>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

B 41,5K

bosky

Użytkownik
Pytanie z innej manki, ale nie wiedzialem gdzie o tym napisac - bedzie typer zuzlowy w tym sezonie? Kiedy tak pi razy drzwi mozna sie go spodziewac? ????
 
vde 119

vde

Użytkownik
a ja mam kilka pytań. Odpuściłem pierwszą kolejkę, żeby mieć podgląd na to co się będzie działo na torach, ale zapomniałem spojrzeć na oferty buków
1) Według Was gdzie jest najszersza oferta ? (ilość zdarzeń do meczu)
2) Jak jest w tobet ? czy jest też II liga jak w poprzednim sezonie?
3) Ogólnie u jakich buków i od kiedy można się spodziewać wrzucenia oferty, tradycyjnie kilka h przed meczem ?
Dzięki z góry.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
a ja mam kilka pytań. Odpuściłem pierwszą kolejkę, żeby mieć podgląd na to co się będzie działo na torach, ale zapomniałem spojrzeć na oferty buków
1) Według Was gdzie jest najszersza oferta ? (ilość zdarzeń do meczu)
2) Jak jest w tobet ? czy jest też II liga jak w poprzednim sezonie?
3) Ogólnie u jakich buków i od kiedy można się spodziewać wrzucenia oferty, tradycyjnie kilka h przed meczem ?
Dzięki z góry.
1) Tobet i Bet365, z &quot;ziemniaków&quot; Totomix i Milenium. Zresztą zależy co Cie interesuje najbardziej z oferty żużlowej.
2) Przyznam się szczerze, że nie wiem bo nie gram ani I ani II.. Ale chyba nadal jest. Zresztą MasiLBN dzisiaj dał typ na Wandę Kraków z Tobetu ;)
3) Tobet wystawił teraz dwa dni wcześniej ofertę, Ale z reguły ma to miejsce w dzień rozegrania zawodów i to tak do południa. Najpóżniej wystawia chyba Bet365, oni zazwyczaj tak między 12-13.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Panowie, i niech będzie to ostatni post tego typu. Temat był już poruszany wiele razy, a ciągle są te same pytania. Jest temat baza linków. Nic się nie zmieniło w tym sezonie. Wciąż królują ci sami bukmacherzy, te same oferują najlepsze kursy, najszerszą ofertę. Wystarczy przejrzeć ten temat!
Na święta dostaliśmy też prezent, że można było obstawiać wcześniej, ale zapewne to wyjątek.
 
sampras 2

sampras

Użytkownik
wlasnie , to ciekawe pytanie jak rozlicza zakłady z Hampelem bukmacherzy. W swoim pierwszym starcie sie rozbil wiec logiczne ze przegral kazda pare h2h bo jechal tylko w 1 biegu

Wystarczy zajrzeć w regulamin albo ... przejrzeć ten temat ...
 
W 2K

wanted

Użytkownik
Nie jest napisane jaki bukmacher jesli bet365 lub sportingbet to przegrany badz wygrany, jesli tobet to zwrot bo nie jechal 3 biegow
 
sampras 2

sampras

Użytkownik
Mówimy o firmach internetowych. A wie ktoś jak to się ma u naziemnych ? mam na myśli h2h
PS. Milenium wszystkie pary z Hampelem rozliczyło jako przegraną
 
sting 0

sting

Użytkownik
a teraz taka sytuacja. Dałem dzisiaj w fortunie na Sajfutdinowa +11,5
zdobył 10 punktów, ale jechał tylko w 4 biegach, bo w jednym go zmieniono przez taśme.. co w takim razie ? zwrot czy przegrany ?
 
sampras 2

sampras

Użytkownik
Stawiał ktoś może dziś na zwycięzce zawodów w bet365 ? co oznacza 3 Miejsca
1/4 Kursy ? że będzie zwrot jak zawodnik będzie w top 3 ?
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Stawiał ktoś może dziś na zwycięzce zawodów w bet365 ? co oznacza 3 Miejsca
1/4 Kursy ? że będzie zwrot jak zawodnik będzie w top 3 ?
że jak typowany przez ciebie do wygrania zawodów żużlowiec zajął 2 lub 3 miejsce to zakład masz wygrany ale po 1/4 kursu na zwycięstwo
 
unicaja 9,7K

unicaja

Użytkownik
Czy ktoś zwrócił może uwagę z jaką adnotacją były pojedynki H2H w sportingbet na dzisiejszą GP ? Jestem przekonany że było tam coś że liczą się tylko uzyskane pkt, teraz patrzę w rozliczeniu zakładów dopisek: Best Finishing Position. Wygląda mi to na próbę kręcenia... Choć tripelek tutaj podawany siadł elegancko (????) to taka wątpliwość mnie w tym momencie naszła ale pewien na 100% nie jestem. Pamięta ktoś może ?
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Czy ktoś zwrócił może uwagę z jaką adnotacją były pojedynki H2H w sportingbet na dzisiejszą GP ? Jestem przekonany że było tam coś że liczą się tylko uzyskane pkt, teraz patrzę w rozliczeniu zakładów dopisek: Best Finishing Position. Wygląda mi to na próbę kręcenia... Choć tripelek tutaj podawany siadł elegancko (????) to taka wątpliwość mnie w tym momencie naszła ale pewien na 100% nie jestem. Pamięta ktoś może ?
Było od samego początku: Kto wyżej na 100%,bo sam to w swoim temacie zaznaczyłem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
eco 388

eco

Użytkownik
Wie ktoś jak liczone są wyniki przez wzb milenium jeśli chodzi o pojedynki? czy punkty liczone są do 20 biegu czy razem z półfinałami/finałem?
 
Do góry Bottom