>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
kosciecha 3 punkty jedrzejak 2 + 1 handi maja obydwaj po 3 punkty wiec zwrot.
W bet365 zazwyczaj jest też zakład ze moze byc remis w zakładzie H2H wiec albo go teraz nie dali albo się pomylili i nie uznali jako przegranego
 
rygiel99 12

rygiel99

Użytkownik
Co do betsafe&#39;u to też miałem wczesniej sytuacje ze mieli tyle samo pktów i bonusy sie liczyły. Co jest najlepsze ich nie interesuje ze ktoś jedzie 6 czy 7 razy a drugi 4 czy 5 startów ???? ale te 3 starty minimum musi miec. Wieć tam gdzie jest ZZ mozna dawać w ciemno.

Łysy - zapewne pomyłka, mieli po 4 starty więc musi byc zaliczony, napisz* do nich ;)

sory, literówka :p
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Wczoraj podobna sytaucja w Elite League, więc w bet365 wystarczy chyba, że mecz nie zostanie dojechany do końca i pary rozliczają jako zwrot.
 
A 2

arti1985

Użytkownik
Wczoraj podobna sytaucja w Elite League, więc w bet365 wystarczy chyba, że mecz nie zostanie dojechany do końca i pary rozliczają jako zwrot.
dokładnie tak jest w 365, a mecz handicap jest zwrot jeśli rozegranie kolejnych biegów by coś zmieniło, jeśli nie ma to wpływu na wynik to rozliczają normalnie
 
K 0

konus16

Użytkownik
Witam , przedstawię wam moją sytuację dot. zakładów bukmacherskich.
Więc dziś miały się odbyć Żużel Druż. Puchar Świata półfinał w Gorzowie , ale odwołali je na jutro ponieważ były ulewy i moje pytanie dotyczy tego że postawiłem dzisiaj niezłą sumkę na pewien kraj i mam pytanie czy bukmacherzy zaliczą mi to jako wygraną i dostane należną wygraną ? Gram w STS&#39;ach.
Edit Verti// Zapewne poczekają do jutra i wtedy po zawodach Ci rozliczą. Pzdr.
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
A powiedzcie mi jak u buków liczone są Jokery do ogólnej punktacji oraz do punktacji zawodnika ???? Dla zawodnika rozumiem, że pojedynczo jak w ligach, ale dla drużyny chyba normalnie x2 ?
 
rygiel99 12

rygiel99

Użytkownik
A powiedzcie mi jak u buków liczone są Jokery do ogólnej punktacji oraz do punktacji zawodnika ???? Dla zawodnika rozumiem, że pojedynczo jak w ligach, ale dla drużyny chyba normalnie x2 ?
Do indywidulanej na pewno są liczone normalne punkty, a do drużynówki to rzebaby sprawdzic ????
@Verti: do drużyny są liczone x2, czyli normalnie. Ale panowie to nie miejsce na zadawanie tego typu pytań, od tego jest inny wątek ..
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Do tych co stawiali zakład w Expekt:
Najlepszy Polski żużlowiec ( Top Poland Rider) - Tomasz Gollob.
Jak wam rozliczyli ten zakład ? Pozdrawiam
 
sampras 2

sampras

Użytkownik
Stawial ktos pare Bjerre - Andersen ? w Tobecie ? obydwaj zdobyli po 10 punktow a zaklad jest przegrany ?

Specjalnie przed zawodami sprawdzalem regulamin Tobetu a tam nie ma ani slowa o rozliczania zakladow w DPS.

W zakładach H2h
Kto lepszy Wygrywa ten zawodnik, który uzyska więcej punktów. Punkty bonusowe i jokera nie są uwzględniane. Ta zasada ma zastosowanie tylko do meczów ligowych.

Wiec ?
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Stawial ktos pare Bjerre - Andersen ? w Tobecie ? obydwaj zdobyli po 10 punktow a zaklad jest przegrany ?

Specjalnie przed zawodami sprawdzalem regulamin Tobetu a tam nie ma ani slowa o rozliczania zakladow w DPS.

W zakładach H2h
Kto lepszy Wygrywa ten zawodnik, który uzyska więcej punktów. Punkty bonusowe i jokera nie są uwzględniane. Ta zasada ma zastosowanie tylko do meczów ligowych.

Wiec ?
Prawdopodobnie Tobet nie zalicza Jokera, tak m.in zrobił Expekt, a co do tego zakładu co się pytałem wcześniej to w Expekt pogrubione są 4 nazwiska czy to oznacza że wszystkie trafione czy też że zwrot ? Niech ktoś da znać jak to stawiał i jak zostało mu rozliczone.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Czy ktoś puszczał żużel w Bwin ? Bo to co oni robią to jest skandal, ja puściłem na WIN Polska ponad tydzień temu, wczoraj odbył się finał, a oni do tej pory nie rozliczyli zakładu. Patrzę na wyniki ich to również nie widzę rozliczonego barażu. Co oni odwalają to ja po prostu nie wiem, ten bukmacher schodzi na psy, już napisałem do nich e-maila, ale jak zawsze support albo nie odpowie albo będę czekał kilkanaście godzin na odpowiedź. Nie polecam gry w tym buku, czekam tylko niech mi zaliczą Polaków robię wypłatę i nawet likwiduję konto bo ten bukmacher nie dość że oszukuje to jeszcze jest żałosny.
 
bartek1878 3

bartek1878

Użytkownik
Zgadzam się z Tobą, na półfinał w Gorzowie zagrałem tam h2h Holta-Kołodziej. Nie dość że czekałem do następnego dnia na rozliczenie zakładu to jeszcze uznali go za przegrany choć obaj zdobyli po 14 pkt. Dopiero po 3 dniach mailowania z nimi uznali ten zakład za wygrany, chyba tylko dlatego, żeby w jakiś sposób wynagrodzić mi ten trud użerania się z nimi. Na maile też czekałem od nich cały dzień, przeważnie odpisywali o 19:00. Mimo wszystko także nie polecam gry w tym buku.
 
ricky44 0

ricky44

Użytkownik
Witam. Wie ktoś ile minimalnie biegów musi pojechać zawodnik aby zakład został zaliczony? Mam tu na myśli wczorajsze GP. Postawiłem w Bet365 over punktowy N. Pedersena lecz jechał on tylko 2 razy i uznali mi to jako przegrany zakład. Wydawało mi się, że aby zakład był ważny zawodnik musi objechać w zawodach minimum 3 biegi, ale chcę się upewnić.
 
Do góry Bottom