>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/4 Finału Ligi Mistrzów 01-02.04.2014

Status
Zamknięty.
tobias 359

tobias

Użytkownik
Manchester United - Bayern Monachium

Wreszcie wchodzimy w bardziej konkretną fazę Ligi Mistrzów. W 1/4 mamy znacznie ciekawsze pojedynki aniżeli w 1/8. Od razu po losowaniu ostrzyłem sobie zęby na ten mecz. Nie będę owijał w bawełnę, dla mnie Bayern poradzi sobie z ManU bez problemu. Nie zdziwię się jak już w pierwszym meczu na Old Trafford nie pozostawią złudzeń kto awansuje.​

ManU notuje fatalny sezon i szczerze nie widzę nadziei na poprawę tej sytuacji w najbliższych miesiącach. Ze składu Czerwonych diabłów wypadł Van Pearsie i Evra. Czołowi zawodnicy na swoich pozycjach. Evre prawdopodobnie zastąpi Buttner, który za Moyesa gra bardzo mało. Nagle zostanie rzucony do głębokiej studni. Van Pearsie autor hat-tricka z Olympiakosem. Spore straty, na domiar złego cały zespół gra źle, fatalnie. Naprawdę szkoda mi Manchesteru ale taki jest futbol.
Na Old Trafford dostają regularny łomot od silniejszych zespołów choćby ostatnio City 0;3, Liverpool. Argument bo grają u siebie w tym przypadku budzi we mnie politowanie.

Nie widać jakiejkolwiek poprawy, Moyes nawet nie umie udawać że myśli. Oglądałem ich np z City i rzuciło mi się brak zaangażowania, rezygnacja. Mata który wiemy jakiej klasy jest piłkarzem nie potrafił dobrze podać. Fellaini rozkładał bezradnie ręce. Jedynie Rooney starał się poderwać swoich kolegów. Mata oczywiście nie zagra, ale to oddaje że w UTD nie wszystko funkcjonuje. Fani Manchesteru mogli się trochę podbudować wygraną z Olympiakosem, ale dziś ManUtd zagra z imo najlepszym zespołem w Europie.

Bayern natomiast podchodzi do tego dwumeczu w całkiem innych nastrojach. Mistrz Niemiec 2013/14 roku. Mogą w pełni skupić się na LM co pokazał ostatni mecz z Hoffenhiem, gdzie Bayern nie zagrał w optymalnym składzie. Na ziemi angielskiej Bayern czuje się świetnie. Wygrał z Arsenalem 0;2 i Manchesterem City 3;1 pokazując przy tym niesamowitą grę. Dziś teoretycznie powinno być łatwiej niż w poprzednich pojedynkach. Stosowany pressing i te rozgrywanie piłki budzą we mnie podziw i fascynacje. Biją rekordy i powodują przy tym ekstazę u nie jednego fana futbolu. Jak zatem ManUtd ma sobie poradzić z takim rywalem?

Losowanie było łaskawe dla Manchesteru w 1/8 a mimo to kibice United do ostatniej minuty bali się o awans. Koniec końców los sprzyjał do pewnego momentu, kiedy Figo odkręcił plastikową piłeczkę...


Moje propozycje na ten mecz Bet365;
Bayern -1 azjan 1,7 ⛔
Bayern over 2,5 gola 2,5 ⛔


Ps; Nie jestem fanem żadnej z drużyn. Oczywiście pogram również większe handicapy za mniejsze stawki. Przy doborze stawki pamiętajmy również o charakterystyce spotkań pucharowych ????


Edit; Niestety słowa Beckenbauera znalazły dziś swoje potwierdzenie. Bayern klepał ale nie osiągał przewagi w najważniejszej statystyce.
 
baaasti42 70

baaasti42

Użytkownik
Info odnosnie Costy:
&quot;Uraz Brazylijczyka z hiszpańskim paszportem nie jest zdaniem obu dzienników na tyle groźny, by wykluczyć go z gry w dzisiejszym starciu&quot; - źrodło -Sport oraz Mundo Deportivo
Nie sądze aby Barcelona była w stanie przejechać się po Atletico, które moim zdaniem [ z bólem serca] jest dziś solidniejszą ekipą niż Real. Ostatnie mecze tych drużyn były dosyć wyrównane, a na pewno nie zaobserwowałem tam miażdżącej przewagi chłopców z Katalonii. Podopieczni Simeone zostawią serce na boisku a i umiejętności im nie brakuje. Dodajmy do tego olbrzymią przewagę na pozycji bramkarzy na korzyść Atletico. Porównując klasę Pinto oraz Courtoisa powoduje to jedynie uśmiech na mojej twarzy. Kontuzja VV jest olbrzymim osłabieniem Blaugrany dlatego celuje w handi +2 na Atletico, wg mnie kurs 1,6 jest co najmniej satysfakcjonujący
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
W środowym meczu Borussii Dortmund z Realem Madryt w Lidze Mistrzów może zagrać
tylko czterech graczy wicemistrza Niemiec, którzy pojawili się w podstawowym składzie
w ubiegłorocznym starciu obu drużyn w tych samych rozgrywkach. Prawdziwą zmorą
drużyny z Westfalii są kontuzje.

Już w najbliższą środę Borussia Dortmund zagra na Santiago Bernabeu z Realem Madryt
w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów. Zdecydowanym faworytem tego
starcia są &quot;Królewscy&quot; i to nie tylko dlatego, że spotkanie będzie rozegrane na ich terenie.
Drużyna z Signal-Iduna Park ma bowiem ogromne problemy kadrowe. Prawdziwą zmorą
zespołu są kontuzje, które wyeliminują z gry kilku bardzo ważnych zawodników.
W nadchodzącym meczu może zagrać tylko czterech graczy wicemistrza Niemiec, którzy
pojawili się w podstawowym składzie w ubiegłorocznym starciu obu drużyn w tych samych
rozgrywkach. Są to Roman Weidenfeller, Mats Hummels, Marco Reus i Łukasz Piszczek.
Z kolei kontuzje leczą Ilkay Gundogan 1/0, Sven Bender 19/1, Neven Subotić 10/0,
Jakub Błaszczykowski 16/2 i Marcel Schmelzer 17/1. Ponadto do Bayernu Monachium odszedł
Matio Goetze, a kartki wykluczyły z występu Roberta Lewandowskiego 27/16.
Rok temu, w pierwszym spotkaniu na własnym boisku Borussia pokonała Real Madryt aż
4:1 (1:1), a wszystkie gole dla zwycięzców zdobył właśnie Lewandowski. W rewanżu lepsi
byli &quot;Królewscy&quot;, ale wygrali &quot;tylko&quot; 2:0 i do finału Ligi Mistrzów awansowała drużyna
z Westfalii.
źródło: http://sport.wp.pl/kat,1752,title,Borussia-z-Realem-bez-siedmiu-swoich-asow,wid,16509155,wiadomosc.html
- nie trzeba nic dodawać od siebie, myślę że Krystyna teraz
nastrzela tyle bramek co Lewy w ubiegłym roku Realowi.
Typ: Real handi -1 @ 1.85 ▶ WilliamHill
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
O tych meczach zostało duzo powiedziane

Barca - Atletico 1(-1) @2.25
Barca bd forsować bramkę Atletico chcąc zrobić zaliczkę przed meczem w Madrycie

Real - BVB 1(-1)@1.9
Podobna sytuacja jak z Barcą tyle że, BVB ma ogromne braki kadrowe

PSG - Chelsea PSG over 5.5 RR @1.80
Chelsea bd bronić jak to ma w zwyczaju, a PSG bd robić wszystko żeby wygrać liczę że PSG bd napierać co przełozy się na rożne, 6 RR to 1/15 min - Paryżanie są w stanie to zrobić

MU - Bayern więcej RR Bayern @1.66

Kurs elegancki, Bayern ma rewanż u siebie, ale i tak zapewne będą chcieli wygrać z mocno osłabionym MU, bez Maty, Evry i RVP dzięki któremu awansowali, dziś nie dadzą rady, Bayern będzie napierał i zdobywał rożne
 
qarchu 0

qarchu

Użytkownik
Manchester - Bayern handicup -2 na Bayern
Kurs: 3,80
Unibet
Śmiać mi się chce, kiedy czytam, że Manchester może zaskoczyć, że to piłka nożna, tu wszystko się może zdarzyć. Drużyna Moyesa to najsłabszy MU od chyba 20 lat, z każdą mocną drużyną dostają baty nawet u siebie 0:3 (Liverpool, City) więc czemu Bayern miałby tego nie dokonać? Bo niby ćwierćfinał LM? Co z tego? MU dostało się z wielkimi problemami po pokonaniu Olympiakosu, a Bayern to znowu maszyna do zabijania, myślę, że 0:3 będzie spokojnie, Old Trafford może przeżyć szok termiczny, także karetki w pogotowiu.
Barcelona-Atletico 1 kurs: 1,50
Łatwo Blaugranie nie będzie, ale ze względu na doświadczenie i jednak tą wyższość piłkarską i mecz u siebie, stawiam na nich, przewiduje wynik 1:0, 2:0, 2:1, 3:1
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Dobra... mam bardzo mało czasu więc będę pisał wyłącznie z pamięci.
MU-Bayern
Mecz niemal szlagierowy. Przez aktualną postawę MU tylko niemal. Bayern wielki faworyt ale moim zdaniem po kursie 1.50 nie ma co się pchać. W jakieś duże handi też nie warto ponieważ to igranie z ogniem.
Moje pewniaki to:
Bayern powyżej 1,5 bramki: 1.50⛔
Po prostu nie widzę opcji aby przy aktualnej obronie MU Bayern mógł nie strzelić przynajmniej 2 bramek. No nie ma opcji. Robben i spółka będą wkręcać powolnych i niezgranych obrońców MU.
Powyżej 4,5 kartki: 1.825✅✅
I tu znowu w kierunku obrony MU. Rio, Vidić, Evra i spółka nie będą mieli innej możliwości na powstrzymanie szybkich, zmieniających pozycję i grających błyskotliwą piłkę zawodników Bayernu niż ataki na ich nogi. Może jaką kartkę dorzucą goście i na pewno wejdzie. W sumie to chyba pewniak dnia.
Dokładny wynik 0-3: 10.0⛔
Moim zdaniem najprawdopodobniejszy wynik. Ostatnio MU bardzo lubią u siebie dostawać właśnie w taki sposób.
No ale zobaczymy. Pozdrawiam ;)// Mimo wszytko pewniak wszedł. Może nie Ci co myślałem zbierali kartki ale jednak. Co do reszty... Bayern jakoś mniej skuteczny niż rok temu. Zaczyna próbować jak niegdyś Barca wchodzić do bramki na siłę. Jeżeli Pep nie przemyśli niektórych spraw to Bayern może stracić swoją pozycję zamiast zyskać jeszcze większą.
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Podobnie jak Gystlik uderzam w żółte kartki zawodników, tyle że w Betssonie. Na dziś wybrałem sobie pięciu graczy, którzy w mojej opinii mogę te kartki &quot;zarobić&quot;.
Ze spotkania Man Utd - Bayern wybrałem Buttnera, który zastąpi na lewej obronie Evrę. Jest to zawodnik młody, niedoświadczony, który najprawdopodobniej nie poradzi sobie z prawym skrzydłem Bayernu (a tam o ile się nie mylę, gra Robben). Następnym zawodnikiem w ekipie United, który może dostać karę indywidualną w postaci żółtka to zadziorny Rafael da Silva (prawy obrońca, który będzie grać na lewoskrzydłowego Bayernu). Spodziewam się też jakiejś walki w środku pola, stąd też pomysł na żk. dla Fellainiego.
Z meczu Barcelony z Atletico wybrałem podobnie jak Gystlik dwóch bocznych obrońców Atletico: Juanfrana (PO) i Luisa Felipe (LO). Wiadomo jaką trójką napastników gra Barcelona i jak wiele ruchu robią ci zawodnicy. Jestem pewien, że przynajmniej jeden z wyżej wymienionych bocznych obrońców Atletico żółtą kartkę dostanie.
Podsumowując:
Buttner 2.7 ⛔
Rafael da Silva 2.75 zwrot
Fellaini 2.75 ⛔
Luis Felipe 4.25 ⛔
Juanfran 4.0 ✅

Wszystko pograne singlami, a oprócz tego połączone w czterech kombinacjach: Buttner+Luis Felipe, Buttner+Juanfran, Rafael+Luis Felipe, Rafael+Juanfran. Z najniższej kombinacji jest kurs 10.8 ???? Polecam

kombinacje na 0, single niestety na lekkim minusie :;/:
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Pierwsza analiza będzie dotyczyć prawdziwego europejskiego klasyku, jakim jest Manchester United z Bayernem Monachium. Abstrahując od form, jakie prezentują obie drużyny - to właśnie na tych drużynach się wychowałem, oglądając je pod koniec XX wieku i na początku XXI. Ale do rzeczy - nie chcę typować meczu pod względem 1X2. Zdecydowanym faworytem jest Bayern, ale 1,5 na zwycięstwo to po prostu żałosny kurs. Ja w kontekście tego spotkania myślę o kartkach.
Bayern, jak wiadomo, gra bardzo, ale to bardzo szybką piłkę. Para Robben - Ribery to najprawdopodobniej najlepsza para skrzydłowych na świecie na ten moment. Nie oszukujmy się - Manchester United w tym sezonie jest wręcz beznadziejny. W środku pola jest, można powiedzieć, krater wulkanu, a boczni obrońcy zostawiają najczęściej pas startowy dla skrzydłowych przeciwnika. United, aby mieć w ogóle jakieś szanse na awans, musi wyjść w pełni zmotywowane i skoncentrowane. W dzisiejszym meczu - podobnie jak w przekroju całego dwumeczu - dominować na boisku będzie Bayern. Manchester będzie w wielu przypadkach zmuszony do fauli, przerywając kontry przeciwnika. Sądzę, że Bayern wcale nie musi pozamiatać wszystkiego w pierwszym spotkaniu, dlatego spotkanie może być ciągle utrzymywane na dużym poziomie agresywności, głównie ze strony gospodarzy. Zasadniczo rzecz biorąc to większa część drużyny United narażona jest na kartki - patrząc na przewidywany skład - Jones, Buttner, Rafael, Valencia, Carrick, Vidic są jak najbardziej w stanie otrzymać kartonik.
Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie pan Velasco Carballo, doświadczony hiszpański sędzia, który lubi rozdawać żółte kartki. Ostatnie 5 meczów to nie schodzenie poniżej 5 kartek na mecz, a w ostatnich 9 spotkaniach utrzymuje średnią 5 kartek na mecz, co jest bardzo wysokim wskaźnikiem. Co to oznacza? Ano to, że jeśli napatoczy się sytuacja to nie będzie się wahał aby ukarać któregokolwiek z piłkarzy uczestniczącego w dzisiejszym widowisku. Jako, że Bayern będzie dominował, United ma czarną dziurę w środku pola i imo - słabo atakuje w tym sezonie (słabo się przemieszczają w ataku_ to nie widzę wielu okazji dla kartek Bawarczyków. Zupełnie odwrotnie do United. Z tego względu polecam:
Manchester United - Bayern Monachium; Manchester United powyżej 20,5 punktów karnych @ 1,85 (Unibet)
Jeszcze mam 3 typy na tę serię ???? . Ale to napiszę jak wrócę do domu.
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Manchester United - Bayernem Monachium
TYP: Bayern over 1,5 gola - KURS: 1,45 ⛔
BUK: MILENIUM

Liczę na pogrom ze strony Bayernu. Ta ekipa już odpuszcza ligę, co widać choćby po ostatnim meczu z Hoffenheim (3-3). LM teraz już jest priorytetem i Bayern może się skupić tylko i wyłącznie na niej. To jest kolejny przywilej Bayernu, tym bardziej, że LM wchodzi już w najważniejszą fazę. Za MU nie przemawia nic... Żal mi Greków, którzy moim zdaniem zostali skrzywdzeni, bo oglądałem dość dokładnie skrót i MU po prostu aktorzyło. Karny dla MU z dupy, wolnego też moim zdaniem nie było przed tym trzecim golem, kiedy któryś tam Grek zaatakował Czarnego... Już nie pamiętam dokładnie kto. Dla mnie mecz strasznie ustawiony przeciwko Grekom. Ale dzisiaj Old Trafford przeżyje kulminacje tego wszystkiego, co tak narastało przez tych kilka miesięcy. Mam nadzieję, że Bayern ich rozjedzie dwoma, trzema bramkami i ustawi Czerwone Diabły w szeregu. Dodatkowe absencje po stronie MU jedynie utwierdzają mnie w przekonaniu, że naprawdę warto zagrać dzisiaj na Niemców, którzy są w sztosie. Zabraknie Van Persiego, Evry, Maty i niewiadomo co z Rafaelem. Brak VP przesądza chyba o awansie Bayernu, bo bez niego MU gra taką padlinę, że szok. Gram na Bayern dzisiaj, bo warto.

FC Barcelona - Atletico Madryt
TYP: Under 3,5 - KURS: 1,45 ✅
BUK: MILENIUM

Nie rozumiem ludzi, którzy twierdzą, że Atletico może dzisiaj sprawić jakąkolwiek niespodziankę. Tak jak już tu ktoś wspominał na forum: Barcelona 3 miechy temu a Barcelona teraźniejsza to zupełnie dwie inne ekipy. Nie ma nawet co porównywać. Barca od spotkania rewanżowego z City gra znowu szybko, niespodziewanie i po prostu świetnie. Aż chce się patrzeć na jej mecze. Dodatkowo Messi wraca do kapitalnej formy i ostatnie jego bramki tylko dodają mu i drużynie pewności siebie. Atletico jakby ostatnio znów ustabilizowane ale wyjazdowy mecz z Bilbao na pewno dał w kość drużynie z Madrytu. Jeśli chodzi o absencje to nie zobaczymy w drużynie gości Raula Garcii, zaś w Barcelonie zabraknie Valdesa, którego zastąpi Pinto. Liczę na zwycięstwo Barcelony i jej grę na 0 z tyłu. 2:0 chyba wydaje się najbardziej prawdopodobny. Polecam i życzę wielu emocji podczas dzisiejszego wieczoru! ;)
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
FC Barcelona - Atletico Madryt: Kartonik dla Godina 2,90 Unibet ⛔
Pierwszy typ jaki wpadł mi do głowy a przy takim kursie to czemu nie spróbować. Z tego co pamiętam poprzednie pojedynki to Godin potrafi zajść za skórę piłkarzom Barcelony. Tylko w tym sezonie drużyny te grały miedzy sobą 3 razy (2x Superpuchar, 1x liga) a Diego załapał dwa razy kartoniki. We wszystkich rozgrywkach tego sezonu zagrał do tej pory 44 mecze, dostał 10 żółtych kartek. W samej Lidze Mistrzów zagrał w 5 meczach i kartkę dostał w pierwszym spotkaniu z Zenitem. Barca ostatnio gra coraz lepiej i oczywiście bardzo dużo pchają się środkiem więc szansa na karę dla Urugwajczyka są spore. Ostatnio Atletico z Barcą gra dość twardo i na ostrym pressingu, co przynosi skutek bo ugrali 3 remisy. Espanyol w sobotę pokazał, że przy agresywnej grze Barcy nie idzie tak składnie i płynnie jak potrafią. Sędziować będzie Felix Brych. W Bundeslidze w 13 meczach 51 kartek, w Lidze Mistrzów 14 na 5 spotkań. Wydaje mi się, ze mieści się w normach. Jak trzeba to potrafi pokazać kto na boisku rządzi.
 
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
FC Barcelona vs Atletico Madryt

Typ : Messi lub Neymar strzelą 1szą bramkę⛔
Kurs : 2.15 / WilliamHill
Nie ma co dużo pisać, sprawa jest prosta, nie ma co patrzeć na H2H, powoli widzę tą małą cząstkę tej Barcy za czasów Gaurdioli. Barca się dopiero rozkręca, to Liga Mistrzów, piłkarze nawet sobie nie wyobrażają tego, aby Atletico ich wyeliminowało. Camp Nou, grają przed własną publicznością i na własnym ulubionym podwórku wielki + ( bo Bernabeu do treningów ???? ) Barca wie o co gra i ten pierwszy mecz u siebie trzeba wygrać i to nie 1:0, przede wszystkim nie stracić bramki, główny cel Blaugrany w tym spotkaniu, zaczną od początku mocno i nie dadzą gością z Madrytu pograć w piłkę, a pierwsza bramka to kwestia czasu. Messi ostatnio w dużo lepszej formie i kto nie jak on ma rozpocząć strzelaninę, ewentualnie Neymar. Dla mnie Atletico jest powoli wypompowującym się balonikiem, to już nie ta gra co na początku sezonu, widać zdecydowanie że gdy strzelają bramkę na 1:0 to już nie ma tego &quot;powera&quot;, aby strzelać kolejne, ostatnie mecze to zwycięstwa jedną bramką, jednym słowem &quot;wymęczone&quot; i żadnej wielkiej dominacji nie ma. Dziś Barca kończy sprawę awansu do półfinału i wygrywają 3:0. Przewidywane składy:
Barcelona: Pinto - Alves, Pique, Mascherano, Alba - Xavi, Busquets, Iniesta - Alexis, Messi, Neymar
Atletico: Courtois - Juanfran, Miranda, Godin, Luis - Koke, Gabi, Suarez, Turan - Villa, Costa
ps. tak jestem kibicem Barcy. Visca El Barca!
--------------------------------------------------
Co do meczu Manchesteru śnił mi się wynik 2:2 ;o | Zagrałem Manchester +2 @ 1.55 ✅
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
1. FC Barcelona vs Atletico Madrid 1 1.52 Betsson 7/10
2.
- FC Barcelona vs Atletico Madrid 1 1.52 Betsson
- Real Madrid vs Borussia Dortmund 1 1.35 Betsson
Ako 2.05 7/10
3. FC Barcelona vs Atletico Madrid Posiadanie Pilki w calym meczu handicap (0:39)
1 1.90 Betsson 5/10

Wierze w Barcelone, ten zespol na prawde znowu zaczal grac dobrze. Messi, Iniesta, Cesc sa w na prawde bardzo dobrej formie. Swoje zaczyna grac Xavi. Nie strzela, ale robi dobra robote (:cool:) Neymar. To bedzie ciezka przeprawa dla Barcelony, Atletico na pewno wyjdzie usposobione defensywnie i zwlaszcza w pierwszych 20-25 minutach prawdopodobnie zaparkuja autokar w polu karnym. Jednak na Camp Nou Barcelona bedzie miala swoje okazje i jezeli tylko nie zawiedzie skutecznosc - Atletico bedzie pukniete na luzie. Uwazam, ze przede wszystkim brak skutecznosci a nastepnie slaba gra w defensywnie byly przyczyna kiepskiej gry Barcelony we wczesniejszych miesiacach. Barcelony tworzy mnostwo sytuacji, nie wykorzystuje nawet polowy. Wyglada tez na to, ze Martino znalazl w koncu wspolny jezyk z zawodnikami i u samych zawodnikow widac ogromna wole walki i motywacje. Oprocz tego rewanz na Calderon gdzie Barcelonie zawsze gra sie arcyciezko i oni sami maja swiadomosc, ze musza dzisiaj wypracowac jakakolwiek przewage. Oprocz tego Barca na 90% wystapi w optymalnym skladzie czyli sergio - xavi - iniesta - cesc - neymar - messi i gra Barcelony w takim zestawieniu na prawde bardzo mi sie podoba. Atletico jest mocne, bardzo mocne, ale jezeli Barcelona bedzie skuteczna i jezeli ustrzeze sie bledow w defensywnie po ktorych wszystko bedzie w bardzo niepewnych rekach Pinto to uwazam, ze bedzie pewna 1. Gdyby nie brak Valdesa, ktory byl w kapitalnej formie, to gralbym na prawde grubo. Pamietajmy tez, ze Martino znany jest z tego, ze jest trenerem przede wszystkim turniejowym. Swietnie pokazal to mecz z City gdzie ustawienie Barcelony bylo idealne pod Citizens. Typuje dzisiaj 2:1 lub 3:1 dla Barcelony.
Jezeli chodzi o Real, nie bede na sile udawal filozofa, jezeli Blancos nie wykorzystaja ogromnych brakow kadrowych Borussi i nie wywalcza przynajmniej 2-bramkowej przewagi to beda najwiekszymi frajerami tegorocznej edycji ligi mistrzow. Nie wiem co musialo by sie stac na Bernabeu, zeby Borussia tego nie przegrala. Jezeli Barcelona nie da dzisiaj ciala to jutro pogram jakies handi na Real.
Jezeli chodzi o typ na posiadanie, typowo na czuja. Uwazam, ze Atletico grac bedzie defensywnie i ograniczy sie do kontr w ziazku z tym istnieje duze prawdopodobienstwo, ze Barcelona przez ogromne momenty meczu bedzie przy pilce i te 61-62% jest bardzo pawdopodobne. Kurs 1,90 wiec ja nie moge przejsc obok tego obojetnie.
 
M 40

mareczek666

Użytkownik
FC Barcelona - Atl. Madryt

Widzę, że w oczach wszystkich Barca zdecydowany faworyt.
Fakt w porównaniu z ostatnimi miesiącami, gra Barcelony uległa polepszeniu.
Z drugiej strony nie ma co pomijać faktu, że goście to nie są jakieś ogórki do pojechania z palcem w ... nosie.

Przygotowałem na ten mecz od siebie kilka ofert. Mniej i bardziej realnych. Dla mnie typem przewodnim jest :

1.polowa/koniec 2/1 kurs: 20 [efortuna]
Nie potrafię tego podeprzeć, tysiącami argumentów, dla mnie wystarczy jeden, goście też mają o co grać, przy odrobinie szczęścia jest taka opcja jak najbardziej realna.

Po mniejszej stawce polecę z kursami na dokładny wynik, biorąc choćby pod uwagę 2 ostanie mecze między tymi zespołami :

dokladny wynik - 0:0 kurs: 13 [efortuna]
dokladny wynik - 1:1 kurs: 8 [efortuna]

I jak już ktoś wspominał, świetną opcją wydaje mi się żk dla Godina.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Barcelona-At.Madrid
Barcelona wykorzysta rzut karny ⛔ nic,czekamy na rewanz
6,50 bet365

Do tego chyba nie trzeba żadnej analizy.Czołówka światowych aktorów.-lekkie dotknięcie w polu karnym i zawodnicy potrafią koziolkować na kilka metrów, na co nabierają się sędziowie.Jeśli chodzi o mecze o stawkę, lub jeśli wielka Barca utrzymuje niekorzystny dla siebie wynik = karny jak nic.Dziś przeczuwam długą część czasu bezbramko więc w drugiej połowie typ ma spore szanse.Ale jeśli dziś nie wejdzie, rewanż murowany pewniak
Pzdr
 
_m_i_k_e_ 75

_m_i_k_e_

Użytkownik
Aj rzucacie się na ten Bayern i to kilka osób widzę z handicapem, a jak tu już ktoś wspomniał ten mecz to trochę no bet i miał rację. Moim zdaniem no bet zwłaszcza jeśli chodzi o granie 1x2 bo tutaj może się wydarzyć naprawdę wiele. Bayern jest faworytem, ale ManU ostatnio też się poprawili i przynajmniej w meczu na OT nie skazywałbym ich na jakieś baty od Niemców. Diabły mogą zagrać z kontry i to pewnie będzie ich szansa i nóż się trafi, że po takowej właśnie akcji lub po jakimś stałym fragmencie, lub też przebłysku przykładowo Rooneya wpadnie bramka na remis i po kuponie. Jeśli gospodarze to byłaby jakaś cienka ekipa to można nawet z tym handi ale to dalej jest Manchester United i potencjał mają. W poprzednim dwumeczu Bayernu z Arsenalem, mimo że pewnie awansowali to początek meczu był zdecydowanie dla Kanonierów i dziś może być podobnie. Zwłaszcza że Bawarczycy nawet w lidze często nie potrafią przejąć inicjatywy na samym początku meczu.
Myślałem żeby może postawić tu na bramkę gospodarzy ale w rezultacie zrezygnowałem i dziś zagram na Bayern ale w &quot;pojedynku na rzuty rożne&quot; ???? W moim przekonaniu wynik może być różny ale to pewnie Niemcy będą prowadzić grę i stwarzać sobie więcej akcji, nieważne czy groźnych czy nie.
Man Utd - Bayern M
Typ - Goście więcej RR
✅ 3-6 w rzutach różnych ???? co do remisowego wyniku to mówiłem że tak może być.
Kurs - 1.65
 
L 137

lmnt

Użytkownik
Przestrzegałbym przed hurraoptymizmem, który przejawia się na tym forum wokół Barcelony. Osobiście gram w stronę Atletico, bo zachęca mnie do tego kurs i nie widzę tej &quot;przewagi&quot; Barcelony, a zakład na jej zwycięstwo @1.57 jest według mnie zbyt ryzykowny, nieopłacalny + Handicap -1 to już czyste szaleństwo jak na specyfikę spotkań rozgrywanych w ramach LM... To jest sezon Atletico, które pokazało, że potrafi grać z Barcą.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
FC Barcelona vs Atletico Madryt

Typ : Messi lub Neymar strzelą 1szą bramkę
Kurs : 2.15 / WilliamHill
Nie ma co dużo pisać, sprawa jest prosta, nie ma co patrzeć na H2H, powoli widzę tą małą cząstkę tej Barcy za czasów Gaurdioli. Barca się dopiero rozkręca, to Liga Mistrzów, piłkarze nawet sobie nie wyobrażają tego, aby Atletico ich wyeliminowało. Camp Nou, grają przed własną publicznością i na własnym ulubionym podwórku wielki + ( bo Bernabeu do treningów ???? ) Barca wie o co gra i ten pierwszy mecz u siebie trzeba wygrać i to nie 1:0, przede wszystkim nie stracić bramki, główny cel Blaugrany w tym spotkaniu, zaczną od początku mocno i nie dadzą gością z Madrytu pograć w piłkę, a pierwsza bramka to kwestia czasu. Messi ostatnio w dużo lepszej formie i kto nie jak on ma rozpocząć strzelaninę, ewentualnie Neymar. Dla mnie Atletico jest powoli wypompowującym się balonikiem, to już nie ta gra co na początku sezonu, widać zdecydowanie że gdy strzelają bramkę na 1:0 to już nie ma tego &quot;powera&quot;, aby strzelać kolejne, ostatnie mecze to zwycięstwa jedną bramką, jednym słowem &quot;wymęczone&quot; i żadnej wielkiej dominacji nie ma. Dziś Barca kończy sprawę awansu do półfinału i wygrywają 3:0. Przewidywane składy:
Barcelona: Pinto - Alves, Pique, Mascherano, Alba - Xavi, Busquets, Iniesta - Alexis, Messi, Neymar
Atletico: Courtois - Juanfran, Miranda, Godin, Luis - Koke, Gabi, Suarez, Turan - Villa, Costa
ps. tak jestem kibicem Barcy. Visca El Barca!
--------------------------------------------------
Co do meczu Manchesteru śnił mi się wynik 2:2 ;o | Zagrałem Manchester +2 @ 1.55
No piękny koncert życzeń świetna analiza ze Barca sie rozkręca tylko co jest zwiastunem tego? Trening jak to okresliles na Bernabeu?Rownie dobrze Real mógł ten mecz wygrać gdyby nie baran Ramos także te mrzonki na temat powrotu wielkiej Barcelony mozna sobie wiadomo gdzie wsadzić.Z City wygrali bo Pellegrini następny baran ustawił taktykę najgorsza z mozlliwych moze lepiej przypomnieć mecz z Valladolid który nie był wcale tak dawno temu? Przypominam przyjeżdża Atletico które juz każdy tyle razy skreślal w tym sezonie bo nie dociagna do końca sezonu a oni po cichu idą po majstra.To nie jakas Celta czy inna Osasuna ze Barca bedzie strzelać i strzelać przyjeżdża ZESPÓŁ który wie jak bronić sie z najlepszymi i który jeszcze nie jedna niespodziankę sprawi w tym sezonie. Atletico +2 to mój typ ✅. Co do drugiego meczu to przysnilo Ci sie aha no ***** super argument all in na 2:2 bo pancio miał sen heh. Nie rozumiem tez polemiki co poniektorych ze United u siebie to jednak mocny zespół. Oglądałem mecze z City i Liverpoolem i przestańcie naprawde takie pierdoly pisac no chyba ze to analiza na prima aprilis to ok. United w tym sezonie to dno i dwa metry mulu jeszcze gdyby był Van Persie to ok moze dojdzie do niego pila uderzy jeden ze swoich strzałów życia ale nie jego nie ma.Niemiecki walec zgniecie dzisiaj czerwonego Mini Morrisa i moim zdaniem Bayern na czysto win to cos wiecej niż lokata ⛔ i to wielki nie tego się spodziewałem...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
matu67 188

matu67

Użytkownik
Man Utd - Bayern Munich
Drużyna kartki:
Man Utd over 2.5
kurs 1.83 - Bet365

Spodziewałem się wystawienia linii około 3.5 biorąc pod uwagę fakt w jaki sposób gra Bayern, jak często zawodnicy Manchesteru łapią kartki w tym sezonie. Nie spodziewam się ataku Bayernu przez cały mecz jednak zawodnicy Manchesteru na pewno złapią kartki podczas szybkiej kontry czy atakach po skrzydłach zawodników Bayernu. Dodatkowo mecz sędziuje Pan Carlos Velasco, który lubi rozdawać żółte kartoniki. Myślę, że Manchester spokojnie pokryje tą linie, biorąc pod uwagę też to, że w meczu o półfinał u siebie nie będą kalkulować i w niektórych sytuacjach będą zmuszeni do faulowania taktycznego.
Polecam również Bayern więcej RR, można też spróbować pograć z jakimś handicapem te rożne
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Manchester United - Bayern Monachium
Godzina: 20.45
Typ: 1X
Kurs: 2.80
Bukmacher: Unibet
Analiza: Pora na pierwsze mecze ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów. Dziś wieczorem odbędą się dwa spotkania. Ja wybrałem mecz Czerwonych Diabłów z drużyną, którą prowadzi Pep Guardiola. Zauważyłem, że idzie &quot;masówka na Bayern&quot;, co w sumie mnie nie dziwi, bo to obrońcy trofeum są faworytem do wygrania tego dwumeczu, jak i całych rozgrywek. Tymczasem drużyna Davida Moyes&#39;a nie prezentuje niczego specjalnego. Są w dołku, co widać po wynikach w lidze. Zaledwie siódma pozycja w lidze to powód do wstydu dla tak wielkiej firmy jaką jest Manchester United. Ponadto drużyna z Old Trafford nie gra już w żadnych rozgrywkach krajowych pucharów. Pozostała im walka o Ligę Mistrzów. W tabeli strata do chociażby czwartej drużyny, którą jest Arsenal jest niemal nie do odrobienia. Co więc pozostało Czerwonych Diabłom jak nie godnie reprezentować angielską piłkę w Europie? Obok Chelsea Manchester jest jedyną drużyną, która występuje w Lidze Mistrzów, a przecież to dopiero etap ćwierćfinałów. Bayern zapewnił sobie już mistrza w Bundeslidze i z pewnością będą chcieli jako pierwsza drużyna w historii obronić tytuł najlepszej klubowej drużyny Starego Kontynentu. Jednak zagrają na stadionie, na którym przy takich meczach jest niezwykle gorąco. Mam dziwne przeczucie, że Bayern tego meczu nie wygra. Oczywiście mogę się mylić, ale dopiero okaże się czy miałem rację, czy też intuicja mnie zawiodła. Poniżej zamieszczam przypuszczalne składy na dzisiejszy szlagier:
Man Utd: de Gea - Rafael, Vidić, Jones, Buttner - Giggs, Carrick - Valencia, Kagawa, Januzaj - Rooney;
Bayern: Neuer - Rafinha, Boateng, Martinez, Alaba - Lahm - Robben, Kroos, Schweinsteiger, Ribery - Mandzukic
W drużynie gospodarzy widoczny jest brak przede wszystkim van Persiego. Nie wystąpią także Evra oraz Juan Mata, który nie może zagrać ze względu na to, że w tej edycji reprezentował już w tych rozgrywkach londyńską Chelsea. Nie wiadomo też, czy wystąpi Valencia. Jego występ wciąż stoi pod znakiem zapytania, to samo tyczy się Jonesa. Po stronie gości zabraknie Thiago oraz Badstubera, jednak gdy w środku pola ma się takich piłkarzy jak Schweinsteiger, czy Kroos, nie można powiedzieć, że jest to osłabienie. Chociaż wychowankowi La Masii trzeba oddać to, że w tym sezonie dotychczas prezentował się naprawdę dobrze. Nie zagra też Dante.
Co więc skłoniło mnie, aby zagrać 1X? Nie będę ukrywał, że atrakcyjny kurs. Jednak to nie on zadecydował o becie na Red Devils. Tak jak już wspomniałem, mam takie przeczucie, że Bayern tego meczu nie wygra. Być może poszedłbym nawet w stronę gospodarzy, ale to wydaję się trochę sci-fi. Co jeszcze? H2H. Na pięć meczów, które odbyły się na Old Trafford, Bayern wygrał zaledwie raz. Bilans starć pomiędzy obiema drużynami na Old Trafford wynosi 2-2-1, co pokazuje jak ciężko drużynie z Monachium gra się na stadionie Manchesteru. Oczywiście statystyki nie grają. Szczególnie, gdy spojrzymy na formy obu drużyn. Jedno zwycięstwo na pięć meczów na stadionie Czerwonych Diabłów to trochę mało. Zdaję sobie sprawę, że Bayern jest w lepszej formie, ale Liga Mistrzów i właśnie ten świetnie dysponowany ostatnimi miesiącami Bayern spowodują, że United nie odpuszczą tego meczu, a nawet pokuszą się o zwycięstwo. Będzie to trudne, ale nie takie rzeczy miały w tym sporcie miejsce. Tyle ode mnie.
Wynik: 1-1 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom