>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Wlasnie dlatego, ze sa podane same miejsca a nie to czy TOP8 1 lub 2, pojdziemy do Milenium i bedzie wszystko jasne, prawda jest taka, ze TOP8 to sa polfinaly tak? ktorych w sobote nie bylo ale weż tu powiedz to buka ;) W takim sytuacjach zawsze zalicza typy i masz ⛔, jak wygrywasz za duza daja limity :grin: co za ludzie.
 
unicaja 9,7K

unicaja

Użytkownik
No wiesz, nigdzie w reg nie jest napisane że typując 1-8 wskazujesz półfinalistów ;) Moim zdaniem sprawa przegrana z góry i szkoda zachodu tym bardziej że nie są bez racji.
Żeby była jasność - sprawdziłem to z czystej ciekawości bo mini tasiemka i tak przegrana :cool: Oczywiście, najlepiej jest się przejść i to wyjaśnić ale wielkich szans ja osobiście na pozytywne rozwiązanie tej kwestii nie widzę...
 
Y 20

ymaginary

Użytkownik
w przypadku zakładów na miejsca 1-8 itp. to wydaje mi się, że czymś naturalnym byłby zwrot, ale np. w przypadku Bjerre nie dziwi mnie, że jest rozliczone jako przegrana, bo on po rozegraniu tych 4 wyścigów już nie miał szans na wskoczenie do ósemki, prosta zasada, zakład jest już rozstrzygnięty więc go rozliczają, ale w przypadku innych zawodników być może anulowali zakłady.
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
w przypadku zakładów na miejsca 1-8 itp. to wydaje mi się, że czymś naturalnym byłby zwrot, ale np. w przypadku Bjerre nie dziwi mnie, że jest rozliczone jako przegrana, bo on po rozegraniu tych 4 wyścigów już nie miał szans na wskoczenie do ósemki, prosta zasada, zakład jest już rozstrzygnięty więc go rozliczają, ale w przypadku innych zawodników być może anulowali zakłady.

nie zgadzam sie, albo rozliczaja albo nie rozliczaja
ja np. mialem hampel under 9 pkt i crump under 10 po 20 biegach
hampel nawet jakby mial 3 pkt w ostatnim biegu to mialby 8, tak wiec tak czy tak cieszylem sie przed 5 seria z kuponu, a tu pech, zawody skonczyly sie, buk rozliczyl jak zwrot
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wie ktoś dlaczego nie ma oferty na niedzielną kolejke?
Pewnie dlatego, że nigdy nie widziałem oferty na ligi żużlowe z wyprzedzeniem 2-3 dniowym.
Większość bukmacherów wystawia ofertę na kilka godzin przed meczem.
 
ste 21

ste

Użytkownik
Jak liczą w Totomixie te zdarzenie? Kasprzak - Kołodziej (0-2) w punktach 5-6 ale Kasprzak tylko 4 starty zanotował...
w tym przypadku liczba startow nie ma znaczenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
biesy 10

biesy

Użytkownik
Lee Richardson - Ben Barker
2011 British Final (Wolverhampton)
Results in final counts firstly, otherwise most points (void if equal)

jakie wedlug Was jest rozliczenie? chyba czegos nie rozumiem...
expekt znow zaskakuje, i jak zawsze negatywnie
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Lee Richardson - Ben Barker
2011 British Final (Wolverhampton)
Results in final counts firstly, otherwise most points (void if equal)

jakie wedlug Was jest rozliczenie? chyba czegos nie rozumiem...
expekt znow zaskakuje, i jak zawsze negatywnie
Według mnie zwycięzcą tego pojedynku jest Baker pomimo tego iż zdobył mniej punktów, ale w biegu pre eliminacyjnym pokonał Richardsona, a z tego co wiem to Expekt i Sportingbet dla zawodników którzy nie zmieścili się do TOP6 rozliczali według punktów. A ci co zmieścili się do TOP6 klasyfikowani byli według miejsc nie punktów. Analogiczny przykład Wofinden - Harris. Harris jest drugi ale więcej punktów ma Woffinden ale gdybyś stawiał na ten pojedynek to Harris byłby zwycięzcą.
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
Według mnie zwycięzcą tego pojedynku jest Baker pomimo tego iż zdobył mniej punktów, ale w biegu pre eliminacyjnym pokonał Richardsona, a z tego co wiem to Expekt i Sportingbet dla zawodników którzy nie zmieścili się do TOP6 rozliczali według punktów. A ci co zmieścili się do TOP6 klasyfikowani byli według miejsc nie punktów. Analogiczny przykład Wofinden - Harris. Harris jest drugi ale więcej punktów ma Woffinden ale gdybyś stawiał na ten pojedynek to Harris byłby zwycięzcą.
no wlasnie, postawilem na Bakera i zaklad przegrany????
no coz, ja tylko czekam w przyszlosci az rozlicza odwrotnie w podobnym przypadku, tak samo mialem ze skokami, raz rozliczali tak, a raz odwrotnie, eh
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Nie koniecznie, w Tobet od razu jak się zapytałem powiedzieli, że dla nich tylko 20 biegów się liczy, być może tak samo było w Expekt, a wtedy jak najbardziej masz nietrafiony typ.
Sportingbet zaznaczył jak rozlicza, Expekt tego nie zrobił więc nie wiesz sam jak to policzyli, ale chyba bardzo realne jest, że tylko 20 biegów.
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
Nie koniecznie, w Tobet od razu jak się zapytałem powiedzieli, że dla nich tylko 20 biegów się liczy, być może tak samo było w Expekt, a wtedy jak najbardziej masz nietrafiony typ.
Sportingbet zaznaczył jak rozlicza, Expekt tego nie zrobił więc nie wiesz sam jak to policzyli, ale chyba bardzo realne jest, że tylko 20 biegów.
Results in final counts firstly, otherwise most points (void if equal)
jak dla mnie to TOP6, jedni powiedza ze finaly to najlepsza 6, ktora sie zakwalifikowala, drudzy, ze to tylko final 4osobowy
na dwoje babka wrozyla ???? bedziemy wiedziec na przyszlosc
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Holta ma biegowe zwycięstwo a liczba &quot;3&quot; jest ważniejsza, dopiero póżniej biorą pod uwagę bezpośrednie pojedynki..
Wg mnie zwrot - miałem podobnie kiedyś w zakładzie AJ-Protasiewicz.
Dla nich liczą się punkty jak mieli tyle samo, wystartowali w co najmniej 3 i tyle samo punktów to masz CANCELED - odwołane liczone po kursie 1.0
 
Do góry Bottom