>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Obstawilem ze Grisza zapunktuje lepiej od Artema w millenium... zdobyli tyle samo pkt lecz Grisza mial3 bonusy... Jak to rozlicza? Wygrana przegrana czy zwrot?
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Obstawilem ze Grisza zapunktuje lepiej od Artema w millenium... zdobyli tyle samo pkt lecz Grisza mial3 bonusy... Jak to rozlicza? Wygrana przegrana czy zwrot?
W milenium przegrana, bo była możliwość postawienia na remis. Buki bonusy nie obchodzą.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dlaczego Tobet nie uznał przełożonego na poniedziałek spotkania Kaskadu Równe z Kolejarzem Rawicz jako anulowanego?

EDIT: kolega Unicaja już mi wyjaśnił.
 
money 52

money

Użytkownik
witam,gram w SB zagralem czysty win Torunia,ale przy obstawieniu wydawalo mi sie ze nie ma zakladu na remis,byly tylko czyste win i handi,tak wiec rozliczyli mi zaklad jako przegrany,chcialem do nich napisac ale nie ma nikogo online,a pisalem na poczte ale nawet nie moge odczytac co odpisali bo cos padło:/gral ktos cos w tym meczu czyste 1 lub 2 w SB?nie gralem tego za wielkie pieniadze no ale po co maja mnie wydymac
 
unicaja 10,1K

unicaja

Użytkownik
W sb zawsze jest opcja X, dzisiaj nie patrzyłem po prawdzie z braku czasu ale nie wierzę że nie było iksa, noł łej
 
oki 270

oki

Użytkownik
Verti dlaczego wprowadzasz kolege w blad?
Will Hill ma w ofercie zaklady na polska ekstralige! Niepamietam tylko czy od samego poczatku sezonu czy po kilku kolejkach dopiero
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
witam,gram w SB zagralem czysty win Torunia,ale przy obstawieniu wydawalo mi sie ze nie ma zakladu na remis,byly tylko czyste win i handi,tak wiec rozliczyli mi zaklad jako przegrany,chcialem do nich napisac ale nie ma nikogo online,a pisalem na poczte ale nawet nie moge odczytac co odpisali bo cos padło:/gral ktos cos w tym meczu czyste 1 lub 2 w SB?nie gralem tego za wielkie pieniadze no ale po co maja mnie wydymac
Zawsze w SB jest możliwość postawienia na remis i tak jest w każdym buku ja grałem czysty win Unii w Betsafe i też mam wtopę.
Kurde no że, ten Jarek nie mógł wyprzedzić Saletry ;)
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Verti dlaczego wprowadzasz kolege w blad?
Will Hill ma w ofercie zaklady na polska ekstralige! Niepamietam tylko czy od samego poczatku sezonu czy po kilku kolejkach dopiero
WH zakłady na żużel ogranicza tylko do GP, SWC i transmitowanych spotkań z BEL. Polskiego speedwaya było troszkę w zeszłym sezonie, ale się wycofali z tego. Teraz patrzyłem w pierwszych kolejkach i nic nie było, także później zaprzestałem. Możliwe, że wprowadzili (jeśli tak, to pewnie niedługo zaprzestaną) - to brawa dla nich.
 
oki 270

oki

Użytkownik
WH zakłady na żużel ogranicza tylko do GP, SWC i transmitowanych spotkań z BEL. Polskiego speedwaya było troszkę w zeszłym sezonie, ale się wycofali z tego. Teraz patrzyłem w pierwszych kolejkach i nic nie było, także później zaprzestałem. Możliwe, że wprowadzili (jeśli tak, to pewnie niedługo zaprzestaną) - to brawa dla nich.
napewno od miesiaca maja tam polska lige...zaklady na mecz i hc
co moze byc dla niektorych istotne to to, ze linie jak i kursy ktore wystawia na poczatku praktycznie sie nie zmieniaja...dzis hc byly nastepujace: Gorzow -16, Rzeszow -8, Leszno -6 i od poczatku do konca kursy po 1,83
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
A ja mam pytanie z GP w Sportingbecie. Przy stawianiu na zwycięzcę jest jeszcze jakiś dopisek. Nie pamiętam za bardzo co tam jest napisane, bo nigdy nie zwracałem na to specjalnej uwagi, ale wydawało mi się, że chodzi o to, że jeśli zawodnik na którego stawiam znajdzie się na podium to liczy mi wygraną po kursie 1/3 tego co było na wygraną. Tymczasem ostatnio stawiałem na Holdera, był trzeci i zakład mam całkiem przegrany. A więc o co chodzi z tym dopiskiem ?
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
A ja mam pytanie z GP w Sportingbecie. Przy stawianiu na zwycięzcę jest jeszcze jakiś dopisek. Nie pamiętam za bardzo co tam jest napisane, bo nigdy nie zwracałem na to specjalnej uwagi, ale wydawało mi się, że chodzi o to, że jeśli zawodnik na którego stawiam znajdzie się na podium to liczy mi wygraną po kursie 1/3 tego co było na wygraną. Tymczasem ostatnio stawiałem na Holdera, był trzeci i zakład mam całkiem przegrany. A więc o co chodzi z tym dopiskiem ?
A czy po wybraniu zakładu na zwycięstwo Holdera zaznaczyłeś taki mały kwadracik obok miejsca na wpisanie stawki? Bo jeśli nie, to zagrałeś po prostu na samo zwycięstwo, więc bukmacher rozliczył Ci to prawidłowo. By mieć możliwość wygranej za miejsca 1-3 trzeba właśnie jeszcze zaznaczyć ten kwadracik, ale wtedy na zakład pobierana jest dwu krotność stawki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
piotrurycz 0

piotrurycz

Użytkownik
siemka mam pytanie jak rozliczy mi toto-mix zakład Nermark-Laguta pierwszy zdobył 10 pkt w 6ciu startach a drugi zdobył 8 pkt rowniez w 6ciu startach. Nermark w ostatnim biegu zdobył 3 pkt a Laguta 0 czy to ma jakieś znaczenie, czy liczy się 5 pierwszych startow. Prosze o pomoc. Dzieki
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
siemka mam pytanie jak rozliczy mi toto-mix zakład Nermark-Laguta pierwszy zdobył 10 pkt w 6ciu startach a drugi zdobył 8 pkt rowniez w 6ciu startach. Nermark w ostatnim biegu zdobył 3 pkt a Laguta 0 czy to ma jakieś znaczenie, czy liczy się 5 pierwszych startow. Prosze o pomoc. Dzieki
Przegrana w toto liczy się pierwsze 5 biegów a wtedy Laguta miał 8 punktów a Nermark 7 punktów.
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Panowie,który buk ma dobre oferty żużlowe?Gram na razie w bahu i naprawdę jest to irytujące że mają w ofercie tylko Szwedzką Ligę,na razie najbliżej mi do bet365 podobno tam mają dosyć dobre oferty żużlowe.Najbardziej interesują mnie bezpośrednie pojedynki między zawodnikami w ligach oraz GP.Mógłby ktoś doradzić?
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Panowie,który buk ma dobre oferty żużlowe?Gram na razie w bahu i naprawdę jest to irytujące że mają w ofercie tylko Szwedzką Ligę,na razie najbliżej mi do bet365 podobno tam mają dosyć dobre oferty żużlowe.Najbardziej interesują mnie bezpośrednie pojedynki między zawodnikami w ligach oraz GP.Mógłby ktoś doradzić?
Bah i żużel :grin:
Wystarczy spojrzeć do tematów i zobaczyć z jakich buków jest najwięcej typów i jakie Tobie najbardziej odpowiadają.
Według mnie do żużla to najlepiej kilka buków tj. unibet (elitserien) , betsafe (najlepsi oddsmakerzy ????), bet365, tobet i sportingbet.
 
Do góry Bottom