>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 Finału Ligi Mistrzów 01-02.04.2014

Status
Zamknięty.
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ronaldo jak gra bez obciążenia to wymiata, jednak jak czasami czegoś bardzo się chce to nie zawsze wychodzi tak jakby się tego chciało.Doskonałym przykładem (nie wiem jak teraz) i czy dalej jest aktualne to niemoc strzelecka w reprezentacji.
Troche tak napisane jakby Ronaldo grał trochę z lenia i miał się budzić na takie momenty, myślę że jednak tak nie jest, gra na ile go stać a pokazanie się z jeszcze lepszej strony w takich momentach nie musi dobrze skutkować może powodować blokadę.Ronaldo czasami ma problem z opanowaniem emocji nawet w zwyczajnych boiskowych sytuacjach.pzdr i z fartem.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Warto dodać,że w ekipie Realu oprócz Marcelo,który wczoraj doznał urazu, nie wystąpi również Angel Di Maria(zatrucie pokarmowe).
Spore osłabienie. Di Maria rozgrywa fantastyczny sezon. Pewnie w jego miejsce zagra Isco. Chyba, że Carlo zdecyduje się na trio Alonso, Modric, Illarra.
Ronaldo zza pola karnego @6,00 Unibet
W ostatnim zakładzie liczę przede wszystkim na rzut wolny jakiś.
Na Betssonie jest zakład na to, że CR7 strzeli z bezpośredniego rzutu wolnego. Kurs 7.50.
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Ronaldo jak gra bez obciążenia to wymiata, jednak jak czasami czegoś bardzo się chce to nie zawsze wychodzi tak jakby się tego chciało.Doskonałym przykładem (nie wiem jak teraz) i czy dalej jest aktualne to niemoc strzelecka w reprezentacji.
Troche tak napisane jakby Ronaldo grał trochę z lenia i miał się budzić na takie momenty, myślę że jednak tak nie jest, gra na ile go stać a pokazanie się z jeszcze lepszej strony w takich momentach nie musi dobrze skutkować może powodować blokadę.Ronaldo czasami ma problem z opanowaniem emocji nawet w zwyczajnych boiskowych sytuacjach.pzdr i z fartem.
Z tą niemocą w reprezentacji to kompletne pudło, Ronaldo niedawno minął Pauletę i jest najskuteczniejszym strzelcem w historii Portugalii. Wiadomo asekurujesz się, ale &#39;niemoc strzelecka w reprezentacji&#39; od już od dawna należy do przeszłości i ktoś wypowiadający się w dziale Ligi Mistrzów powinien o tym doskonale wiedzieć. Prawdą jest za to, że zdarza się jemu zawodzić w najważniejszych meczach, kiedy wszyscy na niego liczą vide ostatni &#39;dyskretny występ&#39; z Barceloną albo kiepska gra w dwumeczu z Dortmundem rok temu.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Kevin Grosskreutz kartka @5,35 Unibet✅

Kevin to w BvB człowiek do czarnej roboty.On ma równoważyć drużynę w defensywie wtedy gdy bardziej kreatywni zawodnicy udzielają się w ataku.Co prawda dziś Dortmund zapewne okopie się lekko w obronie,więc też Kevin nie będzie musiał biegać na całej długości boiska tylko po własnej połówce;) No ale ma kogo tam powstrzymywać na swojej stronie.Sędziuje dość konserwatywny Clattenburg,ale on jak musi pokazać kartkę to się nie waha.W LM w tym roku w 4 meczach pokazał 20 żółtych.Dziś też zrobi pewnie koło 4-5.Kurs na kartkę Grosskreutz&#39;a według mnie za wysoki.

Składy potwierdzone:
Casillas; Carvajal, Pepe, Ramos, Coentrao; Xabi Alonso, Modric, Isco; Bale, Cristiano y Benzema

Weidenfeller; Pisczcek, Sokratis, Hummels, Durm; Kehl, Sahin; Aubameyang, Mkhitrayan, Grosskreutz; Reus
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Real Madryt v Borussia Dortmund
Borussia Dortmund Over 15 (występ drużyny) kurs: 1,90 buk: Bet365
Tak jeszcze po za głównymi zakładami na pierwszej stronie zagrałem coś takiego. Trochę eksperymentalnie. Tłumaczę o co chodzi. Buk punktuje za wygrany mecz (25pkt), remis (10pkt) i każdą bramkę (15pkt), rzut rożny (3pkt). Odejmuje się pkt za kartki. Myślę, że jest możliwe strzelenie bramki przez Dortmund i parę rzutów i może wejść jednak niska linia 15pkt. Oczywiście tak jak pisałem na początku głównie gram na Real i uważam, że wysoko wygram, ale ta linia 15pkt dla Dortmundu wydaje się do pokrycia.
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
PSG - Chelsea
✅ Rzuty rożne - PSG(AH-1) | 1.8 Bet365
4/10 ✅
Od początku mnie kusił ten typ i ostatecznie go gram. Mourinho wystawia samych skrzydłowych, którzy są szybcy, a jednocześnie dużo pomagają w defensywie, bo takim jest również Schurrle, tym samym rezygnując z klasycznej &quot;9&quot;. Dla mnie oznacza to zagęszczony środek pola i wypychanie Paryżan na skrzydła, czyli standard w wykonaniu Jose Mourinho na wyjazdach(nie przegrać meczu). W LM znacznie przeważają drużyny gospodarzy w rzutach rożnych nad The Blues, stąd też taki typ.
Powodzenia i wysokich wygranych.
+3.2j
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tbm 642

tbm

Forum VIP
PSG - Chelsea @ X do przerwy - 2,05 w Bet365

Na ławkach trenerskich Blanc vs Mourinho. Co wymyślą? PSG z reguły świetnie spisuje się w defensywie. W ataku czaruje Ibra, sa także Cavani i Lavezzi, ale... Chelsea ma &#39;plastry&#39;, które moga tych graczy skrupulatnie pilnować. Jednym z nich może być David Luiz, który swego czasu pełnił podobną rolę w innych meczach.

Co w związku z tym? Wybieram typ na remis do przerwy. Wyważony styl gry, zadbanie o szczelną defensywę - to najbardziej prawdopodobna opcja na ten mecz. W mojej ocenie szala zwycięstwa przechyli się na którąś ze stron, ale w drugiej połowie. W drugiej, ponieważ do przerwy założenia taktyczne będą funkcjonowały, formacje będą współpracowały ze sobą właściwie itp. itd.

Podsumowując, gram remis do przerwy, ponieważ moim zdaniem drużyny nie otworzą się od pierwszej minuty. Gra powinna być zawężana, obie drużyny powinna cechować zdecydowanie i spora agresja w grze obronnej - co zresztą należy do ich znaków szczególnych. Dwa dobrze zorganizowane w defensywie teamy powinny potwierdzić to w pierwszych 45-minutach. W drugiej połowie roszady i któras defensywa pęknie. Ale ja gram X do przerwy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Real Madryt vs. Borussia Dortmund (20:45)
powyżej 27.5 rzutów wolnych @ 1.81 (MarathonBet).
Zmagająca się z problemami drużyna Borussii Dortmund zagra dzisiaj z chcącym zrewanżować się swoim rywalom za poprzednią edycje ligi mistrzów, Realem Madryt. Faworyt może być tylko jeden, i jest nim oczywiście drużyna gospodarzy, naprawdę ciężko będzie Borussii o korzystny wynik, patrząc na braki, nie zagra m.in Lewandowski który pauzuje za kartki, jak również Kuba Błaszczykowski który ma kontuzję. Przechodząc jednak do mojego typu, uważam że na tym etapie rozgrywek nie ma opcji aby jakaś drużyna nie grała twardo, i tym samym nie walczyła na boisku. Real, wiemy nie od dziś że nie należy ta drużyna do zespołów grających czysto, często potrafią zagrać twardo, Ramos, Pepe, Alonso, Ci zawodnicy często faulują i łapią kartki. Spojrzałem na ostatnie spotkania ligowe, jak również w lidze mistrzów drużyny z Madrytu. Dzisiaj wiadomo to oni będą głównie stroną atakująca, ale szybkiego m.in Reus&#39;a ktoś będzie musiał powstrzymywać, często również faulem, dlatego z mojej prognozy wychodzi 10-12 fauli po 90 minutach na koncie gospodarzy. Co do gości z Dortmundu, ostatnie 4 mecze ligowe i wszystkie w lidze mistrzów jeśli chodzi o faule wyglądają tak: 14, 16, 16, 17, 12, 17, 14, 26, 11, 13, 20, 15. Faulują często, a dzisiaj okazji do przewinień będzie naprawdę sporo, w końcu do zatrzymania będą Ronaldo, Bale, Di Maria, czyli świetnie technicznie grający piłkarze. Dortmund będzie dziś zepchnięty do defensywy, tych fauli powinno być naprawdę wiele. Każdy w drużynie Jurgena Kloppa wie doskonale że muszą włożyć serce w ten mecz, aby mieć jakieś szanse. Oglądałem ostatni mecz Borussii w lidze mistrzów z Zenitem, mimo tego że Zenit wcale jakoś śmiało nie atakował, to i tak 16-17 fauli zrobiło BVB. Dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć z o wiele lepszym zespołem, a co za tym idzie myślę że wykręcą miedzy 16-20 fauli. Linia nie jest zbyt duża, i myślę że jak najbardziej do zrobienia. W ostatnich 4 spotkaniach przewinień było: 33 (Madryt), 26 (Dortmund, mecz układał się dla nich dobrze, więc mało faulowali, to oni byli stroną dominująca, Real wykręcił swoją normę), 30 (Madryt), 27 (Dortmund, i ponownie dobry mecz dla BVB i tylko 13 fauli z ich strony). Generalnie uważam że powinno być dobrze. Dlatego wchodzę lekka stawka​
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Wirtualny typ:
Posiadania piłki
Real powyżej 58.5% 1.88 Betson
Kto będzie dominował i prowadził grę w Madrycie nikt nie ma wątpliwości. W poprzednim sezonie 58% i 60%. W tym roku Borussia słabsza niż w ubiegłym, problemy kadrowe, więc przewaga Królewskich powinna się bardziej zarysować
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
✅Tak na szybko bo zaraz mecze sie zaczynaja....Wczoraj nie trafilem z kartkami, wiec sprobuje dzis.Tak więc Großkreutz- żółta kartka.Kevin bedzie zatrzymywal ataki z lewej strony druzyny Realu Madryt, po której graja dzis Coentrao, czyli obronca ktory czesto zapedza sie pod bramke przeciwnikow, oraz samego Cristiano Ronaldo, wiec mysle ze czesto bedzie musial sie wracac pod swoje pole karne...Faul taktyczny, badz wslizg w nogi CR7 bardzo możliwy...W drugim meczu gram na kartke dla Verattiego, czyli zawodnika ktory bardzo czesto znajduje sie w notesie arbitrow.Jest to najczesciej karany zawodnik druzyny PSG.Spodziewam sie tutaj wielu kartek z obu stron, mysle ze jedna z nich zobaczy Veratti.
Typy:
Großkreutz - żółta kartka - 5.00 ✅
Veratti - żółta kartka - 1.97 ⛔
Ako:9.85 ⛔
Bukmacher: Betsson
No cóż...Byłem pewniejszy o kartkę dla Verattiego...:;/:
 
S 9

smakosz2

Użytkownik
Przed meczem napiszę swoje ktrótie spostrzeżenia. Zobaczymy czy się potwierdzą.

1) PSG dzisiaj wygra. Oglądałem kilka meczy tego zespołu w LM i to zupełnie inny zespół niż w Ligue 1. Siła rażenia w ataku tego zespołu jest ogromna. Widzę że zestawienie na ten mecz jest takie jak zawsze. Nie będzie więc ściemniania. PSG będzie grać swój futbol.

2) Real wygra. Mimo nieznacznych osłabień gra z bardzo osłabioną Borussią. Myślę że Ronaldo cos strzeli. Uważałbym jednak na Reusa. To że Dortmund radził sobie tak słabo ostatnio jest zasługą tylko i wyłącznie absencji Niemca. Lewy nie daje tyle jakości temu zespołowi co Marco.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
PSG - Chelsea
Czerwona kartka w meczu? TAK @3,30 Unibet //szkoda, 6 żółtych
Na gorąco. Dużo fauli w Paryżu,za drobne można spróbować,Ramires już trzeci raz fauluje po otrzymaniu żółtej kartki,twarda gra może skutkować czerwienią ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom