>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

verti 3,4K

verti

Forum VIP
dałem w expekcie najlepszy z czechow - pozostali... licza sie tam jokery czy nie ?
Nie ten temat.
Nie liczą się dżokery w żadnym z buków jako podwójne punkty (sama rezerwa będzie liczona w tym przypadku za 2).
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
a mnie ciekawi nadal to co zagrałem po 12tej w Tobecie. Otóż były dosłownie nad i pod sobą identyczne zdarzenia H2H - Australia vs Szwecja. 1.5 i 2.9 kursy w pierwszym i 1.27 i bodajże 3.45 co nie jest istotne. Zagrałem oczywiście ten wyższy spodziewając się szybkiego zwrotu (w domyśle powinien ten 1 być zapewne Aussie z Danią). Zdarzenie zostało skorygowane później, zwrotu jak nie było tak nie ma, a livechat jest poza zasięgiem. Jest podstawa do tego aby rozliczyć to jako zakład Australia vs Dania? Na kuponie jak to w h2h bywa w Tobecie, nie jest napisane z kim ten pojedynek, tylko kogo typuje na zwycięzce także dowodów nie mam, ale kilku moich znajomych również zagrało ten typ.
Any ideas? ;)
 
Y 5

yril91

Użytkownik
Pomóżcie!! Jak rozliczą w totomixie parę Jonhsoon Andreas - Protasiewicz Piotr. (Head to Head)
Piotrek jechał tylko 4 biegi bo za niego pojechał Gollob jako Joker.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Pomóżcie!! Jak rozliczą w totomixie parę Jonhsoon Andreas - Protasiewicz Piotr. (Head to Head)
Piotrek jechał tylko 4 biegi bo za niego pojechał Gollob jako Joker.
Nie ma takiego zawodnika, pewnie zwrot bo popełnili błąd przy wystawianiu pary H2H...
Aby zakład był ważny zawodnik musi objechać minimum 3 biegi, obaj jechali po 4 więc nie wiem w czym problem. Wygrał Protasiewiczktóry zdobył 8 punktów, bo Jonsson zdobył tylko 1 oczko.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Aby zakład był ważny zawodnik musi objechać minimum 3 biegi, obaj jechali po 4 więc nie wiem w czym problem. Wygrał Protasiewiczktóry zdobył 8 punktów, bo Jonsson zdobył tylko 1 oczko.
wprowadzasz kolegę w błąd, w totomixie musi mieć odjechane 5 biegów.
 
L 6

liroy27

Użytkownik
A jak jest rozliczany żużel (GP oraz szwedzka i polska liga) w STS? bo nigdzie nie mogę znaleźć na ich stronie wyjaśnien dot zakładów żużlowych. Czy zawodnik musi jechać 5x czy liczą się all biegi czy np 3(jeśli jechał 3x) itp,?
 
Y 20

ymaginary

Użytkownik
Witam,

Zrobiłem wczoraj depozyt do unibetu bo fajne kursy były na Eastbourne i Peterborough, no ale niestety spotkanie orłów z pszczołami zostało przerwane. Myślałem, ze standardowo będzie zwrot, a tu widzę dzisiaj, że zakład ciągle w grze, a mecz ma się niby odbyć jutro. Wkurzyłem się bo chciałem sobie pograć dzisiaj za tą kasę szwedzką ligę.
Nie za często tam grywam, więc z unibetem oswojony nie jestem, ten ich regulamin jest nieźle zamotany, po pobieżnej lekturze nie znalazłem punktu mówiącego co w takiej sytuacji jak ta zaistniała, więc w sumie nie wiem czy uderzać do supportu czy zostawić to tak jak jest i czekać do jutra. Może ktoś jest bardziej zorientowany.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Witam,
Zrobiłem wczoraj depozyt do unibetu bo fajne kursy były na Eastbourne i Peterborough, no ale niestety spotkanie orłów z pszczołami zostało przerwane. Myślałem, ze standardowo będzie zwrot, a tu widzę dzisiaj, że zakład ciągle w grze, a mecz ma się niby odbyć jutro. Wkurzyłem się bo chciałem sobie pograć dzisiaj za tą kasę szwedzką ligę.
Nie za często tam grywam, więc z unibetem oswojony nie jestem, ten ich regulamin jest nieźle zamotany, po pobieżnej lekturze nie znalazłem punktu mówiącego co w takiej sytuacji jak ta zaistniała, więc w sumie nie wiem czy uderzać do supportu czy zostawić to tak jak jest i czekać do jutra. Może ktoś jest bardziej zorientowany.
Unibet często robi tak że czeka, jeśli mecz odbędzie się w ciągu 48? godzin to zakład jest rozliczany normalnie. Jeśli jednak zawody nie zostaną dokończone/rozegrane na nowo (w tym wypadku chyba druga opcja bo wynik z tego co wiem unieważniono) to dadzą wtedy dopiero zwrot. Tak przynajmniej mi kiedyś tłumaczyli na Czacie. Najlepiej to się skontaktuj z nimi może coś się u nich pozmieniało.
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Unibet ma w regulaminie napisane, że mecz jest zaliczany niezależnie od ilości zakończonych biegów. Czyli mogą zaliczyć wynik za 6 biegów? Miał ktoś kiedyś taką sytuację?
 
mishu81 0

mishu81

Użytkownik
Trzeba dodać, że w Expekcie aby handicap był uznany w meczu musi być 15 wyścigów dojechanych w piątek miałem mecz Peterborough - Belle Vue 50:24
Zakończony po 12 wyścigu miałem handicap PEterborough - 13,5 czyli nawet jak by było 1:5 dla Belle Vue w 3 ost wyścigach to by weszło , a expekt najpierw wypłaca wygraną a później mi anuluje cały mecz .... nie fair

Skoro wynik oficjalnie zaliczony po 12 wyścigach to hendi tez powinno byc zaliczone ... ryzyk fizyk


 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No a ja wczoraj miałem +5,5 na Piratów i mecz zakończony po 13 wyścigach wynikiem 40:38 dla Lakeside i na szczęście rozliczyli mi na korzyść czyli jako wygraną chociaż miałem spore obawy
 
mishu81 0

mishu81

Użytkownik
No a ja wczoraj miałem +5,5 na Piratów i mecz zakończony po 13 wyścigach wynikiem 40:38 dla Lakeside i na szczęście rozliczyli mi na korzyść czyli jako wygraną chociaż miałem spore obawy
Tez w expekcie ???
Tez mialem Piratow +4,5 ... po 13 biegach 40:38 i mi rozliczyli jako spotkanie anulowane ...
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
no wczoraj ekspekt zawalił sprawę. miałem -13,5 na Peterborough, na wszelki wypadek zapytalem sie na live chacie a co gośc mi odpoweidział:
Patryk: witam jak wygląda sprawa rozliczeń wyników żużlowych jeżeli mecz zakonczył się wcześniej niz po 15 biegach
Patryk: chodzi mi o zaklady na handicapy na druzyne
Piotr: 12 musi byc ukonczonych
A dziś anulują zakład, ja pisze znowu do nich a gośc mi pisze że o to chodzi ze rozliczaja po 12 ale oprócz handicapów:;/:
 
Do góry Bottom