>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ruud odnowił sobie kontuzję w meczu z Polonia Bydgoszcz.
Unibet ma dość niejasny regulamin w tej kwestii. Niby mają :
W przypadku, gdy uczestnik zostanie zdyskwalifikowany / nie będzie mógł kontynuować / otrzyma zakaz występów i nie weźmie udziału w następnej fazie/części danego wydarzenia/turnieju, wydarzenie to będzie rozpatrywane, jako mające miejsce w momencie usunięcia uczestnika z turnieju/konkursu/meczu. Jakiekolwiek modyfikacje wynikające ze wspomnianych wydarzeń w żaden sposób nie wpływają na wcześniejsze rezultaty.
Ale wydaje mi się, że zrobią zwrot. Napisz jak Ci to zaliczą. Będziemy wiedzieć na przyszłośc.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ruud unibet zrobil jako przegranego...
mam kolejne pytanie. zagralem Walaska z Protasem a Walas pojechal tylko 2 biegi w ktorych zaliczyl 2 razy upadek. rozliczone to bedzie jako zwrot bo tak ktos pisal ze tobet to min 3 biegi ?
 
L 6

liroy27

Użytkownik
Pewnie dlatego, że miał za dużo do wypłacenia hehe, a tak poważnie to tam była jakaś akcja z biegiem 15 Vargarna odmówiła wyjazdu czy coś... Pewnie uznali, że mecz nie był rozegrany do końca fair i pewnie anulowali... (aczkolwiek rozumiem, że anulują handicapy, a nie cały mecz bo to nie miało wpływu, ani na awans, ani na to kto wygra.
15. Pedersen, Richardson, Jędrzejak (w), Harris (w) 0:5 (47:42)
 
L 6

liroy27

Użytkownik
Napiszcie po meczu jak wam rozliczyli over/under points albo h2h z Sullivanem, (ja się założe o flaszkę, że w BET365 rozliczą mi over 8 jako przegrany, ale będę walczyć)
 
Z 4

zaba1992

Użytkownik
Liroy27 bet365 rozliczy na 100 % że przegrany bo w regulaminie jest, że wystarczy 1 bieg i może nawet być upadek lub wykluczony. Więc nie ma szans na zwrot.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
nadal mam nierozliczone. przeciez to inny przypadek niz Ruud. Ruud mial zaliczony 1 swoj bieg jako defekt natomiast Sullivan nie ma zaliczonego 1 biegu bo jechal za niego Bjarne potem i Ryan nie jest sklasyfikowany
No ja nie ma zaliczonego? Ma w.
Do średniej np. wlicza to się jako 0. No ale może Ubet się zlituje ...
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Doladnie , w Fortunie nie ma remisów , ale jak napisał Power30 przy równej liczbie punktów dezuduje ilość zwyięstw potem 2 miejsc itd a jeżeli to jest równe to decyduje bezpośredni bieg , a w tych zawodach a 15 biegu Jarek był 3 a wygrał Holder.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
sezon niestety sie skonczyl ale moj zaklad dalej nierozliczony... chodzi o :
Pedersen półfinał GP Gorzow w bwinie. Przyjalbym do wiadomosci zwrot ale pewien uzytkownik pisal ze podobnie bylo w gp w goteborgu zaliczyli. wie ktos cos wiecej ?
Edit
Tak jak mówsz. W Gothenburgu BWIN w takiej sytuacji pozytywnie rozliczał zakład.
 
Do góry Bottom