>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/4 Finału Ligi Mistrzów: FC Barcelona - AC Milan 03.04.2012 (Rewanż)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Czas ma rewanżowe mecze. Niewątpliwie najciekawiej będzie we wtorek na Camp Nou i potyczka Barcelony z Milanem. W pierwszym meczu po całkiem dobrym widowisku był bezbramkowy remis ze znakomitymi okazjami z obu stron. Piłkarze Barcelony , bardzo narzekali na stan murawy na San Siro i zapowiadają, ze na włąsnym obiekcie nie będzie wątpliwości. Milan jednak , w pierwszym meczu pokazał , że potrafią rozbijać ataki Barcelony i zapewne z takim zamiarem pojadą na Camp Nou. W pozostałych 3 meczach LM w każdym wygrywali goście i dlatego sprawa awansu w tamtych meczach jest w zasadzie rozstrzygnięta. Tutaj zapowiada się największa wojna na noże ;)
Kursy:


Unibet
Zachęcam do dyskusji ;)
 
L 1

lejek

Użytkownik
Pierwsze co się rzuca w oczy to strasznie kuszący kurs na Milan. To jest mecz z typu, którego nie da się przewidzieć. Absolutny klasyk. Sentyment mam jednak do Barcelony, i to im będę kibicował, a z stawiania tego meczu chyba zrezygnuję, bo kurs 1.27 jest niewarty świeczki. W moim odczuciu, tak jak w 1 meczu drużyny będą sie bały grać mocno ofensywnie, w szczególności Barcelona, która jeśli straci gola, zapewne pożegna się z LM (znamy Włochów z gry w defensywie oraz z gry na czas). Może to dziwne, ale mój typ na ten mecz to 0-0 przez 120 minut i rzuty karne, po których będą sie cieszyć Katalończycy.
Jeśli będe stawiał, to tylko i wyłącznie na under 2.5 w tym meczu.
Pozdrawiam
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
gdzie tam, nie napiszę nic odkrywczego ale Messi (znając życie) strzeli pierwszą bramkę w tym dwumeczu w jakiejś 25-30 minucie i worek strzeli jak z armaty. W tym momencie to będzie koniec Milanu.
mieli swoje szanse na SS ale w ostatniej fazie strzelający mieli kupę w gaciach i taka prawda.
dla mnie lokata na win, awans i +1 Barcy.
 
L 1

lejek

Użytkownik
A moim właśnie zdaniem Messi bramki w tym meczu nie zdobędzie (mimo, że jestem jego fanem). Zagrał bardzo słaby mecz ostatnio z Bilbao, z Milanem też niczym się nie wyróżnił.
I tutaj dałeś mi kolejny typ na ten mecz:
Messi nie strzeli bramki
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Under 2,5 to była dobra opcja na pierwszy mecz jednak w rewanżu z pewnoscią underu już nie będzie.Milan stawiał opór na San Siro i sądze że będą prubowali zagrać podobnie na Camp Nou ,troche styl podpatrzyli od Realu który też prubował w pierwszych minutach zdominować Barcelone ,a jak się to skonczyło dobrze wiemy.Żaden wynik po za zwycięstwem nie satysfakconuje Barcelony,z pewnoscią będa chcieli zrobic wszystko by to spotkanie roztrzygnąć w 90 minutach .Messi jest piłkarzem kompletnym i mogą mu się przydażyć słabsze dni jak każdemu jednak w meczu z Milanem może zagrać mecz w którym wszystko mu wyjdzie i to zespół rossonerich pożegna się z LM.

Podsumowując:Jestem za Barceloną jednak serce mówi mi że awans wywalczy MIlan,po pierwsze nikt dwa razy z rządu nie wygrał LM pod rząd i nie sądze zeby udało sie to Barcelonie. To jeden z najlepszych zespołów na swiecie,ale bez Messiego w dobrej formie troszke słabszy.

Stawiam:Awans:Milan-&gt;Kurs:5,00
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
ja równierz uwazam ze wygra Barca...a LEO gral slabo - ja bym powiedzial nawet bardzo slbo z Bilbao...ale zauwazcie ze on tak chcial zagrac, zachowawczo aby nie stracic za duzo sil, ale nawet nie tylko on zagral tak zachowawczo- spodziewam sie innego Leo w tym meczu.
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Próbował, przydarzyć.
Skąd wiesz, że underu z pewnością nie będzie? Całkiem realny typ, Milan raczej będzie się bronił i czyhał na kontry. Zawsze można zagrać bezpieczniej - under 3 - 1.95 w 10bet. Natomiast zgadzam się z Jagrem, że włoska drużyna ma spore szanse na awans, wbrew pozorom wynik 0:0 jest niebezpieczny dla Barcy. Wystarczy jakaś bramką dla ACM i gospodarze już muszą się bardziej postarać. Dla mniej odważnych jakiś handicap na Milan warto rozważyć. Dodam jeszcze, że do gry będzie gotowy Alexandre Pato (trafił do siatki na Camp Nou w fazie grupowej), który nie zagrał w pierwszym meczu z powodu kontuzji.
 
B 0

bankierz

Użytkownik
Zapowiada się klasyk. Na razie w aplikacji Heineken Star Player postawiłem na 2:1.
A moim właśnie zdaniem Messi bramki w tym meczu nie zdobędzie (mimo, że jestem jego fanem). Zagrał bardzo słaby mecz ostatnio z Bilbao, z Milanem też niczym się nie wyróżnił.
wiesz nie wchodzi się 2 razy do tej samej rzeki. Być może miał słaby dzień. Wyciągną wnioski.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jedna jaskółka wiosny nie czyni - to dotyczy Messiego.
Śmieszne jest pisanie, że Messi nie ma formy. Przydarzył mu się jeden słabszy mecz czy nawet dwa i już pojawiają się opinie, że nagle ma grać słabo. To tylko człowiek nie maszyna.
A co do samego meczu to... Kurs na Barcelonę jak zwykle żenujący i to z Milanem? Nawet nie dali 1,30. Ale z drugiej strony też nie ma co się dziwić, jakoś nie chce mi się wierzyć, że Barcelona u siebie na Camp Nou gdzie gra im się zdecydowanie bardziej układa odpadnie. Milan miał swoją szansę na San Siro.
Barca wypuści pewnie najsilniejszy skład z Fabregasem, Iniestą, Xavim czy Messim. Taki kwartet zawodników zapewne wbije przynajmniej ze 2 bramki.
Milan już grał na Camp Nou 13 września, wtedy było 2:2, Włosi strzelili w pierwszej i ostatniej minucie gry. Wątpię by jutro mecz ułożył się podobnie.
 
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
Pierwszy mecz jaki był każdy widział. Barca zagrała tak, żeby gola nie stracić, a fatalny stan murawy skutecznie uniemożliwiał strzelenie bramki. Mimo wszystko i tak Barca miała ich kilka.

Jak gra Barca u siebie?
14-1-0 60-8 w lidze hiszpańskiej
3-1-0 w LM póki co wliczając 3 mecze grupowe i 1/8 finałów.
U siebie są po prostu niezniszczalni.

Jak gra Milan na wyjazdach?
10-3-3 31-17 w lidze włoskiej
0-3-1 !!!
W LM w ten edycji od fazy grupowej MILAN NIE WYGRAŁ ANI JEDNEGO MECZU NA WYJEŹDZIE.
Remisował z BATE, Pilzno i Barcą (bardzo szczęśliwie, bo Silva strzelil w doliczonym czasie gry). Do tego makabryczny występ w Londynie przeciwko Arsenalowi, gdzie gra Milanu - doświadczonego zespołu - wyglądała, jakby to podopieczni Wengera byli starymi wyjadaczami i klepali sobie młodzików.

Wniosek jest jeden: szanse Milanu są bardzo nikłe na wygranie meczu. Trochę większe na remis. Tylko czy Barca pozwoli im na remis u siebie? Ja śmiem wątpić. Chce zauważyć, że Barca ostatnimi czasy dużo bardziej się mobilizuje na mecze z trudnymi rywalami niż na &#39;leszczy&#39;. Po tych wszystkich osiągnięciach jakby im się nie chciało grał z przeciętniakami.

Wg mnie na Milan będą mega skoncentrowani i pocisną ich jak zrobił to Arsenal w rewanżu.

Co do ilości bramek to ja bym śmiał zaryzykować, że Milan nie strzeli. Wtedy wynik mógłby być w okolicach 2:0. Natomiast jak się Barca rozochoci lub Milan strzeli to wynik może być i ze 4:1. Under/over to więc loteria.

Suma sumarum: Barca -1.5 @1.75 Pinnacle
 
orinar 18

orinar

Użytkownik
Widze ze trwa ostra dyskusja na temat kto odniesie zwyciestwo.
Moim zdaniem Barca wygra na Camp Nou i to spokojnie. Milan to druzyna własnego boiska, mieli swoje okazje ale ich nie wykorzystali. Na zbyt agresywna gre w obronie druzyna z mediolanu tez pozwolic sobie nie moze.
Mysle ze buki sie nie myla wystawiajac takie kursy, badz co badz swiadomie nie narazali by sie na straty. licza ze pojdzie masowa na Milan bo ludzie beda zachwyceni pierwszym meczem ale szanse na awans Włochow oceniam na mniej niz 15%
 
N 0

nevespl

Użytkownik
Zwycięstwo jest poza zasięgiem Milanu, ale bramkowy remis przy odrobinie szczęścia i nieskuteczności Barcelony, jak najbardziej możliwy.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Poważnie. Serio myślicie że Milan ugra coś na Camp Nou ? W pełni zgadzam się z tym co napisał L0k0. Śmieszne jest też, że po meczu z Bilbao ludzie mówią, że Messi bez formy. Zarówno -1.5 na Barce, jak również Messi strzeli gola @ 1.40 jest jak najbardziej na miejscu. Ten Handi na pewno zagram, może nawet pokuszę się o wyższy. Gdyby ktoś znalazł jakiś over na posiadanie piłki byłbym wdzięczny za informacje bo to też dobry typ, Milan będzie się głównie bronić. Pozdrawiam
 
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
Gdyby ktoś znalazł jakiś over na posiadanie piłki byłbym wdzięczny za informacje bo to też dobry typ, Milan będzie się głównie bronić. Pozdrawiam
Typy na posiadanie piłki wystawia głównie Expekt. W chwili obecnej jeszcze nie widzę w ofercie ale myślę, że jutro będzie.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Bilbao ludzie mówią, że Messi bez formy
Barcelona to nie tylko Messi-&gt;Ten piłkarz jest kompletnym z tym sie zgodze ale za jego plecami jeszcze większą prace wykonuje Xavi razem z Iniestą jeden jest mistrzem długich podań ,drugi jest mistrzem krótkich podań.;)

Do tego dodam że duże znaczenie bedzie miała obrona,fakt Milan słabo zagrał na Emireits ale wyruszyli do Londynu z handicapem( 4:0),dla tego nie sądze by poziom skupienia był podobny na Camp Nou,w pierwszym meczu nie padły bramki dla tego sądze że mecz również będzie wyglądał inaczej. Są dwa sceniariusze tego meczu albo rossoneri ustawią mór przed bramką i będą liczyli na fuksa ,że uda im sie strzelic po jednej z kontr,albo zagrają tak jak na San Siro odważnie i z polotem co oznacza większe dla nich zagrożenie z tyłu. Bacelona bedzie z pewnoscią chciała skonczyć przeciwnika przed czasem nastrzelać im bramek i puzniej bawic się znim aż nerwy ich zjedzą i sami zaczną się elminowac ????na wzajem.Ja podałem typ wktóry sam nie wieże ,bo jestem fanem Barcelony i nie boje sie do tego przyznać dodam też że staram się obiektywnie patrzeć na ich mecze i nie wyciągać pochopnych wniosków.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ale za jego plecami jeszcze większą prace wykonuje Xavi
właśnie co do Xaviego to gdzieś dziś słyszałem , że nabawił się kontuzji w meczu z Bilbao i występ z Milanem bardzo wątpliwy. Kursy na Barcelona z lekka żałosne. Taki kurs to może z APOELEM , ale nie z Milanem który pewnie będzie się murował i liczył na łut szczęścia jak niegdyś Mourinho z Interem. Widzę , że tu duży optymizm , overy , handicapy itp. 1:0 Barcelonie w zupełności wystarcza. Ale dla mnie no bet.
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
Messi z bilbao grał słabo bo taka była taktyka za niego włączał się Pique,coś adriano próbował.Pep go poprostu oszczędzał a czemu nie dał mu odpocząc bo tylko pauzowanie za kartki lub kontuzja może go wykluczyć tak to messi gra cały czas z różnym skutkiem.Barca z baskami słabo zagrała bo atletic w tym sezonie dobry.Milan no cóż zasłużony klub ale wydaje mi się że będą się próbowali bronić i grać tylko z kontry a to złą strategia.Catalonia wygra jedną lub dwoma bramkami
 
L 1

lejek

Użytkownik
właśnie co do Xaviego to gdzieś dziś słyszałem , że nabawił się kontuzji w meczu z Bilbao i występ z Milanem bardzo wątpliwy. Kursy na Barcelona z lekka żałosne. Taki kurs to może z APOELEM , ale nie z Milanem który pewnie będzie się murował i liczył na łut szczęścia jak niegdyś Mourinho z Interem. Widzę , że tu duży optymizm , overy , handicapy itp. 1:0 Barcelonie w zupełności wystarcza. Ale dla mnie no bet.
Źle trochę usłyszałeś, tzn. Xavi miał lekki uraz, dlatego nie grał od 1 minuty z Bilbao. Xavi wszedł w ok. 80 minucie, ale jest w pełni sił gotowy na jutrzejsze spotkanie. Potwierdzam również że kurs nie warty świeczki. Milan to jeden z lepszych klubów świata. Nie warto ryzykować. Rozsądna opcja to under 3.5 (choć kurs pewnie podobny).
Pozdrawiam
 
X 0

xxxkamilxxx18

Użytkownik
Zawodnicy, których Allegri zabrał na Camp Nou:
Abbiati, Amelia, Piscitelli, Abate, Antonini, Bonera, De Sciglio, Mesbah, Mexes, Nesta, Zambrotta, Yepes, Ambrosini, Aquilani, Boateng, Emanuelson, Nocerino, Seedorf, El Shaarawy, Ibrahimovic, Maxi Lopez, Pato, Robinho.
Tak więc Milan ma duże szanse a kurs 12 zł kusi żeby zagrać za jakieś drobne :p
 
heros1920 68

heros1920

Użytkownik
Wynik jest sprawa otwarta ! Ktoś powiedział ze Messi to Barca i dobrze gada bo gdyby nie On niemieli by tyle sukcesow i bramek On robi robote reszta tylko pomaga.
W rewanżu jak uda sie go tez zatrzymac to Milan moze awansowac !
Wynik 1-1 pasuje w sam raz do tego spotkania i na taki bede liczył.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom