>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

1/16 Uefa

Status
Zamknięty.
mariusz1910 0

mariusz1910

Użytkownik
Szachtar Donieck - Tottenham Hotspur ✅
typ 1
kurs 1.9 bet-at-home

Jedna z ciekawszych par tej rundy Pucharu UEFA. Gospodarze po przerwie zimowej będą wypoczęci i głodni piłki (Szachtar wznawia rozgrywki ligowe 28 lutego) a biorąc pod uwagę warunki atmosferyczne jakie mogą panować na Ukrainie i fatalną serię spotkań Tottenhamu na wyjezdzie w lidze (&quot;Koguty&quot; notują obecnie w lidze passę 4 z rzędu porażek na wyjezdzie) może to wszystko przynieść fatalne skutki dla Londyńczyków.
 
simons 646

simons

Forum VIP
W tych spotkaniach do najciekawszych typow moim zdaniem naleza
Werder - Milan over 2.5
Werder gra dosyc ofensywnie i u siebie bedzie szukalo punktow, a to im calkiem dobrze wychodzi na wlasnym boisku. Milan bedzie zegnal chyba najlepsze, pod wzgledem taktycznym, wzmocnienie tego roku Bekhama ... potrzebowali kogos na prawym skrzydle ktory ma celne wrzuty i dobry strzal i ta osoba w UEFA zagra tylko dzisiejszy mecz. Moim zdaniem spowoduje to rowniez ofensywne nastawianie gosci - overek. Spory turnover w Milanie Dida miedzy slupkami, w obronie nie bedzie Maldiniego, nie zagra Dinho takze skald dosyc zrewolucjonowany.
PSG - Wolfsburg obie druzyny strzela
Ten typ taki dosyc na wyczucie, ale wydaje mi sie ze druzyny dosyc systematyczne i powinny strzelic po bramce. Osobiscie nie mam jakichs rozbudowanych argumentow do tego spotkania, dodalem jako &quot;bonus&quot; do Milanu ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
VS

⚽ Aston Villa - CSKA Moscow 1 2
▶ Bet365
Dziś o 20 na Villa park dojdzie do walki w 1/16 Pucharu Uefa. Spotykają się The Villans zagra z CSKA. Gdyby to był mecz jeszcze na jesieni , w grupie zapewne spokojnie grał bym na CSKA a to dlatego że rosyjska Premier League wtedy właśnie się kończyła i zespół z Rosji nie jako był w rytmie meczowym. Ostatni oficjalny mecz podopieczni ZICO rozegrali 4 grudnia. Forma ich w tej potyczce może stojeć nie jako pod znakiem zapytania. Po za tym dziś nie zagrają Antony Grigoriev i Deividas Semberas ( obaj pauzują za kartki) oraz nie zagra Tomas Necid.
Gospodarze natomiast są w pełni sezonu. W lidze spisują się bardzo dobrze co przełożyło się na sytacje w tabeli. Zajmują 3 miejsce za ManU oraz Liverpoolem. Ligowego meczu nie przegrali natomiast juz od ponad 10 spotkan ! Co prawda zaliczyli ostatnio wpadke w FA Cup z Evertonem ale ten mecz był 3 dni temu i za pewne mając w kontekście dzisiejszy ważny mecz tamten &#39;&#39;lekko&#39;&#39; odpuścili.
Tak więc moim zdaniem anglicy powinni zabiegać rosjan ???? chodzi mi o to ze na pewno bedzie widać w tym meczu różnicę w wytrzymałości. Ale również fakt iż Villa jest w pelni sezonu , ma atut wlasnego boiska oraz ponad 40tys widzów spodziewam się że przed rewanżem w Moskwie postarają się chociaż o jednobramkową zaliczkę.​
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Szachtar Donieck - Tottenham
Tutaj trzeba zacząć od tego, że w tym meczu w drużynie Tottenhamu z różnych przyczyn nie zagrają: Cudicini, Corluka, King, Woodgate, Assou-Ekotto, Lennon, Taarabt, O&#39;Hara, Palacios, Modric, Pavluchenko, Keane. Prawda, że jest to pokaźna lista zawodników z której możnaby zmontować niezły skład ? Na prawde nie wiem jak obrona Tottenhamu będzie się prezentowała w tym meczu, ale Rednkapp chyba nie ma wyjscia i zestawi ją w nastepujacy sposob Bale, Dawson, Chimbonda, Gunter innej opcji nie widzę no chyba, ze z Huddlestonem na srodku obrony. W ataku zagra Bent z Campbellem zapewne. W pomocy Jenas, Bentley, Zokora i Huddlestone. Skład moze i niezly, ale oslabienia wrecz porażające zwłaszcza w tej obronie. Szachtar jesli mysli o awansie to bezwglednie musi to wykorzystac. Szachtar bez Nery&#39;ego Castillo i Hubschmanna, ale mimo to wyglądają zawodnicy tej drużyny na mocno nastawionych na zwycięstwo. Trener Lucescu zapowiada walkę o zwycięstwo ja postanowilem mu zaufac i postawic na wygraną jego podopiecznych nad mocno oslabionym Tottenhamem.
Mój typ: Szachtar Donieck - 2,00 w Expekt (7/10) ✅

Fiorentina - Ajax Amsterdam
Mutu + Gilardino ten duet w lidze włoskiej zdobył już bodajże 25 bramek i mam nadzieje, że da o sobie znać także i w europejskich pucharach. Fiora przystąpi do tego meczu bez Santany i prawdopodobnie Comotto. Przyjezdni z Amsterdamu zagrają bez Gabi, Aisatti, Verthongen czy też Cvitanich, a niepewny jest występ Stekelenburga, choc jestem zdania, ze raczej zagra. Ajax ostatnio przeżywał kryzys ligowy. Przez 4 mecze nie potrafił odniesc zwycięstwa, co przełamał w miniony weekend wygrywajac z Feyenoordem. Co prawda mowi się zeby rozgrywek ligowych nie odnosic do pucharow bo to inna rzeczywistosc i tak faktycznie jest, no ale... jakos forme z ostatnich spotkan pod uwagę też trzeba brać. Tutaj zdecydownie widzę argument na korzyść Fiorentiny, która gra dobrze i nawet kiedy jest w trudnej sytuacji potrafi grać do końca o korzystny wynik (z 0-3 na 3-3 z Genoą), Kolejny atut to Stadio Artemio Franchi gdzie Fiora czuje się świetnie i zdobywa znamienitą wiekszosc swoich punktów ligowych. Ajax gra słabo, ale ma dobrych graczy ofensywnych, którzy mogą się przebudzić i grając z kontry strzelać bramki. Przyznam, że tego się obawiam, ale mimo to jestem zdania, że Fiorentina powinna pewnie wygrać ten mecz i kazdy inny wynik będzie dla mnie zaskoczeniem. Liczę na Mutu i Gilardino wspomaganych przez kolegów m.in błyskotliwego Joveticia.
Mój typ: Fiorentina - 1,55 w Expekt (7/10) ⛔
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Olympique Marsylia – FC Twente Enschede

O godzinie 20.45 na stadionie Stade Welodrome zawita ekipa z Holandii drużyna Twente, Marsylia zajmując trzecie miejsce w grupę LM spadła właśnie do Pucharu UEFA i dla nich to będzie pierwszy w mecz w tym sezonie w tego typu rozgrywkach. Ostatnie meczu drużyny francuskiej to 5 zwycięstw oraz dwie porażki, także moim zdaniem jest to bardzo dobry bilans, można nawet powiedzieć że są na fali, ostatnie mecze to własnie zwycięstwa fakt że skromne, ponieważ po 2 razy po 1-0. Jeśli chodzi o Twente to drużyna z Holandii ostatnie mecze to także niezły bilans spotkań bo z sześciu meczy wygrali 4 a 2 zremisowali. Twente bardzo dobrze radzi sobie w meczach wyjazdowych 6Z 3R 2P są to mecze oczywiście w lidze, lepiej od Twente radzi sobie tylko AZ Alkmaar. To są statystaki przejdźmy może teraz do bardziej ważnych informacji na temat tego spotkania. W OM w tym meczu nie zagrają Sylvain Wiltord, Brandao oraz Mamadou Samassa, po kontuzji wracają Mamadou Nianga. Jeśli chodzi o Twente to tutaj trener Holendrów ma do dyspozycji cały skład. Za OM będzie dziś przemawiał stadion oraz własni kibice zachęcający od walki, ale moim zdaniem to za mało na wygraną, i stawiam w tym meczu na remis, można pokusić się moim zdaniem także o under.
TYP: X KURS: 3.40 BUKMACHER: GB ⛔
TYP: UNDER 2,5 KURS: 1.80 BUKMACHER: GB ✅
 
R 0

reyess

Użytkownik
Szachtar Donieck - Tottenham
Tutaj trzeba zacząć od tego, że w tym meczu w drużynie Tottenhamu z różnych przyczyn nie zagrają: Cudicini, Corluka, King, Woodgate, Assou-Ekotto, Lennon, Taarabt, O&#39;Hara, Palacios, Modric, Pavluchenko, Keane. Prawda, że jest to pokaźna lista zawodników z której możnaby zmontować niezły skład ? Na prawde nie wiem jak obrona Tottenhamu będzie się prezentowała w tym meczu, ale Rednkapp chyba nie ma wyjscia i zestawi ją w nastepujacy sposob Bale, Dawson, Chimbonda, Gunter innej opcji nie widzę no chyba, ze z Huddlestonem na srodku obrony. W ataku zagra Bent z Campbellem zapewne. W pomocy Jenas, Bentley, Zokora i Huddlestone. Skład moze i niezly, ale oslabienia wrecz porażające zwłaszcza w tej obronie. Szachtar jesli mysli o awansie to bezwglednie musi to wykorzystac. Szachtar bez Nery&#39;ego Castillo i Hubschmanna, ale mimo to wyglądają zawodnicy tej drużyny na mocno nastawionych na zwycięstwo. Trener Lucescu zapowiada walkę o zwycięstwo ja postanowilem mu zaufac i postawic na wygraną jego podopiecznych nad mocno oslabionym Tottenhamem.
Mój typ: Szachtar Donieck - 2,00 w Expekt (7/10)]
nie zagra też Bale, a Radknapp powołał na ten mecz 8 zawodników z zespołu U-18. Przed Tottenhamem do rozegrania 6 meczów w 17 dni.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
VS


⚽ Lech - Udinese 1 3.10
▶ Bet365
Dzis kolejne wielkie sportowe święto w Polsce. Po wczorajszych awansach Skry i AZSu w siatkarskiej Lidze Mistrzów dziś również czekają nas nie małe emocje sportowe. A to za sprawą 1/16 piłkarskiego Pucharu Uefa gdzie dziś przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu dojdzie do pierwszego starcia pomiędzy Lechem Poznań a Udinese Calcio.
Kolejorz na pewno to spora niespodzianka że znalazł się aż tak wysoko. Jednak trzeba przyznać że to co prezentował Lech w fazie grupowej zasługuje na szacunek. Równe mecze z dużo bardziej utytułowanymi i sporo bogatszymi drużynami. A pomyśleć że gdyby nie ostatnia minuta meczu z Austrią Wiedeń (4:2) dziś zapewne nie mieli bysmy okazji cieszyć się z gry naszego , polskiego zespołu na wiosnę w Pucharach. Ostatni raz ta sztuka udała się Wiśle Kraków ale to już było bardzo dawno.
Mówi się że forma Lecha stoi pod znakiem zapytania. Zgodzę się. Jest to pierwszy wazny mecz o punkty Kolejorza od meczu w Rotterdamie gdzie na De Kuip po zwycięstwie 1:0 na Feyenordem zapewnili sobie awans z grupy. Ale to nie jest pierwszy oficjalny mecz Lechitów w tym roku. Bo zagrali kilka sparingowych meczów. Na pewno też nie można mówić że Lech dziś może nie wytrzymać meczu fizycznie. A to dlatego że okres przygotowawczy Lech razem z Wisłą i Legią zaczęli już dawno. Oczywiście że mogą trochę odstawać kondycją od Włochów którzy są w pełni sezonu ale myślę że Lechici wytrzymają. Warto również dać do porównania wczorajszy mecz na Villa Park gdzie CSKA mierzyło się z Aston Villą. Z góry CSKA było przez większośc osób skreślana ( prze ze mnie tez ???? ) że fakt iż jest to 1 oficjalny mecz ich w tym roku a villa jest w pełni sezonu to do anglii pojadą po jak najnizszy wymiat kary. Stało jak się stało , osiągnęli bdb wynik (1:1) i u siebie będą w komfortowej sytuacji bo to goście będą musieli się otworzyc. Wspominam od tym dlatego ponieważ chcę zaznaczyć to że Polska Ekstraklasa dopiero powoli będzie się wybudzać a Włoska Serie A gra na całego to nie powinno to byc kluczowym argumentem tego spotkania że Lech tego meczu nie wygra.
Mówiło się również o tym że Poznaniacy nie zdołają zatrzymać już po fazie grupowej swoich największych asów , m.in Stilica za którego Celtik oferował 3,5mln euro , Lewandowskiego , Rengifo czy Rafała Murawskiego. Widać że Lech nie myślał jak najszybciej zarobić jak większośc innych naszych klubów i zamiast sprzedawać to jeszcze kupował. ???? Na Bułgarską sprowadził Gordona Golika i Harisa Handzica. Fakt faktem że nie są to jeszcze póki co kluczowi zawodnicy Kolejorza ale fakt iż Lech ani myslał o sprzedaży swoich gwiazd świadczy że baaardzo poważnie traktują Puchar Uefa i na pewno widzą siebie w dalszej fazie ???? Kolejnym faktem że dzis Lech ten mecz wygra jest Stadion przy Bułgarskiej 5/7 i 20 tys najlepszych Polskich kibiców. W Pucharze uefa we wszystkich meczach rundy eliminacyjnej jak i zasadniczej oraz grupowej Lech nigdy nie schodził z tego stadionu pokonany. W lidze tylko raz na 8 meczów. Właśnie na tym stadionie Lech robil sobie koncerty bramek 4:1 z Khazarem Lenkoran i 6:0 z Grasshopers Zurych , na tym stadionie rozegrał mecz w którym o mało nie doprowadził kibiców do zawału w meczu z Austrią Wiedeń i bramką Murawskiego w ostatniej minucie i również na tym stadionie można powiedzieć uczył gry w piłkę piłkarzy z La Corunni i zespół Nancy. Bo chociaż wynik nie wskazuje (1:1 i 2:2) to Kolejorz tylko przez swoją nie skuteczność w ataku nie wygrał tych meczów stosunkiem choć by taki jak w meczu z azerami.
Dziś sporym osłabieniem Lecha powinien być Sławek Peszko który za głupi faul w Rotterdamie dostał żółtą kartkę i dziś w swoje urodziny jest za ich nadmiar zawieszony. Jednak Franz Smuda mówi że zaskoczy włochów. Mówi się że na pozycji peszko prawej pomocy zagra Robert Lewandowski. Robert na tej pozycji już grał i całkiem dobrz się spisał zaliczając asystę. Po za tym Smuda ma dziś do dyspozycji wszystkie swoje gwiazdy z Jesieni i dziś powinny wszystkie zagrać.
Udine wydaje się że kryzys mają za sobą. Od jesieni do prawie końca stycznia grali fatalnie i nie potrafili wygrywać. Meczem który okazał się być punktem zwrotnym ich formy było spotkanie u siebie z Juventusem gdzie wygrali 2:1. Od tego czasu rozegrali jeszcze 3 mecze jeden wygrali i 2 zremisowali. Włochom ciężko się gra na wyjazdach. W 12 meczach Serie A 2 razy wygrali 3 remisowali i aż 7 przegrywali. Jednak trzeba przyznać że w gr D radzili sobie calkiem nie źle. 3 zwyciestwa i jedna porazka (na wyjezdzie 2:0 z nijmegen) dało im pierwsze miejsce w grupie. Największe zagrożenie pod bramką Turiny powinnien siać duet napastników Antonio Di Natale oraz Fabio Quagliarella którzy razem w Serie A zdobyli 20 bramek. Również w grupie PU byli kluczowymi postaciami swojego zespoly bo zdobyli 4 bramki z 6. Kluczem do sukcesu bedzie wyłączenie ich z gry. Zadanie trudne aczkolwiek Lech mając na obronie Wojtkowiaka , Bosackiego , Arbolede czy Djurdievica wykonalne.
Tak więc myślę że Lechici mimo iż to jest ich pierwszy tak na prawde ważny mecz po długiej przerwie uporają się z Włochami mimo iż ostatnio wskazuje ich forma że nie co sie poprawiła to i tak mnie to nie przekonuje. Włoska liga się ostatnio bardzo wyrównała poziomem i tam już nie ma pewniaków. Franciszek Smuda , wspaniali kibice , presja sportowa i głód zwycięstwa i gry sprawi że nawet mimo braku sił Lechici będą zasuwac po boisku jak motorki , będą walczyć do ostatniej minuty o każdą piłkę po to aby zeby na terenie rywala mieć zaliczkę ???? Najlepiej kilku bramkową. Lech u siebie jest nie obliczalny i na pewno stać ich i na zwycięstwo 3:0 ;)

Przypuszczalne składy:
Lech: Turina - Wojtkowiak, Arboleda, Bosacki, Djurdjević - Lewandowski, Murawski, Injać, Stilić, Wilk - Rengifo

Udinese:
Handanović - Coda, Felipe, Zapata, Pasquale - Obodo, Inler, Pepe, Asamoah - Di Natale, Quagliarella
Mecz o 18. Transmisja TVP 2
 
ted 12,8K

ted

Forum VIP
TBM ale Modric zagra ;)
Fiorentina - Ajax
typ: 1 (-1)
kurs: 2,25 (bwin)
Fiorentina bedzie chciala w pełni wykorzystac przewage własnego boiska i wypracowac sobie niezła przewage do rewanzu, u siebie graja bardzo dobrze. Do składu wraca Felipe Melo a osłabien niema. Natomiast Ajax gra słabo, duzo kontuzji w tym doszła jeszcze Gabriego oraz Cvitanicha, do tego brak Huntelaara. Graja bez pomysłu, ostatni mecz z feyernoordem mogli przegrac jak i wygrac. Sadze ze tutaj przyjada bronic dobrego wyniku 0-0, jednak ze nieumia grac w defensywie to licze ze Fiora pokona ich roznica kilku goli.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
TBM ale Modric zagra ;)
z tego co ja wiem to Modric nie zagra, bo w ogole nie jest w kadrze powołanych na ten mecz ;) Do tego potwierdza sie to co mówił Reyess, ze Bale rownież nie zagra. W takiej sytuacji nie widze innej opcji jak Huddlestona na środku obrony a Chimbonde na boku wtedy.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Lech Poznan - Udinese 2 @2,40

Drużne Udinese obserwuje od dawien dawna i w tym spotkaniu jakiejś sensacji sie nie spodziewam. Nazywanie Włochów średniakiem moim zdaniem moja sie całkowicie z rzeczywistością. Być może słabszo ostatnio wyniki Udine rozbudzały nadzieje ale te dwa klubu to dwie zupełne inne bajki. Włosi to kompletna, zdyscyplinowana drużyna z wspaniałymi nazwiskami w składzie. Świetny duet napastników Di Natale - Quagliarella śmiało puka do reprezentacji, podobnie jak pomocnik Pepe. Zawodnicy mieli &quot;gorszy&quot; okres ale jak na profesjonalistów przystało potrafili sie przełamać, a ich ostatnie mecze wyglądały bardzo pozytywnie. Jeżeli chodzi o Lecha to sporym sukcesem jest już udział w pucharze na tym poziomie. Dzięki dobrej postawie na jesieni i odrobinie szczęścia mogą dalej reprezentować nasz graj w Europejskich rozgrywkach. Ciężko jednak doszukać sie jakiś pozytywnych przesłanek przed meczem.. Liga nie gra od jakiegoś czasu, piłkarze maja prawo nie czuć piłki ( liga Włoska gra nom-stop oczywiście ) i dodatkowo pojawiły sie problemy korupcyjne co na pewno nie poprawia atmosfery w zespole. Może Poznaniacy nas dzisiaj czymś zaskoczą, może Włosi zlekceważa rywala, bo w innym przypadku innego rezultatu jak wygrana Udinese nie widze :]
 
parker.94 0

parker.94

Użytkownik
Postaram sie podać moje typowania co do 1/16 Pucharu Uefa na dzień 19.02.2009

Spotkanie: Lech Poznań - Udinese Calcio
Typ: 1
Kurs: 2,80
Mój typowany wynik: 2:1
Bukmacher: bet-at-home


Spotkanie: Shakhtar Donieck - Tottenham Hotspur
Typ: 2
Kurs: 4,20
Mój typowany wynik: 0:1
Bukmacher: bet-at-home


Spotkanie: FC Kopenhaga - Manchester City
Typ: 2
Kurs: 2,20
Mój typowany wynik: 1:2
Bukmacher: bet-at-home


Spotkanie: AC Fiorentina - Ajax Amsterdam
Typ: X
Kurs: 3,70
Mój typowany wynik: 1:1
Bukmacher: bet-at-home


Spotkanie: Olympique Marsylia - Twente Enschede
Typ: 1
Kurs: 1,55
Mój typowany wynik: 3:2
Bukmacher: bet-at-home


-----=====:spokodfhgfh:MOJE TYPY:spokodfhgfh:=====-----
http://forum.bukmacherskie.com/s...ad.php?t=26839
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Fiorentina - Ajax (Ile goli zostanie strzelonych?) ✅
Typ: Mniej niż 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: bwin

Analiza: Dziś o 20.45 na Stadio Artemio Franchi we Florencji rozpocznie się jedno z ciekawszych spotkań 1/16 finału Pucharu UEFA, w którym miejscowa Fiorentina podejmować będzie drużynę Ajaksu Amsterdam.
Co prawda to podopieczni Cesare Prandelli&#39;ego są faworytem dzisiejszego pojedynku, jednak moim zdaniem każdy wynik jest w tym meczu możliwy, gdyż naprzeciw siebie stają naprawdę mocne drużyny, z których każda może przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Gilardino i Mutu po stronie gospodarzy, czy Suarez i Sulejmani po stronie gości, to zawodnicy, którzy jedną indywidualną akcją potrafią przesądzić losy spotkania.
Cesare Prandelli miał przyjemność prowadzić Violę w 4 pojedynkach z holenderskimi drużynami, które miały miejsce w poprzedniej edycji tych rozgrywek (dwukrotnie 1:1 z FC Groningen oraz 1:1 i wygrana 2:0 z PSV Eindhoven). Wszystkie spotkania były zacięte i, jak widać, kończyły się wynikami underowymi.
Mimo iż obie drużyny dysponują sporym potencjałem w ofensywie i w rozgrywkach ligowych zdobywają pokaźną ilość bramek, w tym meczu nie spodziewam się ich dużo. Moim zdaniem minimalne zwycięstwo, z racji gry na własnym stadionie, odniesie Fiorentina.
Mój typ: 1:0.
 
Z 0

zork123

Użytkownik
Moim zdaniem w dzisiejszym meczu Lecha możliwy jest każdy wynik. Sportowo oczywiście Udinese jest mocniejsze, ale dzisiaj może zostać to zniweczone trzema czynnikami:

1. W Poznaniu właśnie zaczął padać śnieg a temperatura wynosi -5 stopni. Lech rozgrywał już w tym sezonie mecze w takich warunkach Udinese chyba nie

2. Udinese trochę lekceważy Lecha. Jego zawodnicy pytani przez dziennikarzy o mocne strony Lecha albo odpowiadają wymijająco albo mówią bardzo ogólnikowo. Wydaje mi się, że nie są przygotowani pod względem taktycznym na 100%.

3. Mobilizacja w Poznaniu zarówno wśród kibiców jak i wśród piłkarzy. Dzisiaj wielu obserwatorów będzie na widowni. Każdy piłkarz Lecha będzie dawał z siebie 110% żeby zostać zauważonym.

Może być różnie ten mecz to raczej no bet
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Moim zdaniem w dzisiejszym meczu Lecha możliwy jest każdy wynik. Sportowo oczywiście Udinese jest mocniejsze, ale dzisiaj może zostać to zniweczone trzema czynnikami:

1. W Poznaniu właśnie zaczął padać śnieg a temperatura wynosi -5 stopni. Lech rozgrywał już w tym sezonie mecze w takich warunkach Udinese chyba nie

2. Udinese trochę lekceważy Lecha. Jego zawodnicy pytani przez dziennikarzy o mocne strony Lecha albo odpowiadają wymijająco albo mówią bardzo ogólnikowo. Wydaje mi się, że nie są przygotowani pod względem taktycznym na 100%.

3. Mobilizacja w Poznaniu zarówno wśród kibiców jak i wśród piłkarzy. Dzisiaj wielu obserwatorów będzie na widowni. Każdy piłkarz Lecha będzie dawał z siebie 110% żeby zostać zauważonym.

Może być różnie ten mecz to raczej no bet
1. Udinese to klub z regionu Alpejskiego, u nich obecnie jest wiecej sniegu niz w Poznaniu.

2. Pilkarze Udinese dopoki nie przylecieli do Polski nie mieli zadnych odpraw taktycznych czy innych pogawedek na temat rywala dlatego tez ich odpowiedzi na temat Lecha byly wymijajace bo poprostu nie mieli o czym mowic.

3. Mobilizacja w Polskich klubach jest zawsze gdy gra sie z kims z najsilniejszych europejskich lig.... inna sprawa ze niemal zawsze konczy sie na mobilizacjii.
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Spotkanie: Marsylia -vs- Twente ⛔⛔⛔
Typ: X
Kurs: 3,73
Bukmacher:pinnacleSports

Analiza: Dzisiaj na Stade Velodrome arcy ciekawy pojedynek. Miejscowy Olympique Marsylia przeciwko holenderskiemu Twente. Jest to jeden z dzisiejszych hitów spotkan. Obie drużyny znakomicie ostatnio radzą sobie w lidze. Zacznijmy od gospodarzy. Do 1/16 dostali się poprzez zajęcie 3 miejsca w fazie grupowej ligi mistrzów, gdzie nic nadspodziewanego jednak nie pokazali. Ostatnie poczynania w lidze jednak budzą podziw. Na 5 ostatnich spotkań zdobyli aż 12 pkt z bilansem 4-0-1 w bramkach 6-1. Jest to znakomity wynik biorąc pod uwagę z kim grali:

Auxerre vs. Olympique Marseille 0:2
Olympique Marseille vs. Le Havre 2:0
Sochaux vs. Olympique Marseille 1:0
Olympique Marseille vs. Girondins Bordeaux 1:0
Monaco vs. Olympique Marseille 0:1

Widzimy, że może zwycięstwa nie były wysokie jednak z trudnymi rywalami. Na 14 kolejek przed końcem tracą zaledwie 5 pkt do Lyonu, zajmując 3 pozycję w lidze. Na własnym obiekcie spisują się bardzo dobrze. Bilans 7-2-3 jest jednym z lepszych w lidze. Trener Eric Gerets ma przed meczem z Holendrami sporo kłopotów z zestawieniem 11. Nie zagrają Sylvain Wiltord, Brandao oraz Mamadou Samassa. Po cięzkiej kontuzji wróci Mamadu Niang, który najprawdopodobniej wybiegnie w podstawowym ustawieniu. Nie pewni występu są także Ziani oraz Julien Rodriguez. Do gry wraca kapitan Marsylii Lorik Cana, jednak bardzo wątpliwe iż wystąpi przez całe 90 minut.

W szeregach gości panuje znakomita atmosfera. Od początku roku jeszcze nie odnieśli goryczy porażki i zajmują wysoką 2 pozycję w Eredivisie. Ostatnie 5 spotkań to 3 zwycięstwa oraz 2 remisy.

Heracles Almelo vs. FC Twente 1:2
FC Twente vs. FC Utrecht 0:0
FC Twente vs. NAC Breda 4:1
De Graafschap vs. FC Twente 2:2
FC Twente vs. FC Volendam 2:1

Łatwo zauważyć, iż remisy były odnoszone na wyjazdach. Bilans w lidze Twente na obcych stadionach to 6-3-2. Do 1/16 Holendrzy awansowali z 2 miejsca w grupie A Pucharu UEFA, gdzie rywalizowali z bardzo silnymi zespołami: Schalke Gelsenkirchen, Manchesterem City, Paris Saint-Germain i Racingiem Santander. Trener Steve McClaren ma do dyspozycji cały skład i nie musi kombinować z jego zestawieniem. Wypuści najmocniejszą jedenastkę jaką w tej chwili dysponuje.

Biorąc pod uwagę obecną znakomitą formę obu zespołów, remis jest tutaj bardzo możliwy. Drużyny jeszcze nigdy ze sobą nie grały. Z pewnością drużyna Marsylii jako gospodarz ma teoretycznie o wiele większe szanse. W swoich szeregach mają znakomitych graczy jak Hatem Ben Arfa. Jednak sądzę iż podopieczni McClarena będą chcieli urwać pkt na wyjeździe, aby grać spokojniej w rewanżu na własnym stadionie. Początek spotkania o 20:45.


edit
Twente zagrało bardzo dobrze i wygrało w Marsylii. Jestem pewien, że u siebie nie dadzą zabrać sobie zwycięstwa. Przeczuwałem X2, ale poleciłem X trudno.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Alle wczoraj Fiora się nie popisała. Przegrała ze słabo spisującym się ostatnio Ajaxem mimo iż cały mecz miała przewagę ale nie potrafiła strzelic bramki. Pierwszy strzal Ajaxu w II polowie no i gol :] masówka wczorajsza forum poszła na ⛔ mam jednak przeczucie ze Fiora przejdzie Ajaks
 
piorkoo 0

piorkoo

Użytkownik
Myślę że pewniakiem na jutro jest Wolfsburg, który w tym sezonie na własnym stadionie imponuje formą. W ostatnich 6 spotkaniach w lidze jako gospodarz zdobył 18 pkt.
VfL Wolfsburg - Mönchengladbach 3 : 0
VfL Wolfsburg - Energie Cottbus 3 : 0
VfL Wolfsburg - VfB Stuttgart 4 : 1
VfL Wolfsburg - Hannover 96 2 : 1
VfL Wolfsburg - Bochum 2 : 0
VfL Wolfsburg - Hertha Berlin 2 : 1
 
makaveli23 617,8K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Kurs na Lecha 6.25 ???? czemu nie :?:??? CSKA, Standard (napewno Braga odpusci i wystawi rezerwowy sklad, czym pozwoli Standardowi na jednobramkowa wygrana) to pewniaki na jutro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom