>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 Finału Ligi Mistrzów 01-02.04.2014

Status
Zamknięty.
yurand 230

yurand

Użytkownik
&quot;Jesteśmy Manchester United, nie chłopcy do bicia&quot; Ryan Giggs
Dobre sobie, zobaczymy za tydzień jak Bayern się przejedzie po MU ???? Wtedy będą do bicia jak najbardziej ;) Wyjazd to wyjazd, nic wielkiego, że u siebie nie przegrali. Niemiecki walec przejedzie się po wyspiarskim antyfutbolu :p
Ale zajmijmy się prawidłową wypowiedzią jeśli chodzi o ten post...
Real Madryt - Borussia Dortmund
TYP: Real (-1,5) - 7/10 - KURS: 1,90 ✅
BUK: MILENIUM

Tutaj nie będzie żadnej sensacji. Co się wczoraj stało na Old Trafford to tylko kwestia tego, że Bayern grał na wyjeździe. Na Allianz Arena Bawarczycy przejadą się po rywalach jak walec po świeżo wylanym asfalcie. Real gra u siebie, Real jest żądny zwycięstwa i rewanżu za to co się stało rok temu, gdy Real za późno strzelił pierwszą bramkę, potem drugą a na trzecią po prostu zabrakło czasu. Jestem kibicem Barcy ale wtedy kibicowałem Realowi, bo ten hurraoptymizm wokół BVB wprawiał mnie w irytacje :/ Real praktycznie najsilniejszym składem, Borussia zdziesiątkowana przez kontuzje i wykluczenia.
W BVB nie zagrają:
- Schmelzer (DF) - 17/1
- Subotic (DF) - 10/0
- Błaszczykowski (MF) - 16/2
- Lewandowski (MF) - 27/16

W ekipie gospodarzy zabraknie jedynie Marcelo, Arbeloi, Jese i Khediry.
Nie ma czym się martwic, bo przecież Real ma szerokie zaplecze. Ronaldo, Bale, Benzema, Isco, Illaramendi, Carvajal, Morata, Di Maria, Alonso i wielu innych... Gram dzisiaj Real z handi, bo dla mnie to jest dzisiaj za darmo i nie ma co się doszukiwac jakichkolwiek niespodzianek. Zemsta będzie słodka na pewno. Typuję dzisiaj 2-0, może 3-0. Polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aviciii 516

aviciii

Użytkownik
Co do kolegi wyżej, uważam, że United ma szansę z Bayernem, podejrzewam, że kurs na bayern u siebie będzie na 1.30-1.25 jeszcze pewnie spadnie, a na awans United pewnie 6.50 / awans bayernu 1.12. Uważam, że za małą stawkę można zaryzykować United, zwłaszcza, że pewnie wróci jeszcze RVP.

Do rzeczy na dziś
Real Madryt - Borussia Dortmund
typ: handi 0:2 - 1 Real 3.10
bet at home


Typuję*dzisiaj pewne i łatwe zwycięstwo Realu, z tego co zauważyłem Dortmund w tym sezonie to zupełnie inna drużyna niż rok temu. Grają lepiej przed własną publicznością, ogromny stadion i doping daję im moc, jednak na wyjazdach spisują się różnie. Dodatkowo jak wyżej wszyscy pisali są bardzo mocno osłabieni, Real musi wygrać i jak mają pełny skład to grają bardzo dobrze. Jestem przekonany, że Ronaldo dzisiaj trafi (kurs 1.35), może też strzelić Benzema. Jak dla mnie pewniak na dzisiaj, gram handi 0:1, i handi 0:2 za mniejszą stawkę, uważam, że są duże szanse, że typ wejdzie.

A co do drugiego meczu
PSG - Chelsea
typ: X2
kurs: 1.80
bet at home

Jestem mocno zdziwiony kursem na to spotkanie, myślałem, że kursy będą około 2.5, a tu proszę. Fakt, PSG gra dobrze w lidze francuskiej, ale nie porównujmy tej ligi do Premier League. Chelsea cały czas walczy o mistrza, przy dużej liczbie meczów, zdarza im się*tracić punkty, zwłaszcza na wyjazdach w lidze, w moim odczuciu mają dużo pecha. Mourinho na pewno dzisiaj ustawi 10 w swoim polu karnym i będzie czekał na kontrę, typuję, że będzie remis albo skromne zwycięstwo Chelsea.
Dodatkowo drugim moim typem był, że Samuel Eto&#39;o strzeli bramkę, niestety na bet-at-home to zdarzenie już nie jest dostępne, jedynie, że trafi i jego zespół zwycięży a tu może być różnie.
A dodać trzeba jeszcze, że PSG miało mało wymagających przeciwników. Jak dla mnie można tutaj dzisiaj zagrać za średnią stawkę na x2.

Ja oba zdarzenia łączę i gram za średnią stawkę.
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Dodatkowo drugim moim typem był, że Samuel Eto&#39;o strzeli bramkę, niestety na Bet-at-home to zdarzenie już nie jest dostępne, jedynie, że trafi i jego zespół zwycięży a tu może być różnie.
Eto dziś nie zagra, nie wyleczył jeszcze kontuzji po meczu z Arsenalem.
 
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
Najlepsza opcja na android do ogladania meczy sciagamy program xbmc. Mozna zainstalowac tam weeb.tv I wszystko pieknie dziala w hd. Co do meczy psg-chelsea x. Londynczycy sie zamuryja a jesli mysla o awansie to nie moga przegrac. Morinho dwoch meczy z rzedu nie ma w zwyczaju przegrywac plus jest mistrzem dwu meczu. Dokladny wynik 1-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Dortmund w tym sezonie to zupełnie inna drużyna niż rok temu. Grają lepiej przed własną publicznością, ogromny stadion i doping daję im moc, jednak na wyjazdach spisują się różnie.
Co za brednie!
W lidze Borussia zdobyła 26 punktów na własnym boisku i 29 na wyjazdach
W Europie u siebie przegrała z Arsenalem i Zenitem, resztę wygrała. Na wyjeździe tylko przegrana z Napoli, reszta to wygrane. Więc wytłumacz mi, czy ty chodzisz na matematykę, a jeśli tak, to kto cie uczy.
 
J 99

jan_kulczyk

Użytkownik
Co do meczy psg-chelsea x. Londynczycy sie zamuryja a jesli mysla o awansie to nie moga przegrac. Morinho dwoch meczy z rzedu nie ma w zwyczaju przegrywac plus jest mistrzem dwu meczu. Dokladny wynik 1-1
Serio uważasz, że po wczorajszych dwóch remisach 1:1 padnie dzisiaj trzeci remis w dodatku z identyczną ilością goli?? Przecież to pieniądze wyrzucone w błoto...
Pisałem kiedyś o tych Heinekenach;) Dobra opcja. Szkoda, że ani do żubrówki ani do grejfrutówki nie dołączają tych kodów;)
Co do meczu Real - BVB to kto rok temu stawiał w pierwszym meczu na BVB z handicapem -2 ? Pewnie nikt. Pamiętacie rewanż i nieporadność strzelecką graczy Realu w pierwszych minutach? To było istne oblężenie... Real już w pierwszych minutach mógł przesądzić o swoim awansie, a ostatecznie odpadł...
Nie mówię, że Real nie wygra, ale serio uważacie że nastrzelają im goli jakby grali z Schalke? Heh... Klopp już pewnie ma wizję na ten mecz i wie, że nie trzeba dzisiaj wygrać, żeby przejść dalej, ale nie można też przegrać za wysoko.
Przewidywane wyniki na ten mecz: 3:2, 2:2, 1:0, 3:1.
Co do drugiego meczu to uważałbym z hurraoptymizmem i stawianiem na Chelsea.
Jose nie jest nieomylny, a PSG to czarny koń. Paryżanie są żądni sukcesu, a Jose można powiedzieć - trochę jest już najedzony...
Pojedynek Ibra/Cavani vs Hazard/Torres. Kto z niego wyjdzie lepiej? Zobaczymy.
Nie zapominajcie, że PSG gra u siebie.
Przewidywane wyniki na ten mecz: 0:0, 1:0, 2:1, 2:2.
Wczoraj w obu meczach padł BTS, także dzisiaj bym z tym uważał.
Nie padł wczoraj żaden rzut karny.
Niepotrzebnie Was wczoraj posłuchałem z kartkami na konkretnych graczy, za to odrobiłem to na punktach za kartki i obstawieniu live, ze w drugiej polowie meczu Manu-Bayern padnie bramka.
Dzisiaj progi kartkowe są niższe niż wczoraj (47 mecz Manu, 52 mecz Barcy).
To chyba jedna z lepszych opcji na dziś (to może być mecz walki)
i sam coś na to zagram:
Punkty za kartki
Łączna liczba punktów za kartki: 10 za żółtą, 25 za czerwoną

&lt;time datetime=&quot;2014-4-2&quot;&gt;Środa 02 kwietnia&lt;/time&gt;
20:45
Real Madryt - Borussia Dortmund
Powyżej 45 @1,75 BetClic

W drugim meczu tez jest powyzej 45, ale po kursie @1,90 BetClic.
W sumie zadna roznica z tym progiem 45 czy 47.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Real Madrid - Dortmund @ 1.36 ✅
Real Madrid (-1.5) - Dortmund @ 2.08 ✅
Real over 1.5 @ 1.33✅

Co tutaj dużo gadać zdecydowany faworyt Realu. Pod każdym względem Królewscy są znacznie lepsi od swoich dzisiejszych rywali i mam nadzieję, że wykorzystają atut gry u siebie. Możliwości ku pewnej wygranej spokojnie posiadają. Przecież było to widoczne w ostatniej rundzie kiedy to rozbili Schalke. Real przede wszystkim słynie z solidnej gry u siebie i mam nadzieję, że ten atut wykorzystają. Przecież zalicza się ich do głównych faworytów , żeby wygrać te rozgrywki. CR znajduje się w wysokiej formie i spokojnie stać tego zawodnika na strzelenie dzisiaj bramki. Na drugim skrzydle solidnie prezentuje się Bale. Do swojej dyspozycji wraca Di Maria, który umie przeprowadzić dobre akcje ofensywne. BVB to nie ejst ta sama drużyna co w poprzednich sezonach. Owszem wyeliminowali Real w poprzednim sezonie, ale warto jest podkreślić, że DZISIAJ ZAGRA TYLKO TRZECH ZAWODNIKÓW Z TAMTEGO MECZU!! To już chyba najlepiej pokazuje w jak słabej pozycji przed tym meczem są podopieczni Kloppa. W dodatku często zdarzają się im wpadki. Sukces już osiągnęli, bo doszli do ćwierćfinału,a niewiele brakowało i by odpadli w fazie grupowej. Licze na zdecydowaną i pewną wygraną Realu.
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Real wygra + over 2.5 ✅✅✅
1.75
betsson


Krótko. O ile wczoraj przeczuwałem, że coś może się spierdzielić w meczu Bayernu, to dziś nie wyobrażam sobie, by Real tego meczu nie wygrał.
Oczywiście zawsze jest możliwość zwycięstwa 2-0 (wtedy typ jest przegrany), ale moim zdaniem Dortmund nawet przy ogromnych brakach kadrowych może się o gola pokusić. Czuję tu wynik 2-1 lub 3-1 dla Królewskich. Handicap na Real ominąłem, no bo właśnie nie wiem, jak duże będą rozmiary zwycięstwa.

Co do meczu PSG-Chelsea to widzę ciemność. Przewiduję spotkanie raczej mało porywające. Dużo fauli w środkowej strefie boiska i z obu stron ostrożną grę. Chelsea pod wodzą Mourinho wiadomo jak gra (zwłaszcza na wyjazdach), a PSG na pewno się nie otworzy od pierwszych minut. Ponieważ są to ćwierćfinały liczę na zaciętość i zagram over kartkowy.

powyżej 4.5 żółtej kartki ✅✅✅
1.87
betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
Morinho dwoch meczy z rzedu nie ma w zwyczaju przegrywac plus jest mistrzem dwu meczu. Dokladny wynik 1-1
To samo można było przeczytać przed meczem z Basel na Stamford Bridge &quot;Mourihno jest zbyt wielkim trenerem,żeby przegrać u siebie dwa razy z rzędu&quot;, więc radzę uważać,bo Jose wszystkiego sam nie zrobi,na boisko nie wejdzie. Bardzo doceniam The Special One,ale nawet jemu zdarzają gorsze okresy i porażka z Crystal Palace na pewno nie powinna być argumentem za grą na Chelsea, poza tym, porażka po samobóju kapitana może się odbić na morale drużyny.
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Nikt nie wie jak broni się Borussia , z nikim jeszcze w tym sezonie praktycznie nie musieli się bronić , chodzi mi o to , że na Bernabeu zagrają defensywnie bo w końcu sytuacja tego wymaga i nawet nie wiem jak Borussia byłaby osłabiona Klopp może zrobić wszystkim niespodzianke , w lidze od dawna kuleją tzn nie grają na tym mistrzowskim poziomie ale na wielki mecz Ligi Mistrzów może znowu powrócić wielka Borussia.Większość jej zawodników myślami jest już w innych klubach i element nasycenia się sukcesami też zrobił swoje.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
piłka nożna, liga mistrzów
02.04.2014 20:45
Real Madryt - Borussia Dortmund
Typ: AH(0:1,5) 1
Kurs: 2.10
pinnacle
Real - Borussia, w tym meczu zdecydowanym faworytem według mnie są gospodarze, ale i overy bramkowe jak najbardziej są dziś do gry. Real ostatnio trochę pechowo, pomimo naprawdę dobrej gry porażki z Barceloną i Sevillą, co spowodowało spadek w lidze na trzecie miejsce, choć jeszcze nic nie jest rozstrzygnięte. Siła Realu jest naprawdę wielka, nie mają problemów z wypracowywaniem sytuacji, są świetnie zorganizowani, a limit pecha chyba już musiał się wyczerpać. Wielu wraca do zeszłego sezonu i wyeliminowania Realu przez Borussię, jednak ja uważam, że nie ma co do tego wracać, sytuacja jest inna, teraz to przede wszystkim Real zaczyna od meczu u siebie, a do tego Borussia obecnie jest dużo słabszym zespołem, od tego w zeszłym sezonie, gdy eliminowała Real. Borussia w ostatnim czasie gra przeciętnie, porażka z Borussią M&#39;Gladbach u siebie 1:2, spore błędy w obronie, brak pomysłu w ataku, również przegrany mecz z Zenitem po bardzo słabym meczu, gdy rywal miał swoje problemy i wydawało się, że muszą ich ograć, można tak pisać o ich grze wiele, ale niewiele dobrego, ostatnio wymęczyli wygraną ze Stuttgartem, ale zupełnie ich nie widzę w starciu z Realem na Santiago Bernabeu. W ekipie gości nie zagrają dziś Lewandowski, Bender, Błaszczykowski, Subotic, Gundogan i Schmelzer, brakuje czołowych postaci, które są bardzo ważnymi ogniwami, przewidywany skład Borussii na ten mecz zupełnie mnie nie przekonuje, ani specjalnie nie będzie jak straszyć w ataku, a i defensywa w takim zestawieniu w starciu z Ronaldo, Benzemą i Balem będzie miała ogromne problemy. Wracając do Realu, oczywiście na taki mecz nie trzeba nikogo specjalnie mobilizować, w Madrycie bardzo liczą na sukces w lidze mistrzów, skład jest stabilny, ograny, grają płynnie nie powinno być problemów z wygraną, nie zagra nadal tylko Jesse no i Marcelo, który złapał kontuzję niedawno, zastąpi go Coentrao, czyli nie ma tragedii. Widzę, sporą różnicę pomiędzy tymi zespołami na dzień dzisiejszy, Real żądny rewanżu powinien wypunktować dziś Borussię, grają zbyt poukładany futbol, by to dziś zaprzepaścić, wydaje mi się, że wynik będzie oscylował wokół 3:0/4:1 dla gospodarzy.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Nikt nie wie jak broni się Borussia , z nikim jeszcze w tym sezonie praktycznie nie musieli się bronić .
Widzielismy w Neapolu, tam Napoli narzucilo swoj styl, a pozniej doszla czerwien, wiec przez wieksza czesc meczu sie bronili.
 
D 1

dybu-44657

Użytkownik
piłka nożna, liga mistrzów
02.04.2014 20:45
Real Madryt - Borussia Dortmund
Typ: Ilość żółtych kartek w meczu (czas reg.)-powyżej 4,5
Kurs: 2.20
Bwin

Wczoraj obie linie 4,5 kartki pokryte, Barcelona-Atletico z dużą nawiązką, i myślę, ze dziś w Madrycie będzie podobna sytuacja. Drużyna z Dortmundu osłabiona brakiem kilku kluczowych zawodników, będzie musiała powstrzymywać ataki groźnych piłkarzy Realu... Wczoraj nieporadność graczy z Madrytu w kwestii fauli często sięgała zenitu, dziś myślę będzie podobnie. W jednym z poprzednich meczy, zakończonym wynikiem 2:0 linia ta została pokryta-było aż 7 kartek. Dodatkowo Bwin oferuje na tle konkurencji całkiem przyzwoity typ-żal nie skorzystać. Polecam! Dodatkowo under 2,5 w meczu PSG-CHELSEA daje naprawdę dobre AKO.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
PSG - Chelsea BTS kurs 2,11 !!!!
Real - BVB over 4,5 kartki 1,85
pinnacle

Dla mnie sprawa jest prosta, więc krótko napisze.
PSG ze swoją siłą w ofensywie u siebie musi strzelić dziś bramkę. Nie ma poprostu innej opcji jeśli myślą poważnie o awansie dalej. Tutaj nie ma miejsca na statystyki i matematyczne wyliczenia. PSG u siebie zagra mecz, który będzie pierwszym testem w Europie. W zeszłym sezonie oblali test z Barceloną, ale zagrali wtedy naprawdę dobry dwumecz. Dziś PSG jest bardziej dojrzałe, a Chelsea jak to Chelsea bardzo nieprzewidywalna. Brak gola w ostatniej kolejce z Crystal Palace według mnie spowoduje, że dziś gola strzelą. Według mnie mimo, że większość uważa inaczej dziś padnie kilka bramek. BTS według mnie jest pewny.
Typ na kartki w meczu Realu to sam pewniak jak wczoraj MU-Bayern. Real niby wielki faworyt, ale BVB jest ekipa totalnie nieprzewidywalna. Typowanie bramek w tym meczu uwazam za szalenstwo. BVB moze nie strzelic, a moze strzelic 2-3 gole. Jedno jest pewne. To bedzie ostry mecz, obroncy Realu maja gorace glowy, a Borussia bedzie sie pewnie uciekac do fauli przed kontrami Realu.
Wedlug mnie mozna smialo grac ten typ za grubsze pieniadze...
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Wczoraj pięknie weszło United. Szkoda sytuacji Welbecka. Nie to, żebym nie lubił Bayernu, ale wczoraj trzymałem kciuki za underdoga, w którym w rzeczywistości drużyna z Old Trafford nie była. Na dzisiejszy wieczór mam kilka propozycji:
Paris Saint-Germain vs Chelsea FC
O tym meczu zostało napisane już wiele. Znając Mourinho - przede wszystkim nie będzie chciał tego meczu przegrać. Portugalczyk jest świetnym strategiem. Przekonałem się o tym, gdy prowadził &quot;mój&quot; Real. Jednak Królewscy, a londyńska Chelsea to zupełnie inne drużyny, grające w innych ligach. Ameryki tym stwierdzeniem nie odkryłem. Jeśli chodzi o sam mecz. Tak jak napisałem - Mourinho nie będzie chciał przegrać, Chelsea będzie kontrować drużynę ze stolicy Francji, a mecz skończy się underowym remisem. Wczoraj miałem przeczucie co do Manchesteru, a dzisiaj wyczuwam 0-0 lub 1-1 na Parc des Princes. Obie drużyny do tej pory mierzyły się w oficjalnych meczach trzykrotnie. Dwa razy (na Stamford Bridge) padał remis, we Francji lepsi byli goście wygrywając 3-0. Popatrzyłem na H2H z ciekawości. Wczoraj potwierdziło się to, jak trudno Bayernowi gra się na Old Trafford, a dzisiaj idę w stronę underowego remisu, jak już też wspominałem. Przewidywane składy (livescore.com) na dzisiejszy mecz:
PSG: Sirigu - Jallet, Alex, Thiago Silva, Maxwell - Verratti, Motta, Matuidi - Cavani, Lavezzi, Ibrahimović
Chelsea: Cech - Ivanovic, Cahill, Terry, Azpilicueta - Luiz, Ramires - Schurrle, Oscar, Hazard - Torres
Po stronie gości widoczny brak Eto&#39;o. Za niego najprawdopodobniej na murawę w pierwszej &quot;11&quot; wybiegnie Torres. Kontuzje ma Ashley Cole, więc jego występ też jest niemożliwy. Możliwe też, że za Schurrle zagra Willian, a za Luiza Lampard. Sprawdzałem kilka stron i ten przypuszczalny skład Chelsea za każdym razem wygląda inaczej. No, ale nic dziwnego, skoro Mou lubi wprowadzać rotacje i można się w tym pogubić. Niepowołani decyzją Mourinho: Salah (z wiadomych przyczyn), van Ginkel, Matic (patrz Salah). Co do PSG, to nie zagrają: van der Wiel, Menez i Ongenda. Gospodarze przede wszystkim nie będą chcieli stracić bramki i wypracować sobie przewagę na rewanż w Anglii. Znamy styl Chelsea, Mou pewnie postawi autobus i Chelsea będzie wyprowadzać groźne kontry, ale jak dla mnie mecz skończy się remisem, może nawet bezbramkowym.
Remis + under 2.5 || @3.85 Betsson ⛔
Under 2.5 || @1.62 Betsson ⛔
*****​
Real Madryt vs Borussia Dortmund
Na Santiago Bernabeu spotkają się obie drużyny, które mierzyły się ze sobą w poprzednim sezonie. Osłabiona Borussia jest przez wielu (całkiem słusznie) skazywana na pożarcie. Widoczny będzie przede wszystkim brak Lewandowskiego. Schmelzer to także silny punkt drużyny Jurgena Kloppa. Absencje takich piłkarzy, jak Khedira, Jese, czy Marcelo nie będą praktycznie po stronie gospodarzy widoczne i patrząc na kadry obu drużyn wydaje się, że Real już przed meczem ma mały handicap. Real pała żądzą rewanżu za półfinał poprzedniej edycji Ligi Mistrzów. Myślę, że ekipa Ancelottiego rzuci się na swojego przeciwnika od pierwszych minut. Nie liczę na pogrom, ale myślę, że mecz skończy się wynikiem 2 (max. 3)-0. Piłkarze Realu na pewno mają w głowach mecz, który przegrali z Borussią (a raczej to Pepe przegrał z Lewym) na Signal Iduna Park. Dlatego będą chcieli wypracować sobie zaliczkę minimum dwóch goli. To w rzeczywistości może nie być takie łatwe jak się niektórym wydaje. Mimo, że za Ancelottiego (w porównaniu do Realu Mourinho) Blancos poprawili grę w ataku pozycyjnym. Jednak trio BBC powinno zrobić swoje. Bale dorzuci jakąś asystę, może sam się pokusi o bramkę (patrząc przez pryzmat ostatniego meczu ligowego z Rayo), do tego jest Mr Champions, czyli Benzema, który uwielbia strzelać bramki w Champions League - stąd ten przydomek. No i nie można zapomnieć o Cristiano Ronaldo, który jest najlepszym strzelcem w tej edycji LM. Crack z Madery ma na koncie już trzynaście bramek. Do pobicia rekordu Messiego i Altafiniego, jeśli chodzi o liczbę bramek w jednej edycji, brakuje mu tylko dwóch trafień, a więc dziś z pewnością będzie chciał (jak zwykle) dorzucić swoje trzy grosze. Moje propozycje dotyczącego tego meczu to:
Pierwsza bramka w meczu: Cristiano Ronaldo || @2.70 Betsson ⛔
Karim Benzema strzeli || @2.00 Betsson ⛔
Real Madryt wygra pierwszą połowę || @1.72 Betsson ✅
Real Madryt + over 2.5 || @1.75 Betsson ✅
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Co sądzicie o kartkach dla BVB ponad 2,5?
rzuty rożne powyżej 4,5 dla Chelsea?
pisze na szybko, bo spadam, bede pozniej.
Myślę, że BVB będzie za wszelką cenę próbowało powstrzymać piłkarzy Realu, więc co do kartek - tak.
Co do rzutów rożnych Chelsea - nie wiem, nie ryzykowałbym. PSG to solidny rywal i akurat linia 4.5 rożnych dla Chelsea może zostać przekroczona, ale niekoniecznie. Przed chwilą spojrzałem w statystyki, jeśli chodzi o mecze wyjazdowe Chelsea w BPL i wygląda to różnie. Ze słabszymi drużynami over padał, z mocniejszymi różnie. Oczywiście to jest Liga Mistrzów i każde rozgrywki rządzą się swoimi prawami, ale osobiście wstrzymałbym się, jeśli chodzi o ten bet.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions League
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Paris - Chelsea
Typ:
X ⛔ 3:1
Kurs: 3,40
Bukmacher:
Bet365
Analiza:

Krótko i konkretnie. Paris wydaje się być mocniejszy w tej parze, do tego własne Parc Des Princes ale uważam, że mimo to warto pobierać w tym meczu czysty remis. Chelsea niby przegrała ostatnio 2 wyjazdy (oba po 1:0) ale to już jest 1/8 finału Ligi Mistrzów - najważniejszych i najwartościowszych rozgrywek na starym kontynencie a w takich momentach do gry włącza się cwany lisek czyli wujek Mourinho. Ileż już razy w historii pokazał nam, że idealnie potrafi ustawić drużynę pod oczekiwany przez siebie rezultat i ten rezultat osiągnąć. Ostatnią taką &quot;jego&quot; akcją był Superpuchar Europy i mecz z Bayernem Monachium jakże wtedy faworyzowanym. A przecież sekundy dzieliły wtedy ekipę Mou od końcowego triumfu. Dzisiaj zapewne też zrobi wszystko aby tego pierwszego - wyjazdowego meczu nie przegrać i ja po takim kursie w to wchodzę.

Jeśli chodzi o absencje to u gości brak Eto&#39;o zaś u gospodarzy Meneza i Van der Wiela. Powodzenia !
 
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
Warto dodać,że w ekipie Realu oprócz Marcelo,który wczoraj doznał urazu, nie wystąpi również Angel Di Maria(zatrucie pokarmowe).
 
jaquar 33

jaquar

Użytkownik
Real - Borussia
Zespół 2 strzeli bramkę? Nie @ 2,35 Bwin

Borussia to dobra drużyna i wszyscy o tym wiemy, i nawet dzisiaj bez Suboticia, Schmelzera, Gundogana, Błaszczykowskiego i Lewandowskiego są w stanie zdobyć gola (bo wygrać? nie sądzę. Wczoraj już bardziej byłem bliski postawienia na United [serio] niż dzisiaj na Dortmund). Mimo wszystko celuję dzisiaj w zerową zdobycz bramkową klubu z Niemiec. To chyba bardziej ryzykowne niż wczorajsze moje 0:0 do przerwy MU-FCB, jednak próbuję. Borussia nie powinna mieć dzisiaj zbyt wielu okazji strzeleckich, w ostatnich tygodniach ich forma jest niska, występy nie aż tak bardzo atrakcyjne. Myślę, że dzisiaj będzie im ciężko, kurs zachęcający i to wystarczy, aby spróbować.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Real Madryt - Borussia Dortmund
Już pomijając te wszystkie braki w obu zespołach skupie się na jednym graczu - Cristiano Ronaldo.
Dzisiejsze spotkanie będzie jego setnym w Lidze Mistrzów, więc to jubileusz.
Może i to niewielkie znaczenie, ale jeśli sam zawodnik wie o takim zdarzeniu, to na pewno jego mobilizacja rośnie, a jeszcze fakt że to LM, najbardziej prestiżowe rozgrywki klubowe.
Drugi czynnik przemawiający do mnie, żebym postawił dzisiaj na bramkę Portugalczyka jest fakt, że do pobicia rekordu zdobytych bramek w LM brakuje mu dwóch trafień, a jednego do wyrównania rekordu. Obecnie ma ich 13. Jako, że w rewanżu może być różnie, a pierwszy mecz grany na Santiago Bernabeu, to CR powinien pokazać klasę i zbliżyć się do pobicia rekordu strzelając tu bramkę/i.
Ronaldo over 1,5 @2,87 bet365
Ronaldo gol @1,52 Unibet
Ronaldo zza pola karnego @6,00 Unibet

W ostatnim zakładzie liczę przede wszystkim na rzut wolny jakiś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom