>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Nie ma się czego dziwić w sumie, bo mogłem się spodziewać, że przy tak wysokim prowadzeniu pojadą juniorzy.
Jednak Emil ustanowił nowy rekord toru przy ulicy Sportowej. ;-)
 
T 13

txc

Użytkownik
Zawody odwolane. Klasyfikacja po 4 seriach jest klasyfikacja koncowa tego GP... Co zrobia buki w takim wypadku? :/
 
mythic 10

mythic

Użytkownik
zawody przerwane, co teraz jak buki podlicza to?? pkt będą zaliczone do generalki.
zgadzam się zawody porażka
ps. dla mnie lepiej zęby anulowali;p

edit
bet465 nie rozliczył
 
mpoooo 12

mpoooo

Użytkownik
witam mam pytanko, zagrałem w buka stacjonarnego &quot;Milenium&quot; pojedynki w GP szwecji zawody przerwano bodajze po 14 wyscigach i oficjalnie podano ze punkty licza sie po tych wysciagach jak bedzie to rozliczone? buk tez uzna ta punktacje co zostala czy kursy zostana zwrocone? dzieki z gory, pozdro!
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Rozliczą normalnie w Tobecie jest że każdy musi minimum 3 biegi jechać a w unibecie np tylko 1 bieg więc policzą normalnie.
Słabe GP, pozostał wielki niedosyt bo kurs 12 na Jonassona jako najlepszego Szweda myślę że przy odrobinie szczęścia by wszedł (chociaż Anton był pieruńsko szybki). No i punkt więcej Kołodzieja od Emila pojechał z drugim kuponem. Ale nie ma co narzekać. Powinni przenieść zawody na jutro a nie dzisiaj na siłę jechać. Szkoda.
 
mpoooo 12

mpoooo

Użytkownik
orientuje sie jak to wyglada w bukow stacjonarnych chodzi mi szczegolnie o milenium? w regulaminie nie moge znalesc nic na ten temat dalem pojedynek sajfudinow(8pkt)-jonson(6pkt) na sajfudinowa
 
conti73 106

conti73

Użytkownik
Bet365 rozlicza tylko te które są już ewidentne wygrane lub przegrane i tak
na plus rozliczył mi AJ z Bjerre
a zwroty m.in. under 8 Jarka, Holder z Harrisem i Koldiego z Jarkiem
Unibet wszystko elegancko rozliczył
 
unicaja 13,2K

unicaja

Użytkownik
orientuje sie jak to wyglada w bukow stacjonarnych chodzi mi szczegolnie o milenium? w regulaminie nie moge znalesc nic na ten temat dalem pojedynek sajfudinow(8pkt)-jonson(6pkt) na sajfudinowa
Ja mam w WZB plusik przy parze Crump - Hampel na 1 więc bankowo też masz ✅
Innej opcji nie widzę a jak nie to się kłóć ????
Pzdr.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Ci co grali w Totomixe to na pewno mają zwroty, nie wiem jak to jest w Milenium.. ale chyba bedzie typ przegrany :/
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Uznają wyniki zgodnie z oficjalnymi wynikami po 16 biegach, ja już mam na stronce zaznaczone że zakłady przegrane , niestety.....
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Z tego co zauważyłem to każdy buk rozlicza po swojemu.
Np. w Betgunie mam h2h rozliczone jakby zawody się odbyły ale zakłady na półfinał, win, TOP 3 anulowane. W Ladbrokes początkowo było jak WIN ale teraz nic nie ma.
Betsafe nic.
W wzbmilenium rozliczyli jako odbyte. Przynajmniej tak wygląda po wynikach na ich stronie ale czy tak też będzie jutro gdy będziemy chcieli odebrać wygraną ...
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Panowie co jest grane hahaha Uznano mi ze Bjerre wygrał z Lindgrenem hahaha ????

J : // w jakim buku ?


Fortuna - widze na ekuponie. Nie wiem czy to jakiś błąd czy co ? ????

EDIT: Na pewno im sie pomyliło. Jutro pewnie będzie poprawione i po kasiorze :/
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
W betgun uznali h2h... półfinały nie... natomiast w bwin uznali, że odbyły się półfinały... i rozliczali jako TOP8
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Jednak Milenium zrobilo zwrot na TOP8, i dobrze bo &quot;Fredka&quot; po dobrym rozpoczęciu turnieju potem słabiutko, słabiutko. Ale za to Totomix jednak uznał h2h jako nie trafiony typ :/
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Jednak Milenium zrobilo zwrot na TOP8, i dobrze bo &quot;Fredka&quot; po dobrym rozpoczęciu turnieju potem słabiutko, słabiutko. Ale za to Totomix jednak uznał h2h jako nie trafiony typ :/
To dobrze, bo mam Kenia w TOP8, a reszta się zgadza więc może coś się wypłaci
 
unicaja 13,2K

unicaja

Użytkownik
Jednak Milenium zrobilo zwrot na TOP8, i dobrze bo &quot;Fredka&quot; po dobrym rozpoczęciu turnieju potem słabiutko, słabiutko. Ale za to Totomix jednak uznał h2h jako nie trafiony typ :/
Hmm, nie wiem na jakiej podstawie tak twierdzisz z tymi zwrotami. Przed chwilą na stronce patrzyłem na swoje kupony i tam ciągle przy Kenio 1-8 jest minus :-|. Co więcej przy klasyfikacji generalnej w wynikach normalnie WZB podaje poszczególne miejsce, bez żadnych zwrotów.
Ciekawi mnie po prostu skąd to info o zwrotach, pzdr.
 
Do góry Bottom