>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/4 Finału Ligi Mistrzów 01-02.04.2014

Status
Zamknięty.
K 30

koripl

Użytkownik
Manchester United - Bayern Monachium:
[...] uderzam w żółte kartki zawodników [...]
Ze spotkania Man Utd - Bayern wybrałem Buttnera, który zastąpi na lewej obronie Evrę. Jest to zawodnik młody, niedoświadczony, który najprawdopodobniej nie poradzi sobie z prawym skrzydłem Bayernu (a tam o ile się nie mylę, gra Robben). [...]
Polecam
Już miałem pisać własną analizę,ale jednak postanowiłem zerknąć w górę tematu. Podpisuję się pod tym co kolega napisał wcześniej,dodam,że Buttner zagrał w tym sezonie aż 11 spotkań we wszystkich rozgrywkach (w tym
5 razy był ściągany z boiska przed czasem lub wchodził na nie z ławki). Co prawda rozegrał w pełnym wymiarze czasowym ostatnie 2 mecze United w BPL,jednak w tym czasie zdążył zarobić żółty kartonik w meczu z Aston Villą,a tam przecież (bez urazy dla fanów zespołu) grają zawodnicy klasy nieco niższej niż w Bayernie.

Otrzyma Kartkę?
A.Buttner - TAK
Kurs: 2.75
Buk: Unibet
 
jaquar 33

jaquar

Użytkownik
Man United - Bayern
0:0 do przerwy @ 3,60

0:0 po 15 min. @ 1,45

Pierwszy mocno ryzykowny, ale spróbuję zagrać symbolicznie. Za to 0:0 po kwadransie gry wydaje mi się bardzo prawdopodobne, mimo niesamowitej ekipy z Bawarii. Myślę, że to nie będzie od pierwszych minut szalony mecz. Myślę, że zespół Pep&#39;a docenia United i wcale nie jedzie tam na pewniaka. Rooney mówił, że dzisiaj nikt nie boi się*przyjeżdżać grać na Old Trafford, ale te słowa są nieważne w meczu takiej rangi. To jest LM, to jest pierwszy ćwierćfinał i na pewno goście będą uważać. Wierzę też*(brzmi to dziwnie, bo jestem Liverpoolczykiem) w United, powinni być twardzi i po prostu nie wierzę, że Bayern tak hop siup będzie wjeżdżać*w pole karne. Nie wydaje mi się, że to będzie podobny mecz do tych ligowych z City lub LFC, którzy po prostu byli kapitalni i znacznie lepsi od pierwszego gwizdka. Dlatego właśnie szukam takich typów w tym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
furman19 928

furman19

Użytkownik
Man Utd v Bayern Monachium Man Utd 0.0 (1.9)⛔
(Handicap - kartki)
Bet365

Kilka osób opisywało już mecz manchesteru z Bayernem .Dokładnie chodzi mi o kartki ,większość a właściwie wszyscy są zgodni ,że Manchester złapie kilka kartek .Ten zakład mi się podoba jeśli dobrze go rozumiem ,ManU więcej kartek.
ManU osłabiony ,nowi gracze w polu,będą tego konsekwencje i myślę ,że dużo więcej kartek złapią gospodarze.
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Tak więc wraca Liga Mistrzów i emocje związane z walką o półfinały.Jak wielu kolegów ja również dzisiaj pójdę w kartki dla zawodników.Zacznijmy od meczu MU-Bayern.Otóż ja tu nie spodziewam się dzisiaj łatwej przeprawy zawodników Guardioli.Już mecze z Arsenalem pokazały, że Bayern grający w pucharach nie ma aż tak miażdżącej przewagi nad swoimi przeciwnikami jak to bywa w rozgrywkach ligowych...Owszem MU nie gra w tym sezonie na swoim poziomie, ale myslę że w tym meczu będą gryzć każdy kawalek murawy na Old Traford, w końcu LM to jedyne rozgrywki w których mogą coś zwojować.Ale do rzeczy....Spodziewam się dzisiaj dużo ostrej gry ze strony zawodników Manchesteru i paru kartek.Stawiam na kartkę dla Phila Jonsea, który będzie odpowiedzialny za pilnowanie Franka Ribery.Myślę ze pare razy Francuz ucieknie obrońcy MU, co skończy się upomnieniem...W drugim meczu gram na kartkę dla Diego Godina.Dlaczego?Po pierwsze w tym sezonie Atletico grało trzy razy z Barceloną i zawodnik ten został upomniany w dwóch meczach...Po drugie myślę ze Barcelona zepchnie jednak dzisiaj zespół z Madrytu do obrony a więc Godin(środkowy obronca) będzie mial dziś dużo roboty przy Messim, Neymarze, oraz Iniescie....Barca zdaje sobie sprawę że musi dziś u siebie &quot;wyklepać&quot; co najmniej dwu-bramkową zaliczkę...Tak więc kartka Diego Godin.

Typy:
Diego Godin- żółta kartka
Kurs-3.00
Phil Jones-żółta kartka
Kurs-3.05
Ako-9.15
Bukmacher-Betsafe
 
M 12

marques_1993

Użytkownik
PSG - Chelsea typ Chelsea +0,5 kurs 1,92
Chelsea jako jedna z dwóch angielskich drużyn dotarła do ćwierćfinału elitarnych rozgrywek Ligi Mistrzów. Spotkanie podopiecznych Jose Mourinho z Paris Saint-Germain zostanie rozegrane w najbliższą środę, a ja zapraszam na krótką zapowiedź, która będzie nieco odmienna od tych, które zwykle możecie zobaczyć na łamach naszego serwisu.
Co słychać w obozie rywala?
Paris Saint-Germain jest drużyną, która na domowym podwórku radzi sobie niezwykle dobrze. Jeśli chodzi o ostatnią stratę punktów przez drużynę Laurenta Blanca, to miała ona miejsce 9 lutego, kiedy to PSG mierzyło się z wiceliderem tabeli Ligue 1, AS Monaco (1-1). Ostatnią porażkę na swoim stadionie, Francuzi odnotowali 22 stycznia, w pucharowym spotkaniu z Montpellier (1-2).
Przyjrzyjmy się teraz poczynaniom PSG w Lidze Mistrzów. Jak twierdzą sami piłkarze mistrza Francji, Chelsea będzie dla nich najtrudniejszym testem w tegorocznej edycji tych rozgrywek. Jest w tym sporo prawdy, gdyż w grupie znaleźli się oni z takimi zespołami jak Olympiakos Pireus, Benfica oraz RSC Anderlecht. W grupie tej tylko raz zremisowali i raz przegrali, pozostałe mecze padły ich łupem. Po wyjściu z pierwszego miejsca, czekała ich potyczka z Bayerem. W tym przypadku, pierwsze spotkanie przesądziło już o losach dwumeczu, bowiem Paryżanie pokonali zespół z Leverkusen aż 4-0. W rewanżu dopełnili tylko formalności, wygrywając 2-1.
Najgroźniejszy piłkarz? Bez wątpienia Zlatan Ibrahimovic, który potrafi uderzyć zarówno z 35 metrów, jak i z pola bramkowego. To napastnik najwyższej klasy i w nim upatrywałbym największe zagrożenie. Nie można jednak zapominać o takich gwiazdach jak Lucas Moura, Edinson Cavani czy chociażby Ezequiel Lavezzi. Trio napastników PSG, wcześniej wspomniani: Ibrahimovic, Cavani oraz Lavezzi, mają łącznie 46 bramek. Porównując ten rezultat z agresorami Chelsea, mamy wrażenie, że Paryżanie są piłkarzami z kosmosu.
Co w Chelsea piszczy?
Co słychać w Chelsea? Nastroje optymizmu mieszają się z goryczą po ostatniej porażce przeciwko Crystal Palace. Ewidentnie widać, że &quot;The Blues&quot; pod wodzą Mourinho lepiej gra się w spotkaniach z silnymi rywalami, których potrafią zdemolować nawet 6-0 (Arsenal), czy chociażby 4-0 (Tottenham). Znacznie ciężej gra się na wyjazdach, w dodatku z drużynami, które okupują dolną część tabeli Premier League - porażki z Aston Villą oraz Crystal Palace (oba 0-1).
Jak Chelsea radzi sobie w Lidze Mistrzów? Początek tych rozgrywek sugerował, że &quot;The Blues&quot; mogą zakończyć swój udział w tym turnieju równie szybko jak rok temu, jednak po porażce z FC Basel (1-2), nadeszła seria trzech zwycięstw z rzędu, która dała awans do kolejnej rundy. Ostatecznie, Chelsea odniosła w grupie dwie porażki z FC Basel oraz cztery zwycięstwa, z pozostałymi drużynami. W 1/8 przyszło nam, kibicom, przeżyć wielkie chwile, gdyż na Stamford Bridge ponownie pojawił się Didier Drogba wraz z nową drużyną, Galatasaray. Najpierw jednak był mecz w Stambule, gdzie piłkarze z Londynu odnieśli &quot;zwycięski&quot; remis. Na Stamford Bridge należało wygrać minimalnie jak się tylko da, jednak podopieczni Jose Mourinho pokonali Galatasaray 2-0 i pewnie wkroczyli do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.
Najlepszymi strzelcami Chelsea w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów są ex aequo Samuel Eto&#39;o oraz Fernando Torres (3 trafienia). Oznacza to, że wszyscy w drużynie Jose Mourinho prezentują podobny poziom i żaden z piłkarzy nie przoduje w żadnych statystykach. Jeśli chodzi o najgroźniejszego piłkarza &quot;The Blues&quot; to był nim w ostatnim czasie Eden Hazard, u którego niestety widać oznaki przemęczenia długim sezonem. Miejmy jednak nadzieję, że w środę przebłysk geniuszu Belga znów da o sobie znać, a obrońcy PSG będą mieli z nim problem.
Arbiter
Spotkanie poprowadzi serbski arbiter, Milorad Mažić, który uprawnienia do prowadzenia spotkań międzynarodowych otrzymał w 2009 roku. Serb będzie wspierany przez Milovana Ristica i Dalibora Djurdjevica, a Dejan Petrovic będzie czwartym arbitrem. Jak do tej pory, Mažić nie prowadził jeszcze żadnego spotkania Chelsea, natomiast sędziował w ubiegłym roku ćwierćfinałowy pojedynek PSG z Valencią (1-1).
 
R 0

raaasiiia

Użytkownik
Witam, czy mógłby mi ktoś wyjaśnić różnicę pomiędzy tymi dwoma zakładami? Z góry dzięki za objaśnienie ????
Zakłady z bet365:
Handicap azjatycki-kartki: Man Utd -0,5 1.95
Handicap-kartki Man Utd 0 1.90
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
ManU vs Bayern / Fellaini dostanie zolta kartke @ 2,7, dostanie czerwona kartke @ 25
Nie ma co, widze sklady i stawiam na kartke dla Belga. Fellaini to totalny zart a nie pilkarz. Jest wolny, malo sprawny, agresywny, technicznie slaby. Przez swoje braki musi czesto faulowac przeciwnikow by im dorownac w walce. Dzisiaj stanie przed zawodnikami Bayernu ktorzy powiedzmy sobie szczerze, wykorzystaja kazde dotkniecie Belga. Ribery czy Robben nie beda sie patyczkowac tylko odrazu beda namawiac sedziego by wlepil zawodnikom ManU jak najwiecej kartek - oni tak juz maja, odrazu rece do gory i gestykulacja do sedziego by wlepil kartke a to tez wplywa na sedziego ktory za ktoryms razem nie bedzie mial po prostu wyboru. Mysle, ze Jak Fellaini dokonczy mecz bez kartonika to bedzie wielkie swieto...
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
United - Bayern
typ; Bayern powyżej 2,5 gola ⛔
Sportingbet @ 2,55
Obrońcy tytułu, czyli Bayern Monachium, i w tym sezonie ma ochotę na puchar. Bawarczycy niedawno zapewnili sobie mistrzostwo kraju, więc wszystkie siły mogą skoncentrować na Lidze Mistrzów. W Niemczech Bayern nie miał sobie równych. Podopieczni Pepa Guardioli pokonali każdego ligowego rywala, zostawiając daleko w tyle Bayer Leverkusen czy Borussię Dortmund. Na ich drodze do Lizbony stanął Manchester United. Jeszcze niedawno szanse tych drużyny przed pierwszym meczem byłyby równe, ewentualnie minimalnie większe dla jednych. Jednak przed tym dwumeczem, w tym roku, to Bawarczycy są zdecydowanym faworytem. Owszem może i liga angielska jest silniejsza od niemieckiej, ale dopiero siódme miejsce United w lidze, to ich spora porażka. Czerwone Diabły już w poprzedniej rundzie miały problem z wyeliminowaniem greckiego Olympiacosu Pireus. Ostatecznie awansowali, ale nie zmienili mojej opinii co do ich możliwości w tym sezonie. Ich formę idealnie określiły ostatnio FC Liverpool i Manchester City. Obie te drużyny wygrały na Old Trafford po 3:0. Także ostatnia wygrana w lidze nad Aston Villą 4:1, nie przekonała mnie do dawania jakichkolwiek szans ekipie United w starciu z Bawarczykami.
Co do meczu w Hiszpanii to najprędzej typowałbym X ✅
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Witam, czy mógłby mi ktoś wyjaśnić różnicę pomiędzy tymi dwoma zakładami? Z góry dzięki za objaśnienie ????

Zakłady z bet365:
Handicap azjatycki-kartki: Man Utd -0,5 1.95
Handicap-kartki Man Utd 0 1.90
w obu przypadkach manu musi mieć więcej żółtych żeby to weszło, bo pierwszy to handi azjatycki, a drugi europejski.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Manchester United vs. Bayern Monachium BTS, 1.82 Unibet 1/10 ✅ 1:1 - brawo Diabły :!: Brawo :!: Choć mogło być lepiej ????
Spojrzałem na składy i bet na obie drużyny strzelą pasuje mi idealnie. Co do gola Bawarczyków jestem (niestety) przekonany. Formacja defensywna Czerwonych Diabłów to jeden z głównych czynników niepowodzeń zespołu w tym sezonie. W środku zobaczymy już dość ciężko biegającego Ferdinanda i ostrego Vidicia. Na skrzydłach chimeryczny Jones i mało doświadczony Buttner. Zatem wydaje mi się, że Robben z Riberym nie będą mieli większych kłopotów z ogrywaniem swoich rywali. Natomiast jeśli chodzi o zespół z Old Trafford wszystko zależeć będzie od dyspozycji Rooneya. Ponadto cieszy, że od pierwszej minuty zagra Giggs, który w ostatnim swoim meczu przeciwko Olympiakosowi był genialny i dzisiaj czuję, że ponownie nie zawiedzie. Dziwi mnie występ Valencii - nie po raz pierwszy... Welbeck ma swoje momenty i on również może ukłuć. Kurs jest bardzo sympatyczny, a jeśli Bawarczykom będzie jeszcze siedział mecz z Hoffenheim w głowie (3:3) to gol dla Diabłów powinien być kwestią czasu. Obym się nie mylił ;)
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Antonio Valencia kartka @3,65 Triobet✅

Późno,ale może akurat ktoś skorzysta.Valencia dziś będzie musiał pomagać w defensywie Jonesowi i tu może coś wyłapać.Do tego lubi sobie czasem zanurkować.

Krótko,ale nie ma czasu;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
&quot;Jesteśmy Manchester United, nie chłopcy do bicia&quot; Ryan Giggs

Świetny mecz, kontrowersja przy nieuznanym golu, nonszalancja przy sam na sam Welbecka i ostateczny remis. Bayern bez Martineza i Bastiana w rewanżu!
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
I nie zapominajmy o kontrowersji z drugiej strony pola karnego czyli po strzale Rafinhi ewidentna zmiana kierunku piłki przez rękę Jonesa i pod koniec meczu też miała miejsca taka sama sytuacja tylko już tej sytuacji nie kojarzę szczegółowo. W ogóle podsumowując ten mecz to on się skończył w 69 minucie po wyrównującym golu a później nadużywanie przerw przy każdej możliwej sytuacji było nie do zniesienia. A sama gra Bayernu wyglądała jakby byli mocno na kacu po tym przed wczesnym zdobyciu mistrzostwa, nie wiem czy tak ma ich gra wyglądać, ale na tą chwilę jest to kompletny chaos z Riberym i Robbenem, którzy poza podaniami między sobą nie widzą innych rozwiązań akcji. Tak, ja byłem jednym z tych którzy kompletnie nie wierzyli w United i srogo się dzisiaj o tym przekonałem.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
I nie zapominajmy o kontrowersji z drugiej strony pola karnego czyli po strzale Rafinhi ewidentna zmiana kierunku piłki przez rękę Jonesa i pod koniec meczu też miała miejsca taka sama sytuacja tylko już tej sytuacji nie kojarzę szczegółowo. W ogóle podsumowując ten mecz to on się skończył w 69 minucie po wyrównującym golu a później nadużywanie przerw przy każdej możliwej sytuacji było nie do zniesienia. A sama gra Bayernu wyglądała jakby byli mocno na kacu po tym przed wczesnym zdobyciu mistrzostwa, nie wiem czy tak ma ich gra wyglądać, ale na tą chwilę jest to kompletny chaos z Riberym i Robbenem, którzy poza podaniami między sobą nie widzą innych rozwiązań akcji. Tak, ja byłem jednym z tych którzy kompletnie nie wierzyli w United i srogo się dzisiaj o tym przekonałem.
Kwestia niestety jest taka, że każda drużyna walczy wyłącznie o awans więc nawet jak będzie w następnym meczu 0:0 w co osobiście wątpię to i tak Bayern przejdzie. Można to zrobić widowiskowo i po prostu zrobić. Man Utd zagrał świetny mecz, szkoda tylko, że tak nie grali w PL z dolną częścią tabeli to by dzisiaj nie byli w takiej dupie jak są. Zawsze niestety istnieje niebezpieczeństwo, że tak jak dzisiaj coś nie wejdzie, a z kolei kursy na awans były żałosne (buki wiedzą co robić), a najpewniejszy zakład to był i jest awans Bayernu i Realu. Dzisiaj Bayern grał jednak na wyjeździe, może trochę zlekceważyli ten Man Utd, ale i Czerwone Diabły zagrały odważnie i uważnie w defensywie. Co do jutrzejszego Realu nie przewiduję jednak niespodzianki. Real gra u siebie, już raz rok temu zlekceważył niemieckiego rywala, do tego w lidze mają pod górkę no i brak Lewego. Sam Reus + paru graczy ofensywnych nie pokona Realu, mając tak słabą defensywę. Najbardziej niewiadomy jest dla mnie pojedynek PSG i Chelsea to tak naprawdę sprawdzian na to, w jakim miejscu jest obecnie francuska piłka. Jak zawsze mam jakiś pomysł to tu mimo, że gram 2x (ale raczej z powodów matematycznych niż sportowych) to nie zaskoczy mnie nic od underów do overów od wygranej PSG do wygranej Chelsea. Wszystko może się zdarzyć.
 
solara 38

solara

Użytkownik
&quot;Jesteśmy Manchester United, nie chłopcy do bicia&quot; Ryan Giggs


Świetny mecz, kontrowersja przy nieuznanym golu, nonszalancja przy sam na sam Welbecka i ostateczny remis. Bayern bez Martineza i Bastiana w rewanżu!
Ewidentna ręka w polu karnym zawodnika United w pierwszej połowie, plus czerwona dla Valencii, więcej sędzia pogwizdal w strone Czerwonych Diabłów niz Bawarczyków :v. A tak patrzac to ktos tu grał BTS kurs 1,82 - dla mnie cyrk na kółkach, ManU grał jak... grał... bramka to totalny przypadek. Pozdrawiam
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Świetny mecz, kontrowersja przy nieuznanym golu, nonszalancja przy sam na sam Welbecka i ostateczny remis. Bayern bez Martineza i Bastiana w rewanżu!
Wg mnie bramkarz Bayernu usłyszał gwizdek i juz nie reagował...tak mi się wydaje.
Też mi się tak wydaje, chociaż strzał był dobry.
Jeśli chodzi o samą sytuację - gra niebezpieczna (za wysoko uniesiona noga). Wznowienie rzutem wolnym pośrednim co zostało uczynione ponieważ sędzia miał rękę uniesioną w górę. Można się czepiać, ale Martinez sam odsunął odruchowo głowę. Gdyby tak się nie stało przypuszczam że jego twarz spotkałaby się z butem Welbecka.
Jeśli chodzi o rękę Vidica pod koniec spotkania w polu karnym po zagraniu Rafinhi - moim zdaniem sędzia postąpił słusznie. Nie było ruchu ręki do piłki, Vidic nie powiększył powierzchni ciała. Miał rękę najbliżej ciała jak tylko się dało. Odległość zawodnika od piłki, siła zagrania - również na korzyść Serba. Podsumowując - nie było podstaw do podyktowania karnego.
e: znalazłem sytuację z Buttnerem.
Nie miał szans uciec z ręką w którą dostał. Był tyłem do piłki, obracał się w momencie strzału co świadczy o braku intencji nieprzepisowego zagrania. Być może gdyby sędzia pokazał karnego, wybroniłby się z tej decyzji bo niejeden już za podobne zdarzenie dyktował wapno, ale biorąc ponownie pod uwagę przepisy gry i wytyczne wydaje mi się że postąpił słusznie. Sam potem tłumaczył komuś, że ręka była ale pewnie podał argument (jeden lub kilka z poniższych) który przeważył na jego decyzji.
Oto fragment który niech każdy sobie przeczyta, spojrzy na tą sytuację i z czystym sumieniem powie że był karny
Zagranie piłki ręką
Zagranie piłki ręką ma miejsce w sytuacji, gdy zawodnik rozmyślnie i świadomie dotyka piłkę dłonią lub ramieniem .
Przy ocenie zagrania piłki ręką sędzia musi wziąć pod uwagę:
- czy ma miejsce ruch ręki do piłki (a nie piłki do ręki),
- odległość przeciwnika od piłki (zaskakujące zagranie piłki),
- ułożenie rąk, które samo w sobie niekoniecznie stanowi o przewinieniu,
- czy dotknięcie piłki nastąpiło poprzez trzymany w ręce przedmiot (element stroju, ochraniacz itp.),
- czy piłka została trafiona przedmiotem rzuconym w jej kierunku (but, ochraniacz itp.).

Sankcje dyscyplinarne
W niektórych okolicznościach zawodnik zagrywając piłkę ręką zachowuje się niesportowo i musi zostać ukarany napomnieniem. Ma to miejsce, jeżeli zawodnik:
- rozmyślnie zagrywa ręką piłkę, aby uniemożliwić przeciwnikowi wejście w jej posiadanie,
- usiłuje zdobyć bramkę poprzez rozmyślne zagranie piłki ręką.
Zawodnik musi zostać wykluczony z gry, jeżeli poprzez rozmyślne zagranie piłki ręką pozbawia drużynę przeciwną zdobycia bramki lub realnej szansy zdobycia bramki. Kara ta nie wynika z rozmyślnego zagrania ręką, a jedynie z nieprzepisowej i niedopuszczalnej interwencji, w wyniku której bramka nie została zdobyta.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
&quot;Jesteśmy Manchester United, nie chłopcy do bicia&quot; Ryan Giggs

Świetny mecz, kontrowersja przy nieuznanym golu, nonszalancja przy sam na sam Welbecka i ostateczny remis. Bayern bez Martineza i Bastiana w rewanżu!
To zagra Lahm, Kroos i Goetze w środku, nie ma problemu ????
A Dante wraca na stopera, więc easy ????
 
samuel 234

samuel

Użytkownik
heinekena kupiłem i się okazało, że streamy mogą mieć świetną jakość ;)
polecam! trzeba wpisać kod z puszki i można oglądać free w necie.
co do meczu to całkiem niezłe widowisko. ManU wykazał się świetną wolą walki.
w rewanżu już nie będzie złudzeń. Bayern główny kandydat do ponownego wygrania ligi mistrzów. grają świetną, szybką piłkę. dużo podań z pierwszej piłki i zmian pozycji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom