>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/4 Finału Ligi Mistrzów: FC Barcelona - AC Milan 03.04.2012 (Rewanż)

Status
Zamknięty.
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Moim zdaniem w tym meczu ciężko cokolwiek wytypowac. W Mediolanie udało mi się trafic under1.5, ale było w tym dużo szczęścia, gdyż gdyż to co miał robinho to powinien z zamkniętymi oczyma trafic, sędzia nie gwizdnął karnego, dodatkowo ibra miał szanse, także messi. W tym meczu także zastanawiałem się długo nad graniem underów, ale czy 2 raz zdarzy się taka słaba skutecznośc tak dobrych zawodników oraz błędy sędziego? Chyba nie. Barcelona będzie dominowac i to strasznie. Jedyna szansa Milanu to modły, aby Messi i spółka zmarnowali swoje szansę, a podjerzewam, że takich będą mieli co najmniej 4 100%-owe. Nie wierze w tym meczu w Milan. Nie bez Thiago Silvy. Nesta już w pierwszy meczu pokazał, że kondycyjnie nie jest w stanie wytrzymac całego pojedynku. Atak wygląda niby fajnie. Watpię jednak, żeby Milan atakował i coś Ci piłkarze mogli zrobic dobrego. Nie wierze w Ibre. Bardziej stawiałbym na to, że dostanie czerwień niż strzeli bramke. A od niego teoretycznie bardzo dużo będzie zależało. Za to Messi nie zawiedzie. Nie w takim meczu. Myslę, że teraz Milan nie jest az tak mocny, aby zatrzymac Barcelonę. Zgadzam się jednak, że kurs na awans i wygrana Barcy to śmiech na sali.

Moje propozycje na ten mecz:

1. Rezultat po pierwszej połowie? - [email protected] Bwin ✅
2. Barcelona(-1) - Milan - 1.7 Bwin ✅
3. Milan nie strzeli gola - 1.91 Bwin. ⛔
 
B 2K

borek149

Użytkownik
szukanie niespodzianki i wysokiego kursu na siłę. idąc tym tokiem rozumowania jutro nic innego tylko masowo i za duże pieniądze grać na apoel bo &quot;w 1/4 champions league niczego nie można być pewnym, piłka nożna to taka piękna gra gdzie niespodzianki się przecież zdarzają&quot;. zachowując odpowiednie proporcje - milan klubem wielkim jest ale na dzień dzisiejszy bez argumentów.
Rozumiem, że teraz każdy będzie szukał argumentów aby udowodnić swoją opinie - co i tak dzisiaj zweryfikuje boisko.

Ot taki paradoks mówisz o szukaniu wielkiego kursu na siłe ... rzeczewiście gra na wspomniany przez Ciebie Apoel to było by takie zachowanie, nie wpominając Twoich typów, szanuje je i daj boże by udało Ci się je upolować, ale także moge powiedzieć, że na siłę próbujesz pocelować duży kurs.

Wiele osób tutaj piszących jasno i wyraźnie piszę, iż faworytem tego spotkania jest Barcelona, ale i Milan może sprawić niespodziankę i ja podpinam się pod tą opinią.

Kolego pisanie o Milanie, że nie ma argumentów ? ehh ... szkoda zbędnych słów ... zespoły rozegrały ze sobą w tym roku w Champions League 3 spotkania:
Barcelona - AC Milan 2:2
AC Milan - Barcelona 2:3
Barcelona - AC Milan 0:0

Analizując wyniki w tym roku nie widzę tutaj wielkiej przepaści między rywalami.
Pozostałe spotkania jakie rozegrały drużyny między sobą w Lidze Mistrzów przedstawiają się następująco:

Barcelona - AC Milan 0:0
AC Milan - Barcelona 0:1
Barcelona -AC Milan 2:1
AC Milan - Barcelona 1:0
AC Milan -Barcelona 3:3
Barcelona - AC Milan 0:2

Razem 9 spotkań: 3 zwycięstwa Barcelony, 4 remisy, 2 zwycięstwa Milanu.
Tak wiem, że nie ma sensu wspominanie spotkań z poprzednich sezonów, ale tylko chcę pokazać Ci, że wbrew opinii większości tutaj nie mamy do czynienia z pojedynkiem Dawida z Goliatem, gdyż spotkania tych drużyn ZAWSZE są bardzo zacięte i wydaje mi się, że dziś może być podobnie. Nie jest to szukanie na siłę, wysokiego kursu... ewidentnie za niski jest kurs na gospodarzy, jak to zazwyczaj bywa z Barceloną. Jak dla mnie nie można przejść obojętnie obok takiego kursu na Milan ... 12.0 ... ja za drodne spróbuje ????

I na miłość boską nie porównuj spotkania Barcelona - Milan do Realu z Apoelem, bo są to dwa zupełnie inne światy.

P.S. Barca najprawdopodobniej zagra bez swojego maestro.
Występ rozgrywającego, Xaviego Hernandeza w meczu z Milanem stanął pod wielkim znakiem zapytania.
Doświadczony Hiszpan nie wziął udziału w ostatnim treningu swojej drużyny przed meczem z Milanem. Piłkarz uskarża się na ból łydki i dopiero po konsultacjach lekarskich będzie można stwierdzić jakie są jego szanse na grę. Decyzja o jego występie ma zapaść przed samym spotkaniem.

- Xavi ma od kilku dni problemy z łydką, więc uznaliśmy, że nie ma sensu ryzykować i dodatkowo forsować jego nogi- zdradził Guardiola. - Po badaniach okaże się czy będzie mógł zagrać z Milanem - dodał szkoleniowiec Barcelony.
edyta:
Pomocnik Barcelony Xavi odbył dzisiaj pełny trening z drużyną i jest gotowy na starcie z Milanem w rewanżowym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów.
sorki za wstępne wprowadzenie w błąd ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Spotkanie: Barcelona - Milan
Typ: Ile rzutów rożnych wykona drużyna 2? Powyżej 2,5
Kurs: 1,87
Bukmacher: Bwin
Stawka: 4/10
Rezultat: 4 rzuty rożne ✅ 3,48j

Analiza: Mecze rewanżowe ćwierćfinałów Ligi Mistrzów. W pierwszym spotkaniu pomiędzy Milanem a Barceloną padł wynik remisowy 0:0. Dziś dojdzie do rewanżu na Camp Nou, zdecydowanym faworytem według bukmacherów jest ekipa Barcelony, ale czy to słuszne prognozy? Już sam fakt kursu 9,00 w porywach nawet do 12 na &quot;Rossonerich&quot; jest według mnie z góry przesadzony, bo Włoska ekipa wcale nie musi przegrać na Camp Nou. Przynajmniej według mnie mają spore szanse na zwycięstwo, a już na pewno na ugranie bramkowego remisu, który daje im awans. Były zawodnik &quot;Blaugrany&quot; Ibrahimović już w pierwszym spotkaniu mógł strzelić co najmniej dwie bramki na początku, jednak zabrakło szczęścia. Nie jest wykluczone, że to właśnie on wraz z Robinho będą dzisiejszymi katami Barcelony. Nie jest wykluczone, że w spotkaniu przeciwko Milanowi nie zagra Xavi... To spore osłabienie Barcelony, no ale przecież ona ma jeszcze boskiego Messiego... Może i tak, ale mam nadzieję, że dzisiaj zagra tak samo słabo jak w poprzednich spotkaniach...
Zdecydowanym typem i kursem wartym uwagi, jest typ na 3 rzuty rożne dla Milanu. Trochę dziwny kurs, może i u siebie mieli zaledwie 2 wznowienia od rogu boiska, ale tutaj może być znacznie inaczej. Barcelona, która z reguły utrzymuje się przy piłce i Milan, który ma kim postraszyć podczas kontry. Myślę, że typ na 3 rzuty rożne dla gości jest wart gry, osobiście gram na 3,4 i 5 skromnie. Poza tym wszystkim wartym gry jest typ na kartki, wiadomo. Drużyny z Włoch jak i Hiszpanii nie należą do ekip, które grają spokojny futbol. Sędzią spotkania będzie Holender - Bjorn Kuipers, jego statystyki posiadam tylko z ostatnich dziewięciu spotkań - 30 żółtych kartek i 3 czerwone. Co prawda wynik nie najlepszy, jednak biorąc pod uwagę na jak wysokim poziomie będzie dzisiaj spotkanie i jak bardzo obu ekipom zależy na wygranej, myślę że następujące typy mają prawo wejścia.

Spotkanie: Barcelona - Milan
Typ: Ile rzutów rożnych wykona drużyna 2? Powyżej 3,5
Kurs: 2,95
Bukmacher: Bwin
Stawka: 2/10
Rezultat: 4 rzuty rożne ✅ 3,9j


Spotkanie: Barcelona - Milan
Typ: Ile rzutów rożnych wykona drużyna 2? Powyżej 4,5
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bwin
Stawka: 1/10
Rezultat: 4 rzuty rożne ⛔ 1j


Spotkanie: Barcelona - Milan
Typ: Ile żółtych kartek otrzyma zespół 1 w 2. połowie? Powyżej 1,5
Kurs: 2,95
Bukmacher: Bwin
Stawka: 2/10
Rezultat: 2 kartki ✅ 3,9j


Spotkanie: Barcelona - Milan
Typ: Ile żółtych kartek otrzyma zespół 1 w 2. połowie? Powyżej 0,5
Kurs: 1,40
Bukmacher: Bwin
Stawka: 7/10
Rezultat: 2 kartki ✅ 2,8j


Spotkanie: Barcelona - Milan
Typ: Ile żółtych kartek otrzyma zespół 1? Powyżej 1,5
Kurs: 1,78
Bukmacher: Bwin
Stawka: 4/10
Rezultat: 2 kartki ✅ 3,12j
 
genfranco 25

genfranco

Użytkownik
Ja gram dzisiaj ostro na dogrywkę, czyli:
DW 0:0
Kurs 12
Stawka 100 zl
Milenium
Mecz bedzie bardzo zaciety, Barca bez Xaviego a Milan silny i bardzo zmotywowany. Jednak tak jak tydzien temu bedziemy swiadkami zamurowanych bramek i zawodnicy beda grac sobie w dziada w okolicy srodka pola. Chyba dawno nie bylem tak pewny swojego typu, oby sie udalo!
 
S 35

sokker

Użytkownik
Ot taki paradoks mówisz o szukaniu wielkiego kursu na siłe ... rzeczewiście gra na wspomniany przez Ciebie Apoel to było by takie zachowanie, nie wpominając Twoich typów, szanuje je i daj boże by udało Ci się je upolować, ale także moge powiedzieć, że na siłę próbujesz pocelować duży kurs.
napisałem, że to spotkanie do oglądania a nie do grania i podałem swoje luźne typy. wydają mi się interesujące, kursy zachęcające i moim zdaniem pewniejsze od wspomnianego przez Ciebie grania na milan. zgodzę się z tym, że kurs na barcelonę za niski, ale do tego można się było przyzwyczaić i takiego kursu raczej należało się spodziewać.

Kolego pisanie o Milanie, że nie ma argumentów ? ehh ... szkoda zbędnych słów ... zespoły rozegrały ze sobą w tym roku w Champions League 3 spotkania:
Barcelona - AC Milan 2:2
AC Milan - Barcelona 2:3
Barcelona - AC Milan 0:0
&quot;kolego&quot; tym argumentem mają być ww. przez Ciebie spotkania? albo ew. spotkania z poprzednich sezonów? no super. sam zresztą przyznajesz, że przytaczanie tych spotkań nie ma sensu. słusznie zresztą. bo idąc tym tropem milan nie ma kompletnie żadnych argumentów. w tym sezonie ligi mistrzów nie odnieśli zwycięstwa, trzy razy zremisowali i polegli na emirates. zremisowali na wyjeździe z bate i pilznem. więc są aż tak słabi? ale zremisowali również na camp nou, czy to znaczy, że są tak mocni? bez sensu. kto oglądał mecz na san siro wie o jakim braku argumentów mówię. skoro byli kompletnie bezradni na własnym stadionie, to raczej nie spodziewam się eksplozji nadzwyczajnej formy.

I na miłość boską nie porównuj spotkania Barcelona - Milan do Realu z Apoelem, bo są to dwa zupełnie inne światy.
&quot;na miłość boską&quot; napisałem, że zachowując odpowiednie proporcję.

bynajmniej nie chodzi mi tu o licytację i negowanie tego co napisałeś i dochodzenie za wszelką cenę swojej racji bo jak słusznie, mimo wszystko, zauważyłeś zweryfikuję to dzisiaj boisko... ale polecam czytanie ze zrozumieniem i &quot;na miłość boską&quot;.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Barcelona-Milan

Barcelona powyżej 68% posiadania ⛔
1,85
Betsafe
Kto sledzi moj temat chyba na pamiec juz zna argumenty za Barca jesli chodzi o posiadanie. Tydzien temu pechowo sie nie udalo bo gralismy 62,5% a 10min przed koncem jeszcze bylo 67% i nie wiem jakim cudem na koniec meczu wyszlo komus 62%. Trudno zapominamy i probujemy dzisiaj. Barca 0-0 w Mediolanie wiec wynik ryzykowny. Milan strzeli bramke i zacznie sie sraczka a wiec to Katalonczycy musza szanowac pilke i ja madrze rozprowadzac. To bedzie wolny mecz ze strony Barcy ktora bedzie przy pilce. W meczu grupowym Barca miala 69% wiec weszloby na styk ale mysle ze dzisiaj powinno byc wiecej. Celem Milanu bedzie raczej dotrzymanie przez 90minut bezbramkowego remisu.
Milan więcej spalonych (dwudrogowo) ✅
1,85
Expekt
Z rana bylo Milan+0,5 za 1,85 ale czekalem niewiadomo na co, potem zmieniono na 2,05 juz bez handi i wplacalem kase ale znowu spadlo do 1,85 bez handi i niestety musze zaakceptowac taki wariant.
Tak jak pisalem powyzej, to Barca bedzie przy pilce, szanujacy pilke Katalonczycy beda chcieli z nia wejsc do bramki Abbiatiego. W taki sposob spalonych nie bedzie. Po drugiej stronie natomiast widze kontry i dlugie pilki za obroncow gdzie stoi leniwy Ibra ktory jest wiecznie na spalonym. Szkoda ze nie ma Pippo bo tym nazwalbym lokata hehe. Mimo to gram na Wlochow bo to druzyna charakteryzujaca sie spora liczba spalonych a tym bardziej w takim meczu gdzie moze byc to jedyna szansa na strzelenie bramki urwanie sie na spalonym i uspienie sedziego.

Kto wiecej kartek ?

Barca-Milan-2 (dwudrogowo) ✅
1,80

Bet365
Wlosi zadziorni beda faulowac jak i klocic sie z sedziami jesli nie bedzie kosyrztnego wyniku. Barca raczej nie fauluje, symulowac tez nie ma co. Rozrywkowo dla emocji podczas meczu.
ponizej 9,5 roznych ✅
1,95

Bet365
W 1 meczu 2 rozne z czego oba Barcy. Dzisiaj nie zanosi sie na ataki Milanu a Barca raczej nie jest druzyna ktora otrzymuje ten staly fragment gry zbyt czesto.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Mecze barcy i milanu to juz klasyk, jesli ktos uwaza, ze milan to ogorki i dostanie 3-4 bramkami to sie moze mocno zdziwic, powiem wiecej, moze troche przesadnie ale uwazam, zs moze w tym meczu dojsc do malej sensacji. Ja stawiam na milan z handi 2:0, w 10 ostatnich spotkaniach tych druzyn ani razu typ ten sie nie spalil, co najwyzej zostal zwrocony zaklad, przy tak zachecajacym kursie mysle, ze to jeden z lepszych typow na dzisiejszy mecz. Stawka niska, ryzyko jednak zawsze jest spore ;)

Barca Handi 2:0
FC Barcelona 2.80 X 4.00 AC Milan 2.00 bwin
W takim wypadku jaki podałeś, czyli typ z bwin jest to zakład trzydrogowy, czyli przy wygranej Barcelony dwoma bramkami na zwrot nie masz co liczyć, gdyby Barcelona wygrała np. 2:0 ;) Nie wiem, czy sobie z tego zdajesz sprawę, skoro piszesz o ewentualnym zwrocie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 2K

borek149

Użytkownik
napisałem, że to spotkanie do oglądania a nie do grania i podałem swoje luźne typy. wydają mi się interesujące, kursy zachęcające i moim zdaniem pewniejsze od wspomnianego przez Ciebie grania na milan. zgodzę się z tym, że kurs na barcelonę za niski, ale do tego można się było przyzwyczaić i takiego kursu raczej należało się spodziewać.



&quot;kolego&quot; tym argumentem mają być ww. przez Ciebie spotkania? albo ew. spotkania z poprzednich sezonów? no super. sam zresztą przyznajesz, że przytaczanie tych spotkań nie ma sensu. słusznie zresztą. bo idąc tym tropem milan nie ma kompletnie żadnych argumentów. w tym sezonie ligi mistrzów nie odnieśli zwycięstwa, trzy razy zremisowali i polegli na emirates. zremisowali na wyjeździe z bate i pilznem. więc są aż tak słabi? ale zremisowali również na camp nou, czy to znaczy, że są tak mocni? bez sensu. kto oglądał mecz na san siro wie o jakim braku argumentów mówię. skoro byli kompletnie bezradni na własnym stadionie, to raczej nie spodziewam się eksplozji nadzwyczajnej formy.



&quot;na miłość boską&quot; napisałem, że zachowując odpowiednie proporcję.

bynajmniej nie chodzi mi tu o licytację i negowanie tego co napisałeś i dochodzenie za wszelką cenę swojej racji bo jak słusznie, mimo wszystko, zauważyłeś zweryfikuję to dzisiaj boisko... ale polecam czytanie ze zrozumieniem i &quot;na miłość boską&quot;.
Przepraszam Cię drogi &quot;Użytkowniku&quot;, że Cie &quot;uraziłem&quot; forum jest to wypowiadania swoich opini a nie do spinania się na drugą osobę.
Także proszę Pana, wybacz nie wiem jak się do Ciebie zwracać, żebyś zaraz nie poczuł się atakowany. Proszę przytocz mi dlaczego Milan nie ma żadnych argumentów ? bo ja kompletnie tego stwierdzenia nie rozumiem, czy to argumentujesz ? Bo sądze, że masz ich bez liku, jeśli uważasz, że 3 rozegrane spotkania i ich wyniki w tej edycji Ligi Mistrzów między oboma klubami to żaden argument. Jeśli z 3 spotkań Barca wygrała tylko jedno i to po zaciętym boju to chyba jednak daje nam jakiś obraz rywalizacji pomiędzy tymi wielkimi klubami.
Muszę Cię zdziwić ale oglądałem pierwsze spotkanie na San Siro i nie wiem o jakim braku argumentów mówisz ... według mnie było to dobre spotkanie z przewagą co prawda Barcelony ale także gospodarze mieli swoje okazje...

Reasumując jeśli podajesz swoje luźne typy i według Ciebie spotkanie jest nie do grania to dlaczego negujesz opinie innych osób ?

Ja nie chcę nikogo przekonywać, że Rossoneri wyjdą zwycięsko z tego pojedynku. Moim zdaniem warto spróbować zagrać na zwycięstwo gości po tak kuszącym kursie.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Moim zdaniem można próbować Barcelona powyżej 1.5 kartki, sędzią jest Kuipers z Holandii, który kiedy trzeba to pokazuje kartki... sędziował między innymi mecz Bayernu z Napoli a kartek było tam co nie miara... pokazał w tym żółta i czerwoną kartkę gospodarzą.
Moim zdaniem nie ulegnie presji i jak będzie trzeba to sięgnie do kieszonki... Bet365 daje na to 1.80... Bardzo ciekawe jest także to,że sędziował mecz CSKA-Real i co dziwne więcej kartoników ujrzeli zawodnicy Królewskich ;) W meczu z Benfica kiedy to United przegrało, zdecydowany faworyt meczu też ujrzał 2 kartki.
wiem,że to mało składne ale 1 kwietnia urodziła mi się córka i dopiero wracam do życia, za dużo poszło przelewem abym miał coś jeszcze do gry ale moim zdaniem warto tu spróbować, linia na Milan na 3.5 kartki zdecydowanie za wysoka a na powyżej Bet365 płaci tylko 1.66.
Messi strzeli przynajmniej 2 gole -NIE 1.55 Unibet
Geniusz z niego jest, moim zdaniem moze coś ukuć ale nie sądzę aby strzeli 2 bramki Milanowi, który dobrze gra na wyjazdach...
dwa karne.

Tello strzeli NIE, 1.50
Bez przesady chłopak ma potencjał ale dawać taki kurs na to,że nie strzeli ... moim zdaniem można próbować

Wariat na ten mecz to zakład,że Puyol dostanie kartkę za 4.50 wiadomo jak jest charakterny i w razie awansu Barcelony występ Puyola w finale będzie zagrożony... moim zdaniem jak Barcelona awansuje to Puyol się wczyści... przecież wiadomo,że Barcelona jak ewentualnie awansuje to rewanż grają u siebie.
Barcelona poniżej 7.5 rożnych
1.80
Unibet
Bez przesady, moim zdaniem aż tak ich nie zdominują aby mieć tyle rożnych...w pierwszym meczu skusiły mnie rożne na Milan ale historia pojedynków pokazuje,że tych rożnych tak dużo wcale nie ma.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
challenger 15,3K

challenger

Forum VIP
FC Barcelona vs. AC Milan
Typ: AC Milan over 1.5 yellow card in 1half @ 2.35 Bwin✅✅✅galante

Stroną dominującą w tym spotkanie będą zapewne gracze Guardioli. Myślę, że od samego początku będą chcieli ustawić grę strzelając przynajmniej jedną bramkę. Natomiast Gracze Milanu chcąc nie dopuścić do sytuacji strzeleckich i ogólnie podbramkowych będą zmuszeni faulować. Stawiam, że w pierwszej połowie zarobią więcej niż 1 żółtą kartkę.

????​
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
VS.

FC Barcelona - AC Milan​

Dziś na Camp Nou rozstrzygnie się, czy FC Barcelona zagra w piątym z kolei półfinale Ligi Mistrzów. Piłkarze Milanu w spotkaniu na własnym boisku potrafili wyszarpać remis i miejmy nadzieję, że dziś zamiast heroicznej obrony remisu i gry na dogrywkę/karne ujrzymy świetne widowisko.
Tydzień temu w Mediolanie choć goli zabrakło, spotkanie mogło się podobać. Mimo, iż w większości czasu gospodarze musieli się bronić przed atakami Barcelony, to potrafili sobie wypracować kilka sytuacji. Piłkarze Guardioli narzekali na fatalny stan murawy i nawet złożyli oficjalny protest w tej sprawie. Sam Silvio Berlusconi wspomniał, że nie dziwi się kontuzjom Pato i jego kolegów skoro grają na takim boisku. Również i sytuacja z niepodyktowaniem karnego na Alexisie pokazała jak bardzo potrzebni są sędziowie bramkowi, tak propagowani i bronieni przez UEFA. Skupmy się jednak na dzisiejszym meczu.
Według przewidywanych składów w zespole Milanu zajść ma jedna zmiana w porównaniu do meczu sprzed tygodnia – Bonerę zastąpić ma Abate. Największą stratą dla Massimiliano Allegriego jest brak Thiago Silvy. Jeszcze na San Siro tą lukę udało się załatać ale dziś będzie o to szczególnie trudno. Wraca do gry natomiast wiecznie kontuzjowany Pato – strzelec gola na Camp Nou w zremisowanym w fazie grupowej spotkaniu 2-2 (drugiego strzelił wtedy wspomniany wcześniej Thiago Silva), którego wejscie choćby w drugiej połowie może być sporym wzmocnieniem.
Jeśli chodzi o Barcelonę to nieobecni są tylko piłkarze niegrający od dłuższego czasu (Abidal, Villa, Affelay). Wspominano tu już wcześniej o problemach zdrowotnych Xaviego ale jednak główny reżyser poczynań Blaugrany ma wystąpić w tym spotkaniu. Do gry też gotowy być ma Fabregas, który ostatnio miał problemy z plecami i z tego powodu nie zagrał chociażby w pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi drużynami.

Sprawdzając kursy na to spotkanie miałem nadzieję, że będzie chociażby 1,50 na zwycięstwo Barcelony ale zawiodłem się okrutnie. Mimo kosmicznego kursu na Milan nie skorzystam z niego, gdyż moim zdaniem Rossoneri nie mają zbyt wielkich szans, by osiągnąć dziś satysfakcjonujący ich rezultat. Na wyjazdach w tej edycji zremisowali wszystkie mecze w fazie grupowej (oprócz Barcelony były to również remisy z Pilznem i Borysowem) oraz przegrali w Londynie 0-3, gdzie zagrali fatalnie. Co więcej, myślę, że nie uda im się zdobyć nawet bramki. Obrona Barcelony ostatnio mimo absencji Abidala naprawdę się poprawiła. Parę stoperów tworzą Mascherano i Pique. Co do Argentyńczyka to jestem spokojny ponieważ ostatnio gra wręcz fenomenalnie. Pique również wydaje się, że wreszcie się ogarnął i gra coraz lepiej. W Milanie Ibrahimovic co prawda strzela jak na zawołanie ale pamiętać trzeba, że w fazie pucharowej ten zawodnik nigdy nie trafiał zbyt często do siatki. Jego partnerem w ataku jest Robinho, który w ostatnim czasie kojarzy mi się bardziej z niewykorzystywaniem bardzo łatwych piłek niż ze strzelaniem goli. Najgroźniejszymi według mnie piłkarzami Milanu będą Boateng i Pato, jeśli trener zdecyduje się go wpuścić na boisko.
Innym typem, który mam zamiar zagrać to Xavi strzeli gola, odpowiadając niejako na informację, że pomocnik Barcelony ma zagrać w dzisiejszym spotkaniu. W tym sezonie Xavi imponuje skutecznością. Wystarczy chyba tylko powiedzieć, że jest trzecim strzelcem drużyny za Messim i Fabregasem. W tej edycji Ligi Mistrzów strzelił jak na razie tylko jedną bramkę – Milanowi właśnie. Co więcej wpisuje się na listę strzelców w ważnych spotkaniach, takich jak z Realem czy Santosem w finale KMŚ.
Ostatni typem jest, że Mascherano dostanie kartkę. Sędzią tego spotkania będzie Holender Kuipers, który nie ma w zwyczaju stawiać wiele żółtych kartek ale potrafi odejść od tej reguły jak choćby w meczu Bayern Monachium - Napoli, gdzie pokazał 8 żółtych kartek (w tym dwóm zawodnikom po dwie). Argentyńczyk lubi natomiast grać wślizgami, co nie zawsze musi kończyć się czystymi odbiorami.

Moje typy:
Obie strzelą: NIE 1,85 ⛔
Gospodarze wygrają bez straty bramki: TAK 2,00 ⛔
Xavi strzeli:TAK 3,45 ⛔

Mascherano dostanie kartkę:TAK 3,00 ✅

Unibet
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Mam pytanie. Patrząc na kursy doszedłem do wniosku, że dzisiaj chyba warto będzie spróbować zagrać w &quot;powyżej/poniżej&quot;. Kursy są co najmniej wystarczające, więc mam dylemat - myślicie, że warto zagrać poniżej 2,5 bramek ?
 
cala 37

cala

Użytkownik
Mam pytanie. Patrząc na kursy doszedłem do wniosku, że dzisiaj chyba warto będzie spróbować zagrać w &quot;powyżej/poniżej&quot;. Kursy są co najmniej wystarczające, więc mam dylemat - myślicie, że warto zagrać poniżej 2,5 bramek ?
Jesli chcesz grac under to wstrzymal bym sie do ok 10-15 minuty meczu,warto zobaczyc jak to bedzie wygladac ,w przypadku szybkiego gola dla barcy milan chcąc nie chcac bedzie musial sie otworzyc a wtedy worek z bramkami prawdopodobnie sie otworzy.Ja osobiscie zagralem na bramki Barcy (powyzej 2.5) z kursem 2.3 zagranym w sobote.Nie sugeruje sie w zadnym stopniu tym co sie dzialo w pierwszym meczu bo Barca na wyjazdach w porownianiu z Camp Nou gra slabo.Warto w tym miesjcu przytoczyc mecz z Bilbao a zwlaszcza poczatek drugiej polowy gdzie goscie narzucili kosmiczne tempo a Barca i tak rozbijala ich akcje bez zadnych problemow,tylko tak grajacy Milan moglby powalczyc z Barca, sęk w tym ze tak grajac nie wytrzymaja pelnych 90minut i predzej czy pozniej Barca zacznie strzelac.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Jesli chcesz grac under to wstrzymal bym sie do ok 10-15 minuty meczu,warto zobaczyc jak to bedzie wygladac ,w przypadku szybkiego gola dla barcy milan chcąc nie chcac bedzie musial sie otworzyc a wtedy worek z bramkami prawdopodobnie sie otworzy.Ja osobiscie zagralem na bramki Barcy (powyzej 2.5) z kursem 2.3 zagranym w sobote.Nie sugeruje sie w zadnym stopniu tym co sie dzialo w pierwszym meczu bo Barca na wyjazdach w porownianiu z Camp Nou gra slabo.Warto w tym miesjcu przytoczyc mecz z Bilbao a zwlaszcza poczatek drugiej polowy gdzie goscie narzucili kosmiczne tempo a Barca i tak rozbijala ich akcje bez zadnych problemow,tylko tak grajacy Milan moglby powalczyc z Barca, sęk w tym ze tak grajac nie wytrzymaja pelnych 90minut i predzej czy pozniej Barca zacznie strzelac.
Ja właśnie sugerowałem się pierwszym spotkaniem, gdzie Barcelona utrzymywała się przy piłce, jednak Milan był dobrze zorganizowany i potrafił rozbijać ataki &quot;Blaugrany&quot;. Wiadomo, że mecze na Camp Nou wyglądają całkiem inaczej, jednak Milan to nie Leverkusen, stąd też moje wątpliwości i pytanie odnośnie typowania. Najlepszą opcją chyba rzeczywiście będzie poczekać przynajmniej chwilę i zobaczyć, jak będzie się miała sytuacja. Mam nadzieję, że kursy bardzo się nie zmienią.
 
yaro8 21

yaro8

Użytkownik
Jeśli ktoś nie ma &#39;enki&#39; a chce obejrzeć dzisiejszy klasyk w normalnej jakości, to na Cyfrowym Polsacie pokazuje ten mecz niekodowana azerska stacja LIDER TV ;) // niekodowana jest na chwilę obecną, mam nadzieję, że w czasie meczu także niekodowana będzie
Robson// I tak zakodują. Wiem z doświadczenia w poprzednich kolejkach. Pzdr
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik

Wyjściową jedenastkę tworzą: Valdés; Alves, Piqué, Mascherano, Puyol; Xavi, Busquets, Cesc; Cuenca, Messi, Iniesta.
Na ławce Pinto, Adriano, Thiago, Keita, Alexis, Tello i Pedro

Włosi w składzie: Abbiati; Abate, Nesta, Mexes, Antonini; Ambrosini, Nocerino, Seedorf, Boateng; Robinho, Ibrahimovic

Znane już wyjściowe jedenastki (z fcblog.pl na Facebooku)
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Z całą pewnością warto postawić jakieś pieniądze na handicap +3 gola✅ dla Milanu po kursie 1,40✅. Owszem, kurs bez rewelacji, ale zawsze można coś tam zarobić ???? Co do aspektu czysto sportowego: niepoważnym jest wystawiać kurs 11 zł na AC Milan i tworzyć takie dysproporcje. Śmieszą mnie ogromnie argumenty gdy czytam w internecie dziś (niekoniecznie tutaj), że oba zespoły dzieli różnica klas. Kursy są o tyle niepoważne, że nie mamy tutaj pary Real-Apoel. Anyway, Barcelona bardzo prawdopodobne, że wygra może 3:1 lub 2:0, jednakże nie widzę opcji, żeby wygrała z Milanem więcej niż dwoma golami - przyznam, że będę nawet lekko zszokowany :] Po cichu liczę na bramkowy remis i awans Milanu :] Niemniej, po kursie 1,4 naprawdę warto postawić ten handicap, bowiem dysproporcja kursów jest absolutnie niepoważna :] Przyjmuję do wiadomości, że jednak Barca może to wygrać wyżej niż dwiema bramkami, jednakże sądzę, że jest to bardzo mało prawdopodobne. Pozdrawiam :]
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
[/b]

Znane już wyjściowe jedenastki (z fcblog.pl na Facebooku)
Pique i Mascherano w podstawowym składzie. Może jeszcze występ Argentyńczyka nie jest wielkim zdziwieniem, jednak należy zadać sobie pytanie, czy Pique jest już w optymalnej formie. Ostatnio głośno jedynie o jego rozterkach z Shakirą, a mecze w jego wykonaniu wyglądały bardzo blado. Zobaczymy dziś, czy ten okres jest już za nim. Jeszcze tylko 45 min ???? .
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Pique i Mascherano w podstawowym składzie. Może jeszcze występ Argentyńczyka nie jest wielkim zdziwieniem, jednak należy zadać sobie pytanie, czy Pique jest już w optymalnej formie. Ostatnio głośno jedynie o jego rozterkach z Shakirą, a mecze w jego wykonaniu wyglądały bardzo blado. Zobaczymy dziś, czy ten okres jest już za nim. Jeszcze tylko 45 min ???? .
Coś gdzies usłyszałeś, ktoś Ci coś kiedyś powiedział i będziesz to do końca sezonu powtarzał? Obejrzyj sobie ostatnie dwa mecze Barcy i zobacz jak ten Pique, który ciągle myśli o Shakirze zagrał. I wtedy dopiero wyciągaj jakiekolwiek wnioski i się z nimi dziel, bo tak to tylko wprowadzasz ludzi w błąd. Poza tym pisanie takich ogólników nie ma sensu.
Co do składu samego to mnie zaskoczyło wystawienie Cuenci kosztem Alexisa. Jest też Fabregas od początku który nie grał ostatnio wcale. Zapowiada się ciekawy mecz i mam nadzieję, że Milan będzie w stanie się przeciwstawić i wyprwoadzić ciekawe kontry i nie będziemy swiadkami jednostronnego meczu.
Kursy i pisanie o lokatach na Barce w tym meczu to nie jest za dobre podejście do sprawy. Na przeciwko jest Milan, a nie jakaś Garbarnia Szczakowianka czy inny Racing Santander itp.
Jeszcze info co do relacji na LIDER TV o którym ktoś wyżej wspomniał. Kanał ten koduje transmisje z LM z doświadczenia wiem bo kilka razy się z tym spotkałem już więc pozostaje włączać stream i oglądać przekaz z N. Całe szczęście komentować ma Laskowski, a nie Jagoda...
Pozdr i niech wygra lepszy ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom