>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

jawek 313

jawek

Użytkownik
Witam. Grał ktoś wczoraj w expekt zakład:
Janusz Kołodziej - Bjarne Pedersen (+3,5) ?
Dzisiaj wchodzę na konto i typ przegrany, w informacji o zakładzie nie ma nic, natomiast wynik jest Sebastian Ułamek +3,5...
Czy tylko mnie Expekt oszukał ??
 
B 45

blonoklono

Użytkownik
Witam.
Mecz żużlowy Unibax Toruń - Betard Wrocław miał odbyć się w niedziele o 20:00, a został odwołany i odbył się w środe o 20:00.
Czy zgodnie z zasadą 72 godzin powinien być anulowany? Bo mineło właśnie tyle.
Pozdrawiam.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Witam.
Mecz żużlowy Unibax Toruń - Betard Wrocław miał odbyć się w niedziele o 20:00, a został odwołany i odbył się w środe o 20:00.
Czy zgodnie z zasadą 72 godzin powinien być anulowany? Bo mineło właśnie tyle.
Pozdrawiam.
72 godziny nie minęły bo od niedzieli do środy są 3 doby czyli akurat 72 h :]
 
K 5

korjaw

Użytkownik
Wiecie moze jak to jest w przypadku remisu punktowego w GP w Betgun ? Z tego co pamietam nie bylo zakladow na remis, a w zasadach nie widze nic : P
 
patol 29

patol

Użytkownik
Dałem wczoraj Harrisa u12 w Tobecie, miał równe 12 a w wynikach jest że o12 i zakład przegrany, jak oni to rozliczają w Tobecie orientuje się ktoś, z tego co wiem to powinien być zwrot bo nie było zakładu że zdobędzie równa 12 pkt
 
patol 29

patol

Użytkownik
orientuję się ktoś jak rozlicza Tobet w takich sytuacjach będą zwroty czy jak
01.09.2010 19:00 Vargarna - Valsarna (Rider points handicap)

Adrian Miedzinski -2.5 1.90 Tobet
oczywiście to zwrot, przypadkiem skasowałem
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Rozliczają normalnie. O ile dany zawodnik ma 3 starty. Mi rozliczyli Nichollsa, który pojechał 3x. Miedziaka raczej nie powinni rozliczać, bo z tego co pamiętam miał 2 starty.
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Nie wiem jak Buki zareagują na takie jaja... Mecz zakończył się wynikiem 46-44, po sportowej walce a tu taki &quot;klops&quot;... ehh :/ Jeśli będzie to Bukom na rękę to nie zdziwi mnie jak w ogóle wycofają zakłady na rezultat tego spotkania. Bo co teraz, jeśli chodzi o indywidualne zdobycze punktowe zawodników? Skoro wycofano punkty Świdra z wyniku meczu, to powinni też zweryfikować biegi z jego udziałem, heh nieźle...
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Nie wiem jak Buki zareagują na takie jaja... Mecz zakończył się wynikiem 46-44, po sportowej walce a tu taki &quot;klops&quot;... ehh :/ Jeśli będzie to Bukom na rękę to nie zdziwi mnie jak w ogóle wycofają zakłady na rezultat tego spotkania. Bo co teraz, jeśli chodzi o indywidualne zdobycze punktowe zawodników? Skoro wycofano punkty Świdra z wyniku meczu, to powinni też zweryfikować biegi z jego udziałem, heh nieźle...
Kolego aż takiego zamętu nie będzie, bo wyobraź sobie, że jeśli mieli by zmieniać kolejność biegów z jego udziałem to i wynik byłby większy na korzyść Zielonki, więc tu zostaje tylko anulowanie jego punktów,a reszta na swoim miejscu, ot tyle sprawiedliwości...
 
speedwaykk 6

speedwaykk

Użytkownik
A co z typami z handicapem? Anulują czy uznają wynik po weryfikacji? Ciężko będzie to rozwiązać, aż ciekawy jestem jak to będzie. Jeżeli ktoś będzie już po &quot;rozliczeniu&quot; z bukiem to dla zaspokojenia mojej duszy niech napisze na czym stanęło ;)

Tobet zapatruje się na to tak w regulaminie:
3.17 Jeżeli po zakończeniu wydarzenia sportowego nastąpi dyskwalifikacja zawodnika lub weryfikacja wyniku, nie będzie to dotyczyło zakładów już rozstrzygniętych.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
A co z typami z handicapem? Anulują czy uznają wynik po weryfikacji? Ciężko będzie to rozwiązać, aż ciekawy jestem jak to będzie. Jeżeli ktoś będzie już po &quot;rozliczeniu&quot; z bukiem to dla zaspokojenia mojej duszy niech napisze na czym stanęło ;)
Napiszemy. Wg mnie to 46-38 wynik oficjalny więc nie powinno być mowy o innym w bukach i tak powinni rozliczyć. Chciałbym wiedzieć jak to Unibet rozliczy jeśli ktoś miał tam taki zakład to dajcie znać panowie!
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
W milenium w regulaminie jest napisane : &quot;zmiana końcowego wyniku po protestach i kontrolach antydopingowych nie ma wpływu na ważność oficjalnego wyniku&quot;. Więc w milenium liczą 46-44
 
speedwaykk 6

speedwaykk

Użytkownik
Zapytałem z ciekawości w Tobecie jak to widzą. Oto co mi odpisali:
&quot;Wszytkie zaklady zostana raz jeszcze zweryfikowane, tak wiec bardzo prosimy o cierpliwość. Nasz Dzial Sportowy wkrotce podejmie co do tej kwestii decyzje&quot;
Decyzja ma być podjęta po dwóch godzinach.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Trochę się tu bałagan robi chyba bardziej odpowiedni temat do takich rozmów jest ten
prawda jest taka że pierwszy oficjalny wynik jest 46-44 i raczej buki nic nie zmienią trzeba się z tym pogodzić
 
_elbisi 0

_elbisi

Użytkownik
Łysy. A co z zakladami live? Granymi np przed 14 czy 15 biegiem ? Jezeli w tym przypadku byly by zwroty lub rozliczenie jako przegrane np +4,5 na Wrocek przy stanie -6 prowadzenia Falubazu.... Bylaby to masakryczna przeginka ze strony Tobetu....
 
Do góry Bottom