>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/16 Uefa

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Pary 1/16 finału Pucharu UEFA:

1) Paris Saint Germain (Francja) vs VfL Wolfsburg (Niemcy)
2) FC Kopenhaga (Dania) vs Manchester City (Anglia)
3) NEC Nijmegen (Holandia) vs Hamburger SV (Niemcy)
4) Sampdoria Genua (Włochy) vs Metalist Charków (Ukraina)
5) FC Braga (Portugalia) vs Standard Liege (Belgia)

6)
Aston Villa (Anglia) vs CSKA Moskwa (Rosja)
7) Lech Poznań (Polska) vs Udinese Calcio (Włochy)
8) Olympiakos Pireus (Grecja) vs Saint-Eteinne (Francja)
9) ACF Fiorentina (Włochy) vs Ajax Amsterdam (Holandia)

10)
Aalborg BK (Dania) vs Deportivo La Coruna (Hiszpania)

11)
Werder Brema (Niemcy) vs AC Milan (Włochy)
12) Girondins Bordeaux (Francja) vs Galatasaray Stambuł (Turcja)
13) Dynamo Kijów (Ukraina) vs Valencia CF (Hiszpania)
14) Zenit Sankt Petersburg (Rosja) vs VfB Stuttgart (Niemcy)
15) Olympique Marsylia (Francja) vs Twente Enschede (Holandia)
16) Szachtar Donieck (Ukraina) vs Tottenham Hotspur (Anglia)
Drużyny po lewej rozegrają pierwsze mecze na swoim boisku (18-19 lutego)
Drużyny po prawej zagrają rewanż na swoim terenie (26 lutego)

Zapraszam do pisania analiz oraz komentarzy.
 
R 0

roscky7

Użytkownik
Ciekawie zapowiadaja sie mecze:
Werder - AC Milan (moze dojsc do niespodzianki choc milan ostatnio nam pokazal ze potrafi grac)
PSG - Wolfsburg (stawiam na Wolfsbug;) )
Aston Villa - CSKA Moskwa ( dwie silne druzyny juz w 1/16 finalu, oj bedzie sie dzialo, wygra CSKA! Pokazala w grupie co potrafi!) ;);)
 
P 0

poland

Użytkownik
Szalony kupon? Ale dlaczegoby nie!
Jak co roku o podobnej porze ustawiam kupon z duzym wyprzedzeniem. Z uwagi ze zaklady to tylko czysta rozrywka, całkowity kurs na dzien dzisiejszy to: 5690,69 (kazdy moze policzyc sobie ile mozna wygrac). Po co grac, skoro nie ryzykujemy prawda? ???? Postaralem sie w miare opisac wam moj kupon, ktory zrealizowalem za posrednictwem bet-at-home (kwoty mojego kupony jednak nie zdradze, z powodu wlasnego bezpieczenstwa ???? )
Wszystkie Mecze odbeda sie 18 Lutego 2009r.
Prosze o pomoc i opinie przy tych typach:
01 - Typ - Typ: 2 Aalborg - Deportivo La Coruna
02 - Typ - Typ: 2 Werder Bremen - AC Milan
03 - Typ - Typ: 1 UC Sampdoria - Metalist Kharkiv
04 - Typ - Typ: 1 Paris Saint Germain - VFL Wolfsburg
05 - Typ - Typ: 1 Olympique Marseille - Twente Enschede
06 - Typ - Typ: 1 Lech Poznan - Udinese Calcio
07 - Typ - Typ: 1 FC Zenit St.Petersburg - VFB Stuttgart
08 - Typ - Typ: 2 FC Kopenhagen - Manchester City
09 - Typ - Typ: 2 NEC Nijmegen - Hamburger SV
10 - Typ - Typ: 1 AC Fiorentina - Ajax Amsterdam
11 - Typ - Typ: 1 Aston Villa - CSKA Moscow
12 - Typ - Typ: 1 Olympiacos Piraeus - AS Saint Etienne
13 - Typ - Typ: 1X Girondins Bordeaux - Galatasaray Istanbul
1- Moim zdaniem bez podstawnie Deportivo, mimo ze Deportivo zajmuje odlegle 8 miejsce w Primiera Division jest o klase lepszym zespolem niz Aalborg, ponadto Aalborg slabo sobie radzi w lidze w tym roku (6 miejsce)
2- W sumie moim zdaniem AC Milan, obudzilo sie w tym roku, dodatkowe wzmocnienie D.Beckhamem moze tylko napedzic ten zespol, czego dowodem jest zwyciestwo w dobrym stylu w ostatniej kolejce w Serie A (4-1), Milan jest 3 a Werder dopiero 8!
3- US Sampdoria to 15 zespol Serie A, jednak tutaj przede wszystkim przemawia do mnie wyzszosc ligi wloskiej nad ukrainska, ponadto sam kurs (1-1,75 \ X-3,30 \ 2-4,40) wskazuje nam zdecydowanego faworyta!
4- PSG to moj faworyt akurat w tym spotkaniu, przede wszystkim wlasne boisko to bedzie ATUT PSG, ktore moim zdaniem na dzien dzisiejszy posiada spokojnie takich zawodnikow ze mysle 2-0 powinna pokonac VFL. Miejsca w swoich ligach (odpowiednio) 6(fr) i 9(de)
5- Olympique Marseille to zdecydowany faworyt tego spotkania, atut wlasnego boiska, o klase jak nie dwie lepszy zespol. Krotko: Olympique Marseille!
6- LECH, nasza perelka w europejskich Pucharach, moim zdaniem Franz jest juz na tyle doswiadczonym trenerem, i posiada na tyle dobry zespol (nikt z podstawowych zawodnikow LECH&#39;a nie odszedl w zimowym okienku!) ze bedzie w stanie spokojnie rywalizowac z Udinese ktore uwaga zajmuje w tym sezonie 14 miejsce w SERIE A! Franz 2x juz rywalizowal w Pucharach wlasnie z tym klubem! Jednak wyjatkowy slaby sezon tego zespolu moze byc rowniez dodatkowym atutem dla Lechitow ktorzy sa Liderem polskiej Ekstraklasy!, ponadto przy swojej wspanialej publicznosci mysle ze rozniosa Udinese!
7- Moim zdaniem u siebie Zenit bedzie nie do przejscia, szczegolnie dla Ekipy VFB ktora w tym roku razi straszna nie skutecznoscia (10 miejsce w Niemieckiej Bundeslidze!). Krotko: ZENIT!
8- Moim zdaniem Manchester City w pore pouklada swoj sklad na tyle aby bez problemu wygrac z FC Kopenhagen, mimo ze 1 spotkania odbedzie sie na terenie przeciwnika. Manchester City to druzyna ktora jest moim faworytem w drodze do Finalu po Puchar UEFA, mysle ze nawet spokojna wygrana jest jak najbardziej na miejscu!
9- Moj typ to Hamburger SV, a dlaczego? Doskonale wyniki meczów kontrolnych, ponadto dobra lokata w Budeslidze (4 miejsce!), moim zdaniem NEC ktory w tym sezonie radzi sobie na calej linii slabo (8 miejsce), nie bedzie wstanie przeciwstawic sie HSV..
10- Fiorentina to 7 zespol Serie A, moim zdaniem bardzo silna druzyna (szczegolnie w Pucharze UEFA), wydaje mi sie ze mecz z AJAX&#39;em bedzie prawdziwym widowskiem! Mimo ze AJAX to AJAX (2 miejsce!) wydaje mi sie ze to wlasnie Fiorentina wygra pierwszy mecz na wlasnym terenie! ????
11- Aston Villa (4!!! DRUZYNA PREMIERSHIP) najlepszy sezon od lat tej angielskiej druzyny, w tym roku strasznie mi anglicy imponuja! CSKA ktore wprawdzie wygralo swoja grupe, jednak jak dla mnie w NIEPRZEKONUJACYM stylu, slabe wyniki tej druzyny w fazie grupowej + to ze 1 mecz jest w Anglii, sklania mnie do postawienia na wlasnie rewelacyjna ASTON Ville (wg. MNIE NAJTRUDNIEJSZY MECZ na tym KUPONIE)
12- Olympiakos to druzyna ktorej nie trzeba przedstawiac, zmierzy sie z 17 zespolem Ligue 1, bez dwoch zdan AS Saint Etienne przezywa pewnego rodzaju kryzys, wydaje mi sie ze u siebie Olympiakos spokojnie wygra roznica 2-3 bramek!

13- Bordeaux to 2 zespol Ligue 1, to zespol ktory jest strasznie solidna marka, prezentuje dobry football, na stalym poziomie! Dodatkowym atutem jest wlasne boisko! Jednak dlaczego 1X? Po prostu mam pecha do Tureckich zespolow przy obstawianiu kuponow ;)
 
P 0

priboj

Użytkownik
01 - Typ - Typ: 2 Aalborg - Deportivo La Coruna
✅

02 - Typ - Typ: 2 Werder Bremen - AC Milan
⛔ Tu bym uważał na Twoim miejscu , bo Werder u Siebie solidny a tak Włoska liga i ten Milan to wydaje mi się że to jakaś ściema straszna i jak czasem widzę jak ten Milan gra mając taki skład to jedynym słowem ŻaL ????

03 - Typ - Typ: 1 UC Sampdoria - Metalist Kharkiv
✅

04 - Typ - Typ: 1 Paris Saint Germain - VFL Wolfsburg
✅ tylko że 1x

05 - Typ - Typ: 1 Olympique Marseille - Twente Enschede
✅ nawet [0:1] 1

06 - Typ - Typ: 1
Lech Poznan
- Udinese Calcio
✅ wiara Polskiego kibica , no i oczywiście styl gry (jeśli oczywiście nie spadł poziom gdyz po przerwie istnieje ryzyko niezgrania)+ doping i MASAKRA !!
07 - Typ - Typ: 1 FC Zenit St.Petersburg - VFB Stuttgart
⛔ po ostatnich wynikach tej niemieckiej drużyny gram &quot;2&quot; np: ( Bayer-
VFB Stuttgart 2-4 ) widać że na wyjeździe się dobrze czują ????

08 - Typ - Typ: 2 FC Kopenhagen - Manchester City
✅

09 - Typ - Typ: 2 NEC Nijmegen - Hamburger SV
✅

10 - Typ - Typ: 1 AC Fiorentina - Ajax Amsterdam
✅

11 - Typ - Typ: 1 Aston Villa - CSKA Moscow
✅

12 - Typ - Typ: 1 Olympiacos Piraeus - AS Saint Etienne
✅

13 - Typ - Typ: 1X Girondins Bordeaux - Galatasaray Istanbul
⛔ powinna być jedyneczka bo Turcy to się napinają ale u Siebie w lidze
 
K 0

krakk

Użytkownik
Właśnie to samo mnie zdziwiło w tych typach.. żadnego remisu??!!
Taki kupo nie ma szans powodzenia, nie ma opcji aby nie było przynajmniej 2 remisów
Co do Lecha to według mnie nie ma szans na wygraną.. Udinese wraca po kryzysie do formy a Lech jedynie zaczął trenować ale poważniejszych meczy jeszcze nie miał. Peszko nie zagra z powodu kartek, a Wilk skręcił kostkę i raczej nie zagra.
 
radosny 0

radosny

Użytkownik
NEC Nijmegen - Hamburger SV
AC Fiorentina - Ajax Amsterdam
Aston Villa - CSKA Moscow
Nie wiem czemu.. ale w tych 3 meczach śmierdzi mi remisem.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
zagraj na kazdy osobno. kursy powinny byc powyzej 3 na remis wiec wyjdziesz na plus jesli choc jeden wejdzie.

Ja mam nieco inne propozycje
1.Aalborg - Deportivo
Aalborg strzeli
2.Werder - Milan
Milan strzeli (ewentualnie bym nie ruszał)
3.Sampdoria - Metalist
under 2,5
4.PSG - Wolfsburg
X
5.Lech - Udinese
żaden wynik mnie nie zdziwi (nawet 3:0 w jedną czy w drugą)
6.Zenit - Stuttgart
awans Stuttgartu w dwumeczu
7.Kopenhaga - Man.City
nie ruszałbym
8.Fiorentina - Ajax
1
9.Aston Villa - CSKA
over 2,5
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
zagraj na kazdy osobno. kursy powinny byc powyzej 3 na remis wiec wyjdziesz na plus jesli choc jeden wejdzie.

Ja mam nieco inne propozycje
1.Aalborg - Deportivo
Aalborg strzeli
2.Werder - Milan
Milan strzeli (ewentualnie bym nie ruszał)
3.Sampdoria - Metalist
under 2,5
4.PSG - Wolfsburg
X
5.Lech - Udinese
żaden wynik mnie nie zdziwi (nawet 3:0 w jedną czy w drugą)
6.Zenit - Stuttgart
awans Stuttgartu w dwumeczu
7.Kopenhaga - Man.City
nie ruszałbym
8.Fiorentina - Ajax
1
9.Aston Villa - CSKA
over 2,5
Mysle, ze z tego calego zestawu najpewniejsze wydaja sie under, over oraz ze Aalborg strzeli. CSKA z pewnoscia ma znowu chrapke na puchar, Villa tez im pewnie nie odpusci, wiec raczej mozna sie spodziewac duzo bramek, w przeciwienstwie do meczu w Genoi, gdzie Metalist bedzie chcial wywiezc korzystny remis lub jakies 1:0 w swoim stylu. Aalborg juz pokazal, ze gole potrafic strzelic roznym utytulowanym druzynom i u siebie z pokonaniem bramkarza Depor nie powinni miec wiekszego problemu. Sporo przesadzony wydaje sie mi kurs na Dynamo, ktore jesli chce awansowac musi pokonac Valencie, ktora wcale ostatnio nie blyszczy. Dodatkowo Olympiakos powinien wygrac, ale kurs na niego tak leci, ze az niemilo. Plus jeszcze over w Marsylii i wcale niezly kurs mozna miec.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Już w najbliższe dni środę i czwartek odbędą się pierwsze mecze 1/16 finałów Pucharu UEFA. Nas najbardziej interesuje spotkanie Lecha Poznań z Udinese. Jednakże oprócz tego pojedynku odbędą się równie ciekawe mecze jak choćby Werder - Milan czy też Aston Villa - CSKA.

Oto notowania na spotkania 1/16 finałów u bukmachera Bet-at-home:




Zapraszam do dyskusji na temat spotkań i jednocześnie przypominam o zasadzie nie wklejania &#39;suchych&#39; typów !

Warto zwrócić uwagę, że po dzisiejszych informacjach nt. wystawienia przez Udinese kilku rezerwowych kursy na Lecha spadły w dół.
 
seneka 0

seneka

Użytkownik
Werder - Milan
Typ : Over 2.5 @ 1.80
Buk : Unibet

Spotkanie Werder - Milan jest jednym z ciekawszych w tej fazie Pucharu Uefa. Werder jest druzyna która jest usposobiona dosc ofensywnie. Zawsze graja do przodu i w ich meczach mozemy zobaczyc przewaznie kilka bramek ( duzo traca , duzo strzelaja) o czym swiadczy fakt że na 20 gier w lidze 13 zakończyło sie wynikiem over 2.5. Sadze ze Werder nie powinien miec problemow ze strzeleniem 1-2 bramek w meczu z Milanem który w derbach Mediolanu w miniony weekend zaprezentował sie troszke słabo dopuszczając do wielu sytuacji strzeleckich dla Interu co przy lepszej dyspozycji Adriano mogło sie skończyć w granicach 3-4 do 1 a nie 2-1. W jutrzejszym pojednyku spodziewam sie otwartej gry z jednej jak i drugiej strony. Sadze ze Milan pomimo tego ze jest to drużyna włoska nie bedzie murował swojej bramki i majac takich zawodnikow jak seedorf , pirlo , pato , inzaghi uda im sie cos jutro ustrzelic. Mam też nadzieje że pomimo absencji gwiazd jednej jak i drugiej drużyny ( W Werderze nie zagra Diego , w AC Milan nie zobaczymy Kaki , a także Gattuso) zobaczymy ciekawy spotkanie ????
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik

W czwartkowy wieczor o godzinie 20.45 odbedzie sie pierwszy mecz 1/16 P. UEFA pomiedzy wloska Fiorentina a holenderskim Ajaxem. Fanom europejskiej pilki nie trzeba tych ekip specjalnie przedstawiac, holendrzy zawsze w swojej lidze walcza o mistrzostwo a i Fiorentina ostatnimi czasy jest bardzo mocna druzyna o czym niech swiadcza chocby wystepy w elitarnej Lidze Mistrzow w tym sezonie. Oba zespoly sa obecnie w odmiennej formie, Ajax bardzo slabo zaczal runde wiosenna (ostatnie 5 meczy to 3 porazki, remis i wygrana ze salbym w tym sezonie Feyenordem), pomimo tego ze potrafia stwarzac sobie sytuacje strzeleckie to graja bardzo nieskutecznie, kuleje u nich rowniez gra defensywna (stracili dwa gole na wlasnym stadionie z Heraclesem ktory zajmuje dopiero 14 miejsce w Eredivisie czy tez 4 bramki w wyjazdowym meczu z Vitesse ktore w tej lidze jest typowym sredniakiem). Pomimo tego ze ostatni wygrany mecz poprawil nieco morale w druzynie to wciaz sa daleko od najwyzszej formy. Wlosi natomiast na wiosne prezentuja sie bardzo dobrze (ostatnie 5 spotkan to 3 zwyciestwa, remis i bardzo pechowa porazka ze slynnym Juventusem), swoj potencjal pokazali chocby w ostatnim meczu przeciw Genoi (5 miejsce w lidze), zdolali zremisowac trudne wyjazdowe spotkanie przegrywajac juz 0-3, byl to mecz o duzym znaczeniu dla ukladu tabeli poniewaz ten remis pozwolil zachowac im 4 miejsce w lidze dajace prawo startu w el. LM w przyszlym sezonie. Swietna forma i skutecznoscia blysnal Mutu ktory strzeli 3 gole, byl to klasyczny hattrick. Rumun wraz z Gilardino ktory odzyl po odejsciu z Milanu to atak ktorego obawiac sie moga najlepsze druzyny w Europie wiec mysle ze niejednokrotnie uda im sie rozmontowac slabo dysponowana defensywe Ajaxu. Dodajac do tego fakt ze z kadry Ajaxu na ten mecz wypadl Gabri (zderzyl sie w ostatnim meczu z Royem Maakayem doznajac wstrzasu mozgu), defensywny pomocnik ktory dotychczas byl podstawowym i bardzo waznym pilkarzem holendrow, jak i rowniez dwie inne absencje: Dario Ćvitanich&#39;a i Jan Vertoghen&#39;a ktorych rowniez wyeliminowaly kontuzje warto w tym meczu postawic na zwyciestwo Fiorentiny. A majac w pamieci ostatni swietny wystep Adriana Mutu warto tez chyba zaryzykowac ze to on strzeli jedna z bramek, bo zarowno umiejetnosci jak i forme ku temu posiada odpowiednie.

Typy:
Fiorentina 1,57 bet365⛔
Mutu strzeli ?? /narazie jeszcze nie widzialem kursow na to zdarzenie/⛔
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jakoś kompletnie nie pasują mi do typowania te mecze na chwilę obecną, ale może ostatecznie coś z tego zestawu par wybiorę. Na pierwszy ogień kusi mnie Olympiakos. W lidze gra wręcz rewelacyjnie i teraz ma szansę potwierdzić to w pucharze UEFA w meczu z St.Etienne, które świetnie przebrnęło przez fazę grupową, ale czy dalej będzie tak grało ? Zieloni walczą o utrzymanie w Ligue 1 na dzien dzisiejszy i mimo iż złapali teraz zwyżkę formy to jestem zdania, ze w Pireusie przegrają.
 
L 0

lookaz_86

Użytkownik
Podziele sie swoimi typkami, zeby poznac wasze opinie : p Kursy z expekta
Olympiacos CFP - Saint Etienne 1 1.60
Mysle ze Grecy powinni wygrac, bo w lidze w tym roku prezentuja sie znakomicie, na 22 kolejki wygrali 18 meczy a tylko raz przegrali, a Francuzi sa tylko o 1 miejsce wyzej nad strefa spadkowa i chyba juz bardziej mysla o utrzymaniu niz o grze w pucharach.
Aalborg BK - Deportivo La Coruña 1X 1.60
Tu mnie zacheca dosc wysoki kurs. Alborg juz w LM pokazal ze u siebie jest grozny dla wszystkich (no oprocz ManU) ;P. Takze po poczatkowych problemach w lidze wyszedl z dolka i ostatni mecz wygral 3-1 z FC Kobenhavn z tym, ze to bylo juz 30.11 i trwa przerwa w rozgrywkach a wiadomo Deportivo juz jest w rytmie meczowym i dlatego przez to sie ciagle waham czy to grac.
Werder Bremen - AC Milan X2 1.45
Werder w tym roku rozczarowuje wiec mysle ze nie beda w stanie pokonac Milanu.
NEC Nijmegen - Hamburger SV x2 1,25
Mysle ze powinni nawet wygrac :p
I do tego jeszcze ktorys z underow/overow:
FC Zenit St. Petersburg - VfB Stuttgart over 2,5 1,90
Dwie ofensywnie grajace druzyny i mysle ze te 3 bramki minimum padnie.
Albo ten underek na Sampdorie co juz byl wymieniony.
Czekam na komenty.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ja bym mecz Werderu z Milanem omijał szerokim łukiem. Miałem okazję oglądać ostatnie spotkania ekipy Ancelottiego i są obecnie nieobliczalni. Pato może grać wspaniale, ale może i zawodzić. W linii pomocy jedynie Ambrosini biega, walczy. Pirlo często bez pomysłu na rozegranie akcji. Ronaldinho jedynie miewa przebłyski świetnej gry. Na prawdę według mnie ciężko o typ w tym meczu i chyba najlepiej go odpuścić.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dokładnie panowie zgadzam sie z TBM!!!
Z dala od MILANU , doświadczenia z tą drużyną mnie do niej nie przekonują...
Ogólnie graja SYF!! Jak na taka drużyne
 
tttt3 0

tttt3

Użytkownik
to ja też opiszę moje typy na PUEFA. Nie wszystkie mecze, tylko te które wg mnie mogą wejść
kursy z Bet-at-home

Olympiacos Piraeus - AS Saint Etienne 1.55
Olympiakos w lidze gniecie wszystkich po kolei a Saint Etienne raczej do końca sezonu będzie musiało martwić się o ligowy byt. Sam awans z grupy powinien być dla Francuzów sukcesem, a jeśli mają powalczyć z Olympiakosem, to raczej u siebie. Jak dla mnie Grecy są zbyt mocni u siebie dla Saint Etienne.

Aston Villa - CSKA Moscow 1.85
AV w środku sezonu a CSKA w środku okresu przygotowawczego przed nowym sezonem. The Villans ostatnio przegrali z Evertonem ale chyba nie należy przywiązywać zbyt dużej wagi do tego meczu. Nie wiadomo co pokaże CSKA zwłaszcza że sezon w Rosji zaczyna się za kilka tygodni. Aston Villa jest w gazie i w pełnym rytmie meczowym, tak więc bardziej skłaniam się ku jedynce.

Lech Poznań - Udinese Calcio NO BET
Udinese to cholernie nieprzewidywalna drużyna, Lech nie rozpoczął jeszcze rundy rewanżowej. Może być różnie w tym meczu.

Werder Bremen - AC Milan 2.40
Werder gra ostatnio straszną padakę, Milan też nie najlepiej ale i tak z pewnością lepiej niż Bremeńczycy. Potencjał kadrowy po stronie gości, Werder w kryzysie, więc dwójeczka całkiem prawdopodobna.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

Werder Brema – AC Milan
1:1​


Jutro w końcu wracają europejskie puchary a dokładniej Puchar Uefa. Z jutrzejszych spotkań bardzo ciekawie zapowiada się pojedynek Werderu Brema z Milanem. Werder w tym sezonie mocno rozczarowuje swoich fanów. W ligowej tabeli zajmują dopiero 10 miejsce. W lidze nie wygrali już od trzech spotkań (dwie porażki i jeden remis). O wiele lepiej spisuje się włoski Milan. W ligowej tabeli plasują się na 3 pozycji tracąc dwa punkty do wicelidera z Turynu. Ostatnie dwa spotkania Rossonerich to remis (z Regginą 1:1) oraz porażka ( z Interem 2:1). Jednak patrząc po jeszcze wcześniejszych spotkaniach możemy dostrzec, że Milan najczęściej tracił punkty w spotkaniach z równie silnymi rywalami takimi jak Juventus czy Roma.
Werder Brema grał wcześniej w Lidze Mistrzów jednak te rozgrywki zakończył zajmując trzecie miejsce w grupie. Co ciekawe wygrali tylko jedno spotkanie z głównym faworytem do awansu Interem (2:1). Równie słabo jak Werder w LM radził sobie Milan w Pucharze Uefa. Najpierw w dwumeczu pewnie pokonał Zurich ( 3:1, 0:1). Następnie w grupie rozprawił się z Heerenveen (1:3) z Bragą (1:0). Dwa ostatnie mecze zremisował. Najpierw z Portsmouth a następnie z Wolfsburgiem (oba spotkania po 2:2).
Jeśli chodzi o braki w obu ekipach to w drużynie gospodarzy do gry wraca Diego. Na boisku raczej nie zobaczymy Niepewny natomiast jest występ Vranjesa i Jensena. Natomiast zespół gości będzie musiał radzić sobie bez Kaki oraz Gatusso. W obronie również nie zobaczymy Maldiniego, któremu Carlo Ancelotti chce dać odpocząć. Nie oznacza to, że trener nie przywiązuje wagi do Pucharu Uefa jednak jak wynika z jego wypowiedzi najważniejsza jest dla niego liga i miejsce gwarantujące grę w Lidze Mistrzów (co jak na razie spełniają). &quot;Jeden z podstawowych celów na ten sezon to znaleźć się wśród drużyn, które w przyszłym roku zagrają w Lidze Mistrzów, ale zdobycie Pucharu UEFA pozostaje ważnym celem w końcówce tego sezonu, ponieważ to pozwoliłoby nam zagrać w ważnym finale&quot;.
Uważam, że jutro zespół z Włoch podejdzie zmotywowany do tego spotkania. Od dwóch spotkań nie wygrali i na pewno nie będą chcieli podtrzymywać tej passy. Ponadto Werder spisuje się słabo i osobiście nie liczę w jutrzejszym spotkaniu na jakieś wielkie przebudzenie. Milan bez dwóch czołowych zawodników i gra w kratkę. Jednak sądzę, że to nie przeszkodzi im jutro ograć niemieckiego rywala i zrobić pierwszy krok w stronę awansu do dalszej gry.
Moje propozycje:
Milan (około 2.55)⛔⛔
Obie drużyny strzelą (około 1.61)✅✅
poniżej 1,5 gola do przerwy (około 1.50)
✅✅
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Zgadzam sie z flamastrem ze ten mecz zapowiada sie niezwykle emocjonujaco, Maldini udzielil nawet wywiadu w ktorym powiedzial ze owszem jest to mecz P. UEFA ale biorac pod uwage obie druzyny (a dokladnie ich klase) to spotkanie to godne bedzie Ligi Mistrzow. Patrzac na forme obu ekip to zdecydowanie lepiej prezentuja sie Wlosi choc im tez zdarzaja sie wpadki (chocby mecz z Reggina). Bremenczycy natomiast maja bardzo slaby sezon jak na swoje mozliwosci, runde wiosenna tez nie rozpoczeli najlepiej (wygrana, 2 porazki, remis), w kazdym meczu w tej rundzie tracac przynajmniej jedna bramke. Milan tez rzadko kiedy gra na zero z tylu a ostatni taki mecz (z Lazio) i tak zakonczyl sie wynikiem overowym. Jesli z Milanem gra sie bardzo defensywnie to wtedy Rosoneri miewaja problemy ze skutecznoscia (wspomniany juz wczesniej mecz z Reggina) ale jesli gra sie z nimi ofensywnie to wtedy kibice moga liczyc na sporo ilosc goli w meczu (mecze z Lazio, Bologna, Udinese czy tez sparingi z Rangersami i Hanoverem). W takiej sytuacjii zasadnym staje sie pytanie jak zagra Werder ktory ma ostatnio spore problemy ze skutecznoscia napastnikow, aczkolwiek mysle ze na wlasnym stadionie beda chcieli narzucic swoj styl gry czyli zagrac ofensywnie, takiego spotkania spodziewa sie rowniez trener Milanu Ancelotti ktory powiedzial: &quot;Werder gra bardzo ofensywnie, to drużyna złożona z wielu uzdolnionych graczy, która atakuje całym zespołem.&quot; Dodal rowniez ze zastosuje troche rotacjii skaldem w tym meczu, raczej napewno nie zagra Maldini (zastapi go prawdopodobnie Senderos) a w bramce wystapi Nelson Dida. Obawiam sie ze ta rotacja moze wprowadzic sporo zamieszania do i tak niegrajacej bezblednie defensywy Rosonerich. Werder jak juz wspomnialem nie gra ostatnimi czasy najlepiej ale pojedynek z takim rywalem to swietny moment na przelamanie dlatego tez wieze ze wyjda bardzo zmotywowani i zagraja o zwyciestwo, z kolejii ostatni mecz w ktorym Milan nie strzelil gola odbyl sie piatego pazdziernika poprzedniego roku. Spodziewam sie tu otwartego, ofensywnego meczu z bramkami z obu stron.
wynik: 1 - 1
Typy:
over 2,5 1,84 Betsafe ⛔
obie strzela 1,64 Betsafe ✅

p. s.
flamaster uwazalbym z tym typem na ilosc goli HT, kurs najnizszy z tych ktore podales a szanse na takie rozwiazanie oceniam na 50/50
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
flamaster, nie wiem skąd Ty wytrzasnąłes, ze Diego ma nie zagrać.

Zagra z pewnością. To Frings jest zawieszony za 5 kartek w LM.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom