>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
wg mnie na 70% 6 razy pojedzie

musisz byc nieźle w plecy na tym unibecie skoro masz takie limity :)
Mara to konto , rozegrane Ligami Mistrzów , wpłaty ok 10k , wypł ok 5 stan konta równe 5 . Na wtopionym (ok -15k) i dobrze rozegranym limity są po ok 1k na wygraną / każdy bieg w zuzlu - tu słabo.

Inna beczka czy komuś jeszcze nie działa na google chrome - https://www.skrill.com/pl/ - w ogóle nie śmiga od 2 dni
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Niestety to prawda, jak widzę , że ktoś publikuje wygrane z takimi wysokimi stawkami to równocześnie wiem, że ta osoba musi być sporo w plecy. Co do wczorajszego meczu to Grudziądz jest obecnie na wyjazdach chyba jeszcze gorszą drużyną niż Rybnik, juniorzy i krajowi seniorzy nie istnieją zupełnie.
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Niestety to prawda, jak widzę , że ktoś publikuje wygrane z takimi wysokimi stawkami to równocześnie wiem, że ta osoba musi być sporo w plecy. Co do wczorajszego meczu to Grudziądz jest obecnie na wyjazdach chyba jeszcze gorszą drużyną niż Rybnik, juniorzy i krajowi seniorzy nie istnieją zupełnie.

A ja jak widzę podobny wpis to wiem , że musisz być z Gorzowa :)

Zamiast - "ziomek zajebiście - szkoda, że ja tak nie umiem - może mógłbyś coś podpowiedzieć. Hodujesz konta czy kupujesz juz wtopione itd, itd".

Zamiast tego mamy :"jak duzo wygrywa to albo wtapiacz, albo złodziej albo oszust" :) Typowy zazdrosny Janusz bukmacherki - sam nie umie , to widzi spisek 🤮

Danonek jak kupowałem Twoje🎅 wtopione konta to dały mi ok 20k plusa - te sa od Twojej Babci 🙅‍♀️ , ona wtapiała jeszcze więcej niz Ty , więc licze, ze do 30k plusa dociągnę :)

Także pozdrów babcie i przestań się dziwić i zluzuj gumę :ROFLMAO:
I nie wkurzaj mnie bo jeszcze ze dwa kredyty na Twój dowód wezmę jak będziesz niemiły 🤑

ps. A wstyd to ktoś kto ma po kilku latach gry ciągle działające swoje konta bez limitu 2pln na 1 zdarzenie ..........🦍🔫 ♟️
Post automatycznie złączony:

Spróbuj: https://pl.unibet-26.com/

Ja na Uni na live żużel mogę zagrać maksymalnie za tyle, żeby zysk netto nie przekroczył 200pln :)
Więc jak widzę, że ktoś może zagrać za 600 to zazdroszczę :)

Albo kupujesz wtopiony mocno zestaw , albo hodujesz ok 1,5 msc grając tylko popularne rynki i wtapiając jednocześnie hajs z tego konta na inne juz napasione (musisz grac rynki gdzie nie limitują NBA, LM, UEFA itd) - potem jak dostajesz "normala" od buka zaczynasz właściwa grę dopiero.
Aaaa w UB pomaga tez konto grane cały czas ze stałego łącza, zero telefonu - wtedy tez limit jest wiekszy. Te grane z mobilnych internetów bądz z telefonów mają od razu 50% tego co "normal" za stałego łacza. Inne firmy czasem tez na to patrzą.
 
Ostatnia edycja:
D 243

_danonek_

Użytkownik
Tyrion tutaj nie ma żadnej zazdrości , ja Ci życzę jak najlepiej, sam po swoich doświadczeniach jednak wiem, że kiedy obstawiałem tylko żużel i byłem około 1000 zł do przodu na tej dyscyplinie to mnie limitowali do 20 zł na tej dyscyplinie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
A tutaj gdyby ktos miał wątpliwości bo już mnie nudzi 2 tydzień wklejanie takich i tym podobnych screenów ...oczywiście wygranych , bo jakie maja być ...inaczej na bułki nie będzie ...

to kupony z ostatnich 2h - spałbym , albo ogladał serial ....ale złe języki ludzkie pomawiają i pomawiaja ....więc pograłem w nocy ....a nie lubie tego - jesli nie jestem szybszy - bo to bezsensowne ryzyko :)
Post automatycznie złączony:

16 800 -14 000 = 2800 plusa w 2h , może szanowni Państwo przestaniecie podważać umiejętności ........proszę ...

Ale już zupełnie powaznie to ostatnie wklejane dni w tym portalu
podważanie umiejętności /względem pytań o to jak sie to robi ukazało mi to, że na bank nie warto :)

Uwierzcie - ilość "zgadywaczy, wróżek, typerów" / "graczy, obserwatorów, ludzi umiejących wykorzystać błędy" - to ciągle atut dla takich jak ja :)

Każdy z was pakuje hajsem "Boga" - dzieki temu "On" pozwala mi wygrywać ....

PoZdro

pomyslcie jak można wygrywac inaczej niż proponują Wam łowcy promocji za 50-100-1000zł ....


Promocje bankowo nie dadzą zwycięstwa :)

Zielonosci jak to..........
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
K 94

kamilo94x

Użytkownik
Pytanko mam mianowicie potrzebuje porady czy warto pisac oficjalna reklamacje do fortuny w sprawie dzisiejszego zdarzenia. Regulaminu w jaki sposob sa rozliczane typy nie moge znalezc.
Mianowicie Typ Handicap -12.5 pkt Falubaz zostal rozliczony zostal jako przegrany. Mecz zostal zakonczony po 12 biegach ze wzgledu na pogode. Lecz typy na handicap sa wystawiane na podstawie 15 biegow.

Tak samo sytuacja lecz tu zaklad jeszcze nie jest rozliczony. Over 9.5pkt Dudka w 5 startach. Wystartowal 3x i nawet w przypadku kompletu pokrycie w/w linii jest nie realne. Czego tu mozna sie spodziewac jak rozlicza? Oraz w przypadku rozliczenia jako przegrana czy myslicie ze reklamacja cos da?
 
neutralny 432,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Pytanko mam mianowicie potrzebuje porady czy warto pisac oficjalna reklamacje do fortuny w sprawie dzisiejszego zdarzenia. Regulaminu w jaki sposob sa rozliczane typy nie moge znalezc.
Mianowicie Typ Handicap -12.5 pkt Falubaz zostal rozliczony zostal jako przegrany. Mecz zostal zakonczony po 12 biegach ze wzgledu na pogode. Lecz typy na handicap sa wystawiane na podstawie 15 biegow.

Tak samo sytuacja lecz tu zaklad jeszcze nie jest rozliczony. Over 9.5pkt Dudka w 5 startach. Wystartowal 3x i nawet w przypadku kompletu pokrycie w/w linii jest nie realne. Czego tu mozna sie spodziewac jak rozlicza? Oraz w przypadku rozliczenia jako przegrana czy myslicie ze reklamacja cos da?
Częsty temat. Przykro mi, ale nic nie ugrasz. Przede wszystkim musisz się zagłębić w regulamin bukmachera, tam na pewno znajdziesz, jak to powinno być rozliczone, ale z tego co wiem Fortuna rozlicza właśnie w taki sposób, jak opisałeś. To, że w pięciu startach nie ma znaczenia, bo to jest w "maksymalnie" pięciu startach. Czasem zawodnik nie pojedzie w biegu nominowanym, ale zakład również jest normalnie rozliczany.
Zagłęb się w regulamin, aczkolwiek według mnie rozliczone niestety dla Ciebie prawidłowo.
 
K 94

kamilo94x

Użytkownik
Problem niestety w tym, ze regulamin nie jest ogolnodostepny jest praktycznie wszystko tylko ,ze nie zuzel. To fakt ze czasami zawodnik nawet nie ma 5-ego startu. Lecz w programie zawodow 4-ty start Dudka byl zaplanowy na bieg 13 ,ktory sie juz nie odbyl. I tak nie zaszkodzi sprobowac oficjalnej reklamacji z konkretnym wytlumaczeniem.

Nadal zaklad za over punktow Dudka pozostaje nie rozliczony ale patrzac jak rozliczyli handicap to mysle ze zaklad rowniez bedzie rozliczony jako przegrany
Post automatycznie złączony:

A powiedzcie jak rozliczony został wam zakład Vaculik over/under 11.5 W Betfan zwrot
W Fortuna Over Dudka 9.5pkt pozostaje jeszcze nie rozliczony ,aczkolwiek spodziewam sie rozliczenia jako przegrany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +94
K 94

kamilo94x

Użytkownik
Trudno, jest to troche nie jasne ,gdyz wiadomo ze z pozycji klienta/gracza wyglada to inaczej. Bede probowal reklamacje zlozyc zawsze nic nie zaszkodzi.
Dziekuje za odpowiedzi :)
Post automatycznie złączony:

Trudno, jest to troche nie jasne ,gdyz wiadomo ze z pozycji klienta/gracza wyglada to inaczej. Bede probowal reklamacje zlozyc zawsze nic nie zaszkodzi.
 
R 961

rabatko

Użytkownik
Pytanko mam mianowicie potrzebuje porady czy warto pisac oficjalna reklamacje do fortuny w sprawie dzisiejszego zdarzenia. Regulaminu w jaki sposob sa rozliczane typy nie moge znalezc.
Mianowicie Typ Handicap -12.5 pkt Falubaz zostal rozliczony zostal jako przegrany. Mecz zostal zakonczony po 12 biegach ze wzgledu na pogode. Lecz typy na handicap sa wystawiane na podstawie 15 biegow.

Tak samo sytuacja lecz tu zaklad jeszcze nie jest rozliczony. Over 9.5pkt Dudka w 5 startach. Wystartowal 3x i nawet w przypadku kompletu pokrycie w/w linii jest nie realne. Czego tu mozna sie spodziewac jak rozlicza? Oraz w przypadku rozliczenia jako przegrana czy myslicie ze reklamacja cos da?
Rozliczà tak żeby każdy przegrał!!!
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Myślę że dodaj do tego grona ewinner oraz forbet, ja próbuję szukać najlepszych lini i kursów na każdy mecz, w tamtym sezonie zauważyłem ze sts i ewinner często wystawiają kursy oraz linie które się sporo róznią. Więc raz grałem tu raz tam zależy gdzie była najlepsza lini pod to co chciałem zagrać.
Post automatycznie złączony:

Myślę że dodaj do tego grona ewinner oraz forbet, ja próbuję szukać najlepszych lini i kursów na każdy mecz, w tamtym sezonie zauważyłem ze sts i ewinner często wystawiają kursy oraz linie które się sporo róznią. Więc raz grałem tu raz tam zależy gdzie była najlepsza lini pod to co chciałem zagrać.
Głównie inne linie wystawiali na 1 oraz 2 lige. Na ekstralidze wszystko było podobne.
 
neutralny 432,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Który polski buk ma najlepszą ofertę na polski żużel ligowy ? W minionym sezonie grałem w stsie i fortunie. Nie byłem zachwycony ofertą.
Może trochę późno odpowiedź, ale gdzieś chyba wcześniej przeoczyłem. Według mnie najlepsza i najszersza oferta żużlowa jest w forbecie. Masz tam zazwyczaj dużo overów, pojedynków i handi. Ze zdarzeń bardziej nieoczywistych najlepiej chyba wygląda STS oraz Ewinner. W STS można złapać jakieś niszkowe rozgrywki, często są też zakłady na pojedyncze biegi i można to zagrać prematch, a Ewinner za to proponuje kombinacje, których nie ma na rynku. Fortuna ma ofertę dość szeroką, jednak raczej klasyczną. Podobnie jak etoto, czy totolotek. Najsłąbiej wygląda chyba betclic, który albo tej ofery nie posiada, albo ma bardzo podstawową.
 
gelo85 743

gelo85

Użytkownik
Nie za późno. Chciałem się zorientować pod kątem nadchodzącego sezonu.
W wyborze nowego bukmachera wezmę też pod uwagę jakiś bonus na start i limity. Wolałbym uniknąć sytuacji, gdzie buk nie chce mi przyjąć 400 zł na zakład pojedynczy o kursie 1,85 (minus podatek), bo to irytujące. A takie kwiatki spotkały mnie w zeszłym roku w stsie.
Czy forbet i ewinner również się tak brzydko bawią ?
Dzięki za odpowiedź.
 
neutralny 432,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Nie za późno. Chciałem się zorientować pod kątem nadchodzącego sezonu.
W wyborze nowego bukmachera wezmę też pod uwagę jakiś bonus na start i limity. Wolałbym uniknąć sytuacji, gdzie buk nie chce mi przyjąć 400 zł na zakład pojedynczy o kursie 1,85 (minus podatek), bo to irytujące. A takie kwiatki spotkały mnie w zeszłym roku w stsie.
Czy forbet i ewinner również się tak brzydko bawią ?
Dzięki za odpowiedź.
Na początku na pewno nie, ale jeśli będziesz mocno plusował to chyba w każdym legalnym buku Cię zlimitują.
 
Do góry Bottom