>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

K 12

kichu-71640

Użytkownik
Witam mam takie pytanie , odnosnie dzisiejszego meczu Tarnów - Wrocław. Mecz został przerwany , więc u buka Bet 365 powinien byc zakład anulowany. Wie ktoś może jak powinni to rozliczyć..
Ponieważ wyczytałem w regulaminie cos takiego.:
&quot;
Na żywo - jeżeli mecz zostanie przerwany przed zakończeniem spotkania, wszystkie zakłady będą nieważne, chyba że dokończenie meczu nie wpłynęłoby na wynik.&quot;
Postawiłem na Tarnów , dostawali 12 pkt..teoretycznie mogli wygrać , jak bet do tego podchodzi..
 
W 66

warchlak

Użytkownik
Ja mam w fortunie over 9,5 K. Bjerre i mam takie zle przeczucie, ze bedzie to rozliczone negatywnie, bo w 3 startach zdobyl &quot;tylko&quot; 8 pkt ;]
Jednak regulamin u tego buka wlasciwie nie istnieje i moga sobie rozliczyc jak chca ;]
bet365 to powazniejsza firma i mysle, ze zwroca Ci zaklad, ale pewny nie jestem.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Jeśli idzie o buków internetowych to wszystko mam rozliczone jakby mecz się odbył do końca. Miałem Ułamek over 10,5 i niestety jako, że miał tylko 6 to przegrane - Tobet. A w Sportingbet miałem dwa H2H. Janowski(+0,5)-Lindgren na Janowskiego i to do przodu, a Kasper(-4,5)-Anderson niestety w plecy.
 
kepil 14

kepil

Użytkownik
A ja miałem postawione w Toto Mixie Bjerre over 9 i Ułamek under 12. Nie było możliwości, żeby Bjerre w trzech biegach zrobił powyżej 9 z kolei Ułamek skoro w 4 startach miał 6 pkt to jeden start, który mu pozostał nie sprawiłby, że zrobi w nim 7 pkt... i jak będzie z rozliczeniem tego? pewnie dwa zwroty?
 
power30 18K

power30

Forum VIP
A ja miałem postawione w Toto Mixie Bjerre over 9 i Ułamek under 12. Nie było możliwości, żeby Bjerre w trzech biegach zrobił powyżej 9 z kolei Ułamek skoro w 4 startach miał 6 pkt to jeden start, który mu pozostał nie sprawiłby, że zrobi w nim 7 pkt... i jak będzie z rozliczeniem tego? pewnie dwa zwroty?
W obu przypadkach masz zwroty, gdyż zawodnicy muszą objechać po 5 biegów ????
 
L 6

liroy27

Użytkownik
Jak wam w BET365 rozliczyli kupony ? Miałem na live, że wygra Wro bez handi, że wygra Wro z handi - 10 i Ułamek under 12 Wg mnie wszystkie weszły a rozliczone jako zwroty jak wam rozliczyli ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W Betsson rozliczyli spotkanie Tarnów - Wrocław tak jakby odbył się do końca.
Szukałem w regulaminie zapisów jak rozliczają żużel w przypadku przerwania, ale odpowiednich zapisów nie udało mi się znaleść.
 
W 66

warchlak

Użytkownik
Generalnie to zaklady na wygranie meczu 1x2 powinny byc rozliczane normalnie, czyli tutaj jest okej. Jednak zaklady na under/over punktywy powinny byc zwracane, bo jak sie gra np over 10 pkt, a ktos pojedzie tylko 3 razy to przeciez nie ma mozliwosci, aby ten zaklad pokryc. Podobnie jest jesli chodzi o handicapy meczowe na dany zespol. Idiotycznie wyglada rozliczanie tych zakladow poprzez niektorych bukow.
 
K 12

kichu-71640

Użytkownik
Jak się skończy meczyk Toruń-Zielona Góra , to napisze jak do tego podeszli w Bet 365 . Bo postawiłem dubla.
A więc Bet 365 rozliczył tylko mecz Toruń - Zielonka , tak jak nie policzył za Tarnów..
Więc wsumie zachowali się ok....Kupon na + .
 
A 0

alanstivell

Użytkownik
Ja postawiłem na wygraną Tarnowa w bwin. U nich w regulaminie istnieje taki zapis:
Wszystkie zakłady w danym meczu wnoszone są na określoną liczbę biegów, zazwyczaj 15. Jeśli mecz zostaje przerwany w momencie, kiedy odbyło się 12 lub więcej biegów, wszystkie zakłady zostają rozliczone zgodnie z oficjalnymi wynikami. Jeśli w momencie przerwania meczu odbyło się mniej niż 12 biegów, wszystkie zakłady zostają unieważnione. Dotyczy to także zakładów handicap.
Wydaje mi się, że powinni ten zakład anulować...
 
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik
Drogi kolego. O ile się dobrze orientuję w tym fachu to tabelka do której podałeś link podaje prawidłowo pozycje zawodników. Teraz wytłumacze ci dlaczego!
9. Bjarne Pedersen (Dania) 7 (u/w,2,2,0,3)
10. Chris Harris (Wielka Brytania) 7 (2,0,1,3,1)
Jak widzisz punktacja obu zawodników jest równa. Co więc ma za znaczenie o ich pozycji?
1.Najpierw ilośc trójek czyt(pierwszych miejsc)
2. Potem ilość dwójek czyt, (drugich miejsc) itd
Jak widzisz już przy drugim punkcie rozliczenia korzystniej wypada ona dla Bjarne Pedersena,który ma tych dwójek o jedną więcej co za tym idzie wiewcej razy uzyskiwał lepsze pozycjei dlatego onjest wyzej w tabeli.
Niestety nie wiem jak by było gdyby mieli obajjednakowo po równą ilośc 3,2,1 i zer. Nie wiem czy wtedy liczysię ich bezpośredni pojedynek w tych zawodach ,czy kto jest wyżej w aktualnej klasyfikacji? Ale co do tego przykładu który podałeś wszystko jest jasne!!!
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Panowie grał ktoś w Tobet w tej kolejce. Macie już rozliczone kupony bo u mnie cały czas wisi jako nierozstrzygnięte. Pomijam już fakt że powinien być zwrot za Tarnów a tobet pewnie rozliczy jako przegrana. Ale chociaż handi na Toruń powinien być rozliczony. A czat niedostępny. Ma ktoś też taką sytuację.
// Nieaktualne po interwencji na maila rozliczyli.
PS. Mówiłem Ci w sobotę, że linia powinna być ok. 10 - 12 pkt. A buki wyskoczyły z linią 6
Racja racja, ale dobrze że dali taką niską linię przynajmniej nie było wątpliwości czy grać handi czy nie. :razz:
 
A 0

alanstivell

Użytkownik
Na bwin mecz Tarnów - Wrocław został zaliczony, pomimo zapisu w regulaminie, który wyżej przytoczyłem. Napisałem do nich już wczoraj, ale jak na razie zero reakcji :/
 
B 0

baniacz

Użytkownik
alanstivell - ja mam podobną sytuację - z tym że do mnie dzisiaj się odezwali pisząc,że skierowali tą sprawę do odpowiedniego działu i dadzą znać jak cos się wyjaśni. Dla mnie sytuacja jest ewidentnie jasna - przytoczyłeś ten zapis, który widnieje czarno na białym w ich zasadach szczególnych na daną dyscypline sportu, że mecz jest anulowany jak nie ma odjechanych 12 biegów. Koniec kropka. Jak podtrzymają swoją decyzję o zaliczeniu tego meczu to będzie syf straszny....
 
A 0

alanstivell

Użytkownik
Myślę, że na bwin zmienią decyzję, bo tak jak wspomniałeś Baniacz, w regulaminie jest czarno na białym (choć na ich stronie raczej biało na czarnym ;)) zapis mówiący o konieczności odjechania 12 biegów. Wiem, że na bwin trzeba czekać nieraz bardzo długo na reakcję z ich strony, więc musimy uzbroić się w cierpliwość.
 
Do góry Bottom