>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Witam. Gdzie można stawiać na Lige Angielską ... tyle bukmacherów dziś odwiedziłem i ofert na Lige Angielską nie było. z góry dzięki za pomoc
przeniosłem do właściwego tematu.
Elite League w ofercie pojawia się zawsze około 17-18, szczególnie polecam Tobet i Bet365. Sportingbet miał bardzo fajny start, ale później obniżyli loty i ich oferta jest znacznie uboższa także wspomniane na początku 2 buki są zdecydowanym liderem w tej dziedzinie.
 
V 3

volleyfan

Użytkownik
Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie regulaminu w MILENIUM...czuję się oszukany, ponieważ obstawiłem ostatni mecz a dokładnie BETARD SPARTA WROCŁAW 50:39 PGE MARMA RZESZÓW.
Postawiłem,że Tomasz Jędrzejak zdobędzie ponad 10,5pkt. Oczywiście razem zdobył 12 ale raz jechał w rezerwie taktycznej. W każdej bukmacherce liczy się raczej suma a nie pierwszych 5 biegów tak ???? ONI mi tego nie zaliczyli !!!!!!!!!!!! Wie coś ktoś na ten temat??? Chce się do nich dodzwonić ale niestety tylko piszę przez maila i nie zgadzają sie z moim zdaniem !!!!! Może ktoś coś powiedzieć na ten temat ?????? Z góry DZIĘKI WIELKIE !!!!! POZDRAWIAM WSZYSTKICH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
bo w naziemnych liczy się 5 pierwszych startów. Obstawiając u nich automatycznie akceptujesz ich zasady, zatem wszystko co masz zamiar robić jest bezcelowe, bo nic nie wskórasz.
PS. Nie krzycz tak!!
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie regulaminu w MILENIUM...czuję się oszukany, ponieważ obstawiłem ostatni mecz a dokładnie BETARD SPARTA WROCŁAW 50:39 PGE MARMA RZESZÓW.
Postawiłem,że Tomasz Jędrzejak zdobędzie ponad 10,5pkt. Oczywiście razem zdobył 12 ale raz jechał w rezerwie taktycznej. W każdej bukmacherce liczy się raczej suma a nie pierwszych 5 biegów tak ???? ONI mi tego nie zaliczyli !!!!!!!!!!!! Wie coś ktoś na ten temat??? Chce się do nich dodzwonić ale niestety tylko piszę przez maila i nie zgadzają sie z moim zdaniem !!!!! Może ktoś coś powiedzieć na ten temat ?????? Z góry DZIĘKI WIELKIE !!!!! POZDRAWIAM WSZYSTKICH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zamiast dzwonić , pisać e-mail itp. to wystarczy wejść w regulamin Milenium.
https://www.milenium.pl/node/53/Zaklady_bukmacherskie.html#zt_14_1_8
Zdarzenie zawsze dotyczy sumy punktów uzyskanych przez zawodników w pierwszych 5 startach (bez ewentualnych punktów uzyskanych w kolejnych biegach nr 6 oraz nr 7). Jeżeli tych startów było mniej, to zdarzenie pozostaje ważne, a sumę punktów liczy się z biegów, w których zawodnik wziął udział.
Lenistwo...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
V 3

volleyfan

Użytkownik
Dokładnie przeczytałem to później ale byłem pewny że w każdej bukmacherce jest taki sam regulamin a tu.... się przeliczyłem ;/ Totalna porażka :-(( a dzięki jeaszcze raz za pomoc. PZDR
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Jak rozlicza w tobecie mecz Ornarna - Smederna skoro ostatni bieg Sie nie odbył a goście mieli szansę na zwycięstwo jeszcze?
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Jak rozlicza w tobecie mecz Ornarna - Smederna skoro ostatni bieg Sie nie odbył a goście mieli szansę na zwycięstwo jeszcze?
wynik jest uznany taki jaki był, nie wszystkie biegi muszą być rozegrane tylko tyle, aby zaliczyć mecz ;)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
ale skąd ta decyzja o zakończeniu meczu? wygrali by w ostatnim 1:5 i mogli by wygrać
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
ale skąd ta decyzja o zakończeniu meczu? wygrali by w ostatnim 1:5 i mogli by wygrać
Żaden zawodnik nie wyjechał do 15 biegu, i sędzia orzekł 0-0 w ostatnim biegu.
Matchen fick ett surt slut för Smedernas del. Heat 14 slutade nämligen 0–0. Ingen av de fyra förarna var klara när &quot;tvåminutersklockan&quot; passerat.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
zakład w Bwin na najlepszy polak: kurs na hampela 2,3 natomiast h2h gollob -hampel kurs na małego 2 .Prosze o dopowiedz czy to sie różni i jak jest rozliczne jak np zdobędą po tyle samo pkt lub np gollob wygra GP a Hampel bedzie miał najwięcej pkt?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
zakład w Bwin na najlepszy polak: kurs na hampela 2,3 natomiast h2h gollob -hampel kurs na małego 2 .Prosze o dopowiedz czy to sie różni i jak jest rozliczne jak np zdobędą po tyle samo pkt lub np gollob wygra GP a Hampel bedzie miał najwięcej pkt?
Mam to samo pytanie. Bwin znany jest w robienia w c*** wiec ciekawi mnie czy maja prawo potem kombinowac. Podbijam post bo ciekawi mnie ten problem.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Najlepszy z Polaków wtedy patrzymy na miejsca które zajęli zawodnicy, nie ważnie ile zdobył punktów.
A para Hampel-Gollob liczymy punkty zawodników (tak było przed rokiem) zdobyte we wszystkich startach, niezależnie od zajętego miejsca.

chyba ;)
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Wydaje mi się,że znalazłem ciekawy zakład w bwin na GP Szwecji:

H2H: Europa-Reszta Świata: Europa @1,50

Tylko mam dwie wątpliwości,może ktoś kiedyś grał coś takiego u nich i podpowie?
1.Reszta Świata to rozumiem Greg i Kangury,bez Emila?(dla jednych Rosja to Europa dla innych już nie..)
2.Rozumiem że chodzi o sumę pkt i tu wątpliwość czy zliczamy pkt po 20 czy po 23 biegach?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
H2H: Europa-Reszta Świata: Europa @1,50 Tylko mam dwie wątpliwości,może ktoś kiedyś grał coś takiego u nich i podpowie? 1.Reszta Świata to rozumiem Greg i Kangury,bez Emila?(dla jednych Rosja to Europa dla innych już nie..) 2.Rozumiem że chodzi o sumę pkt i tu wątpliwość czy zliczamy pkt po 20 czy po 23 biegach?
a w zyciu... tu chodzi o to ze za 1,50 masz zaklad ze ktorys z trojki Herbi, Holder albo Crump nie wygra jutro...
 
Do góry Bottom