>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Fortuna bonus

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Gralem Kaspera z Iversenem. Wiadomo jak mecz sie skonczyl. Kasper mial 10 po 4 biegach, Iversen 8 ale po 3. Wygrana czy zwrot w betsafe ?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Betsafe uwzględnia wynik po 3ech startach, więc jeśli Ekstraliga zadecyduje, że mecz się zakończył tak jak teraz to wygrałeś. W innym wypadku będzie pewnie zwrot.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Uzbrójcie się w cierpliwość. Według regulaminów mecz powinien zostać uznany za odbyty, aczkolwiek to jest specjalna sytuacja, która zapewne zostanie przez buki rozpatrzona. Jak dla mnie powinno być ok, ale to tylko spekulacja.
Poczekajcie spokojnie na werdykt... ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
1 Stelmet Falubaz Zielona Gora +14.0 Polska - Ekstraliga 13/05 - Stal Gorzow v Stelmet Falubaz Zielona Gora
(Zakłady na handicap) 13/05/2012 1.90
Zwrot
Nie wiem jakim cudem bet zaliczył ci wynik...
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
w milenium miałem over Kasprzaka , na razie napisane ze nierozstrzygniety, jak bedzie?

edit:
Mecz uznaje się za prawidłowo ukończony, jeżeli zakończyło się minimum 8 biegów.

nie wierze ze mi uznaja to jako porazke...
 
unicaja 13,2K

unicaja

Użytkownik
U mnie na przykład unibet zaliczył wynik meczu jako 39:21 czyli po 10.biegu, można powiedzieć w miarę sprawiedliwie, zaś na bet365 mam za parę MJJ (-2) z Łoktajewem zwrot.
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Jeśli chodzi o Tobet : &quot; W brytyjskiej Elite League, szwedzkiej Elitserien i Allsvenskan, duńskiej Speedway League oraz polskiej Ekstralidze, 1 i 2 lidze wszystkie zakłady będą ważne, jeżeli zostanie opublikowany oficjalny rezultat meczu.&quot;
Tylko jaki ten oficjalny rezultat będzie?
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
a szmaciarze z Betsafe zaliczyli wynik 44:21 bez oficjalnego komunikatu ligi ...
Mi Betsafe jeszcze nie rozliczyło kuponu.Miałem -13,5 na Gorzów i niby wynik jest wpisany 44:21 ale kasy nie mam na koncie wiec nalezy dalej czekac.
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Betsafe :&quot;Żużel Rezultat przerwanego lub niedokończonego wyścigu będzie uznany za ważny (włączając w to wszystkie dodatkowe zakłady), jeżeli dotychczasowy rezultat będzie zaakceptowany przez przedstawicieli ligi jako oficjalny rezultat wydarzenia. Nie ważne ile wyścigów zakończono w momencie przerwania wyścigu - wszelkie zakłady będą ustalone zgodnie z oficjalnymi rezultatami. Jeżeli dojdzie od ustalenia nowej daty przerwanego wydarzenia - wszystkie zakłady będą uznane za nieważne. Zasada ta tyczy się także Handicapu i zakładów Powyżej/Poniżej.&quot;
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
teraz mają buki pole do popisu, wszelkie overy na zawodników mogą pójść się...
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Myślę, że anulują i powstawiają zwroty, bo będzie wielki syf. Ktoś, kto stawiał na over punktowy ma już zakład z głowy. Podobnie jeśli chodzi o handicapy. Co będzie w sytuacji gdy ustalą walkower? Skąd wezmą zdobycze zawodników?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ale co w sytuacji jesli wladze ligowe podejma decyzje pozniej jak 72godzin ? Tyle czasu buk ma na rozliczenie tego zakladu a nie sadze zeby ktos zdolal dojsc do ladu w sprawie decyzji w tak krotkim czasie..
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Nie ma szans, żeby to poskładali i doszli do ładu w 72 h. Około 15 Ekstraliga wydała dopiero oświadczenie, w którym czytamy:
&quot;Obecnie oczekujemy na sprawozdanie od sędziego zawodów, a Ekstraliga Żużlowa sp. z o.o. podejmie odpowiednie decyzje związane z przebiegiem tych zawodów w terminach regulaminowych.&quot;

Nie ma jeszcze nawet sprawozdania sędziego, 72 godziny mijają jutro rano. Tak jak już pisałem wcześniej wobec braku oficjalnego rezultatu będą raczej zwroty...
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Sorry, myślałem oczywiście o 36h, tak mi przynajmniej napisali, że tyle czasu mają.

&quot;w tej sprawie najprawdopodobniej zakłady będą odwołane&quot;
&quot;ale obowiązuje tu zasada 36 godzin czyli czekamy na oficjalny komunikat&quot;
&quot;prosze zatem uzbroić się w cierpliwość&quot;
 
Do góry Bottom