu na Real. Od razu też przejdę do krytyki kilku argumentów pojawiąjących sie po stronie ManU.

* wiele osób pisze, ze nie powinno sie mierzyć siły Realu meczami z Barca, bo ta jest w dołku. Jasne, ale styl w jakim Real z nimi wygrał był naprawdę kapitalny. Tam wszystko działało jak w zegarku zarówno w ataku jak i w obronie. Jednak najśmieszniejsze dla mnie jest to, ze ignorując wystepy Realu przeciwko Barcelonia tak mocno gloryfikuje się osiagniecia United w meczach na swoim podwórku czyli tylko 2 porazki prz 21 zwyciestwach. Na papierze wyglada to wręcz kapitalnie. Jednak kto z tych druzyn mógł tak naprawdę przetestować ekipe Fergusona? Słaby w tym sezonie Arsenal? Liverpool, który w meczach z czołowymi druzynami nie wygrał jeszcze żadnego spotkania, a w dodatku grał z mocno przemeblowaną obroną? Z dobrych zespołów pokonali u siebie Everton i to bardzo pewnie i chyba tyle. Porażki zanotowali z Cluj i Kogutami. Z Cluj to mecz bez znaczenia, ale z Kogutami przegrali zasłużenie, można to tłumaczyć fatalną defensywą w tamtym okresie, ale w pierwszej połowie nie stworzyli nawet najmniejszego zagrozenia pod bramka rywala. Dopiero wejście Rooneya rozruszało United.

* rzekoma taktyka Fergusona w pierwszym meczu. Pierwszy mecz toczył sie pod dyktando gospodarzy, szczególnie pierwsza połowa. Jeżeli ktoś uważa, że taktyką Fergusona było dac się totalnie zdominować i wymodlenie, aby Real swojego nie strzelił to ja się z tym nie zgadzam. W drugiej połowie siadło tempo Realu w mojej ocenie z powodu braków kondycyjnych, szcaególnie Ozila, oraz dyspozycji Alonso, który nie wprowadzał takigo spokoju w środku przez problemy ze zdrowiem. Real pokazał w tamtym meczu, że jest silniejszą ekipa od United i stawiam na to, że w tym meczu to udowodnią.

* powrót Ronaldo na stare śmieci. 3 lata temu spoko, Ronaldo mógł się załamać, ulec presji, mógł machac rękoma jak dzieciak, ale nie teraz. To piłkarz wybitny, któy ostatnio jest w genialnej formie. On zagra na swoim wysokim poziomie, on nie da tutaj plamy, a juz powodem tego nie będzie napewno presja kibiców United.

* United nie jest uzależnione od jednego zawodnika. Tutaj dziwi mnie przede wszystkim to, ze uważa tak chociażby bo86bo, ponieważ widac jak na dłoni, że w tym sezonie United jest bardzo uzalezniona od van Persiego. On strzelał decydujace bramki w tym sezonie, strzelał w każdym waznym meczu w lidze bramkę. Bez niego ta drużyna straciłaby bardzo na jakości i bardzo dużo punktów. A jak van Persie nie zagra na swoim pozimie to United bedzie bardzo cięzko w tym meczu.


Moc Realu lezy w środku pola i na skrzydłach. Powstrzymac Ronaldo bedzie bardzo cięzko, Ozila również, a on czesto sobie chasa po bokach boiska. Khedira w śrdokuz Alonso to idelanie dobrana para w mojej ocenie Real ma tutaj przewagę. Świetny ostatnio Varane, miałbym obawy gdyby grał Pepe z Ramosem, bo ktos z tej dwójki lubi sobie czasami coś durnego w meczu zrobić i osłabic zespół. United ma wiekszą siłę na bokach obrony i na szpicy, gdzie van Persie wspierany przez Ronneya to chyba najlepsza para w ataku na świecie.

Dużo ludzi odwołuje się do kapitalnej formy w lidze United. I tak na to trzeba zwracac uwagę , bo jest to najlepsza na świecie ekipa do grania w lidze i ma najlepszego pod tym wzgledem trenera. United mają długi skład, Ferguson potrafi rozstrzygnąc wynik na swoja korzyśc w końcówce. Jednak ja uważam, że w tym meczu trzeba zagrac genialne zawody, by wygrac. Tu nie mozna zagrać kolejngeo dobrego meczu jak z Evrtonem , West Bromem, Liverpoolem, Fulham czy genialną koncówkę z Newcastle. Tutaj trzeba zagrac perfekcyjnie, a prędzej uważam, że stać na to druzyne Mourinho niż Fergusona. United mają kapitalny sezon pod wzgledem wyników, ale nie mają kapitalnego sezonu pod wzgledem gry. Wieksza moc jest w druzynie Realu i myśle, że mają taką jakość w zespole, eby pokonac świetna, ale napewno nie genialną ekipe Fergusona.

Awans Real Madryt 1.66@bet365✅
 
pampus 81

pampus

Użytkownik
To może i ja się wypowiem, co sądzę na temat tego meczu.
Jak sam Sir Alex Ferguson powiedział w wywiadzie : &quot;wolę strzelić więcej niż stracić mniej&quot; świadczy o tym, że na pewno nie będą nastawieni na obronę w tym meczu. Po jednej stronie Van Persie i Rooney, po drugiej CR7 i Benzema. Oba kluby grają fantastyczny futbol, którego chce się oglądać. Jones na pewno nie zagra, a Rafael będzie mieć strasznie trudne zadanie by zatrzymać bardzo szybkiego Ronaldo. Obrona realu jak na moje oko odgrywa bardzo ważną rolę u nich. Varane jest młody, ale świetnie sobie radzi z presją i w dzisziejszym meczu, jeśli Mou na niego postawi też sobie poradzi. Ten mecz nie będzie obfitować w bramki, zdarzą się po 3-4 sytuacje na połowę dla każdej drużyny, a wynik końcowy będzie taki sam jak na Santiago Bernabeu. Pepe trudne zadanie by zatrzymać RVP, kartka będzie na 100%, nie ma innej możliwości. Wiemy jakie dobre stałe fragmenty gry mają zawodnicy z Madrytu, to też może im zdecydowanie pomóc w strzeleniu gola. Jakiś rożny, czy dobry strzał CR7 z dystansu będzie sprawiać, że nogi podopiecznym Ferguson&#39;a będą się powoli dygotać. Coś mi się zdaję, że ten mecz rozstrzygnie się w karnych i po niezmiernie dramatycznej końcówce górą będą przyjezdni, bo wytrzymają tą presję i będą cieszyć się z awansu do kolejnej rundy ;)
Z tego miejsca polecam zakłady na :
under 2.5 @ 2.25
dokładny wynik 1-1 @ 7.0
Real Madryt awansuje po rzutach karnych @ 29.
Szczególnie polecam ten ostatni wariant, wariat ale przy odrobinie szczęścia, kto tam wie?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Man Utd v Real Madryt
awans Real Madryt kurs: 1,66 buk: Bet365 ✅ (edit po meczu: dziękuję Panie sędzio ????
Borussia Dortmund v Shakhtar Donetsk ✅ (edit po meczu: wszyscy którzy wierzyli choć w cień szansy Shaktara zobaczyli na co stać tą drużynę)
awans Borussia Dortmund kurs: 1,22 buk: Bet365
DUBEL AKU: 2,02 ✅

Man Utd v Real Madryt
BTS kurs: 1,50 buk: Bet365 ✅ (edit po meczu: tak jak się spodziewaliśmy bez problemu)
Borussia Dortmund v Shakhtar Donetsk
BTS kurs: 1,61 buk: Bet365 ⛔ (edit po meczu: choć Borussia od 70 min odpuściła sobie i wpuszczała na swoje pole karne Shaktar, Ci nie byli w stanie strzelić nawet honorowego gola. BEZNADZIEJA Z UKRAINY)
DUBEL AKU: 2,41 ⛔

Borussia Dortmund v Shakhtar Donetsk
Borussia Dortmund (-1) kurs: 2,05 buk: Bet365 ✅ (edit po meczu: BORUSSIA ROZNIOSŁA 3:0 beznadziejny Shaktar i był to &quot;najmniejszy wymiar kary&quot;, dla tych co pisali o popisach i cyrku mogę tylko powiedzieć, że Borussia powinna zmienić jednak fach i zacząć występować w cyrku ???? , a przez tych, którzy wydają się bardziej ode mnie doświadczeni i byli pewni nie tylko BTSu, ale i wyrównanego spotkania jestem w plecy stawkę, bo zrobiłem kontrę po takim ostrzeżeniu. Co do poziomu gry Ukraińców to poziom był ŻENUJĄCY. Od 70 min nie strzelili nawet gola honorowego choć Borussia sobie odpuściła i pozwalała na mnóstwo sytuacji. To właśnie cechuje tak beznadziejne drużyny z lig: ukraińskiej, rosyjskiej, czeskiej i oczywiście polskiej, że jak już wiadomo, że się przegra przestają się zupełnie starać. A z 2 strony mamy taki Man Utd, który w dziesiątkę walczył jak lew do samego końca choć ok 85min było wiadomo, że pozamiatane. Tak tez było w Copa Del Ray gdzie Sevilla grając z Atletico wiedziała, że już nic nie wskóra, ale na 10 sek przed końcem po zaciekłej grze wyrównała chociaż na remis, który i tak oczywiście nie dał awansu. Tak czy inaczej typ wszedł gładko, a można było nawet na -1,5 lub -2. Jednak własny stadion zobowiązuje, przynajmniej wśród klasowych drużyn.)


No trochę pogram dubelków w dzisiejszych spotkaniach i 1 singla na Borussię. Co do spotkania niemiecko - ukraińskiego nie sądzę, żeby Borusia miała problemy z awansem i/lub wygraniem tego meczu. BTS bo Shaktar musi zaatakować i co najmniej 1 gola myślę, że strzelą. W spotkaniu hiszpańsko - angielskim, na typ na awans Realu zadecydowały słowa szefa PZPN Zbigniewa Bońka: cyt: &quot;Dzisiaj Manchester kończy przygodę z Champions League&quot; - napisał na Twitterze prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. W odpowiedzi na uwagę jednego z kibiców, że chyba jest zbyt pewny wyniku, dopisał: &quot;Wiem, że ryzykuję. Ale czasami trzeba mieć odwagę powiedzieć, co się myśli&quot;. Wiem, że pewno tylko doleję oliwy do ognia cytując tu Bońka, ale sam mam też przeczucie, że jednak Real, który ma z głowy ligę, a ostatnio jest na fali stanie na głowie, żeby wygrać. Oczywiście nie jestem jednak tak pewien jak Pan Boniek. BTS też wydaje się trafny, w spotkaniach takich drużyn nie sądzę, żeby nie wszedł. Real musi zaatakować, a Man Utd musi odpowiedzieć.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Dorzuce jeszcze kilka słów do tego co pisałem wcześniej.Panowie pamiętajcie nie ma co patrzeć na wyniki meczy ligowych w tym sezonie ze United wygrywa wszystko a Real cienizna na wyjazdach ten mecz ma inna wagę i wszystko co było juz sie nie liczy.Pamietajcie ze Real mimo ze tak sie wydaje to nie tylko Ronaldo Real to taka sama drużyna jak United w końcu Mourinho wie co robi;) Czuje jednak te 1:1 w moczu czuje mocno;) Ja osobiście zagralem tak wczoraj dałem na wina Resovii co weszło i dokładny wynik United-Real 1:2 dałem za 17 zł a jak tak sie skończy to przytule 300 stowki ;) Gram na bet365 a jak wiadomo można postawić zakład za darmo jak w pierwszym meczu więc zagram za te 40 dychy na remis a drugie 40 dychy na United. Gorzej bedzie jak Real wygra 0:1albo 2:3 :p ale zaryzykuje i dam jeszcze Real jedna bramka bo kto kolwiek wygra w tym meczu wygra to na pewno nie 2 bramkami chyba ze tak sie stanie to bede 100 do tylu no ale ryzyko zawodowe jak to mówią :p Co do meczu Borussi brak Hummelsa to naprawde osłabienie znaczne i ten awans Szachtaru wyglada coraz lepiej jednakże tak jak mówię w obu tych meczach BTS wejdzie.Pamietajcie także ze w każdym z tych meczy szachow nie bedzie każdy z zespołów dzisiejszych strzela gole a nie gra na alibi także undera 2.5 to ja w tych meczach bym nie pobierał.3.5 under juz lepiej ale BTS moim zdaniem pewniejsze ale każdy ma swoje obiekcje swoje pieniądze;) Szykują sie dwa wielkie widowiska niestety nie bede mógł ich obejrzeć ????
 
A 356

arminvanbuuren

Użytkownik
Widzę , że nie tylko ja tak myślę o tym meczu na tym forum. Cieszy mnie to ale obyśmy mieli rację ;)
Manchester United - Real Madryt
Analiza:
Obie drużyny są w bardzo dobrej formie. Obie drużyny mają równe szanse na awans do ćwierćfinału. Trzy tygodnie temu Manchester wyrobił sobie dobrą pozycję strzelając gola na wyjeździe. Real odrobił gola ale niedosyt pozostał choć nieco przygaszony przez awans do Copa del Rey i pokonaniu Barcy w ligowym spotkaniu. Manchester United ligi nie odpuszcza i w sobotę pokonał Norwich aż 4:0. Ze statystyk wynika , że Manchester Utd jest niepokonany od 5.12.2012 r. u siebie. Seria bez remisu na własnym stadionie. Real Madryt pokonany został 2.02.2013 r. przez Granadę.
Przewidywane składy: (wg portalu realmadrid.pl)
Manchester United: De Gea - Rafael, Ferdinand, Evans, Evra - Cleverley, Carrick - Kagawa, Rooney, Welbeck i Van Persie
Real Madryt: López - Arbeloa, Varane, Ramos, Coentrão - Khedira, Alonso - Di María, Özil, Cristiano i Benzema/Higuaín.
Sponsorami obu klubów jest firma Bwin - bukmacher. Taka ciekawostka ale daje do myślenia.
Do czego zmierzam ? Mecz wydaję mi się mocno wyrównany , liczę tu na bramki z obu stron więc BTS wskazany kurs 1.54 Pinnacle.
Dalej jednak widzę tu duże prawdopodobieństwo remisu kurs 3.70 oraz wyniku dokładnego 1:1 kurs 6.70 Pinnacle
Na deser gol Cristiano Ronaldo kurs 2.09 Pinnacle
P.S. Mecz medialny tzn. no to bet więc radzę dużo pieniędzy nie stawiać.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Adamo80 tego -1 na Borussie chłopie nie graj bo ostro sie na tym przejedziesz :p Nikt nie docenia Szachtaru media kibice oj zobaczycie dzisiaj bedzie szok w Dortmundzie;)
Akurat to pograłem za bardzo drobne, ale dzięki za ostrzeżenie. Raczej myślę, że wygrają 1 bramką, a nawet i 0:0 ich urządza czy 1:1. Tak raczej to stawiam z uwagi, że grają u siebie przed własną publicznością i być może będą chcieli się popisać.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Akurat to pograłem za bardzo drobne, ale dzięki za ostrzeżenie. Raczej myślę, że wygrają 1 bramką, a nawet i 0:0 ich urządza czy 1:1. Tak raczej to stawiam z uwagi, że grają u siebie przed własną publicznością i być może będą chcieli się popisać.
W Lidze Mistrzów nie ma miejsca na popisy. Ktoś ma takie tendencje to do cyrku a nie grać o taką stawkę.
Walka będzie do samego końca. Jeśli potwierdzi się brak Hummelsa to o bramkę dla gości będzie łatwiej. Już wspominałem o tym iż Santana to niestety najsłabsze ogniwo defensywy Borussii a to właśnie on powinien zagrać z Suboticem na środku obrony. Jednak w dalszym ciągu będę utrzymywał że około godziny 23 to gospodarze będą w lepszych nastrojach.
 
dani222 144

dani222

Użytkownik
Manchester Utd - Real Madryt. Typ: Manchester awans 1.88 fortuna
Real oczekuje na swój 10 tytuł, przez ostatnią dekadę pamiętnie nie mógł przejść do półfinału, ostatnie lata przegrane z Barcą i Bayernem w półfinałach Champions League. Wg mnie słabo prezentuje się na wyjazdach i ciężko mu będzie zdobyć twierdzę Old Trafford. Już w tym sezonie przegrał z Borussią i remis z City. Nie patrząc na pryzmat ostatnich spotkań, czyli GRAN DERBI gdzie ograł Barce, która jak widać gołym okiem jest w słabszej formie bo z Milanem i w primeradivision słabiej grają mimo zwycięstw, to kursy na to spotkanie powinny wyglądać odwrotnie ! Wyłączając Gran Derbi na Barcelonie w dołku Real tak nie zachwyca grą a Manchester juz nie raz odprawiał wielkie kluby z kwitkiem. bo u siebie graja zdecydowanie, myślę ze gracze Realu z całą sympatia do nich ale nie wytrzymają presji, piłka będzie płynnie chodzić ale w ataku United. które narzuci swój styl gry. Wiemy jak wygląda przygaszona gra Królewskich gdy Ozil czy Ronaldo mają słabszy dzień w wielkich meczach. Myślę że Manchester może przejść dalej nawet po dogrywce, mają za sobą stadion, umią grać takie mecze. Przecież po meczu w Madrycie to większość mówiła jak cięzko Realowi będzie awansować, czy mecze z Barcą tak zmieniły to? Uważam że nie.
 
ravau91 235

ravau91

Użytkownik
Ot takie przemyślenia moje na dzisiejszy klasyk Ligi Mistrzów, które proszę luźno potraktować:
Pierwszy mecz oglądałem w pełnych emocjach więc nie wiele pamiętam ???? , ale dziś oglądałem powtórkę i na pewno nie można powiedzieć, że Real miał dużą przewagę. Wynik 1:1, w lepszej sytuacji przed dzisiejszym meczem stawia Czerwone Diabły, jednak bukmacherzy, myślą trochę inaczej, dając większe szanse Realowi.
Dzieje się pewnie tak za sprawą ostatnich dobrych meczów Królewskich z Barceloną.
Nie zapominajmy jednak, że United też ostatnio jest w super formie ( choćby bilans w ostatnich 8 meczach w lidze, wszystkie wygrane przy bilansie goli 19-2 )
No ale dobra. Liga ligą, a europejskie puchary rządzą się swoimi prawami.
Oba zespoły są na fali. United spokojnie kroczy po mistrzostwo Anglii, Real tytuł już przegrał. Został finał Copa Del Rey i właśnie Liga Mistrzów, która jest priorytetem.
Spodziewam się dziś otwartego meczu i kilku goli. W moim odczuciu szanse powinny być podzielone 60/40 a nie jak widzą to bukmacherzy 40/60. No ale, może nie patrzę zbyt obiektywnie na ten mecz.
Zwrócę jeszcze tylko uwagę na sędziego w dzisiejszym meczu, którym jest turek Cüneyt Çakιr. Lubi on pokazywać kartki, więc dodając do tego stawkę dzisiejszego spotkania i to , że Real od początku musi mocno zaatakować, spodziewam się większej ilości kartek niż w pierwszym spotkaniu.
Wszystko zweryfikuje boisko i tak jak wczoraj w wywiadach mówił zgodnie Benzema i Giggs , najważniej to strzelić gola jako pierwsi. Wg mnie ta drużyna, która tego dokona, zdoła dziś awansować.
Kilka propozycji do typowania na ten mecz:
Obie strzelą kurs 1,52 (Pinnacle) wg Fergusona 10/10 ???? ✅
United awans kurs 2,30 (Betsafe) ⛔
Ronaldo strzeli kurs 2,30 (Betsafe) ✅
Ronaldo strzeli zza pola karnego kurs 6,70 (Betsafe) ⛔
Czerwona kartka kurs 3,95 (Betsafe) ✅
Real over 3 rożne w 2 połowie kurs 2,80 (William Hill) ✅
over 11,5 rożnych kurs 1,82 (Tobet) ✅
over 5,5 kartek kurs 2,25 (Betsafe) ✅
oraz kartki na poszczególnych graczy: Ramos, Alonso, Pepe, Arbeloa ( kursy ok 2,50 ) ⛔ ⛔ ✅ ✅
o i dla zabawy correct score który mi się marzy ????
2:2 kurs 13 (Expekt) ⛔
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ja chcialem sie tylko wypowiedziec co do tych ktorzy stawiaja na AWANS Szachtara po kursie 3,8-4. Szachtar by awansowac musi wygrac badzi zremisowac 2:2 badz wyzej. Nie lepiej wiec jest wziasc kurs na wygrana Szachtara w tym meczu po 5,6? Remis 2:2 potem dogrywka i karne czyli loteria w ktorej Bog jeden wie jak to moze sie potoczyc albo remis 3:3 badz wyzej jest dla mnie po prostu bardzo malo prowdopodobny. Nie sadze tez, by trener Szachtara powiedzial chlopakom w szatni, ze gramy na remis. Oni jada do Dortmundu tylko i wylacznie po wygrana a nie po remis 3:3 i wyzej. Jesli uwazacie, ze Szachtar awansuje to postawcie na czysta wygrana Szachtara po kursie 5,6 a nie bawicie sie w awans po kursie 3,8-4. Taka dygresja...
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Adamo 0-0 ich ustawia ale na over 0.5 gola w tym meczu to ja bym postawił gdybym mial milion złotych.Tak samo Real-Manchester myślicie ze United bedą grali zachowawczo na 0-0? Real strzeli i co potem?Ja bym ma żadne undery sie nie decydował a juz szczególnie w meczu Szachtara bo tam dzisiaj bedzie worek bramek może zagram over 3.5 w tym meczu
 
david295 80

david295

Użytkownik
Real - Manchester over 11,5 roznych
kurs 1,61
Bet365

Dzisaj mecze rewanzowe champions league a ja pod lupe biere szlagier czyli starcie Realu z Manchesterem. Pierwszy mecz na Old Trafford zakonczyl sie remisem 1-1 po istnej strzelaninie w calym meczu padly 33 strzaly po, ktorych ogladalismy az 20 rzutow roznych. Po obejrzeniu tego meczu od razu wpadl mi do glowy typ na rewaz. Dzisiaj real musi odwaznie zaatakowac zeby strzelic bramke bo tylko ona da im awans, ale gdy juz trafia to Manchester bedzie potrzebowal bramki i przepuszcza atak na bramke Krolewskich. Spodziewam sie otwartego meczu z oby stron i wielu akcji podbramkowych tak jak to mialo miejsce w pierwszym meczu, co da nam over rzutow roznych.
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
vs

TYP: Czy Borussia zdobędzie w każdej połowie przynajmniej jedną bramkę?: TAK ✅✅
KURS: 2.10
BUKMACHER:
OPIS:
Podczas, gdy wszyscy skupiają się na United - Real, ja troszkę napiszę o drugim, dzisiejszym meczu rewanżowym 1/8 finału Ligi Mistrzów. ;)
Rozumiem, że typ może się wielu wydawać trochę... wariacki! Ja sądzę, że Borussia naprawdę poważnie podejdzie do meczu. W ostatnich pięciu meczach na własnym stadionie tylko raz przegrała(pamiętny mecz z HSV, gdzie &quot;Lewy&quot; dostał czerwoną kartkę)! W ostatni weekend Dortmuńczycy pokonali na Signal Iduna Park Hannover 3-1. Oczywiście strzelali w obu połowach. Podobnie było z Frankfurtem - Borussia i wtedy trafiała w obu połowach! Jeszcze lepszy przykład: w poprzednim meczu tych drużyn, gdzie na Donbass Arena w Doniecku padł remis 2-2 z tamtejszym Shakhtarem, Borussia też strzelała w obu połowach!
Teraz zwróćmy uwagę na gości - w ostatni weekend ukraińska liga wróciła po zimowej przerwie. W pierwszym meczu ekipa z Doniecka pewnie pokonała 4-1 dziewiątą drużynę najwyższej klasy rozgrywkowej na Ukrainie, Volyn Lutsk.
Prawdopodobnie takie będą wyjściowe &quot;11&quot;:

Myślę, że mecz tak czy siak będzie przebiegał pod dyktando gospodarzy. Spodziewam się ostrych akcji środkiem i oczywiście goli... ;)
 
m1cha1008 1,5K

m1cha1008

Użytkownik
m1cha1008 - pomysł na darmowy zakład Bet365

Manchester United - Real Madryt


#14 ⚽
Typ: Real Madryt over 1,5​
Kurs: 1,83​
Stawka: 40 PLN ▶ PW: 33,33 PLN

#15 ⚽
Typ Live: Real Madryt​
Kurs: ~ 2,40
Stawka:
40 PLN ▶ PW: ~56 PLN

We wstępie wypadałoby napisać zasady darmowego zakładu, mianowicie typ przedmeczowy musi być puszczony w singlu ta same zasada obowiązuje w przypadku zakładu live. W moim przypadku zakład live stawiam w pierwszej minucie dlatego kurs nie powinien się różnić od tego wyżej, w przypadku różnicy większej niż 0,05 po spotkaniu podczas edycji poprawie na kurs jaki pobrałem. A tymczasem...

Klasyk, klasyk i jeszcze raz klasyk - te słowa można powtarzać bez przerwy, dwie drużyny z pierwszej piątki najlepszych klubów w historii... i co najlepsze obie w wielkiej formie! Real się odrodził i mówię to z bólem serca jako wierny kibic Barcelony ale to prawda. W ostatnich spotkaniach przypominają mi maszynkę do niszczenia rywali z zeszłego sezonu. Przed pierwszym spotkaniem byłem w 80% pewny, że Real odpadnie w tym starciu gigantów - teraz wiem, że myliłem się o 80%. W pierwszym spotkaniu tych drużyn to Real dominował i tylko niesamowity De Gea uratował czerwonych diabłów przed porażką, problem Manchesteru polega na tym, że taki mecz wychodzi bramkarzowi raz w roku. Aby oddać sprawiedliwość muszę przyznać, że gospodarze dzisiejszego spotkania też mieli w drugiej połowie dwie doskonałe sytuacje ale, to może być mało na Real Madryt.

Królewscy między oboma spotkaniami grali z Vallecano, Deportivo i dwa razy z Barceloną, miałem przyjemność oglądać wszystkie te pojedynki. Z Vallecano zagrali dobrze dopóki nie stracili Ramosa, z Deportivo zagrali fatalną pierwszą i genialną drugą połowę po wejściu najważniejszych graczy. Oba spotkania z Barceloną to była poezja w ich wykonaniu, w pucharze króla Barcelona nie potrafiła przeprowadzić składnej akcji na Cam Nou a w lidze gra była wyrównana tylko do momentu wejścia Ronaldo na boisko. Real z meczu na mecz się rozpędzał i nie mógł sobie wypracować lepszych morali na to spotkanie.

Czerwone Diabły nie miały tak ekscytującego kalendarza. w przerwie między spotkaniami zmierzyli się z Reading, QPR i Norwich - czyli trzema kandydatami do spadku z ligi. Wszystkie mecze zostały planowo wygrane jednak ciężko jest na ich podstawie wywnioskować cokolwiek pozytywnego. Jak by zdemolowali całą trójkę było by to spowodowane poziomem rywali a każde zwiastuny obniżki formy popierały by tylko mój typ dlatego nie oglądałem tych spotkań i na tym zakończę wypowiedź o nich. Old Trafford - potężna twierdza w tym sezonie, wygrał tam tylko Tottenham, ale poza nim nie było poważnego kandydata do zdobycia tego terenu... nie tak poważnego.

Kończąc bo mecz się zbliża a musi to ktoś jeszcze przeczytać ;) Widzę tu jednego kandydata do zwycięstwa, Real w tej formie jest nie do pokonania i Manchester, który prawdopodobnie wygrał by dzisiaj z każdą inną drużyną na tej planecie zejdzie z boiska pokonany.

Edit: Soltysiao, tytuł miał raczej na celu wprowadzenie do moich przemyśleń na temat tego spotkania a nie w dosłownym znaczeniu jakiegoś systemu na sure beta.
Błąd już poprawiony dzięki za szybką reakcję, nie ma kursu minimalnego.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
m1cha1008 - pomysł na darmowy zakład Bet365
I co to za pomysl ? Zwykle 2 typy wiec co to ma do bonusu ?
Pomyslem byloby podstawienie na to ze padnie bramka a kontra to 0-0 wtedy niczym nie ryzykujac mamy szanse wygrac a tutaj oba typy moga byc w czapke wiec pomysl kiepski.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom