>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

M 126

mj_bull

Użytkownik
Nie wiem czy ktoś już może o tym nie pisał wcześniej, ale w Betsafe pojedynek Kasprzak-Watt ustalili na korzyść tego drugiego, co za tym idzie punkty z jokera liczą normalnie. Pozdrawiam
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Nie wiem czy ktoś już może o tym nie pisał wcześniej, ale w Betsafe pojedynek Kasprzak-Watt ustalili na korzyść tego drugiego, co za tym idzie punkty z jokera liczą normalnie. Pozdrawiam
No to krótko mówiąc wydymali Cię.
Pisz do nich bo ostatnio mają takiego oddsmakera od żużla że głowa boli.
Punkty bonusowe i jokera nie są uwzględniane.
Tyle, że ja dałem na Watta
W takim razie wypłacaj pieniądze :grin:
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
zależy gdzie, ale większość nie weźmie pod uwagę tego, że wynik został zweryfikowany. Są zapisy w regulaminie, że liczy się wynik spotkania, a wszelkie zmiany rezultatu nie wpływają na rozliczenie zakładów. Ciekaw jestem sam, bo zagrałem też ;)
z bet365
Wszystkie rynki zostaną rozliczone na podstawie wyniku po zakończeniu finałowego wyścigu (rozgrywki ligowe) lub prezentacji na podium (wyścigi indywidualne/Grand Prix). Poźniejsze odwołania, dyskwalifikacje i odliczenia punktów nie liczą się.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
ale w regulaminie masz jasno napisane: na podstawie wyniku po zakończeniu ostatniego biegu.
akceptowałeś regulamin jak wszyscy. Gdzie grałeś? Może tam jest inny zapis - weryfikacja/zwrot?
 
sampras 2

sampras

Użytkownik
Masz racje ale dla mnie to jest smieszne bo powinien sie liczyc oficjalny wynik. Sedzia odjal punkty pewnie od razu po protescie a nie za 10 dni czy miesiac i Hammers w tabeli BEL wygrali ten mecz za 3.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
możesz spróbować napisać do supportu jeszcze i dać znać co Ci odpisali, ale zapewne powołają się na ten pkt w regulaminie.
Pozdro!
 
sampras 2

sampras

Użytkownik
Napisalem. Rok temu byl taki mecz nie wiem czy pamietasz ZG - Wroclaw. I byla taka sama sytuacja jak dzisiaj , czyli punkty Swidra zostaly odjete po meczu. Wtedy buki zaliczyly wynik odejmujac jego punkty.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
pamiętam doskonale - tam chyba 4 oczka odjęli i handi by mi wszedł, ale Tobet nie zweryfikowal wyniku zakładu.
Zależy gdzie grasz, różne są zasady w poszczególnych firmach. Tak czy tak daj znać jak sprawa się rozwiązała ;)
 
sampras 2

sampras

Użytkownik
Feekus , gralem w Tobecie i bet365.
Dziwna sprawa bo w histori zakladow w bet365 mam ten zaklad na zielono a rozliczony jest jako przegrany. Masz tak samo ?
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
wszystkie bety są na zielono w tym menu. Po rozwinięciu przegrana na czarno, bo tam nie ma kolorów jako rozróżnień do wygranej/porażek. Bynajmniej ja się nie spotkałem. Tak czy tak nie ma co liczyć na fundusze ;)
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
jak zwykle zagralem i nie pamietam jak bylo w totomixie i jak totomix rozlicza bo zawsze inaczej. gp challenge byla mozliwosc grania remisu ? czy biora oni pod uwage koncowe miejsce ?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
to co w przypadku remisu punktowego ? zwroty czy wg miesjc koncowych ? w regulaminie jest ze licza sie pkt jesli chodzi o GP ale nie ma odnosnika co do GP Challenge wiec juz sie szykuje w takim razie na wyklocanie z ich smiesznymi traiderami ;)
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Chcialbym sie podzielic z wami moja smieszna historia z &quot;dziadem&quot; z totomixa. Oczywiscie para gdzie zawodnicy zrobili rowna ilosc punktow rozliczona byla jako przegrana. zawodnik nr 1 jak i nr 2 przegrane a remisu nie mozna bylo grac. Bede pisal przykladami bo bedzie mi latwiej. Mialem pare Buczkowski-Kylmakorpi oboje po 6 pkt ale w klasyfikacji Polak byl wyzej oraz Ułamek-Walasek na 1. Pogodzilbym sie z porazka Kylma mimo ze mialem tam wieksza stawke ale zadzwonilem na infolinie i przekazano telefon jakiemus &quot;specowi&quot; od zuzla ktorym po glosie stwierdzilem byl stary dziad. Oznajmil mi ze boje zdobyli 6pkt i jest remis, to ja mu ze nie bylo mozliwosci a on ze JAK TO !?; nastepnie polazl gdzies ale slyszalem jego rozmowe z jakas baba : pokaz mi oferte z wczoraj ; k**wa zapomnialem remisow dac; ja p***ole ale tragedia ; itp . Wrocil i powiedzial ze mam czekac.
Wystarczylo 5 minut i miałem juz zwroty. A wiec pobrałem stawke poczatkowa za pare Buczek-Kylma ale przeciez nie wezme zwrotu za wygrany zaklad Ułamka. A wiec dzwonie jeszcze raz.
Na wstepie podziekowalem za rozliczenie mi PRZEGRANEGO zakladu jako zwrot i przeszedlem do konkretow. Wskazalem oficjalne wyniki, wskazalem dopisek do zakladow : KTO LEPSZY 1 2. Dziad zamilkł chyba na 15 sekund i nie wiedzial o co chodzi. Uslyszalem tylko odkladana sluchawke... Narazie czekam na rozliczenie zakladu bez robienia afery ale przez 20minut nie moglem powstrzymac sie od smiechu ;)
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
nie zdziwiłbym się jakby ten przegrany zakład zweryfikowali na Twoją niekorzyść ponownie. Chyba, że odebrałeś w punkcie już pieniądze za ten zakład? Bo nie do końca rozumiem... :&gt;
 
Do góry Bottom