>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

1/16 Uefa

Status
Zamknięty.
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Akarin -&gt; masz rację, jak się okazało najlepiej sprawdzac u źródła: ;)

After a four-game suspension, the playmaker finally can return to the pitch
Faktycznie Diego wraca do gry własnie na spotkanie z Milanem ale uważam, że po długiej przerwie bez gry jutro nie odegra znaczącej roli dla swojego zespołu. Choc oczywiście motywacji mu na pewno nie brakuje ale chciec a móc to dwie różne sprawy ;)

I am very happy that I can finally play again. (...) It is the perfect moment for this game.
Niepewny natomiast jest występ Vranjesa i Jensena.

I wasn&#39;t allowed to do the intensive runs because I still feel something on those
It&#39;s gotten a lot better. I can run without any problems. But it still hurts when I shoot.
Źródło: http://www.werder.de
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Właśnie zapomniałem wspomnieć o niepewnym wystepie Jensena i Vranjesa.
To trochę ogranicza możliwosci Werderu w pomocy. Choć na ten moment tylko jeden z nich mógłby zastąpić Fringsa. I z pewnoscia byłby to Vranjes.

Nie wiesz jak wazny dla Bremy jest Diego. To najwazniejsza postać zespołu obok Pizarro. To, ze wraca właśnie po 4 meczowej banicji nie robi niemal nic, bo Werder rozgrywał sporo meczy sparingowych w ostatnim czasie, wiec na brak gry Diego narzekać nie może.
Dzięki Diego gra do przodu bedzie inaczej rozłożona niż tylko tępe granie przez skrzydła oraz sam Ozil w środku.
 
pawliknr 0

pawliknr

Użytkownik
Mój kupon na UEFA to:
Olympiakos Pireus- St. Etienne - 1 kurs:1,62
Olympiakos na swoim boisku jest niesamowicie niebezpieczny potrafi ograć najlepsze drużyny Europy dlatego wg. mnie tu jest pewniakiem
Bordeaux- Galatasaraj - 1 kurs:1,95
Bordeaux w lidze francuskiej radzi sobie nieźle na swoim boisku jest trudny a Galatasaraj szczerze powiedziawszy daje rade u siebie gdzie maja fanatycznych kibiców. Wg. mnie tutaj Bordeaux powinno sobie wywalczyc juz awans do nastepnej rundy
Sampdoria- Metalist Charków - 1 kurs:1,80
wyższość myśli taktycznej włoskiej drużyny powinna tu być górą a doskonała gra w defensywie murem nie do przjścia dla Metalista dlatego Wg. mnie w tym meczu fawaoryt powinien odnieść zwycięstwo
Lech Poznań- Udinese - 1 kurs:2,65
Ten mecz troche z patriotyzmu i wiary w zespół Franciszka Smudy ale także z powodu słabej obrony Udinese z której składu na skutek kontuzji odpadł jeszcze podstawowy prawy obrońca. Wg. mnie Lecz u siebie da z siebie wszystko i pokona rywala
Fiorentina- Ajax - 1 kurs:1,62
Ajax na wiosne zawodzi fatalny jak na zespół tej klasy bilans meczowy a Fiorentina napewno niesamowicie podbudowana &quot;wyciągnieciem&quot; remisu ze stanu 3:0 z Genua. Wg. mnie Adrian Mutu przechyli szale zwyciestwa na korzysc Fiorentiony

AKO:24,41

Źródło: STS
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Aston Villa - CSKA Moscow (Handicap 0:1) ⛔
Typ: 1
Kurs: 3.40
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Jutro o 20.00 polskiego czasu na Villa Park w Birmingham rozpocznie się spotkanie 1/16 finału Pucharu UEFA, w którym prowadzona przez Martina O&#39;Neilla Aston Villa podejmować będzie podopiecznych słynnego Zico - drużynę CSKA.
Przed gospodarzami trudne zadanie, gdyż Rosjanie to jedyny zespół obecnych rozgrywek, który wygrał wszystkie dotychczasowe spotkania, w fazie grupowej nie dając rywalom żadnych szans. Czy stać 3. obecnie drużynę Premier League na odprawienie z kwitkiem niedawnego tryumfatora tych rozgrywek? Z pewnością dużym atutem, nie biorąc pod uwagę gry przed własną publicznością z rywalem, który przemierzyć musiał całą Europę, jest fakt, iż The Villans są obecnie w trakcie rozgrywek, w przeciwieństwie do piłkarzy brazylijskiego szkoleniowca, którzy ostatni oficjalny pojedynek rozegrali 4 grudnia!
W ekipie gospodarzy nie zobaczymy jutro dwójki napastników - zawieszonego za kartki Steve&#39;a Sidwella i zmagającego się z kontuzją Emile&#39;a Heskey&#39;a. Pojawiły się również informacje o możliwości braku w składzie dwójki środkowych obrońców - Curtisa Daviesa i Zata Knighta, ale powinniśmy zobaczyć ich jutro na boisku.
Z kolei trener drużyny gości nie będzie miał do swojej dyspozycji jedynie pauzujących za nadmiar kartek Antona Grigorieva i Deividasa Semberasa.
W przypadku Aston Villi martwić może brak byłego napastnika Wigan Athletic, ale mając w drużynie takich zawodników jak Gabriel Agbonlahor (10 goli w lidze), czy John Carew (5 bramek), z pewnością siła ataku pozostaje duża.
Zapowiada się arcyciekawe spotkanie, z którego zwycięsko wyjdą, moim zdaniem piłkarze Martina O&#39;Neilla, za którymi, jak wspomniałem wcześniej, przemawia to, że są w trakcie ligowego sezonu, a także fakt, że zawodnicy CSKA jutrzejszy mecz rozegrają 2 strefy czasowe poza domem. Poza tym gracze z Birmingham z pewnością są świadomi tego, iż awans do kolejnej rundy zagwarantuje im tylko zwycięstwo w konfrontacji u siebie, gdyż o korzystny wynik w stolicy Rosji będzie bardzo ciężko.
Mój typ: 2:0 dla Aston Villi.
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Właśnie, napisze tutaj, bo tutaj wiekszość zaglądnie.
Uwaga na HSV, które od 28 lat nie wygrało meczu na wyjeździe z zespołem z Holandii.
Aż taki pewniak to to nie jest ;]
 
pawliknr 0

pawliknr

Użytkownik
Właśnie, napisze tutaj, bo tutaj wiekszość zaglądnie.
Uwaga na HSV, które od 28 lat nie wygrało meczu na wyjeździe z zespołem z Holandii.
Aż taki pewniak to to nie jest ;]
dobrze ze ostrzegasz ludzi :spokodfhgfh:
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Druga sprawa, którą wyczytałem to to, że boisko jest w bardzo złym stanie, żeby nie powiedzieć fatalnym. Są to słowa Mathijsena, środkowego obrońcu HSV. Mówi, że w ośrodkach treningowych mają lepszą.

W NEC wypada dwóch waznych zawodników Dennis Rommedahl oraz Tim Janssen. Oni tworzą podstawowy atak drużyny z Nijmegen.
Prawdopodobne składy:

NEC:
Babos - Koenders, Pothuizen, Zomer, El-Akchaoui -Sibum, Schöne, Davids - Ntibazonkiza, van Beukering, Bouaouzan

HSV:
Rost - Demel, Gravgaard, Mathijsen, Aogo - Jarolim,Benjamin - Trochowski, Jansen - Petric, Olic

W moim odczuciu za Benjamina może zagrać Alex Silva. Duet Olic, Petric bedzie miał okazję zagrać ze soba po raz pierwszy w oficjalnym meczu w roku 2009. No chyba, ze Jol wystawi Guererro od pierwszej minuty, ale w to mocno watpię.
 
F 0

fck

Użytkownik
Moje typy na jutro
Paris SG v Wolfsburg
ponad 1.5 bramki w meczu kurs: 1.30

Gospodarze powinni wygrać , z drugiej strony wolfsburg gra w pucharze rewelacyjnie i wreszcie przełamał złą passe na wyjazdach w bundeslidze
Dodatkowo francuskie kluby czesto mi psują kupon wiec postawiłem na bramki
2 lub wiecej wg mnie na 100% padnie

NEC Nijmegen v Hamburger SV
na Hamburger SV remis nie ma zakładu kurs: 1,45
Niemcy słabo grają na wyjazdach i od 28 lat nie wygrali z holenderską drużyną . Osobiście jestem na 99% pewien , że ta zła passa dzisiaj będzie przezwyciężona . NEC to ogólnie słaby zespół wiekszość punktów uciułali na słabeuszach z tymi silnymi zespołami przeważnie gładko przegrywali nawet u siebie.
Aston Villa v CSKA Moscow
gospodarze strzelą wiecej niż 1,5 bramki kurs: 2,05

Aston Villa powinna wygrać 3:1 ale asekuracyjnie postawiłem na bramki . Myśle że te 2 spokojnie strzelą
Olympiakos v St.Etienne
wygrana gospodarzy kurs: 1,57

Teoretycznie pewniak , wygrywają wszystko u siebie i to wysoko . z drugiej strony St.Etienne na wyjazdach z silnymi sprawuje sie przyzwoicie i kilka niespodzianek zaliczyli . Dodatkowo gospodarze wiedząc , że słabo grają na wyjazdach będą mieli ciśnienie na wysoką wygraną co mogą wykorzystać francuzi.
AaB v D.La Coruna
Postawiłem że gospodarze strzelą bramke kurs: 1,38

Deportivo jak każda hiszpańska drużyna dużo strzele bramek i traci , dodatkowo słabo radzą sobie na wyjazdach .
Gospodarze bedą mieli atut w postaci pogody , myśle że bez problemu wbiją przynajmniej 1 bramke
Werder Bremen v AC Milan
ponad 2,5 bramki kurs 1,80

Werder ma lekki kryzys ale jak zwykle sporo pada w jego meczach bramek to samo tyczy się Milanu . Myśle , że będzie 2:2 lub 2:1 dla milanu
Bordeaux v Galatasaray
wygrają gospodarze kurs: 1,90

Dla mnie pewniejszy niż Olympiakos. Turcy są słabi na wyjazdach ostatnio w lidze ku mojej uciesze przegrali ze słabeuszem. Ogólnie prawie zawsze w przypadku tureckich zespołów mi &quot;wchodzi&quot; i myśle że teraz też tak będzie.
Dynamo Kijów v Valencia
gospodarze strzelą kurs 1,25

Valencia sporo strzela i traci , dodatkowo dynamo za sobą bedzie miało pogode . Myśle że na 100% wejdzie
Zenit Petersburg v VfB Stuttgart
wygrana gospodarzy remis nie ma zakładu kurs 1,45

Zenit słabo grał w LM ale myśle że sobie odbije na UEFA
VfB Stuttgart wygrał niespodziewanie z Bayerem ale myśle że był to wypadek przy pracy . Ostatnio zremisowali wygrany mecz ze słabym Hanoverem
Zenit powinien mimo wszystko wygrać dwoma bramkami w najgorszym przypadku remis.

Dorzuciłem do kuponu jeszcze
Derby v Blackpool
Ipswich v Nottingham Forest
Oba mecze na powyżej 1,5 bramki 1,30
Gent v Anderlecht
obie drużyny strzelą 1,50

w drugim kuponie usunąłem
Aston Villa v CSKA Moscow
Werder v Milan
Ipswich v Nottingham Forest
a dodałem
Aarau v Grasshoppers
obie drużyny strzelą 1,66

Braga - St. Liege
Sampdoria - Metalist Kharkiv
nie obstawiałem dla mnie każdy wynik jest tu możliwy
Nie wiem skąd ta pewnośc na wygraną Sampdori
Grają w kratkę potrafią wygrać i przegrać z każdym wg mnie pewniejszy jest wynik 0:0 niż wygrana makaroniaży

Ogólnie ci co obstawiają same wygrane faworytów raczej się przejadą
Pierwsza sprawa zawsze się trafi jakiś remis , po drugie w europejskich pucharach jest najwiecej niespodzianek

Czwartkowe mecze nie obstawiałem . Lepiej obstawić mniej meczy i ewentualnie jak wejdzie spróbować w czwartek za wyższą stawkę
Szczególnie że nie ma dla mnie tam pewnym meczów może poza Marseille

Lech - Udinese
Myśle że lech powinien wygrać lub przynajmniej zremisować , ale może to tylko niepoprawny patryjotyzm

Shakhtar - Tottenham
Anglicy są slabiuteńcy na wyjazdach , myśle że szahtar powinien skromnie 1:0 wygrać , warunki będą sprzyjały ukraińcom
FC kopenhaga v Manchester city
podobnie jak Tottenham słabi na wyjazdach przegrywają wiekszośc do tego jeszcze warunki.
Z drugiej strony Duńczycy to nie drużyna z Premership
FC kopenhaga już sporo zaliczyła niespodzianek wiec limit raczej wyczerpali

Fiorentina - Ajax
Piszecie że strzelili FC genoa 3 bramki , ale zapominacie o niedawnym remisie z Bologną u siebie i porażce z Lecce 1:3
dla mnie każdy wynik jest możliwy jedyne czego jestem pewien to że padną bramki :-D

Marseille - Twente
Jak z grekami teoretycznie pewniak ale francusi juz kilka razy głupio tracili punkty na swoim stadionie.
Szczególnie , że twente wcale takie słabe nie jest
Ogólnie francuskie mi nie wchodzą wiec postawił bym na bramki powyżej 1,5 lub 2,5
 
mlody-8934 3

mlody-8934

Użytkownik
vs

Olympiakos vs AS St. Etienne
Typ : Olympiakos
Kurs : 1.57

Zdecydowanym faworytem tego spotkania są oczywiście gospodarze. Ich ogromnym atutem z pewnością będzie własne boisko i kibice. Olympiakos przed własną publicznością nie daje szans żadnej drużynie. W lidze wiedzie im się fantastycznie. Praktycznie sprawa mistrzostwa Grecji jest już rozstrzygnięta, ponieważ nad Panathinaikosem mają już 14 punktów przewagi, a do końca sezonu pozostało jeszcze 8 kolejek. Dla gospodarzy gra w Pucharze UEFA, to nie szczyt marzeń, ponieważ od pięciu sezonów regularnie grali w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Piłkarze Ernesto Valverde pokazali jak świetnie grają na własnym obiekcie z drużynami europejskimi. Przecież ograli tutaj Herthę i Benfikę strzelając łącznie aż 8 bramek. Zupełnie inna sytuacja jest w zespole Saint Etienne. W Ligue 1 kompletnie sobie nie radzą. Znajdują się w strefie spadkowej. Podopieczni Alaina Perrina dużo lepiej spisuja się właśnie w europejskich pucharach. Sytuacja jest raczej prosto, że Francuzom teraz bardziej zależy na sytuacji w lidze. Bardzo prawdopodobne, że trener da odpocząć kilku podstawowym zawodnikom. Uważam, że typ na Olympiakos jest dzisiaj najlepszym rozwiązaniem. Moim zdaniem Grecy będą dążyć do zagwarantowania sobie zwycięstwa w dwumeczu już w pierwszym spotkaniu.​
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Paris Saint Germain - VFL Wolfsburg​

Typ: (under/over 2.5) 2 2,00
Kurs prezent? Przyznam szczerze ze nie bardzo rozumie bukow ktorzy wystawili taki kurs. Wilki po 10 kolejnych wyjazdowych spotkaniach w Bundeslidze w koncu wygraly. Fakt u siebie graja o niebo lepiej ale mysle ze to zwyciestwo bedzie pkt zwrotnym w ich postawie w lidze. W poprzednim sezonie byli jedna z lepszych ekip wyjazdowych wiec teraz maja co nadrabiac. 15 bramek strzelonych i 20 straconych to bardzo duzo jak na lige (mam na mysli lb straconych bramek, tylko 3 zespoly na wyjazdach stracily wiecej goli!). PSG jest oczywiscie faworytem ale moim zdaniem tylko spotkania rozgrywanego na Parc des Princes bowiem na Volkswagen Arena gora powinny byc Wilki. Awansuje ten, kto wypracuje sobie wieksza przwage bramkowa a jesli Francuzi zobacza jak VFL gra u siebie (Portsmouth 3:2, Heerenveen 5:1 w Pucharze Uefa czy Stuttgart 4:1 w lidze) beda musieli sobie jakas zaliczke wypracowac bo strzelenie gola przez Wolfsburg u siebie jest kwestia czasu. PSG to obecnie najlepsza ekipa w lidze pod wzgeledem zdobyczy pkt na wlasnym stadionie, strzelili 18 bramek tracac zaledwie 9 w 12 spotkaniach ale europejskie puchary zadza sie swoimi prawami. Dodajmy do tego fakt, iz defensywa PSG na wlasnym obiekcie pozwolila Bordeaux strzelic 3 bramki w lidze, czy 2 bramki Racingowi w Pucharze.
Analizujac forme zespolu zawsze przygladam sie ich ostatnim 10 spotkaniom bo mysle ze to jest optymalna liczba spotkan by miec dosc dobry przekroj postawy zespolu. Francuska liga czesto jest okreslana mianem ligi typowo underowej, PSG zaliczylo ostatnio 7 wynikow overowych, Wolfsburg rowniez 7, jednak od 3 spotkan notuja wyniki underowe wiec... czas w koncu na przerwanie tej serii.
PSG nie moze skorzystac w tym spotkaniu z zawieszonego Mateji Kezmana i kontuzjowanych Gregorego Bourillona i Lorisa Arnauda. Dla Paula Le Guena to jednak maly problem bowiem nie sa to jakos szczegolnie wazni zawodnicy. Felix Magath nie bedzie mial do dyspozycji Grafite. Brak Brazylijczyka na pewno bedzie odczuwalny, nieco oslabi zapedy gosci ale powinno to skutkowac wiekszymi atakami ze strony francuskiego klubu. Nie zagraja rowniez Askhan Dejagah i Sascha Riether.
Mysle ze obie druzyny stac na strzelenie chociaz po 1 bramce w tym meczu, jesli sie tak stanie PSG musi zaatakowac bo wynik remisowy praktycznie przekresli szanse tego zespolu na awans do dalszej rundy. A ze Niemcy na wyjazdach tez grac potrafia w pucharach przekonal sie chociazby wielki Milan.
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Dynamo Kiev - CF Valencia
Dynamo Kiev - CF Valencia
Typ: X
Kurs: 3.20
Buk: Bah

Wybrałem dziś do analizy spotkanie Pucharu Uefa pomiędzy Dynamo Kijów a Valencia. Dynamo to uczestnik tegorocznej edycji Ligi Mistrzów, bardzo pewnie zajęli trzecie miejsce w grupie i awansowali do rozgrywek Pucharu Uefa. Valencia wyszła z drugiego miejsca z powiedzmy sobie najsłabszej grupy. Dlaczego stawiam akurat na remis? Powodów jest wiele. Codziennie czytamy o kłopotach finansowych klubu z Hiszpanii i o jego wpływie na grę oraz psychikę zawodników. Najlepszym przykładem tego są oczywiście wyniki: z ostatnich pięciu spotkań wygrali tylko jedno, co jest słabym wynikiem jak na 4 drużynę Ligi. Na wyjeździe w tym roku Valencia jeszcze nie wygrała. Zawodnicy w swoich wypowiedziach przedmeczowych podkreślają, że wielkim problemem będzie dla nich temperatura w Kijowie, śnieg i mróz mogą skutecznie wpłynąć na ich gorszą grę.
Z drugiej strony Dynamo Kijów, które swój ostatni mecz o stawkę zagrało 10 grudnia zeszłego roku, pokonało u siebie Fenerbahce 1-0. Ciężko powiedzieć cokolwiek o formie gospodarzy, gdyż będzie to ich pierwszy mecz o stawkę w tym roku. W sparingach na uwagę zasługuje wygrana 1-0 z Rubinem Kazań. Stawiałbym na remis w tym spotkaniu, gdyż Valencia na prawdę nie musi wygrać tego meczu, u siebie są znacznie mocniejsi. Dynamo będzie starało się za wszelką cenę strzelić bramkę jednak po przerwie zimowej nie będą zapewne w szczytowej formie. Polecam to spotkanie Mam nadzieję, że wynik się sprawdzi.
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Werder z Milanem może być niespodzianka,czyli wygrana gospodarzy. Do ostatniej chwili ważyć się losy występu Ronaldinho,Pato i Beckhama. Maldini prawdopodobnie zacznie mecz na ławce(grał 90min. z Interem) na środku zagra Kaladze(chyba najsłabszy zawodnik niedawnych derbów) wraz z Bonerą. Jak dobrze sobie przypominam to Ancelotti stosuje rotacje w bramce tzn. w lidze broni Abbiatti,a w UEFA Dida. Wszystkie te aspekty przemawiają za tym,że Milan raczej nie zagra na 0 z tyłu. Z przodu też nie wygląda to za ciekawie,jeśli Inzaghi wyjdzie w pierwszej &quot;11&quot; wytrzyma max 60-70min. Jak to ostatnio ładnie określili komentatorzy C+ Inzaghi po wejściu na boisku zajął swoją ulubioną pozycje...spaloną ????
Co do innych meczów jeszcze ich głębiej nie analizowałem,ale raczej postawie na Aston Ville i Olympiacos.
 
kafi87 9

kafi87

Użytkownik
Jesli chodzi o Puchar UEFA to ja to tak widze:
Fiorentina-Ajax(+1) - X 3,4
Kopenhaga-Manch.City under 2.5 1,67
Marsylia-Twente(+1) - 1 2,75
Aston Villa- Cska Moskwa(+1) - X 3,75
Brema- Milan (1p.) -X 2,05
Aalborg-La Coruna(1p.) - X 2,05
 
ted 12,8K

ted

Forum VIP
Sampdoria - Metalist
typ: 2✅✅✅
kurs: 5,00 (betsson)
Metalist dopiero bedzie rozpoczynal sezon w lidze i na pewno piłkarze sa spragnieni gry o sukcesy. Ukraincy jako jedyni do tej pory gola nie stracili, ale strzelil tylko 3 gole w fazie grupowej. Jednak wzmocnienia Andriy Berezovchuk, Denis Oleynik i Walter Anibal Acevedo poprawia jakosc ich gry, wygrali wszystkie sparingi. Natomiast Sampdoria przeplata słabe wystepy z dobrymi. Nie wystapi dzis ich snajper Pazzini. Na pewno wazniejszym zadaniem jest utrzymanie sie w Serie A niz awans w UEFA. Sadze ze Metalist rozniesie Włochow, gdyz gospodarze sprobuja zagrac ofensywnie bo wiedza ze w rewanzu na Ukrainie beda miec nikłe szanse, a przy tak dobrej postawie defensywy Metalista oraz motywacji i checi do zdobycia UEFA nie wroze Sampdori nic dobrego.

ps. uwazalbym na ST. Etienne gdyz do skladu wraca kilku zawodnikow, a na mecze z silnym rywalem podwojnie sie motywuja, wiec nie zdziwi mnie gdy siadzie X2✅✅✅
 
bananarama 0

bananarama

Użytkownik
Sporting Braga - Standard Liege [3:0]
typ: under 2,5
kurs: 1,65


nie jest to może powalający kurs, ale wydaje mi sie stosunkowo pewny.
Sporting nie zachwyca jakos szczegolnie w lidze, ale jego glowna sila jest niezla obrona - w 18meczach stracili 11 bramek (co nawet w underowej Portugalli jest sensownym wynikiem, a co wiecej jest najlepszym wynikiem w lidze)
oczywiscie mozna sie zastanawiac, czy mozna przykladac lokalna lige do Uefa. i w tym konkretnym wypadku czy mozna przykladac te statystyke do Standardu, ktory w pieciu tegorocznych meczach ma imponujacy wynik 5zwyciestw i 13-2 w bramkach. tylko ze trzeba wziac poprawke na to, ze liga belgijska nie straszy nikogo dobra obrona;) i to jest &quot;plus&quot; dla Bragi

waznym elementem ukladanki jest prestizowy i wazny mecz Standardu w niedziele z Anderlechtem na wyjezdzie. Anderlecht traci dwa punkty do Standardu i ma mecz zaległy. Standard nie bedzie mogl go przegrac, i raczej nie rzuci 100% na Brage.

spodziewam sie, ze dzis obie druzyny usilinie zagraja na unikiniecie bledow (wiadomo - pierwszy mecz) oraz powyzsze info zloza sie na niski wynik.

-------------
uj, no zaskoczenie - gola nie stracili, ale zeby od razu trzy wbić?;)
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Spotkanie: Olympiakos Pireus - Saint Etienne
Typ: Olympiakos ponad 1,5 gola
Kurs: 1.95
Bukmacher: sportingbet
Analiza:
W ramach 1/16 Pucharu Uefa, dzisiejszego wieczoru na Georgios Karaiskakis Stadium, Olympiakos Pireus zagra z Saint Etienne. Zdecydowanym faworytem tego dwumeczu jest niewątpliwie drużyna z Grecji. Olympiakos od początku sezonu jest w wybornej formie, zwłaszcza na własnym obiekcie. Czerwono-biali pewnie zmierzają po mistrzostwo w greckiej superlidze, mają 14 punktów przewagi nad Panathinaikosem i PAOK, a do końca sezonu już zaledwie 8 spotkań. Forma zawodników Ernesto Valverde na prawdę imponuje, wystarczy wspomnieć, że w 12 meczach rozegranych u siebie, Olympiakos zdobył komplet punktów, strzelając aż 28 bramek. Nieco słabiej radzili sobie w grupowych spotkaniach Pucharu Uefa, 2 zwycięstwa bardzo przekonujące na Karaiskakis, 4:0 z Herthą Berlin i 5:1 z Benficą i 2 porażki z Galatasaray i Metalist po 1:0 na obcych terenach. Zupełnie inne nastroje panują w ekipie z Francji, Saint Etienne znajdują się w strefie spadkowej, fatalnie grają w wyjazdowych spotkaniach - 12 meczów - 5 punktów. Podopieczni Alaina Perrina powinni bardziej skupić się właśnie na lidze, bo przecież spadek z najwyższej ligi rozgrywkowej we Francji byłby koszmarem dla wszystkich związanych z Les Verts. Moim zdaniem Olympiakos powinien bez problemu strzelić co najmniej dwie bramki w dzisiejszym spotkaniu Pucharu Uefa.
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Spotkanie: Werder Bremen - AC Milan ✅✅✅
Typ: X
Kurs: 3,37
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza:

Dzisiaj wielki hit w Pucharze UEFA. Do Bremy przyjeżdżają gwiazdy Mediolanu. Los sprawił iż dwa wielkie kluby trafiają już tak wczesnej fazie rozgrywek na siebie. Werder nie zachwyca w lidze, 10 miejsce i zero szans na tytuł mistrzowski. Do miejsce 5, które premiuje grę w europejskich pucharach tracą aż 9 pkt. W tym roku w lidze jeszcze nie wygrali.
Bardzo słabe wyniki:

Werder Bremen vs. Arminia Bielefeld 1:2
FC Schalke 04 vs. Werder Bremen 1:0
Werder Bremen vs. Borussia M&#39;gladbach 1:1

Słabe wyniki robią napiętą atmosferę. Gra Werderu nie wygląda najgorszej, mają ogromny problem ze skutecznością. Dzisiaj w linii pomocy ujrzymy Diego, który w lidze nie może grać z powodu zawieszenia. Trener Thomas Schaaf nie będzie mgł skorzystać z Fringsa oraz Vranjeesa. Szczególnie pierwszy jest dość sporym osłabieniem szyków Bremeńczyków. Werder na własnym stadionie gra dość dobrze, strzelając dużo bramek (na 11 meczy 29 bramek) oraz mając bilans 6-3-2. Na wyjazdach katastrofa, bilans 1-3-5 decyduje o niskiej pozycji w lidze. Jeżeli nie u siebie to gdzie mają walczyć o awans ?

U gości nie najlepsze humory. Po porażce w derbach Mediolanu, trener Carlo Ancelotti nie będzie mógł skorzystać z głównego motoru napędowego Brazylijczyka Kaki , Gattuso oraz środkowego obrońcy Nesty. Na urazy narzekają David Backham, Ronaldinho oraz Pato. Ich występ nie jest pewny w 100%. Ac Milan ostatnio gra różnie:

AC Milan vs. Genoa 1:1
Lazio vs. AC Milan 0:3
AC Milan vs. Reggina 1:1
Inter Milan vs. AC Milan 2:1

Widać problemy z ustabilizowaniem formy, jednak zajmują bardzo dobrą 3 pozycję w lidze. Na wyjazdach z bilansem 4-4-2 czyli widać iż dość często remisują. Osłabienia w kadrze są dość spore. Werder musi powalczyć u siebie chociaż o jeden pkt. Milan jeżeli osiągnie remis bramkowy to także, nie będzie to zły wynik. Typuję remis. W historii drużyny grając ze sobą w lidze mistrzów odnotowały wynik 1-1. Dzisiaj czuję, że będzie podobnie.

Przewidywane składy:
Werder: Wiese, Fritz, Mertesacker, Naldo, Boenisch, Ozil, Baumann, Tziolis, Diego, Pizarro, Almeida

Milan: Dida, Zambrotta, Bonera, Kaladze, Jankulovski, Beckham, Pirlo, Ambrosini, Seedorf, Ronaldinho, Inzaghi
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Olympiakos Pireus - St.Etienne
Ekipa Grecka w rozgrywkach europejskich pucharów jak i ligowych w obecnym sezonie imponuje skutecznością w wygrywaniu domowych spotkań (100%). 5-1 z Benficą czy 4-0 z Herthą niewątpliwie robią wrażenie. Ok, rozumiem, że było to w miarę dawno temu, ale od tamtego czasu i tak Olympiakos nadal bije wszystkich w rozgrywkach krajowych. St.Etienne jest drużyną, która nie przegrała w tej edycji UEFA Cup, a w lidze krajowej gra bardzo słabo bo w tabeli jest 1 miejsce nad kreską. &quot;Zieloni&quot; w ostatnim miesiącu odzyskali trochę sił, ale zdobycz 5 pkt na 5 spotkan imponującą nie jest. Na dodatek w tym meczu ma nie wystąpic srodkowy obronca Tavlaridis, który jakoś trzymał w ryzach i tak kiepską defensywę St.Etienne. Zważając na ofensywny i ładny dla oka styl gry Olympiakosu jestem skłonny stwierdzic, że Francuzi stracą w tym meczu minimum dwie bramki. Mają oni w swoich szeregach jednak graczy uzdolnionych do gry z kontry jak Gomis czy Mirallas więc mozliwe, ze jakąs bramke uda im sie strzelic. Podsumowujac jestem zdania, ze Olympiakos po raz kolejny potwierdzi, że u siebie jest obecnie nie do pokonania. W Pireusie mocno nastawiają się na sukces w Pucharze UEFA, bo w lidze mają bezpieczną przewagę nad rywalami i mogą sie skupic na Europucharach.
Mój typ: Olympiakos Pireus - 1,55 w Expekt (7/10) ⛔

NEC Nijmegen - HSV Hamburg
To spotkanie powinno przebiegać pod dyktando gości z Hamburga. W linii pomocy mają oni na tyle dobrych zawodników, którzy powinni długo utrzymywać się przy piłcei dokładnie rozgrywać swoje akcje ofensywne. Linia defensywna co prawda będzie osłabiona bo nie zagra sprowadzony zimą z Kopenhagi Gravgaard, ale i tak prezentuje się solidnie. Poza tym czy Nijmegen jest wstanie zagrozić ekipie HSV ? w NEC za kartki nie zagrają Davids i Sibon, a z powodu kontuzji ma niewystąpić zimowy nabytek Rommedahl, ktory miał ciągnąć grę ofensywną drużyny. Hamburg liczy na korzystny rezultat już w pierwszym spotkaniu, aby do rewanżu podejść bez wielkiej presji wyniku. Jestem zdania, że goście swój cel mogą osiągnąć minimalnie pokonując Nijmegen. Zamiast typować ich zwycięstwo wolę jednak zagrać na under 2,5, bo gospodarze nie mając atutów ofensywnych postarają się bronić dostępu do własnej bramki, a że HSV raczej huraganowych ataków przeprowadzać nie będzie to stąd może moj typ okaże się skuteczny.
Mój typ: under 2,5 - 1,70 w Expekt (5/10) ⛔

Sampdoria Genua - Metalist Charków
Sampa przystępuje do tego spotkania bez Delvecchio, Gastaldello i Raggiego, którzy teoretycznie mogliby w tym spotkaniu grać. Do tego grona trzeba jednak dołączyć napastnika Pazziniego, za którego wyłożono niemałe pieniądze, ale z racji iż w UEFA reprezentował już barwy Fiorentiny to w tym spotkaniu go nie ujrzymy, a w ostatnich spotkaniach był bardzo ważną postacią ofensywy drużyny trenera Mazzariego. Metalist Charkow jeszcze jesienią zasłynął ze szczelnej defensywy i strzelania bramek w końcówkach spotkań. W dniu dzisiejszym Metalist ponownie nastawi się na ten sam styl gry. Sampdoria akcje ofensywne będzie opierała głównie na Antonio Cassano i jeśli on zostanie wyłączony z gry przed obrońców gosci to w meczu raczej zbyt wiele bramek nie padnie. Styl gry obu drużyn, brak świetnego Pazziniego w Sampdorii to wszystko zmierza ku mało ciekawemu spotkaniu i raczej underowemu wynikowi. No chyba, ze po stalych fragmentach gry padnie kilka bramek. Tak czy siak ja probuję typu na under 2,5.
Mój typ: under 2,5 - 1,65 w Expekt (5/10) ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom