>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

shamoth 1,1K

shamoth

Użytkownik
No dzięki za radę ale w tobet już chyba gaszą w piecu. Nawet Live Chat nie działa. Zgłosiłem na e-mail zobaczymy co będzie dalej.
 
poeta92 5

poeta92

Użytkownik
Tak racja. Nie wiedzialem nawet.. Ale zasady rozliczenia w takich przypadkach do bani.
Jeszcze lepsza nowina.. wlasnie betsafe wycofal wiele opcji wyplat. Zostal chyba tylko skrill. Jeszcze na chacie &quot;pan Jakub&quot; mowi ze opcja Visa nigdy nie byla aktywna i jest przez przypadek na liscie. Zenada bo 2 dni temu przelewalem tam pieniadze..
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Masz na mysli Pedersen-Walasek? przy rownej ilosci punktów licza sie wygrane biegi w betsafe
Czy jeszcze jakis buk tak rozlicza, czy tylko betsafe?
dla mnie to kpina i parodia nie majaca nic wspolnego ze sportowa rywalzacja tylko z ruletka.
 
poeta92 5

poeta92

Użytkownik
Czy jeszcze jakis buk tak rozlicza, czy tylko betsafe?
dla mnie to kpina i parodia nie majaca nic wspolnego ze sportowa rywalzacja tylko z ruletka.
Dokladnie zgadzam sie z ta opinia. Buk strasznie do siebie zniecheca od jakiegos czasu. Szczegolnie teraz z wycofaniem wielu opcji wypłat
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Czy jeszcze jakis buk tak rozlicza, czy tylko betsafe?
dla mnie to kpina i parodia nie majaca nic wspolnego ze sportowa rywalzacja tylko z ruletka.
Ale skoro akceptujesz regulamin danego buka przed gra u niego, to do kogo potem trzeba miec pretensje? Tylko do siebie, ze nie przeczytales, jak to rozliczaja. A jak juz jestes leniwy, to mozesz wejsc w ten temat i masz kilkanascie stron, o tym kto i jak rozlicza.
A dla zainteresowanych napisze, ze Bet365 dzisiaj wystawil dosc bogata oferte na spotkanie ligi dunskiej.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Ale skoro akceptujesz regulamin danego buka przed gra u niego, to do kogo potem trzeba miec pretensje? Tylko do siebie, ze nie przeczytales, jak to rozliczaja. A jak juz jestes leniwy, to mozesz wejsc w ten temat i masz kilkanascie stron, o tym kto i jak rozlicza.
A dla zainteresowanych napisze, ze Bet365 dzisiaj wystawil dosc bogata oferte na spotkanie ligi dunskiej.
racja, w Betsson przytrafiła mi się taka sytuacja dwa razy, w zeszłym roku w lidze angielskiej grając z kolegą, rozliczyli jako przegrany i on był zdeterminowany, żeby załatwić tę sprawę i wytłumaczyć poszczególnym osobom, że taki system rozliczania zakładów w meczach ligowych jest po prostu do bani, o dziwo wtedy Betsson przyznał nam rację i anulował zdarzenie o tyle, w tym roku się wycwanili, że odnieśli się do regulaminu no i gadki być nie może, dlatego z tamtym dniem zrezygnowałem z gry u nich, bo mija się to z celem, a i tak po pewnym czasie nałożyli limity, że za 100pln był problem, żeby kupon przyjęli...
 
E 0

em_dzej

Użytkownik
Mam pytanie do Was...
Zagrałem w bet365 A.Vaculik powyżej 5pkt, wg wyników zdobył 6pkt, a na czacie w bet365 powiedziano mi, że obejrzezli ten mecz dokładnie i wg nich zdobył 5pkt.
Zapytał z jakiej strony biorą oficjalne wyniki, to dostałem odpowiedź, że z żadnej - tylko na podstawie obejrzenia meczu...
Grał ktoś z Was ten zakład...
 
S 59

s1xteen

Użytkownik
mam pytanko, stawial ktos Vaculika over 5pktow w Bet365? jesli tak, jak to rozliczyli?
Do kolegi wyzej: wlasnie zauwazylem Twoj post ???? tez wszedlem na czata i gadalem z jakas babka, na pytanie wg jakiej strony rozliczaja wynik, powiedziala tylko cos w stylu &quot;na podstawie wynikow prosto z boiska&quot;.
Nawet szwedzki serwis pokazuje ze zdobyl 6 pktow, co robic w takiej sytuacji?
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
B365 rozliczył ten typ na podstawie wyników z twittera które można sobie o kant d... tyłka rozbić, na oficjalnej stronie jest wyraźnie że Vacul zdobył 6 oczek, powołajcie się na oficjalną stronę.
http://ta.svemo.se/Public/Pages/Competition/DrivingSchedule/CompetitionLiveResult.aspx?Branch=Speedway&amp;amp;Columns=CompetitionInfo,Branch,Name,Arena,Organizer,FromDateShort&amp;amp;Datefilter=Today&amp;amp;pagesize=10&amp;amp;CompetitionId=2147
Później jeszcze wprowadzą tutaj wynik:
http://www.aktuellspeedway.se/results.php?serie=1&amp;amp;season=2013
i na to też moszna się powołać.
 
S 59

s1xteen

Użytkownik
no mi powiedziala ze moj zaklad zostanie ponownie rozpatrzony. Da sie porozmawiac/napisac do kogos innego niz osoba na czacie (wyzej postawionych?) zeby ponownie zweryfikowano moj zaklad na podstawie serwisow podanych przez dawida?
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
oni non stop się mylą oczywiście na swoją korzyść, ostatnio też mieli jakiś błąd, napisałem do nich i wysłali zakład do dalszej weryfikacji, a następnie poprawili swój błąd i ponownie rozliczyli zakład tym razem prawidłowo, a teraz jakiś pajac na ich czacie napisał mi, że ich dział weryfikacji obejrzał taśmę z zapisu i oni mają rację, a inne strony z wynikami ich nie interesują i cześć, to jest skandal IMO
 
S 59

s1xteen

Użytkownik
tak wogole mozna? co z tego ze obejrzeli sobie tasme skoro wszystkie serwisy (w tym oficjalny szewdzki) mowi inaczej. Dobrze by bylo jakby ktos kto mial podobny problem i udalo mu sie z nimi wygrac napisal conieco, moze cos doradzil...
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
oficjalne strony też się mogą pomylić. Ale macie rację, że wynik oficjalny powinien być przestrzegany przez wszystkich. Jednak Bet365 uważa, że to oni decydują jak na prawdę było. Załóżmy , że dwóch zawodników wjeżdża równo na metę ,powtórki telewizyjne pokazują że minimalnie wygrał zawodnik A natomiast sędzia zalicza punkt zawodnikowi B. Oficjalny wynik zawodnik A ma punkt natomiast Bet365 tworzy własną punktację. Trochę to się mija z celem i wprowadza niepotrzebny chaos.
P.S. Jutro jutro o 9;15 retransmisja meczu Dacarny z Vetlandą na Orange Sport. Można obejrzeć i przekonać się jak było w rzeczywistości
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Vacul 6 pkt
Ciśnijcie ich, bo nie mozna pozwolić na takie wałki. Na podstawie &quot;widzieliśmy w TV&quot; to mogą sobie rozliczać kolor bluzki Hani Smoktunowicz.
Muszą podać podstawę rozliczenia. Kiedyś też z nimi walczyłem o takie coś, co prawda o piłkę nożną chodziło. Statystyki potwierdzały moją wersję, oni nie mieli argumentów poza &quot;bo tak widzieliśmy&quot;. Wymiana maili trwała 3 tygodnie, za każdym razem zbywali, licząc że się odczepię i dam spokój. W końcu podziękowałem ludziom z supportu i poprosiłem o podanie maila do instytucji nadzorującej. Po kilku dniach zadzwonił ktoś spoza supportu, chyba oddsmaker i z UK numeru. Po krótkiej rozmowie dostałem brakującą kasę, sam zaproponowałem, że mogą nawet dać warunek obrócenia jej przed wypłatą. Także walczcie o swoje.
BTW, czy ktoś zagrał w tobecie ostatni bieg meczu Dackarny? Ja mam rozliczony jako X, a jeśli mnie oczy nie mylą, to Dudek zdefektował i wygrała 4-2 Vetlanda...
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Vetlanda wygrała 4-2. Dudek zdefektował, Hampel z Kołodziejem poszli na 5-1 i na 4 okrazeniu Jensen wyprzedził Kołodzieja. Ciśnij ich, bo się pomylili
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
oni non stop się mylą oczywiście na swoją korzyść, ostatnio też mieli jakiś błąd, napisałem do nich i wysłali zakład do dalszej weryfikacji, a następnie poprawili swój błąd i ponownie rozliczyli zakład tym razem prawidłowo, a teraz jakiś pajac na ich czacie napisał mi, że ich dział weryfikacji obejrzał taśmę z zapisu i oni mają rację, a inne strony z wynikami ich nie interesują i cześć, to jest skandal IMO
to nie jest żadna pomyłka - wystarczyło oglądać mecz i to jest wszystko. Też liczyłem, że reklamacja może się udać, ale faktycznie był ostatni także nie ma co z siebie głupków robić dalej, bo to jest dobra decyzja i nie mamy podstaw do jakichkolwiek szans na uzyskanie środków z tego zakładu. Przyjechał ostatni i nie ma co się dopatrywać teorii spiskowych.
 
Do góry Bottom