>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Też nie możecie łączyć typów w Bet365 np. h2h z 2 różnych meczy lub ilość punktów ? Jeszcze z 2-3 tygodnie temu spokojnie wszystko można było, teraz nie da rady.
h2h zawsze mozna laczyc z roznych meczow, under/over juz bardzo dlugi czas tylko single ;)
 
M 0

michau92

Użytkownik
witam, jak sts rozlicza zakład h2h w przypadku takiej samej ilości pkt? Konkretny przypadek: Kasprzak - Janowski 1, obaj w dzisiejszych zawodach zdobyli po 13 pkt.
 
wtapiacz22 55

wtapiacz22

Użytkownik
To co odpier**** TOBET to się w głowie nie mieści !! Stawiałem wczoraj żużel na live DPŚ, 2 kupony w łeb, a następny na Iversena, że wygra z woffindenem po kursie 2,2 ✅weszło✅ i co robi TOBET ? zamiast wypłacić mi moje grosze to nagle anulują zakład i oddają mi stawkę ???????? TOBET - nigdy więcej - NIE POLECAM ! ????
 
r_gonzo 7,3K

r_gonzo

Użytkownik
To co odpier**** TOBET to się w głowie nie mieści !! Stawiałem wczoraj żużel na live DPŚ, 2 kupony w łeb, a następny na Iversena, że wygra z woffindenem po kursie 2,2 ✅weszło✅ i co robi TOBET ? zamiast wypłacić mi moje grosze to nagle anulują zakład i oddają mi stawkę ???????? TOBET - nigdy więcej - NIE POLECAM ! ????
Zamiast się tak bulwersować, to proponuje zajrzeć do regulaminu. Podejrzewam, że stawiałeś Iversena z Woffinden w biegu 12, więc w tym biegu za Manzaresa w taktyczną pojechał Fisher = zwrot za kupon, bo zmienił się skład biegu.

Jeżeli obstawiający typuje indywidualnego zwycięzcę biegu, wszyscy ujęci w zakładzie zawodnicy muszą wystartować, w przeciwnym przypadku zakłady zostaną unieważnione.
 
yetz 18

yetz

Użytkownik
Wczoraj Betsafe palnal gafe dajac 7.00 na Kasprzaka zamiast na Magica. Oczywiscie Hampel wygral a buk rozliczyl jako przegrany. Jestem ciekaw czy jakby KK byl najlepszy z Polakow czy wygralbym to? Mam powazne watpliwosci.
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Wczoraj Betsafe palnal gafe dajac 7.00 na Kasprzaka zamiast na Magica. Oczywiscie Hampel wygral a buk rozliczyl jako przegrany. Jestem ciekaw czy jakby KK byl najlepszy z Polakow czy wygralbym to? Mam powazne watpliwosci.
Dlatego jak z góry wiadomo że kurs jest wystawiony błędnie to lepiej takiego czegoś nie grać bo jak zakład nie wejdzie to zostanie rozliczony jako przegrany, a jak wygrany to zostanie prawdopodobnie anulowany.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Panowie, ktorzy ogladali dzisiaj zuzel sa proszeni o pomoc. W biegu 10 kto byl drugi? Oficjalna strona zawodow pisze, ze Lindgren, a Syfy i Espeedway, ze Andersen, a trzeci byl Lindgren. Sprawa wazna, bo dostalem zwrot za Drymla, bo wg. oficjalnej strony wychodzi, ze zremisowal z Lindgrenem.
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
Panowie, ktorzy ogladali dzisiaj zuzel sa proszeni o pomoc. W biegu 10 kto byl drugi? Oficjalna strona zawodow pisze, ze Lindgren, a Syfy i Espeedway, ze Andersen, a trzeci byl Lindgren. Sprawa wazna, bo dostalem zwrot za Drymla, bo wg. oficjalnej strony wychodzi, ze zremisowal z Lindgrenem.
Ugly Duck.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jest szczyt okresu urlopowego. Po ofercie Sportingbet widać, że częściowo sami próbują wystawiać ofertę a nie kopiują od innych. Więc pewnie analityk jest na urlopie i wszystko wróci do normy jak ten pan skończy się urlopować.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Witam. Sprawa jest, grał ktoś może wczoraj zakład:
Łukasz Sówka over 4 pkt w Tobet ? Tylko chodzi mi po wystawieniu oferty, bo wiem, że było na początku 2.10 na over , a później kurs spadł do 1.95 i 1.65 na koniec chyba. Jak coś dać znać.
 
K 128

konju1

Użytkownik
Witam. Sprawa jest, grał ktoś może wczoraj zakład:

Łukasz Sówka over 4 pkt w Tobet ? Tylko chodzi mi po wystawieniu oferty, bo wiem, że było na początku 2.10 na over , a później kurs spadł do 1.95 i 1.65 na koniec chyba. Jak coś dać znać.
Ja grałem po 1.65, a co?
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
dzlaczego betsafe nie rozliczyl jeszcze zakladow z zluzla?
wisi u mnie Nicki vs Walasek i Prz Pawlicki vs Laguta
czy to u nich normalka??
Zlodziejski betsafe Nicki vs Walasek typ na Nickiego uznali za przegrany mimo rownej ilosci punktow, bo sobie ubzdurali, ze Walasek mial o jedna trojke wiecej. Tej firmie juz dziekuje!!
 
Do góry Bottom