>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

power30 18K

power30

Forum VIP
PKT
Należy wytypować, ile punktów (bez punktów bonusowych) w pięciu pierwszych startach zdobędzie dany żużlowiec, gdzie: 1 - oznacza zdobycie mniejszej ilości punktów od określonej liczby 0 - oznacza zdobycie podanej liczby punktów
2 - oznacza zdobycie większej ilości punktów od określonej liczby
UWAGA! Zakład jest ważny, jeśli wymieniony zawodnik wystartuje w co najmniej pięciu wyścigach (liczy się pierwszych pięć)
Myślę, że to wszystko wyjaśni ????
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
dzięki ogromne. :) no to klops, mały niedosyt pozostał. Jeszcze bardziej się będę śmiał, jeśli tamtych zdarzeń mi też nie rozliczą, bo minimalna ilość zakładów miała wynosić 3.
 
navent 83

navent

Użytkownik
Witam. Jeśli postawiłem w Tobet zakład na handi Chris Holder -0.5 Fredrik Lindgren +0.5 na Holdera. A w 11 biegu Lindgren jechał jako rezerwa taktyczna i zajmując 2 miejsce zdobył cztery punkty zamiast dwóch, jak to jest traktowane przez bukmachera? W końcowym rozrachunku wygląda to tak, że uwzględniając podwójną zdobycz punktów Holder ma 11, a Lindgren 12, więc handi nie wchodzi. Jeśli zaś nie uznamy, że nie mnoży się punktów razy 2 jeśli zawodnik wystartuje jako rezerwa taktyczna to Chris ma ciągle 11 punktów, Fredrik zaś 10, więc spełnia się warunek handi. Jak do tego podchodzi Tobet? Zalicza podwójną liczbę punktów za rezerwę taktyczną?
@ Feekus: Właśnie ja też tak to rozumiem. Zobczymy jak Tobet to rozliczy, jeśli uzna zakład za przegrany, będę się z nimi kłócił. Dzięki za odpowiedź ;)
Tobet rozliczył zakład jako wygrany.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
cześć, w regulaminie jest jasno napisane, że punkty zdobyte na jokerze liczą się pojedyńczo - w tym przypadku 2 punkty są w rozliczeniu do handi zatem jeśli dobrze rozumiem jesteś bogatszy o jakąś kwotę ????
gratulacje ????
 
mythic 10

mythic

Użytkownik
Szeroka oferta.
Witam. Mam pytanie. Gdzie jest najlepsza oferta do obstawiania żużla w SGP/ liga polska i anglielska. miło by było buk z fajnym bonusem.
F1 było by również mile widziane z szeroką ofertą, priorytetem jest speedway.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Post napisany przeszło rok temu:
Rok w rok pojawia się to samo pytanie : &quot;Gdzie grać żużel?&quot; i zawsze trudno wybrać tego jednego, jedynego buka. Obstawiając speedway najlepiej rozdysponować fundusze między kilka firm bukmacherskich. W ubiegłym sezonie prym chyba wiódł bet365 - bogata oferta z czołowych lig świata (Polska - jednak wyłącznie Ekstraliga, Elite League, Eliteserien) oczywiście rozbudowana oferta z takich zawodów jak Drużynowy Puchar Świata, choć na GP można trochę ponarzekać. Na plus można im również policzyć to, że mają ofertę na ciekawe wydarzenia indywidualne - turnieje itd.
Na drugim miejscu sklasyfikowałbym właśnie wspomniany już Tobet, który niewiele ustępuje bet365 - o ile w ogóle ustępuje ? Tobet stara się wystawiać właśnie ofertę na I ligę, choć zazwyczaj są to tylko i wyłącznie dwa zakłady na mecz (1x2 + handicap). Na plus trzeba im zaliczyć, że organizują konkursy i zabawy dla fanatyków &quot;czarnego sportu&quot; co u konkurencji jest rzadko spotykane.
Warto jednak przyjrzeć się ofercie Expekta, który ma dla Nas ciekawe &quot;prezenty&quot; - swego czasu przytrafiło im się sporo pomyłek. Oddsmakerzy pracujący w expektcie to na pewno nie są najlepsi specjaliści - dlatego czasem warto tam zajrzeć. W Unibecie oferta na kolana nie powala, ale można tam znaleźć zakłady z szwedzkiej Allvenskan oraz duńskiej Superligi.
Z buków które również w miarę regularnie dodają speedway do swej ofery to : bwin, ladbrokes, skybet (bogata oferta brytyjskiego speedwaya), betsafe.
Teraz trochę aktualizacji.
Bet365 - dobra oferta z rozgrywek ligowych (Polska, Anglia, Szwecja) - przede wszystkim stosunkowo wcześnie wystawiana (w porównaniu do innych firm) co można policzyć im na plus. Z ofertami na GP to różnie bywa, pary zazwyczaj ciężkie do wytypowania - ale są zakłady live (na spotkania transmitowane w TV). Warto mieć tam gotówkę.
Tobet - jest wszystko czego można oczekiwać. Wszystkie rozgrywki ligowe, a ponadto ciekawa oferta na rozgrywki I ligi polskiej oraz II ligi. Na GP pojawiają się czasami bonusy. Są zakłady live, szybko wystawiana oferta na ligi polskie i szwedzką, z Anglią jest już nieco gorzej. Ale buk godny polecenia jeśli chodzi o speedway.
Expekt - ostatnio leci w kulki. Mało zakładów h2h, under/over na zawodników. Ograniczają się do typowania zwycięzców meczów i handicapów na poszczególne zespoły. Stracili w moich oczach dość sporo, chociaż zawsze u nich w sezonie zdarza się kilka &quot;perełek&quot; (czyli błędów z ich strony).
Unibet - oferta na Ekstraligę i Elite League jest dość uboga (tylko 1x2 i handicapy), ale jeśli chodzi o rozgrywki nordyckie to wiodą prym. Elitserien zawsze dopracowana, czasami też Allvenskan, a nawet liga duńska. GP też w miarę ok wygląda.
SportingBet - widać, że coraz bardziej stawia na speedway. W zeszłym roku typowania Elite League ograniczali do standardowej oferty 1x2 i handicapy, teraz pojawia się sporo par do typowania. Oferta na zawody indywidualne typu Kryterium Asów itd też można znaleźć. Oferta też wystawiana dość wcześnie.
Betsafe - jest też I liga, jak w Tobecie (ale znacznie uboższa oferta). Sporo zakładów na Ekstraligę, Elitserien i GP, starają się coś zrobić z angielską , ale różnie to bywa. Często zdarza się im robić &quot;babole&quot;, czyli wystawiać kursy takie o których tylko oni sami wiedzą dlaczego tak wyglądają. Warto z nich korzystać.
Bwin - z roku na rok wygląda to coraz słabiej. Teraz można u nich tylko obstawiać 1x2 i handicapy na BEL, Elitserien i E-ligę (zazwyczaj z mocnym opóźnieniem).
Skybet - świetna oferta na mecze z ramówki SkySports TV (poniedziałki) oraz Grand Prix i SWC. W pozostałych przypadkach niestety oferty brak ..

Pozostałe buki:
StanJames, Betclick, Betgun.
Później temat przeniosę do innego tematu.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
mogę się wypowiedzieć o Tobecie, bo on był moim pierwszym i ostatnim bukiem. Zdarzenia do spotkań wystawiane około 5 godzin przed spotkaniem, liga angielska to liczba punktów zawodników, h2h z handi, handi drużynowy i klasyczne 1x2. Kontynuując wątek ligi angielskiej to livebet bardzo przyzwoity, ale tylko spotkania będące w ramówce skysports/polsatu sport. Na transmitowane mecze około 10-12 zdarzeń przed meczem, na mecze nie emitowane w tv z reguły 5.
Polska liga bogato wygląda, co weekend 2 mecze na livebecie plus to samo co w przypadku puszczanych w tv meczów Elite League, około 10-12 zdarzeń. Czasem zaliczają wtopy zaraz po wystawieniu kursów dlatego warto czyhać i odświeżać stronkę co 2-3 minuty ????
Elitserien analogicznie do Elite League, a duńska liga jak dobrze pamiętam tylko 1x2 z zeszłego sezonu.
GP wygląda fajnie, zwycięzca każdego biegu możliwy do wytypowania, około 10 par h2h, kilka par h2h z handi i do tego można zagrać zajmowane miejsca konkretnego jeźdźca (przedziały 1-2, 1-4, 1-8 miejsc w końcowym rozrachunku)

Co do innych buków to dużego doświadczenia nie mam, na sportingbecie wcześniej pojawiają się zdarzenia i możesz typować dokładne rozmiary zwycięstwa/porażki (zakresy 4-punktowe).
Unibet natomiast na Elite League nie oszczędza kursów i wczoraj na Lakeside było 1.2 jeśli dobrze pamiętam, gdzie u innych buków było w okolicach 1.07 także jest różnica duża.. Rzadko kiedy wystawiane handi o h2h chyba można pomarzyć ????
PS. Jeśli zdecydujesz się na Tobet to mogę Ci podać przybliżone godzinki wystawiania kursów w zależności od lig i jak się zmieniają ;)
@ Verti - Orły roznoszą w pył Team Kasprzaka ;p
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Jeszcze dorzuciłbym ladbrokes, ale tylko do GP, SGP, zwykle mają lepsze kursy na zwycięzcę biegów.
Co do bwin, to to jest dramat. To był mój pierwszy buk i parę lat temu nawet były mecze 1 ligi. Teraz daleko w tyle za konkurencją.
Od siebie polecam: bet 365( under/over i h2h na zawodników 3 drogowe, handicapy do połowy meczu), tobet (nasza liga, najlepiej stawiać zaraz po tym jak wystawią - często majstrują przy handicapach i kursach), unibet(Szwecja, Dania i h2h na GP) i niezawodny na wszystkich frontach betsafe :p
Jeszcze ostatnio zauważyłem, że betgun ma również żużel, w ostatnią niedzielę było całkiem przyzwoicie na Ekstraligę. Z tego co pamiętam były różne warianty handi, więc chyba można się zaprzyjaźnić z tym bukiem :p
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ja się wypowiem co do Bwin, bo tam głównie gram ze względu na piłkę latynoamerykańską. No niestety żużel u nich w tym roku widzę jak na razie tragicznie. W poprzednim roku mogłem sobie spokojnie e-ligę naszą obstawiać bo było hc na ekipy, h2h, under/over na zawodników więc w porządku. Jak się nie mylę również Szwecja była dobra, a Anglia to i tak mi nie potrzebna, bo jej nie lubię. W tym sezonie widziałem 1X2 i hc na drużyny, a to za mało zdecydowanie. Może jak się wejdziemy bardziej w sezon to będzie lepiej i w Bwin.
Jak dla mnie do polecenia Millenium z naziemnych. Kapitalna oferta na e-ligę. Również nie można narzekać na ofertę ze Szwecji czy I ligi, przynajmniej tak było w roku ubiegłym.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
niezawodny na wszystkich frontach Betsafe
I ligę tez oferują w tym sezonie? Verti pisze, że tak, ale może od tego sezonu się z tego wycofali.
Bo nie bardzo wiem, czy warto czekać.
Dzięki ;)

Szczerze mówiąc nie pamietam by betsafe wystawiał I ligę ...
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Wybiorę Tobet(Mój Starcik w 1 lidze ;)) i zobaczymy co z tego wyniknie. Wydaje się najbardziej korzystny. Dziękuję za zanalizowanie każdego buka ????
Moim skromnym zdaniem jeśli chcesz grać 1 i 2 ligę to wpłać kaskę do Tobetu, ale tez wpłać do Bet365, dają &quot;promocje&quot; poza tym lepsze kursy. I linie na punkty są pełne a nie połówki czyli np 11 a nie jak Tobet 11,5, wiec jest szansa za zwrot przynajmniej a i kursy wyższe w Bet365 mimo ze opcja bezpieczniejsza ;) Z tym, że Bet365 to tylko Ekstraliga lub najwyższe klasy rozgrywkowe w Anglii czy Szwecji ;)
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem jeśli chcesz grać 1 i 2 ligę to wpłać kaskę do Tobetu, ale tez wpłać do Bet365, dają &quot;promocje&quot; poza tym lepsze kursy. I linie na punkty są pełne a nie połówki czyli np 11 a nie jak Tobet 11,5, wiec jest szansa za zwrot przynajmniej a i kursy wyższe w Bet365 mimo ze opcja bezpieczniejsza ;) Z tym, że Bet365 to tylko Ekstraliga lub najwyższe klasy rozgrywkowe w Anglii czy Szwecji ;)
Pełne linie nie oznaczają zwrotu w Bet365, bo jest także opcja remisu, więc z połówkami czy nie w sumie na jedno wychodzi. Jedynie w Bet365 można sobie zagrać opcje remisu, co daje nam ewentualny zwrot ;).
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
zagralem pare Holta-Holder w bet365. suma punktow obu jest rowna 9 ale Holta jechal w półfinale a Holder nie... bedzie zwrot czy wygrana Holty ?
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Tylko się upewniam.
Czy przy zakładzie Emil Sajfutdinow over 12,5 pkt, kiedy ten jechał 4 bieg, czyli maksymalnie mógł zdobyć 12 pkt może być zwrot czy bukmacher traktuje takie zakłady z góry jako przegrane?
W tym wypadku mowa o Tobecie.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Przegrana i nie ma dyskusji... przykro mi. W tym przypadku jest to na Twoją niekorzyść. Ale gdyby jakiś zawodnik jechał 6 biegów to wszystkie biegi mu się liczą, w przypadku zagranego overa łatwiej o wygraną.
Takie są zasady w necie, w tym u tobet.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Powinien być przegrany. Co z tego, że jechał tylko 4 begi? Nie ma reguły, że zawodnik musi pojechać 5 razy.
 
Do góry Bottom