>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

R 23

ramon123

Użytkownik
Ja również miałem do wtorku nierozliczony kupon na Pedersena (typowałem że osiągnie półfinał). Po dwóch mailach wreszcie raczyli kupon anulować. Na pytanie o wyjaśnienie odpisali kompletną bzdurę o tym, że zakłady anulowane bo Hancock nie wystartował w biegu a musi wystartować pełna stawka. Żart normalnie. Po moim kolejnym mailu obiecali ponownie zająć się sprawą. Czy mógłby ktoś wkleić tutaj skan kuponu na Goteborg, że takie zakłady zostały rozliczone? Bardzo pomogłoby to w rozwiązaniu problemu.
Pozdrawiam
 
R 23

ramon123

Użytkownik
No skandal. Moja przygoda w Bwin dobiega końca. Mnie zrobili zwrot, a wczoraj cofneli kupony, zablokowali konto i dostałem maila, w którym proszą o dokumenty potwierdzające tożsamość, skany potwierdzenia płatności za jakieś rachunki z 3 miesięcy i informują, że mam minusowy stan konta i muszę go uregulować. Dlaczego? Bo zakłady anulowane (a więc zwrócona stawka), a ja zleciłem wypłatę tej stawki bo nie będę tam trzymał swoich pieniędzy. I teraz sytuacja wygląda tak, że nawet nie wiem czy otrzymam swoje pieniądze, które tam wpłaciłem. W ogóle support odpisuje mi co kilkanaście godzin. Jednym słowem nikomu nie polecam gry u nich, bo to nie pierwszy kupon z którym są jaja. Ktoś pisał tutaj, że Goteborg rozliczali jako ważny. Mógłby ktoś pomóc i wkleić tutaj taki kupon? Obojętnie jak, ale rozliczony. Zaznaczam, że zakład dotyczy w moim przypadku awansu Pedersena do półfinału. Pedersem miał po 4 seriach 10 pkt i to daje awans do półfinału zawsze i wszędzie. A mi jak mówię najpierw po 2 dniach anulowali kupon, a teraz cofnęli, więc może jeszcze będzie uznany jako przegrany ???? No ale mojej kasy, której wypłatę zleciłem na pewno im nie podaruję. Blokowanie konta i pisanie, że muszę uregulować tę zaległość to jakiś żart z ich strony.
Będę informował co i jak. Ty też Soltysiao daj znać jak potraktowali Twój przypadek.
edit: Własnie poinformowali, że cofnęli wypłatę, bo zakład rozliczyli jako przegrany, a więc musieli wyrównać minusowy stan konta. Czy ktoś może pomóc jak się z nimi skontaktować tak, by móc wyjaśnić całą sprawę. Ja już chcę tylko odzyskać swoją stawkę, a teraz wygląda na to, że oni chcą mnie po prostu okraść. Jak można zakład na awans Pedersena do półfinału rozliczyć jako przegrany?
 
R 23

ramon123

Użytkownik
Zamierzasz to tak zostawić? Bo ja nie. Oni mnie zwyczajnie okradli. Byłem zbulwersowany anulowaniem ale z tym, że przegrana to już zwykła kradzież. Nie potrafią podać żadnego punktu regulaminu, bo takiego nie ma. Mi odpisali, że kompetentna osoba to rozliczała jako przegrany. Czy ktoś z innych członków forum mógłby udzielić pomocy w tej kwestii?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Pewnie ze nie. Szkoda ze grałem to w sumie za 100zł to nie da rady pozwac nigdzie ich ale mozna postraszyc. Kompetentna osoba chyba zjarana to rozliczała. Bwin frajernia i tyle i jesli mam dostac za to bana czy cos to prosze bardzo ale nazywam rzeczy po imieniu i tyle
 
R 23

ramon123

Użytkownik
No ja dałem im czas do końca dnia. Wysłałem im wszystkie dokumenty, których nagle absurdalnie zażądali. Ponownie skan dowodu, nawet jakiś rachunek chcieli, to też dostali. Na pytanie czemu zablokowali konto odpisali tylko, że ze względów bezpieczeństwa nie ujawniają powodów blokowania kont. Oczywiście wszystkie dane się zgadzają, bo nie może być inaczej. Z resztą mam u nich konto wiele lat i już sporo razy wpłacałem i wypłacałem środki, a teraz nagle jestem podejrzany. Mnie próbują wykiwać na 80 Euro. Ode mnie dostali wszystko i kolejny raz opisałem dogłębnie jak wygląda kwestia zakładów na żużel. Jeśli do końca dnia zero odzewu albo odpowiedzi jak dotąd, to wtedy napiszę maila do paru instytucji. Być może nic nie wskóram, ale co tam. Mam też zamiar wkleić opis całej sytuacji wraz z ich absurdalnymi odpowiedziami na paru forach, gdzie spotykają się gracze. Mam nadzieję, że stracą dzięki temu więcej klientów. Tak nie może być że zdejmują komuś środki z konta nie podając powodu. To już jest bezczelność - dwa dni im zajmuje rozliczenie czegoś i w końcu to anulują, a jak wpieklony człowiek wypłaca własne środki to mu cofają wypłatę i robią zakłady jako przegrane. Z tym się nie spotkałem w życiu nigdzie, a gram od 10 lat w wielu firmach.
Udało mi się wreszcie im wytłumaczyć co i jak i zakłady ponownie rozliczyli jako anulowane. Tyle dobrego, że moja kasa wróciła na konto, brak wygranej jakoś przeboleje.
A jak Tobie się powiodło?
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
ja mam rozliczony tylko Summersa, a handi Coventry -13 jeszcze wisi jak mówisz właśnie.. Bardzo dziwne, wczesniej nie zdarzalo sie raczej cos takiego.
 
F 0

falubaz1

Użytkownik
mam pytanko jestem świeżakiem i chciałbym zacząć zarabiać na bukach i w związku z tym kieruje do was graczy pytanko:
Jaki buk jest najlepszy jeśli chodzi o speedway wiem ze mam omijać Bwin
Dzięki za rady pozdrawiam.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witamy na forum zapraszamy do merytorycznej dyskusji w dziale.
Nie wiem czemu masz omijać bwin. Bukmacher jak każdy inny. Chociaż do żużla to bez szału.
Zanim zadałeś pytanie mogłeś trochę poświęcić czasu i przeczytać te ok. 350 postów tego tematu.
No al co roku są te same pytania...
W tym roku już padło pytanie i odpisałem ==&gt; przeczytaj:
==&gt;&gt; NAJPIERW CZYTAMY A PÓŹNIEJ PYTAMY &lt;&lt;==
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
W sportingbecie masz (chyba) tak samo jak w bet365 teraz - minimum jeden start. Tak interpretuje tekst pod zakładem, że &#39;musi wystartować, aby został uznany za ważny&#39; - inna sytuacja jest w Tobecie, gdzie za over 2.5 punkta przyznany będzie zwrot. Nie gwarantuje, ale tak logicznie należy interpretować to co jest napisane, bo w regulaminie nie ma jako tako wzmianki o ilości startów potrzebnej do uznania zakładu.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
W zeszłym roku przez jakiś czas można było to typować w STS-ie, a tak poza tym to nigdzie. Choć, zobaczymy jak to będzie w tym roku, skoro można tam już grać przez neta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 0

limsa

Użytkownik
Mam pytanie jako początkujący... O co chodzi z tym handicapem... H2H
Np :
P.Dudek v G.Walasek
P.Dudek +2.5 Kurs 2.15
G.Walasek -2.5 Kurs 1.625
Ktoś mi to wyjaśni ?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
P.Dudek +2.5 Kurs 2.15 ==&gt; Patryk musi mieć maksymalnie 2 punkty mniej (może mieć 1 punkt mniej, tyle samo itd.) w meczu od Grzesia żeby zakład był trafiony, jeśli będzie miał 3 i więcej punktów mniej od Walaska to zakład jest przegrany.
G.Walasek -2.5 Kurs 1.625 ==&gt; Grzesiu musi mieć co najmniej 3 punkty więcej od Patryka w meczu żeby zakład był wygrany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom