>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

1/16 Uefa

Status
Zamknięty.
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Kurs na Lecha 6.25 ???? czemu nie :?:??? CSKA, Standard (napewno Braga odpusci i wystawi rezerwowy sklad, czym pozwoli Standardowi na jednobramkowa wygrana) to pewniaki na jutro.
Dodal bym ManCity ktory jest zdecydowanie grozniejsza ekipa u siebie i po wyjazdowym remisie powinni wygrac na wlasnym boisku. Chodza sluchy ze Aston Villa ma zagrac rezerwami wiec CSKA moze byc dobrym typem, prawdopodobnie The Spurs zagraja podobnym skladem co w pierwszym meczu (te informacje trzeba bedzie jeszcze zweryfikowac bo jest to informacja sprzed kilku dnii (zaraz po pierwszym meczu trener Kogotow wypowiadal sie w takim tonie)) wiec x2 wydaje sie ciekawym typem zwlaszcza ze moim zdaniem ukraincy zagraja lepszy mecz niz przed tygodniem. Warte rozwazenia sa Valencia i Milan (choc tu chyba over pewniejszy). Co do meczu Lecha to ja zagram over i wydaje mi sie to typem dosc pewnym. Uwazal bym z kolejii na HSV, sporo osob moze rzucic sie na ten typ po pierwszym meczu gdzie wyraznie pokazali kto jest lepszy w tej parze ale oni maja juz awans pewny i ten mecz moga odpuscic (nie zdziwi mnie wystep kilku nominalnych rezerwowych) a NEC to mimowszystko dosc solidna ekipa i tu bym bardziej upatrywal under, a granie na HSV nie warte kursu.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
z tym kursem na Lech Poznań trochę przesadzili ???? Szczerze to myślałem , że kurs osiągnie 4 , ale , że aż 6,25 to nie ???? można zaryzykować chociażby x2
 
makaveli23 617,8K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Calkowicie sie z Toba zgadzam Cygeiro odnosnie HSV. Ta druzyna po prostu zapadla mi w pamieci jako ze wygrywali jak do tej pory na wyjazdach a potem u siebie odpuszczali gdy wszystko juz bylo pozamiatane oczywiscie w pucharze UEFA, takze +2 (1.55) na NEC i UNDER bardzo dobry tip.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Tottenham Hotspur - Shakhtar Donetsk ✅
Typ: X
Kurs: 3.25
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Jutro o 21.00 polskiego czasu na White Hart Lane w Londynie rozpocznie się rewanżowe spotkanie 1/16 finału Pucharu UEFA, w którym miejscowy Tottenham podejmować będzie drużynę Szachtara Donieck.
Pojedynek rozgrywany przed tygodniem na Ukrainie zakończył się pewnym zwycięstwem piłkarzy Szachtara, którzy są już o krok od awansu do kolejnej rundy tych rozgrywek. A nawet bliżej niż krok.
Harry Redknapp zapowiedział, że podobnie jak w pierwszym meczu i tym razem da szansę gry młodzieży (m.in. ponownie w pierwszym składzie drużyny z Londynu zobaczymy 17-letniego Deana Parretta, jak również, wierząc Redkanappowi, 3 innych młodzików), co jednoznacznie wskazuje na to, iż Koguty odpuściły sobie Puchar UEFA i skupiają się jedynie na lidze, w której ciągle muszą walczyć o utrzymanie. Odpoczywać będą m.in. Luka Modric, Jonathan Woodgate, Wilson Palacios, czy Aaron Lennon, którzy w poniedziałek na wyjeździe toczyli zacięty, wygrany 2:1, ligowy bój z Hull City.
Drużyna Mariusza Lewandowskiego w jutrzejszym meczu, mając tak dobrą zaliczkę, z pewnością nie będzie chciała za wszelką cenę wygrać (przecież może sobie nawet pozwolić na jednobramkową porażkę), zwłaszcza, że ligowych rozgrywek na Ukrainie jeszcze nie wznowiono, więc piłkarze, którym brakuje meczowego rytmu, nie są zapewne w najlepszej dyspozycji. Z kolei dość rezerwowy skład Tottenhamu również nie wróży mu zwycięstwa, zwłaszcza, że w ekipie gospodarzy nikt chyba poważnie nie myśli o ewentualnym awansie, o który zresztą byłoby naprawdę ciężko.
Moim zdaniem wszystko przemawia w jutrzejszym pojedynku za podziałem punktów. Mój typ: 0:0.
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
Piłkarze Aston Villi którzy polecieli do Moskwy:

Goalkeepers
Brad Guzan
Stuart Taylor
Elliott Parish
Defenders
Luke Young
Curtis Davies
Zat Knight
Nicky Shorey
Eric Lichaj
Ciaran Clark
Shane Lowry
Midfielders
Steve Sidwell
Moustapha Salifou
Craig Gardner
Isaiah Osbourne
Barry Bannan
Marc Albrighton
Forwards
Marlon Harewood
John Carew
Nathan Delfouneso

Myślę że warto zagrać na CSKA a może nawet ht/ft 1/1 ????

Ciekawie jeszcze wygląda Udinese - Lech obie strzelą :tak

to tak na chwilę obecną jeszcze jutro pokminie ;)
 
R 0

razak

Użytkownik
Jak większość uważam ,że kurs na Lecha jest zawyżony.Dzięki temu wg. mnie warto zagrać Lech H +2 (1,40).Liczę na wygraną Lecha ,ale na pewno nie na wysoką porażkę ,że nawet ten handicap nie pomoże.Do tego CSKA(1,60) - wiadomo dlaczego i wychodzi całkiem dobre AKO (2,25).
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Puchar UEFA zaskoczył w pierwszej serii spotkań wielu typerów, mam jednak nadzieję, że tym razem będzie inaczej :wink: Szerokim łukiem omijam takie spotkania jak Galatasaray-Bordeaux czy też Ajax-Fiorentina gdzie może paść na prawdę każdy rezultat. Warto zwrocić uwagę na poważne osłabienia Tottenhamu w spotkaniu z Szachtarem, ale ja także i ten mecz mimo wszystko pozostawiam bez typu. Skupiam się natomiast na poniższej piątce...
CSKA Moskwa - Aston Villa
Aston Villa poleciała do Moskwy w mocno okrojonym składzie. Martin O&#39;Neill zapowiedział, że najważniejsza jest walka o ligowe punkty i stąd w kadrze na ten mecz brakuje m.in Agbonlahora, A.Younga, Friedela, Barry&#39;ego, Laursena, Petrowa i kilku innych podstawowych graczy. Jestem zdania, że przed CSKA otwiera się wielka szansa na odniesienie korzystnego rezultatu, której dobrze grający już w pierwszym spotkaniu &#39;Wojskowi&#39; zmarnować nie powinni.
Manchester City - FC Kopenhaga
The Citizens już w tym sezonie raz niespodziewanie przegrali u siebie z Duńskim teamem, a konkretniej Midjtylland. Jednak jak pisała Wisława Szymborska &#39;nic dwa razy się nie zdarza&#39; wiec jestem zdania, ze Kopenhaga nie będzie drugim klubem z Danii, który w tym samym sezonie ogra Manchester City na jego terenie. Hughes poważnie traktuje te rozgrywki bo są jedyną szansą dla tego klubu na zgarnięcie trofeum w tym sezonie. Myślę, że odpowiednio skoncentrowani gospodarze powinni pewnie wygrać ten mecz, choć goście łatwo się nie poddadzą.
Metalist Charków - Sampdoria Genua
Pierwszy mecz udowodnił, że taktyka drużyny z Ukrainy się sprawdza. Defensywne nastawienie, skuteczna gra w obronie i szybkie kontry. To się ceni i daje im kolejne zwycięstwa. Sampdoria nie dość, że przegrała pierwszy mecz to tak na dobrą sprawę nie jest super mocna w tym sezonie a na dodatek teraz osłabiona brakiem kilku ważnych graczy no i ten głowny napędzający akcje ofensywne Pazzini nie może grać, bo grał w UEFA już w barwach Fiorentiny. Na Ukrainie podobno zimno, murawa może być zmrożona, a to nie zapowiada efektownego widowiska.
VFL Wolfsburg - PSG
Paryżanie osiągnęli świetny wynik w pierwszym spotkaniu wygrywając 2:0. Paul le Guen do tej pory wystawiał wielu rezerwowych zawodników w UEFA, ale kiedy Paryżanie stanęli przed szansą awansu do Wolfsburga zabiera praktycznie najmocniejszy skład. Felix Magath na konferencji prasowej zapowiedział, że wierzy w awans i że jego podopieczni są wstanie mimo porazki 0-2 go osiągnąć. Wilki świetnie grają u siebie, o czym niejednokrotnie rywale mogli się przekonać. Ja jednak asekuracyjnie podeprę ten typ remisem, gdyż PSG może skutecznie się bronić aby osiągnąć awans, bo o zwyciestwo goscie za wszelką cene walczyc nie będą.
Standard Liege - Sporting Braga
Portugalczycy dosyc niespodziewanie chyba pozamiatali w pierwszym meczu gromiąc Belgów aż 3:0. Laszlo Boloni był zawiedziony tym wynikiem, bo wczesniej Liege było jedną z rewelacji rozgrywek, a tymczasem ich szanse na awans drastycznie zmalały. Braga w lidze portugalskiej traci mało bramek i ogolnie jest solidna w defensywie. Możemy o tym się przekonac w Belgii, gdzie gospodarzom będzie zalezalo na korzystnym wyniku, a goscie zbytnio forsowac tempa nie będą. Jestem zdania, że młody, zdolny zespoł Liege stac na zwycięstwo, ale mimo wszystko chyba nie takie, które pozwoliłoby myslec o awansie. W razie czego typ podpieram remisem, bo ta obrona Bragi wydaje się byc na prawdę solidna.
moje propozycje:

CSKA Moskwa - Aston Villa | 1 - 1,57
Manchester City - FC Kopenhaga | 1 - 1,50
Metalist Charków - Sampdoria Genua | under 2,5 - 1,57
VFL Wolfsburg - Paris Saint Germain | 1x - 1,22 (ewentualnie 1)
Standard Liege - Sporting Braga | 1x - 1,20 (ewentualnie 1)

*kursy z oferty Bet365
 
seba1987 5

seba1987

Użytkownik
Spotkanie: VFB Stuttgart - FC Zenit St.Petersburg
Typ: X / X HT/FT
Kurs: 5,20
Bukmacher: Bwin.
Analiza: Mecz rewanzowy Pucharu Uefa , wybralem ten mecz poniewaz obroncy tytułu druzyna Zenitu po wygranym pierwszym w Rosji bedzie robic wszystko aby nie stracic bramki i wywiesc dla siebie dobry wynik jakim bez watpienia jest remis . Doświadczenie i obycie jakie obyli piłkarze w pucharach rok temu pomoze goscia kontrolowac to spotkanie i dlatego tez mysle ze mecz bedzie oscylowal na remisie dlatego typ remisowy.Nie mozna zapominac rowniez o gospodarzach ktorzy rowniez beda robic wszystko aby wygrac to spotkanie lecz mysle , ze nie dadza rady poniewaz to druzyna z rosji posiada moim zdaniem wieksze szanse na zwyciestwo . Niemcy meczyli sie ostatnio ze slabo jak narazie spisujacym sie dotychczas liderem z Hoffenheim remisujac 3:3 natomiast zenit w tym czasie przygotowywal sie do spotkania rewanzowego . Gospodarze to druzyna ktora strzela i traci bardzo duzo bramek natomiast goscie to przeciwienstwo Niemcow poniewaz czesto bywa ze druzyna z Rosji wygrywa minimalnie 1:0 badz remisuje 0:0 na co wlasnie licze w tym meczu. Faworytem bukmacherow sa zdecydowanie gospodarze tego meczu lecz moim zdaniem remis jest bardzo prawdopodobny .
 
djhouse 0

djhouse

Użytkownik
ja z kolei uważam że najwiekszym pewniakiem na dzisiaj jest METALIST CHARKÓW ✅
Jest to solidna drużyna która w bardzo ładnym stylu wygrała swoją grupe eliminacyjną. wygrywali między innymi z Benficą, Olimpiakosem czy Galatasaray.
Zaliczka z pierwszego meczu z Sampdorią 1-0 pozwala na optymizm, ale drużyna Metalistu jest tak dobrze poukładana, że wydaje mi się że i dzisiaj powinna poradzić sobie z przeciętną Sampdorią.

SEWERYN GANCARCZYK.
Najlepszy lewy obrońca ligi Ukraińskiej, a i moim zdaniem najlepszy polski lewy obrońca, niedoceniany przez Beenchakera.
Na zdjęciu jeszcze w koszulce hetmana zamość, mojego rodzimego klubu.
Czy pomoże w odniesieni zwycięstwa nad Sampdorią?
Moim zdaniem tak.
✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅
 
M 0

mlody23

Użytkownik
Spotkanie: Milan : Werder
Typ: 1
Najgorsze już za Milanem,jak wiadomo każdemu trudno gra sie na Werderze.Milan jest dla mnie zdecydowanym faworytem min. przez przewage własnego boiska na ktorym są bardzo groźni,Werder cieni na wyjazdach wiec nie sadze zeby poradził sobie z takim rywalem jak ACM.
 
M 0

mirek186

Użytkownik
UEFA CUP:
Typ:Man City
Kurs:1.50
Buk:Bet365
Analiza:
Oglądałem większe pół pierwszego spotkania i kawałek ostatniego meczu, czego na pewno nie można odmówić Manchasterowi to zaangażowania moim zdaniem, stwarzają sobie sytuacje pod bramką, nie można im tak samo odmówić potencjałów z przodu. Ale zawsze albo brak wykończenia albo obrona zawala mecz. Dzisiaj powinno się to skończyć przynajmniej w UEFA, na pewno strona zdecydowanie lepsza, Wright-Phillips pauzuje na weekendzie, więc dzisiaj calutki mecz zagra, do tego bez żadnych kontuzji może Company pod znakiem zapytania ale poradzą sobie bez niego. W czym upatruje tutaj zdecydowaną wygraną to że nie tyle Duńczycy dalej mają przerwę w rozgrywkach i nie ma rytmu meczowego ale to że stracili 2 bramki u siebie, co automatycznie przy remisie daje awans City. I po prostu nie mogą się w tym spotkaniu bronić i zagrają tutaj o wszystko, dla nich jak dla wielu drużyn priorytet to liga a UEFA szansa na wypromowanie. City na odwrót mają można powiedzieć utrzymanie zapewnione a do strefy UEFA daleka droga i Hughes na pewno będzie chciał w swoim pierwszym sezonie po już na pewno nie najlepszej kampanii na własnym podwórku przejść do historii City dobrą grą w UEFA(a kto wie może nawet pokusić się o niespodziankę, o tym na pewno mażą kibice, bo wszyscy na wyspach śmieją się z ich chajsu i braku wyników). Więc tutaj na pewno jeżeli Duńczycy się tylko lekko odkryją Robinho i spółka zrobią swoje, tym bardziej że po meczu z Liverpoolem można dużo dobrego powiedzieć i już nie raz udowodnili że właśnie strzelać potrafią, gorzej z obroną ale UEFA to nie liga i przeciwnik też niżej klasyfikowany niż nie jedna drużyna z Anglii.
Typ:CSKA Moskwa
Kurs:1.57
Buk:Bet365
Analiza:
Tutaj chyba wystarczy powiedzieć brak Brad Friedel, Gareth Barry, James Milner, Emile Heskey, Ashley Young, Gabriel Agbonlahor, Carlos Cuellar and Stiliyan Petrov . Ale ja chciałem już odrazu po pierwszym spotkaniu stawiać na CSKA gdyż była drużyna dlamnie lepiej zorganizowaną i już niejednokrotnie widać jakość (pieniędzy zresztą też) drużyn rosyjskich, to samo z Zenite i wcale nie zdziwię sie gdy znowu jedna z nich zdobędzie puchar lub zagra w finale. Zico rozpracował Ville bardzo dobrze w pierwszym spotkaniu, ale nie jest ich ciężko rozpracować bo każdy wie że bez Younga i Barrego to oni nie grają nic. Ale tak jak pisałem w pierwszym meczu moim zdaniem lepiej prezentowało się CSKA z Love w formie. Do tego widać braki w składzie i wizyta w Rosji nie daje tutaj najmniejszych szans Aston Villi. W tym 2 meczu są na straconej pozycji a pamiętajmy jak już wcześniej pisałem drużyny rosyjskie mają teraz dużo większy potencjał niż dawniej i ich wyniki nie są zaskoczeniem, do tego wypoczęci bez żadnych problemów kadrowych. Od miesiąca jak nie dłużej nie robili nic więcej niż przygotowywali do meczu z Aston Villa bo liga nadal ma przerwę więc znają chyba każdy ruch jaki Villa może wykonać co było widać w pierwszym meczu do tego rosyjski głód zwycięstwa zrobi swoje. Do tego jeszcze dodam że Villa ma solidny skład ale tylko w momencie gdy wszyscy grają oni dalej są w trakcie budowy swojej potęgi, i O&#39;Neil świetnie zdaje sobie z tego sprawę że kontuzja Younga,Millnera,Petrova lub Barrego może przekreślić ich marzenia o LM dla tego ich nie zabrał niż bardziej z obawy o przemęczenie, bo CSKA na pewno zagra ostro z determinacją. A tak jak wspominałem w rezerwie nie ma tej jakości jeszcze co w MU,Liverpoolu czy Chelsea. I co za tym idzie linia pomocy zabrną do Mosky woła o pomstę do nieba oprócz Sidwella to jest głęboka rezerwa, i do tego bardziej są to lubie takich zawodników nazywać &quot;zadaniowcami&quot; niż kreatywni gracze którzy obsłużą Carew czy Harwooda którzy znowu sa typowymi sępami w polu karnych i bez właściwej obsługi sami meczu nie wygrają.
A to tak odemnie, myślę że oba meczy w dubelku jest tutaj też bardzo dobry rozwiązaniem dla łakomych
 
kwiat 0

kwiat

Użytkownik
CSKA Moskwa - Aston Villa Birmingham 1 @ 1.65 GB
CSKA jest u siebie bardzo mocne, zresztą jak wszystkie rosyjskie ekipy. W Birmingham udało im się zdobyć bramkę i wywieść cenny remis, więc teoretycznie wystarczy im 0:0. Co do AV to nie dawno O&#39;Neill powiedział, że priorytetem dla nich obecnie jest Premiership i walka o utrzymanie doskonałego 3 miejsca. Spójrzmy jednak na skład AV. Z 19 osobowej kadry jaką zabrał ze sobą O&#39;Neill, sześciu to młodzi piłkarze: Elliott Parish, Eric Lichaj, Ciaran Clark, Shane Lowry, Barry Bannan oraz Mark Albrighton, grający w U19 lub co najwyżej w rezerwach. Z moich informacji wynika, że nie wystąpią Wilfred Bouma, Martin Laursen, Stephen O&#39;Halloran, Carlos Cuellar, Gareth Barry, Ashley Young, Nigel Reo-Coker, Stiliyan Petrov, Gabriel Agbonlahor oraz Emile Heskey. W bramce zobaczymy jednak Brada Friedela. Mam nadzieję, że moje informacje są pewne i wynik będzie korzystny
 
eloiemanko 0

eloiemanko

Użytkownik
Milan - Werder
typ 1
Jedno z pewniejszych spotkan, moim zdaniem.
Pierwszy mecz zakonczył sie 1:1, teraz Milan gra u siebie, w dodatku w meczu tym zagra Pato, najlepszy obecnie zawodnik Milanu, przewiduje gładkie zwyciestwo milanu, 1:0 albo 2:0, Werder w Mediolanie sobie nie poszaleje...
Udinese - Lech
typ 1
Lech co miał wygrac to juz wygrał, teraz pora zejść na ziemie, Udine potrafiło wpakować 2 bramki lechowi w Poznaniu, i będzie potrafiło zrobic to na swoim stadionie, z tym szczegółem, ze nie pozwoli Lechowi sie juz rozstrzelac tak jak to miało miejsce tydzien temu.
Lech moim zdaniem jest bez szans w tym meczu, przewiduje 2:0
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
VfL Wolfsburg - Paris Saint-Germain FC Wolfsburg -1 (3,05)

Dziś runda rewanżowa 1/16 Pucharu UEFA. Do analizy wybrałem mecz VFL Wolfsburg kontra PSG. Pierwszy mecz wygrała ekipa PSG 2-0, po dwóch bramkach Hoarau pod koniec spotkania. Te dwie bramki ustawiły PSG w dość dobrej pozycji przed rewanżem. Jednak zespół z Saksonii to typowa ekipa własnego boiska. Zespół ten stracił punkty u siebie ostatni raz 30 sierpnia ubiegłego roku! Po tym meczu ma passę 12 kolejnych zwycięstw z rzędu! Zarówno w Bundeslidze jak i Pucharze UEFA nie było mocnych na Vfl. Trzeba przyznać, że wyniki również są powalająca HSV 3:0, SC Heerenveen 5:1, VfB Stuttgart 4:1, a ostatnio pokonali ex lidera Bundesligi Herthę Berlin 2:1, który przez tą porażkę stracił prowadzenie. Założenie przed takim meczem może być tylko jedno. Vfl musi strzelić co najmniej 2 bramki nie tracąc przy tym żadnej, wtedy o awansie zadecyduje dogrywka bądź karne. Jestem przekonany, że PSG przyjedzie do Niemiec bronić wyniku, a ustawienie drużyna będzie defensywne. Jeżeli Vfl zagra na swoim poziomie na pewno jest w stanie pokonać PSG, które gorzej sobie radzi na wyjazdach niż w meczach u siebie. Dla Francuzów będzie to druga wizyta w Niemczech, ponieważ już w tym sezonie mierzyli się z Schalke przegrywając 3:1. Pewnie taki wynik braliby w ciemno, ponieważ dawałby im awans do następnej rundy. Kurs dość wysoki, lecz liczę na to, że Wolfsburg zagra w 100% skoncentrowany, a Edin Dzeko zdobędzie swoje kolejne bramki w tegorocznej edycji Pucharu UEFA.

Kurs z: Bwin
 
daspotta 0

daspotta

Użytkownik
Widze masówy na lecha wiec spokojnie wygra Udinese widze masowy na CSKA wiec lepiej postawic ich awans niz zwyciestwo
skąd niekonsekwencja w pisowni nazw klubów? ja masówy na Lech jakoś nie widzę. raczej nieprzyzwoicie wysoki kurs skłania tu do grania. ale skoro mówisz że spokojnie wygra Udine to nie będe przekonywał. Mam jednak nadzieje że nie będziesz się dziś cieszył wieczorem. Pozdrawiam i przepraszm wszystkich za mały OT. dodam jeszcze, że CSKA na własnym boisku jest niesamowicie groźna, biorać pod uwagę skład Aston Villi myślę, że jednak 1.
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Spotkanie : Standard Liege - Sporting Braga
Typ : Standard Liege -1
Kurs : 3,15
Buk.: Bwin
Analiza : Na dzisiaj wybrałem spotkanie w ramach rozgrywek pucharu UEFA . Gdzie Belgijski Standard Liege będzie podejmować u siebie POrtugalski Sporting Braga . W pierwszem spotkaniu w Bardze niespodziewanie górą był zespół Sportingu , który wygrał pewnie 3:0 i są na dobrej dorodze do awansu do klejnej rundy , ale Standard na własnym stadionie napewno powalczy i może nawet odrobić straty bo jest to bardzo mocny zespół . Standard Liege przed pierwszym spotkanie z Brgą udowodnił , że jest naprawde w bardzo wysokiej formie . Pokonali na wyjeździe Westerlo 0:1 , pokonali 3:0 u siebie Roeselare , pokonali na wyjeździe 0:2 Kortijk , oraz pokonali 4:0 u siebie FC Tubize . A wiec jak widać są naprawde bardzo mocni , a tym bardziej na własnym stadionie . Dlatego stawiam że dzisiaj sie rzucą odrazu od pierwszych minut do ataku , i myśle ze mogą nawet doprowadzić do dogrywki , dlatego gram dzisiaj na Standatd z Handicapem . Sporting Braga też nie jest najgorszym zespołem ale jak to z zespołami Portugalskim róznie bywa tym bardziej w spotkaniach wyjazdowych .
 
M 0

mirek186

Użytkownik
CSKA Moskwa - Aston Villa Birmingham 1 @ 1.65 GB
CSKA jest u siebie bardzo mocne, zresztą jak wszystkie rosyjskie ekipy. W Birmingham udało im się zdobyć bramkę i wywieść cenny remis, więc teoretycznie wystarczy im 0:0. Co do AV to nie dawno O&#39;Neill powiedział, że priorytetem dla nich obecnie jest Premiership i walka o utrzymanie doskonałego 3 miejsca. Spójrzmy jednak na skład AV. Z 19 osobowej kadry jaką zabrał ze sobą O&#39;Neill, sześciu to młodzi piłkarze: Elliott Parish, Eric Lichaj, Ciaran Clark, Shane Lowry, Barry Bannan oraz Mark Albrighton, grający w U19 lub co najwyżej w rezerwach. Z moich informacji wynika, że nie wystąpią Wilfred Bouma, Martin Laursen, Stephen O&#39;Halloran, Carlos Cuellar, Gareth Barry, Ashley Young, Nigel Reo-Coker, Stiliyan Petrov, Gabriel Agbonlahor oraz Emile Heskey. W bramce zobaczymy jednak Brada Friedela. Mam nadzieję, że moje informacje są pewne i wynik będzie korzystny
Nie wiem skąd masz informacje że Friedela w bramce zobaczysz jak z jednego z najlepszych serwisów piłkarskich wynika że wszyscy Friedel i reszta zostali w Birmingham nawet nie polecieli do Moskwy co jest wytłumaczalne poco brac na tak długi lot zawodników którzy i tak nie zagrają, a oto potwierdzenie:
Aston Villa boss Martin O’Neill has made his priorities for this season plain by leaving eight first-team regulars back in Birmingham for the second leg.
Brad Friedel, Gareth Barry, James Milner, Emile Heskey, Ashley Young, Gabriel Agbonlahor, Carlos Cuellar and Stiliyan Petrov all miss out as Villa concentrate their energies on the quest for a top-four finish in the Premier League.
 
D 5

devil13england

Użytkownik
skąd niekonsekwencja w pisowni nazw klubów? ja masówy na Lech jakoś nie widzę. raczej nieprzyzwoicie wysoki kurs skłania tu do grania. ale skoro mówisz że spokojnie wygra Udine to nie będe przekonywał. Mam jednak nadzieje że nie będziesz się dziś cieszył wieczorem. Pozdrawiam i przepraszm wszystkich za mały OT. dodam jeszcze, że CSKA na własnym boisku jest niesamowicie groźna, biorać pod uwagę skład Aston Villi myślę, że jednak 1.
CSKA jest niesamowicie groźna u siebie moze i racja nie sprawdzałem a Aston Villa jest niesamowicie groźna na wyjeździe chociaz wiem wiem ze rezerwy itd itp ale wole sobie odpuscic CSKA bo rownbie dobrze rezerwy moga sie wykazac i zremisowac .ja po cichu licze na remis dogrywke i awans aston villi by obejrzec mariusza Lewandowskiego na Villa Park ????

Jednym zdaniem : licze na niespodzianki jak przed tygodniem ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom