>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/4 Finału Ligi Mistrzów: FC Barcelona - AC Milan 03.04.2012 (Rewanż)

Status
Zamknięty.
Z 812,3K
Absolutnie sie zgadzam z poprzednikiem ze wynik jest sprawa otwarta i osobiscie stawiam ze to Milan awansuje dalej.Messi napewno jest najlepszym pilkarzem ale wtym pojedynku niewiele sobie pogra.Wczesniej przewidzialem bezbrakowy rezultat pierwszego pojedynku.Mysle ze padnie wynik remisowy 1 do 1
 
candida 45

candida

Użytkownik
Z czysto piłkarskiego punktu widzenia, zapowiada sie fantastyczny mecz! Jeśli mamy zarazać pasją futbolu nasze piękne panie, to chyba nie ma lepszej okazji - najlepsi piłkarze, stawka, gole - jestem pewnien że nie zabraknie zadnego z tych czynnikow na Camp Nou.
Zastanawiam się juz kilka dni jak ugryść ten mec, z jednej strony Barcelona która u siebie niszczy, jedzie po kazdym przeciwniku, narzucajac swoj styl i konsekwetnie zdobywajac przestrzen, pilke i bramki. Z drugiej strony Milan, który nie ma nic do stracenia poniewaz i tak wszyscy faworyzuja FCB, stad moga spokojnie przygotowac sie do tego meczu, swiadomi swojej wartosci, wiedzac ze stac ich na awas. No wlasnie, czy aby napewno? Nie potrafie tego uzasadnic, ale intuicyjnie czuje ze bedzie to wyrownany mecz, i nie mam na mysli jego przebiegu, ale wynik który moze premiowac jednych lub drugich. Mecz na San Siro pod dyktando przyjezdnych, bylem rozczarowany bezsilnoscia Milanu, choc mieli swoje sytuacje. No wlasnie - skutecznosc; Milan ma szanse powalczyc tylko w jednym prztypadku - jesli wykorzysta to co sobie stworzy, tak jak w grupie kiedy Pato juz w 1&#39; strzelil bramke. Wystep Brazylijczyka owiany jest tajemnica, choc w tym sezonie nie stanowi on o sile ataku Milanu, z pewnoscia jego obecnosc mialaby pozytywny wplyw na rotacje zespolu. Zakladam ze Milan sie cofnie i bedzie szukal swoich okazji w kontrach, inaczej byc nie moze inaczej byc nie ma prawa, pytania jakie mi sie nasuwają, to kto pokryje Messiego, oraz jak bedą sprawowac sie skrzydla Milanu, mam tu na mysli przede wszystkim gre defensywna. Skupiam sie na opisie Milanu, poniewaz o Barcelonie wiadomo wszystko, a i tak nie ma sily ich powstrzymac, niemniej Milan nie stoi na straconej pozycji, a wlasnie w tych kategoriach nalezy oceniac kurs na Dume Katalonii, w granicach ~1.25.

Daleki bylbym od stawiania czystej 1 na FCB, to zadna lokata - lokata bowiem nie jest zwiazana z ryzykiem (chyba ze inflacji), natomiast mecz ten odbywa sie w ramach 1/8 CL - na tym etapie nic nie jest pewne, a stosunek wartosci kursu do ryzyka jest absolutnie nie do zaakceptowania.

Mój typ to BTS i niech awansuje lepszy!
 
A 11

algeroth

Użytkownik
Daleki bylbym od stawiania czystej 1 na FCB, to zadna lokata - lokata bowiem nie jest zwiazana z ryzykiem (chyba ze inflacji), natomiast mecz ten odbywa sie w ramach 1/8 CL - na tym etapie nic nie jest pewne, a stosunek wartosci kursu do ryzyka jest absolutnie nie do zaakceptowania.

Mój typ to BTS i niech awansuje lepszy!
1/4 a nie 1/8. Reszta by sie zgadzala;P
 
arche89 19

arche89

Użytkownik
Barcelona powinna to spotkanie wygrać, ale jak popatrzymy na historie to już dawno nie było jakiejś wysokiej klęski Milanu w meczu z Barcą. Chłopaki z Milanu w tym sezonie są w formie, co pokazały dotychczasowe 3 mecze między tymi zespołami.
Kurs na Milan aż 12... w ćwierfinale ligi mistrzów to według mnie o wiele za wysoko. Dlatego też skłaniałbym się do handi na zespół z Włoch +2.5 po kursie 1.45. Osobiście uważam że Barcelona to wygra, ale żeby aż trzema bramkami? Nie wydaje mi się. Widać, że Barcelonie ten przeciwnik nie leży. Milan raczej zamuruje bramkę i będą grać z kontry a chyba nie musze Wam mówić że mają kim ukąsić

Barcelona - Milan +2.5 1.45✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
buzero 59

buzero

Użytkownik
nstawianie handi na Milan bez sensu...
wg mnie dlatego iz jak Barca strzeli gola - to Milan musi sie odslonic - a na tym stadionie nie da sie dominowac... a jesli Milan spruboje sie otworzyc i zaatakowac to automatycznie beda sytuacje dla gospodarzy bo z takimi skrzydlami i mozgiem zespolu kontre mozna uruchomic ekspresowo;
typuje 3-1 i caly mecz pod kontrola Barcy;
dla mnie to jednak lokata - jesli takowe sa w pilce noznej wogole
PS dla Guardioli mecz najwazniejszy w sezonie;;;...
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Widzę, że jest hurra optymizm, że Barca dziś łatwo i przyjemnie awansuje do nastepnej rundy..
ciekawe jakie będą miny ok godziny 23 kiedy mecz się zakończy ????

Moim zdaniem Milan też nie stoi na straconej pozycji i nie ma nic do stracenia, obrona Barcelony potrafi się zgubić czasem jak dzieci we mgle i zawsze ratuje ich albo nieskuteczność rywali ( czyt. mecz na San Siro) albo Valdez.
Przypominam, że w fazie grupowej było 2:2 taki wynik dziś daje awans Milanowi gdyby padł.

Może Milan nie wygra ale tez i nie przegra. widzi mi się remis bramkowy. Dobrymi typami są:
Milan strzeli- 1,72
Barca: Milan +2 -- 2.oo - KOSMOS!
Barca- Milan 1 połowa-- X- 2,50

Kursy za betsson.com
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Barcelona - Milan
liczba rzutów rożnych Milanu - over 2,5
kurs 1,95
Myśle że spokojnie do wzięcia taki zakład. Bukmacher ewidentnie faworyzuje Barcelone ale Milan to nie jest jakiś ogórek może dużo namieszać nawet jeśli będzie tylko grał z kontry
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
to grajcie wszyscy mocno na Milan... może kursy pójdą w górę na Barce;...

jak zawsze wszyscy doszukują sie niespodzianki - a ja napiszę tylko że jak Barca się zepnie - to nie ma na nich mocnych u siebie to juz wogole - zreszta wszyscy uwazaja ze jest to mecz sezonu dla Barcy - choc takich jeszcze bedzie do konca sezonu wiele ale na dzien dzisiejszy jest to do tej pory najwazniejszy mecz;
analizujac mecze miedzy zespolami w grupie a teraz w cwiercfinale dochodze do jednego wniosku w grupie bardziej spinali sie zawodnicy Milanu i wtedy nawet toczyli w miare wyrownany pojedynek ale wtedy Barcie nie zalezalo tak bardzo a i tak wygrali....jak pokazal ostatni mecz Barcelona pokazala ze jak juz nie ma przelewek to gra inna pilke ....zmiazdzyli wg mnie na wyjezdzie Milan ale i tak skonczylo sie 0-0 ale zdecydowana przewage mieli Hiszpanie; wiec nie ma co sie sugerowac poprzednim 2-2 na Camp Nou bo wtedy to byl tylko zwykly mecz dla Barcy brakowalo tej adrenaliny ,niepewnosci itd - tego czego brakuje Barcie przy kolejnym ogrywaniu rywali w LM w grupie i w lidze - gdzie zespoly przyjezdzajac na CN muruja aby stracic jak najmniej.... to bedzie mecz Barcelony ktora musi wygrac....zobaczymy inny zespol niz z poprzednich meczy z Milanem...dominacja absolutna;
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Granie w tym spotkaniu na Barcelone mija się z celem, taki kurs w pojedynku takich wielkich zespołów - śmiech na sali. Oczywiście zecydowanym faworytem są gospodarze, ale pamiętajmy to jest sport, może przytrafić się niespodziewane rozstrzygnięcie. Przy kursie w granicach 12 na Włochów nie pozostaje nic innego jak chociażby dla zabawy spróbować na nich zagrać. Licze na dobre widowisko i mam nadzieje na zwycięstwo Milanu za drobne zagrałem tasiemca z tym spotkaniem i w/w kurs podbił mi AKO niesamowicie.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
W pierwszym meczu Milan rzeczywiście zaprezentował się bardzo dobrze. Same wypowiedzi świadczą o tym, że morale w zespole są bardzo wysokie (pragnie pokazać Barcelonie, że przedwczesne pozbywanie się go było ogromnym błędem). Jeśli Włosi zagrają tak jak w pierwszym spotkaniu, to ich szanse na awans będą stały wysoko. Mówi się o tym, że od pewnego czasu Barcelona przeżywa kryzys, albo przynajmniej gra nieco słabiej niż nas do tego przyzwyczaili. Ile w tym prawdy, przekonamy się dziś. Dużo również zależy od wyjściowego składu drużyny z Hiszpanii. Być może Guardiola będzie zmuszony postawić na Pique, który raczej koncentruje się na kryzysie z Shakirą niż grze w piłkę ????. Jedno jest pewne - czekają nas wielkie emocje dziś wieczorem, więc miło będzie się oglądało takie spotkanie ???? .
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Sprawę awansu pozostawiam otwartą chociaż nie powiem że chciał bym zobaczyć Milan w 1/2 z racji tego ze było by to coś innego Barcelona od kilku sezonów zachochodzi wysoko LM i staje się to powoli nudne i monotonne .
Nie mniej jednak Barcelona to bity faworyt do awansu .Aby awansować muszą strzelić jak strzelę to Milanowi nie pozostaje nic jak iść na całość i także strzelić .
Patrząc na H2H zespołów w LM to na 4 wyjazdy Milanu do Barcy tylko w jednym spotkaniu nie strzelili gola 0-0 w pozostałych przynajmniej raz trafiali .
Wiem ze statystyka nie gra ale jest to jakiś punkt zaczepienia
osobiście pogram Barca/Milan BTS @1.90 a resztę pozostawiam sprawą otwartą i niech awansuje lepszy . Niestety meczu nie będę mógł obejrzeć bo będę w pracy ???? .
Jednak po cichu liczę na miłą niespodziankę i nieco świeżości w LM (Milan w 1/2 ???? )
Barca/Milan BTS @1.90 3-1 ✅
-----------------------
Jak w masło :razz:​
 
K 71

kogut

Użytkownik
Nie będę się silił na żadne analizy bo tylko oszukiwałbym was i samego siebie. Faworytem tego meczu jest bezsprzecznie Barcelona. Barca to drużyna o co najmniej klasę lepsza niż pozostałe. To jest jednak sport i tutaj wszystko się może zdarzyć - czerwona kartka na początku meczu, kontuzja Messiego, karny z dupy itd. Kto liczył na to że w grupowym meczu Milan wywiezie punkt z Camp Nou? Albo że Inter Mourinho kilka sezonów temu wyeliminuje graczy Blaugrany? Podejrzewam że takich osób było niewiele. Milan to nie jacyś leszcze tylko lider Serie A. Obronę potrafią ustawić, a i z dobrą kontrą wyjść. Dziś nie liczę na niespodziankę ale obok takich kursów nie mogę przejść obojętnie i w myśl zasady że &#39;nie każdy przegrany zakład jest zakładem źle postawionym&#39; proponuję:
# Barcelona - Milan | Milan awans [4.50] Bet365
# Barcelona - Milan | Remis [6.00] Bet365
# Barcelona - Milan | Milan DNB [10.00] Bet365
# Barcelona - Milan | Milan [12.00] Bet365
# Barcelona - Milan | Barcelona wygra po przejęciu prowadzenia [7.00] Bet365
Dla tych którzy chcą zagrać na Barcelonę radzę się wstrzymać i postawić na live kiedy kursy z pewnością wzrosną.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Mecze barcy i milanu to juz klasyk, jesli ktos uwaza, ze milan to ogorki i dostanie 3-4 bramkami to sie moze mocno zdziwic, powiem wiecej, moze troche przesadnie ale uwazam, zs moze w tym meczu dojsc do malej sensacji. Ja stawiam na milan z handi 2:0, w 10 ostatnich spotkaniach tych druzyn ani razu typ ten sie nie spalil, co najwyzej zostal zwrocony zaklad, przy tak zachecajacym kursie mysle, ze to jeden z lepszych typow na dzisiejszy mecz. Stawka niska, ryzyko jednak zawsze jest spore ;)
Barca Handi 2:0
FC Barcelona 2.80 X 4.00 AC Milan 2.00 bwin
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
FC Barcelona - AC Milan
1.27 -- 5.90 -- 10.50 Expekt

Najciekawsze spotkanie ćwierćfinałów. Czytam ten temat i troszkę dziwię się, że niektórzy piszą o &quot;spacerku&quot; Barcelony. Uważam, że z obecnych drużyn w 1/4 finału tylko Real Madryt i AC Milan mogą wygrać z &quot;Dumą Katalonii&quot;. Spotkania Rossonerii z Barceloną zawsze są wyrównane i interesujące dla kibiców. Ostatnie 8 spotkań między tymi drużynami to 4 zwycięstwa Barcy, 3 remisy i tylko raz udało się wygrać zespołowi z Włoch. Zwycięstwa zawsze były różnicą tylko jednej bramki. Ostatni raz u siebie Barca z Milanem wygrała w 2004 roku i od tamtej pory podejmowała Milan jeszcze trzykrotnie - nigdy nie wygrała (tzn. raz, ale po dogrywce).
Milan w tym sezonie prezentuje równy i wysoki poziom. Granie 1.27 na Barcelonę jest wg mnie nieopłacalne.

Ciekawe typy z oferty Expekt:

Posiadanie piłki przez gospodarzy: poniżej 68.49% - 1.85 Expekt

Suma celnych strzałów na bramkę: powyżej 11 - 1.80 Expekt

L. Messi strzeli 2 bramki lub więcej w meczu: nie - 1.42 Expekt

Obie drużyny strzelą bramkę: TAK - 1.95 Expekt
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Milan +3@1,44 Bet365
Zlatan strzeli @3,80 Unibet
Czerwona kartka @3,30 Unibet


Takie trio ode mnie na dzisiejszy hicior LM. Oczywiście konsekwentnie gram symbolicznie w tych rozgrywkach,żeby się przyjemniej mecz oglądało. Myślę,że Milan stać dziś na przyzwoity występ. Najważniejszą kwestią jest jak długo wytrzymają bez utraty bramki. Bo przegrywając będą musieli się w końcu otworzyć,a wtedy więcej niż 3 bramki Barcy będą raczej formalnością.Myślę,że jednak nawet przegrywając 1-0 nie rzucą się do ataku,czekając z tym do około 75 minuty.Stąd ten handicap po takim kursie świetny do dubla.
Pozostałe dwa typy to po prostu wydarzenia całkiem prawdopodobne dziś na CN i ich kurs według mnie wykazuje pewne value. Ibra jest w formie przyzwoitej,nie powalającej,ale kto ma strzelić upragnioną bramkę jak nie on?! Wraca na stadion,na którym nigdy do końca nie spełnił się-dziś zapewne zagra na 110%. Co może skończyć się zarówno bramką jak i wyrzuceniem go z boiska. Aktorzy z Barcelony kontra prowokatorzy z Mediolanu-plus stawka meczu,no i sędzia z Holandii którego całkiem dobrze kojarzę i nie grzeszy on konsekwencją w prowadzeniu spotkań.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Powyżej 2.5 bramek w tym meczu jestem w stanie postawić.. choć zastanawiam się nawet czy do 1 połowy tyle nie padnie.. ale myślę że dalej Barca przejdzie`
 
S 35

sokker

Użytkownik
szukanie niespodzianki i wysokiego kursu na siłę. idąc tym tokiem rozumowania jutro nic innego tylko masowo i za duże pieniądze grać na apoel bo &quot;w 1/4 champions league niczego nie można być pewnym, piłka nożna to taka piękna gra gdzie niespodzianki się przecież zdarzają&quot;. zachowując odpowiednie proporcje - milan klubem wielkim jest ale na dzień dzisiejszy bez argumentów. milan jest mocny na koszmarnie w tym sezonie marną serie a. brak konkurencji sprawia, że zajmują pierwsze miejsce. przegrali tylko 3 mecze na wyjeździe. ale za to z kim? z juventusem turyn, z lazio rzym i z napoli, czyli kolejno drugą, trzecią i czwartą drużyną w serie a. grając z sensowniejszym rywalem na wyjeździe nie mają za dużo do powiedzenia. warto w tym kontekście dodać mecz na emirates, gdzie niewiele zabrakło a bylibyśmy świadkami kolejnego wielkiego comebacku anglików w meczu z milanem. 25 maja 2005 roku w stambule niczego ich nie nauczyło, a przecież nesta i seedorf doskonale tamten mecz pamiętają. ale nie o tym.
ktoś napisał, że milan zagrał na san siro mądrze? akurat moim zdaniem w tym, że bramki nie stracili było więcej szczęścia niż rozumu. zresztą w piłce nożnej wygrywa ten kto bramki strzela, a milan nie stworzył nawet zalążka sensownej akcji, w której wykorzystali by potencjał zlatana. zresztą jego reakcje na boisku świadczyły o frustracji poczynaniami kolegów i o grze milanu w tamtym meczu.

i absolutny hit tego wątku moim zdaniem:
Wynik jest sprawa otwarta ! Ktoś powiedział ze Messi to Barca i dobrze gada bo gdyby nie On niemieli by tyle sukcesow i bramek On robi robote reszta tylko pomaga.
barca to messi? owszem. każda epoka (i każda drużyna) piłkarska miała swojego niekwestionowanego lidera geniusza dzięki któremu poszczególne drużyny przechodziły do legendy odnosząc wielkie sukcesy. nie przytaczając przykładów z zamierzchłej przeszłości (jak np. benfica z eusebio), spójrzmy na milan. w jakim miejscu byłby milan w tym sezonie bez bramek zlatana?
reszta pomaga? piłka nożna to gra zespołowa. więc na boisku przegrywa i wygrywa zespół. pogardliwe określenie &quot;reszta&quot; w odniesieniu do piłkarzy, którzy stanowią trzon reprezentacji aktualnych mistrzów europy (w finale zagrali: xavi, iniesta, fabregas i puyol) i świata (w finale zagrali: xavi, iniesta, puyol, pique, busquets, pedro i villa) i są w gronie najlepszych na świecie na swoich pozycjach jest troszeczkę nie na miejscu.
moim zdaniem mecz zdecydowanie bardziej do oglądania niż do grania.
moje luźne propozycje:

bramki w 1. połowie
over 1,5 @ 2,25 ✅
WilliamHill

czerwona kartka w meczu
tak @ 4,00 ⛔
WilliamHill

suma ac milan rzuty rożne
over 6 @ 19,00 ⛔
WilliamHill

zakłady na strzelca
lionel messi 2 lub więcej @ 2,62 ✅
WilliamHill
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Heh, wielu nie wie z której strony to spotkanie &quot;ugryźć&quot;, a mimo wszystko na siłę próbują coś z tego meczu postawić. Po co ? ; ) Szykuje się całkiem fajne widowisko, czasami lepiej odpuścić granie i w spokoju sobie obejrzeć, ale co kto lubi. Większość tutaj piszących ma rację w dwóch kwestiach, zdecydowanym faworytem jest Barcelona, i to nie podlega dyskusji. Druga z kolei dotyczy tego, że faktycznie futbol lubi płatać figle i serwować nam niespodzianki w najmniej oczekiwanych przez nas momentach, ale czymże wtedy byłby sport, gdyby nagminnie wygrywali wielcy faworyci ? Rozumiem szukanie niespodzianki w tym meczu, można podać wiele argumentów, które da się bez problemu obronić. Milan także ma indywidualności, które mogą w decydującym momencie przechylić szale meczu. Tak naprawdę wiemy mniej więcej jak ten pojedynek będzie wyglądał. Barca często przy piłce, często w pobliżu pola karnergo rossonerich. Czy coś z tego wyniknie ? Pewnie tak, ale kto to wie do końca. Mecz może przybrać wiele scenariuszy, rzut karny, czerwona kartka, kontuzja któregoś z graczy, szybko zdobyty gol, murowanie, itp. Już się nie mogę doczekać wieczoru, bo faktycznie sporo się tam powinno dziać. Jeżeli już musiałbym coś stawiać to raczej over 2.5, nie wiem jaki jest kurs, pewnie niski, ale dzisiaj, w przeciwieństwie do tego co działo się na San Siro, bramki powinny paść.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom